ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Litera M

postheadericon Litera M

MACHCEWICZ Anna
córka Aleksandra, Operatora Wileńskiej Izby Medycznej i Franciszki Strygo, urodzona w Wilnie 25.05.1829

 

MACHCEWICZ Konstanty
syn Aleksandra, Operatora Wileńskiej Izby Medycznej i Franciszki Strygo, urodzony w Wilnie 25.05.1829

 

MACIEJEWSKI Piotr Paweł
syn Karola i Katarzyny Olszewskiej, urodzony w Wilnie 05.07.1827.

 

MACKIEWICZ Antonina Izabela
córka Andrzeja i Katarzyny Kozłowskiej, urodzona w Wilnie 12.06.1834.

 

MACKIEWICZ Jan
syn Justyna i Wiktorii Szyszło, urodzony w Wilnie 10.01.1835.

MACKIEWICZ Jerzy Klemens
syn Franciszka i Rozalii Skuczyńskiej, urodzony w Wilnie 13.02.1834.

 

MACKIEWICZ Józef
syn Karola i Teresy Zahorskiej, urodzony w roku 1795. Żona Anna Kamieńska. Ślub w Wilnie 02.06.1827.

 

MACKIEWICZ Józefa
córka Jana i Marcjanny, urodzona w roku 1803. Zamieszkała w Wilnie. Mąż Józef Czerniawski. Ślub w Wilnie 11.01.1827.

MACULEWICZ Michał
syn Józefa i Józefy Dąbrowskiej, urodzony w Wilnie 28.09.1830.


MAĆKIEWICZ Pawlina
córka Jana i Franciszki Pieniarskiej, urodzona w Wilnie 15.01.1828.


MAJEWSKA Józefa
córka Jana i Teofili, urodzona w roku 1809. Zamieszkała w Wilnie. Mąż Szczepan Kamiński. Ślub w Wilnie 09.01.1827.


MAJEWSKI Florian
syn Stanisława i Agaty Wisłowskiej, urodzony w Wilnie 16.10.1833.


MAKOWSKI Stanisław Michał
syn Michała i Scholastyki Pulmin, urodzony w Wilnie 27.09.1832.


MAKUCEWICZ Julianna Paulina
córka Antoniego i Rozalii Podhajskiej, urodzona w Wilnie 01.07.1827.


MALEWICZ Walerian Piotr
syn Karola i Katarzyny Koziełł, urodzony w Wilnie 03.04.1832.


MALEWSKI Albin Jakob
syn Antoniego i Barbary Kozakiewicz, urodzony w Wilnie 18.02.1832.

 

MALICKA Aleksandra Julia
córka Antoniego i Julii Sierakowskiej, urodzona w Wilnie 30.08.1834.

MALICKA Lucja Wanda
córka Antoniego, Regenta Grodzkiego Wiłkomierskiego i Julii Sierakowskiej, urodzona w Wilnie 23.06.1828.

MALICKA Maria Ludwika
córka Antoniego, Regenta Grodzkiego Wiłkomirskiego i Julii Sierakowskiej, urodzona w Wilnie 16.07.1829.


MALINOWSKA Aniela
córka Wincentego i Józefy Gigot, urodzona w Wilnie 30.03.1829.

 

MALINOWSKA Eleonora
córka Eliasza i Agaty Krzyczewskiej, urodzona w Wilnie 06.11.1829.


MALINOWSKA Helena Teresa
córka Mikołaja i Anny z Guttów, urodzona w Wilnie 16.11.1829.

 

MALINOWSKA Katarzyna Michalina
córka Eliasza i Anieli Skowrońskiej, urodzona w Wilnie 20.09.1834.

MALINOWSKA Katarzyna
córka Jana po Jakubie i Krystyny Piekarskiej, urodzona w Wilnie 18.11.1827.


MALINOWSKA Rut Helena Wiktoria
córka Józefa, Deputata Wojewódzkiego z Powiatu Rosińskiego i Teresy Sobolewskiej, urodzona w Wilnie 22.05.1829.

 

MALINOWSKI Andrzej
syn Tadeusza i Marianny Tyszkiewicz, urodzony w Wilnie 27.01.1834.


MALINOWSKI Ferdynand
syn Józefa i Anieli Rogowskiej, urodzony w Wilnie 02.07.1827.

 

MALINOWSKI Franciszek
syn Jana po Eliaszu i Barbary Kudzinowicz, urodzony w Wilnie 02.04.1827.


MALINOWSKI Ksawery Ignacy
syn Stanisława i Rozalii Kamińskiej, urodzony w Wilnie 03.12.1833.


MALINOWSKI Roman Antoni
syn Jana i Barbary Kudzienowicz, urodzony w Wilnie 09.08.1833.

 

MALINOWSKI Stanisław
syn Ignacego i Anny Paszkiewicz, urodzony w roku 1794. Żona Rozalia Kamińska. Ślub w Wilnie 02.06.1827.


MALINOWSKI Stanisław
syn Jana i Krystyny Piekarskiej, urodzony w Wilnie27.04.1831.


MAŁECKI Mieczysław Wojciech
syn Hieronima Józefa, Nauczyciela Gimnazjum Wileńskiego i Józefy z Reszków, urodzony w Wilnie 24.04.1833.


MAŁGUDOWICZ Amalia Adalberta

córka Symona i Amalii z Fleyscherów, urodzona w Wilnie 05.03.1832.


MAŁYSZKO Franciszek

syn Antoniego i Krystyny Pawłowskiej, urodzony w Wilnie 17.09.1829.


MANCEWICZ Donata Stefania

córka Donata i Barbary Ciechanowicz, urodzona w Wilnie w roku 1828.


MANCEWICZ Helena Tekla
córka Mateusza i Julii Kwaterskiej, urodzona w Wilnie 14.09.1833.


MANCEWICZ Julian Mikołaj
syn Mateusza i Julii Kwaterskiej, urodzony w Wilnie 05.02.1828.


MANCEWICZ Olimpia Agata
córka Mateusza i Julii Kwaterskiej, urodzona w Wilnie 05.02.1830.

 

MARCINKIEWICZ Walerianna Karolina
córka Piotra i Rozalii Truchonowicz, urodzona w Wiciunach, parafia Kiernów 21.02.1828.


MARCINOWSKA Antonina Erazma
córka Antoniego i Wincenty Jankowskiej, urodzona w Wilnie 02.06.1828.


MARCINOWSKA Zofia
córka Józefa, Kandydata Chirurgii i Julii Ołosielskiej, urodzona w Wilnie 11.02.1824.


MARCINOWSKI Edward
syn Józefa, Kandydata Chirurgii i Julii Ołosielskiej, urodzony w Wilnie 11.09.1827.


MARCINOWSKI Józef
syn Józefa, Kandydata Chirurgii i Julii Ołosielskiej, urodzony w Wilnie 13.11.1825.


MARCINOWSKI Mikołaj
syn Józefa, Kandydata Chirurgii i Julii Ołosielskiej, urodzony w Wilnie 11.12.1826.


MARCYŁAJTYS Kolleta Marianna
córka Tomasza i Marianny Szabłowskiej, urodzona w Wilnie 06.03.1833.


MARKIEWICZ Helena Małgorzata Barbara
córka Teodora i Marianny Sakowskiej, urodzona w Wilnie 13.07.1833.

 

MARKIEWICZ Jan Antoni
syn Dominika i Bogumiły Wasilewskiej, urodzony w Złotorunach, parafia Kiernów 10.06.1827.


MARKIEWICZ Tekla Kamilla
córka Teodora i Marcjanny Sabowskiej, urodzona w Wilnie 02.05.1831.

 

MARKOWSKA Emilia Aniela
córka Jana i Tekli Trusiłowskiej, urodzona w Wilnie 01.12.1834.


MATUSEWICZ Adam Marcin
syn Mateusza i Katarzyny Koplewskiej, urodzony w Wilnie 11.11.1830.


MARTUSEWICZ Marcjanna
córka Grzegorza i Franciszki Baykowskiej, urodzona w Wilnie 28.07.1830.

 

MARTUSEWICZ Mikołaj

syn Grzegorza po Piotrze i Franciszki Bajkowskiej, urodzony w Wilnie 01.12.1827.


MATULEWICZ Antoni

syn Jana i Leonory Sieruć, urodzony w Wilnie 04.07.1828.


MAZURMOWICZ Emilia Franciszka

córka Piotra i Zuzanny Szadurskiej, urodzona w Wilnie 04.10.11830.


MAZURMOWICZ Józef Leon

syn Piotra i Zuzanny Szadurskiej, urodzony w Wilnie 27.06.1829.


MAZURMOWICZ Wiktoryna Aleksandra

córka Piotra i Zuzanny Szadurskiej, urodzona w Wilnie 25.02.1827.

 

MĄKIEWICZ Elżbieta Marianna

córka Karola i Weroniki, urodzona w Wilnie 09.07.1827.


MEIKIEWICZ Ewa Julianna

córka Marcina i Marianny Dymszy, urodzona w Wilnie 12.04.1830.


MEJER Józef Karol Franciszek

syn Franciszka i Barbary Pacewicz, urodzony w Wilnie 03.05.1827.


MERRZYŃSKA Ferdynanda Bronisława

córka Ignacego i Wiktorii Dąbrowskiej, urodzona w Wilnie 30.05.1833.


MIANOWSKA Maria Anna

córka Mikołaja, Radcy Kolegialnego, Dziekana Oddziału Medycznego i Antoniny Micewicz, urodzona w Wilnie 07.07.1828.


MIANOWSKI Adam Michał

syn Mikołaja, Radcy Stanu, Profesora Uniwersytetu Wileńskiego i Antoniny Micewicz, urodzony w Wilnie 25.12.1829.


MIANOWSKI Jan Nepomucen Stanisław
syn Mikołaja, Profesora Akademii Medycznej, Chirurga, Radcy Stanu i Antoniny Micewicz, urodzony w Wilnie 17.05.1833.

 

MICHAŁOWSKA Antonina Anna
córka Wincentego i Katarzyny Galińskiej, urodzona w Wilnie 08.08.1829.


MICHAŁOWSKA Joanna
córka Wincentego i Katarzyny Galińskiej, urodzona w Wilnie 26.05.1831.

 

MICHAŁOWSKA Joanna Maria Róża
córka Jerzego i Fruzyny Tymińskiej, urodzona w Wilnie 11.07.1831.

 

MICHAŁOWSKA Kamila
córka Józefa i Marianny Błażewicz, urodzona w Wilnie 29.12.1834.


MICHAŁOWSKA Maria Katarzyna
córka Wincentego i Katarzyny Galimskiej, urodzona w Wilnie 21.01.1834.


MICHAŁOWSKA Paulina Benedykta
córka Benedykta i Pulcherii Łukaszewicz, urodzona w Wilnie 20.03.1830.

 

MICHAŁOWSKI Gabriel Jan Antoni
syn Wincentego po Janie i Katarzyny Galimskiej, urodzony w Wilnie 08.02.1827.


MICHAŁOWSKI Władysław Konstanty
syn Jerzego i Eufrozyny Tymińskiej, urodzony w Wilnie 29.04.1829.

 

MICHNIEWICZ Mikołaj Józef
syn Wincentego po Jakubie i Katarzyny Daszkiewicz, urodzony w Wilnie 07.12.1826.

 

MICKANIEWSKA Emilia
córka Stanisława i Marii, urodzona w roku 1810. Zamieszkała w Wilnie. Mąż Stanisław Bouffała. Ślub w Wilnie 07.01.1827.

 

MICKANIEWSKA Kamila
córka Stanisława i Marii Hencell, urodzona w roku 1811. Mąż Walerian Górski. Ślub w Wilnie 21.11.1827.

MICKIEWICZ Antonina Wincenta
córka Marcina i Marianny Dymsza, urodzona w Wilnie 10.07.1828.

MICKIEWICZ Helena
córka Mateusza i Barbary Malinowskiej, urodzona w Wilnie 12.05.1828.


MICKIEWICZ Karolina
córka Mateusza i Barbary Kalinowskiej, urodzona w Wilnie 04.01.1833.


MIECHNIEWICZ Józef Ferdynand
syn Ferdynanda i Anny Lewonowicz, urodzony w Wilnie 03.07.1828.


MIECZKOWSKA Kamila Justyna
córka Justyna i Anny Kisiel, urodzona w Wilnie 17.04.1834.


MIECZKOWSKI Feliks    
syn Macieja i Anny z Lemingów, urodzony w Wilnie 18.08.1832.


MIECZKOWSKI Józef
syn Macieja i Anny z Leyninków, urodzony w Wilnie 05.07.1830.


MIECZKOWSKI Konstanty
syn Macieja i Anny Helinowny, urodzony w Wilnie 29.02.1828.

 

MIECZKOWSKI Władysław Jan Justyn
syn Justyna i Anny Kisiel, urodzony w Wilnie 28.12.1835.


MIERKOWSKI Mieczysław Juliusz
syn Wincentego, Geometry Powiatu Nowogrodzkiego i Barbary Marlikowskiej, urodzony w Wilnie 02.11.1827.


MIERKOWSKI Władysław Ewaryst
syn Wincentego, Geometry Powiatu Nowogrodzkiego i Barbary Marlikowskiej, urodzony w Wilnie 26.10.1824.


MIERZEJEWSKI Antoni Leon Fabian
syn Macieja, Kapitana Wojsk Francuskich, Kawalera Orderów i Barbary Brochodzkiej, urodzony w Wilnie 08.04.1833.


MIERZEJEWSKI Edward Józef
syn Feliksa i Wiktorii Kozłowskiej, urodzony w Wilnie 05.03.1831.

 

MIERZEJEWSKI Feliks Kazimierz Józef
syn Feliksa i Katarzyny Święcickiej, urodzony w Wilnie 03.03.1823.

 

MIESZKOWSKI Jan Ksawery
syn Jana i Marcjanny z Trabszów, urodzony w Wilnie 22.02.1834.

 

MIESZYŃSKI Adam Jan
syn Jana i Krystyny Żukowskiej, urodzony w Wilnie 24.12.1828.


MIKISZ Ferdynand Pankracy
syn Jana i Klary Wąsowicz, urodzony w Wilnie 16.06.1814.

 

MIKOSZ Kazimierz Leon
syn Władysława i Antoniny Trahsz, urodzony w Kiernowie, parafii tejże 18.02.1827.

MIKOSZ Wiktoria Anna
córka Augustyna i Józefy Juszkiewicz, urodzona w Wilnie 22.04.1834.


MIKULSKI Adolf Adam Antoni
syn Jana i Anny Czerejskiej, urodzony w Wilnie 24.12.1830.


MILANOWSKA Bożena Stanisława
córka Józefa i Teresy Sobolewskiej, urodzona w Wilnie 18.07.1831.


MILANOWSKA Maria Letycja Magdalena
córka Józefa i Teresy Sobolewskiej, urodzona w Wilnie 18.04.1835.


MILANOWSKI Józef Jerzy
syn Tadeusza i Marianny Tyszkiewicz, urodzony w Wilnie 23.04.1832.


MILANOWSKI Ksawery
syn Tadeusza i Marianny Tyszkiewicz, urodzony w Wilnie 03.12.1828.


MILEWSKA Karolina Emilia
córka Leona i Franciszki Lewickiej, urodzona w Wilnie 20.07.1830.


MILEWSKA Kazimiera
córka Leona po Leonie i Franciszki Lewickiej, urodzona w Wilnie 20.02.1827.


MILEWSKA Stefania Józefa
córka Hipolita i Franciszki Mancewicz, urodzona w Wilnie 12.03.1832.

 

MILKIEWICZ Emilia Józefa Justyna
córka Jana i Justyny Korkuć, urodzona w Wilnie 25.03.1834.

 

MILLER Tekla Kornelia
córka Jana i Anny Strawińskiej, urodzona w Wilnie 15.03.1828.


MIŁAKOWSKA Aleksandra Franciszka
córka Ignacego po Antonim i Zofii Gizbert, urodzona w Wilnie 25.11.1826.


MINEJKO Józef Michał
syn Michała i Marty Szadurskiej, urodzony w Wilnie 06.09.1834.


MINEYKO Zofia Dominika Teresa Brygitta
córka Michała, Sędziego Powiatu Kowieńskiego i Brygitty Szaboniewicz, urodzona w Wilnie 07.06.1819.


MINISZEWSKI Władysław
syn Pawła i urodzony w Wilnie 01.02.1833.


MINKIEWICZ Władysław Antoni
syn Kajetana i Józefy Chłasewicz, urodzony w Wilnie 24.06.1833.

 

MINUTKO Jan Józef
syn Macieja i Kazimiery Kamińskiej, urodzony w Wilnie 28.12.1835.

MISIEWICZ Izydor Nicefor
syn Michała i Barbary Massalskiej, urodzony w Wilnie 23.05.1828.

 

MISIUREWICZ Emilia Aleksandra
córka Ludwika i Reginy z Pietuchów, urodzona w Wilnie 26.02.1834.


MISSIEWICZ Zofia Helena
córka Wiktora i Elżbiety Dychowskiej, urodzona w Wilnie 15.04.1831.


MITASZEWSKI Ferdynand Mikołaj

syn Mikołaja i Justyny z Kołbów, urodzony w Wilnie 13.10.1828.


MODZELEWSKA Zofia

córka Konstantego i Marianny Dunikowskiej, urodzona w Wilnie 10.07.1828.


MOKSZECKI Leon Antoni Emilian

syn Antoniego i Eleonory Wojewodzkiej, urodzony w Wilnie 10.02.1833.


MOKSZYCKA Eleonora Ludwika Fabiana

córka Ignacego i Wiktorii Dąmbrowskiej, urodzona w Wilnie 02.01.1830.


MOKRZYCKA Tekla

córka Eliasza i Magdaleny Leśniewskiej, urodzona w Wilnie w roku 1811.

 

MOKRZYCKA Teodora Tekla

córka Ignacego i Wiktorii Dąbrowskiej, urodzona w Wilnie 11.09.1828.

 

MOKSZYCKI Ewaryst Ludwik

syn Ignacego po Eliaszu, Kolegialnego Sekretarza i Wiktorii Dąbrowskiej, urodzony w Wilnie 26.10.1827.


MOKRZYCKI Zygmunt Feliks

syn Ignacego i Wiktorii Dąmbrowskiej, urodzony w Wilnie 02.05.1831.


MOŁOCHOWC Józef Jan
syn Karola, Profesora Instytutu Głucho ? Niemych i Cecylii z Toków, urodzony w Wilnie 15.04.1829.


MOŁOCHOWIEC Karol
syn Gabriela i Teresy Gromnickiej, urodzony w roku 1794. Żona Cecylia Fokk. Ślub w Wilnie 22.05.1827.


MOŁOCHOWIEC Władysław Konstanty
syn Karola i Cecylii z Tokków, urodzony w Wilnie 04.04.1833.


MONKIEWICZ Weronika Kazimiera
córka Karola i Marianny Zajączkowskiej, urodzona w Wilnie 04.02.1830.


MORACZYŃSKA Józefa Jadwiga
córka Michała i Alojzy Zadoczewicz, urodzona w Wilnie 17.03.1832.


MORAWSKI Jan Stanisław
syn Jana i Apolonii Grzybowskiej, urodzony w Wilnie 05.05.1833.


MORAWSKI Walerian
syn Stanisława i Konstancji Wnukowskiej, urodzony w Wilnie 14.12.1830.


MOSIEWICZ Stanisława Julia
córka Józefa i Anny Wojtkiewicz, urodzona w Wilnie 16.02.1834.


MOZIEWICZ Kazimiera Maria
córka Justyna i Julii Piwowicz, urodzona w Wilnie 08.12.1834.


MOŻEJKO Anna Apolonia
córka Józefa i Marianny Paszkiewicz, urodzona w Wilnie 01.10.1834.


MOŻEJKO Franciszek
syn Jana i Aleksandry Monszyńskiej, urodzony w Wilnie 01.03.1833.

 

MOŻEJKO Franciszka Karolina Bożena
córka Karola i Anny Bylińskiej, urodzona w Wilnie 04.12.1835.


MOŻEJKO Jan Antoni
syn Jana i Aleksandry Mączyńskiej, urodzony w Wilnie 08.06.1834.


MOŻEJKO Karolina
córka Jana i Heleny Korkuć, urodzona w Wilnie 08.01.1833.


MRAWSKI Stefan Augustyn
syn Jana i Apolonii Grzybowskiej, urodzony w Wilnie 22.08.1828.


MURASZKO Katarzyna
córka Antoniego i Zuzanny Kopkowicz, urodzona w Wilnie 03.12.1830.

 

MURAWSKA Agata
córka Macieja i Marianny Wrońskiej, urodzona w roku 1809. Mąż Dominik Romanowski. Ślub w Wilnie 23.09.1827.


MURAWSKI Mateusz
syn Jana po Tomaszu i Apolonii Grabowskiej, urodzony w Wilnie 23.01.1827.


MUSZYŃSKA Wincenta Konstancja
córka Jana i Krystyny Żukowskiej, urodzona w Wilnie 22.01.1834.


MUSZYŃSKI Michał Franciszek
syn Antoniego i Apolonii, urodzony w Wilnie 28.09.1834.


MUSZYŃSKI Piotr Władysław
syn Jana i Krystyny Żukowskiej, urodzony w Wilnie 27.06.1830.


MUSZYŃSKI Sylwester Hieronim
syn Antoniego i Apolonii Dzisiewicz, urodzony w Wilnie 02.01.1828.


MUSZYŃSKI Wincenty Adam
syn Antoniego i Apoloni Dziesińskiej, urodzony w Wilnie 07.11.1832.


MYSZKOWSKA Julia Petronela
córka Jana i Marcjanny Trabisz, urodzona w Wilnie 15.06.1832.

 

MYSZKOWSKI Paweł Tomasz

syn Mikołaja po Ignacym i Dominiki Wasilewskiej, urodzony w Wilnie 06.03.1827.

Poprawiony (czwartek, 06 grudnia 2012 17:33)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 139 gości