postheadericon Indeks urodzeń parafia Andrzejewo 1809 - 1810

BORECKA Marianna, córka Agnieszki lat 26, panny, urodzona w Lenartach 29.01.1810, 86/1810.

BORECKA Orszula, córka Wincentego lat 45, mieszczanina i Jadwigi Modzelewskiej lat 25, urodzona w Andrzejewie 23.10.1809, 44/1809.

BRZEŹNA Małgorzata, córka Franciszka lat 27, włościanina i Marianny Zieleźnickiej lat 26, urodzona w Lenartach 17.08.1809, 11/1809.

BUCZYŃSKA Katarzyna, córka Stanisława lat 34, włościanina i Magdaleny Nowackiej lat 30, urodzona w Przeździecku Dworakach 16.02.1810, 97/1810.

BURCZAK Piotr Paweł, syn Dionizego lat 30, włościanina i Marianny z Oleksiaków lat 25, urodzony w Mianowie 06.01.1810, 76/1810.

CZAPIGA Sylwester, syn Andrzeja lat 47, włościanina i Łucji Gromek lat 30, urodzony w Łętownicy 30.12.1809, 68/1809.

DĄBKOWSKI Romuald Adolf, syn Adama lat 29, szlachcica i Franciszki Kurowskiej lat 36, urodzony w Przeździecku Dworakach 05.02.1810, 90/1810.

DMOCHOWSKA Dorota Marcjanna, córka Rozalii, wdowy, urodzona w Pieńkach Żakach 30.01.1810, 87/1810.

DMOCHOWSKI Piotr, syn Bogumiły lat 24, panny z Zielaz w gminie czyżewskiej, urodzony w Andrzejewie 25.02.1810, 100/1810.

DOROBISZEWSKI Franciszek, syn Grzegorza lat 46, mieszczanina i Marianny Tatkowskiej lat 33, urodzony w Andrzejewie 15.10.1809, 39/1809.

GODLEWSKA Jozefata, córka Franciszka lat 39, szlachcica i Antoniny Jaczyńskiej lat 20, urodzona w Godlewie Gorzejewie 13.03.1810, 109/1810.

GODLEWSKA Katarzyna, córka Wojciecha lat 24, szlachcica i Marianny Żukowskiej lat 21, urodzona w Budziszewie Kseksołach 25.11.1809, 54/1809.

GODLEWSKA Marianna, córka Szymona lat 48, szlachcica i Eleonory Godlewskiej lat 25, urodzona w Godlewie Gorzejewie 29.08.1809, 20/1809.

GODLEWSKA Zuzanna, córka Józefa lat 69, urodzonego i Małgorzaty z Moczarskich lat 34, urodzona w Jachach 02.06.1809, 4/1809.

GODLEWSKI Franciszek, syn Jana lat 32, szlachcica i Marianny Zielińskiej lat 26, urodzony w Godlewie Gorzejewie 29.01.1810, 84/1810.

GODLEWSKI Grzegorz, syn Jana lat 54, szlachcica i Anny Zakrzewskiej lat 26, urodzony w Godlewie Olszewie 15.11.1809, 50/1809.

GODLEWSKI Leon, syn Feliksa lat 36, szlachcica i Teresy z Załusków lat 26, urodzony w Godlewie Gorzejewie 09.04.1810, 122/1810.

GODLEWSKI Maciej, syn Ludwika lat 38, szlachcica i Ewy z Zarębów lat 35, urodzony w Mroczkach 23.02.1810, 102/1810.

GODLEWSKI Tomasz, syn Stanisława lat 26, szlachcica i Agnieszki Godlewskiej lat 34, urodzony w Świerżach Tworkach 15.09.1809, 28/1809.

GODLEWSKI Wawrzyniec, syn Wojciecha lat 25, szlachcica i Katarzyny Przeździeckiej lat 28, urodzony w Przeździecku Dworakach 18.08.1809, 12/1809.

GOŁASZEWSKA Marianna, córka Jana lat 42, mieszczanina i Katarzyny z Wayszczyków lat 30, urodzona w Andrzejewie 25.02.1810, 103/1810.

GOSTKOWSKI Franciszek, syn Wawrzyńca lat 43, szlachcica i Marianny Lewickiej lat 30, urodzony w Grzymkach 15.09.1809, 29/1809.

GRABARCZYK Franciszka, córka Wojciecha lat 35, włościanina i Rozalii Boreckiej lat 28, urodzona w Lenartach 30.03.1810, 115/1810.

GRABIŃSKI Ignacy, syn Jana lat 39, szlachcica i Balbiny Dąbkowskiej lat 30, urodzony w Mroczkach 12.11.1809, 47/1809.

GROMEK Apolonia, córka Michała lat 30, włościanina i Katarzyny z Trąbków lat 24, urodzona w Łętownicy 08.02.1809, 91/1809.

GRUCHACZYK Adam, syn Wawrzyńca lat 25, mieszczanina i Marianny Dorobiszewskiej lat 23, urodzony w Andrzejewie 22.12.1809, 63/1809.

GRUCHACZYK Mikołaj, syn Józefa lat 37, mieszczanina i Marcjanny Lubaskiej lat 25, urodzony w Andrzejewie 06.12.1809, 57/1809.

GWARDYAK Wincenty, syn Andrzeja lat 22, włościanina i Marianny Jakubowskiej lat 22, urodzony w Łętownicy 06.04.1810, 117/1810.

JABŁONOWSKA Ludwika Klara Marianna, córka Stanisława lat 42, Podstolego Ziemi Nurskiej i Posła Powiatu Ostrołęckiego i Józefy Skarzyńskiej pierwszego ślubu Godlewskiej lat 38, urodzona w Dworze Mianowskim 16.08.1809, 16/1809.

JAKUBOWSKA Marianna, córka Mikołaja lat 26, majstra kunsztu kowalskiego i Elżbiety Zawistowskiej lat 25, urodzona w Łętownicy 28.03.1810, 113/1810.

JAKUBOWSKI Piotr, syn Mateusza lat 56, mieszczanina i Katarzyny Szymańskiej lat 32, urodzony w Andrzejewie 28.01.1810, 83/1810.

JANKOWSKI Józef Andrzej, syn Karola lat 43, mieszczanina i Józefaty Gizińskiej lat 33, urodzony w Andrzejewie 25.11.1809, 51/1809.

JASIOBĘDZKA Anna, córka Ludwika lat 33, włościanina i Jozefaty Kościkowicz lat 30, urodzona w Andrzejewie 11.02.1809, 92/1809.

JASTRZĘBSKA Rozalia, córka Józefa lat 24, włościanina i Marianny Jaworskiej lat 23, urodzona w Nienałtach Kuleszkach 10.09.1809, 27/1809.

KALUPA Grzegorz, syn Jana lat 34, włościanina i Heleny z Tatków lat 25, urodzony w Ruskołękach 17.02.1810, 99/1810.

KALUPA Jozefata, córka Tomasza lat 26, włościanina i Teodory z Tańców lat 22, urodzona w Ruskołękach 16.03.1810, 110/1810.

KARBOWSKI Walenty, syn Franciszki lat 30, panny, urodzony w Leśniewie 09.04.1810, 120/1810.

KARPOWICZ Franciszek Ludwik, syn Michała lat 36, majstra kunsztu ślusarskiego i Jadwigi z Chibowskich lat 30, urodzony w Andrzejewie na Poświętnym 30.09.1809, 35/1809.

KOTOMSKI Franciszek, syn Antoniego lat 50, mieszczanina i Barbary Pawlikowskiej lat 30, urodzony w Andrzejewie 01.10.1809, 36/1809.

KOWALCZYK Orszula, córka Jana lat 36, włościanina i Marianny Serockiej lat 30, urodzona w Ruskołękach 16.10.1809, 40/1809.

KOWALSKI Grzegorz, syn Jakuba lat 40, mieszczanina i Franciszki Gizinskiej lat 25, urodzony w Andrzejewie 10.03.1810, 105/1810.

KRAIEWSKI Mateusz, syn Kacpra lat 31, włościanina i Franciszki Nietubyć lat 30, urodzony w Mianowie 19.09.1809, 31/1809.

KRAKÓWKA Barbara, córka Stanisława lat 50, włościanina i Urszuli Gwardjak lat 42, urodzona w Łętownicy 03.12.1809, 55/1809.

KRASZEWSKI Wawrzyniec, syn Franciszka lat 36, szlachcica i Rozalii Uścińskiej lat 28, urodzony w Ołdakach Polonii 27.08.1809, 17/1809.

KULESZA Krystyna, córka Grzegorza lat 40, szlachcica i Marianny Świerzewskiej lat 35, urodzona w Świerżach Pankach 13.02.1810, 93/1810.

KULESZA Małgorzata, córka Jana lat 55, szlachcica i Franciszki Czyżewskiej lat 42, urodzona w Kuleszkach Dużych 06.06.1809, 5/1809.

KURAK Marcjanna, córka Jana lat 32, włościanina, kawalera i Marianny z Sieyków Smalekiej wdowy lat 42, urodzona w Ruskołękach 28.01.1810, 85/1810.

KURAK Walenty Maciej, syn Krzysztofa lat 40, włościanina i Marianny Kowalczyk lat 24, urodzony w Ruskołękach 16.02.1810, 95/1810.

KUREK Ewa, córka Józefa lat 25, mieszczanina i Anny Kotomskiej lat 22, urodzona w Andrzejewie 29.12.1809, 66/1809.

KWASIBORSKA Justyna Anastazja, córka Wincentego lat 32, szlachcica i Tekli Polakowskiej lat 27, urodzona w Andrzejewie 12.04.1810, 125/1810.

LUTOSTAŃSKI Franciszek, syn Wojciecha lat 36, szlachcica i Anny Zaremby lat 32, urodzony w Budziszewie Słodzonach  04.09.1809, 24/1809.

LYSOŚ Stanisław, syn Antoniego lat 52, stanu rolniczego i Katarzyny z Płotczyków lat 30, urodzony w Ruskołękach 02.05.1809, 1/1809.

ŁOMIATEK Kacper, syn Mateusza lat 40 i Apolonii Dąbrowskiej lat 30 ( nieślubne ), urodzony w Godlewie Cechnach 05.01.1810, 74/1810.

ŁOPIŃSKI Tomasz, syn Józefa lat 40, mieszczanina i Doroty Boianowskiej lat 25, urodzony w Andrzejewie 15.12.1809, 60/1809.

ŁUNIEWSKI Jan, syn Szymona lat 41, włościanina i Brygitty z Paców lat 39, urodzony w Łętownicy 30.12.1809, 67/1809.

ŁUNIEWSKI Tomasz, syn Stanisława lat 40, włościanina i Barbary Bagińskiej lat 30, urodzony w Łętownicy 15.12.1809, 61/1809.

MIODUSZEWSKI Wojciech Jerzy, syn Franciszka lat 40, szlachcica i Marianny z Załusków lat 32, urodzony w Mroczkach 23.04.1810, 127/1810.

MISZTALEWSKI Walenty, syn Jakuba lat 60, szlachcica i Marianny z Załusków lat 40, urodzony w Pierzchałach 17.02.1810, 96/1810.

NIENAŁTOWSKI Witalis, syn Szymona lat 45, szlachcica i Katarzyny z Sokolnickich pierwszego ślubu Piętczynej lat 39, urodzony w Nienałtach Kuleszkach 09.09.1809, 26/1809.

NIETUBYĆ Wawrzyniec, syn Mateusza lat 26, włościanina i Józefy z Szafaraków lat 24, urodzony w Mianowie 17.06.1809, 7/1809.

OŁDAKOWSKI Andrzej, syn Wojciecha lat 42, majstra kunsztu kuśnierskiego i Moniki Skodzińskiej lat 32, urodzony w Andrzejewie 28.11.1809, 53/1809.

OŁDAKOWSKI Franciszek Zachariasz, syn Rocha lat 26, szlachcica i Scholastyki Tarnowskiej lat 22, urodzony w Ołdakach Polonii 04.09.1809, 22/1809.

OŚCIŁOWSKA Anna, córka Benedykta lat 47, włościanina i Agnieszki z Brodzików lat 45, urodzona w Ruskołękach 07.01.1810, 75/1810.

OŚCIŁOWSKA Orszula Jadwiga, córka Wojciecha lat 50, mieszczanina i Marianny Gierałtowskiej lat 29, urodzona w Andrzejewie 19.10.1809, 42/1809.

PADEREWSKI Piotr, syn Wojciecha lat 45, mieszczanina i Katarzyny Truszkowskiej lat 39, urodzony w Andrzejewie 13.08.1809, 9/1809.

PAŁĘCKI Marcin Franciszek, syn Pawła lat 39, mieszczanina i Heleny z Trąbków lat 24, urodzony w Andrzejewie 13.11.1809, 48/1809.

PAWLUK Grzegorz, syn Franciszka lat 28, włościanina i Marianny Nietubyć lat 24, urodzony w Mianowie 09.03.1810, 106/1810.

PIEKUT Franciszka, córka Jakuba lat 40, włościanina i Marianny Kołodziejczuk lat 44, urodzona w Mianowie 27.01.1810, 81/1810.

PIEŃKOWSKI Leon Walerian, syn Wincentego lat 52, szlachcica i Elżbiety Gosiewskiej lat 35, urodzony w Pieńkach Żakach 15.04.1810, 126/1810.

PIEŃKOWSKI Piotr, syn Jana lat 30, szlachcica i Barbary Godlewskiej lat 23, urodzony w Pieńkach Żakach 28.08.1809, 19/1809.

PIERLEJEWSKI Paweł Ignacy, syn Mikołaja lat 52, włościanina i Elżbiety z Tomczuków lat 40, urodzony w Przeździecku Jachach 02.01.1810, 71/1810.

PIOTROWSKI Franciszek, syn Bazylego lat 52, włościanina i Heleny z Antoniowskich lat 40, urodzony w Mianowie 03.10.1809, 37/1809.

PŁOTCZYK Feliks, syn Grzegorza lat 40, włościanina i Agaty z Zagrobów lat 32, urodzony w Ruskołękach 29.05.1809, 2/1809.

PŁOTCZYK Petronela, córka Grzegorza lat 40, włościanina i Agaty z Zagrobów lat 32, urodzona w Ruskołękach 29.05.1809, 2/1809.

PŁOTCZYK Tomasz, syn Jana lat 40, włościanina i Łucji Jakubowskiej lat 35, urodzony w Ruskołękach 14.12.1809, 59/1809.

POLAK Bogumiła, córka Jana lat 42, mieszczanina i Doroty Sarnackiej lat 29, urodzona w Andrzejewie 16.09.1809, 30/1809.

POLAK Franciszka, córka Jana lat 32, mieszczanina i Marianny Jabłonowskiej lat 20, urodzona w Andrzejewie 11.08.1809, 8/1809.

POSTAWIK Ludwika, córka Stanisława lat 36, mieszczanina i Apolonii Lubaskiej lat 26, urodzona w Andrzejewie 01.09.1809, 21/1809.

PÓRZECZKA Anna, córka Szymona lat 50, włościanina i Petroneli Pokorskiej lat 30, urodzona w Leśniewie 13.04.1810, 124/1810.

PRZEŹDZIECKA Rozalia, córka Jana lat 34, szlachcica i Krystyny Tarnowskiej pierwszego ślubu Zarębinej lat 35, urodzona w Pierzchałach 06.01.1810, 73/1810.

PRZEŹDZIECKI Tomasz, syn Michała lat 30, szlachcica i Agnieszki Janczewskiej lat 30, urodzony w Przeździecku Dworakach 20.12.1809, 62/1809.

PRZEŹDZIECKI Wincenty, syn Katarzyny lat 32, zamężnej ale z mężem nie żyjącej, urodzony w Grzymkach czyli Zaborczu 09.04.1810, 121/1810.

PUTKOWSKI Franciszek, syn Jana, włościanina i Franciszki Kalinowskiej lat 30, urodzony w Jabłonowie 02.01.1810, 70/1810.

ROGACZYK Teresa, córka Rocha lat 37, mieszczanina i Heleny z Bielaków lat 29, urodzona w Andrzejewie 16.10.1809, 38/1809.

ROSOCHACKA Weronika, córka Hilarego lat 36, szlachcica i Marianny Gosk lat 20, urodzona w Ołdakach Polonii 16.01.1810, 79/1810.

ROSOCHACKI Piotr, syn Feliksa lat 32, szlachcica i Jadwigi Grzymały lat 25, urodzony w Ołdakach Polonii 20.08.1809, 14/1809.

RZECZYŃSKA Marcjanna, córka Antoniego lat 30, mieszczanina i Marianny z Postawików lat 22, urodzona w Andrzejewie 26.10.1809, 45/1809.

SADOWSKA Weronika, córka Szymona lat 32, włościanina i Marianny z Siudaków lat 25, urodzona w Ruskołękach 02.02.1810, 88/1810.

SARNACKA Agata, córka Marcina lat 26, majstra kunsztu kuśnierskiego i Wiktorii Lubaskiej lat 22, urodzona w Andrzejewie 04.02.1810, 89/1810.

SARNACKA Agnieszka, córka Balcera lat 26, majstra kunsztu kuśnierskiego i Teresy z Okieniwiczów lat 26, urodzona w Andrzejewie 26.01.1810, 82/1810.

SARNACKI Adam, syn Stanisława lat 40, mieszczanina i Agnieszki Szwedzińskiej lat 30, urodzony w Andrzejewie 30.12.1809, 69/1810.

SARNACKI Jan, syn Marcina lat 26, majstra kunsztu kuśnierskiego i Wiktorii Lubaskiej lat 22, urodzony w Andrzejewie 04.02.1810, 89/1810.

SIEYKO Marianna, córka Kacpra lat 28, włościanina i Katarzyny z Zagrobów lat 22, urodzona w Ruskołękach 08.04.1810, 118/1810.

SIEYKO Wojciech, syn Macieja lat 40, włościanina i Katarzyny z Rzepków lat 30, urodzony w Ruskołękach 22.09.1809, 33/1809.

SKARZYŃSKI Damazy, syn Andrzeja lat 30, szlachcica i Marianny z Uścińskich pierwszego ślubu Godlewskiej lat 25, urodzony w Mroczkach 11.12.1809, 58/1809.

SKŁODOWSKA Aniela, córka Mikołaja lat 34, szlachcica i Ulianny Gosk lat 35, urodzona w Przeździecku Jachach 18.10.1809, 41/1809.

SKOWROŃSKI Wincenty, syn Marcina lat 50, włościanina i Marianny Jakubowskiej lat 30, urodzony w Ruskołękach 04.04.1810, 116/1810.

SOBOTA Grzegorz, syn Antoniego lat 40, włościanina i Katarzyny Gwardyak lat 39, urodzony w Ruskołękach 11.03.1810, 107/1810.

SOŁOWIŃSKI Mateusz, syn Bartłomieja lat 45, majstra kunsztu szewskiego i Marianny Zalewskiej lat 32, urodzony w Andrzejewie 21.09.1809, 32/1809.

STANIEC Franciszka, córka Piotra lat 50, włościanina i Teresy Witewskiej lat 30, urodzona w Łętownicy 04.03.1810, 104/1810.

SZICZAK Ludwika, córka Karola lat 40, włościanina i Heleny z Kamińskich pierwszego ślubu Wojciechowskiej lat 40, urodzona w Godlewie Cechnach 23.08.1809, 15/1809.

SZYMAŃSKA Tekla, córka Antoniego lat 41, włościanina i Małgorzaty Kozłowskiej lat 34, urodzona w Mroczkach 08.09.1809, 23/1809.

SZYMAŃSKI Maciej, syn Stanisława lat 32, włościanina i Elżbiety Zieleznickiej lat 32, urodzony w Mroczkach 23.02.1810, 101/1810.

SZYMCZAK Mateusz, syn Kazimierza lat 41, włościanina i Marianny Burzyk lat 39, urodzony w Mianowie 31.10.1809, 46/1809.

SZYMCZAK Piotr, syn Ignacego lat 42, włościanina i Marcjanny z Olexiaków lat 30, urodzony w Mianowie 14.06.1809, 6/1809.

SZYMCZAK Zofia, córka Wojciecha lat 35, włościanina i Heleny z Krystosiaków lat 30, urodzona w Mianowie 07.04.1810, 119/1810.

ŚWIERZEWSKA Rozalia, córka Stanisława lat 48, szlachcica i Katarzyny Brodowskiej lat 33, urodzona w Świerżach Tworkach 25.03.1810, 112/1810.

ŚWIERZEWSKI Franciszek, syn Mikołaja lat 40, szlachcica i Justyny z Załusków lat 26, urodzony w Świerżach Pankach 17.02.1810, 98/1810.

ŚWIERZEWSKI Józef, syn Jana lat 44, szlachcica i Agnieszki Balickiej lat 32, urodzony w Świerżach Tworkach 17.03.1810, 111/1810.

TATKO Franciszka, córka Jana lat 30, włościanina i Brygitty Serockiej lat 24, urodzona w 15.02.1809, 94/1809.

TOMCZUK Stanisław, syn Mateusza lat 58, majstra kunsztu kowalskiego i Franciszki Krawczyk lat 30, urodzony w Leśniewie 28.08.1809, 18/1809.

TYMIŃSKA Zuzanna, córka Szymona lat 40, mieszczanina i Ewy Kowalskiej lat 30, urodzona w Andrzejewie 21.08.1809, 13/1809.

URBAŃCZYK Feliks, syn Franciszka lat 70, mieszczanina i Julianny Kruszewskiej lat 46, urodzony w Andrzejewie  09.01.1810, 77/1810.

WAYSZCZUK Marianna, córka Jana lat 40, włościanina i Franciszki Perzowskiej lat 25, urodzona w Leśniewie 26.01.1810, 80/1810.

WIERZBOWSKI Stanisław, syn Macieja lat 40, szlachcica i Marianny Brulińskiej lat 28, urodzony w Świerżach Tworkach 12.11.1809, 49/1809.

WILCZYŃSKA Antonina, córka Grzegorza lat 60, włościanina i Marianny z Jastrzębów lat 39, urodzona w Mroczkach 31.05.1809, 3/1809.

WILCZYŃSKA Franciszka, córka Marianny lat 25, panny, urodzona w Mroczkach 10.04.1810, 123/1810.

WILCZYŃSKA Marianna Petronela, córka Michała lat 32, włościanina i Rozalii Michalskiej lat 26, urodzona w Mroczkach 14.08.1809, 10/1809.

WOJTKOWSKI Paweł, syn Kacpra lat 38, szlachcica i Marcjanny Świerzewskiej lat 32, urodzony w Godlewie Gorzejewie 14.01.1810, 78/1810.

WYSZYŃSKI Wiktor Jan, syn Kazimierza lat 35, szlachcica i Katarzyny Wyszyńskiej lat 28, urodzony w Ołdakach Polonii 22.12.1809, 64/1809.

ZAGROBA Franciszek, syn Wojciecha lat 39, włościanina i Domicelli z Trąbków lat 28, urodzony w Ruskołękach 29.03.1810, 114/1810.

ZAGROBA Marianna, córka Piotra lat 27, włościanina i Zofii Puchalskiej lat 26, urodzona w Ruskołękach 28.04.1810, 128/1810.

ZAŁUSKA Baltazar, syn Antoniego lat 50, szlachcica i Kunegundy Prosińskiej, urodzony w Załuskach Lipniewie 02.01.1810, 72/1810.

ZAŁUSKA Franciszka, córka Wincentego lat 30, szlachcica i Anieli z Grzymałów lat 20, urodzona w Grodzicku 28.09.1809, 34/1809.

ZAŁUSKA Jozefata, córka Franciszka lat 24, szlachcica i Marianny Godlewskiej lat 23, urodzona w Załuskach Lipniewie 11.03.1810, 108/1810.

ZAŁUSKA Marcjanna, córka Michała lat 28, szlachcica i Agnieszki Godlewskiej lat 23, urodzona w Załuskach Lipniewie  09.09.1809, 25/1809.

ZAREMBA Mikołaj Ambroży, syn Augustyna lat 32, szlachcica i Ewy Goskowskiej lat 26, urodzony w Grodzicku 05.12.1809, 56/1809.

ZIELEZNICKA Marianna, córka Grzegorza lat 25, włościanina i Ewy Murawskiej lat 27, urodzona w Pierzchałach 20.10.1809, 43/1809.

ZIELEZNICKI Andrzej, syn Franciszka lat 25, włościanina i Heleny Zalewskiej lat 24, urodzony w Mroczkach 25.11.1809, 52/1809.

ŻOCHOWSKI Adam Szczepan, syn Romualda lat 28, szlachcica i Antoniny Uścińskiej lat 22, urodzony w Mroczkach 25.12.1809, 65/1809.


 
Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości