'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:282) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:282) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:282) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Litera S

postheadericon Litera S

SABAWICZ Zofia Julia
córka Augustyna i Zofii Daniszewskiej, urodzona w Wilnie 10.05.1832.


SABOWICZ Sabina Józefa
córka Augustyna i Zofii Daniszewskiej, urodzona w Wilnie 14.02.1828.

 

SABOWICZ Władysław Florian
syn Augustyna i Zofii Daniszewskiej, urodzony w Wilnie 04.05.1834.

 

SABOWSKA Domicela Karolina
córka Dominika i Marcjanny Bohdziewicz, urodzona w Wilnie 07.08.1834.


SADOWSKA Kazimiera
córka Franciszka i Marianny Massowskiej, urodzona w Wilnie 11.02.1834.


SADOWSKA Marcjanna Teodora
córka Racheli, urodzona w Wilnie 05.11.1834.


SADOWSKI Jan Józef
syn Dominika i Marianny Koncewicz, urodzony w Wilnie 04.02.1832.


SAKOWICZ Anna
córka Jana i Anny Skurewicz, urodzona w roku 1804. Mąż Kazimierz Świderski. Ślub w Wilnie 27.06.1827.


SAKOWICZ Bernard Zacharyasz
syn Wincentego i Zofii Łapka, urodzony w Wilnie 06.09.1830.


SAKOWICZ Dominika Józefa
córka Wincentego i Zofii z Lapków, urodzona w Wilnie 29.06.1833.

 

SAKOWICZ Mikołaj Aleksander
syn Wincentego i Zofii Łapki, urodzony w Wilnie 10.05.1829.


SAKOWICZ Walerian Antoni

syn Jana i Marianny Korolkiewicz, urodzony w Wilnie 15.08.1831.


SALATYCKI Marcin Wincenty
syn Michała i Katarzyny Szymkiewicz, urodzony w Wilnie 10.11.1830.


SANOWICZ Bonawentura Dominika
córka Bartłomieja i Krystyny Jarmołowicz, urodzona w Wilnie 14.07.1829.


SARNACKA Wiktoria Aniela
córka Wincentego i Anny Falkowskiej, urodzona w Wilnie 02.08.1834.


SARNECKA Aniela Dominika
córka Pawła i Franciszki Staniewicz, urodzona w Wilnie 02.07.1832.


SAWICKA Bogumiła Stefania
córka Grzegorza i Barbary Wojtkiewicz, urodzona w Wilnie 10.06.1829.


SAWICKA Delfina Helena
córka Grzegorza i Barbary Wojtkiewicz, urodzona w Wilnie 26.11.1831.


SAWICKA Emilia Johanna
córka Kazimierza i Aleksandry Bernackiej, urodzona w Wilnie 10.07.1833.


SAWICKA Eugenia Barbara
córka Stanisława i Kasyldy Sulczyńskiej, urodzona w Wilnie 04.12.1827.


SAWICKA Feliksa Helena

córka Grzegorza i Barbary Wojtkiewicz, urodzona w Wilnie 30.05.1833.


SAWICKA Helena

córka Jakuba i Tekli Rodziewicz, urodzona w Wilnie 19.05.1828.


SAWICKA Longina Giertruda

córka Jakuba i Tekli Rodziewicz, urodzona w Wilnie 15.03.1833.


SAWICKA Róża Regina

córka Jakuba i Tekli Rodziewicz, urodzona w Wilnie 26.08.1830.


SAWICKA Tekla Anna

córka Józefa i Weroniki Stankiewicz, urodzona w Wilnie 20.07.1827.


SAWICKA Wincenta Anna

córka Michała i Antoniny Michałowskiej, urodzona w Wilnie 21.07.1832.


SAWICKI Adam
syn Aleksandra i Elżbiety Giedroyć, urodzony w Wilnie 25.12.1829.


SAWICKI Antoni Jan
syn Joachima i Marcjanny, urodzony w Wilnie 24.03.1831.


SAWICKI Jakub Józef
syn Józefa i Weroniki Stankiewicz, urodzony w Wilnie 20.07.1827.

 

SAWICKI Kazimierz
syn Jana i Anny Szulc. Żona Aleksandra Biernacka. Ślub w Wilnie 09.10.1827.


SAWICKI Leopold Karol
syn Stanisława i Kasyldy Sulczyńskiej, urodzony w Wilnie 04.11.1830.


SAWICKI Marcin
syn Aleksandra i Agaty Judzewicz, urodzony w Rudejkiszkach, parafia Kiernów 08.11.1827.


SAWICKI Piotr Antoni
syn Grzegorza po Janie i Barbary Wojtkiewicz, urodzony w Wilnie 19.10.1827.


SAWICZ Monika Palmira
córka Karola i Katarzyny Szydłowskiej, urodzona w Wilnie 23.05.1828.


SCIAWID Jan
syn Stanisława i Marianny Żołkowskiej, urodzony w Wilnie 07.02.1834.


SEITICHIN Antonina Kazimiera
córka Antoniego i Heleny Krassowskiej, urodzona w Wilnie 28.05.1832.


SERWIŃSKA Kamila Ewa
córka Augustyna i Katarzyny Wyrwicz, urodzona w Wilnie 25.12.1829.

 

SERWIŃSKI Antoni Marceli
syn Augustyna i Katarzyny Wyrwicz, urodzony w Wilnie 16.01.1832.


SĘGAJŁO Stanisław
syn Józefata i Anny Malczewskiej. Rotmistrz Wojsk Rosyjskich. Druga żona Marianna Sucharzewska z domu Abramowicz. Ślub w Wilnie 15.06.1827.


SIAWROŃSKA Karolina
córka Antoniego i Jozefaty Kondrackiej, urodzona w Wilnie 22.09.1828.


SIDEROWICZ Elwira Izabela Stefania
córka Józefa i Benedykty Jamont, urodzona w Wilnie 13.10.1833.


SIDEROWICZ Franciszek
syn Piotra i Bogumiły Lukierowicz, urodzony w Wilnie 03.12.1833.


SIDOROWICZ Elżbieta Michalina
córka Stanisława i Józefy Szteyningier, urodzona w Wilnie 28.07.1832.


SIDOROWICZ Jan Chrzciciel Klaudiusz
syn Stanisława, Adwokata i Józefy Sztaininger, urodzony w Wilnie 07.07.1830.


SIDOROWICZ Kamila Wanda
córka Stanisława i Józefy Szteyninger, urodzona w Wilnie 12.07.1831.

 

SIDOROWICZ Karolina Adela
córka Stanisława i Józefy Szteyninger, urodzona w Wilnie 17.12.1833.

 

SIDOROWICZ Róża Klotylda
córka Ignacego i Marianny Moskiewicz, urodzona w roku 1802. Mąż Kazimierz Rutkowski. Ślub w Wilnie 26.11.1827.


SIELICKA Julianna
córka Józefa i Petroneli Dubickiej, urodzona w Wilnie 27.11.1833.


SIELICKA Walerianna

córka Józefa i Petroneli Dubickiej, urodzona w Wilnie 27.11.1833.

 

SIELICKI Benedykt Rubert

syn Macieja i Katarzyny Sobieskiej, urodzony w Wilnie 27.03.1828.


SIEMASZKO Antonina Marianna

córka Grzegorza i Marianny Glińskiej, urodzona w Wilnie 12.06.1831.


SIEMASZKO Apolonia

córka Grzegorza i Marianny Glińskiej, urodzona w Wilnie 29.04.1829.   


SIEMASZKO Kajetan Jakub

syn Grzegorza i Marianny Glińskiej, urodzony w Wilnie 25.07.1832.


SIEMIEŃSKA Wilhelmina Kornela Florentyna
córka Józefa, Porucznika Wojsk Polskich i Amalii Gerigen, urodzona w Wilnie 19.09.1827.


SIENDZIŃSKA Amelia Apolonia
córka Jana Mikołaja i Weroniki Grabowskiej, urodzona w Wilnie 18.04.1832.


SIENKIEWICZ Adolf Jan
syn Jana i Reginy Snarskiej, urodzony w Wilnie 17.11.1832.

 

SIENKIEWICZ Benedykt
syn Adama i Anny Helman, urodzony w Wilnie 07.12.1828.

SIENKIEWICZ Bronisław Jędrzej
syn Wincentego i Ewy Przygodzkiej, urodzony w Wilnie 11.09.1828.

 

SIENKIEWICZ Edward Aleksander
syn Mikołaja i Marianny Misiewicz, urodzony w Wilnie 30.04.1834.

 

SIENKIEWICZ Jan
syn Benedykta i Marianny Zdanowicz, urodzony w Wilnie 06.01.1834.


SIENKIEWICZ Józefina Maria
córka Jana i Reginy Snarskiej, urodzona w Wilnie 02.07.1831.


SIENKIEWICZ Karol
syn Karola i Doroty Biergiel, urodzony w Wilnie 16.03.1836.


SIENKIEWICZ Rozalia Romelia
córka Wincentego i Józefy Jackiewicz, urodzona w Wilnie 09.08.1832.

 

SIENKIEWICZ Waleria Romualda
córka Wincentego i Józefy Jackiewicz, urodzona w Wilnie 30.10.1834.

 

SIENKIEWICZ Wincenty
syn Jerzego i Anny, urodzony w roku 1794. Zamieszkały w Wilnie. Żona Józefa Jackiewicz. Ślub w Wilnie 30.01.1827.

SIENKIEWICZ Witold
syn Jana i Reginy Snarskiej, urodzony w Wilnie 19.04.1834.

 

SIENKIEWICZ Wojciech
syn Wojciecha i Franciszki, urodzony w roku 1800. Zamieszkały w Wilnie. Żona Katarzyna Harusimowicz. Ślub w Wilnie 30.01.1827.

SILICKI Jan Marcin
syn Józefa i Petroneli Dubickiej, urodzony w Wilnie 12.11.1828.

SINKIEWICZ Józef
syn Stanisława i Elżbiety, urodzony w Wilnie 25.12.1827.


SINKIEWICZ Paweł Józef
syn Dominika i Antoniny Hryniewicz, urodzony w Wilnie 15.01.1831.


SIESICKA Kunegunda Józefa Kazimiera
córka Feliksa i Felicji Wawrzeckiej, urodzona w Wilnie 18.02.1833.


SIEWRUK Dionizy
syn Antoniego i Petroneli Marynowskiej, urodzony w Wilnie 12.12.1829.


SIEWRUK Stefania Agata Benedykta
córka Ludwika i Zuzanny Bielkiewicz, urodzona w Wilnie 21.03.1836.


SIKORSKA Anastazja Eufrozyna
córka Józefa i Anny Sobolewskiej, urodzona w Wilnie 02.09.1827.


SIKORSKA Benedykta Paulina
córka Józefa i Anny Sobolewskiej, urodzona w Wilnie 21.03.1833.


SILMON Barnaba

syn Teodora i Kunegundy z Pryzmontów, urodzony w Wilnie 11.05.1833.


SINKIEWICZ Emilia Klara

córka Antoniego i Marianny Szusterus, urodzona w Wilnie 12.08.1830.


SIWICKA Tekla Anastazja

córka Jerzego i Katarzyny Dowiat, urodzona w Wilnie 02.05.1829.


SIWICKI Władysław Jan
syn Józefa po Szymonie i Katarzyny Dowiatlon, urodzony w Wilnie 25.06.1827.


SKIBIŃSKA Anna Wanda
córka Kazimierza i Józefy Piotrowskiej, urodzona w Wilnie 09.10.1829.


SKIBIŃSKI Romuald
syn Jana Kazimierza i Magdaleny Wołkowicz, urodzony w Wilnie 06.02.1832.


SKIRMONTT Leon Władysław
syn Józefa po Adamie i Elżbiety, urodzony w Wilnie 06.03.1826.


SKOKOWSKI Stanisław Józefat
syn Adama i Anny Giecewicz, urodzony w Wilnie 27.11.1834.


SKROCKI Aleksander Józef
syn Jerzego i Racheli Logockiej, urodzony w Wilnie 22.06.1832.


SKROCKI Kajetan
syn Jerzego i Marcjanny Maciejewskiej, urodzony w Wilnie 26.08.1827.


SKRODZKI Józef
syn Jana i Tekli Puczyńskiej, urodzony w Wilnie 07.02.1833.


SLENDZIŃSKI Walerian Marcin
syn Mikołaja i Weroniki Grabowskiej, urodzony w Wilnie 18.10.1830.

 

SŁAWCZYŃSKI Justyn Simon
syn Stanisława i Anny Manowskiej, urodzony w Pohulance, parafia Kiernów 18.07.1827.


SŁAWICKA Franciszka
córka Jana i Ewy  Żebrowskiej, urodzona w Wilnie 09.03.1834.


SŁAWIŃSKI Aleksander
syn Piotra, Profesora Astronomii i Emilii Krassowskiej, urodzony w Wilnie 09.02.1833.

 

SŁAWIŃSKI Piotr
syn Piotra, astronoma Obserwatorium Wileńskiego i Kamili Krassowskiej, urodzony w Wilnie 20.05.1834.


SŁOBODZIŃSKI Kazimierz Julian
syn Józefa i Teresy, urodzony w Wilnie 04.02.1831.


SŁOBODZIŃSKI Walerian Grzegorz
syn Józefa i Teresy Łunkiewicz, urodzony w Wilnie 17.11.1828.


SŁODZIŃSKI Ludwik Awit
syn Józefa i Teresy Łąkiewicz, urodzony w Wilnie 03.07.1833.


SŁOWACKI Juliusz Władysław
syn Euzebiusza i Salomei Januszewskiej, urodzony w Krzemieńcu w roku 1810. Ochszczony w Wilnie 22.04.1827.


SŁOMKOWSKI Jan Stefan

syn Rocha i Marii Cywińskiej, urodzony w Wilnie 13.06.1824.


SNARSKA Laura Weronika

córka Józefa i Franciszki Zubowicz, urodzona w Wilnie 04.01.1831.

 

SNARSKA Wilhelmina

córka Józefa i Franciszki Zubowicz, urodzona w Wilnie 05.07.1829.


SOBESTAŃSKA Maria Malwina

córka Kazimierza i Anieli Siwickiej, urodzona w Wilnie 02.01.1831.    


SOBESTYAŃSKI Fabian Alfons

syn Kazimierza i Anieli Siwickiej, urodzony w Wilnie 20.01.1832.


SOBESTYAŃSKI Karol Teodozy

syn Kazimierza i Anieli Siwickiej, urodzony w Wilnie 23.11.1833.


SOBESTYŃSKA Aniela Stefania

córka Kazimierza i Anieli Siwickiej, urodzona w Wilnie 20.11.1828.


SOBIESTYŃSKI Romuald Kazimierz

syn Kazimierza po Franciszku i Anieli Siwickiej, urodzony w Wilnie 08.09.1827.


SOBOLEWSKI Benedykt Antoni

syn Józefa i Karoliny Taraszkiewicz, urodzony w Wilnie 21.03.1827.


SOBOLEWSKI Piotr Władysław

syn Józefa, Deputata Szlacheckiego z Powiatu Rosieńskiego i Teresy Sobolewskiej, urodzony w Wilnie 17.06.1827.


SOKOŁOWSKI Kazimierz

syn Kazimierza i Anny Jodko, urodzony w Wilnie 03.03.1832.


SOLIMAN Maria Petronela

córka Jana i Weroniki Eysmont, urodzona w Wilnie 05.09.1831.


SOLIMANI Jan Wincenty

syn Jana, Radcy Honorowego, Sekretarza Izby Powszechnej Opieki i Weroniki Eysymont, urodzony w Wilnie 03.07.1828.


SOLIMANI Władysław Jerzy

syn Jana i Weroniki Eysymont, urodzony w Wilnie 23.04.1830.

 

SOŁONIEWICZ Józef Kalasanty

syn Ignacego i Urszuli Kononowicz, urodzony w Wilnie 04.06.1829.


SOPLICA Edmund Jan

syn Wincentego i Franciszki Sardakowskiej, urodzony w Wilnie 16.11.1831.


SOPLICA Tekla Zofia

córka Wincentego i Franciszki Sarakowskiej, urodzona w Wilnie 13.09.1833.

 

SOPLICA Wiktoria Anna
córka Wincentego i Franciszki Serdakowskiej, urodzona w Wilnie 21.04.1829.


SOROKA Bolesław Apolinary
syn Karola i Julianny Hoffmann, urodzony w Wilnie 06.03.1831.


SOSNOWSKI Julian
syn Tadeusza i Katarzyny Dudzickiej, urodzony w Wilnie 12.04.1829.

 

STACEWICZ Julia Helena
córka Józefa i Józefy Niewiarowskiej, urodzona w Wilnie 19.08.1834.

STANIROWSKI Franciszek Ferdynand
syn Antoniego i Anny Chrzanowskiej, urodzony w Wilnie 02.03.1834.


STANIROWSKI Polikarp Józef
syn Antoniego i Ewy Morawskiej, urodzony w Wilnie 05.02.1828.


STANKIEWICZ Aniela Julia
córka Konstantego i Anieli Mikłaszewicz, urodzona w Wilnie 09.06.1830.


STANKIEWICZ Augustyn Ignacy
syn Ignacego, Regestratora Komisji Radziwiłowskiej i Petroneli Klimaszewskiej, urodzony w Wilnie 28.08.1829.


STANKIEWICZ Herkulan Teofil
syn Ignacego i Petroneli Klimaszewskiej, urodzony w Wilnie 07.11.1830.


STANKIEWICZ Józef
syn Macieja i Anny, urodzony w Wilnie 19.03.1833.


STANKIEWICZ Konstanty Antoni

syn Ignacego i Petroneli Klimaszewskiej, urodzony w Wilnie 20.05.1828.


STANKIEWICZ Mateusz Leopold

syn Macieja i Franciszki Stankiewicz, urodzony w Wilnie 13.09.1830.


STANKIEWICZ Michał Franciszek

syn Macieja i Anny Jankiewicz, urodzony w Wilnie 30.09.1830.


STANKIEWICZ Symeon Tadeusz

syn Jana po Kazimierzu i Ludwiki Jankowskiej, urodzony w Wilnie 27.10.1827.


STANKIEWICZ Teodora

córka Marcina i Marcjanny Grabowskiej, urodzona w Wilnie 08.06.1831.


STANKIEWICZ Teofila
córka Ignacego i Petroneli Klimaszewskiej, urodzona w Wilnie 26.06.1833.


STANKIEWICZ Wincenty Jan
syn Kazimierza i Teofili Wierzbickiej, urodzony w Wilnie 22.01.1833.


STATKOWSKA Emilia Antonina
córka Antoniego, Porucznika Wojsk Polskich i Józefy Krzyżanowskiej, urodzona w Wilnie 14.05.1833.


STAYNINGER Emilia Eugenia
córka Felicjana i Karoliny Dobkiewicz, urodzona w Wilnie 05.03.1834.


STEFANOWSKA Julia Aleksandra
córka Wincentego i Marii Buderkiewicz, urodzona w Wilnie 01.07.1827.


STEFANOWSKI Mikołaj Maurycy
syn Wincentego, Sekretarza Konsystorza Rzymsko Katolickiego Wileńskiego i Marii Buderkiewicz, urodzony w Wilnie 10.09.1829.


STEFANOWSKI Stanisław Leon
syn Wincentego po Stanisławie i Marii Buderkiewicz, urodzony w Wilnie 29.10.1832.

 

STEMPORZECKA Paulina
córka Michała i Karoliny Adamowicz, urodzona w Wilnie 29.06.1828.


STEMPORZECKA ? ZIEMOWICZ Marianna
córka Macieja i Katarzyny Jagodzińskiej, urodzona w roku 1805. Mąż Józef Aleksander Turczyński. Ślub w Wilnie 18.09.1827.


STEMPORZECKI Juliusz Zachariasz
syn Michała i Karoliny Adamowicz, urodzony w Wilnie 16.02.1831.


STEMPORZECKI Nikodem Ignacy
syn Jana i Ludwiki Syrbutowicz, urodzony w Wilnie 03.09.1829.


STEMPORZECKI Paweł Oktawiusz
syn Michała i Benigny Ziemnickiej, urodzony w Wilnie 22.03.1834.

 

STENGELMEJER Józef
syn Aleksandra i Zofii, urodzony w roku 1802. Żona Justyna Dąbrowska. Ślub w Wilnie 26.12.1827.


STĘPORZECKA Wiktoria
córka Michała i Karoliny Adamowicz, urodzona w Wilnie 17.12.1826.

 

STĘPORZECKI Jan Ludwik
syn Michała i Benigny Ziemnickiej, urodzony w Wilnie 26.01.1836.


STRAWIŃSKA Stefania Cecylia
córka Sylwestra i Marcjanny, urodzona w Wilnie 21.08.1834.


STRAWIŃSKI Walery Franciszek
syn Sylwestra po Dominiku i Marcjanny Sztur, urodzony w Wilnie 13.04.1827.


STRUPIŃSKA Maria Magdalena
córka Stanisława i Johanny Zieleniewskiej, urodzona w Wilnie 21.07.1833.

 

STRUPIŃSKA Maria Magdalena
córka Stanisława i Joanny Jeleniewskiej, urodzona w Wilnie 22.10.1834.

SUBATOWICZ Dominik
syn Franciszka i Teresy Sokołowskiej, urodzony w roku 1794. Żona Magdalena Kowalewska. Ślub w Wilnie 01.05.1827.


SUCHOCKA Konstancja
córka Józefa i Petroneli Charewicz, urodzona w Wilnie 12.11.1831.


SUCHOCKI Konstanty Prosper
syn Józefa Jakuba i Petroneli Chacewicz, urodzony w Wilnie 25.06.1833.


SULISTROWSKA Julia Aleksandra
córka Józefa, Marszałka Oszmiańskiego i Elżbiety Sorokin, urodzona w Wilnie 15.02.1836.


SULISTROWSKA Teresa Karolina Celina
córka Józefa i Elżbiety Sorokin, urodzona w Wilnie 15.10.1832.

 

SULZYŃSKA Marianna Julia
córka Piotra i Katarzyny Iwanowskiej, urodzona w Wilnie 02.07.1828.

 

SUSZCZEWSKI Maciej
syn Bazylego i Anny, urodzony w roku 1779. Żona Agata Wołodkowicz z domu Małyszko. Ślub w Wilnie 13.02.1827.


SWIACKIEWICZ Leopold Dominik
syn Ludwika i Pauliny Zajkowskiej, urodzony w Wilnie 12.09.1828.


SWINKO Anna Józefa
córka Wincentego i Róży Miechniewicz, urodzona w Wilnie 14.03.1834.


SWIRCZYŃSKI Edward Jerzy
syn Michała i Marianny Nowickiej, urodzony w Wilnie 14.04.1828.


SWIRSKI Jerzy Władysław
syn Jerzego i Rozalii Kolendy, urodzony w Wilnie 08.03.1827.



SYMONOWICZ Prospera Joanna
córka Józefa i Heleny Kasperowicz, urodzona w Wilnie 25.06.1834.


SYMONOWICZ Dominik Edward
syn Józefa i Heleny Kasperowicz, urodzony w Wilnie 04.08.1832.


SYREWICZ Ignacy
syn Franciszka i Emilii Masłowskiej, urodzony w Wilnie 26.01.1827.

 

SZABŁOWSKI Antoni Kazimierz
syn Wincentego i Grasyldy Szukiewicz, urodzony w Wilnie 28.02.1836.

 

SZACFAJER Maria Anna
córka Edwarda i Wiktorii Samotjej, urodzona w Wilnie 05.08.1834.

 

SZADKOWSKA Zofia Bogumiła
córka Macieja i Teodory Tomaszewicz, urodzona w Wilnie 16.05.1834.


SZADKOWSKI Ferdynand Józef
syn Leonarda i Józefy Pancewicz, urodzony w Wilnie 17.11.1833.


SZADURSKA Michalina Krystyna
córka Michała i Łucji Butkiewicz, urodzona w Wilnie 24.07.1834.


SZAFRANOWICZ Zuzanna Joanna
córka Mateusza i Zuzanny Wobolewicz, urodzona w Wilnie 17.02.1836.


SZALEWICZ Jadwiga Wanda
córka Kazimierza, Chorążego Pułku Lidzkiego i Marii Rewkowskiej, urodzona w Wilnie 17.02.1832.


SZALEWICZ Kazimierz Tytus
syn Kazimierza, Chorążego Pułku Lidzkiego i Marii Rewkowskiej, urodzony w Wilnie 20.07.1822.


SZALKIEWICZ Johanna
córka Bernarda i Anny Suszyckiej, urodzona w Wilnie 28.05.1833.


SZALKIEWICZ Józef Antoni
syn Jana i Pelagii Kontrym, urodzony w Wilnie 24.01.1832.


SZANIAWSKA Józefa
córka Wiktorii, urodzona w Wilnie 22.05.1834.


SZANTYRA Paulina Joanna Matylda
córka Jana Ursyna i Franciszki Pileckiej, urodzona w Wilnie 23.06.1833.


SZARSKI Bolesław Korneli
syn Wincentego i Konstancji Masłowskiej, urodzony w Wilnie 16.09.1832.


SZARSKI Zygmunt Faustyn
syn Wincentego i Konstancji Masłowskiej, urodzony w Wilnie 11.02.1834.


SZATAŁOWICZ Tekla Barbara
córka Jakuba i Magdaleny, urodzona w Wilnie 27.02.1832.


SZATKOWSKA Kamila
córka Leona i Józefy Dancewicz, urodzona w Wilnie 29.03.1829.

 

SZATKOWSKI Mikołaj Michał
syn Tomasza i Grasyldy, urodzony w Wilnie 13.09.1828.


SZCZEPOWSKA Adela
córka Jana i Aleksandry Senkowskiej, urodzona w Wilnie 24.04.1829.


SZCZEPOWSKI Michał Alojzy

syn Jana i Aleksandry Senkowskiej, urodzony w Wilnie 18.06.1832.


SZCZERBIŃSKA Józefa Teresa

córka Ignacego i Klary Sierzpińskiej, urodzona w Wilnie 09.05.1833.


SZCZĘSNOWICZ Jan Paweł

syn Piotra i Rozalii Filipowicz, urodzony w Wilnie 22.06.1830.


SZCZUCZYŃSKI Ludwik

syn Jana i Anny Jakubowskiej, urodzony w Wilnie 12.08.1831.


SZELER Izydor Karol

syn Urszuli, urodzony w Słonimie w roku 1824.


SZEMETULSKI Dominik Jan

syn Jana i Katarzyny Misiewicz, urodzony w Wilnie 09.05.1831.


SZICKIEWICZ Stefania Ernestyna

córka Jana i Katarzyny Okcińskiej, urodzona w Wilnie 20.08.1833.


SZMAGROWICZ Ludwik Bartłomiej

syn Andrzeja i Praxedy Replin, urodzony w Wilnie 24.08.1831.

 

SZMAGROWICZ Petronela Franciszka

córka Andrzeja i Praxedy Replin, urodzona w Wilnie 22.04.1828.


SZOŁKOWSKI Feliks Klemens

syn Macieja i Teodory Tomaszewicz, urodzony w Wilnie 20.11.1832.


SZPAKOWSKA Tekla Magdalena

córka Antoniego i Johanny Szmakowskiej, urodzona w Wilnie 15.09.1828.


SZPAKOWSKI Aleksander Bolesław

syn Pawła Józefa i Ewy Kępskiej, urodzony w Wilnie 30.06.1832.


SZPAKOWSKI Leonard Józef

syn Józefa i Anny Zielańskiej, urodzony w Wilnie 01.12.1829.


SZRADER Aleksander Kajetan

syn Karola i Marianny Mickiewicz, urodzony w Wilnie 26.01.1830.


SZRADER Ignacy Stanisław

syn Karola i Marianny Mickiewicz, urodzony w Wilnie 30.07.1832.


SZREDER Paulina

córka Karola i Marianny Mickiewicz, urodzona w Wilnie 04.11.1827.


SZTRAL Julian
syn Karola i Marianny, urodzony w Wilnie 15.02.1828.


SZULBORSKI Józef Florian
syn Tomasza i Wiktorii Karpowicz, urodzony w Wilnie 04.05.1833.


SZULBORSKI Mikołaj Józefat
syn Tomasza i Wiktorii Karpowicz, urodzony w Wilnie 05.12.1835.


SZULC Jadwiga Felicja Krystyna
córka Franciszka Alojzego i Marianny z Sipków, urodzona w Wilnie 24.07.1832.

 

SZULC Jan
syn Gotliba i Konstancji Olkiewicz, urodzony w Wilnie 01.08.1833.


SZULC Julia Anastazja
córka Franciszka i Marianny z Lipków, urodzona w Wilnie 28.02.1828.


SZULC Julian Ezechiel
syn Franciszka Alojzego i Marianny  Sipki, urodzony w Wilnie 10.04.1830.


SZULC Mieczysław Kazimierz
syn Antoniego i Marcjanny Szamatulskiej, urodzony w Wilnie 04.03.1834.


SZULSKA Karolina Marcela
córka Andrzeja i Franciszki Bieniewicz, urodzona w Wilnie 06.01.1827.

 

SZULSKA Magdalena Aniela

córka Andrzeja i Franciszki Winiewicz, urodzona w Wilnie 25.05.1829.


SZULSKA Róża Helena

córka Andrzeja i Franciszki Bilewicz, urodzona w Wilnie 28.08.1831.


SZULSKI Józef Konstanty

syn Jakuba i Antoniny Kołosowskiej, urodzony w Wilnie 14.09.1833.


SZUMACHER Karolina Katarzyna

córka Karola Ernesta i Franciszki Krupickiej, urodzona w Wilnie 25.11.1826.


SZUMKOWSKI Józef Tomasz

syn Jerzego i Józefy Wierzbickiej, urodzony w Wilnie 17.03.1833.


SZUMSKA Helena Leonilda

córka Wincentego po Józefie i Apolonii Sokołowskiej, urodzona w Wilnie 22.05.1825.


SZUMSKA Kazimiera

córka Wincentego i Apolonii Sokołowskiej, urodzona w Wilnie 27.02.1829.


SZUMSKI Feliks Tadeusz

syn Wincentego i Apolonii Sokołowskiej, urodzony w Wilnie 20.10.1832.


SZUSZKIEWICZ Leokadia

córka Piotra po Teodorze i Heleny Żebrowskiej, urodzona w Wilnie 01.02.1827.

 

SZWICKA Felicjanna

córka Kazimierza i Aleksandry, urodzona w Wilnie 29.08.1828.

 

SZWYKOWSKI Konstanty Michał Kazimierz
syn Franciszka i Olimpii Przeździeckiej, urodzony w Wilnie 08.07.1828.


SZYMANOWSKA Antonina
córka Ewy, urodzona w Wilnie 02.01.1828.

 

SZYMANOWSKI Jarosław
syn Teodora i Teofili Zakrzewskiej, urodzony w Wilnie 07.08.1834.


SZYMAŃSKA Konstancja Franciszka
córka Wawrzyńca i Praxedy Orłowskiej, urodzona w Wilnie 02.03.1832.

 

SZYMAŃSKA Marianna
urodzona w roku 1807. Zamieszkała w Wilnie. Mąż Piotr Łukaszewicz. Ślub w Wilnie 09.01.1827.

SZYMAŃSKA Marianna Katarzyna
córka Wawrzyńca i Praxedy Orłowskiej, urodzona w Wilnie 03.11.1828.


SZYMAŃSKA Serafina Pelagia
córka Bartłomieja i Agaty Linkiewicz, urodzona w Wilnie 25.10.1829.


SZYMAŃSKA Teofila Józefa
córka Antoniego i Anny Orkiewicz, urodzona w Wilnie 19.01.1828.


SZYMKOWSKI Ildefons Jakub
syn Jakuba i Marianny Aleksandrowicz, urodzony w Wilnie 28.01.1833.


SZYSZKO Wincenta Emilia
córka Józefa i Julii Szymańskiej, urodzona w Wilnie 04.01.1832.

 

ŚWIDERSKI Kazimierz
syn Antoniego i Teresy Dowiatło, urodzony w roku 1804. Doktor Medycyny. Żona Anna Sakowicz. Ślub w Wilnie 27.06.1827.

ŚWIRSKA Anna Katarzyna
córka Jerzego i Rozalii Kolendo, urodzona w Wilnie 29.10.1831.

Poprawiony (czwartek, 06 grudnia 2012 17:56)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 117 gości