'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> .string' ); ?> ng' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> .string' ); ?> ; ?> .string' ); ?> ; ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:358) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:358) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:358) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Litera S

postheadericon Litera S

 

SADŁOWSKA Kamila

córka Jana i Michaliny Kierznowskiej, urodzona w Osipach Starych, parafia Wysokie Mazowieckie 01.02.1885.


SAFARYN Kazimierz

syn Franciszka i Celestyny Kowalczuk, urodzony w Rudce, parafii tejże 16.02.1906.


SAWICKI Stanisław

syn Józefa i Tekli, urodzony w Mrozowej Woli 29.03.1881.


SAWICKI Wacław Bolesław

syn Adolfa i Konstancji Burzym, urodzony w Kostrach Starych, parafia Wyszonki 05.11.1885.


SEBUNIO Czesław

syn Stanisława i Weroniki Kisielewskiej, urodzony w Kuligach, parafia Rajgród 23.04.1913. Rozstrzelany w Woźnejwsi 22.09.1944.


SIEJKO Antoni

syn Kacpra i Józefy Kobryń, urodzony w Natolinie, parafia Ceranów 14.09.1904.


SIEMIENIEWICZ Wacław

syn Jana i Emilii Dworakowskiej, urodzony w Rajgrodzie 30.11.1906. Zaginął w lipcu 1944.


SIENICKA Eleonora Marianna

córka Antoniego i Franciszki Janczewskiej, urodzona w Sienicach Pietraszach, parafia Czyżewo 06.04.1831.


SIENICKA Henryka

córka Konstantego i Teodory Rogulskiej, urodzona w Kamience, parafia Warszawa Praga 19.01.1887.


SIENICKA Marianna

córka Franciszka i Pauliny Bazelak, urodzona w Carskiej Łasce, parafia Zuzela 12.01.1896.


SIENICKI Franciszek Kacper

syn Ferdynanda i Bronisławy Truszkowskiej, urodzony w Białych Kwaczołach, parafia Czyżewo 19.01.1908.


SIENICKI Klemens

syn Józefa i Józefy Dzieży, urodzony w Daniłowie, parafia Jasienica 21.11.1902.


SIERBIŃSKA Aleksandra

córka Stanisława i Magdaleny Danowskiej, urodzona w Lipińskich, parafia Białaszewo 12.03.1884. Zamężna Zalewska. Zmarła w Rosji w grudniu 1943.


SIEROTA Jan

syn Adolfa i Józefy Łuniewskiej, urodzony w Kałęczynie, parafia Zuzela 04.05.1907.


SIKORA Stanisław

syn Andrzeja i Marianny Walczuk, urodzony w Kosiance Leśnej, parafia Perlejewo 24.05.1902.


SIŁKA Szymon Tadeusz

syn Franciszka i Rozalii Florczyk, urodzony w Rytelach, parafia Prostyń 27.10.1834.


SKALSKI Franciszek

syn Andrzeja i Konstancji Cichockiej, urodzony w Horkach, parafia Siedlec 20.01.1888.


SKARZYŃSKA Franciszka

córka Teofila i Anny, urodzona w Czaplicach, parafia Szczepankowo 15.10.1901. Mąż Józef Kowalik.


SKARZYŃSKI Zygmunt

syn Władysława i Franciszki Gera, urodzony w Markach, parafii tejże 24.02.1898.


SKŁODOWSKA Emilia

córka Józefa i Franciszki Nienałtowskiej, urodzona w Skłodach Stachach, parafia Zaręby Kościelne 19.11.1911.


SKŁODOWSKI Andrzej

syn Tomasza i Bronisławy Dmochowskiej, urodzony w Krzeczkowie Szepielakach, parafia Rosochate 29.11.1898.


SKŁODOWSKI Antoni

syn Tomasza i Bronisławy Dmochowskiej, urodzony w Godlewie Łubach, parafia Zuzela 14.10.1909.


SKŁODOWSKI Feliks Józef

syn Franciszka i Julianny Putkowskiej, urodzony w Zarembach Leśnych, parafia Zaręby Kościelne 09.12.1829.


SKŁODOWSKI Henryk

syn Jana i Stefani Moczulskiej, urodzony w Kamieńczyku Piercach, parafia Nur 14.01.1898.


SKŁODOWSKI Kazimierz

syn Bronisława i Bolesławy Skłodowskiej, urodzony w Skłodach Średnich, parafia Zaręby Kościelne 11.11.1898.


SKŁODOWSKI Mikołaj

syn Bronisława i Bolesławy Skłodowskiej, urodzony w Skłodach, parafia Zaręby Kościelne 08.12.1902.


SKŁODOWSKI Tadeusz Franciszek

syn Józefa i Pauliny Zembrowskiej, urodzony w Zakrzewie Wielkim, parafia Zuzela 12.10.1910.


SKŁUCKI Marian

syn Antoniego i Wiktorii Rolek, urodzony w Wełentkach, parafia Pniewo 11.03.1907.


SKOCZEK Antoni

syn Jana i Marianny Zygan, urodzony w Rzeczycy, parafia Kazimierz Dolny 24.08.1910.


SKOCZEK Kazimierz

syn Franciszka i Wiktorii Tuzinowskiej, urodzony w Baranach, parafia Szczuczyn 15.10.1895. Zmarł w obozie koncentracyjnym w Lublinie 02.11.1943.


SKOMORUCHA Franciszek

syn Władysława i Franciszki Pędzich, urodzony w Kiełpińcu, parafia Sterdyń 10.12.1877.


SKOMRA Jan

syn Szymona i Heleny Bocian, urodzony w Łenkach, parafia Góra Jaroszyńska 13.12.1891.


SKONIECZNY Adam

syn Józefa i Marianny, urodzony w roku 1872. Zmarł w Andrzejewie, parafii tejże 18.07.1922.


SKONIECZNY Paweł

syn Jana i Marianny Dunko, urodzony w Małkini Górnej, parafia Brok 06.01.1830.


SKRODZKI Aleksander

syn Jana i Marianny Sokołowskiej, urodzony w Chojnówku, parafia Grajewo 27.03.189. Zmarł w Kazachstanie 31.08.1943.


SKRODZKI Wiktor

syn Franciszka i Marianny Gilnert, urodzony w Krasnymborku, parafia Nowogród. 16.09.1862. Żona Anna Świtajewska. Ślub w Łomży 18.01.1882.


SKRODZKI Władysław

syn Wiktora i Anny Świtajewskiej, urodzony w Łomżycy, parafia Łomża 10.04.1887.


SKUPIEWSKA Agnieszka

córka Franciszka i Teresy Ołowskiej, urodzona w Tymiankach Szklarzach, parafia Nur 20.01.1837.


SKUPIEWSKI Feliks Wincenty

syn Franciszka i Teresy Ołowskiej, urodzony w Tymiankach Szklarzach, parafia Nur 25.11.1840.


SKURSKI Edmund

syn Michała i Anny Ciechomskiej, urodzony w Warszawie, parafia Warszawa Praga 20.06.1907.


SMOLIŃSKI Wincenty

syn Kazimierza i Aleksandry Myszkowskiej, urodzony w Kędziorowie, parafia Wąsosz 22.01.1912. Zamordowany w Grabówku 08.12.1943.


SOBOL Mieczysław

syn Franciszka i Teofili Fabiańskiej, urodzony w Chmielewie, parafia Jasienica 06.03.1911.


SOKOŁOWSKA Kazimiera

córka Hipolita i Marianny Kulbackiej, urodzona w Grajewie 24.11.1896.


SOKOŁOWSKI Hieronim

syn Sylwestra i Aleksandry Łuby, urodzony w Grzędach, parafia Rajgród 26.08.1918. Zaginął w 1941.


SOKOŁOWSKI Jan Bronisław

syn Ludwika i Bronisławy Budzińskiej, urodzony w Warszawie, parafia Świętego Aleksandra 10.09.1887.


SOKOŁOWSKI Stanisław

syn Antoniego i Karoliny Gołuch, urodzony w Grajewie 09.04.1919. Zginął w okolicach Rostowa w 1942 r.


SOKOŁOWSKI Wacław

syn Franciszka i Antoniny Zawadzkiej, urodzony w Karwowie, parafia Radziłów 11.12.1902.


SOŁTYSIAK Mieczysław

syn Macieja i Józefy Łukasiak, urodzony w Kupiętynie, parafia Sokołów 10.11.1888.


SOSIŃSKI Jan

syn Józefa i Marianny Jarominiak, urodzony w Warszawie, parafia Wszystkich Świętych 20.07.1895.


SOWIŃSKA Helena

córka Kaspra i Wandy Wysockiej, urodzona w Markach, parafii tejże 02.06.1902.


SOWUL Marianna

córka Stanisława i Florentyny, urodzona w Łomży 13.02.1891.


SPIŻEWSKI Józef

syn Konstantego i Aleksandry Kazimierczuk, urodzony w Carskiej Łasce, parafia Zuzela 24.03.1898.


STALEWSKA Bronisława

córka Józefa i Anny Walendzik, urodzona w Ceranowie, parafii tejże 23.05.1893.


STANIASZEK Jan

syn Tomasza i Julianny Świerzyńskiej, urodzony w Nieskórzu, parafia Jasienica 29.04.1910.


STANKIEWICZ Bronisław

syn Franciszka i Stefani, urodzony w Sienne Koło, gubernia Witebska 08.08.1899.


STAŃCZUK Bonifacy

syn Bonifacego i Izabeli Gwardiak, urodzony w Gołyniu, parafia Nur 29.03.1886.


STAŃCZUK Piotr

syn Adama i Teofili Antoniak, urodzony w Gołyniu, parafia Nur 07.03.1883.


STASZEWSKA Zofia

córka Jakuba i Balbiny, urodzona w Konarzycach, parafia Łomża 08.05.1901.


STEĆ Bolesław

syn Stanisława i Franciszki Puros, urodzony w Białobrzegach, parafia Sterdyń 16.03.1902.


STEĆ Franciszek

syn Stanisława i Bronisławy Banasiuk, urodzony w Carskiej Łasce, parafia Zuzela 21.08.1895.


STEĆ Kazimierz

syn Adama i Leokadii Tymińskiej, urodzony w Grodzickich, parafia Ceranów 07.12.1910.


STEĆ Kazimierz

syn Stanisława i Anny Maciak, urodzony w Kiełpińcu, parafia Sterdyń 15.02.1911.


STEFANIAK Marcjan

syn Kazimierza i Zofii Leszak, urodzony w Trojanowie, parafia Kuczyn 16.01.1897.


STERNIK Jan

syn Stanisława i Marianny Kamińskiej, urodzony w Pobyłkowie, parafia Dzierżenin 21.10.1887.


STĘPOROWSKI Piotr

syn Wilhelma i Marceli Wójcickiej, urodzony w Kapicach, parafia Białaszewo 28.06.1877.


STOKOWSKA Czesława

córka Aleksandra i Emilii Winczaruk, urodzona w Tchórznicy, parafia Jabłonna 31.07.1910.


STOKOWSKA Kazimiera

córka Józefa i Anny Żochowskiej, urodzona w Żelazach Brokowie, parafia Czyżewo 01.01.1910.


STYCZYŃSKI Feliks

syn Bolesława i Barbary Gulan, urodzony w Sypniach Grodzkich, parafia Pobikry 04.01.1901.


SUCHENEK Józef

syn Adama i Elżbiety Sowińskiej, urodzony w Hilarowie, parafia Skibniew 05.09.1908.


SUCHENEK Władysław

syn Adama i Elżbiety Sowińskiej, urodzony w Kątach Sulewskich, parafia Sulejów 09.05.1896.


SULENCKA Marianna

córka Błażeja i Marianny Golon, urodzona w Malinowie, parafia Jelonki 26.03.1902.


SZCZEŚNIAK Aleksander

syn Marcina i Teofili Djoniziak, urodzony w Łuniewie Wielkim, parafia Kuczyn 28.11.1903.


SZCZEŚNIAK Stefan

syn Michała i Franciszki, urodzony w Płońsku 27.08.1891.


SZCZĘSNY Stanisław

syn Wiktora i Wiktorii, urodzony w Kupiskach Nowych, parafia Łomża 14.11.1908.


SZEPIETOWSKA Antonina

córka Józefa i Bronisławy Koc, urodzona w Piętkach Żebrach, parafia Kuczyn 13.12.1889.


SZEPIETOWSKI Józef

syn Michała i Kamili Radziszewskiej, urodzony w roku 1867. Zmarł w Piętkach Żebrach, parafia Kuczyn 05.06.1907.


SZMURŁO Zygmunt

syn Franciszka i Franciszki Tołwińskiej, urodzony w Siekierkach, parafia Drochiczyn 17.11.1896.


SZPAKOWSKA Marianna

córka Franciszka i Felicji Korytańskiej, urodzona w Drupi, parafia Skurzec 15.08.1846.


SZTELMACH Ludwik

syn Macieja i Karoliny Jurczak, urodzony w Przewozie, parafia Ceranów 08.06.1902.


SZTERMER Franciszek

syn Karola i Ewy Jankowskiej, urodzony w Słupie, parafia Zaręby Kościelne 13.07.1906.


SZULBORSKI Feliks

syn Franciszka i Tekli Pieńkowskiej, urodzony w Świerżach Kończanach, parafia Zaręby Kościelne 01.02.1836.


SZWARTZ Józef

syn Adama i Aleksandry Ziemak, urodzony w Królach Małych, parafia Jasienica 26.03.1901.


SZYBKA Bronisław

syn Wawrzyńca i Moniki Krasiejko, urodzony w Zaniach Ruskich, parafia Skrzeszew 10.06.1899.


SZYLLER Stanisław

syn Jana i Stanisławy Mowel, urodzony w Ceranowie, parafii tejże 21.10.1908.


SZYMAŃSKI Aleksander

syn Stanisława i Julii, urodzony w Warszawie 25.03.1908.


SZYMAŃSKI Czesław

syn Tomasza i Pauliny Kurso, urodzony w Rybakach, parafia Ceranów 09.02.1902.


SZYMCZUK Bolesław

syn Katarzyny, urodzony w Smolewie, parafia Zuzela 19.05.1885.


SZYMONIAK Konstancja

córka Marcina i Franciszki Marciniak, urodzona w Lipskich, parafia Czyżewo 10.01.1842.


ŚLESZYŃSKI Józef

syn Piotra i Konstancji Kuleszy, urodzony w Wnorach Wiechach, parafia Kulesze 18.03.1911.


ŚMIAROWSKI Jakub Jan

syn Kazimierza i Michaliny Karpińskiej, urodzony w Bukowie, parafia Rydzewo 27.07.1860.


ŚMIAROWSKI Stanisław

syn Jana i Marianny Matyszewskiej, urodzony w Łomżycy, parafia Łomża 27.09.1887.


ŚWISTAK Henryk

syn Antoniego i Jadwigi Sawińskiej, urodzony w Majdanie, parafia Wiązowna 09.07.1901.


 

Poprawiony (czwartek, 07 kwietnia 2011 07:22)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 115 gości