postheadericon Wykaz mężczyzn urodzonych w parafii Szczepankowo 1883 - 1884

 

BAJKOWSKI Franciszek, syn Antoniego i Karoliny Bałdzickiej, urodzony w Szczepankowie 13.07.1884. Zmarł 30.01.1885.

BIENIEK Józef, syn Stanisława i Franciszki Wałkus, urodzony w Szczepankowie 22.09.1884.

BOGUSKI Aleksander, syn Mateusza i Agnieszki Jarnutowskiej, urodzony w Zagrobach 05.10.1883. Zmarł 06.10.1883.

BOGUSKI Jan, syn Ignacego i Rozalii Żebrowskiej, urodzony w Andrzejkach 26.12.1883.

BOGUSKI Józef, syn Feliksa i Balbiny Jarnutowskiej, urodzony w Jarnutach 06.12.1883.

BORYSZEWSKI Jan, syn Franciszka i Weroniki Staszczuk, urodzony w Szczepankowie 27.10.1883.

BUCZYŃSKI Adolf, syn Aleksandra i Rozalii Opęchowskiej, urodzony w Leopoldowie 17.12.1883. Zmarł 13.08.1901.

CHOFMAN Stanisław Aleksander, syn Józefa i Konstancji Dzierzanowskiej, urodzony w Szczepankowie 07.06.1884. Zmarł 13.07.1884.

CHOJNOWSKI Bolesław, syn Michała i Marianny Wysockiej, urodzony w Grzymałach 19.07.1884.

CHOJNOWSKI Bronisław, syn Mikołaja i Rozalii Dłużniewskiej, urodzony w Naruszczkach 02.09.1884. Zmarł 09.09.1884.

CHROSTOWSKI Stanisław, syn Józefa i Józefy Wiktorzak, urodzony w Krasce 25.11.1883. Zmarł 01.12.1883.

CHROSTOWSKI Stanisław, syn Stanisława i Franciszki Dobosz, urodzony w Krasce 05.06.1884.

CWALINA Aleksander Józef, syn Józefa i Ewy Chojnowskiej, urodzony w Sierzputach Młodych 09.04.1884. Zmarł 30.06.1884.

CZAPLICKI Bronisław, syn Antoniego i Teofili Modzelewskiej, urodzony Kisiołkach 11.10.1883.

DŁUŻNIEWSKI Stanisław, syn Ławrentego i Marianny Czartoryskiej, urodzony w Sierzputach Starych 07.06.1884.

DMOCH Aleksander, syn Piotra i Wiktorii Wiśniewskiej, urodzony w Dębowie 06.09.1884.

FLERA Bolesław Władysław, syn Józefa i Korneli Dyk, urodzony w Szczepankowie 16.10.1883.

FRONCKIEWICZ Aleksander, syn Franciszki, urodzony w Szczepankowie 27.02.1884.

FRONCKIEWICZ Jan, syn Franciszka i Julianny, urodzony w Szczepankowie 05.09.1884. Zmarł 03.06.1886.

GAWIUK Aleksander, syn Michała i Julianny Szkarpetowskiej, urodzony w Krasce 04.05.1884. Zmarł 26.05.1884.

GRABIŃSKI Jan Jacek Antoni, syn Jana Antoniego Andrzeja i Władysławy Milberg, urodzony w Szczepankowie 17.08.1884.

JANKOWSKI Antoni, syn Piotra i Tekli Mucharskiej, urodzony w Chojnach Starych 19.04.1884.

JANKOWSKI Bolesław, syn Albina i Marcjanny Chojnowskiej, urodzony w Chojnach Młodych 31.07.1884.

JANKOWSKI Piotr, syn Józefa i Rozalii Jankowskiej, urodzony w Chojnach Młodych 27.06.1884. Zmarł 13.08.1885.

JANKOWSKI Wiktor, syn Macieja i Rozalii Grabowskiej, urodzony w Czaplicach 28.07.1884.

JARNUTOWSKI Aleksander, syn Macieja i Julianny Chojnowskiej, urodzony w Jarnutach 18.12.1883.

JEMIELITA Stanisław, syn Ludwika i Petroneli Czaplickiej, urodzony w Czaolicach 13.11.1883. Zmarł 18.10.1886.

KAMIELSKI Aleksander, syn Stanisława i Rozalii Świerszcz, urodzony w Szczepankowie 27.02.1884.

KIJEWSKI Bolesław, syn Franciszka i Teofili Wojtulewicz, urodzony w Szczepankowie 12.05.1884.

KOBUS Antoni, syn Michała i Józefy Dmoch, urodzony w Uszniku 26.01.1884.

KONOPKA Aleksander, syn Piotra i Rozalii, urodzony w Szczepankowie 08.04.1884.

KORYTKOWSKI Konstanty, syn Leona i Agnieszki Misztalewskiej, urodzony w Wierzbowie Małym 30.03.1884. Zmarł 10.03.1886.

KORYTKOWSKI Nikodem, syn Ignacego i Marianny Żebrowskiej, urodzony w Konopkach 03.10.1883. Zmarł 02.05.1884.

KOSEL Jan, syn Adama i Marianny Rytelewskiej, urodzony w Uszniku 07.07.1884. Zmarł 21.12.1884.

KOWALIK Adam, syn Stanisława i Ewy Kaliściak, urodzony w Szczepankowie 03.08.1884.

KOZŁOWSKI Stanisław, syn Ignacego i Emilii Jakobiak, urodzony w Boguszycach 11.01.1884.

LISICKI Aleksander, syn Karoliny z Burchartów wdowy, urodzony w Krasce 28.09.1884. Zmarł 15.09.1885.

ŁADA Stanisław, syn Jana i Antoniny Jendo, urodzony w Uszniku 05.02.1884. Zmarł 08.02.1884.

MACIAK Aleksander, syn Tomasza i Anny Jakobiak, urodzony w Szczepankowie 11.06.1884. Zmarł 16.08.1884.

MIARA Aleksander, syn Józefa i Weroniki Łady, urodzony w Młyniku 21.05.1884.

MIERZEJEWSKI Bolesław Szczepan, syn Stanisława i Korneli Trzaski, urodzony w Dłużniewie 04.08.1884.

MIERZEJEWSKI Piotr, syn Władysława i Marianny Gałązki, urodzony w Chojnach Starych 24.11.1883.

MLECZEK Tomasz, syn Jana i Katarzyny Świerszcz, urodzony w Szczepankowie 29.12.1883.

MODZELEWSKI Władysław, syn Stanisława i Ewy Chojnowskiej, urodzony Sierzputach Starych 30.06.1884.

NIZIK Aleksander, syn Adama i Ewy Świerszcz, urodzony w Szczepankowie 05.03.1884. Zmarł 16.12.1885.

ORZECHOWSKI Piotr, syn Kazimierza i Józefy Modzelewskiej, urodzony w Leopoldowie 11.09.1884.

PARZYCH Piotr, syn Józefa i Agnieszki Brzóski, urodzony w Dębowie 07.06.1884.

PERKA Franciszek, syn Władysława i Katarzyny, urodzony w Dębowie 14.09.1884.

PIECZYŃSKI Franciszek, syn Walentego i Celestyny Szymańskiej, urodzony w Uszniku 17.04.1884.

POWICHROWSKI Władysław, syn Aleksandra i Franciszki Lipińskiej, urodzony w Szczepankowie 05.01.1884.

ROSTKOWSKI Jan, syn Franciszka i Rozalii Jankowskiej, urodzony w Sulkach 03.02.1884. Zmarł 05.04.1884.

RYTEL Stanisław, syn Jana i Marianny Zagroby, urodzony w Osobnem 14.11.1883.

SADOWSKI Antoni Czesław, syn Stanisława i Katarzyny Doliniak, urodzony w Uszniku 20.07.1884.

SIENKIEWICZ Aleksander, syn Pawła i Marianny Wiktorzak, urodzony w Uszniku 21.07.1884.

SIERZPUTOWSKI Jan, syn Stanisława i Marianny Chojnowskiej, urodzony w Sierzputach Młodych 29.08.1884.

SIERZPUTOWSKI Piotr, syn Jana i Marceli Krajewskiej, urodzony w Dębowie14.08.1884.

SIERZPUTOWSKI Stanisław, syn Piotra i Franciszki Modzelewskiej, urodzony w Sierzputach Młodych 03.04.1884. Zmarł 30.04.1884.

SKARZYŃSKI Marcel, syn Stanisława i Rozalii Chełstowskiej, urodzony w Czaplicach 17.07.1884.

SKARZYŃSKI Stefan, syn Ignacego i Bogumiły Chojnowskiej, urodzony w Czaplicach 09.06.1884.

SPIŻARNIA Józef, syn Adama i Anny Perko, urodzony w Dębowie 16.03.1884.

SULKOWSKI Antoni, syn Aleksandra i Rozalii Załęskiej, urodzony w Sulkach 07.01.1884. Zmarł 07.06.1884.

SZABŁOWSKI Maciej, syn Jakuba i Józefy Suchcickiej, urodzony w Dębowie 25.02.1884. Zmarł 07.05.1886.

SZABRAN Stanisław, syn Grzegorza i Kazimiery Piaścik, urodzony w Boguszycach 11.02.1884. Zmarł 22.01.1885.

ŚWIERSZCZ Aleksander, syn Seweryna i Łucji Chojnowskiej, urodzony w Szczepankowie 30.05.1884.

TWARDOWSKI Bolesław, syn Jana i Marianny Długozimy, urodzony w Szczepankowie 31.10.1883. Zmarł 22.12.1883.

WARGULEWSKI Aleksander, syn Michała i Małgorzaty Walerzak, urodzony w 17.04.1884.

WIERZBICKI Franciszek Korneli, syn Franciszka Justyna i Stanisławy Jabłońskiej, urodzony w Boguszycach 02.04.1884

WIERZBOWSKI Adam, syn Tomasza i Rozalii Zalewskiej, urodzony w Wierzbowie Dużym 11.04.1884. Zmarł 24.10.1886.

WIERZBOWSKI Jan, syn Tomasza i Anny Zalewskiej, urodzony w Wierzbowie Dużym 16.03.1884.

WIERZBOWSKI Józef, syn Franciszka i Marianny Cwaliny, urodzony w Wierzbowie Dużym 02.07.1884. Zmarł 01.09.1888.

WIERZBOWSKI Julian, syn Kazimierza i Kornelii Wierzbowskiej, urodzony w Wierzbowie Dużym 17.01.1884.

WIKTORZAK Bolesław, syn Stanisława i Marianny Franczyk, urodzony w Młyniku 15.07.1884. Zmarł 31.07.1885.

WITKOWSKI Adam, syn Franciszka i Marianny Parzych, urodzony w Dębowie 05.07.1884. Zmarł 12.12.1885.

WITKOWSKI Adam, syn Szymona i Marianny Kobrzenieckiej, urodzony w Młyniku 24.08.1884.

WITKOWSKI Aleksander, syn Ludwika i Franciszki Trojan, urodzony w Krasce 06.03.1884.

ZIELIŃSKI Piotr, syn Kazimierza i Anny Łady, urodzony w Wszerzeczu 29.07.1884

ZIELIŃSKI Stanisław, syn Wincentego i Józefy Kaliściak, urodzony w Uszniku 01.01.1884.

ZIELSKI Bolesław, syn Józefa i Julianny Czajkowskiej, urodzony w Mikołajkach 09.01.1884. Zmarł 22.06.1893.

ŻEBROWSKI Franciszek, syn Stanisława i Teofili Konopki, urodzony w Konopkach 02.07.1884.

ŻEBROWSKI Józef, syn Jana i Rozalii Truszkowskiej, urodzony w Konopkach 11.04.1884. Zmarł 08.12.1884.

ŻEBROWSKI Piotr, syn Stanisława i Zuzanny Wierzbowskiej, urodzony w Zagrobach 19.10.1883.

ŻEBRPWSKI Wincenty, syn Tomasza i Marianny Chojnowskiej, urodzony w Wierzbowie Dużym 04.04.1884.


 

Poprawiony (wtorek, 05 kwietnia 2011 07:09)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 178 gości