'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:211) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:211) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:211) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Wykaz mężczyzn urodzonych w parafii Waniewo 1864

postheadericon Wykaz mężczyzn urodzonych w parafii Waniewo 1864

 

BOKINIEC Józef, syn Józefa i Marianny Janeczko, urodzony w Kowalewszczyźnie 05.03.1864.

BUJNOWSKI Ignacy, syn Andrzeja i Marianny Włodko, urodzony w Jeńkach 22.07.1864.

CHORKO Stefan, syn Józefa i Antoniny Stryżko, urodzony w Kowalewszczyźnie 25.12.1864.

CHRYNIUK Walenty, syn Elżbiety, urodzony w Kowalewszczyźnie 05.03.1864. Zmarł 17.05.1865.

DZIEMIAN Stanisław, syn Pawła i Julianny, urodzony w Jeńkach 27.09.1864.

FILUNIK Jakub, syn Walentego i Marianny Chmielewskiej, urodzony w Wólce 01.05.1864. Zmarł 08.10.1864.

GARBOWSKI Ambroży, syn Wojciecha i Anny Wiśniewskiej, urodzony w Pszczołczynie 03.04.1864.

GARBOWSKI Izydor, syn Franciszka i Marianny, urodzony w Bokinach 28.03.1864.

GARBOWSKI Konstanty, syn Marcina i Marianny Pawłowskiej, urodzony w Mojsikach 07.08.1864.

GARBOWSKI Walery, syn Stanisława i Józefy Michałeczko, urodzony w Pszczółczynie 09.12.1864. Zmarł 30.06.1882.

GERMAN Franciszek, syn Antoniego i Anieli Dawidko, urodzony w Bokinach 08.01.1864.

GERMAN Jan, syn Franciszka i Marianny Wolniuk, urodzony w Bokinach 14.03.1864.

GERMAN Stanisław, syn Antoniego i Ewy Januczyk, urodzony w Kurowie 29.03.1864. Zmarł w Janinie 28.07.1866.

GERMOŁOWICZ Jan, syn Antoniego i Anieli Podleśnej, urodzony w Chomicach 21.10.1864.

GRZYBOWSKI Piotr, syn Józefa i Franciszki Łońskiej, urodzony w Waniewie 10.10.1864. Zmarł 26.10.1865.

JANECZKO Tomasz, syn Jana i Magdaleny Siwickiej, urodzony w Waniewie 07.03.1864. Zmarł 14.08.1864.

JARCZEWSKI Dominik, syn Mateusza i Marianny German, urodzony w Chomicach 07.08.1864.

JAROCKI Grzegorz, syn Jakuba i Antoniny Włodko, urodzony w Bokinach 17.11.1864.

JĘDRUCZYK Leonard, syn Franciszka i Franciszki Kalinowskiej, urodzony w Kurowie 01.11.1864. Zmarł w Żędzianach 01.06.1872.

KALISZEWICZ Jan, syn Stanisława i Joanny Półkośnik, urodzony w Krzyżewie 05.12.1864.

KNYŻEWSKI Karol, syn Franciszka i Marianny Grockiej, urodzony w Mojsikach 31.10.1864.

KNYŻEWSKI Stanisław, syn Jana i Magdaleny Dańkowskiej, urodzony w Pszczółczynie 02.09.1864.

KONCEWICZ Izydor, syn Wincentego i Karoliny Chmielewskiej, urodzony w Jeńkach 10.07.1864.

KOROLEWSKI Franciszek, syn Jana i Marianny Sudkowskiej, urodzony w Pszczółczynie 30.09.1864.

KRYSIEWICZ Józef, syn Jana i Katarzyny Bielickiej, urodzony w Jeńkach 27.02.1864.

ŁODKO Joachim, syn Tomasza i Joanny Zdunek, urodzony w Bokinach 05.09.1864. Zmarł 30.07.1873.

MALESZKO Jan, syn Franciszka i Julianny Wiśniewskiej, urodzony w Jeńkach 26.12.1864. Zmarł 02.06.1881.

MAZUROWSKI Józef, syn Onufrego i Ewy Cymnickiej, urodzony w Kurowie 10.10.1864.

MICHAŁECZKO Roch, syn Marcina i Antoniny Kalistych, urodzony w Kurowie 13.08.1864. Zmarł w Pszczółczynie 03.02.1865.

MOJSA Józef, syn Łukasza i Ewy Trojan, urodzony w Bokinach 21.10.1864. Zmarł 05.03.1865.

MOJSA Józef, syn Stanisława i Marianny Zdunek, urodzony w Jeńkach 18.01.1864.

MOJSA Marcin, syn Jana i Marianny Leonczuk, urodzony w Bokinach 30.12.1864.

MOJSA Szymon, syn Grzegorza i Marianny Sołowin, urodzony w Waniewie 17.02.1864.

MOJSA Szymon, syn Mateusza i Magdaleny Grzybowskiej, urodzony w Jeńkach 18.07.1864. Zmarł 27.03.1866.

PODLEŚNY Aleksander, syn Jana i Marianny Januczyk, urodzony w Chomicach 23.03.1864.

PODLEŚNY Józef, syn Adama i Antoniny Cimoszewskiej, urodzony w Chomicach 07.03.1864.

PUŁKOŚNIK Józef, syn Jana Anieli Skorulskiej, urodzony w Waniewie 09.02.1864. Zmarł 16.04.1869.

ROLSKI Emilian, syn Jana i Anieli Wasilkowskiej, urodzony w Jeńkach 22.04.1864.

RUDZIŃSKI Franciszek, syn Hieronima i Krystyny Szymojko, urodzony w Kowalewszczyźnie 03.10.1864. Zmarł 17.01.1865.

SKIBKO Filip, syn Kazimierza i Katarzyny Tkaczyk, urodzony w Pszczółczynie 26.05.1864. Zmarł 23.03.1866.

SMOLEJKI Tomasz, syn Mateusza i Zuzanny Piekarskiej, urodzony w Bokinach 06.03.1864.

SOŁOWIEJ Feliks, syn Katarzyny, urodzony w Waniewie 28.05.1864.

SOŁOWIEJ Jan, syn Macieja i Anieli Trojan, urodzony w Waniewie 16.11.1864.

SZLESZYŃSKI Marcin, syn Marcina i Antoniny Łapińskiej, urodzony w Kurowie 02.09.1864. Zmarł w Kowalewszczyźnie 03.01.1867.

SZYDŁOWSKI Paweł, syn Jana i Katarzyny Korzeniewskiej, urodzony w Krzyżewie 29.06.1864.

SZYMOJKO Józef, syn Stanisława i Agnieszki Daniłowicz, urodzony w Jeńkach 07.07.1864.

ŚLIWONIK Stanisław, syn Jana i Katarzyny Zawadzkiej, urodzony w Waniewie 11.05.1864.

ŚLIWONIK Wiktor, syn Stanisława i Marianny Garbowskiej, urodzony w Pszczółczynie 17.10.1864. Zmarł 20.02.1865.

ŚLIWOWSKI Aleksander, syn Feliksa i Marianny Maciuszko, urodzony w Kowalewszczyźnie 12.02.1864. Zmarł 09.04.1864.

TROJAN Jan, syn Adama i Józefy Kornacz, urodzony w Chomicy 12.01.1864.

TROJAN Leon, syn Franciszka i Anny German, urodzony w Wólce 04.04.1864

TYSZKIEWICZ Jan, syn Macieja i Wiktorii, urodzony w Borzysku 16.10.1864. Zmarł w Kowalewszczyźnie 12.05.1865.

WĄDOŁKOWSKI Adam, syn Stanisława i Franciszki Świderskiej, urodzony w Kowalewszczyźnie 01.01.1864.

WIŚNIEWSKI Adolf, syn Stanisława i Antoniny Zdunek, urodzony w Bokinach 02.10.1864.

WIŚNIEWSKI Paweł, syn Franciszka i Anny Łońskiej, urodzony w Jeńkach 30.06.1864.

WITKOWSKI Feliks, syn Franciszka i Anieli Januczyk, urodzony w Pszczółczynie 16.11.1864. Zmarł 01.02.1865.

WNOROWSKI Wincenty, syn Błażeja i Salomei Konopki, urodzony w Kurowie 19.07.1864. Zmarł 14.01.1865.

WOLNIUK Walenty, syn Jana i Marianny Zdunek, urodzony w Jeńkach 12.02.1864. Zmarł 21.11.1865.

WOŁPIUK Franciszek, syn Stefana i Anny Chryc, urodzony w Pszczółczynie 21.12.1864.

ZAREMBA Stanisław, syn Walentego i Ludwiki Śliwowskiej, urodzony w Krzyżewie 26.04.1864. Zmarł 11.06.1873.

ZDUNKO Rafał, syn Jana i Marianny Żur, urodzony w Bokinach 23.10.1864. Zmarł 05.04.1865.

ZDUNKO Wiktor, syn Jana i Anny Grabowskiej, urodzony w Bokinach 25.03.1864. Zmarł 29.10.1868.

ZIELNICKI Dionizy, syn Mateusza i Marianny Sołowiej, urodzony w Waniewie 08.10.1864. Zmarł 28.08.1869.

ZIELNICKI Ksawery, syn Jana i Marianny Łapiń, urodzony w Borzyskach 04.12.1864.

ZURAWSKI Julian, syn Tomasza i Julianny Grabowskiej, urodzony w Krzyżewie 22.05.1864.

ŻUR Aleksander, syn Antoniego i Antoniny Chmielewskiej, urodzony w Chomicach 06.05.1864. Zmarł 07.06.1865.

ŻUR Michał, syn Józefa i Anny Januczyk, urodzony w Bokinach 24.09.1864.


 

Poprawiony (czwartek, 07 kwietnia 2011 07:02)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości