'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> .string' ); ?> ng' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> .string' ); ?> ; ?> .string' ); ?> ; ?> .string' ); ?> ; ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:383) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:383) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:383) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Litera P

postheadericon Litera P

PACOWSKA Zofia Aniela Karolina
córka Antoniego i Justyny Hryniewskiej, urodzona w Wilnie 30.03.1830.


PAŁCZYŃSKI Napoleon
syn Aleksandra i Józefy Zacharewicz, urodzony w Wilnie 24.06.1833.


PASZKIEWICZ Adam Mikołaj
syn Józefa i Józefy Kondratowicz, urodzony w Wilnie 16.02.1831.


PASZKIEWICZ Antoni Tomasz
syn Józefa i Józefy Kondratowicz, urodzony w Wilnie 01.11.1832.

 

PASZKIEWICZ Barbara Felina
córka Józefa i Józefy Kondratowicz, urodzona w Wilnie 18.08.1834.


PASZKIEWICZ Józefa Tekla Barbara
córka Józefa, Geometry Powiatu Słuckiego i Józefy Kondratowicz, urodzona w Wilnie 12.11.1829.


PASZKOWSKA Józefa
córka Sabiny, urodzona w Wilnie 10.12.1833.


PASZKOWSKA Malwina Fida
córka Tomasza, Geometry Powiatu Brasławskiego i Zuzanny Grygier, urodzona w Wilnie 06.10.1827.


PASZKOWSKI Ezechiel Antoni
syn Tomasza i Teofili Wyszomirskiej, urodzony w Wilnie 10.04.1834.


PASZKOWSKI Władysław
syn Tomasza i Teofili Wyszomirskiej, urodzony w Wilnie 09.01.1832.

 

PATZ Ludwika Jadwiga
córka Fryderyka Wilhelma i Elżbiety Sas, urodzona w Wilnie 00.09.1817.


PAWŁOWSKA Justyna Katarzyna
córka Aleksandra i Katarzyny Milan, urodzona w Wilnie 18.05.1831.

 

PAWŁOWSKI Jan Kazimierz Bolesław
syn Kajetana i Józefy Lewandowskiej, urodzony w Wilnie 31.10.1833.


PELLISKA Łucja Adelajda
córka Dionizego, Sędziego Granicznego Guberni Wileńskiej i Anny Chrypcewicz, urodzona w Wilnie 23.12.1827.


PETELCZYC Antoni Piotr
syn Stanisława i Serafiny Jadkowskiej, urodzony w Wilnie 13.06.1830.


PETELCZYC Jan Marcin
syn Stanisława i Serafiny z Jotków, urodzony w Wilnie 12.11.1828.


PETELCZYC Julia Anastazja
córka Stanisława i Serafiny z Jodków, urodzona w Wilnie 28.02.1834.


PETELCZYC Stefan Jan
syn Stanisława i Serafiny Jodko, urodzony w Wilnie 27.12.1831.

 

PETRUSSEWICZ Anastazja Cecylia
córka Michała i Anny Lenkiewicz, urodzona w Krzyżówce, parafia Kiernów 08.08.1827.

 

PIASECKA Paulina Eleonora Zofia
córka Kazimierza i Zofii Janiszkiewicz, urodzona w Wilnie 11.04.1834.


PIASECKA Tekla Paulina
córka Kazimierza i Zofii Januszkiewicz, urodzona w Wilnie 22.03.1831.


PIASECKI Adolf Kazimierz Michał
syn Kazimierza i Zofii Januszkiewicz, urodzony w Wilnie 20.07.1832.


PIAST Wiktoria Waleria
córka Antoniego i Anieli Jurkiewicz, urodzona w Wilnie 06.12.1832.


PICZNER Anna Krystyna
córka Michała i Anny Muller, urodzona w Wilnie 25.07.1832.


PICZNER Konstancja Gertruda
córka Michała i Anny Miller, urodzona w Wilnie 17.03.1834.


PIECZORA Feliks Władysław
syn Dominika i Antoniny z Mejerów, urodzony w Wilnie 30.03.1830.


PIECZORA Jadwiga Małgorzata
córka Dominika, Radcy Honorowego i Antoniny Mejer, urodzona w Wilnie 10.06.1827.


PIECZORA Zygmunt Szczęsny
syn Dominika, Radcy Honorowego i Antoniny Mejer, urodzony w Wilnie 22.01.1829.


PIEŃKOWSKA Ludwika Teodozja

córka Jerzego i Petroneli Sadowskiej, urodzona w Wilnie 26.03.1833.


PIEŃKOWSKI Józef Edward

syn Tomasza i Bogumiły Downarowicz, urodzony w Wilnie 18.03.1832.


PIEŃKOWSKI Kajetan
syn Jana i Elżbiety Cyunowicz, urodzony w Wilnie 25.03.1830.


PIEŃKOWSKI Michał Jozefat
syn Tomasza i Bogumiły Downarowicz, urodzony w Wilnie 26.09.1830.


PIEPOL    Władysław Marceli
syn Wincentego po Kazimierzu i Marianny Wierzbickiej, urodzony w Wilnie 27.12.1826.


PIEPOL Zenon
syn Wincentego i Marianny Wierzbickiej, urodzony w Wilnie 03.05.1830.


PIETKIEWICZ Grzegorz Adam
syn Ignacego i Ewy Taranowskiej, urodzony w Wilnie 17.11.1834.


PIETKIEWICZ Konstanty Benedykt
syn Benedykta, Marszałka Powiatu Wiłkomierskiego i Teresy Kościałowskiej, urodzony w Wilnie w roku 1817.

 

PIETKIEWICZ Paweł
syn Antoniego i Anny Łoyko, urodzony w Wilnie 30.07.1828.


PIETKIEWICZ Władysław
syn Hieronima i Antoniny Bobakowskiej, urodzony w Wilnie 12.02.1828.

 

PIOTROWICZ Marianna
córka Benedykta i Natalii Białej, urodzona w Wilnie 15.09.1834.

PIETROWSKI Florian Antoni
syn Ignacego i Rajmundy Rochmańkowskiej, urodzony w Wilnie 04.05.1834.

 

PIOTROWSKA Domicella Marcjanna
córka Ignacego i Marianny Kowszewicz, urodzona w Wilnie 25.04.1834.


PIOTROWSKI Romuald Jan
syn Konstantego, Adwokata Konsystorza Wileńskiego i Pauliny Wołk, urodzony w Wilnie 08.02.1829.


PIETRYSZCZOW Petronela Olga
córka Szymona i Zofii Broszki, urodzona w Wilnie 28.04.1832.


PIETRZYK Tadeusz Lamberd

syn Jana i Anieli, urodzony w Wilnie 27.10.1832.

 

PILLAR Stanisław Michał

syn Aleksandra, Sędziego Ziemskiego Wileńskiego i Joanny Kulwińskiej, urodzony w Wilnie 01.11.1827.

PIOTROWICZ Leonard Aleksander

syn Wincentego i Teresy Krassowskiej, urodzony w Wilnie 06.11.1829.


PIOTROWICZ Maria Anna

córka Wincentego i Katarzyny z Mejerów, urodzona w Wilnie 08.12.1830.


PIOTROWICZ Konstancja

córka Wincentego i Katarzyny z Mejerów, urodzona w Wilnie 19.09.1833.


PIOTROWICZ Leonora Katarzyna

córka Wincentego i Teresy Krapowskiej, urodzona w Wilnie 23.04.1833.


PIOTROWICZ Michał Bolesław

syn Wincentego i Teresy Krassowskiej, urodzony w Wilnie 24.09.1830.


PIOTROWSKA Anna Adelajda Amelia

córka Antoniego i Benedykty Zaniewskiej, urodzona w Wilnie 16.12.1828.


PIOTROWSKA Antonina Benedykta Izabela

córka Antoniego i Benedykty Zaniewskiej, urodzona w Wilnie 13.06.1830.


PIOTROWSKA Bolesława Tekla

córka Konstantego i Pauliny z Wołków, urodzona w Wilnie 01.09.1833.


PIOTROWSKI Adolf Kazimierz

syn Wilhelma i Teresy Wiktorowskiej, urodzony w Wilnie 11.11.1829.


PIOTROWSKI Józef Klemens

syn Ignacego i Anny Bylińskiej, urodzony w Wilnie 24.06.1829.

 

PIOTROWSKI Kazimierz Ludwik

syn Konstantego, Adwokata Konsystorza Wileńskiego i Pawliny z Wołków, urodzony w Wilnie 04.03.1828.


PIOTROWSKI Mieczysław Robert

syn Konstantego i Pauliny Wołkow, urodzony w Wilnie 07.06.1831.


PIÓRO Leonard Kazimierz
syn Marcelego i Barbary Majewskiej, urodzony w Wilnie 02.02.1830.


PISANKO Karolina Augustyna Natalia
córka Rafała i Anny Zajączkowskiej, urodzona w Wilnie 28.08.1833.

 

PLATER Aloiza Florianna Joanna
córka Stefana, Prezesa Gubernialnego Sądu Granicznego Wileńskiego i Aloizy z Żabów, urodzona w Wilnie 04.05.1834.

 

PLATER Ewa Wiktoria Magdalena
córka hrabiego Ksawerego i Marianny Michałowskiej,  urodzona w Wilnie 12.12.1833.


PLEŚNIARSKA Tekla    
córka Teresy, urodzona w Wilnie 15.06.1827.


POBIEDZIŃSKI Florian Józef
syn Józefa Ignacego i Katarzyny Karolkiewicz, urodzony w Wilnie 11.04.1834.


POBIEDZIŃSKI Piotr Paweł
syn Kajetana i Leonory Bielkiewicz, urodzony w Wilnie 29.06.1832.


POCZEPOWICZ Felicjana
córka Piotra i Katarzyny Suchockiej, urodzona w Wilnie 17.05.1830.


POCZOPOWICZ Karol
syn Piotra i Katarzyny Suchockiej, urodzony w Wilnie 05.11.1833.


PODBERESKI Józef Mateusz Antoni
syn Aleksandra po Hipolicie, Podkomorzego Powiatu Wileńskiego i Anny Siesickiej, urodzony w Wilnie 17.03.1827.


PODBERSKI Michał Bogdan Alojzy
syn Ksawerego i Anny Römer, urodzony w Wilnie 21.06.1834.


PODELECKA Tekla Scholastyka
córka Macieja i Julii Ursonowicz, urodzona w Wilnie 28.03.1833.


PODHORECKI Adolf Walerian
syn Józefa i Eleonory Szytler, urodzony w Wilnie 14.04.1831.

 

POGORZELSKA Mamerta Julianna
córka Juliana i Grasyldy Wiszniewskiej, urodzona w Wilnie 11.05.1827.


POGORZELSKI Jan Józef
syn Juliana i Grassyldy Wiszniewskiej, urodzony w Wilnie 28.05.1829.

 

POGORZELSKI Wojciech
syn Marcina i Marianny, urodzony w roku 1788. Żona Petronela Rutkowska. Ślub w Wilnie 20.11.1827.

POKRZEWNICKI Józef
syn Józefa i Ewy, urodzony w Wilnie 03.04.1827.


POLITOWSKA Paulina Teofila Tekla

córka Teofila i Tekli Jasińskiej, urodzona w Wilnie 29.06.1830.


POLITOWSKA Tekla
córka Teofila i Tekli Jasińskiej, urodzona w Wilnie 16.01.1832.


POLITOWSKI Konstanty Jordan
syn Teofila i Tekli Jasińskiej, urodzony w Wilnie 13.02.1828.


POLITOWSKI Teofil
syn Teofila i Tekli Jasińskiej, urodzony w Wilnie 16.01.1832.


POMARNACKI Paweł Szymon
syn Andrzeja i Ludwiki Szyszko, urodzony w Wilnie 02.11.1832.


POPŁAWSKA Agata Dorota
córka Józefa i Agaty Ziembrzowskiej, urodzona w Wilnie 05.02.1830.


POPŁAWSKA Antonina Adelajda
córka Karola i Antoniny Waszkiewicz, urodzona w Wilnie 13.12.1828.

 

POPŁAWSKA Katarzyna Petronela
córka Józefa i Agaty Zembrowskiej, urodzona w Wilnie 29.04.1834.


POPŁAWSKA Pelagia Elżbieta
córka Józefa i Agaty Zembrowskiej, urodzona w Wilnie 30.12.1832.

 

POPŁAWSKI Jan Franciszek
syn Antoniego i Katarzyny Krzyżewskiej, urodzony w Wilnie 23.07.1831.

 

POREMSKA Albertyna Petronela
córka Joachima i Ewy Sosnowskiej, urodzona w Wilnie 29.06.1834.

 

PORĘBSKA Adela Franciszka
córka Ignacego, Magistra Medycyny i Karoliny Dąmbrowskiej, urodzona w Wilnie 21.03.1828.

PORĘBSKA Kamila Aleksandra
córka Ignacego, Magistra Medycyny i Karoliny Dąmbrowskiej, urodzona w Wilnie 30.08.1829.


PORĘBSKA Krystyna Teresa
córka Ignacego i Karoliny Dąbrowskiej, urodzona w Wilnie 13.03.1831.


PORĘBSKI Andrzej Kazimierz

syn Ignacego i Karoliny Dąbrowskiej, urodzony w Wilnie 05.11.1833.


PORĘBSKI Jan Bronisław

syn Piotra, Radcy Honorowego, Regenta Sądu Głównego i Reginy Petrussewicz, urodzony w Wilnie 06.05.1828.


POSIENICKA Kazimiera Maria
córka Leonarda i Izabeli Oleskiej, urodzona w Wilnie 04.03.1833.


POSIENICKA Ludwika Michalina
córka Leonarda i Izabeli Oleskiej, urodzona w Wilnie 28.09.1831.

 

POSIENICKI Leonard Józef Antoni
syn Leonarda i Izabelli Oleskiej, urodzony w Wilnie 19.09.1829.


POTECKI Kajetan Augustyn
syn Franciszka i Dominiki Hejbowicz, urodzony w Wilnie 08.08.1834.


POTOCKA Celestyna Antonina
córka Antoniego Szeligi, Sekretarza Cesarskiego Uniwersytetu Wileńskiego i Franciszki Wareckiej, urodzona w Wilnie 23.02.1829.


POTOCKA Stanisława Ewa
córka Antoniego i Franciszki Wareckiej, urodzona w Wilnie 08.05.1830.


POZNAŃSKA Anastazja Stanisława Anna
córka Antoniego i Anny, urodzona w Wilnie 15.04.1832.

 

POZNAŃSKA Pelagia Barbara Georgina
córka Antoniego i Anny, urodzona w Wilnie 11.03.1834.


POZNAŃSKI Edward Kalikst Alojzy
syn Antoniego i Anny, urodzony w Wilnie 04.10.1828.


POZNAŃSKI Kazimierz Julian Józef
syn Antoniego po Józefie i Anny z Rossów, urodzony w Wilnie 16.02.1827.

POZNAŃSKI Norbert Piotr
syn Antoniego i Anny, urodzony w Wilnie 06.06.1830.


PROTASSEWICZ Józefa Tekla
córka Cypriana i Hersyli Rukowicz, urodzona w Wilnie 24.09.1832.


PRZEMIENIECKA Emilia Benedykta
córka Nikodema, Sędziego Powiatu Zawilejszego i Emilii Januszewicz, urodzona w Wilnie 05.05.1834.


PRZYAŁGOWSKA Katarzyna Petronela
córka Antoniego i Franciszki z Koterlów, urodzona w Wilnie 29.04.1830.


PRZYBYLSKA Zofia
córka Macieja i Anny Malinowskiej, urodzona w Wilnie 05.05.1830.


PRZYBYLSKI Wacław Stanisław
syn Macieja i Anny Malinowskiej, urodzony w Wilnie 26.09.1828.


PTASZYŃSKA Maria Aniela
córka Izabeli, urodzona w Wilnie 20.06.1834.


PUCIŁOWSKA Antonina Dorota
córka Piotra Pawła, Adwokata Izby Cywilnej Wileńskiej i Antoniny Ługowskiej, urodzona w Wilnie 12.06.1833.


PUKIŃSKI Bolesław
syn Józefa i Marianny Szatyńskiej, urodzony w Wilnie 20.12.1834.


PUKSZTA Aleksander Euzebiusz
syn Pawła i Elżbiety Rodziewicz, urodzony w Wilnie 14.08.1834.


PUSZKO Antonina
córka Emilii, urodzona w Wilnie 09.10.1833.






Poprawiony (środa, 12 września 2012 17:52)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości