postheadericon Wykaz mężczyzn urodzonych w parafii Tykocin 1879 - 1880

 

ABRAMOWICZ    Władysław, syn Stanisława i Karoliny, urodzony w Kiermusach 13.10.1879. Zmarł 22.05.1884.

BABIŃSKI Franciszek Salezy, syn Felicjana i Walerii, urodzony w Babinie 31.01.1880.

BABIŃSKI Józef, syn Juliana i Cecylii, urodzony w Żędzianach 04.11.1879. Zmarł 15.02.1880.

BACKIEL Paweł, syn Jana i Marianny, urodzony w Siekierkach 22.05.1880. Zmarł 19.11.1882.

BACKIEL Stanisław, syn Franciszka i Justyny, urodzony w Leśnikach 24.04.1880.

BACKIEL Wacław, syn Kajetana i Katarzyny, urodzony w Jeżewie 10.10.1879.

BACZEWSKI Jan, syn Marcina i Zuzanny, urodzony w Sawinie 02.11.1879. Zmarł 04.02.1883.

BARSZCZEWSKI Piotr, syn Antoniego i Rozalii, urodzony w Popolanach 13.02.1880. Zmarł 12.02.1897.

BIALECKI Wincenty, syn Antoniego i Józefy, urodzony w Dobkach 21.08.1880.

BIAŁOSTOCKI Franciszek, syn Józefa i Marcjanny, urodzony w Łopuchowie 23.03.1880.

BŁASZKO Piotr, syn Józefa i Katarzyny, urodzony w Radulach 09.04.1880. Zmarł 15.04.1880.

BOKINA Adolf, syn Piotra i Zofii, urodzony w Pajewie 22.10.1879. Zmarł 19.02.1880.

BOKINA Jan, syn Antoniego i Marianny, urodzony w Pajewie 12.01.1880.

BORKOWSKI Mieczysław, syn Feliksa i Walerii, urodzony w Złotoryji 13.01.1880.

BOROWSKI Kamil, syn Franciszka i Franciszki, urodzony w Sierkach 04.02.1880. Zmarł 11.02.1880.

BUCZKOWSKI Paweł, syn Adama i Barbary, urodzony w Kiermusach 27.03.1880.

BUJNOWSKI Jan, syn Józefa i Antoniny, urodzony w Lipnikach 15.05.1880. Zmarł 23.05.1880.

BYSTROWSKI Stanisław, syn Wincentego i Emilii, urodzony w Popowlanach 01.06.1880. Zmarł 05.08.1880.

CACKOWSKI Jan, syn Jana i Marianny, urodzony w Sanikach 29.05.1880. Zmarł 13.11.1880.

CACKOWSKI Paweł, syn Józefa i Pauliny, urodzony w Sanikach 29.03.1880.

CACKOWSKI Walery, syn Juliana i Józefy, urodzony w Dąbkach 24.05.1880. Zmarł 22.06.1880.

CHRYNASZEWSKI Jan, syn Adama i Joanny, urodzony w Jeżewie 13.05.1880.

CIBOROWSKI Adam, syn Leonarda i Wilhelminy, urodzony w Nieciecach 01.08.1880. Zmarł tegoż dnia.

CYLWIK Józef, syn Konstantyna i Rozalii, urodzony w 12.12.1879. Zmarł 07.01.1880.

DĄBROWSKI Aleksander, syn Marcina i Anieli, urodzony w Złotoryji 02.02.1880.

DĄBROWSKI Kajetan, syn Stanisława i Katarzyny, urodzony w Sierkach 06.02.1880. Zmarł 28.01.1881.

DĄBROWSKI Paweł, syn Jana i Marianny, urodzony w Radulach 26.02.1880.

DOBKOWSKI Aleksander, syn Wincentego i Marianny, urodzony w Pajewie 12.09.1880. Zmarł 27.09.1883.

DROŻAK Jan, syn Kacpra i Józefy, urodzony w Popowlanach 11.08.1880.

DZIĘGIELEWSKI Jan, syn Jana i Aleksandry, urodzony w Stelmachowie 23.03.1880.

GAJDOWSKI Władysław, syn Piotra i Marianny, urodzony w Dąbkach 28.06.1880.

GAWŁA Tomasz, syn Marcina i Marianny, urodzony w Siekierkach 01.12.1879. Zmarł 03.12.1889.

HERMANOWSKI Jan, syn Franciszka i Emilii, urodzony w Radulach 21.06.1880. Zmarł 31.08.1882.

JABŁOŃSKI Franciszek, syn Wojciecha i Franciszki, urodzony w Złotoryji 06.05.1880.

JABŁOŃSKI Stanisław, syn Pawła i Anny, urodzony w Sanikach 03.02.1880.

JACKOWSKI Tomasz, syn Józefa i Marianny, urodzony w Sanikach 27.12.1879.

JARĄCZYK Jan, syn Józefa i Józefy, urodzony w Sanikach 03.05.1880.

JARZĘBIESKI Władysław, syn Aleksandra i Katarzyny, urodzony w Jeżewie 13.10.1879.

KOMOSA Stanisław, syn Wincentego i Eleonory, urodzony w Lipnikach 24.01.1880.

KONCEWICZ Wincenty, syn Wincentego i Marianny, urodzony w Pajewie 11.09.1880.

KORZYŃSKI Paweł, syn Wincentego i Feliksy, urodzony w Leśnikach 21.10.1879.

KOWALEWSKI vel GRABOWSKI Zygmunt, syn Józefy, urodzony w Pajewie 08.05.1880. Zmarł 23.01.1881.

KRAUZLIS Władysław, syn Andrzeja i Katarzyny, urodzony w Jeżewie 15.12.1879.

KRYNICKI Stanisław, syn Feliksa i Balbiny, urodzony w Stelmachowie 02.05.1880. Zmarł 30.03.1881.

KUPLIŃSKI Franciszek, syn Balbiny, urodzony w Sierkach 01.05.1880. Zmarł 19.05.1880.

LENCZEWSKI Antoni, syn Romualda i Teresy, urodzony w Żędzianach 19.11.1879. Zmarł 11.11.1881.

LENCZEWSKI Józef, syn Juliana i Julianny, urodzony w Żędzianach 15.08.1880.

LENCZEWSKI Mikołaj, syn Grzegorza i Ewy, urodzony w Żędzianach 07.12.1879. Zmarł 16.07.1880.

LENCZEWSKI Sylwester, syn Władysława i Marcjanny, urodzony w Żędzianach 04.01.1880.

ŁAPIŃSKI Adolf, syn Jana i Bronisławy, urodzony w Pajewie 14.11.1879.

ŁAPIŃSKI Jan, syn Wawrzyńca i Aleksandry, urodzony w Żędzianach 21.10.1879. Zmarł 29.06.1880.

MACIEJEWSKI Włodzimierz, syn Wojciecha i Anny, urodzony w Jeżewie 10.11.1879. Zmarł 21.09.1883.

MALINOWSKI Stanisław, syn Wojciecha i Katarzyny, urodzony w Sawinie 30.10.1879. Zmarł 01.11.1879.

MARCISZEWSKI Stanisław, syn Floriana i Joanny, urodzony w Złotoryji 04.09.1880. Zmarł 24.09.1880.

MIASTKOWSKI Bolesław, syn Jana i Marianny, urodzony w Popowlanach 04.09.1880.

MILEWSKI Jan, syn Piotra i Anny, urodzony w Złotoryji 22.11.1879. Zmarł 22.08.1880.

MOJSA Piotr, syn Franciszka i Jadwigi, urodzony w Janinie 15.03.1880.

NARTOWICZ Stanisław, syn Kazimierza i Marianny, urodzony w Leśnikach 01.01.1880. Zmarł 08.02.1882.

NARTOWICZ Stanisław, syn Wojciecha i Leoni, urodzony w Łopuchowie 25.03.1880. Zmarł 24.04.1885.

OKUŁA Bolesław, syn Ignacego i Anny, urodzony w Łopuchowie 20.12.1879. Zmarł 22.04.1882.

OKUŁA Napoleon, syn Feliksa i Katarzyny, urodzony w Łopuchowie 15.11.1879.

OKUŁA Paweł, syn Pawła i Anieli, urodzony w Łopuchowie 16.06.1880. Zmarł 29.06.1880.

OKUŁA Piotr, syn Pawła i Anieli, urodzony w Łopuchowie 16.06.1880.

ORZECHOWSKI Stanisław, syn Stanisława i Apolonii, urodzony w Leśnikach 19.06.1880. Zmarł 27.11.1881.

ORZECHOWSKI Wincenty, syn Jana i Anny, urodzony w Leśnikach 14.08.1880.

OSTROWSKI Bronisław, syn Stanisława i Józefy, urodzony w Siekierkach 04.02.1880. Zmarł 21.10.1880.

PASZKOWSKI Józef, syn Stanisława i Anny, urodzony w Sanikach 28.03.1880. Zmarł 05.11.1881.

PILIS Wincenty, syn Franciszka i Joanny, urodzony w Jeżewie 01.02.1880. Zmarł 31.12.1881.

POGORZELSKI Bolesław, syn Stefana i Józefy, urodzony w Złotoryji 01.05.1880.

POGORZELSKI Franciszek, syn Józefa i Marianny, urodzony w Złotoryji 31.10.1879.

POLAK Jan, syn Franciszka i Katarzyny, urodzony w Złotoryji 21.02.1880.

RAKOWICZ Jan, syn Pawła i Joanny, urodzony w Sierkach 12.09.1880. Zmarł 18.03.1890.

RAKOWICZ Ludwik, syn Franciszka i Emilii, urodzony w Sierkach 19.06.1880. Zmarł 19.02.1884.

ROGALEWSKI Stanisław, syn Jana i Julianny, urodzony w Radulach 01.05.1880.

ROJECKI Jan, syn Stanisława i Katarzyny, urodzony w Złotorji 12.10.1879.

ROSZKOWSKI Franciszek, syn Macieja i Joanny, urodzony w Złotoryji 23.07.1880. Zmarł 05.02.1884.

ROSZKOWSKI Romuald, syn Pawła i Józefy, urodzony w Złotoryji 24.07.1880.

RUTKOWSKI Antoni, syn Michała i Michaliny, urodzony w Stelmachowie 12.06.1880. Zmarł 08.09.1880.

SADOWSKI Franciszek, syn Franciszka i Józefy, urodzony w Radulach 27.10.1879.

SADOWSKI Piotr, syn Piotra i Anny, urodzony w Złotorji 07.10.1879. Zmarł 19.02.1880.

SAKOWICZ Józef, syn Antoniego i Anny, urodzony w Sawinie 04.07.1880. Zmarł 21.08.1881.

SAKOWICZ Piotr, syn Piotra i Joanny, urodzony w Siekierkach 11.02.1880.

SAKOWICZ Stanisław, syn Marcina i Marianny, urodzony w Siekierkach 12.11.1879. Zmarł 02.06.1885.

SIKORSKI Adam, syn Feliksa i Marcjanny, urodzony w Żędzianach 29.12.1879.

SŁOWIKOWSKI Grzegorz, syn Feliksa i Weroniki, urodzony w Sierkach 10.02.1880.

TRZASKA Teodor Edward, syn Franciszka i Franciszki, urodzony w Hermanach 11.11.1879. Zmarł 06.05.1880.

TUROWSKI Szczepan, syn Antoniego i Anny, urodzony w Janinie 09.01.1880. Zmarł 19.02.1880.

WIĘCKOWSKI Franciszek, syn Grzegorza i Anny, urodzony w Złotoryji 11.02.1880. Zmarł 17.10.1883.

WIŚNIEWSKI Aleksander, syn Adama i Marianny, urodzony w Złotoryji 11.07.1880. Zmarł 23.01.1884.

WOLTUK Aleksander, syn Józefy, urodzony w Stelmachowie 21.02.1880.

WYSZYŃSKI Szczepan, syn Stanisława i Faustyny, urodzony w Żędzianach 10.12.1879. Zmarł 23.03.1885.

ZAMBROWSKI Wojciech, syn Marcina i Pauliny, urodzony w Sawinie 23.04.1880.

ZĘBKO Antoni, syn Piotra i Barbary, urodzony w Radulach 20.12.1879.

ZĘBKO    Jan, syn Józefa i Marianny, urodzony w Dobkach 24.01.1880.

ZIELIŃSKI Stanisław, syn Jana i Emilii, urodzony w Sierkach 13.07.1880. Zmarł 26.09.1880.

ŻĘDZIAN Adolf, syn Marcina i Marianny, urodzony w Żędzianach 18.04.1880. Zmarł 02.08.1880.

ŻĘDZIAN Paweł, syn Pawła i Anastazji, urodzony w Żędzianach 02.11.1879. Zmarł 07.01.1891.

ŻĘDZIAN Stefan, syn Piotra i Józefy, urodzony w Żędzianach 15.08.1880. Zmarł 22.10.1881.

ŻURAWSKI Jan, syn Antoniego i Marianny, urodzony w Leśnikach 26.06.1880.


Poprawiony (wtorek, 17 stycznia 2012 16:08)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 187 gości