postheadericon Indeks urodzeń parafia Andrzejewo 1872

BIAŁY Piotr, syn Jana lat 42 i Marianny ŻOŁNIK lat 32, urodzony w Ruskołęce 13.05.1872, 65/1872.

BOBIŃSKA Marianna, córka Franciszka lat 36 i Katarzyny LUBASKIEJ lat 26, urodzona w Andrzejewie 19.07.1872, 89/1872.    

BORKOWSKA Franciszka, córka Stanisława lat 31 i Wiktorii ZAKRZEWSKIEJ lat 30, urodzona w Jabłonowie 12.01.1872, 6/1872.        

BRZOZOWSKA Wincenta, córka Józefa lat 21 i Zuzanny MALISZEWSKIEJ lat 22, urodzona w Andrzejewie 02.06.1872, 72/1872.        

BRZOZOWSKI Paweł, syn Franciszka lat 37 i Jadwigi NIETUBYĆ lat 27, urodzony w Leśniewie 18.06.1872, 81/1872.        

CHROSTOWSKA Bronisława, córka Anieli lat 40, urodzona w Mianowie 05.02.1872, 18/1872.    

CIGLER     Wincenty, syn Teofila lat 38 i Julianny TYMIŃSKIEJ lat 34, urodzony w Olszewie     03.01.1872, 2/1872.    

DASKIEWICZ Władysław, syn Mikołaja lat 27 i Łucji GRABOWSKIEJ lat 26, urodzony w Ruskołęce 08.04.1872, 50/1872.        

DĄBROWSKI Feliks, syn     Mateusza lat 30 i Franciszki PRUSIŃSKIEJ lat 30, urodzony w Mianowie 18.05.1872, 68/1872.

DEMBEK Franciszka, córka Franciszka lat 38 i Katarzyny  ZAGROBY lat 35, urodzona w Ruskołęce  29.04.1872, 61/1872.            

DEMBEK Jan, syn Doroty lat 26, urodzony w Ruskołęce 30.09.1872, 112/1872.    

DMOCHOWSKI Józef, syn Jakóba lat 25 i Józefy PRZEŹDZIECKIEJ lat 22, urodzony w Sobotkach 20.12.1872, 134/1872.    

DONCER Józef, syn Jana lat 42 i Katarzyny TYL lat 40, urodzony w Ruskołęce 02.03.1872, 31/1872.

DONCER Katarzyna, córka Jakóba lat 28 i Elżbiety TYL lat 26, urodzona w Ruskołęce 25.11.1872, 122/1872.        

FASZCZ    Adam, syn Pawła lat 52 i Moniki GOŁASZEWSKIEJ lat 35, urodzony w Łętownicy 31.07.1872, 95/1872.    

GALANTY Marianna, córka Franciszka lat 35 i Franciszki MŁYNARCZUK lat 30, urodzona w Leśniewie 27.02.1872, 30/1872.    

GODLEWSKA Bolesława, córka Ferdynanda lat 44 i Marianny RAWY lat 32, urodzona w Budziszewie Śledzionach 20.10.1872, 116/1872.    

GODLEWSKA Wiktoria, córka Waleriana lat 32 i Aleksandry MURAWSKIEJ lat 21, urodzona w Dworakach 12.02.1872, 19/1872.    

GODLEWSKI Adolf, syn Piotra lat 32 i Rozalii GRONCKIEJ lat 30, urodzony w Świerżach Tworkach 11.03.1872, 44/1872.    

GROMEK Balbina, córka Wincentego lat 30 i Emilii PIEKUT lat 25, urodzona w Ruskołęce 01.07.1872, 85/1872.        

GROMAEK Jan Paulin, syn Wincentego lat 34 i Marianny KUPRIANOWSKIEJ lat 33, urodzony w Olszewie 10.06.1872, 78/1872.         

GROMEK Julianna, córka Adama lat 40 i Elżbiety PREDEL lat 25, urodzona w Ruskołęce 16.04.1872, 56/1872.    

GRUCHACZ Teofila, córka Wojciecha lat 30 i Marcjanny SARNACKIEJ lat 35, urodzona w Andrzejewie 24.02.1872, 29/1872.        

GUTOWSKI Hipolit, syn Franciszka lat 30 i Marianny KACZYŃSKIEJ lat 30, urodzony w Lenartach 19.09.1872, 107/1872.        

GWARDIAK Józefa, córka Wacława lat 40 i Anny ŁUNIEWSKIEJ lat 35, urodzona w Łętownicy 14.04.1872, 55/1872.    

JABŁONOWSKI Bolesław Piotr, syn Walentego lat 28 i Anny DŁUGOBORSKIEJ lat 24, urodzony w Gołembiach 12.01.1872, 7/1872.    

JAKUBOWSKA Scholastyka, córka Józefa lat 40 i Marianny MALISZEWSKIEJ lat 30, urodzona w Andrzejewie 29.01.1872, 13/1872.    

JANKOWSKI Józef, syn Damazego lat 27 i Franciszki MŁYNARCZUK lat 30, urodzony w Leśniewie 05.02.1872, 16/1872.        

JANKOWSKI Józef, syn Tomasza lat 35 i Ewy KŁOSIŃSKIEJ lat 35, urodzony w Andrzejewie 10.03.1872, 40/1872.    

JANKOWSKI Piotr, syn Franciszka lat 45 i Marianny RZOMEK lat 25, urodzony w Andrzejewie 16.04.1872, 57/1872.        

JASIECKI Andrzej, syn Marianny lat 20, urodzony w Mianowie 25.01.1872, 12/1872.    

JASIOBENCKA Paulina, córka Jana lat 25 i Marianny KOTOMSKIEJ lat 23, urodzona w Andrzejewie 16.06.1872, 79/1872.    

JASIONOWSKI Stanisław, syn Eleonory  lat 22, urodzony w Grzymkach 26.04.1872, 58/1872.    

JAŹWIŃSKI Marian Feliks, syn Jana lat 30 i Anny GODLEWSKIEJ lat 22, urodzony w Cechnach 01.01.1872, 1/1872.    

JÓŹWIAK Emilia, córka Walentego lat 37 i Anny DMOCHOWSKIEJ lat 37, urodzona w Mianowie 24.01.1872, 10/1872.    

KACZYŃSKA Anna, córka Feliksa lat 30 i     Marianny ZAGROBY lat 25, urodzona w Ruskołęce 12.01.1872, 4/1872.            

KACZYŃSKA Stanisława, córka Marcjanny lat 24, urodzona w Dworakach 01.05.1872, 62/1872.    

KANKOWSKI Adam, syn Jakóba lat 35 i Franciszki DEMBEK lat 32, urodzony w Ruskołęce 27.11.1872, 123/1872.    

KARPIŃSKI Franciszek, syn Adama lat 30 i Anny ANDRZEJCZUK lat 30, urodzony w Ruskołęce 08.01.1872, 3/1872.        

KOS Aleksander, syn Piotra lat 32 i Marceli ZAŁUSKIEJ lat 25, urodzony w Drogoszewie 07.06.1872, 76/1872.    

KOSAKOWSKI Paweł, syn Marianny lat 24, urodzony w Łętownicy 04.12.1872, 126/1872.    

KOTOMSKA Zofia, córka Franciszka lat 29 i Marianny JANKOWSKIEJ lat 29, urodzona w Andrzejewie 23.07.1872, 92/1872.        

KOTOMSKI Franciszek, syn Mikołaja lat 26 i Józefy DOROBISZ lat 25, urodzony w Andrzejewie 12.04.1872, 54/1872.        

KOWALCZYK Marianna, córka Gertrudy lat 40, urodzona w Jabłonowie 19.02.1872, 24/1872.    

KRYSTOSIAK Rozalia, córka Ignacego lat 42 i Marianny PIEKUT lat 42, urodzona w Leśniewie 04.05.1872, 63/1872.        

KULESZA Adam, syn Franciszka lat 25 i Katarzyny MATI lat 21, urodzony w Janowie 03.04.1872, 49/1872.        

KULESZA Marianna, córka Marcelego lat 40 i Anny SMOLIŃSKIEJ lat 22, urodzona w Mianowie 12.08.1872, 98/1872.    

KURAK Kacper, syn Jana lat 30 i Konstancji KUPRIANOWSKIEJ lat 27, urodzony w Olszewie 26.12.1872, 133/1872.    

KURANT Franciszek, syn Adama lat 33 i     Katarzyny GWARDIAK lat 30, urodzony w Łętownicy 09.04.1872, 53/1872.    

KURANT Katarzyna, córka Leona lat 26 i Barbary SIENICKIEJ lat 26, urodzona w Łętownicy 13.11.1872, 119/1872.    

KUSKOWSKA Anna, córka Kazimierza lat 30 i Marianny MOWEL lat 30, urodzona w Ruskołęce 05.12.1872, 128/1872.    

KWIATKOWSKA Józefa, córka Kazimierza lat 34 i Ludwiki PIEKUTOWSKIEJ lat 33, urodzona w Łętownicy 22.02.1872, 26/ 1872.        

LESZCZYŃSKA Wincenta, córka Józefa lat 40 i Katarzyny BRYLIK lat 35, urodzona w Andrzejewie 19.07.1872, 91/1872.        

LESZCZYŃSKI Piotr, syn     Feliksa lat 50 i Marianny RYTEL lat 24, urodzony w Andrzejewie     19.03.1872, 46/1872.        

LUCIŃSKA Teofila, córka Andrzeja lat 28 i Katarzyny PARAFIAŃCZUK lat 26, urodzona w Jabłonowie 28.02.1872, 33/1872.        

ŁOZIŃSKI Andrzej Franciszek, syn Bartłomieja lat 40 i Julianny GOLENIEWSKIEJ lat 38, urodzony w Łętownicy 19.11.1872, 121/1872.    

MACIEJEWSKA Teofila Weronika, córka Kazimierza lat 24 i Marianny KULESZA lat 23, urodzona w Drogoszewie 30.12.1872, 138/1872.        

MALISZEWSKI Józef, syn Szymona lat 37 i Ewy MODZELEWSKIEJ lat 28, urodzony w Andrzejewie 07.03.1872, 36/1872.    

MAŃKOWSKA Józefa, córka Michała lat 44 i Marianny GRUCHACZ lat 38, urodzona w Andrzejewie 05.04.1872, 52/1872.        

MATYSKO Julian, syn Jana lat 28 i Pauliny GRYGLASZEWSKIEJ lat 22, urodzony w Mianowie 25.06.1872, 83/1872.        

MAZUROWSKA Adolfina, córka Konstantego lat 40 i Julianny MICHAŁOWSKIEJ lat 35, urodzona w Gorzejewie 19.01.1872, 8/1872.        

MIAZGA Józef, syn Józefa lat 40 i Ewy TATKOWSKIEJ lat 40, urodzony w Olszewie 06.08.1872, 96/1872.    

MICHALSKI Adam, syn Franciszka lat 25 i Julianny SIENICKIEJ lat 21, urodzony w Nowymborku 03.12.1872, 124/1872.        

MISZTALEWSKA Aleksandra, córka Konstantego lat 38 i Kornelii PRZEŹDZIECKIEJ lat 33, urodzona w Pierzchałach 11.10.1872, 115/1872.    

NAGALSKA Marianna, córka Walentego lat 26 i Wiktorii MENTECKIEJ lat 26, urodzona w Drogoszewie 01.06.1872, 77/1872.    

OŁDAKOWSKA Anna, córka Feliksa lat 42 i Rozalii JANCZEWSKIEJ lat 36, urodzona w Świerżach Pankach 30.08.1872, 104/1872.        

OŁDAKOWSKA Józefa, córka Adama lat 30 i Marianny ŻELAZOWSKIEJ lat 21, urodzona w Mianowie 07.12.1872, 127/1872.        

OŚCIŁOWSKA Anna, córka Franciszka lat 30 i Marianny MALISZEWSKIEJ lat 26, urodzona w Andrzejewie 24.06.1872, 82/1872.

OŚCIŁOWSKI Antoni, syn Józefa lat 38 i Antoniny STEMPCZYŃSKIEJ lat 36, urodzony w Łętownicy 29.05.1872, 71/1872.        

OŚCIŁOWSKI Franciszek, syn Grzegorza lat 40 i Józefy SIEJK lat 35, urodzony w Ruskołęce 29.06.1872, 84/1872.    

OŚCIŁOWSKI Łukasz, syn Franciszka lat     30 i Weroniki KALUPY lat 28, urodzony w Ruskołęce 28.09.1872, 110/1872.        

OŚCIŁOWSKI Władysław, syn Antoniego lat 40 i Marianny BIAŁY lat 35, urodzony w Ruskołęce 20.05.1872, 67/1872.    

PĘKALA Józef, syn  Wincentego lat 25 i Apolonii JASIONOWSKIEJ lat 27, urodzony w Łętownicy 07.03.1872, 35/1872.        

PĘKALA Marcjanna, córka Adama lat 37 i Heleny KURANT lat 32, urodzona w Łętownicy 28.12.1872, 135/1872.

PIEŃKOWSKA Józefa, córka Pawła lat 45 i Marianny ZAREMBY lat 36, urodzona w Drogoszewie 29.08.1872, 102/1872.        

PIEŃKOWSKA Paulina, córka Józefa lat 30 i Konstancji ZAREMBY lat 27, urodzona w Pieńkach Żakach 25.10.1872, 117/1872.    

PIOTRZAK Jan, syn Józefa lat 30 i Franciszki GERO lat 30, urodzony w Mianowie 14.12.1872, 129/1872.

PŁOTCZYK Franciszka, córka Jana lat 32 i Scholastyki OŚCIŁOWSKIEJ lat 21, urodzona w Ruskołęce 08.03.1872, 37/1872.            

PŁOTCZYK Karol, syn Tomasza lat 30 i Agnieszki TATKO lat 28, urodzony w Łętownicy 27.12.1872, 136/1872.    

POLAK Jan, syn     Marcina lat 36 i Anny TYMIŃSKIEJ lat 25, urodzony w Andrzejewie 31.10.1872, 118/1872.    

POPŁAWSKI Aleksander, syn Konstantego lat 40 i Anny BUCZYŃSKIEJ lat 40, urodzony w Jabłonowie 06.02.1872, 17/1872.    

PREDEL Józefa, córka Jana lat 37 i Katarzyny KALUPY lat 26, urodzona w Ruskołęce 08.04.1872, 51/1872.    

PRZEŹDZIECKI Aleksander, syn Józefa lat 33 i Rozalii ZAWISTOWSKIEJ lat 30, urodzony w Dworakach 15.07.1872, 88/1872.    

PRZEŹDZIECKI Feliks Longin, syn Franciszka lat 28 i Pauliny DOŁĘGOWSKIEJ lat 24, urodzony w Dworakach 03.03.1872, 32/1872.        

PRZEŹDZIECKI Teofil, syn Wincentego lat 30 i Eleonory SUTKOWSKIEJ lat 28, urodzony w Dworakach 05.07.1872, 86/1872.        

PSZCZOŁOWSKI Tomasz, syn Piotra lat 42 i Julianny POLAK lat 33, urodzony w Andrzejewie 23.02.1872, 27/1872.    

RACIENCKA Anna, córka Mateusza lat 35 i Marianny ZAŁUSKIEJ lat 37, urodzona w Andrzejewie 25.01.1872, 11/1872.    

RACIENCKI Bolesław Franciszek, syn Wiktora lat 40 i Franciszki POPŁAWSKIEJ lat 38, urodzony w Andrzejewie 29.07.1872, 93/1872.    

RACIENCKI Piotr, syn Stanisława lat 33 i Józefy GRÓCHACZ lat 28, urodzony w Andrzejewie 22.12.1872, 130/1872.        

ROSOCHACKI Bolesław, syn Mikołaja lat 33 i Kamili GROCHOWSKIEJ lat 30, urodzony w Lenartach 14.01.1872, 5/1872.        

ROSTKOWSKA Stefania Marcela, córka Antoniego lat 28 i Anny GODLEWSKIEJ lat 24, urodzona w Gorzejewie 08.09.1872, 105/1872.        

ROSTKOWSKI Antoni, syn Leona lat 44 i Józefy KULESZY lat 40, urodzony w Budziszewie Śledzionach 05.06.1872, 74/1872.    

RUDZIŃSKI Feliks, syn Kacpra lat 40 i Anny SIEJK lat 26, urodzony w Ruskołęce 18.08.1872, 100/1872.

RUTKOWSKI Franciszek, syn Kazimierza lat 48 i Teofili STEMPCZYŃSKIEJ lat 40, urodzony w Nienałtach 16.06.1872, 80/1872.        

RZECZYŃSKI Andrzej, syn Jana lat 26 i Wiktorii DMOCHOWSKIEJ lat 26, urodzony w Andrzejewie 24.01.1872, 9/1872.

SADOWSKA Julianna, córka Jana lat 33 i Marianny OLSZEWSKIEJ lat 33, urodzona w Ruskołęce 24.02.1872, 28/1872.        

SADOWSKA Marianna, córka Antoniego lat 35 i Franciszki MIECZKOWSKIEJ lat 25, urodzona w Ruskołęce 29.03.1872, 48/1872.        

SIEJK Stanisław, syn Józefa lat 45 i Zofii STAŃCZUK lat 26, urodzony w Mianowie 23.03.1872, 47/1872.

SIENICKA Marianna, córka Rozalii lat 24, urodzona w Kuleszkach Małych 31.01.1872, 15/1872.    

SKŁODOWSKA Ewa, córka Wacława lat 33 i Anny KULESZY lat 33, urodzona w Leśniewie 12.08.1872, 97/1872.    

SKŁODOWSKI Adam Bolesław, syn Pauliny lat 24, urodzony w Olszewie 25.05.1872, 70/1872.    

STANIASZEK Grzegorz, syn Marcina lat 33 i Marianny GOŁAŚ lat 40, urodzony w Andrzejewie 27.04.1872, 60/1872.        

STANIEC Józef, syn Szymona lat 36 i Anny ŻOŁNIK lat 30, urodzony w Ruskołęce 24.08.1872,101/1872.

STRZELEC Bolesław, syn Stanisława lat 35 i Ewy KUREWICKIEJ lat 25, urodzony w Łętownicy 30.12.1872, 139/1872.        

STRZELEC Bolesława, córka Feliksa lat 40 i Pauliny AMBROZIAK lat 40, urodzona w Łętownicy 04.12.1872, 125/1872.    

SURDYKOWSKA Aleksandra Anna Helena, córka Juliana lat 31 i Emilii PIENTKA lat 26, urodzona w Janowie 15.05.1872, 66/1872.    

SUTKOWSKA Aleksandra, córka Franciszka lat 45 i Apolonii WYSZYŃSKIEJ lat 25, urodzona w Ołdakach Polonii 17.08.1872, 99/1872.        

SUTKOWSKA Anna, córka Ksawerego lat 32 i Ewy CIECHNOWSKIEJ lat 26, urodzona w Andrzejewie 23.12.1872, 131/1872.        

SZULBORSKA Emilia, córka Jana lat 28 i Małgorzaty GODLEWSKIEJ lat 27, urodzona w Świerżach Kiełczach 08.09.1872, 106/1872.        

SZYDŁOWSKA Zuzanna, córka Piotra lat 24 i Antoniny TRĄBKA lat 20, urodzona w Ruskołęce 12.03.1872, 43/1872.        

SZYMAŃSKA Aleksandra, córka Stanisława lat 25 i Joanny PILICHOWSKIEJ lat 24, urodzona w Drogoszewie 16.02.1872, 21/1872.        

SZYMAŃSKI Benedykt, syn Pawła lat 40 i Rozalii NOWACKIEJ lat 43, urodzony w Grzymkach 09.03.1872, 39/1872.    

SZYMAŃSKI Jan, syn Franciszka lat 30 i Julianny KAPUSTY lat 30, urodzony w Nowymborku  13.02.1872, 20/1872.        

SZYMAŃSKI Piotr, syn Jana lat 26 i Franciszki DEMBEK lat 25, urodzony w Ruskołęce 07.10.1872, 114/1872.        

ŚLIWOWSKI Antoni, syn Leona lat 35 i Józefy GONSIEWSKIEJ lat 33, urodzony w Grzymkach 11.03.1872, 42/1872.    

ŚWIERŻEWSKI Adolf, syn Wacława lat 32 i Pauliny BONCZEK lat 32, urodzony w Łętownicy  05.06.1872, 73/1872.        

ŚWIERŻEWSKI Bolesław, syn Pawła lat 32 i Pauliny BUDZISZEWSKIEJ lat 27, urodzony w Świerżach Pankach 04.03.1872, 38/1872.        

TABENCKA Anna, córka Tomasza lat 30 i Elżbiety PIOTROWSKIEJ lat 28, urodzona w Żakach 26.09.1872, 109/1872.    

TATKO Anna, córka Tomasza lat 33 i Małgorzaty SŁABEJ lat 35, urodzona w Łętownicy 11.07.1872, 87/1872.        

TRUSZKOWSKA Anna, córka Piotra lat 40 i Antoniny ŚWIERŻEWSKIEJ lat 37, urodzona w Żakach 10.03.1872, 41/1872.    

TRYNISZEWSKI Bolesław, syn Jana lat 38 i Teofili GODLEWSKIEJ lat 38, urodzony w Żakach 22.02.1872, 25/1872.        

TURKOT Marian, syn Józefa lat 32 i Rozalii NOWACKIEJ lat 31, urodzony w Ołdakach Polonii 27.07.1872, 94/1872.        

TYL Helena, córka Józefa lat 40 i Elżbiety GUBERT lat 40, urodzona w Ruskołęce     07.03.1872, 34/1872.

UGNIEWSKA Franciszka, córka Feliksa lat 36 i Feliksy KULESZY lat 36, urodzona w Cechnach 27.09.1872, 111/1872.        

WAJSZCZYK Teofil, syn Wojciecha lat 28 i Marianny BRZOZOWSKIEJ lat 24, urodzony w Andrzejewie 17.02.1872, 23/1872.    

WALCZUK Jan, syn Piotra lat 30 i Zofii GUMIĘŻNEJ lat 28, urodzony w Leśniewie 22.05.1872, 69/1872.

WIERZBOWSKA Adolfina, córka Stanisława lat 58 i Teofili PIENTKI lat 45, urodzona w Świerżach Pankach 26.04.1872, 59/1872.    

WILCZYŃSKA Marianna, córka Antoniego lat 35 i Teofili JAWOROWSKIEJ lat 35, urodzona w Grzymkach 24.09.1872, 108/1872.        

WOJTKOWSKA Emilia, córka Walentego lat 43 i Anny KULESZY lat 36, urodzona w Kuleszach Wielkich 23.08.1872, 103/1872.        

WYSZYŃSKI Władysław, syn Wiktora lat 60 i Rozalii DMOCHOWSKIEJ lat 20, urodzony w Ołdakach Polonii 05.05.1872, 64/1872.        

ZAGROBA Józefa, córka Jakóba lat 40 i Jadwigi WONDOŁKOWSKIEJ lat 38, urodzona w Janowie 05.06.1872, 75/1872.    

ZAKRZEWSKA Emilia, córka Jana lat 35 i Ewy GODLEWSKIEJ lat 26, urodzona w Budziszewie Śledzionach 12.02.1872, 22/1872.        

ZAKRZEWSKI Bolesław, syn Franciszka lat 32 i Teofili NIEMIRY lat 30, urodzony w Budziszewie Śledzionach 14.11.1872, 120/1872.        

ZAŁUSKA Jan Telesfor, syn Wawrzyńca lat 34 i Antoniny JABŁONOWSKIEJ lat 30, urodzony w Cechnach 23.12.1872, 132/1872.    

ZAŁUSKA Bolesława, córka Walentego lat 36 i Józefy OŚCIŁOWSKIEJ lat 22, urodzona w Załuskach 29.01.1872, 14/1872.    

ZAŁUSKA Józefa, córka Marcjanny lat 25, urodzona w Andrzejewie 06.10.1872, 113/1872.    

ZAŁUSKA Teofil, syn Tomasza lat 30 i Anny NIEMIRY lat 25, urodzony w Załuskach 17.07.1872, 90/1872.        

ŻAJKOWSKA Anna, córka Józefa lat 25 i Marcjanny STANIEC lat 22, urodzona w Łętownicy 28.12.1872, 137/1872.        

ŻYŁOWSKA Marianna, córka Antoniego lat 30 i Rozalii PIEŃKOWSKIEJ LAT 40, urodzona w Grodzicku 13.03.1872, 45/1872.        






 
Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości