'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:274) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:274) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:274) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Wykaz mężczyzn urodzonych w parafii Piątnica 1885 - 1887

postheadericon Wykaz mężczyzn urodzonych w parafii Piątnica 1885 - 1887

 

BALISZEWSKI Franciszek, syn Pawła i Ludwiki Sankiewicz, urodzony w Jeziorku 23.04.1886.

BANACH Aleksander, syn Andrzeja i Marianny Mikulskiej, urodzony w Piątnicy 15.11.1885.

BARANOWSKI Franciszek, syn Teofila i Marianny Borys, urodzony w Rzentkowie 28.04.1887.

BARGIELSKI Antoni, syn Stanisława i Józefy Zaczek, urodzony w Kalinowie 17.01.1886.

BARGIELSKI Józef Szymon, syn Stanisława i Heleny Cwaliny, urodzony w Piątnicy 28.10.1886.

BARGIELSKI Piotr, syn Józefa i Józefy Smolińskiej, urodzony w Piątnicy 21.04.1886.

BOCHIŃSKI Wojciech, syn Piotra i Barbary Dąbrowskiej, urodzony w Kalinowie 23.04.1887.

BOROWSKI Teodor, syn Jana i Marianny Siudakiewicz, urodzony w Elżbiecinie 19.04.1887.

BORYS Aleksander, syn Adama i Marianny Gorzyńskiej, urodzony w Jeziorku 16.01.1887. Zmarł 13.10.1890.

BRZOZOWSKI Franciszek, syn Michała i Teofili Supniewskiej, urodzony w Rzentkowie 21.01.1886. Zmarł 27.04.1886.

BUBROWSKI Julian, syn Stanisława i Teofili Rutkowskiej, urodzony w Czarnocinie 18.04.1887.

CHATA Stanisław, syn Grzegorza i Katarzyny Najdy, urodzony w Jeziorku 27.02.1886.

CHERMANOWSKI Aleksander, syn Błażeja i Rozalii Barczewskiej, urodzony w Poniacie 25.06.1887.

CHOJNOWSKI Teodor, syn Ludwika i Bogumiły Najdy, urodzony w Kalinowie 10.11.1886.

CHROSTOWSKI Kazimierz, syn Mikołaja i Stanisławy Pieńkowskiej, urodzony w Piątnicy 10.12.1886.

CWALINA Antoni, syn Marcelego i Marianny Kulągowskiej, urodzony w Piątnicy 20.04.1887.

DARMETKO Józef, syn Stanisława i Józefy Kozikowskiej, urodzony w Piątnicy 14.08.1887.

DĄBROWSKI Adam, syn Jana i Marianny Siudakiewicz, urodzony w Piątnicy 14.11.1886.

DĄBROWSKI Józef, syn Jana i Aleksandry Kościeleckiej, urodzony w Jeziorku 17.03.1886.

DĄBROWSKI Józef, syn Lucjana i Józefy Brzozowskiej, urodzony w Rzentkowie 13.04.1886. Zmarł 10.07.1889.

DĄBROWSKI Wacław Wincenty, syn Mikołaja i Joanny Pawłowskiej, urodzony w Kalinowie 21.07.1886. Zmarł 03.08.1886.

DMOCHOWSKI Adam, syn Jakuba i Katarzyny Wysk, urodzony w Poniacie 25.03.1886.

DOMURAT Jan, syn Franciszka i Bronisławy Kornega, urodzony w Piątnicy 05.02.1887.

DUDZIŃSKI Ignacy, syn Antoniego i Aleksandry Kijek, urodzony w Czarnocinie 09.07.1887.

DUDZIŃSKI Ignacy, syn Piotra i Rozalii Trojanowskiej, urodzony w Czarnocinie 23.07.1886. Zmarł 08.06.1892.

DUDZIŃSKI Jan, syn Antoniego i Aleksandry Kijek, urodzony w Czarnocinie 21.02.1886. Zmarł 30.05.1886.

DUDZIŃSKI Walenty, syn Stanisława i Sabiny Pieńkowskiej, urodzony w Czarnocinie 14.02.1886.

DZWONKOWSKI Bronisław, syn Stanisława i Bronisławy Niedzińskiej, urodzony w Czarnocinie 18.01.1886.

FILIPKOWSKI Józef, syn Feliksa i Józefy Długozimy, urodzony w Jeziorku 26.10.1886.

FLORCZYK Franciszek, syn Jana i Apolonii Pocztańskiej, urodzony w Piątnicy 10.10.1885.

FLORCZYK Kazimierz, syn Józefa i Korneli Kalinowskiej, urodzony w Piątnicy 25.11.1886.

GAJDOWSKI Kazimierz Bolesław, syn Józefa i Julii Świderskiej, urodzony w Elżbiecinie 02.03.1886. Zmarł 27.08.1892.

GAJKOWSKI Franciszek, syn Stanisława i Katarzyny Bystrej, urodzony w Elżbiecinie 03.06.1886.

GAŁĄZKA Teofil, syn Klemensa i Marianny Iwanickiej, urodzony w Jeziorku 26.04.1886.

GĄCZKOWSKI Stanisław, syn Kazimierza i Konstancji Piątek, urodzony w Czarnocinie 17.01.1885.

GŁOWCZYŃSKI Paweł, syn Adama i Heleny Sarnackiej, urodzony w Piątnicy 15.01.1887.

GORALCZYK Kazimierz, syn Jakuba i Anny Suszki, urodzony w Budach Czarnockich 09.02.1886.

GORZYŃSKI Wincenty, syn Piotra i Marianny Wojewody, urodzony w Czarnocinie 04.12.1886.

GÓRSKI Władysław, syn Franciszka i Marianny Wolanowskiej, urodzony w Jeziorku 22.07.1887. Zmarł 25.02.1891.

GUTOWSKI Piotr, syn Andrzeja i Marianny Ostrowskiej, urodzony w Zabawce 26.06.1886. Zmarł 23.09.1886.

JAGIELSKI Franciszek, syn Kazimierza i Aleksandry Śliwki, urodzony w Jeziorku 21.12.1886. Zmarł 17.02.1887.

JAMIOŁKOWSKI Andrzej, syn Jana i Pauliny Kuleszy, urodzony w Piątnicy 13.01.1886. Zmarł 18.03.1887.

JANKOWSKI Józef, syn Antoniego i Tekli Radulskiej, urodzony w Kalinowie 13.03.1886.

JANKOWSKI Leon, syn Wincentego i Władysławy Lendo, urodzony w Piątnicy 11.04.1887.

JAROSIŃSKI Antoni, syn Adama i Marianny Rybickiej, urodzony w Piątnicy 17.03.1887. Zmarł 07.09.1898.

KAPRASZEWSKI Gracjan, syn Zofii, urodzony w Piątnicy 18.12.1885.

KIJEK Antoni, syn Stanisława i Julianny Dąbrowskiej, urodzony w Budach Czarnockich 26.03.1887.

KIJEK Józef, syn Wawrzyńca i Karoliny Pieńkowskiej, urodzony w Budach Czarnockich 06.04.1886. Zmarł 23.05.1886.

KLIMASZEWSKI Andrzej, syn Walentego i Teofili Matyszewskiej, urodzony w Piątnicy 30.04.1887.

KOŁACZKOWSKI Aleksander, syn Kazimierza i Ewy Włodkowskiej, urodzony w Elżbiecinie 20.05.1886.

KOŁAKOWSKI Paweł, syn Jana i Józefy Lubiejewskiej, urodzony w Rzentkowie 18.01.1886.

KONOPKA Jan, syn Stanisława i Franciszki Chmielewskiej, urodzony w Kalinowie 02.02.1886.

KONOPKA Władysław, syn Stanisława i Anny Fronckiewicz, urodzony w Piątnicy 18.07.1886.

KOSIŃSKI Jan, syn Franciszka i Anny Kalickiej, urodzony w Rzentkowie 08.02.1886. Zmarł 08.02.1888.

KOSIŃSKI Stanisław, syn Wincentego i Marianny Piątek, urodzony w Czarnocinie 15.09.1886.

KOŚCIELECKI Jan, syn Aleksandra i Julianny Wolanowskiej, urodzony w Jeziorku 03.07.1886. Zmarł 14.11.1898.

KOWALEWSKI Julian, syn Juliana i Michaliny Raszkiewicz, urodzony w Jeziorku 15.03.1887. Zmarł 08.04.1888.

KOZŁOWSKI Antoni, syn Stanisława i Anny Wojewody, urodzony w Czarnocinie 29.04.1887.

KOZŁOWSKI Stanisław, syn Michała i Marianny Milewskiej, urodzony w Elżbiecinie 27.09.1887.

KULESZA Marian, syn Franciszka i Marianny Wawrzyńczuk, urodzony w Piątnicy 25.03.1886.

KURPIEWSKI Józef, syn Antoniego i Marianny Bonus, urodzony w Czarnocinie 15.01.1886.

LACHOWSKI Władysław, syn Aleksandra i Katarzyny Kowalczyk, urodzony w Piątnicy 28.05.1886.

LEMAŃSKI Jan, syn Andrzeja i Marianny Cudnik, urodzony w Budach Czarnockich 24.01.1886.

LEONCZYK Władysław, syn Macieja i Franciszki Lewkowskiej, urodzony w Jeziorku 06.12.1885.

LEWKOWICZ Zygmunt, syn Józefa i Anny Szulc, urodzony w Jeziorku 30.04.1887.

LISZEWSKI Franciszek, syn Aleksandra i Katarzyny Piątek, urodzony w Czarnocinie 20.12.1886.

ŁOSIEWSKI Aleksander, syn Grzegorza i Katarzyny Zalewskiej, urodzony w Piątnicy 02.05.1887.

ŁUBA Marian, syn Józefa i Marianny Chojnowskiej, urodzony w Poniacie 09.02.1887. Zmarł 21.08.1887.

MAJCHRZAK Stanisław, syn Michała i Józefy Jakubowskiej, urodzony w Elżbiecinie 29.03.1886.

MAKOWSKI Bronisław, syn Piotra i Franciszki Dudzińskiej, urodzony w Kalinowie 04.10.1886.

MALISZEWSKI Antoni, syn Franciszka i Antoniny Gwiazdy, urodzony w Jeziorku 13.02.1887. Zmarł 31.10.1888.

MALISZEWSKI Piotr, syn Jakuba i Marianny Mrozek, urodzony w Czarnocinie18.01.1886.

MARCHEWKA Feliks, syn Jana i Franciszki Popławskiej, urodzony w Jeziorku 20.10.1886. Zmarł 30.10.1890.

MARCISZEWSKI Władysław, syn Ludwika i Marianny Cimosiewskiej, urodzony w Piątnicy 13.10.1885.

MARKOWSKI Jan, syn Franciszka i Rozalii Śledzińskiej, urodzony w Piątnicy 28.02.1885.

MATYS Bolesław, syn Władysława i Marianny Wilk, urodzony w Moczydle 11.09.1886.

MATYSZEWSKI Florian, syn Józefa i Teofili Ostrowskiej, urodzony w Kalinowie 15.10.1886.

MATYSZEWSKI Stanisław, syn Macieja i Katarzyny Świenckowskiej, urodzony w Piątnicy 13.10.1886.

MIELNICKI Ignacy, syn Andrzeja i Ewy Cudnik, urodzony w Poniacie 02.05.1886. Zmarł 04.06.1886.

MODZELEWSKI Zygmunt, syn Kazimierza i Marianny Mieczkowskiej, urodzony w Poniacie 01.09.1887.

MROZEK Aleksander, syn Stanisława i Marianny Bernatowicz, urodzony w Piątnicy 17.06.1887.

MYŚLIŃSKI Józef, syn Aleksandra i Aleksandry Kozłowskiej, urodzony w Piątnicy 13.10.1885. Zmarł 30.10.1885.

MYŚLIŃSKI Wacław, syn Aleksandra i Aleksandry Kozłowskiej, urodzony w Piątnicy 30.11.1886. Zmarł 24.07.1887.

NAJDA Andrzej, syn Ignacego i Wiktorii Kendzierskiej, urodzony w Jeziorku 27.11.1885.

NARUSZEWICZ Jan, syn Ludwika i Petroneli Radziewicz, urodzony w Piątnicy 13.10.1886.

NEROWSKI Jan. syn Stanisława i Ewy Szumowskiej, urodzony w Budach Czarnockich 20.11.1885.

NOWICKI Piotr, syn Macieja i Marianny Bronowicz, urodzony w Piątnicy 11.09.1887. Zmarł 18.10.1887.

OLEKSY Franciszek, syn Stanisława i Józefy Zalewskiej, urodzony w Poniacie 07.10.1886.

OLEKSY Józef, syn Stanisława i Weroniki Lemańskiej, urodzony w Piątnicy  09.04.1887.

PAWŁOWSKI Józef, syn Aleksandra i Rozalii Użarowskiej, urodzony w Poniacie 13.01.1887.

PAWŁOWSKI Władysław, syn Antoniego i Julianny Odolińskiej, urodzony w Poniacie 04.11.1886.

PIAŚCIK Teodor, syn Franciszka i Franciszki Wyrwas, urodzony w Poniacie 28.05.1887.

PIĄTEK Antoni, syn Piotra i Rozalii Dudzińskiej, urodzony w Czarnocinie 06.04.1887.

PIĄTEK Bolesław, syn Andrzeja i Bronisławy Potockiej, urodzony w Czarnocinie 27.09.1886.

PIĄTEK Dominik, syn Jana i Józefy Dudzińskiej, urodzony w Czarnocinie 17.12.1885.

PIĄTEK Stanisław, syn Józefa i Marianny Mrozek, urodzony w Czarnocinie 01.06.1887.

PIĄTEK Władysław, syn Dominika i Pauliny, urodzony w Czarnocinie 13.06.1886. Zmarł 08.03.1887.

PIECHOCIŃSKI Jan, syn Aleksandra i Teofili Osieckiej, urodzony w Poniacie 20.11.1886.

PIEŃKOWSKI Aleksander, syn Franciszki, urodzony w Murawach 26.03.1887.

PIOTROWSKI Jan, syn Adama i Łucji Siudakiewicz, urodzony w Piątnicy 01.10.1886. Zmarł 11.03.1890.

PODSIAD Feliks, syn Stanisława i Anny Popławskiej, urodzony w Jeziorku 27.05.1887. Zmarł 17.01.1890.

POGROSZEWSKI Józef, syn Franciszka i Franciszki Radulskiej, urodzony w Kalinowie 19.04.1887.

POPŁAWSKI Julian, syn Wojciecha i Marianny Przybyłowskiej, urodzony w Zabawce 13.02.1886.

POTOCKI Aleksander, syn Stanisława i Franciszki Wiśniewskiej, urodzony w Czarnocinie 04.12.1885.

PROSIŃSKI Witold Jarosław, syn Waleriana i Michaliny Maślińskiej, urodzony w Piątnicy 22.10.1886.

RADULSKI Aleksander, syn Franciszka i Emilii Butkiewicz, urodzony w Piątnicy 28.02.1887. Zmarł 11.11.1890.

RAFAŁOWSKI Dominik, syn Jana i Ewy Kijek, urodzony w Czarnocinie 25.10.1885.

RAKOWSKI Stanisław, syn Antoniego i Teofili, urodzony w Kalinowie 01.11.1885.

REJER Józef, syn Józefa i Otylii, urodzony w Jeziorku 29.03.1886.

RYBICKI Jan, syn Józefa i Anieli Kozłowskiej, urodzony w Budach Czarnockich 24.05.1887.

SADOWSKI Dominik, syn Antoniego i Rozalii Smakowskiej, urodzony w Czarnocinie 20.04.1887.

SADOWSKI Józef, syn Macieja i Marianny Kosińskiej, urodzony w Czarnocinie 13.03.1886.

SAKOWSKI Piotr, syn Stanisława i Wiktorii Maliszewskiej, urodzony w Budach Czarnockich 22.08.1887.

SERAFIŃSKI Aleksander, syn Adama i Emilii Szabłowskiej, urodzony w Poniacie 05.09.1886.

SIADKOWSKI Stanisław, syn Andrzeja i Anieli Steczkowskiej, urodzony w Piątnicy 18.11.1886.

SIERZPUTOWSKI Jan, syn Apolinarego i Stanisławy Maciejewicz, urodzony w Drożęcinie 13.01.1887.

SIUDAKIEWICZ Stanisław, syn Franciszka i Magdaleny Bezłach, urodzony w Piątnicy 02.06.1887.

SIWIK Feliks, syn Mateusza i Anny Sadowskiej, urodzony w Czarnocinie 05.05.1887. Zmarł 28.01.1889.

SOBCZYŃSKI Aleksander, syn Damazego i Marianny Bochińskiej, urodzony w Budach Czarnockich 19.02.1887. Zmarł 16.09.1893.

SOBOLEWSKI Józef, syn Andrzeja i Marianny Zalewskiej, urodzony w Zabawce 20.10.1886.

SOBOLEWSKI Stefan, syn Aleksandra i Katarzyny Dybikowskiej, urodzony w Kalinowie 21.04.1887.

SOKOŁOWSKI Andrzej, syn Julianny, urodzony w Poniacie 20.05.1886.

SOLIŃSKI Jan, syn Jana i Marianny Dąbrowskiej, urodzony w Kalinowie 23.06.1887. Zmarł 28.03.1892.

STECZKOWSKI Antoni, syn Aleksandra i Teofili Baranowskiej, urodzony w Rzentkowie 13.11.1886.

STECZKOWSKI Czesław, syn Grzegorza i Rozalii Paczoska, urodzony w Piątnicy 14.01.1887.

STECZKOWSKI Leon, syn Józefa i Franciszki Mickiewicz, urodzony w Piątnicy 02.04.1887. Zmarł 07.08.1887.

SUCHODOLSKI Czesław, syn Jana i Józefy Młodzianowskiej, urodzony w Jeziorku 29.01.1887.

SZCZERKIENYGS Stanisław, syn Izydora i Franciszki Kozłowskiej, urodzony w Elżbiecinie 05.05.1887.

SZCZĘSNY Jan, syn Aleksandra i Aleksandry Papierz, urodzony w Jeziorku 21.05.1886. Zmarł 01.07.1886.

SZPADKOWSKI Józef, syn Jana i Anny Śliweckiej, urodzony w Jeziorku 14.10.1886. Zmarł 16.03.1888.

SZULC Jan, syn Konstantego i Marianny Cymek, urodzony w Kalinowie, 29.11.1885.

SZYMAŃSKI Aleksander, syn Konstantego i Marianny Wolanowskiej, urodzony w Jeziorku 20.06.1886.

ŚLIWKA Antoni, syn Jana i Marianny Koryszewskiej, urodzony w Jeziorku 25.01.1886.

ŚLIWKA Józef, syn Pawła i Franciszki Komorowskiej, urodzony w Jeziorku 08.12.1885.

ŚLIWKA Paweł, syn Jana i Franciszki Kozłowskiej, urodzony w Kalinowie 16.01.1886.

ŚWIĄTKOWIAK Józef, syn Stanisława i Antoniny Jankowskiej, urodzony w Piątnicy 29.01.1887.

ŚWIERSZCZ Jan, syn Antoniego i Konstancji Szczepankowskiej, urodzony w Jeziorku 29.08.1886.

ŚWIĘCZKOWSKI Antoni, syn Grzegorza i Julianny Bargielskiej, urodzony w Piątnicy 31.08.1886. Zmarł 21.09.1890.

ŚWIĘCZYŃSKI Bolesław, syn Eugeniusza i Pauliny Gromadzkiej, urodzony w Piątnicy 13.01.1886.

TRZCIŃSKI Józef, syn Franciszka i Julianny Bałazy, urodzony w Budach Czarnockich 23.03.1886.

TYSZKA Jan, syn Franciszka i Weroniki Gawrońskiej, urodzony w Czarnocinie 25.10.1885.

WĄDOŁKOWSKI Kazimierz, syn Juliana i Julii Doman, urodzony w Piątnicy 27.06.1886.

WITKOWSKI Stanisław, syn Michała i Rozalii Lubiejewskiej, urodzony w Rzentkowie 20.01.1887. Zmarł 16.08.1889.

WIŚNIEWSKI Stanisław, syn Tomasza i Karoliny Mrozek, urodzony w Piątnicy 13.08.1886.

WŁODKOWSKI Stanisław, syn Leopolda i Agaty Kijek, urodzony w Budach Czarnockich 13.09.1887.

WOJCICKI Antoni, syn Józefa i Marianny Dudzińskiej, urodzony w Czarnocinie 29.08.1887. Zmarł 23.10.1887.

WOJEWODA Antoni, syn Stanisława i Ludwiki Smugorzewskiej, urodzony w Piątnicy 15.01.1887.

WOJEWODA Bronisław, syn Jana i Agnieszki Baranowskiej, urodzony w Czarnocinie 03.09.1887.

WOJEWODA Józef, syn Bartłomieja i Józefy Kopańskiej, urodzony w Piątnicy 06.04.1887. Zmarł 26.05.1887.

WOJEWODA Julian, syn Andrzeja i Teofili Pokornickiej, urodzony w Czarnocinie 13.06.1886.

WOLANOWSKI Jan, syn Ksawerego i Józefy Bartosiewicz, urodzony w Jeziorku 28.08.1886.

WOLIŃSKI Stanisław, syn Konstantego i Łucji Choromańskiej, urodzony w Piątnicy 01.05.1886.

WIETESZKA Piotr, syn Franciszka i Walerii Karasińskiej, urodzony w Jeziorku 14.01.1887. Zmarł 20.02.1887.

WIZKI Aleksander, syn Apolinarego i Marianny Cymek, urodzony w Czarnocinie 13.01.1887. Zmarł 27.01.1887.

ZACZEK Józef, syn Franciszka i Józefy Zajączkowskiej, urodzony w Kalinowie 19.03.1886.

ZACZEK Stanisław, syn Piotra i Anny Trojanowskiej, urodzony w Kalinowie 14.12.1885.

ZAJĄCZKOWSKI Jan, syn Jerzego i Anny Grudzińskiej, urodzony w Jeziorku 07.06.1887. Zmarł 02.06.1888.

ZAJĄCZKOWSKI Piotr, syn Jerzego i Anny Grudzińskiej, urodzony w Jeziorku 31.01.1886. Zmarł 07.08.1886.

ZDUŃCZYK Franciszek, syn Piotra i Katarzyny Wejs, urodzony w Jeziorku 05.01.1886.

ZIELIŃSKI Adam, syn Kaliksta i Elżbiety Matejkowskiej, urodzony w Piątnicy 23.12.1885.

ZIELIŃSKI Józef, syn Walentego i Józefy Kijewskiej, urodzony w Piątnicy 29.09.1887.

ŻEBROWSKI Piotr, syn Ignacego i Julianny Rutkowskiej, urodzony w Czarnocinie 15.07.1887. Zmarł 13.03.1898.

ŻEBROWSKI Stanisław, syn Ignacego i Julianny Rutkowskiej, urodzony w Czarnocinie 13.11.1885.


 

Poprawiony (piątek, 25 marca 2011 08:35)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości