postheadericon Wykaz mężczyzn urodzonych w parafii Piątnica w latach 1881 - 1884

 

ANDRZEJEWSKI Aleksander, syn Józefa i Anieli Dłuźniewskiej, urodzony w Elżbiecinie 05.07.1883. Zmarł 04.11.1883.

ANTONOWICZ Jan, syn Jana i Rozalii Stępińskiej, urodzony w Piątnicy 29.10.1883.

BAJKOWSKI Józef, syn Stanisława i Katarzyny Bystrej, urodzony w Kalinowie 20.06.1882.

BALISZEWSKI Franciszek, syn Pawła i Franciszki Kozłowskiej, urodzony w Jeziorku 24.07.1882.

BALISZEWSKI Stanisław, syn Pawła i Ludwiki Sankiewicz, urodzony w Piątnicy 13.11.1882. Zmarł 30.04.1900.

BAŁAZY Franciszek, syn Stanisława i Wiktorii Dardzińskiej, urodzony w Czarnocinie 13.08.1883. Zmarł 21.06.1891.

BANACH Stanisław, syn Jana i Katarzyny Popławskiej, urodzony w Piątnicy 11.10.1882.

BARANOWSKI Stanisław, syn Jana i Rozalii Sawickiej, urodzony w Jeziorku 05.11.1882. Zmarł 11.08.1896.

BARGIELSKI Adam, syn Antoniego i Aleksandry Gąssowskiej, urodzony w Kalinowie 17.04.1883. Zmarł 14.06.1900.

BARGIELSKI Antoni, syn Józefa i Franciszki Bonus, urodzony w Kalinowie 05.02.1883.

BARGIELSKI Jan, syn Stanisława i Józefy Zalewskiej, urodzony w Piątnicy 15.04.1882. Zmarł w tymże roku.

BARGIELSKI Józef, syn Franciszka i Konstancji Włodkowskiej, urodzony w Kalinowie 21.12.1883. Zmarł 30.07.1887.

BARGIELSKI Wacław, syn Józefa i Katarzyny Piekarskiej, urodzony w Kalinowie 27.09.1883. Zmarł 15.06.1886.

BAZYDŁO Stanisław, syn Franciszka i Franciszki Florczuk, urodzony w Piątnicy 06.09.1882.

BEDNARCZYK Piotr, syn Władysława i Anny Piórkowskiej, urodzony w Czarnocinie 06.05.1884.

BIAŁOWĄS Paweł, syn Jana i Marianny Lubiejewskiej, urodzony w Jeziorku 17.08.1883. Zmarł 13.01.1887.

BOBIŃSKI Adam, syn Feliksa i Marii Ejchler, urodzony w Czarnocinie 30.06.1882.

BOBIŃSKI Leon, syn Ludwika i Antoniny Chrostowskiej, urodzony w Jeziorku 28.06.1884.

BOCHIŃSKI Andrzej, syn Piotra i Barbary Dąbrowskiej, urodzony w Kalinowie 23.11.1881.

BOROWSKI Aleksander, syn Błażeja i Marianny Włodkowskiej, urodzony w Czarnocinie 13.11.1882. Zmarł 14.04.1885.

BOROWSKI Stanisław, syn Piotra i Teodory Cwaliny, urodzony w Piątnicy 29.09.1883. Zmarł 26.02.1888.

BORYS Jan, syn Stanisława i Franciszki Miertes, urodzony w Jeziorku 07.02.1884.

BROKOWSKI Wacław, syn Feliksa i Józefy Lendo, urodzony w Piątnicy 09.02.1884.

BRONOWICZ Jan, syn Kacpra i Franciszki Fronckiewicz, urodzony w Kalinowie 19.07.1884. Zmarł 29.08.1884.

BRONOWICZ Wacław, syn Antoniego i Franciszki Użarowskiej, urodzony w Czarnocinie 20.11.1883. Zmarł 14.12.1884.

BRZOZOWSKI Lucjan, syn Michała i Teofili Supniewskiej, urodzony w  Rzętkowie 01.09.1883.

CHOJNOWSKI Adam, syn Jana i Józefy, urodzony w Piątnicy 20.11.1882. Zmarł 06.05.1891.

CHOJNOWSKI Stanisław, syn Ludwika i Bogumiły Krawczyk, urodzony w Kalinowie 20.09.1883.

CHRZANOWSKI Władysław, syn Macieja i Franciszki Smakowskiej, urodzony w Czarnocinie 29.02.1884.

CIECIERSKI Franciszek, syn Franciszka i Marianny Krol, urodzony w Piątnicy 15.08.1881.

CIECIERSKI Józef, syn Franciszka i Marianny Krol, urodzony w Piątnicy 01.12.1882.

CUDNIK Stanisław, syn Franciszka i Aleksandry Kosińskiej, urodzony w Piątnicy 10.11.1881.

DĄBROWSKI Błażej, syn Jana i Rozalii Skowrońskiej, urodzony w Czarnocinie 29.02.1884.

DĄBROWSKI Piotr, syn Lucjana i Józefy Brzozowskiej, urodzony w Rzętkowie 25.10.1881.

DĄBROWSKI Stanisław, syn Władysława i Antoniny Kijek, urodzony w Kalinowie 02.05.1884.

DĄBROWSKI Wiktor, syn Jana i Marianny Siudakiewicz, urodzony w Piątnicy 04.10.1882. Zmarł tegoż roku.

DOMAŃSKI Józef, syn Ignacego i Katarzyny Pieńkowskiej, urodzony w Zabawce 17.12.1881. Zmarł 18.05.1889.

DOMURAT Władysław, syn Franciszka i Bronisławy Kornega, urodzony w Piątnicy 16.12.1882.

DORAŻEWSKI Adam, syn Stanisława i Stefani Kapłanowicz, urodzony w Piątnicy 20.02.1883.

DORAŻEWSKI Feliks, syn Antoniego i Anny Kowalewskiej, urodzony w Piątnicy 30.05.1884. Zmarł 23.07.1885.

DUDA Aleksander, syn Franciszka i Marianny Samul, urodzony w Poniacie 29.05.1884. Zmarł 29.04.1885.

DUDZIŃSKI Adam, syn Anny, urodzony w Czarnocinie 27.02.1882. Zmarł 17.09.1882.

DUDZIŃSKI Adam, syn Stanisława i Sabiny Pieńkowskiej, urodzony w Czarnocinie 09.06.1883. Zmarł 29.06.1883.

DUDZIŃSKI Antoni, syn Pawła i Marianny Szabłowskiej, urodzony w Poniacie 26.07.1884.

DUDZIŃSKI Franciszek, syn Piotra i Rozalii Trojanowskiej, urodzony w Czarnocinie 05.10.1884. Zmarł 15.07.1885.

DWORAKOWSKI Stanisław, syn Franciszka i Marianny Włodkowskiej, urodzony w Poniacie 13.01.1883. Zmarł 10.08.1883.

DZIERZGOWSKI Bolesław, syn Jana i Rozalii Mierzejewskiej, urodzony w Poniacie 05.07.1883.

FILIPOWICZ Józef, syn Aleksandra i Katarzyny Bałazy, urodzony w Budach Czarnockich 22.01.1882.

FLORCZYK Antoni, syn Jana i Apoloni Pocztańskiej, urodzony w Piątnicy 17.01.1884. Zmarł 04.12.1885.

FLORCZYK Antoni, syn Józefa i Korneli Kalinowskiej, urodzony w Piątnicy 20.05.1884.

FLORCZYK Franciszek, syn Józefa i Korneli Kalinowskiej, urodzony w Piątnicy 17.09.1882. Zmarł w roku 1883.

FRONCKIEWICZ Antoni, syn Antoniego i Agnieszki Elczmant, urodzony w Jeziorku 07.06.1884.

GAJDZIŃSKI Aleksander, syn Franciszka i Karoliny Brzozowskiej, urodzony w Piątnicy 17.07.1883.

GAŁKOWSKI Feliks, syn Wincentego i Pauliny Pieleckiej, urodzony w Kalinowie 30.05.1882.

GIERWAT Ludwik, syn Antoniego i Ludwiki Dąbrowskiej, urodzony w Jeziorku 29.12.1881.

GLIŃSKI Piotr, syn Franciszka i Rozalii Jarosińskiej, urodzony w Piątnicy 01.08.1882.

GORALCZYK Stanisław, syn Jakuba i Anny Suszki, urodzony w Budach Czarnockich, 11.05.1882. Zmarł w roku 1884.

GROMADZKI Stanisław, syn Rozalii, urodzony w Czarnocinie 29.09.1884.

GRYGLIK Stanisław, syn Kazimierza i Jadwigi Olejarczyk, urodzony w Jeziorku 05.11.1881.

HARASIMOWICZ Kazimierz, syn Antoniego i Adeli Roszkowskiej, urodzony w Piątnicy 04.07.1883.

JACHIMSKI Aleksander, syn Stanisława i Marianny Olszewskiej, urodzony w Piątnicy 13.05.1883.

JACHIMSKI Feliks Michał, syn Michała i Józefy Pietruszki, urodzony w Czarnocinie 05.10.1882.

JAKUBOWSKI Stanisław, syn Teofila i Balbina Karczmarczyk, urodzony w Jeziorku 24.02.1883.

JANKOWSKI Franciszek, syn Stanisława i Weroniki Gralińskiej, urodzony w Czarnocinie 27.09.1884. Zmarł 14.04.1891.

JANKOWSKI Jan, syn Antoniego i Tekli Radulskiej, urodzony w Kalinowie 22.07.1883. Zmarł 03.05.1895.

JANKOWSKI Jan, syn Piotra i Rozalii Jankowskiej, urodzony w Kalinowie 17.08.1884.

JANKOWSKI Piotr, syn Ludwika i Agaty Kościeleckiej, urodzony w Kalinowie 26.05.1882. Zmarł w roku 1885.

JAROSIŃSKI Stanisław, syn Adama i Marianny Rybickiej, urodzony w Piątnicy 22.08.1884.

JUDYCKI Jan, syn Juliana i Marianny Liszkiewicz, urodzony w Piątnicy 20.08.1884.

KALINOWSKI Józef, syn Jana i Marianny Gietek, urodzony w Budach Czarnockich 05.05.1883.

KALINOWSKI Paweł, syn Teofila i Zofii Ciołkowskiej, urodzony w Czarnocinie19.02.1883.

KAMIŃSKI Aleksander, syn Adama i Heleny Gietek, urodzony w Piątnicy 18.02.1882.

KANIA Antoni, syn Jana i Joanny Dłużniewskiej, urodzony w Piątnicy 06.09.1882. Zmarł 19.02.1888.

KARWOWSKI Szczepan, syn Jana i Józefy Bargielskiej, urodzony w Elżbiecinie 25.12.1883.

KARWOWSKI Wiktor, syn Józefa i Marianny Wysk, urodzony w Budach Czarnockich 18.12.1883.

KIJEK Aleksander, syn Wawrzyńca i Karoliny Pieńkowskiej, urodzony w Budach Czarnockich 01.11.1883.

KIJEK Antoni, syn Wawrzyńca i Karoliny Pieńkowskiej, urodzony w Budach Czarnockich 10.11.1881. Zmarł 21.04.1882.

KIJEK Antoni, syn Stanisława i Anny Mrozek, urodzony w Czarnocinie 13.11.1882.

KOKOSZKA Teodor, syn Wojciecha i Ludwiki Iwanowskiej, urodzony w Jeziorku 17.05.1883. Zmarł 02.07.1885.

KOŁAKOWSKI Jan, syn Jana i Józefy Lubiejewskiej, urodzony w Rzętkowie 10.10.1883.

KOMOROWSKI Marian, syn Romana i Marianny Chojnowskiej, urodzony w Poniacie 25.05.1882. Zmarł 29.06.1882.

KOMOROWSKI Piotr, syn Stanisława i Józefy Sarafińskiej, urodzony 26.06.1882.

KONOPKA Franciszek, syn Stanisława i Franciszki Chmielewskiej, urodzony w Kalinowie 19.01.1882. Zmarł 03.12.1882.

KONOPKA Piotr, syn Stanisława i Franciszki Chmielewskiej, urodzony w Kalinowie 05.01.1884. Zmarł 06.05.1885.

KOPACZ Bolesław, syn Jana i Aleksandry Domitr, urodzony w Poniacie 13.06.1884. Zmarł 03.01.1885.

KORZECKI Aleksander, syn Franciszka i Marianny Bałazy, urodzony w Elżbiecinie 19.11.1883.

KORZECKI Stanisław, syn Franciszka i Marianny Bałazy, urodzony w Elżbiecinie 15.11.1882.

KOSIŃSKI Aleksander, syn Franciszka i Anny Kalickiej, urodzony w Rzentkowie 29.11.1882. Zmarł 20.05.1902.

KOSIŃSKI Józef, syn Franciszka i Anny Kalickiej, urodzony w Rzentkowie 07.02.1884.

KOWALEWSKI Paweł, syn Piotra i Anny Kamińskiej, urodzony w Jeziorku 11.06.1882. Zmarł w roku 1886.

KOWALEWSKI Stanisław, syn Teodory, urodzony w Jeziorku 05.07.1884.

KOZŁOWSKI Piotr, syn Franciszka i Teofilii Wyrwas, urodzony w Czarnocinie 29.10.1881.

KOZŁOWSKI Stanisław, syn Aleksandra i Marianny Malinowskiej, urodzony w Piątnicy 30.07.1882.

KRAJEWSKI Paweł, syn Marcelego i Magdaleny Zygmunt, urodzony w Kalinowie 16.05.1883.

KRAJEWSKI Stanisław, syn Marcelego i Magdaleny Zygmunt, urodzony w Kalinowie 25.09.1884. Zmarł 25.10.1884.

KRUSZEWICZ Stanisław, syn Ludwika i Wandy Kokoszki, urodzony w Kalinowie 18.11.1882.

KUCZYŃSKI Antoni, syn Sylwestra i Urszuli Puaskiej, urodzony w Michałowie 05.02.1882.

KURPIEWSKI Stanisław, syn Antoniego i Marianny Bonus, urodzony w Czarnocinie 06.04.1883.

KURPIEWSKI Stanisław, syn Józefa i Józefy Grodzińskiej, urodzony w Jeziorku 22.01.1884.

LEMAŃSKI Jan, syn Mateusza i Franciszki Podsiad, urodzony w Czarnocinie 30.09.1882.

LEWOŃCZYK Stanisław, syn Macieja i Franciszki Lewkowskiej, urodzony w Jeziorku 07.05.1882. Zmarł w tymże roku.

ŁUBA Aleksander, syn Józefa i Marianny Chojnowskiej, urodzony w Poniacie 29.10.1883.

ŁUBA Stanisław, syn Józefa i Marianny Chojnowskiej, urodzony w Poniacie 08.051882. Zmarł 31.08.1882.

MAJKRZAK Jan, syn Michała i Józefy Jakubowskiej, urodzony w Elżbiecinie 06.07.1883.

MAKOWSKI Aleksander, syn Piotra i Franciszki Dudzińskiej, urodzony w Czarnocinie 19.02.1882.

MALINOWSKI Józef, syn Jana i Łucji Dąbrowskiej, urodzony w Piątnicy 13.03.1884. Zmarł 03.01.1885.

MALISZEWSKI Antoni, syn Jakuba i Marianny Mrozek, urodzony w Czarnocinie 15.01.1884.

MALISZEWSKI Józef, syn Andrzeja i Julianny Bajkiewicz, urodzony w Poniacie 25.01.1883.

MALISZEWSKI Stanisław, syn Andrzeja i Julianny Bajkiewicz, urodzony w Poniacie 13.11.1881.

MALISZEWSKI Stanisław, syn Jakuba i Marianny Mrozek, urodzony w Czarnocinie 28.10.1881.

MARCHEWKA Antoni, syn Jana i Franciszki Popławskiej, urodzony w Jeziorku 13.09.1883.

MARKOWSKI Józef, syn Franciszka i Rozalii Śledziewskiej, urodzony w Piątnicy 12.03.1882. Zmarł w 1885.

MICHAŁOWSKI Aleksander, syn Stanisława i Anieli Kijek, urodzony w Budach Czarnockich 30.12.1882.

MICHAŁOWSKI Jan, syn Marianny, urodzony w Rzętkowie 10.03.1882.

MIELNICKI Adam, syn Andrzeja i Ewy Cudnik, urodzony w Poniacie 29.01.1884. Zmarł 08.04.1884.

MILEWSKI Piotr, syn Stanisława i Franciszki Piwowarskiej, urodzony w Jeziorku 29.10.1882.

MOŚCICKI Antoni, syn Stanisława i Anny Bochińskiej, urodzony w Czarnocinie 06.09.1884.

MOŚCICKI Jan, syn Stanisława i Anny Bochińskiej, urodzony w Czarnocinie 30.12.1881. Zmarł w roku 1884.

MROZEK Jan, syn Stanisława i Marianny Bernatowicz, urodzony w Piątnicy 17.06.1883.

MROZEK Józef, syn Stanisława i Marianny Pokornickiej, urodzony w Czarnocinie 16.04.1883.

MYŚLIŃSKI Stanisław, syn Aleksandra i Aleksandry Kozłowskiej, urodzony w Piątnicy 18.11.1883. Zmarł 28.02.1889.

NAJDA Franciszek, syn Błażeja i Marianny Gosk, urodzony w Jeziorku 13.07.1882.

NAJDA Jan, syn Stanisława i Wiktorii Gorzyńskiej, urodzony w Jeziorku 26.01.1884.

NARUSZEWICZ Władysław, syn Ludwika i Petroneli Radziewicz, urodzony w Piątnicy 20.10.1881. Zmarł 01.09.1882.

NIEDZIOŁKA Florian, syn Aleksandra i Marianny Pac, urodzony w Piątnicy 20.06.1882. Zmarł w roku 1883.

NIEDZIOŁKO Aleksander, syn Aleksandra i Marianny Pac, urodzony w Piątnicy 27.12.1883. Zmarł 30.12.1892.

NOWICKI Jan, syn Macieja i Marianny Kononowskiej, urodzony w Piątnicy 20.02.1884. Zmarł 27.04.1884.

NOWICKI Paweł, syn Macieja i Marianny Kononowskiej, urodzony w Piątnicy 20.02.1884. Zmarł 24.05.1884.

OLEKSY Adam, syn Stanisława i Weroniki Lemańskiej, urodzony w Piątnicy 11.10.1882. Zmarł w roku 1883.

OLEKSY Paweł, syn Szczepana i Karoliny Dorażewskiej, urodzony w Piątnicy 22.03.1882. Zmarł w roku 1886.

OLIJASZ Kazimierz, syn Marianny, urodzony w Kalinowie 11.10.1883.

OLSZEWSKI Zygmunt, syn Konstantego i Teofili Tyszki, urodzony w Czarnocinie 17.02.1883.

PIAŚCIK Wincenty, syn Ferdynanda i Małgorzaty Rutkowskiej, urodzony w Poniacie 22.01.1882. Zmarł 12 marca tegoż roku.

PIĄTEK Antoni, syn Dominika i Pauliny Podsiad, urodzony w Czarnocinie 08.07.1882.

PIĄTEK Jan, Dominika i Pauliny Podsiad, urodzony w Czarnocinie 09.03.1884. Zmarł 17.11.1902.

PIĄTEK     Jan, syn Kacpra i Anny Dudzińskiej, urodzony w Czarnocinie 01.01.1884.

PIĄTEK Stanisław, syn Jakuba i Józefy Dudzińskiej, urodzony w Czarnocinie 04.11.1883.

PIECHOCIŃSKI Józef, syn Pawła i Agaty Chmielewskiej, urodzony w Zabawce 20.01.1882. Zmarł 23.06.1889.

PIEŃKOWSKI Aleksander, syn Michała i Anny Goralczyk, urodzony w Budach Czarnockich 31.08.1883.

PIOTROWSKI Antoni, syn Adama i Łucji Siudakiewicz, urodzony w Piątnicy 13.06.1883.

PIÓRKOWSKI Józef, syn Antoniego i Józefy Ferenc, urodzony w Czarnocinie 23.01.1882. Zmarł w tymże roku.

PLONA Stanisław, syn Franciszka i Karoliny Cwaliny, urodzony w Poniacie 27.09.1883. Zmarł 12.10.1887.

PODSIAD Aleksander, syn Stanisława i Anny Popławskiej, urodzony w Jeziorku 19.09.1883. Zmarł 25.09.1896.

PODSIAD Jan, syn Piotra i Marianny Piątek, urodzony w Czarnocinie 02.01.1884.

PODSIAD Mikołaj, syn Benedykta i Rozalii Kordal, urodzony w Czarnocinie 09.12.1881. Zmarł 21.03.1885.

PODSIAD Stanisław, syn Stanisława i Anny Popławskiej, urodzony w Jeziorku 18.01.1882.

POLAK Franciszek, syn Jakuba i Marianny Jamiołkowskiej, urodzony w Piątnicy 05.10.1883.

POGROSZEWSKI Józef, syn Mikołaja i Elżbiety Zielińskiej, urodzony w Kalinowie 13.11.1881.

POGROSZEWSKI Stanisław, syn Bartłomieja i Franciszki Pieczystej, urodzony w Piątnicy 18.09.1884.

POPŁAWSKI Feliks, syn Wojciecha i Marianny Przybyłowskiej, urodzony w Jeziorku 20.11.1881. Zmarł 01.04.1882.

POPŁAWSKI Julian, syn Jana i Domiceli Sawickiej, urodzony w Kalinowie 31.01.1884.

POPŁAWSKI Piotr, syn Antoniego i Marcjanny Odolińskiej, urodzony w Poniacie 10.03.1882.

POTOCKI Antoni, syn Stanisława i Franciszki Wiśniewskiej, urodzony w Czarnocinie 02.09.1882.

PRUSINOWSKI Antoni, syn Stanisława i Marianny Śliwki, urodzony w Jeziorku 11.05.1882.

PTAK Franciszek, syn Piotra i Marianny Wolanowskiej, urodzony w Jeziorku 03.12.1883.

RACHUBKA Antoni, syn Leona i Małgorzaty Wysockiej, zmarł w Kalinowie 05.01.1884.

RAFAŁOWSKI Stanisław, syn Józefa i Antoniny Bielawskiej, urodzony w Czarnocinie 15.01.1882.

RAMATOWSKI Walenty, syn Kazimierza i Marianny Baranowskiej, urodzony w Kalinowie 14.02.1883.

RECZKO Stanisław, syn Wincentego i Franciszki Taraszewicz, urodzony w Jeziorku 16.08.1883. Zmarł 02.02.1885.

RYBICKI Stanisław, syn Józefa i Anny Kozłowskiej, urodzony w Budach Czarnockich 31.10.1882.

SADOWSKI Jan, syn Macieja i Marianny Kosińskiej, urodzony w Czarnocinie 14.07.1883.

SAKOWSKI Aleksander, syn Stanisława i Wiktorii Maliszewskiej, urodzony w Budach Czarnockich 09.10.1882. Zmarł w roku 1889.

SAMLUK Józef, syn Katarzyny, urodzony w Jeziorku 26.09.1884. Zmarł 21.01.1885.

SANKIEWICZ Leonard, syn Ignacego i Konstancji Wiśniewskiej, urodzony w Piątnicy 01.11.1882.

SANKIEWICZ Teodor, syn Ignacego i Konstancji Wiśniewskiej, urodzony w Piątnicy 17.02.1884.

SIADKOWSKI Ignacy, syn Andrzeja i Anieli Steczkowskiej, urodzony w Piątnicy 21.12.1882.

SIELAWA Stanisław, syn Franciszka i Józefy Piotrowskiej, urodzony w Elżbiecinie 19.08.1882.

SKOWRONEK Władysław, syn Piotra i Julianny, urodzony w Czarnocinie 21.01.1884.

SMAKOWSKI Antoni, syn Jakuba i Marianny Malinowskiej, urodzony w Czarnocinie 13.06.1884. Zmarł 16.01.1885.

SOBOLEWSKI Aleksander, syn Jana i Marianny Ciecierskiej, urodzony w Rzętkowie 15.06.1883.

SOKOŁOWSKI Adam, syn Władysława i Katarzyny Gardockiej, urodzony w Poniacie 04.11.1881.

SOLIŃSKI Franciszek, syn Jana i Marianny Dąbrowskiej, urodzony w Kalinowie 14.01.1884. Zmarł 02.09.1885.

STECZKOWSKI Andrzej, syn Józefa i Franciszki Mackiewicz, urodzony w Piątnicy 05.12.1882. Zmarł 17.12.1885.

STECZKOWSKI Paweł, syn Józefa i Franciszki Mackiewicz, urodzony w Piątnicy 05.12.1882.

STECZKOWSKI Stanisław, syn Stanisława i Katarzyny Jaskulskiej, urodzony w Piątnicy 27.04.1884.

SZCZYGLEWSKI Aleksander, syn Antoniego i Józefy Sokołowskiej, urodzony w Poniacie 18.11.1881.

SZULC Jan, syn Józefa i Józefy Bednarskiej, urodzony w Kalinowie 03.04.1884.

SZYMAŃSKI Jan, syn Konstantego i Marianny Wolanowskiej, urodzony w Jeziorku 26.05.1883.

ŚLIWKA Adam, syn Jana i Marianny Koryszewskiej, urodzony w Jeziorku 24.12.1883.

ŚLIWKA Aleksander, syn Jana i Franciszki Kozłowskiej, urodzony w Kalinowie 03.05.1883.

ŚLIWKA Jan, syn Franciszka i Anny Baranowskiej, urodzony w Jeziorku 13.08.1882.

ŚLIWKA Teodor, syn Pawła i Franciszki Komorowskiej, urodzony w Jeziorku 29.08.1882.

ŚWIĄTKOWIAK Aleksander, syn Jakuba i Franciszki Gorzyńskiej, urodzony w Jeziorku 27.11.1883. Zmarł 08.10.1885.

ŚWIĄTKOWIAK Franciszek, syn Stanisława i Antoniny Jankowskiej, urodzony w Piątnicy 28.06.1882.

ŚWIĘCZKOWSKI Piotr, syn Stanisława i Franciszki Bonus, urodzony w Piątnicy 31.01.1884.

TALUS Jan, syn Mateusza i Klementyny Mioduszewskiej, urodzony w Piątnicy 06.05.1884. Zmarł 22.06.1884.

TRZCIŃSKI Antoni, syn Franciszka i Julianny Bałazy, urodzony w Budach Czarnockich 29.05.1882. Zmarł tegoż roku.

TRZCIŃSKI Józef, syn Aleksandry, urodzony w Budach Czarnockich 24.05.1884.

TRZCIŃSKI Stanisław, syn Franciszka i Marianny Bałazy, urodzony w Budach Czarnockich 05.08.1883. Zmarł 20.05.1885.

TYKOCKI Andrzej, syn Mateusza i Ludwiki Sulewskiej, urodzony w Jeziorku 13.09.1883. Zmarł 05.02.1884.

TYKOCKI Konstanty, syn Franciszka i Anny Popławskiej, urodzony w Jeziorku 20.03.1883.

URBANOWSKI Jan, syn Franciszka i Franciszki Kijek, urodzony w Budach Czarnockich 09.07.1883.

WEJS Paweł, syn Jana i Tekli Sobocińskiej, urodzony w Jeziorku 04.04.1883. Zmarł 30.10.1891.

WĘGROWSKI Jan, syn Grzegorza i Małgorzaty Sobczyńskiej, urodzony w Budach Czarnockich 13.11.1881. Zmarł 20.07.1882.

WILIMCZUK Józef, syn Samuela i Marianny Remiszewskiej, urodzony w Piątnicy 07.07.1884. Zmarł 25.08.1884.

WITKOWSKI Jan, syn Adama i Julianny Trzcińskiej, urodzony w Budach Czarnockich 02.05.1884. Zmarł 24.05.1884.

WIŚNIEWSKI Antoni, syn Tomasza i Karoliny Mrozek, urodzony w Piątnicy 15.12.1883.

WIŚNIEWSKI Jan, syn Pawła i Marianny Oleksy, urodzony w Piątnicy 01.01.1884. Zmarł 14.01.1889.

WIŚNIEWSKI Stanisław, syn Pawła i Marianny Oleksy, urodzony w Piątnicy 28.05.1882. Zmarł w roku 1883.

WIŚNIEWSKI Stanisław, syn Władysława i Józefy Kalinowskiej, urodzony w Piątnicy 14.08.1883. Zmarł 11.04.1891.

WŁODKOWSKI Tomasz, syn Leopolda i Agaty Kijek, urodzony w Budach Czarnockich 20.12.1882.

WOJCICKI Władysław, syn Józefa i Marianny Dudzińskiej, urodzony w Czarnocinie 26.02.1884. Zmarł 29.06.1884.

WOJEWODA Adam, syn Bartłomieja i Józefy Kopalskiej, urodzony w Czarnocinie 18.01.1882.

WOJEWODA Jan, syn Józefa i Józefy Karasińskiej, urodzony w Piątnicy 13.05.1884.

WOLEŃSKI Franciszek, syn Marianny, urodzony w Kalinowie 04.10.1884. Zmarł 14.01.1885.

WOLEŃSKI Stanisław, syn Konstantego i Łucji Choromańskiej, urodzony w Piątnicy 22.07.1884.

WYLIMCZUK Aleksander, syn Samuela i Marianny Remiszewskiej, urodzony w Elżbiecinie 24.03.1882. Zmarł 04.02.1882.

ZALEWSKI Aleksander, syn Izydora i Anieli Piaścik, urodzony w Jeziorku 23.07.1882. Zmarł 31.07.1885.

ZALEWSKI Józef, syn Nikodema i Franciszki Kowalewskiej, urodzony w Jeziorku 25.07.1883.

ZAWALICH Franciszek, syn Seweryna i Franciski Szymańczuk, urodzony w Poniacie 13.10.1882.

ZDUŃCZYK Antoni, syn Piotra i Katarzyny Wejs, urodzony w Jeziorku 14.09.1884.

ZDUŃCZYK Bernard, syn Jana i Julianny Klimaszewskiej, urodzony w Jeziorku 20.08.1882.

ZIELIŃSKI Franciszek, syn Kaliksta i Elżbiety Matejkowskiej, urodzony w Piątnicy 03.12.1882. Zmarł 20.06.1887.

ZIELIŃSKI Józef, syn Teofila i Ludwiki Grądzkiej, urodzony w Kalinowie 02.10.1882.

ZIĘTARA Aleksander, syn Jana i Agnieszki Darmetko, urodzony w Czarnocinie 26.03.1883.

ZOMER Bolesław, syn Rudolfa i Wiktorii Gajewskiej, urodzony w Piątnicy 21.02.1884. Zmarł 12.07.1886.

ZOMER Władysław, syn Rudolfa i Wiktorii Gajewskiej, urodzony w Piątnicy 24.07.1882. Zmarł w roku 1893.

ZURYCH Józef, syn Adeli, urodzony w Piątnicy 08.07.1883.

ŻEBROWSKI Jan, syn Ignacego i Julianny Rutkowskiej, urodzony w Czarnocinie 14.05.1884. Zmarł 23.11.1884.

ŻUBROWSKI Józef, syn Walentego i Ewy, urodzony w Czarnocinie 23.11.1882.



 

Poprawiony (wtorek, 22 marca 2011 16:59)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 185 gości