postheadericon Urodzeni w parafii Czyżewo 1860 - 1861

 

ADAMCZUK Stanisław, Józef i Emilia Jamiołkowska, 08.08.1860 Dmochy Glinki.

ADAMCZUK Waleria, Jan i Anna, 25.07.1860 Michałowo Wielkie.

ADAMCZUK Wiktoria, Franciszek i Kunegunda Piechowicz, 06.06.1860 MichałowoWielkie.

ANDRZEJCZUK Franciszka, Jakub i Agnieszka Pietrzak, 24.01.1860 Czyżewo Siedliska.

ANTONIAK Franciszek, Stanisław i Marianna Adamczuk, 27.07.1860 Gostkowo.

ANTONIAK Józefa, Stanisław i Marianna Adamczuk, 27.07.1860 Gostkowo.

ANTONIAK Wiktoria, Jan i Rozalia Żochowska, 18.12.1861 Gostkowo.

BANAŚCZUK Józef, Franciszek i Antonina Kostro, 09.08.1861 Czyżewo Kościelne.

BANAŚCZUK Teofila, Jan i Rozalia Kuczeska, 14.07.1860 Czyżewo.

BIAŁA Leokadia, Jan i Józefa Jaźwińska, 17.02.1860 Sienica Otłoszki.

BIAŁA Marianna, Maciej i Karolina Mianowska, 08.06.1861 Sienica Puziki.

BIAŁA Marta, Marcin i Marianna Jaźwińska, 19.08.1861 Sienica Klawy.

BIAŁY Aleksander Piotr, Józef i Aleksandra Sienicka, 22.02.1861 Białe Chorosze.

BIAŁY Błażej, Walenty i Józefa Pawlak, 14.09.1860 Lipskie.

BIAŁY Grzegorz, Jan i Katarzyna Łuniewska, 13.07.1861 Sienica Otłoszki.

BIAŁY Jan, Tomasz i Felicjanna Grodzka, 01.06.1860 Białe Gierki.

BIERNACKA Emilia, Hilary i Julianna Macinka, 14.09.1860 Michałowo Wielkie.

BOGUCKA Antonina, Józef i Franciszka Sienicka, 08.01.1860 Sienica Lipusy.

BOGUCKA Ewa Marianna, Feliks i Julianna Sienicka, 17.06.1861 Białe Kwaczoły.

BOGUCKA Konstancja, Witalis i Franciszka Skupiewska, 08.03.1861 Białe Zieje.

BOGUCKA Paulina, Józef i Balbina Godlewska, 13.07.1860 Białe Kwaczoły.

BORACZESKA Antonina, Julianna, 13.07.1860 Czyżewo Sutki.

BOROWSKI Jan, Aleksandra, 29.08.1861 Michałowo Wróble.

BUDZISZEWSKI Marian Józef, Jan i Marianna Stefanowicz, 23.05.1860 Góra.

CHYBOSKA Marianna, Franciszek i Tekla Krysztofiak, 26.10.1860 Lipskie.

CIECIERSKI Feliks, Maciej i Katarzyna Bućkowska, 29.11.1861 Dmochy Rodzonki.

CZARNECKI Bronisław, Ignacy i Julianna Wrzosek, 10.02.1861 Czyżewo Miasto.

CZERWIŃSKI Piotr, Józef i Elżbieta Oleksiak, 21.10.1861 Gostkowo.

CZYŻEWSKA Kamila, Stanisław i Paulina Mościcka, 14.06.1861 Sienica Otłoszki.

DĄBROWSKA Emilia, Teofil i Franciszka Wyszyńska, 03.11.1861 Godlewo Baćki.

DĄBROWSKA Józefa, Antoni i Marianna Godlewska, 12.01.1861 Białe Papierze.

DĄBROWSKA Marcjanna Rozalia, Piotr i Marcjanna Dąbrowska, 23.08.1860 Sienica Pietrasze.

DĄBROWSKA Teofila, Stanisław i Marianna Mularczyk, 13.01.1861 Czyżewo Kościelne.

DEKUTOWSKI Jan, Stanisław i Joanna Przyborowska, 24.12.1861 Dmochy Wochy.

DMOCHOWSKA Antonina, Damazy i Józefa Dmochowska, 11.01.1861 Dmochy Przeczki.

DMOCHOWSKA Celestyna, Wiktor i Eleonora Godlewska, 14.02.1861 Dmochy Marki.

DMOCHOWSKA Henryka Marianna, Wawrzyniec i Paulina Dąbrowska, 19.11.1861 Kraszewo Czarne.

DMOCHOWSKA Julianna, Klemens i Marianna Załuska, 12.03.1860 Dmochy Kudły.

DMOCHOWSKA Marcela, Witalis i Julianna Trzaska, 16.05.1860 Dmochy Przeczki.

DMOCHOWSKA Paulina, Jakub i Marianna Tymińska, 17.07.1860 Dmochy Mrozy.

DMOCHOWSKA Teofila, Feliks i Paulina Kruszewska, 26.02.1861 Żelazy Brokowo.

DMOCHOWSKA Teofila, Szymon i Karolina Głębocka, 25.12.1860 Dmochy Wochy.

DMOCHOWSKI Adam Kazimierz, Jan i Julianna Godlewska, 02.03.1861 Dmochy Kudły.

DMOCHOWSKI Aleksander, Feliks i Franciszka Dmochowska, 25.08.1860 Ołdaki Magna Brok.

DMOCHOWSKI Feliks, Seweryn i Barbara Stokowska, 30.01.1861 Dmochy Marki.

DMOCHOWSKI Franciszek, Józef i Emilia Wojtkowska, 17.11.1861 Dmochy Wypychy.

DMOCHOWSKI Józef, Roch i Marianna Dmochowska, 07.09.1861 Dmochy Wypychy.

DMOCHOWSKI Julian, Stanisław i Scholastyka Godlewska, 30.12.1860 Dmochy Wochy.

DMOCHOWSKI Konstanty, Kacper i Barbara Lipska, 08.06.1860 Stokowo Szerszenie.

DMOCHOWSKI Piotr Paweł, Paweł i Barbara Ryszewska, 03.07.1860 Dmochy Komburki.

DMOCHOWSKI Władysław, Wojciech i Scholastyka Dmochowska, 21.01.1861 Dmochy Wochy.

DOBECKI Jan, Franciszek i Wiktoria Andrzejczuk, 30.03.1860 Brulino Oprawczyk.

DYBOWSKI Jakub, Franciszek i Marcela Złotkowska, 14.09.1860 Żelazy Brokowo.

FABISIAK Marianna, Franciszek i Rozalia Szczepańczuk, 05.02.1861 Czyżewo Sutki.

FABUSZEWSKI Ludwik Jakub, Jan i Teresa Fedorowicz, 21.07.1860 Michałowo Wielkie.

FRANCZUK Marianna, Jan i Julianna Piechowicz, 06.06.1860 Żelazy Brokowo.

GODLEWSKA Bronisława, Franciszek i Konstancja Dąbrowska, 30.03.1861 Godlewo Piętaki.

GODLEWSKA Ewa, Stanisław i Paulina Dąbrowska, 09.08.1860 Godlewo Baćki.

DODLEWSKA Józefa, Feliks i Franciszka Jaźwińska, 23.09.1861 Godlewo Piętaki.

GODLEWSKA Kamila, Stanisław i Józefa Stokowska, 28.12.1860 Sienica Klawy.

GODLEWSKA Konstancja, Józef i Marcjanna Łuniewska, 25.07.1860 Godlewo Baćki.

GODLEWSKA Leontyna, Jan i Anna Dąbrowska, 04.06.1860 Czyżewo Osada.

GODLEWSKA Maria Dorota, Józef i Maria Domżalska, 06.02.1861 Brulino Koski.

GODLEWSKA Paulina, Franciszek i Marianna Godlewska, 18.01.1861 Dmochy Rodzonki.

GODLEWSKA Paulina, Mikołaj i Marianna Olszewska, 04.06.1860 Sienica Szymanki.

GODLEWSKA Teofila, Józef i Izabela Dołęgowska, 15.10.1860 Godlewo Baćki.

GODLEWSKA Waleria, Franciszek i Karolina Kraszewska, 25.12.1861 Godlewo Piętaki.

GODLEWSKA Wincenta, Wiktoria, 29.07.1860 Białe Chorosze.

GODLEWSKI Adolf, Franciszek i Anna Jaźwińska, 01.10.1860 Sienica Klawy.

GODLEWSKI Franciszek, Józefa, 27.04.1860 Białe Chorosze.

GODLEWSKI Jakub, Stanisław i Aniela Skłodowska, 17.07.1860 Godlewo Piętaki.

GOŁĘBIEWSKI Adolf, Maciej i Józefa Jemielita, 15.02.1861 Ołdaki Magna Brok.

GOSK Józef, Jan i Hylaria Choromańska, 19.03.1861 Dobki.

GLINKA Jan, Stanisław i Antonina Rzepkowska, 26.09.1861 Ołdaki Magna Brok.

GRABOWSKA Paulina, Jan i Marcjanna Zakrzewska, 25.01.1861 Dmochy Rodzonki.

GROMEK Leon, Rafał i Antonina Godlewska, 27.07.1861 Czyżewo Miasto.

GUC Adam, Jan i Katarzyna Skowrońska, 08.08.1861 Czyżewo Kościelne.

GUMOWSKI Walenty, Walenty i Katarzyna Jasińska, 24.11.1860 Białe Misztale.

GURALCZUK Karolina, Sylwester i Marianna Dekutowska, 04.01.1860 Czyżewo Ruś.

GUZEK Władysława Feliksa, Mikołaj i Marianna Fiedorczuk, 25.04.1860 Czyżewo Kościelne.

HYLARCZUK Józef, Jan i Franciszka Murawska, 19.03.1861 Michałowo Wróble.

IDŹKOWSKA Helena, Jan i Helena Bogusz,24.02.1860 Czyżewo Siedliska.

IDŹKOWSKA Karolina, Franciszek i Ludwika Gorycz, 04.11.1861 Czyżewo Kościelne.

IGNACZUK Stanisław, Władysław i Urszula Jakubiak, 26.02.1860 Czyżewo Kościelne.

JACHACY Marianna, Stanisław i Paulina Dąbrowska, 08.10.1861 Czyżewo Siedliska.

JAKUBOWSKI Adolf, Jan i Franciszka Jankowska, 26.12.1861 Dmochy Glinki.

JANCZEWSKA Florentyna, Konstanty i Marianna Popławska, 29.12.1860 Ołdaki Magna Brok.

JASZCZOŁT Emilia, Józef i Józefa Dłuska, 09.09.1861 Białe Figle.

JAŹWIŃSKA Felicjanna, Józef i Rozalia Janczewska, 01.11.1860 Jaźwiny Koczoty.

JAŹWIŃSKA Franciszka, Konstancja, 27.01.1861 Sienica Klawy.

JAŹWIŃSKA Leopolda, Marcin i Teresa Jaźwińska, 24.05.1861 Jaźwiny Piertki.

JAŹWIŃSKI Jan, Wojciech i Monika Bętkowska, 03.02.1861 Stokowo Bućki.

JAŹWIŃSKI Józef, Franciszek i Franciszka Dmochowska, 20.03.1861 Jaźwiny Piertki.

KACZYŃSKI Stanisław, Mikołaj i Małgorzata Kacprzuk, 12.09.1861 Czyżewo Siedliska.

KAROLAK Stanisław, Kajetan i Karolina Netter, 28.06.1861 Żelazy Brokowo.

KARPOWICZ Marianna, Jan i Katarzyna Wojnarowska, 22.01.1860 Żelazy Brokowo.

KAZIMIERCZUK Marcjanna, Józef i Józefa Stańczuk, 01.12.1861 Gostkowo.

KEMPISTA Paulina Julia, Piotr i Anastazja Załuska, 15.02.1861 Pieńki Wielkie.

KIEŁCZEWSKI Jan, Stanisław i Eleonora Pułrzecka, 01.03.1860 Żelazy Brokowo.

KOMORUCH Marianna, Paweł i Józefa Kopczewska, 23.11.1861 Czyżewo Kościelne.

KONARZEWSKA Balbina, Dominik i Wiktoria Kraszewska, 12.12.1861 Sienica Święchy.

KONARZEWSKA Emilia, Piotr i Aleksandra Markowska, 24.02.1861 Sienica Święchy.

KOSTECKA Aleksandra, Antoni i Marianna Rembiszewska, 06.06.1860 Dmochy Glinki.

KOTOWSKI Aleksander, Grzegorz i Konstancja Godlewska, 17.08.1860 Czyżewo Ruś.

KOWALEWSKI Jan, Grzegorz i Marianna Żurobska, 30.12.1860 Gostkwo.

KOZŁOWSKI Jan, Wawrzyniec i Marianna Marciniak, 28.07.1860 Czyżewo Kościelne.

KOZŁOWSKI Marian, Julian i Aniela Dmochowska, 18.02.1860 Dmochy Rodzonki.

KRAJEWSKA Waleria Antonina, Franciszek i Magdalena Łuniewska, 12.06.1861 Czyżewo Chrapki.

KRASNODĘBSKI Heliodor Kazimierz, Witalis i Marianna Skłodowska, 23.03.1860 Dmochy Sadły.

KRASZEWSKA Antonina, Franciszek i Franciszka Kraszewska, 07.02.1860 Kraszewo Czarne.

KRASZEWSKA Feliksa, Wojciech i Marianna Sienicka, 28.01.1861 Kraszewo Czarne.

KRASZEWSKA Otolia, Mikołaj i Julianna Tymińska, 17.02.1861 Kraszewo Czarne.

KRASZEWSKI Franciszek, Tadeusz i Anna Skupiewska, 25.10.1860 Muraskie Miazgi.

KRUSZEWSKA Antonina, Leopold i Anna Łuniewska, 08.02.1861 Ołdaki Magna Brok.

KRYŃSKA Justyna Julianna, Wincenty i Anna Biała, 15.02.1861 Sienica Karasie.

KRYSZTAŁ Anna, Bartłomiej i Rozalia Podleśna, 26.03.1861 Gostkowo.

KRYSZTOFIAK Aleksander, Stanisław i Zuzanna Kuczeska, 27.03.1861 Białe Papierze.

KRYSZTOFIAK Feliks, Jan i Anna Żurobska, 15.09.1860 Gostkowo.

KRYSZTOFIAK Józefa Aleksandra, Karol i Marianna Tymińska, 05.05.1860 Sienica Święchy.

KRYSZTOFIAK Marianna, Franciszek i Bogumiła Budnicka, 07.07.1860 Gostkowo.

KRYSZTOFIAK Paulina, Jan i Józefa Laszczuk, 03.12.1860 Białe Papierze.

KUCZEŃSKA Wiktoria, Franciszek i Julianna Krysztofiak, 26.02.1860 Czyżewo Siedliska.

KUCZEŃSKI Wincenty, Wojciech i Tekla Nowacka, 10.11.1861 Czyżewo Siedliska.

KUCZEWSKA Emilia, Michał i Joanna Jaworowska, 01.10.1861 Czyżewo Chrapki.

KUJAWA Aleksander, Józef i Wiktoria Janczewska, 26.05.1860 Czyżewo Sutki.

KUJAWA Bonifacy, Marianna, 20.05.1861 Czyżewo Sutki.

KUTYŁOWSKI Franciszek, Józef i Marianna Dołęgowska, 04.10.1860 Godlewo Baćki.

LASKOSKI Franciszek, Antoni i Franciszka Jóźwiak, 30.07.1860 Dmochy Glinki.

LAWENDOWSKA Marianna, Kazimierz i Agata Murawska, 18.07.1860 Dmochy Glinki.

LEMCZEŃSKA Paulina, Karolina, 27.06.1861 Czyżewo Ruś.

LESZCZYŃSKI Aleksander Henryk, Wincenty i Marianna Szafarza, 13.08.1860 Białe Misztale.

LEWIŃSKA Kazimiera Bronisława, Feliks i Marianna Wińska, 13.07.1860 Czyżewo Osada.

LEWIŃSKA Teofila, Franciszek i Rozalia Ossas, 29.12.1861 Lipskie.

LICHTNER Bolesław Ludwik, Teodor i Antonina Wądołowska, 21.08.1861 Pieńki Wielkie.

LIPIŃSKI Franciszek, Feliks i Julianna Jakubiak, 30.10.1860 Czyżewo Sutki.

LIPIŃSKI Jakub, Jan i Ewa Olszewska, 02.11.1860 Gostkowo.

LIPSKA Florentyna, Wawrzyniec i Karolina Szulborska, 15.03.1861 Lipskie.

LIPSKA Kornelia, Franciszek i Dorota Kraszewska, 26.12.1861 Lipskie.

LUBOWICKI Jan, Wawrzyniec i Monika Idziak, 08.01.1861 Białe Misztale.

LUBOWIDZKA Marianna, Piotr i Jozefata Skowrońska, 30.01.1860 Białe Szczepanowice.

ŁADA Wincenty, Józef i Karolina Kornacka, 19.06.1860 Lipskie.

ŁUKASIAK Aleksandra, Jan i Rozalia Malinowska, 15.10.1860 Czyżewo Chrapki.

ŁUKASIAK Feliks, Franciszek i Rozalia GUC, 26.04.1861 Dmochy Rodzonki.

ŁUKASIAK Józefa, Marcin i Antonina Wesołowska, 19.09.1860 Czyżewo Miasto.

ŁUNIEWSKA Konstancja, Franciszek i Feliksa Sawicka, 12.04.1860 Czyżewo Chrapki.

ŁUNIEWSKA Marcjanna, Wincenty i Petronela Godlewska, 09.01.1861 Godlewo Baćki.

ŁUNIEWSKA Marianna, Paweł i Konstancja Murawska, 28.06.1861 Sienica Szymanki.

ŁUNIEWSKI Feliks, Wojciech i Teofila Bogucka, 13.01.1861 Sienica Łukasze.   

ŁUNIEWSKI Józef, Jan i Marianna Kraszewska, 12.03.1861 Sienica Łukasze.   

ŁUNIEWSKI Wiktor, Franciszek i Rozalia Krasoska, 19.04.1861 Sienica Łukasze.

ŁUNIEWSKI Władysław, Józef i Ewa Szymaniak, 11.08.1861 Gostkowo.

MALESKI Józef, Wawrzyniec i Franciszka Pietrzak, 28.09.1861 Czyżewo Ruś.   

MALINOWSKA Anna, Wojciech i Katarzyna Mateusiak, 27.12.1861 Ołdaki Magna Brok.

MALINOWSKI Józef, Stanisław i Julianna Goralczuk, 01.11.1861 Czyżewo Ruś.

MAŁOWIESKI Stefan Prosper Marian, Józef i Helena Budziszewska, 10.12.185 Gostkowo.

MARCINIAK Joanna, Franciszek i Franciszka Nowacka, 10.04.1861 Czyżewo Kościelne.

MARCINIAK Julianna, Józef i Zuzanna Chybowska, 23.06.1860 Czyżewo Siedliska. Z pierwszego męża Pudłowska. Drugi mąż Teofil Czarnecki. Ślub w Czyżewie 18.09.1910.

MARCINIAK Maciej, Ignacy i Franciszka Kowalewska, 17.02.1861 Czyżewo Ruś.   

MIANOWSKI Franciszek, Józef i Józefa Kraszewska, 27.03.1860 Kraszewo Czarne.

MIANOWSKI Franciszek, Józef i Józefa Kraszewska, 25.12.1861 Kraszewo Czarne.

MICHALAK Julianna, Franciszek i    Franciszka Saniewska, 16.02.1861 Dmochy Glinki.

MICHALCZUK Agnieszka, Katarzyna, 21.01.1861 Czyżewo Siedliska.   

MICHALCZUK Józef, Franciszek i    Julianna Jakubiak, 15.10.1860 Dmochy Glinki.

MICHALCZUK Józef, Jakub i Marianna Nowacka, 08.08.1860 Dmochy Glinki.   

MICHALCZUK Julianna, Stanisław i Anna Jakuboska, 20.11.1861 Dmochy Glinki.   

MICHALCZUK Stanisław, Franciszek i Agnieszka Gumoska, 25.08.1860 Czyżewo Siedliska.

MIODUSZEWSKI Klemens, Jan i Julianna Ołdakowska, 25.11.1861 Ołdaki Magna Brok.

MŁYNARCZUK Józefa, Jan i Marianna Guc, 18.11.1860 Gostkowo.   

MODLA Piotr, Antoni i Marianna Przybylska, 17.11.1861 Dmochy Rodzonki.   

MURAWSKA Anna, Wojciech i Konstancja Choromańska, 22.04.1861 Sienica Klawy.   

MURAWSKA Franciszka, Wojciech i Antonina Biała, 10.01.1861 Sienica Klawy.   

MURAWSKA Regina, Jan i Józefa Zawistowska, 04.09.1860 Muraskie Czachy.   

MURAWSKA Wiktoria, Jan i Bregida Koc, 15.11.1860 Jaźwiny Koczoty.

MURAWSKI Stanisław, Józef i Aniela Bogucka, 21.12.1861 Muraskie Miazgi.   

MURAWSKI Stanisław, Teofila, 07.10.1861 Sienica Szymanki.   

MURAWSKI Teofil, Stanisław i Zuzanna Muraska, 21.11.1860 Białe Chorosze.   

MYSTKOWSKA Józefa, Petronela, 01.10.1860 Białe Giezki.

NAGÓRKA Feliks, Jan i Eleonora Wróbel, 08.04.1861 Białe Misztale.   

NONIECKA Aniela, Franciszek i Feliksa Antoniak, 01.08.1861 Czyżewo Sutki.

NOWACKI Franciszek, Wincenty i     Teofila Graboska, 04.08.1861 Dmochy Rodzonki.   

NOWACKI Józef, Tomasz i Julianna Zakrzewska, 13.04.1860 Dmochy Sadły.

NOWICKA Aniela, Franciszek i Feliksa Antoniak, 01.08.1861 Czyżewo Sutki.   

OLSZEWSKA Paulina, Marianna, 25.06.1860 Brulino Oprawczyk.

OŁDAKOWSKA Felicjanna, Józef i Urszula Jakubiak, 01.08.1860 Czyżewo Siedliska.   

OŁDAKOWSKA Marcjanna, Klemens i Julianna Zaremba, 10.01.1860 Ołdaki Magna Brok.

OŁOWSKI Franciszek Feliks, Piotr i Aniela Jaźwińska, 08.09.1860 Jaźwiny Piertki.

ORTYAN Józefa, Wilhelm i Marianna Kowaleska, 19.01.1861 Gostkowo.

OSMULSKI Leopold, Mikołaj i Marianna Rossadowska, 15.11.1861 Żelazy Brokowo.

PAWLAK Rozalia, Tomasz i Teofila Tomczuk, 09.06.1860 Lipskie.

PIECHOWICZ Franciszek, Andrzej i Marianna Adamczuk 01.06.1861 Gostkowo.   

PIECHOWICZ Marcjanna, Alojzy i     Anna Adamczuk, 02.03.1860 Gostkowo.

PIEKUT Jakub, Andrzej i Marianna Tomczuk, 26.07.1861 Gostkowo.

PIEŃKOWSKA Klementyna, Stanisław i Paulina Zembrowska, 01.12.1860 Pieńki Wielkie.

PIEŃKOWSKA Marianna, Ignacy i Marcjanna Ołdakowska, 30.01.1860 Pieńki Wielkie.

PIEŃKOWSKA Rozalia, Stanisław i Anna Pieńkowska, 26.08.1860 Pieńki Wielkie.

PIEŃKOWSKI Franciszek, Marianna, 27.01.1861 Pieńki Wielkie.

PIEŃKOWSKI Jan, Józef i Marianna Świerżewska, 25.06.1861 Pieńki Wielkie.       

PIEŃKOWSKI Stanisław, Hieronim i Kunegunda Zawistowska, 09.04.1861 Pieńki Wielkie.

PIETRUSZEWSKI Teofil, Józef i Konstancja Szymoniak, 28.07.1860 Michałowo Wielkie.

PIETRZAK Karolina, Stanisław i Marianna Żelechowska, 19.09.1860 Dmochy Rodzonki.

PIETRZAK Michalina, Leon i Anastazja Starczewska, 27.05.1861 Czyżewo Siedliska.   

PLESIŃSKI Teofil, Kazimierz i Anna Dziak, 10.11.1861 Czyżewo Ruś.   

PRUSZYŃSKI Piotr Paweł, Jan i Marianna Roszkowska, 28.06.1861 Czyżewo Kościelne.

PRZYTULSKA Florentyna,     Józef i    Marianna Kuczeska, 06.10.1860 Czyżewo Siedliska.

PTASIŃSKA Domicela, Marianna, 07.05.1860 Czyżewo Chrapki.

PUCIŁA Wincenty, Jan i Ksawera Saniewska, 12.11.1860 Czyżewo Siedliska.   

PYTLUK Józef, Kosma i Marianna Dmochowska, 28.01.1861 Białe Szczepanowice.   

RAJKOWSKA Franciszka, Leon i Petronela Stokowska, 17.02.1860 Murawskie Miazgi.

RAJKOWSKI Franciszek, Leon i Petronela Stokowska, 22.07.1861 Muraskie Miazgi.   

RENKOWSKA Julia, Antoni i Józefa Podeszwińska, 11.02.1861 Żelazy Brokowo.

RYDZ Jan Kacper, Piotr i Karolina Kamińska, 06.01.1861 Czyżewo Chrapki.

SAMSON Balbina, Piotr i Marianna Pawlak, 03.01.1861 Lipskie.   

SAMSON Paulina, Karol i Franciszka Marciniak, 09.10.1860 Dmochy Glinki.

SAMSON Rozalia, Franciszek i Anna Smoleńska, 07.12.1861 Dmochy Rodzonki.   

SAMSON Stanisław,  Bonifacy i Apolonia Mystkowska, 14.06.1861 Dmochy Glinki.   

SANIEWSKI Adam, Wiktor i Marcjanna Choińska, 13.02.1860 Dmochy Glinki.

SĄKOWSKA Teofila, Paweł i Anna Marciniak, 13.09.1860 Czyżewo Kościelne.

SELĘGOWSKA Marianna, Bartłomiej i Justyna Zyskowska, 28.12.1860    Lipskie.

SIEJCZUK Marianna, Walenty i Marianna Dziża, 01.09.1861 Gostkowo.   

SIENICKA Aleksandra, Feliks i Magdalena Kietlińska, 26.02.1860 Ołdaki Magna Brok.

SIENICKA Bronisława, Wiktor i Józefata Zawistowska, 07.07.1861 Sienica Lipusy.   

SIENICKA Ewa Paulina, Antoni i Józefa Jaźwińska, 11.01.1860 Sienica Karasie.   

SIENICKA Julianna, Prosper i Katarzyna Długoborska, 31.03.1860 Białe Kwaczoły.

SIENICKI Adam, Hieronim i Eleonora Godlewska, 09.09.1861 Godlewo Baćki.   

SIENICKI Aleksander, Władysław i Paulina Godlewska, 19.08.1861 Sienica Łukasze.   

SIENICKI Bolesław, Józef i Józefa Dąbrowska, 08.10.1860 Sienica Święchy.   

SIENICKI Julian, Tomasz i Ludwika Sienicka, 12.04.1860 Sienica Łukasze.

SIENICKI Konstanty, Władysław i Paulina Godlewska, 11.03.1860 Sienica Łukasze.   

SIENICKI Leopold Antoni, Wojciech i Paulina Dąbkowska, 18.01.1860 Sienica Pietrasze.

SIENICKI Maciej, Franciszek i Marianna Szepietowska, 23.02.1860 Sienica Święchy.   

SIENICKI Piotr, Wincenty i Józefa Moczydłowska, 24.11.1860 Sienica Święchy.   

SIENICKI Władysław, Damazy i Marianna Jaźwińska, 13.07.1860 Sienica Daćbogi.   

SIENICKI Maciej, Franciszek i Marianna Szepietowska, 23.02.1860 Sienica Święchy.   

SKARZYŃSKA Waleria, Piotr i Marianna Dmochowska, 07.12.1861 Dmochy Mrozy.   

SKŁODOWSKA Józefata Paulina, Jakub i Teofila Marczewska, 08.11.1861 Sienica Otłoszki.

SKOWROŃSKA Marianna, Szymon i Franciszka Chyboska, 05.11.1860 Czyżewo Siedliska.

SKUPIEWSKA Aleksandra, Antoni i Barbara Uścińska, 10.12.1860 Białe Zieje.   

SOBOCIŃSKI Feliks, Tomasz i Józefa Żurobska, 28.10.1861 Gostkowo.   

SPIŻEŃSKI Jan, Joanna, 26.11.1861 Czyżewo Miasto.   

SPIŻEWSKA Emilia, Marianna Sadkowska, 14.01.1861 Dmochy Komburki.

STAŃCZUK Aleksandra, Jan i Marianna Krolikowska, 28.01.1861 Białe Misztale.

STAŃCZUK Julianna, Józef i Anna Michalczuk, 29.09.1860 Czyżewo Siedliska.

STAŃCZUK Marianna, Franciszek i Marcjanna Adamczuk, 24.07.1861 Gostkowo.

STAŃCZUK Salomea, Jan i Julianna Tomaszewicz, 09.07.1861 Gostkowo.   

STAŃCZUK Stanisław, Antoni i Barbara Malinowska, 10.08.1861 Czyżewo Kościelne.   

STĘPNIEWSKA Marianna, Michał i Barbara Kinosowicz, 15.07.1861 Stacja Koleii Żelaznej.

STOKOWSKA Anna, Józef i Józefa Skupiewska, 15.06.1860 Stokowo Bućki.

STOKOWSKA Bronisława Anna, Bonifacy i Petronela Bogucka, 20.07.1860 Stokowo Bućki.

STOKOWSKA Emilia Piotr i Konstancja Godlewska, 07.03.1861 Białe Chorosze.   

STOKOWSKA Marianna, Stanisław i Wiktoria Włostoska, 09.08.1860 Stokowo Szerszenie.

STOKOWSKA Paulina, Jan i Ewa Biała, 19.12.1860 Stokowo Złotki.   

STOKOWSKA Teofila, Feliks i Jadwiga Kruszewska, 23.04.1860 Jaźwiny Koczoty.

STOKOWSKA Wiktoria Rozalia, Tomasz i Eleonora Jaźwińska, 24.08.1860 Stokowo Bućki.

STOKOWSKI Franciszek, Ignacy i Klara Dmochowska, 22.01.1861 Dmochy Wochy.   

STOKOWSKI Franciszek, Ignacy i Zofia Bogucka, 26.03.1860 Sienica Święchy.

STOKOWSKI Jan, Stanisław i Wiktoria Mostowska, 22.12.1861 Stokowo Szerszenie.   

STOKOWSKI Julian Polikarp, Stanisław i Franciszka Stokowska, 20.02.1861 Jaźwiny Koczoty.   

STOKOWSKI Tomasz Andrzej, Walenty i Marta Uściska, 29.01.1860 Stokowo Złotki.

STPICZYŃSKA Józefa Marianna, Tomasz i Salomea Dmochowska, 17.11.1861 Zabiele Pikuły.   

SUSOŁ Ewa, Paulina, 13.05.1860 Gostkowo.

SUTKOWSKI Władysław, Józef i Franciszka Dłuska, 05.11.1860 Białe Zieje.   

SUTKOWSKI Władysław Konstanty, Józef i Antonina Pieńkowska, 11.03.1861    Czyżewo Sutki.   

SZULBORSKA Magdalena, Jan i Paulina Mianowska, 06.04.1860 Dmochy Mrozy.

SZULBORSKI Adolf, Leopold i Paulina Zaremba, 13.07.1860 Dmochy Mrozy.

SZYMAŃSKI Józef, Tekla, 10.05.1860 Dmochy Kudły.

ŚWIĘCKI Józef, Marceli i Julianna Wysocka, 15.03.1860 Michałowo Wróble.

TOMCZUK vel PACZKOWSKA Anna, Walenty i Józefata Janczewska, 26.07.1860 Czyżewo Miasto.

TOPOLIŃSKA Małgorzata, Ludwika , 23.02.1860 Dmochy Glinki.

TOPOLIŃSKA Petronela, Wawrzyniec i Franciszka Leoniak, 30.05.1861 Dmochy Glinki.

TWAROWSKA Katarzyna Paulina, Józef i Józefa Kowaleska, 25.11.1860 Czyżewo Kościelne.

TYMIŃSKA Dorota, Hieronim i Karolina Ratyńska, 01.03.1861 Godlewo Piętaki.

TYMIŃSKA Marcjanna, Paweł i Katarzyna Wojno, 08.01.1861 Sienica Karasie.   

TYMIŃSKI Jakub, Kazimierz i Franciszka Biała, 27.07.1861 Białe Chorosze.   

TYMIŃSKI Jan, Dionizy i Julianna Konarzewska, 23.01.1861 Godlewo Piętaki.   

TYMIŃSKI Jan Franciszek, Feliks i Emilia Godlewska, 27.01.1861 Dmochy Wochy.   

TYMIŃSKI Piotr, Paweł i Józefa Sutkowska, 15.03.1860 Białe Zieje.

WALCZUK Teofila, Karol i Wiktoria Wawrzeńczuk, 03.12.1860 Czyżewo Siedliska.

WAŚCZUK Franciszek, Stanisław i Wiktoria Marciniak, 19.09.1861 Czyżewo Kościelne.

WAWROWSKA Franciszka, Jan i Michalina Jabłonowska, 02.04.1861 Czyżewo Miasto.

WAWRZYŃCZUK Teofil, Stanisław i Józefa Worosylak, 30.01.1860 Lipskie.   

WĄDOŁKOWSKA Konstancja, Stanisław i Franciszka Świderska, 18.02.1860 Czyżewo Kościelne

WDZIĘKOŃSKI Maciej, Szymon i Marianna Pieńkowska, 24.02.1860 Białe Chorosze.    

WIŚNIEWSKA Emilia, Józef i Małgorzata Kozłowska, 08.06.1860 Dmochy Rodzonki

WNOROWSKI Piotr, Stanisław i Antonina Kulesza, 10.08.1861Dmochy Rodzonki.   

WODYŃSKA Karolina, Jan i Anastazja Marciniak, 11.03.1860 Czyżewo Siedliska.

WOJTKIEWICZ Waleria, Antoni i Antonina Ładyszewska, 12.07.1861 Michałowo Wielkie.

WOROSZYLAK Marianna, Emilia, 08.09.1861 Czyżewo Sutki.   

WRÓBEL Czesława, Tomasz i Wanda Jodko, 07.01.1861 Czyżewo Miasto.   

WYSOCKA Anna, Józef i Aniela Górska, 28.07.1861 Pieńki Wielkie.   

WYSZYŃSKA Felicjanna, Franciszka Ołdakowska, 30.05.1860 Ołdaki Magna Brok.

ZAKRZEWSKA Marianna Karolina, Walenty i Paulina Rytel, 21.11.1861 Pieńki Wielkie.

ZAKRZEWSKI Franciszek,     Jan i Franciszka Ołdakowska, 09.06.1861 Pieńki Wielkie.   

ZALESKA Wiktoria, Marianna, 13.12.1860 Dmochy Wochy.

ZALEWSKA Bronisława, Jan i Julianna Sawicka, 03.12.1861 Czyżewo Ruś.

ZAŁUSKA Ignacy, Józef i Franciszka Krajewska, 01.02.1860 Białe Zieje.

ZAŁUSKA Marianna, Wojciech i Dorota Łuniewska, 21.09.1860 Białe Zieje.

ZAREMBA Teofila, Antoni i Tekla Święcka, 05.04.1861 Czyżewo Kościelne.   

ZAWISTOWSKA Antonina Agata, Józef i Weronika Załuska, 05.02.1861 Dmochy Wochy.

ZAWISTOWSKA Bronisława, Antoni i Karolina Godlewska, 11.04.1861 Godlewo Baćki.

ZAWISTOWSKA Felicjanna, Gabriel i Karolina Janczewska, 15.02.1860 Lipskie.

ZAWISTOWSKA Felicjanna, Szymon i Marianna Ostrowska, 19.09.1860 Godlewo Baćki.

ZAWISTOWSKA Michalina, Piotr i Marianna Bogucka, 26.09.1861 Godlewo Baćki.   

ZAWISTOWSKA Paulina, Józef i Franciszka Tymińska, 01.10.1861 Kraszewo Czarne.   

ZAWISTOWSKI Józef, Franciszek i Balbina Kruszewska, 04.01.1860 Brulino Piwki.   

ZAWISTOWSKI Konstanty, Maciej i Marianna Żelazowska, 30.01.1860 Brulino Piwki.

ZAWISTOWSKI Maciej, Wojciech i Marianna Uścińska, 18.02.1860 Kraszewo Czarne.

ZAWISTOWSKI Stanisław,     Feliks i Felicjanna Sienicka, 14.07.1861 Godlewo Baćki.   

ZDZIARSKI Bronisław Mikołaj, Franciszek i Praxeda Florkiewicz, 06.12.1860 Czyżewo Miasto.

ZŁOTKOWSKA Bronisława Konstancja, Małgorzata, 27.12.1861 Białe Szczepanowice.

ŻEBROWSKA Maria Eugenia, Józef i Elżbieta Przeździecka, 27.01.1861 Dmochy Wypychy.

ŻELECHOWSKA Magdalena, Wawrzyniec i Katarzyna Dyleska, 01.08.1860 Dmochy Rodzonki.   

ŻELECHOWSKI Franciszek, Stanisław i Józefa Karolak, 07.07.1860 Gostkowo.

ŻOCHOWSKA Marianna, Jakub i Antonina Załuska, 11.09.1861 Dmochy Wochy.

ŻOCHOWSKI Bolesław, Antoni i Karolina Piętka, 15.03.1861 Brulino Piwki.   

ŻOCHOWSKI Marian Franciszek, Andrzej i Anna Żelaźnicka, 25.03.1861 Dmochy Wochy.       





 

Poprawiony (sobota, 09 kwietnia 2011 06:36)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 180 gości