'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Litera R

postheadericon Litera R

RACZKOWSKA Julia Helena
córka Józefa i Magdaleny Karpowicz, urodzona w Wilnie 22.05.1829.

 

RACZKOWSKI Józef
syn Józefa i Magdaleny Korysowicz, urodzona w Wilnie 30.07.1827.

RACZYŃSKA Wanda Stefania
córka Ludwika i Anny Bitner, urodzona w Wilnie 28.12.1827.

RACZYŃSKI Cezary Julian
syn Ludwika i Anny Büttuer, urodzony w Wilnie 12.01.1832.

 

RACZYŃSKI Cezary Ludwik
syn Ludwika i Anny Bütner, urodzony w Wilnie 20.09.1834.


RADKIEWICZ Franciszka
córka Ludwika i Anny Janowicz, urodzona w Wilnie 10.10.1831.

 

RADOWICKI Michał Filip
syn Jana i Marianny Świętochowskiej, urodzony w Wilnie w roku 1794.


RADOWSKA Marcjanna Emilia
córka Tomasza i Katarzyny Pozlewicz, urodzona w Wilnie 09.01.1828.

 

RADZIWIŁŁ Józefa
córka Eufrozyny, urodzona w Wilnie 18.03.1834.

 

RADZIWIŁŁOWICZ Aleksandra Kunegunda
córka Ignacego i Teofili Swiackiewicz, urodzona w Wilnie 16.07.1827.


RADZIWIŁOWICZ Maria
córka Ignacego i Teofili Swiackiewicz, urodzona w Wilnie 15.08.1829.


RAKOWSKA Antonina
córka Tomasza po Józefie i Katarzyny Pozlewicz, urodzona w Wilnie 17.05.1826.

 

RATOWTT Tytus Julian
syn Adolfa, adwokata Izby Cywilnej Wileńskiej i Rozalii Siwickiej, urodzony w Wilnie 04.01.1834.


RATOWTT Lucjusz Edwin Zdzisław
syn Adolfa i Rozalii Siwickiej, urodzony w Wilnie 12.02.1832.

 

REFIMBERG Alfons
syn Teodory, urodzony w Wilnie 31.01.1834.

 

REJNER Ignacy Leon
syn Jana po Michale i Anieli Dobrzyńskiej, urodzony w Wilnie 12.04.1827.


RAYNER Piotr Franciszek
syn Jana i Anieli Dobrzyńskiej, urodzony w Wilnie 06.06.1829.


RESZKO Józefa
córka Ignacego i Katarzyny Sosnowskiej, urodzona w Wilnie w roku 1814.


REUT Julia Leonora
córka Jana i Anieli Milkiewicz, urodzona w Wilnie 03.03.1831.


REUT Marianna Michalina
córka Ignacego i Petroneli Melcer, urodzona w Wilnie 01.10.1834.


REUT Tytus Romuald
syn Ignacego i Petroneli Mejszer, urodzony w Wilnie 31.01.1833.


REWIEŃSKA Izabela Marcela
córka Józefa Bonawentury i Marianny Stacewicz, urodzona w Wilnie 02.06.1832.


REWIŃSKA Konstancja Daniela
córka Józefa i Marianny Stacewicz, urodzona w Wilnie 03.01.1831.


RODZIEWICZ Andrzej Bogusław
syn Jerzego i Karoliny Sokołowskiej, urodzony w Wilnie 27.11.1834.


RODZIEWICZ Anna
córka Ignacego i Wiktorii Wizgird, urodzona w Wilnie 07.12.1832.


RODZIEWICZ Antonina Franciszka
córka Jerzego i Karoliny Sokołowskiej, urodzona w Wilnie 05.12.1831.


RODZIEWICZ Franciszek Wit
syn Tomasza i Anny Sabowskiej, urodzony w Wilnie 15.06.1829.

 

RODZIEWICZ Jerzy
syn Wincentego i Zuzanny Koczan, urodzony w roku 1807. Żona Karolina Sokołowska. Ślub w Wilnie 05.11.1827.


RODZIEWICZ Leon Bazyli
syn Marcina i Joanny Skiterewicz, urodzony w Wilnie 02.06.1833.


RODZIEWICZ Michał Franciszek
syn Tomasza i Anny Sobowskiej, urodzony w Wilnie 02.09.1827.


RODZIEWICZ Waleria Petronela
córka Jerzego i Karoliny Sokołowskiej, urodzona w Wilnie 06.11.1830.


RODZIEWICZ Wincenty Bonifacy

syn Jerzego i Karoliny Sokołowskiej, urodzony w Wilnie 17.02.1833.


RODZIEWICZ Wincenty Donat

syn Marcina i Joanny Skitterewicz, urodzony w Wilnie 27.03.1831.


ROGALSKA Aniela Rachela

córka Wincentego po Kazimierzu i Marianny Wereckiej, urodzona w Wilnie 16.08.1827.   


ROGALSKI Józef

syn Damazego i Antoniny Hryniewicz, urodzony w Wilnie 21.09.1806.


ROGALSKI Leon
syn Wincentego i Joanny Rostakiewicz, urodzony w Wilnie 26.12.1805.


ROGOWSKA Karolina
córka Michała i Felicjanny Żylińskiej, urodzona w Wilnie 11.11.1832.


ROGOWSKI Karol Józef
syn Floriana i Teodory Bortkiewicz, urodzony w Wilnie 21.08.1832.

 

ROMANOWSKA Zofia Ludomiła
córka Dominika i Agaty Morawskiej, urodzona w Wilnie 09.05.1834.

 

ROMANOWSKI Onufry Antoni
syn Piotra i Kazimiery Kubickiej, urodzony w Wilnie 06.02.1834.

 

ROMANOWSKI Teodor Antoni
syn Gaspara i Agaty Zielenkiewicz, urodzony w Wilnie 31.05.1833.


ROMANOWSKI Władysław Alojzy
syn Antoniego i Anny Kwiatkowskiej, urodzony w Wilnie 20.06.1829.


ROMANOWSKI Zygmunt Franciszek
syn Wincentego i Józefy Doleckiej, urodzony w Wilnie 03.10.1833.


ROMASEWICZ Maciej Hieronym
syn Dominika i Antoniny z Przekupów, urodzony w Wilnie 03.11.1829.


ROMASZKIEWICZ Aniela
córka Karola i Anny, urodzona w Wilnie 20.10.1828.


RÖMER Eugeniusz Tadeusz
syn Edwarda i Anny z Białłozorów, urodzony w Wilnie 20.12.1833.

 

ROSTOWSKA Malwina Kamila
córka Feliksa i Pulcherii Romanowskiej, urodzona w Wilnie 17.10.1834.

ROUB Monika Aniela
córka Michała i Barbary Eychberg, urodzona w Wilnie 29.03.1829.


ROŻAŃSKA Józefa Michalina
córka Jana i Anieli Obodowicz, urodzona w Wilnie 18.08.1827.


ROŻAŃSKA Julia Elżbieta
córka Jana i Anieli Obodowicz, urodzona w Wilnie 13.11.1830.

 

ROŻAŃSKI Mieczysław Józef
syn Franciszka i Klary Ostrowskiej, urodzony w Wilnie 23.01.1834.


ROŻAŃSKI Stanisław
syn Jana i Anieli Obodowicz, urodzony w Wilnie 10.10.1828.


RUDOLT Jan Adam
syn Józefa i Marcjanny Petelczyc, urodzony w Wilnie 18.12.1833.


RUDOMIN Jan Leon

syn Ignacego i Tekli Siesickiej, urodzony w Wilnie 06.05.1830.

 

RUKOWICZ Józefa Martyna

córka Janusza i Ferdynandy Pławskiej, urodzona w Wilnie 12.11.1827.


RUKOWICZ Julia Franciszka

córka Janusza i Ferdynandy Pławskiej, urodzona w Wilnie 13.02.1829.


RUKOWICZ Maria Jozefata Matylda

córka Janusza i Ferdynandy Pławskiej, urodzona w Wilnie 14.03.1830.


RUSICKA Petronela

córka Gabriela i Wiktorii z Tołoczków, urodzona w Wilnie 16.08.1832.


RUSIECKA Anna

córka Stanisława i Petroneli Niewiarowskiej, urodzona w Wilnie 06.09.1833.


RUSIECKA Bogumiła

córka Stanisława i Petroneli Niewiarowskiej, urodzona w Wilnie 06.09.1833.


RUSIECKA Józefa Rachela

córka Gabriela i Wiktorii z Tołaczków, urodzona w Wilnie 27.04.1830.


RUSIECKI Michał
syn Kantego i Antoniny Czerwińskiej, urodzony w Wilnie 28.09.1832.


RUSZCZYC Edward Justyn Dionizy
syn Ferdynanda, Regenta Sądu Głównego Grodzieńskiego i Anny Czechowicz, urodzony w Wilnie 01.10.1830.


RUTKOWSKA Michalina
córka Wincentego i Karoliny Mieczkowskiej, urodzona w Wilnie 20.09.1830.


RUTKOWSKA Paulina Karolina
córka Piotra Wincentego i Karoliny Mieczkowskiej, urodzona w Wilnie 08.01.1833.

 

RUTKOWSKA Teresa Józefa
córka Józefa, doktora medycyny i Gertrudy Saur, urodzona w Wilnie 18.10.1822.

 

RUTKOWSKI Benedykt Rafał
syn Franciszka i Barbary Pałukiewicz, urodzony w Papierni, parafia Kiernów 26.03.1827.


RUTKOWSKI Ferdynand Feliks
syn Juliana i Ludwiki z Kibirskich, urodzony w Wilnie 30.05.1831.


RUTKOWSKI Kazimierz
syn Józefa i Ewy Czechowicz, urodzony w roku 1792. Regent Ziemi Oszmiańskiej. Żona Róża Klotylda Sidorowicz. Ślub w Wilnie 26.11.1827.


RUTKOWSKI Narcys Ludwik
syn Juliana i Ludwiki Kibirskiej, urodzony w Wilnie 29.10.1833.

 

RUŻUKOWSKA Paulina Petronela
córka Mikołaja i Marianny Salomonowicz, urodzona w Wilnie 22.06.1828.


RYBICKI Adam Ignacy
syn Piotra i Teresy Stankiewicz, urodzony w Wilnie 14.12.1831.


RYBICKI Donat Rufin
syn Piotra i Teresy Stankiewicz, urodzony w Wilnie 07.04.1833.


RYCHTER Anna Kazimiera
córka Stanisława i Joanny Krzyckiej, urodzona w Wilnie 14.11.1828.


RYCHTER Jan Ludwik
syn Leonarda, Pułkownika Wojsk Rosyjskich i Pamiry Sylwestrowicz, urodzony w Wilnie 28.10.1833.


RYCHTER Stefania Elżbieta
córka Stanisława i Johanny Skrzyckiej, urodzona w Wilnie 20.08.1831.


RYDZEWSKA Marianna Magdalena
córka Michała i Justyny Mikulskiej, urodzona w Rudejkiszkach, parafia Kiernów 26.04.1827.

 

RYLL Paulina
córka Elżbiety, urodzona w Wilnie 28.06.1834.


RYMKIEWICZ Aniela Wiktoria
córka Józefa i Bogumiły Pietkiewicz, urodzona w Wilnie 17.04.1832.


RYPIŃSKI Włodzimierz Jan

syn Konstantego i Wincenty Poczobut, urodzony w Wilnie 24.06.1833.


RZECZYCKA Julia

córka Kazimierza i Anny Kisiel, urodzona w Wilnie 15.02.1829.


RZECZYCKA Kazimiera

córka Kazimierza i Anny Kisiel, urodzona w Wilnie 10.02.1832.

Poprawiony (środa, 12 września 2012 17:56)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 252 gości