postheadericon Indeks urodzeń parafia Andrzejewo 1871

BAGIŃSKI Jan, syn Kazimierza lat 32 i Jadwigi ŻEBROWSKIEJ lat 32, urodzony w Janowie 12.06.1871, 97/1871.    

BEDNARCZUK Władysław, syn Macieja, lat  23 i Zofii GRABOWSKA lat 21, urodzony w Mianowie 22.10.1871, 159/1871.

BIAŁA Bronisława, córka Kaliksta lat 28 i Franciszki GORECKIEJ lat 24, urodzona w Ruskołęce 07.06.1871, 95/1871.    

BIAŁA Marianna, córka    Wincentego lat 48 i Rozalii GRODZKIEJ lat 32, urodzona w Ruskołęce 06.01.1871, 7/1871.    

BIAŁY Adam, syn Pawła lat 36 i Anny KALUPY lat 23, urodzony w Sobotkach 11.12.1871, 181/1871.

BIAŁY Jan, syn Tomasza lat 30 i Elżbiety KOWALCZYK lat 35, urodzony w Ruskołęce 23.03.1871, 60/1871.    

BIELIK Franciszek, syn Rocha lat 40 i Tekli RUDZIŃSKIEJ lat 30, urodzony w Ruskołęce 20.09.1871, 141/1871.    

BIELIK Rozalia, córka Karola lat 26 i Marianny  ŻOŁNIK lat  26, urodzona w Ruskołęce 13.03.1871, 55/1871.        

BOJANOWSKA Zuzanna, córka Franciszka lat  46 i Katarzyny LASKOWSKIEJ lat  26, urodzona w Andrzejewie 08.09.1871, 134/1871.        

BRZOZOWSKA Franciszka, córka Jana lat 33 i Katarzyny KOTOMSKIEJ lat 34, urodzona w Andrzejewie 17.01.1871, 12/1871.    

BUDZISZEWSKA Emilia, córka Teofila lat 28 i Katarzyny GODLEWSKIEJ lat 28, urodzona w Świerżach Tworkach 23.03.1871, 63/1871.    

BUDZISZEWSKA Marianna, córka Wiktora lat 40 i Józefy WOŁKOWICKIEJ lat 27, urodzona w Kuleszkach Wielkich 30.07.1871, 115/1871.        

BUDZISZEWSKA Władysława Zofia, córka Kornelii PIENTKA lat 32, urodzona w Łętownicy 04.03.1871, 122/1871.            

BUDZISZEWSKI Bronisław, syn Adama lat 30 i Wincenty GODLEWSKIEJ lat 23, urodzony w Załęgach 15.08.1871, 123/1871.        

BURCZAK Bronisława, córka Józefa lat 27 i Aleksandry PŁOTCZYK lat 23, urodzona w Mianowie 21.05.1871, 87/1871.    

BURCZAK Franciszek, syn Jana lat 21 i Marianny ADAMCZUK lat 20, urodzony w Mianowie 31.08.1871, 128/1871.        

BYSTRZYCKI Franciszek, syn Piotra lat 40 i Anny ŁUNIEWSKIEJ lat 33, urodzony w Andrzejewie 28.11.1871, 176/1871.    

CHANKOWSKA Marianna, córka Ksawerego lat 37 i Rozalii TWORKOWSKIEJ lat 35, urodzona w Grzymkach 03.02.1871, 26/1871.    

CHLUDZIŃSKA Waleria, córka Adama lat 42 i Marianny ZAŁUSKIEJ lat 34, urodzona w Mroczkach 25.05.1871, 92/1871.        

CHMIELEWSKA Bronisława, córka Adama lat 30 i Teodory SUTKOWSKIEJ lat 32, urodzona w Pierzchałach 01.10.1871, 145/1871.    

CHOJNACKI Aleksander, syn Tomasza lat 30 i Marianny KOS lat 28, urodzony w Jachach 29.01.1871, 19/1871.    

CZARTOSZEWSKA Felicja, córka Kazimierza lat 30 i Marcjanny ROSOCHACKIEJ lat 33, urodzona w Grodzicku 14.10.1871, 157/1871.        

CZYŻEWSKI Jan, syn Michała lat 25 i Anny KOZŁOWSKIEJ lat 26, urodzony w Andrzejewie 27.01.1871, 18/1871.    

DANIŁOWSKI Aleksander, syn Jana lat 35 i Emilii DUCHNOWSKIEJ lat 30, urodzony w Nowymborku 09.04.1871, 71/1871.    

DASKIEWICZ Jan, syn Albina lat 28 i Józefy KRYSTOSIAK lat 20, urodzony w Leśniewie 03.11.1871,   168/1871.    

DOROBISZ Paweł, syn Tomasza lat 30 i Rozalii BOJANOWSKIEJ lat 30, urodzony w Andrzejewie 29.12.1871, 190/1871.        

DOROBISZ Piotr, syn Tomasza lat 30 i Rozalii BOJANOWSKIEJ lat 30, urodzony w Andrzejewie 29.12.1871, 189/1871.        

DYSZCZYK Jan, syn Franciszka lat 37 i Antoniny GAWRYCHOWSKIEJ lat 30, urodzony w Nowymborku 01.04.1871, 67/1871.        

GŁOWACKI Jan Roman, syn Stanisława lat 45 i Józefy GRUCHACZ lat 30, urodzony w Andrzejewie 29.07.1871, 113/1871.        

GOCŁOWSKI Jan, syn Stanisława lat 30 i Anny POLAK lat 23, urodzony w Andrzejewie 26.12.1871, 188/1871.

GODLEWSKA Balbina, córka Aleksandra lat 33 i Katarzyny SOSNOWSKIEJ lat 34, urodzona w Mianowie 21.01.1871, 16/1871.        

GODLEWSKA Bolesława, córka Franciszka lat 26 i Cecylii DMOCHOWSKIEJ lat 20, urodzona w Gorzejewie 14.09.1871, 139/1871.

GOŁAŚ Anna, córka Jana lat 30 i Wiktorii JASIOBENCKIEJ lat 30, urodzona w Andrzejewie 04.09.1871, 131/1871.        

GOŁAŚ Marcella, córka Grzegorza lat 35 i Wiktorii ROGACZYK lat 35, urodzona w Andrzejewie 06.06.1871, 96/1871.        

GONSIEWSKI Adam, syn Józefa lat 30 i Scholastyki PIETROWSKIEJ lat 28, urodzony w Łętownicy 21.08.1871, 121/1871.    

GRODZICKA Aleksandra, córka Telesfora lat 27,  stolarza i Antoniny WALTER lat 23, urodzona w Andrzejewie 25.10.1871, 160/1871.        

GROMEK Rozalia, córka Teofili lat 19, urodzona w Ruskołęce 10.01.1871, 6/1871.    

GRONCKA Aleksandra, córka Feliksa lat 35 i Rozalii ZAWISTOWSKIEJ lat 24, urodzona w Andrzejewie 29.08.1871, 125/1871.        

GRUCHACZ Józef, syn Feliksa lat 27 i Celestyny MALECKIEJ lat 25, urodzony w Andrzejewie 30.08.1871, 127/1871.        

GUMIĘŻNY Karol, syn Tomasza lat 23 i Marianny GRZESZCZUK lat 22, urodzony w Leśniewie 13.10.1871, 154/1871.    

GWARDIAK Ewa, córka Wacława lat 43 i Anny ŁUNIEWSKIEJ lat 32, urodzona w Łętownicy  17.02.1871, 34/1871.        

JABŁOŃSKI Władysław, syn Dominika lat 50, arendatora majątku i Marianny JABŁOŃSKIEJ lat 45, urodzony w Lenartach 25.05.1871, 89/1871.        

JAKUBOWSKA Bolesława, córka Walentego lat 33 i Marianny BORECKIEJ lat 30, urodzona w Łętownicy 25.09.1871, 147/1871.        

JAKUBOWSKI Adam, syn Franciszka lat 45 i Anny MACIEJEWSKIEJ lat 40, urodzony w Łętownicy 12.12.1871, 183/1871.    

JANCZEWSKA Józefa, córka Konstantego lat 24 i Feliksy PIEŃKOWSKIEJ lat 20, urodzona w Kuleszkach Małych 11.07.1871, 106/1871.    

JANISZEWSKA Teofila, córka Jana lat 28 i Zuzanny NIETUBYĆ lat 25, urodzona w Leśniewie  03.08.1871, 114/1871.    

JANKOWSKA Józefa, córka Piotra lat 30 i Katarzyny MALISZEWSKIEJ lat 33, urodzona w Andrzejewie 02.04.1871, 65/1871.        

JANKOWSKA Marianna, córka Antoniego lat 24 i Anny BRZOZOWSKIEJ lat 24, urodzona w Andrzejewie 19.01.1871, 13/1871.        

JASIECKI Józef, syn Ewy lat 25, urodzony w Jabłonowie 24.12.1871, 186/1871.    

JASIONOWSKA Emilia, córka Józefa lat 34 i Antoniny NOWACKIEJ lat 34, urodzona w Grzymkach 09.11.1871, 170/1871.    

JASIONOWSKA Florentyna, córka Eleonory lat 20, urodzona w Mianowie 01.03.1871, 48/1871.

JASKO Anna, córka Piotra lat 33 i Józefy STANIASZEK lat 27, urodzona  w Andrzejewie  12.04.1871, 73/1871.        

JASKO Jan, syn Józefa lat 34 i Franciszki JAKUBOWSKIEJ lat 30, urodzony w Andrzejewie  06.10.1871, 151/1871.    

JAWOROWSKA Józefa, córka Franciszka lat 36 i Julianny NIEMIRA lat 30, urodzona w Załęgach 26.10.1871, 164/1871.    

JEGLIKOWSKA Michalina, córka Jana lat 34 i Franciszki GOŁAŚ lat 28, urodzona w Załuskach 17.09.1871, 140/1871.        

KACZYŃSKA Franciszka, córka Jana lat 30 i Marianny ŻOŁNIK lat 30, urodzona w Janowie 20.08.1871, 119/1871.

KALUPA Teofila, córka Józefa lat 30 i Marianny ZALEWSKIEJ lat 38, urodzona w Ruskołęce 18.07.1871 108/1871.            

KALUPA Zuzanna, córka Marianny lat 21, urodzona w Ruskołęce 07.03.1871, 49/1871.    

KARPIŃSKI Ksawery, syn Piotra lat 24 i Marianny NOWACKIEJ lat 23, urodzony w Andrzejewie 26.12.1871, 187/1871.        

KEMPISTA Bronisława, córka Józefa lat 40 i Klary GROCHOWSKIEJ lat 35, urodzona w Załuskach 31.01.1871, 22/1871.        

KIEŁCZYŃSKA Julianna, córka Feliksa lat 28 i Klary FALKOWSKIEJ lat 21, urodzona w Andrzejewie 19.07.1871, 109/1871.    

KIMIŃSKA Marianna, córka Ignacego lat 40 i Julianny BANDARZ lat 30, urodzona w Mianowie 08.08.1871, 116/1871.        

KONARZEWSKI Aleksander, syn Stanisława lat 30 i Ewy KRAJEWSKIEJ lat 28, urodzony w Nowymborku 02.03.1871, 47/1871.        

KONCZEWSKI Andrzej, syn Grzegorza lat 28 i Józefy CZYŻEWSKIEJ lat 28, urodzony 23.01.1871,14/1871.    

KONCZEWSKI Franciszek, syn Piotra lat 40 i Marianny  OŚCIŁOWSKIEJ lat 32, urodzony w Andrzejewie 18.04.1871, 77/1871.        

KONDRATOWICZ Władysław Remigiusz, syn Konstantego lat 47 i Julii MICHNOWSKIEJ lat 32, urodzony w Ruskołęce 19.04.1871, 85/1871.

KOTOMSKI Adolf, syn Jana lat 42 i Józefy KOTOMSKIEJ lat 38, urodzony w Żakach 14.10.1871, 155/1871.            

KOTOMSKI Franciszek, syn Tomasza lat 46 i Marianny ZAKRZEWSKIEJ lat 23, urodzony w Andrzejewie 19.03.1871, 58/1871.    

KRAJEWSKI Mikołaj, syn Franciszka lat 32 i Joanny KRAJEWSKIEJ lat 33, urodzony w Grodzicku 27.11.1871, 174/1871.                

KRAJEWSKI Stanisław, syn Piotra lat 30 i Julianny GODLEWSKIEJ lat 25, urodzony  w Nowymborku 19.12.1871, 184/1871.        

KRASZEWSKA Józefa, córka Piotra lat 40 i Franciszki GOŁAŚ lat 28, urodzona w Andrzejewie 06.10.1871, 150/1871.        

KUCZYŃSKA Anna, córka Macieja lat 38 i Marcjanny PŁOTCZYK lat 30, urodzona w Łętownicy 19.07.1871, 110/1871.        

KULESZA Bronisława, córka Jana lat 25 i Marianny  SIENICKIEJ lat 20, urodzona w Świerżach Pankach 01.10.1871, 146/1871.        

KULESZA Franciszek, syn Adama lat 40 i Balbiny BIEŃKOWSKIEJ lat 39, urodzony w Kuleszkach Wielkich 28.05.1871, 93/1871.    

KURAK Józef, syn Jana lat 28 i Konstancji KUPRIANOWSKIEJ lat 25, urodzony w Olszewie  05.03.1871, 46/1871.    

LASKOWSKA Teodora, córka Balbiny  lat 22, urodzona w Andrzejewie 02.12.1871, 179/1871.    

LEBUDA Piotr, syn Józefa lat 30 i Ewy KURANT lat 30, urodzony w Nowymborku 16.04.1871,75/1871.    

LIPKA Marianna, córka Bartłomieja lat 28 i Marianny  NIEDŹWIECKIEJ lat 30, urodzona w Mianowie 14.03.1871, 56/1871.        

LIPSKI Józef, syn Piotra lat 35 i Józefy ZAREMBA lat 23, urodzony w Ołdakach Polonii 01.03.1871, 44/1871.

ŁADA Paweł Hilary, syn     Błażeja lat 30 i Anny ZAREMBA lat 27, urodzony w Nowymborku 01.01.1871,1/1871.

ŁUNIEWSKA Marianna, córka Michała lat 25 i Anny KIEŁCZYŃSKIEJ lat 23, urodzona w Jabłonowie 29.11.1871, 177/1871.        

MACIEJEWSKA Bronisława, córka Kazimierza lat 23 i Marianny KULESZA lat 22, urodzona w Drogoszewie 29.07.1871, 112/1871.    

MAJEWSKA Józefa, córka Ignacego lat 48 i Marianny STANKIEWICZ lat 40, urodzona w Ruskołęce 01.03.1871, 45/1871.        

MALINOWSKI Wiktor, syn Szczepana lat 28 i Franciszki KUROWSKIEJ lat 28, urodzony w Grzymkach 30.10.1871, 162/1871.    

MALISZEWSKI Aleksander, syn Jana lat 45 i Agnieszki ZAŁUSKIEJ lat 37, urodzony w Andrzejewie 21.04.1871, 79/1871.        

MATI Rozalia, córka Adama lat 28 i Małgorzaty OŚCIŁOWSKIEJ lat 24, urodzona w Ruskołęce 25.11.1871,173/1871.    

MICHALIK Antonina, córka Karola lat 40 i Rozalii PAŁĘCKIEJ lat 30, urodzona w Andrzejewie 20.06.1871, 100/1871.    

MICHALSKA Bronisława, córka Franciszka lat 25 i Julianny SIENICKIEJ lat 21, urodzona w Nowymborku 06.01.1871, 8/1871.    

MŁYNARCZUK Bronisława, córka Franciszka lat 33 i Zofii ANDRZEJCZUK lat 32, urodzona w Leśniewie 01.05.1871, 82/1871.        

MORAWSKA Anna, córka Jana lat 40 i Józefy  LUBASKIEJ lat 26, urodzona w Dworakach 23.03.1871, 62/1871.    

NAROŻNY Aleksander, syn Stanisława lat 50 i Marianny JASKO lat 30, urodzony w Nowymborku 13.03.1871, 53/1871.    

NIENAŁTOWSKA Adolfina, córka Józefa lat 30 i Małgorzaty  PIEŃKOWSKIEJ lat 30, urodzona w Gołębiach 27.01.1871, 24/1871.    

NIENAŁTOWSKA Konstancja, córka Tomasza lat 38 i Anny ŚWIERŻEWSKIEJ lat 32, urodzona w Gołębiach 04.06.1871, 98/1871.        

NIENAŁTOWSKA Marianna Adolfina, córka Walentego lat 40 i Julianny PRZEŹDZIECKIEJ lat 32, urodzona w Gołębiach 21.11.1871, 175/1871.            

NIETUBYĆ Teofil, syn Jana lat 43 i Marianny BRZOZOWSKIEJ lat 40, urodzony w Mianowie 14.04.1871, 74/1871.    

NOWACKI Jan, syn Mikołaja lat 37 i Franciszki ZIELONKA lat 33, urodzony w Andrzejewie 14.01.1871,10 /1871.        

OGRODNIK Emilia, córka Kazimierza lat 26 i Franciszki PĘKALA lat 25, urodzona w Łętownicy 02.09.1871, 130/1871.    

OŚCIŁOWSKA Józefa, córka Franciszka lat 30 i Scholastyki OGRZEWAŁA lat 30, urodzona w Ruskołęce 28.05.1871, 94/1871.        

OŚCIŁOWSKA Marcjanna, córka Stanisława lat 40 i Katarzyny MORAWSKIEJ lat 40, urodzona w Ruskołęce 08.09.1871, 133/1871.    

OŚCIŁOWSKA Marianna, córka Jana lat 26 i Anny KOWALCZYK lat 23, urodzona w Ruskołęce 26.05.1871, 91/1871.    

OŚCIŁOWSKI Aleksander, syn Antoniego lat 40 i Wiktorii ŁADY lat 38, urodzony w Jabłonowie 30.10.1871, 166/1871.        

OŚCIŁOWSKI Wojciech, syn Franciszka lat 27 i Weroniki KALUPY lat 27, urodzony w Ruskołęce 15.04.1871, 69/1871.            

PĘKALA Aleksander, syn Feliksa lat 33 i Ludwiki ROKICKIEJ lat 31, urodzony w Ruskołęce 30.08.1871,126/1871.        

PĘKALA    Marianna, córka Józefa lat 27 i Kunegundy PAC lat 25, urodzona w Łętownicy 10.07.1871,105/1871.

PĘKALA Paweł, syn Adama lat 34 i Heleny KURANT lat 30, urodzony w Łętownicy 13.01.1871,9/1871.

PIEŃKOWSKA Emilia, córka Stanisława lat 40 i Marianny DMOCHOWSKIEJ lat 33, urodzona w Żakach 09.02.1871, 29/1871.    

PIEŃKOWSKA Ewa Adolfina, córka Piotra lat 40 i Franciszki NIENAŁTOWSKIEJ lat 24, urodzona w Kuleszkach Małych 12.11.1871, 171/1871.    

PISZCZATOWSKI Ludwik, syn Piotra lat 48 i Salomei ZAŁUSKIEJ lat 44, urodzony w Ołdakach Polonii 14.08.1871, 117/1871.        

PŁOTCZYK Franciszka, córka Pawła lat 40 i Anny TRĄBKA lat 25, urodzona w Ruskołęce 09.07.1871,104/1871.        

PŁOTCZYK Józef, syn Piotra lat 40 i Łucji KAPUSTA lat 35, urodzony w Ruskołęce 11.03.1871,54/1871.

PŁOTCZYK Wincenty, syn Grzegorza lat 42 i Jadwigi WARUMWASER lat 31, urodzony w Ruskołęce 04.10.1871, 149/1871.    

PRZEŹDZIECKA Adolfina Magdalena, córka Wiktora lat 26 i Emilii ŻEBROWSKIEJ lat 25, urodzona w Kuleszkach Małych 10.05.1871, 84/1871.    

PRZEŹDZIECKA Aleksandra, córka Aleksandra lat 28 i Katarzyny ZALEWSKIEJ lat 21, urodzona w Dworakach 22.02.1871, 43/1871.        

PRZEŹDZIECKA Bronisława, córka Ławretnego lat 38 i Katarzyny WILCZYŃSKIEJ lat 25, urodzona w Sobotkach 22.03.1871, 61/1871.        

PRZEŹDZIECKA Marianna, córka Franciszka lat 28 i Pauliny DOŁĘGOWSKIEJ lat 22, urodzona w Dworakach 12.02.1871, 30/1871.

PRZEŹDZIECKI Adolf, syn Piotra lat 45 i Józefaty SKARZYŃSKIEJ lat 45, urodzony w Jachach 09.05.1871,83/1871.    

PRZEŹDZIECKI Bolesław, syn Franciszka lat 40 i Anastazji GOSK lat 34, urodzony w Gorzejewie 21.02.1871, 42/1871.        

PRZEŹDZIECKI Jan, syn Józefa lat 32 i Rozalii ZAREMBY lat 33, urodzony w Dworakach 11.01.1871,11/1871.    

PRZEŹDZIECKI Jan, syn Ludwika lat 30 i Julianny KRAJEWSKIEJ lat 25, urodzony w Dworakach 22.04.1871, 81/1871.        

PUTKOWSKA Marianna, córka Macieja lat 40 i Julianny WYSZYŃSKIEJ lat 35, urodzona w Budziszewie Kseksołach 19.04.1871, 80/1871.        

RACIENCKI Wojciech, syn Stanisława lat 30 i Józefy GRUCHACZ lat 27, urodzony w Andrzejewie 11.09.1871, 137/1871.        

RAWA Bronisława, córka Jana lat 50 i Marianny GODLEWSKIEJ lat 22, urodzona w Jachach 30.10.1871, 165/1871.        

ROSTKOWSKA Adolfina Feliksa, córka Antoniego lat 26 i Anny GODLEWSKIEJ lat 22, urodzona w Gorzejewie 09.10.1871, 152/1871.        

ROSTKOWSKA Waleria, córka Karola lat 26 i Marianny GODLEWSKIEJ lat 24, urodzona w Gorzejewie 14.03.1871, 59/1871.    

RUCIŃSKA Józefa, córka Feliksa lat 30 i Franciszki GRUCHACZ lat 35, urodzona w Andrzejewie 16.02.1871, 33/1871.        

RUDZIŃSKA Anna, córka Pawła lat 35 i Marianny NIETUBYĆ lat 30, urodzona w Ruskołęce 15.03.1871,57/1871.        

SARNACKA Marianna, córka Józefa lat 33 i Katarzyny BRZOZOWSKIEJ lat 33, urodzona w Andrzejewie 20.02.1871, 37/1871.        

SEJK Władysław, syn Wincentego lat 38 i Anny DZIEŻY lat 40, urodzony w Mianowie 03.01.1871,27/1871.    

SIEJK Piotr, syn Damazego lat 40 i Anny KSIĄŻEK lat 32, urodzony w Nienałtach 14.06.1871, 99/1871.

SIENICKA Marcjanna, córka Franciszka lat 40 i Marianny PAC lat 35, urodzona w Nowymborku 18.07.1871, 107/1871.    

SIENICKA Marta Apolonia, córka Szymona lat 43 i Anny SZYMAŃSKIEJ lat 36, urodzona w Łętownicy 27.01.1871, 20/1871.        

SIENICKA Teofila, córka Ludwika lat 43 i Franciszki WASZCZYK lat 40, urodzona w Łętownicy 16.10.1871, 156/1871.    

SKŁODOWSKA Albina, córka Franciszka lat 30 i Kamili WYSZYŃSKIEJ lat 24, urodzona w Świerżych Pankach 20.02.1871, 52/1871.        

SKŁODOWSKA Franciszka, córka Wacława lat 32 i Anny KULESZY lat 28, urodzona w Leśniewie 19.06.1871, 101/1871.            

SKŁODOWSKI Bolesław, syn Stanisława lat 23 i Emilii SKŁODOWSKIEJ lat 23, urodzony w Żakach 26.01.1871, 17/1871.    

SMOCZYŃSKA Jadwiga, córka Waleriana lat 40 i Józefy SKULSKIEJ lat 29, urodzona w Grzymkach 02.07.1871, 142/1871.        

STANIASZEK Aleksandra, córka Franciszka lat 30 i Rozalii GOŁAŚ lat 30, urodzona w Andrzejewie 04.01.1871, 2/1871.        

STANIEC Jakób Filip, syn Pawła lat 35 i Katarzyny SIENICKIEJ lat 34, urodzony w Łętownicy 17.04.1871,76/1871.    

STOKOWSKA Bolesława, córka Wincentego lat 28 i Marcjanna PIĘTKA lat 24, urodzona w Żakach 13.09.1871, 138/1871.    

STRZELEC Aleksander, syn Łukasza lat 40 i Franciszki PRZYCHODZEŃ lat 38, urodzony w Łętownicy 17.08.1871, 118/1871.    

STRZELEC Piotr, syn Feliksa lat 38 i Pauliny AMBROZIAK lat 37, urodzony w Łętownicy 30.06.1871, 102/1871.        

STRZELEC Teofila, córka Jana lat 28 i Katarzyny PENKALY lat 25, urodzona w Łętownicy 10.03.1871, 50/1871.    

SUDAK Błażej, syn Wojciecha lat 28 i Katarzyny TADKO lat 27, urodzony w Ruskołęce 23.01.1871, 15/1871.        

SUTKOWSKA Emilia, córka Konstantego lat 36 i Marianny CHOROMAŃSKIEJ lat 34, urodzona w Pierzchałach 05.09.1871, 132/1871.    

SUTKOWSKI Franciszek, syn Jana lat 38 i Antoniny TURKOT lat 35, urodzony w Ołdakach Polonii 08.01.1871, 5/1871.    

SUTKOWSKI Stanisław, syn Franciszka lat 44 i Apolonii WYSZYŃSKIEJ lat 24, urodzony w Ołdakach Polonii 05.01.1871, 3/1871.        

SYMON Katarzyna, córka Franciszka lat 27 i Konstancji RENFELT lat 22, urodzona w Jabłonowie 08.12.1871, 180/1871.    

SZULBORSKA Władysława, córka Jakóba lat 30 i Scholastyki ZGLECZEWSKIEJ lat 26, urodzona w Świerżach Kiełczach 10.09.1871, 135/1871.        

SZWARC Franciszek, syn Adama lat 28 i Marianny PREDEL lat 21, urodzony w Ruskołęce 31.01.1871, 21/1871.        

ŚWIERZEWSKA Marianna, córka Stanisława lat 25 i Bronisławy WOJTKOWSKIEJ lat 22, urodzona w Świerżach Tworkach 07.12.1871, 182/1871.    

ŚWIERŻEWSKA Bolesława, córka Wiktora lat 40 i Anny PRZEŹDZIECKIEJ lat 30, urodzona w Świerżach Tworkach 28.03.1871, 64/1871.        

ŚWIERŻEWSKI Adolf, syn Franciszka lat 33 i Moniki GODLEWSKIEJ lat 30, urodzony w Świerżach Tworkach 01.04.1871, 68/1871.        

ŚWIERŻEWSKI Konstanty, syn Andrzeja lat 25 i Anny SKŁODOWSKIEJ lat 24, urodzony w Świerżach Pankach 04.04.1871, 70/1871.    

TATKO Józefa, córka Grzegorza lat 29 i Marianny PREDEL lat 25, urodzona w Ruskołęce 08.10.1871, 153/1871.        

TRĄBKA Wawrzyniec, syn Wincentego lat 30 i Marianny SZYDŁOWSKIEJ lat 27, urodzony w Ruskołęce 06.07.1871, 103/1871.    

TRYNISZEWSKI Władysław, syn Konstantego lat 38 i Marcjanny GODLEWSKIEJ lat 30, urodzony w Budziszewie Śledzionach 01.10.1871, 143/1871.        

TRZASKA Paulina, córka Poncjusza lat 50 i Anny ZAREMBY lat 43, urodzona w Grodzicku 22.05.1871, 88/1871.    

URBAŃCZYK Antonina, córka Norberta lat 48 i Anny ŻEBROWSKIEJ lat 42, urodzona w Jabłonowie 06.01.1871, 4/1871.        

UŚCIŃSKI Bronisław, syn Wojciecha lat 33 i Karoliny BUDZISZEWSKIEJ lat 40, urodzony w Budziszewie Śledzionach 02.11.1871, 169/1871.        

WARDASZKO Franciszek, syn Aleksandra lat 28 i Ewy OŚCIŁOWSKIEJ lat 24, urodzony w Ruskołęce 08.02.1871, 28/1871.    

WEBER    Paweł, syn Jakóba lat 30 i Józefy JAKÓBOWSKIEJ lat 33, urodzony w Nowymborku 11.03.1871, 51/1871.

WEJS Józef, syn Teresy lat 30, urodzony w Łętownicy 04.10.1871, 148/1871.        

WEJS Julianna, córka Anny lat 21, urodzona w Łętownicy 23.11.1871, 172/1871.    

WILCZYŃSKI Aleksander, syn Franciszka lat 32 i     Franciszki JASKO lat 23, urodzony w Sobotkach 01.12.1871, 178/1871.        

WILIŃSKA Karolina, córka Wojciecha lat 40 i Julianny LIPSKIEJ lat 35, urodzona w Olszewie 21.12.1871, 185/1871.    

WNOROWSKI Adam, syn Eleonory lat 25, urodzony w Jabłonowie 21.10.1871, 158/1871.    

WOLIŃSKI Mikołaj, syn Grzegorza lat 50 i Józefy GWARDIAK lat 30, urodzony w Pierzchałach 25.05.1871, 90/1871.    

WYSZYŃSKI Adam, syn Wiktora lat 57 i Rozalii DMOCHOWSKIEJ lat 26, urodzony w Ołdakach  Polonii, 22.02.1871, 38/1871.        

ZABOROWSKI Teofil  Stefan, syn Józefa lat 25 i Wiktorii ATKELSKIEJ lat 25, urodzony w Mroczkach 21.08.1871, 129/1871.        

ZAKRZEWSKA Bolesława, córka Franciszka lat 33 i Teofili NIEMIRA lat 28, urodzona w Budziszewie Śledzionach 01.10.1871, 144/1871.    

ZALEWSKI Aleksander, syn Andrzeja lat 30 i Franciszki JAKUBOWSKIEJ lat 42, urodzony w Grzymkach 15.02.1871, 32/1871.    

ZAŁUSKA Aleksander, syn Ławrentego lat 38 i Franciszki GONSIEWSKIEJ lat 36, urodzony w Gorzejewie 09.04.1871, 72/1871.        

ZAŁUSKA Bolesław, syn Tomasza lat 30 i Anny NIEMIRY lat 28, urodzony w Załuskach 22.02.1871, 40/1871.

ZAŁUSKA Bolesława, córka Józefa lat 40 i Klary  WYSZYŃSKIEJ lat 40, urodzona w Ołdakach Poloni 31.10.1871, 163/1871.            

ZAŁUSKA Franciszek, syn Jana lat 36 i Katarzyny PASZKOWSKIEJ lat 30, urodzony w Załuskach 23.02.1871, 39/1871.    

ZAŁUSKA Józefa, córka Piotra lat 35 i Antoniny ŚWIERŻEWSKIEJ lat 31, urodzona w Świerżach Pankach 09.05.1871, 86/1871.        

ZAŁUSKA Julianna, córka Konstantego lat 30 i Marianny ZYSIK lat 27, urodzona w Załuskach 04.02.1871, 25/1871.    

ZAŁUSKA Teofil, syn Franciszka lat 31 i Anieli SKŁODOWSKIEJ lat 28, urodzony w Załuskach 19.02.1871, 36/1871.        

ZAŁUSKA Wiktor, syn Jana lat 46 i Anny PRZEŹDZIECKIEJ lat 35, urodzony w Andrzejewie 12.02.1871, 31/1871.        

ZANIEWSKI Jakób, syn Jana lat 36 i Scholastyki STAŃCZUK lat 35, urodzony w Mianowie 19.04.1871, 78/1871.

ZAREMBA Adam, syn Leopolda lat 38 i Józefy SASINOWSKIEJ lat 35, urodzony w Lenartach 23.08.1871, 124/1871.    

ZAREMBA Bolesław Lucjan, syn Feliksy lat 23, urodzony w Jachach 30.01.1871, 23/1871.    

ZAREMBA Władysława, córka Ignacego lat 30 i Anny ROSOCHACKIEJ lat 20, urodzona w Ołdakach Poloni 20.08.1871, 120/1871.        

ZAWISTOWSKA Aleksandra, córka Wincentego lat 41 i Felicjanny ZAŁUSKIEJ lat 38, urodzona w Załuskach 16.02.1871, 35/1871.        

ZAWISTOWSKA Władysława, córka Konstantego lat 27 i Antoniny ZAŁUSKIEJ lat 23, urodzona w Załuskach 12.09.1871, 136/1871.    

ZGLECZEWSKA Władysława, córka Jana lat 23 i Józefy ZAREMBY lat 22, urodzona w Gorzejewie 21.02.1871, 41/1871.    

ZIELEŹNICKI Aleksander, syn Andrzeja lat 40 i Anny CHROBOT lat 40, urodzony w Jachach 03.02.1871, 66/1871.    

ZIELONKA Piotr, syn Franciszka lat 37 i Heleny RZENCZYŃSKIEJ lat 30, urodzony w Andrzejewie 19.07.1871, 111/1871.        

ZIENKIEWICZ Bolesław Marcin, syn Hipolita lat 40 i Heleny SOŁOWIŃSKIEJ lat 25, urodzony w Andrzejewie 31.10.1871, 167/1871.        

ŻYŁOWSKI Władysław, syn Jan lat 40 i Marianny DOŁĘGOWSKIEJ lat 36 u rodzony w Dworakach 26.10.1871, 161/1871.        





 
Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości