'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:211) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:211) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:211) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Wykaz mężczyzn urodzonych w parafii Drozdowo 1880 - 1884

postheadericon Wykaz mężczyzn urodzonych w parafii Drozdowo 1880 - 1884

 

ANDRUCZYK Jan, syn Franciszka i Agnieszki, urodzony w Drozdowie 25.06.1883. Zmarł 03.02.1891.

ARMUSIEWICZ Józef, syn Tomasza i Antoniny, urodzony 30.09.1881.

ARMUSZEWICZ Michał, syn Tomasza i Antoniny Pieczystej, urodzony w Drozdowie 05.10.1884.

ARMUSIEWICZ Władysław, syn Tomasza i Antoniny, urodzony w Drozdowie 11.05.1883. Zmarł 20.05.1883.

BAGIEŃSKI Aleksander, syn Pawła i Julianny, urodzony w Niewodowie 20.04.1883.

BARSZCZEWSKI Antoni, syn Franciszka i Julianny, urodzony 21.11.1880.

BARTLIŃSKI Antoni, syn Stanisława i Marianny, urodzony w Drozdowie 12.01.1883.

BIAŁOBRZEWSKI Leopold, syn Józefa i Józefy, urodzony w Krzewie 17.10.1882. Zmarł 07.02.1883.

BIAŁOBRZEWSKI Stanisław, syn Józefa i Józefy Olszewskiej, urodzony w Krzewie 28.05.1884.

BIEDRZYCKI Władysław, syn Felicjana i Wiktorii Wądołowskiej, urodzony w Wyrzykach 20.12.1883. Zmarł 16.03.1884.

BIELICKI Stanisław, syn Jana i Izabeli, urodzony w Olszynach 13.11.1882. Zmarł 13.09.1886.

BIELIŃSKI Adam, syn Tomasza i Franciszki Konopki, urodzony w Rakowie Czachach 13.12.1883. Zmarł 16.01.1885.

BRONOWICZ Jan, syn Franciszka i Marianny Szumowskiej, urodzony w Drozdowie 12.05.1882.

BUCHOWIECKI Władysław, syn Stanisława i Marianny, urodzony 14.04.1881.

CENDROWSKI Stanisław, syn Kleofasa i Franciszki, urodzony w Kossakach 31.10.1882. Zmarł 08.12.1882.

CHABEREK Franciszek, syn Błażeja i Julianny, urodzony 11.07.1881. Zmarł 28.05.1882.

CHENTNIK Stanisław, syn Walentego i Feliksy, urodzony w Olszynach 22.12.1881.

CHLUDZIŃSKI Józef Teofil, syn Seweryna i Anny, urodzony 24.05.1881.

CHLUDZIŃSKI Michał, syn Wiktorii, urodzony w Truszkach 13.08.1883. Zmarł 15.08.1883.

CHMIELEWSKI Aleksander, syn Jana i Józefy Szulc, urodzony w Żelechach 18.08.1884. Zmarł 20.03.1885.

CHMIELEWSKI Jan, syn Ludwika i Cecylii, urodzony 22.04.1881. Zmarł 19.08.1882.

CHMIELEWSKI Stanisław, syn Ludwika i Cecylii, urodzony w Kossakach 13.01.1883. Zmarł 20.10.1892.

CHRZANOWSKI Jan, syn Ksawerego i Marianny, urodzony 05.12.1880. Zmarł 10.04.1881.

CHRZANOWSKI Józef, syn Ksawerego i Marianny Kossakowskiej, urodzony w Kossakach 17.03.1884. Zmarł 16.09.1884.

CHRZANOWSKI Stanisław, syn Antoniego i Józefy, urodzony w Kossakach 15.03.1883.

CIOŁKOWSKI Wacław, syn Augustyna i Józefy, urodzony w Olszynach 27.09.1883. Zmarł 14.04.1884.

CIUCHNICKI Feliks, syn Stanisława i Józefy Sadowskiej, urodzony w Drozdowie 25.05.1884. Zmarł 15.05.1885.

CIUCHNICKI Władysław, syn Stanisława i Józefy Sadowskiej, urodzony w Drozdowie 12.02.1882.

CUDNIK Bronisław, syn Teofila i Katarzyny Chmielewskiej, urodzony w Olszynach 24.10.1881.

CUDNIK Władysław, syn Józefa i Marianny Alickiej, urodzony w Wiktorzynie 17.08.1884.

CWALINA Franciszek Bartłomiej, syn Ignacego i Seweryny Cwaliny, urodzony w Olszynach 24.03.1882.

CWALIŃSKI Aleksander, syn Józefa i Marianny Mierzejewskiej, urodzony w Wyrzykach 27.03.1882.

CWALIŃSKI Franciszek, syn Andrzeja i Korneli Cwalińskiej, urodzony w Krzewie 02.02.1884.

CWALIŃSKI Władysław, syn Józefa i Marianny, urodzony 03.12.1880.

CYMKOWSKI Władysław, syn Jana i Julianny Zawadzkiej, urodzony w Truszkach 06.04.1882.

DANIELSKI Bolesław, syn Jana i Henryki Dudzińskiej, urodzony w Drozdowie 23.09.1884. Zmarł 01.07.1885.

DĄBROWSKI Antoni, syn Seweryna i Marianny Wądołowskiej, urodzony w Drozdowie 23.12.1883.

DĄBKOWSKI Piotr, syn Franciszka i Karoliny Filipowicz, urodzony w Niewodowie 26.10.1883. Zmarł 08.07.1885.

DĄBROWSKI Feliks, syn Ignacego Apolinarego i Zofii Wądołowskiej, urodzony w Żelechach 03.04.1882.

DĄBROWSKI Franciszek, syn Adama i Katarzyny Chmielewskiej, urodzony w Kossakach 21.06.1882.

DOBROWOLSKI Stanisław, syn Jana i Józefy, urodzony w Olszynach 20.09.1883. Zmarł 09.10.1884.

DOŁĘCKI Antoni, syn Franciszka i Joanny, urodzony w Niewodowie 11.03.1883.

DUCHNOWSKI Aleksander, syn Jana i Wiktorii, urodzony w Drozdowie 26.02.1883.

DURZYŃSKI Bolesław, syn Jana i Emilii Pogorzelskiej, urodzony w Wiktorzynie  14.07.1882.

DURZYŃSKI Piotr, syn Andrzeja i Katarzyny, urodzony w Krzewie 25.06.1883. Zmarł 28.04.1887.

DYBICZ Tymoteusz, syn Augustyna i Franciszki Dąbrowskiej, urodzony w Drozdowie 22.01.1882.

DYMNICKI Antoni, syn Józefa i Katarzyny Żyłowskiej, urodzony w Niewodowie 29.01.1882.

DYMNICKI Stanisław, syn Józefa i Balbiny, urodzony 01.10.1881. Zmarł 30.05.1882.

DYMNICKI Stanisław, syn Wojciecha i Ewy Cubrzyńskiej, urodzony w Niewodowie 15.09.1882.

DZIEMIŃSKI Aleksander, syn Stefana i Joanny, urodzony 26.11.1880.

FIGIEL Aleksander, syn Bartłomieja i Heleny, urodzony w Drozdowie 05.12.1882.

FILOCHOWSKI Szymon Jakub, syn Jana i Julianny Rogowskiej, urodzony w Kossakach 13.05.1882.

FILOCHOWSKI Władysław, syn Jana i Julianny, urodzony 03.12.1880.

FRONCKIEWICZ Andrzej, syn Andrzeja i Konstancji, urodzony w Wiktorzynie 03.09.1883. Zmarł 23.09.1883.

FRONCKIEWICZ Józef, syn Stanisława i Wiktorii, urodzony w Drozdowie 15.03.1883. Zmarł 16.04.1887.

GABRIELEW Kazimierz, syn Stanisława i Elżbiety, urodzony w Drozdowie 28.02.1883. Zmarł 14.06.1885.

GAŁCZYK Franciszek, syn Hipolita i Marianny, urodzony 26.11.1880. Zmarł 21.12.1891.

GAMAL Władysław, syn Jana i Franciszki, urodzony w Drozdowie 12.12.1882. Zmarł 22.12.1882.

GERWATOWSKI Franciszek, syn Stefana i Elżbiety Domitr, urodzony w Krzewie 16.10.1881.

GOŁASZEWSKI Władysław, syn Józef i Konstancja Archacka, urodzony w Drozdowie 14.12.1881.

GRABOWSKI Franciszek, syn Franciszka i Katarzyny, urodzony Drozdowie 22.02.1883.

GRALA Aleksander, syn Franciszka i Anny Drozd, urodzony w Olszynach 07.06.1884. Zmarł 25.01.1886.

GRELEWSKI Józef, syn Mikołaja i Marianny Nerwińskiej, urodzony w Olszynach 17.03.1882. Zmarł 27.11.1890.

GROMADZKI Aleksander, syn Seweryna i Józefy, urodzony w Rakowie Boginiach 14.10.1882.

GROMADZKI Franciszek, syn Marianny, urodzony 06.03.1881. Zmarł 13.03.1881.

GROMADZKI Jan, syn Konstantego i Marianny, urodzony w Rakowie Boginiach 08.03.1883.

GROMADZKI Konstanty, syn Seweryna i Józefy, urodzony 09.12.1880. Zmarł 09.12.1881.

GROSFELD Walenty, syn Józefa i Julianny, urodzony 18.02.1881.

GRUDOWSKI Ignacy, syn Franciszka i Michaliny Dąbrowskiej, urodzony w Krzewie 23.06.1882. Zmarł 11.08.1882.

GRUDOWSKI Józef, syn Franciszek i Michalina, urodzony w Krzewie 11.07.1883. Zmarł 15.08.1883.

GRZYBOWSKI Adam, syn Pawła i Pauliny, urodzony 23.12.1880. Zmarł 17.01.1881.

JAGIELSKI Stanisław, syn Franciszka i Brygidy Choińskiej, urodzony w Kossakach 18.06.1884. Zmarł 22.09.1892.

JANOWSKI Walenty, syn Ignacego i Stanisławy Cwalińskiej, urodzony w Drozdowie 25.10.1883.

JARNUTOWSKI Aleksander, syn Mateusza i Emilii Wądołowskiej, urodzony w Żelechach 20.10.1881.

KALINOWSKI Stanisław, syn Konstantego i Katarzyny Brzostowskiej, urodzony w Drozdowie 30.12.1883.

KALSKI Aleksander, syn Kazimierza i Katarzyny, urodzony 22.08.1881.

KALSKI Piotr, syn Leopolda i Anny Krajewskiej, urodzony w Krzewie 12.07.1882.

KALSKI Stanisław, syn Leonarda i Anny, urodzony 03.12.1880. Zmarł 01.09.1881.

KAMIŃSKI Adam, syn Seweryna i Katarzyny, urodzony w Rakowie Boginiach 23.12.1882.

KAMIŃSKI Józef, syn Mateusza i Marianny, urodzony w Kossakach 18.08.1883. Zmarł 14.10.1892.

KAPELANOWSKI Jan, syn Franciszka i Joanny Kijek, urodzony w Niewodowie 13.12.1883. Zmarł 27.06.1885.

KAPELANOWSKI Władysław, syn Franciszka i Joanny, urodzony 07.07.1881.

KARPIŃSKI Jan, syn Władysława i Władysławy Karwowskiej, urodzony w Rakowie Czachach 13.12.1883. Zmarł 04.09.1886.

KARWOWSKI Aleksander, syn Romualda i Bogumiły Wróblewskiej, urodzony w Drozdowie 17.07.1882. Zmarł 17.08.1885.

KARWOWSKI Aleksander, syn Stanisława i Stanisławy, urodzony 19.12.1880.

KARWOWSKI Franciszek, syn Wiktora i Marianny, urodzony w Rakowie Czachach 30.01.1883.

KARWOWSKI Jan, syn Józefa i Michaliny, urodzony w Kossakach 05.06.1883. Zmarł 04.07.1883.

KARWOWSKI Jan, syn Józefa i Michaliny, urodzony w Kossakach 03.08.1884.

KARWOWSKI Józef, syn Romualda i Bogumiły Wróblewskiej, urodzony w Drozdowie 27.04.1884. Zmarł 03.05.1884.

KĘDZIOREK Piotr, syn Adama i Marianny Kalskiej, urodzony w Drozdowie 14.04.1882. Zmarł 23.12.1882.

KIŃ Stanisław, syn Józefa i Marianny, urodzony w Olszynach 03.03.1883. Zmarł 11.01.1883.

KLUKOWSKI Adam, syn Antoniego i Ludwiki Chrzanowskiej, urodzony w Krzewie 23.12.1883.

KLUKOWSKI Mateusz Stanisław, syn Antoniego i Ludwiki Hermanowskiej, urodzony w Krzewie 13.05.1882. Zmarł 24.01.1883.

KOLENDA Marian, syn Tomasza i Ludwiki Gorącej, urodzony w Drozdowie 04.08.1882.

KOMOROWSKI Stanisław, syn Juliana i Julianny Baranowskiej, urodzony w Truszkach 14.05.1882. Zmarł 02.11.1884.

KONERT Józef, syn Andrzeja i Anny, urodzony 23.01.1881. Zmarł 16.09.1882.

KONOPKA Józef, syn Jana i Antoniny Liszewskiej, urodzony w Drozdowie 30.07.1884.

KONOPKA Wincenty, syn Stanisława i Anny Filochowskiej, urodzony w Kossakach 20.03.1884.

KOPCZYŃSKI Izydor Antoni, syn Edwarda i Emilii Gosk, urodzony w Drozdowie 15.05.1882.

KOSAKOWSKI Jan, syn Józefa i Katarzyny, urodzony w Wyrzykach 28.12.1882. Zmarł 01.12.1890.

KOSYKOWSKI Piotr, syn Jana i Julianny, urodzony w Rakowie Czachach 02.05.1883.

KOŚCIELECKI Walenty, syn Walentego i Marianny Znajdy, urodzony w Krzewie 02.04.1884.

KOTOWSKI Józef, syn Macieja i Marianny Kalinowskiej, urodzony w Drozdowie 24.03.1882. Zmarł 02.06.1882.

KOWALEWSKI Wacław, syn Jana i Aleksandry, urodzony w Truszkach 06.02.1883.

KOWNACKI Apolinary, syn Aleksandra i Franciszki Lipskiej, urodzony w Wyrzykach 05.01.1882.

KOWNACKI Franciszek, syn Stanisława i Anastazji Chojnowskiej, urodzony w Wyrzykach 10.09.1882. Zmarł 14.05.1884.

KOWNACKI Józef, syn Aleksandra i Franciszki Lipskiej, urodzony w Wyrzykach 06.09.1884.

KOZŁOWSKI Aleksander, syn Jana i Rozalii, urodzony 23.06.1881.

KOZŁOWSKI Antoni, syn Jana i Rozalii Szumskiej, urodzony w Drozdowie 10.05.1884.

KOZŁOWSKI Stanisław, syn Karola i Marianny, urodzony 03.11.1880.

KRAJEWSKI Tomasz, syn Franciszka i Marianny Szymańskiej, urodzony w Drozdowie 16.09.1882.

KRUSZEWSKI Józef, syn Józefa i Rozalii Sobolewskiej, urodzony w Kossakach 27.04.1884. Zmarł 04.05.1884,

KRUSZEWSKI Piotr, syn Józefa i Rozalii Sobolewskiej, urodzony w Krzewie 11.09.1882. Zmarł 15.12.1882.

KUC Seweryn, syn Daniela i Konstancji Mocarskiej, urodzony w Żelechach 22.08.1882.

KUCZEWSKI Aleksander, syn Stanisława i Petroneli Komorowskiej, urodzony w Kossakach 10.01.1882. Zmarł 31.08.1882.

KUŁAKOWSKI Stanisław, syn Teofila i Józefy Chrostowskiej, urodzony w Niewodowie 15.08.1882.

KUŃ Jan, syn Józefa i Marianny Wagner, urodzony w Olszynach 03.08.1884. Zmarł 23.08.1884.

LENARD Władysław, syn Franciszka i Franciszki Piekarskiej, urodzony w Olszynach 15.06.1882.

LUBIŃSKI Jan, syn Pawła i Marianny, urodzony w Olszynach 04.12.1882. Zmarł 14.04.1902.

LUTOSŁAWSKI Józef, syn Franciszka i Pauliny, urodzony 28.03.1881.

MACIEJEWSKI Franciszek, syn Szczepana i Tekli, urodzony w Drozdowie 25.01.1882. Zmarł 23.08.1883.

MAKOWSKI Jan, syn Pawła i Franciszki Dziemińskiej, urodzony w Drozdowie 20.01.1882. Zmarł 27.07.1885.

MAKOWSKI Jan, syn Piotra i Marianny, urodzony w Niewodowie 26.12.1882.

MAKOWSKI Stanisław, syn Józefa i Julianny Gralewskiej, urodzony w Niewodowie 17.09.1884.

MALINOWSKI Franciszek, syn Stefana i Salomei Kalinowskiej, urodzony w Truszkach 16.09.1884. Zmarł 17.12.1890.

MALINOWSKI Jan, syn Antoniego i Józefy, urodzony w Rakowie Boginiach 27.08.1883.

MARCELEWSKI Franciszek, syn Piotra i Michaliny Kruszewskiej, urodzony w Drozdowie 22.08.1884. Zmarł 13.10.1887.

MARCELEWSKI Stanisław, syn Piotra i Michaliny, urodzony 11.11.1880. Zmarł 05.12.1880.

MASCEWICZ Józef Antoni, syn Walentego i Michaliny, urodzony 23.12.1880. Zmarł 01.02.1882.

MATEJKOWSKI Aleksander, syn Stanisława i Anny Szymańskiej, urodzony w Niewodowie 18.09.1882. Zmarł 18.05.1886.

MAZEWSKI Stanisław, syn Franciszka i Katarzyny, urodzony w Kossakach 26.09.1883.

MAZEWSKI Stanisław, syn Franciszka i Zofii Gutowskiej, urodzony w Kossakach 15.05.1882. Zmarł 12.07.1882.

MIANOWSKI Jan, syn Ignacego i Marianny, urodzony 06.03.1881. Zmarł 18.03.1883.

MIEŻEJEWSKI Józef, syn Franciszka i Antoniny, urodzony 07.07.1881.

MIKUCKI Władysław, syn Jana i Franciszki Rakowskiej, urodzony w Rakowie Boginiach 21.08.1882.

MOCARSKI Aleksander, syn Mikołaja i Agnieszki Lutostańskiej, urodzony w Żelechach 14.10.1881.

MOCARSKI Stanisław, syn Jana i Ewy Kosińskiej, urodzony w Truszkach 20.08.1884.

MROCZKOWSKI Franciszek, syn Józefa i Franciszki Rostkowskiej, urodzony w Olszynach 04.09.1882.

MURACZEWSKI Jan, syn Stanisława i Anny, urodzony 23.10.1880. Zmarł 21.08.1894.

MURACZEWSKI Michał, syn Mikołaja i Emilii Nosarzewskiej, urodzony w Krzewie 02.06.1882. Zmarł 22.10.1884.

MURAWSKI Aleksander, syn Karola i Katarzyny Ciuchnickej, urodzony w Drozdowie 10.06.1882.

MUSIAŁA Walenty, Józef i Aleksandra Duchnowska, urodzony w Drozdowie 11.02.1882.

NACEWICZ Feliks, syn Kazimierza i Józefy Dąbrowskiej, urodzony w Krzewie 13.01.1884.

NICIKOWSKI Antoni, syn Grzegorza i Julianny, urodzony w Olszynach 29.10.1882.

NIEWIAROWSKI Andrzej, syn Antoniego i Katarzyny, urodzony w Truszkach 30.11.1882. Zmarł 10.01.1883.

NIEWIAROWSKI Józef, syn Wiktora i Emilii, urodzony w Truszkach 22.02.1883.

OBIEDZIŃSKI Antoni, syn Józefa i Franciszki, urodzony w Olszynach 13.06.1883.

OKUROWSKI Franciszek, syn Adama i Kasyldy Filipkowskiej, urodzony w Olszynach 19.12.1881.

OKUROWSKI Konstanty, syn Adama i Kasyldy Filipkowskiej, urodzony w Olszynach 20.06.1884. Zmarł 04.12.1890.

OLSZEWSKI Bolesław, syn Antoniego i Feliksy Andrzejczyk, urodzony w Krzewie 28.04.1882.

OLSZTYN Stanisław, syn Franciszka i Stanisławy Myszkowskiej, urodzony w Żelechach 05.12.1883. Zmarł 03.08.1884.

ORCZYKOWSKI Jan, syn Franciszka i Anny Szumowskiej, urodzony w Niewodowie 18.05.1884. Zmarł 28.09.1885.

ORZOŁEK Bolesław, syn Rocha i Justyny Podlaskiej, urodzony w Olszynach 13.07.1882.

ORZOŁEK Konstanty, syn Franciszka i Marcjanny, urodzony w Wiktorzynie 14.04.1883.

OSTASZEWSKI Aleksander, syn Jana i Teofili, urodzony 25.07.1881.

OSTASZEWSKI Jan, syn Józefa i Anny Osickiej, urodzony w Drozdowie 02.11.1883. Zmarł 12.11.1883.

OSTROWSKI Józef, syn Wiktora i Walentyny Nerwińskiej, urodzony w Żelechach 13.03.1884. Zmarł 27.10.1885.

PAWŁOWSKI Hieronim, syn Franciszka i Karoliny, urodzony w Rakowie Boginiach 15.03.1883.

PIECHOCIŃSKI Franciszek, syn Damazego i Agnieszki, urodzony w Olszynach 19.09.1883.

PIECHOCIŃSKI Jan, syn Damazego i Agnieszki Rutkowskiej, urodzony w Olszynach 16.10.1881.

PIECHOCIŃSKI Szczepan, syn Marcela i Marianny, urodzony 31.12.1880.

PIECHOCIŃSKI Zygmund, syn Marcelego i Marianny, urodzony w Olszynach 05.03.1883. Zmarł 06.05.1886.

PIEŃKOWSKI Adam, syn Mikołaja i Pauliny Cwaliny, urodzony w Żelechach 20.12.1883.

PIEŃKOWSKI Aleksander, syn Seweryna i Marianny Zawadzkiej, urodzony w Żelechach 18.08.1884.

PIEŃKOWSKI Józef, syn Aleksandra i Pauliny Wądołowskiej, urodzony w Żelechach 17.02.1884. Zmarł 29.01.1887.

PIEŃKOWSKI Kazimierz, syn Jana i Anny, urodzony w Żelechach 09.11.1882. Zmarł 13.09.1886.

PIEŃKOWSKI Stanisław, syn Franciszka i Ewy, urodzony w Drozdowie 25.06.1883. Zmarł 01.08.1883.

PIOTROWSKI Jacek, syn Władysława i Pauliny, urodzony w Rakowie Czachach 18.08.1883. Zmarł 14.09.1883.

PISARSKI Franciszek Bronisław, syn Wincentego i Filomeny Klimaszewskiej, urodzony w Wyrzykach 21.10.1881.

PLONA Bolesław, syn Kazimierza i Tekli Grala, urodzony w Olszynach 16.03.1884. Zmarł 01.02.1888.

PODGUSKI Jan, syn Józefa i Julianny, urodzony 02.02.1881. Zmarł 06.02.1881.

POGROSZEWSKI Aleksander, syn Zofii, urodzony w Żelechach 19.01.1882. Zmarł 30.11.1882.

POKROPOWICZ Tomasz, syn Józefa i Pauliny Szczudlik, urodzony w Krzewie 28.07.1882.

POMICHOWSKI Władysław, syn Jana i Aleksandry Mieczkowskiej, urodzony w Olszynach 03.11.1883.

PRUSINOWSKI Bolesław, syn Władysława i Józefy Pogroszewskiej, urodzony w Truszkach 30.12.1883. Zmarł 18.01.1901.

RAKOWSKI Dionizy, syn Józefa i Salomei Wądołowskiej, urodzony w Rakowie Czachach 09.10.1882.

RAKOWSKI Jakub, syn Antoniego i Józefy Karwowskiej, urodzony w Rakowie Czachach 13.07.1882. Zmarł 27.12.1882.

RAKOWSKI Józef, syn Leopolda i Justyny, urodzony w Rakowie Boginiach 25.11.1882. Zmarł 28.04.1887.

RAKOWSKI Stanisław, syn Antoniego i Józefy, urodzony 19.08.1881. Zmarł 27.08.1881.

RAKOWSKI Władysław, syn Leopolda i Justyny, urodzony 10.12.1880. Zmarł 02.02.1882.

ROGALSKI Franciszek Ksawery, syn Jana i Marianny Kamraczewskiej, urodzony w Kossakach 03.04.1882.

ROGIŃSKI Franciszek, syn Ludwika i Teofili Śleszyńskiej, urodzony w Olszynach 25.06.1882.

ROGIŃSKI Franciszek, syn Macieja i Barbary, urodzony w Olszynach 06.03.1883

ROGIŃSKI Jan, syn Władysława i Józefy Wysockiej, urodzony w Rakowie Czachach 29.07.1882.

ROGIŃSKI Józef, syn Konstantego i Rozalii Cwaliny, urodzony w Rakowie 23.07.1882. Zmarł 07.11.1886.

ROGIŃSKI Wacław Barnaba, syn Adama i Katarzyny, urodzony w Olszynach 13.06.1883.

ROMAŃSKI Hieronim, syn Jana i Józefy Bonus, urodzony w Rakowie Boginiach 14.08.1882. Zmarł 11.01.1883.

RUTKOWSKI Aleksander, syn Jana i Salomei Gutowskiej, urodzony w Olszynach 07.12.1883. Zmarł 22.03.1905.

RUTKOWSKI Józef, syn Franciszka i Zofii, urodzony w Niewodowie 09.09.1883.

RUTKOWSKI Wojciech, syn Franciszka i Zofii, urodzony 01.09.1881.

SADOWSKI Józef, syn Aleksandra i Emilii Wiśniewskiej, urodzony w Krzewie 13.11.1883. Zmarł 13.01.1889.

SARNACKI Antoni, syn Piotra i Katarzyny Lesiewicz, urodzony w Niewodowie 17.02.1882. Zmarł 26.09.1883.

SARNACKI Jan, syn Kazimierza i Kazimiery, urodzony w Drozdowie 18.04.1883. Zmarł 03.11.1885.

SEPCZYŃSKI Bolesław, syn Józefa i Teofili, urodzony w Truszkach 08.11.1882. Zmarł tegoż dnia.

SEPCZYŃSKI Władysław, syn Józefa i Teofili, urodzony 23.06.1881.

SIELAWA Józef, syn Bonawentury i Aleksandry, urodzony w Drozdowie 11 05.1882.

SIERZPUTOWSKI Stanisław, syn Walentego i Małgorzaty, urodzony w Niewodowie 11.12.1882. Zmarł 27.10.1883.

SKINDZIELEWSKI Jan, syn Franciszka i Katarzyny, urodzony w Rakowie Czachach 28.02.1883.

SMUGARZEWSKI Aleksander, syn Jana i Aleksandry Dymnickiej, urodzony w Krzewie 02.02.1884.

SOKALSKI Jan, syn Józefa i Karoliny Adamskiej, urodzony w Drozdowie 01.12.1881. Zmarł 03.01.1882.

SOKALSKI Stefan, syn Leona i Zofii Dąbrowskiej, urodzony w Drozdowie 02.09.1882.

SOKOŁOWSKI Felicjan, syn Franciszka i Franciszki, urodzony 29.07.1881. Zmarł 10.09.1881.

SOKOŁOWSKI Józef, syn Nikodema i Józefy, urodzony w Żelechach 01.11.1882. Zmarł 28.11.1882.

SOKOŁOWSKI Paulin, syn Kazimierza i Franciszki Gardockiej, urodzony w Rakowie Boginiach 03.06.1884. Zmarł 28.11.1886.

SOKOŁOWSKI Stanisław, syn Franciszka i Franciszki, urodzony w Rakowie Boginiach 09.11.1882. Zmarł 18.12.1886.

SOLIŃSKI Tadeusz Ignacy, syn Antoniego i Mari, urodzony w Drozdowie13.10.1883.

STANIEWSKI Józef, syn Jana i Anny Dańkowskiej, urodzony w Drozdowie 18.06.1884.

STECZKOWSKI Stanisław, syn Jana i Salomei, urodzony w Drozdowie 13.07.1883.

SUCHOCKI Kazimierz Wacław, syn Izydora i Franciszki, urodzony w Drozdowie 05.03.1883. Zmarł 16.01.1891.

SULKOWSKI Aleksander, syn Piotra i Ewy Kowalewskiej, urodzony w Olszynach 15.09.1882.

SUTKOWSKI Edward, syn Antoniego i Pelagii Marcinkiewicz, urodzony w Żelechach 21.01.1882.

SZTACHELSKI Józef, syn Stanisława i Antoniny, urodzony w Olszynach 17.04.1883.

SZUMOWSKI Franciszek, syn Józefa i Walerii, urodzony 05.06.1881. Zmarł 12.04.1882.

SZUMOWSKI Konstanty, syn Józefa i Walerii, urodzony w Rakowie Boginiach 15.03.1883.

SZUMOWSKI Piotr, syn Józefa i Franciszki Bronowicz, urodzony w Drozdowie 14.08.1882. Zmarł 23.01.1888.

SZYJKA Bolesław, syn Franciszka i Ewy, urodzony 09.09.1881. Zmarł 15.12.1881.

SZYJKA Stefan, syn Franciszka i Ewy, urodzony w Rakowie Boginiach 01.09.1883.

SZYMANOWSKI Bolesław, syn Franciszka i Katarzyny Szymańskiej, urodzony w Drozdowie 07.08.1882. Zmarł 17.11.1882.

SZYMAŃSKI Aleksander, syn Franciszka i Anny Plony, urodzony w Drozdowie 15.04.1884. Zmarł 03.05.1884,

SZYMAŃSKI Antoni, syn Stanisława i Julianny, urodzony w Olszynach 22.03.1883. Zmarł 25.03.1883.

SZYMAŃSKI Franciszek, syn Bernarda i Marianny Radziejewskiej, urodzony w Rakowie Boginiach 09.08.1884

SZYMAŃSKI Jan, syn Stanisława i Aleksandry, urodzony w Olszynach 18.08.1883.

SZYMAŃSKI Józef, syn Jana i Małgorzaty Siuchnickiej, urodzony w Drozdowie 04.09.1882. Zmarł 26.10.1884.

SZYMAŃSKI Stanisław, syn Aleksandra i Rozalii, urodzony w Krzewie 20.04.1883.

SZYMAŃSKI Władysław, syn Jana i Marianny Konopki, urodzony w Rakowie Boginiach 05.04.1884. Zmarł 03.05.1884.

ŚLIWECKI Marcel, syn Marcela i Franciszki Wykowskiej, urodzony w Drozdowie 03.03.1882.

ŚWIĘCKOWSKI Stanisław, syn Wawrzyńca i Rozalii, urodzony w Drozdowie 21.01.1883. Zmarł 29.06.1883.

TAFIŁOWSKI Antoni, syn Jana i Pauliny, urodzony w Rakowie Boginiach 15.06.1883. Zmarł 13.08.1883.

TAFIŁOWSKI Władysław, syn Jana i Pauliny Karwowskiej, urodzony w Rakowie Boginiach 27.06.1882. Zmarł 06.07.1882.

TARGOŃSKI Jan, syn Adama i Anny Bzury, urodzony w Niewodowie 08.11.1883.

TARGOŃSKI Stanisław, syn Adama i Anny, urodzony 18.02.1881. Zmarł 05.11.1885.

TEREPKA Stanisław, syn Stanisława i Feliksy Zielińskiej, urodzony w Olszynach 15.01.1884. Zmarł 31.07.1886.

TOCZYŁOWSKI Aleksander, syn Franciszka i Aleksandry, urodzony 20.02.1881.

TOCZYŁOWSKI Jan, syn Franciszka i Aleksandry Pelkowskiej, urodzony w Truszkach 25.10.1883.

TREPANOWSKI Stanisław, syn Adama i Julianny Serafińskiej, urodzony w Olszynach 20.09.1884. Zmarł 18.02.1889.

TYSZKA Julian, syn Karola i Aleksandry, urodzony 01.03.1881.

TYSZKIEWICZ Adam, syn Juliana i Marianny, urodzony w Krzewie 06.01.1883.

WASILEWSKI Antoni, syn Antoniego i Marianny, urodzony 25.08.1881. Zmarł 28.08.1885.

WASILEWSKI Józef, syn Antoniego i Marianny Mucharskiej, urodzony w Drozdowie 22.09.1882. Zmarł 07.08.1883.

WAŚKIEWICZ Marian, syn Walentego i Anny, urodzony 13.08.1881.

WĄDOŁOWSKI Aleksander, syn Feliksa i Pauliny Osieckiej, urodzony w Truszkach 29.06.1882. Zmarł 04.08.1882.

WĄDOŁOWSKI Aleksander, syn Ignacego i Antoniny, urodzony 13.07.1881.

WĄDOŁOWSKI Antoni, syn Feliksa i Pauliny Osieckiej, urodzony w Truszkach 27.10.1883.

WĄDOŁOWSKI Ignacy, syn Teofila i Heleny, urodzony 10.02.1881.

WĄDOŁOWSKI Marian, syn Aleksandra i Eleonory, urodzony w Drozdowie 13.09.1883.

WĄDOŁOWSKI Władysław, syn Józefa i Marianny, urodzony w Wiktorzynie 28.01.1883.

WĄSOWSKI Władysław, syn Piotra i Marianny Pacewicz, urodzony w Rakowie Czachach 12.05.1882.

WICIK Franciszek, syn Kacpra i Julianny, urodzony w Drozdowie 29.03.1883. Zmarł 17.09.1883.

WICIK Jakub, syn Kacpra i Julianny Andruszewskiej, urodzony w Drozdowie 23.07.1884. Zmarł 15.07.1885

WIERCISZEWSKI Stanisław, syn Karola i Bronisławy Karwowskiej, urodzony w Rakowie Czachach 18.11.1881.

WIŚNIEWSKI Aleksander, syn Franciszka i Katarzyny Szymańskiej, urodzony w Krzewie 10.01.1882.

WŁODKOWSKI Mateusz Antoni, syn Jana i Julii Chludzińskiej, urodzony w Kossakach 17.01.1882. Zmarł 21.11.1885.

WOJTKILEWICZ Piotr, syn Władysława i Antoniny Dmochowskiej, urodzony w Drozdowie 21.10.1881.

WOŁKOŃSKI Jan, syn Franciszka i Franciszki Janickiej, urodzony w Rakowie Boginiach 21.05.1882. Zmarł 16.05.1887.

WYKOWSKI Teofil, syn Adama i Józefy Kalskiej, urodzony w Krzewie 21.08.1882.

WYKOWSKI Władysław, syn Marcina i Marianny, urodzony w Drozdowie 13.08.1883.

WYSOCKI Jan, syn Wiktora i Ludwiki Cwalińskiej, urodzony w Kossakach 02.06.1884.

WYSOCKI Stanisław, syn Feliksa i Franciszki Baranowskiej, urodzony w Truszkach 13.12.1883. Zmarł 21.08.1891.

WYSZKOWSKI Jan, syn Feliksa, urodzony w Wyrzykach 01.02.1883.

ZABŁOCKI Stanisław, syn Wojciecha i Anny, urodzony 19.11.1880. Zmarł 02.04.1882.

ZABŁOCKI Tomasz, syn Wojciecha i Anny Ławskiej, urodzony w Rakowie Boginiach 13.03.1884.

ZAKRZEWSKI Feliks, syn Stanisława i Julianny, urodzony 07.10.1881.

ZALEWSKI Andrzej, syn Konstantego i Agaty, urodzony 18.09.1881.

ZIELIŃSKI Aleksander, syn Pawła i Kornelii Choińskiej, urodzony w Kossakach 13.05.1882. Zmarł 01.09.1882.

ZIELIŃSKI Wincenty, syn Pawła i Korneli Choińskiej, urodzony w Krzewie 04.04.1884. Zmarł 10.10.1890.

ZYSK Jan, syn Izydora i Agnieszki, urodzony 10.06.1881. Zmarł 14.06.1881.

ŻECZNOWSKI Franciszek, syn Ignacego i Marianny Mieczkowskiej, urodzony w Drozdowie 12.10.1884. Zmarł 30.09.1888.

ŻELECHOWSKI Aleksander, syn Jana i Franciszki, urodzony 26.02.1881.

ŻELECHOWSKI Stanisław, syn Jana i Franciszki Filipkowskiej, urodzony w Żelechach 23.03.1884. Zmarł 05.11.1889.

ŻOCHOWSKI Aleksander, syn Franciszka i Ewy Wiśniewskiej, urodzony w Drozdowie 04.10.1884. Zmarł 09.10.1884.

ŻOCHOWSKI Jan, syn Franciszka i Ewy Wiśniewskiej, urodzony w Drozdowie 10.02.1882. Zmarł 28.09.1902.

ŻUKOWSKI Aleksander, syn Józefa i Marianny Zaremby, urodzony w Truszkach 16.12.1881.

ŻUKOWSKI Aleksander, syn Józefa i Zofii, urodzony w Krzewie 13.11.1882. Zmarł 18.08.1885.

ŻUKOWSKI Bolesław Juliusz, syn Józefy, urodzony w Krzewie 13.12.1883 Zmarł 13.08.1884.

ŻUKOWSKI Franciszek, syn Józefa i Marianny Zaremby, urodzony w Truszkach 12.10.1884.

ŻUKOWSKI Juliusz, syn Antoniego i Heleny, urodzony w Drozdowie 13.04.1883.



 

Poprawiony (sobota, 26 marca 2011 12:12)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości