postheadericon Indeks urodzeń parafia Andrzejewo 1808 - 1809

BANASCZYK Piotr, syn Franciszka lat 42, włościanina i Doroty Bąkowskiej lat 30, urodzony w Łętownicy 03.07.1808, 20/1808.

BIAŁA Katarzyna, córka Stanisława lat 40, włościanina i Marianny z Tatków lat 30, urodzona w Ruskołękach 03.08.1808, 27/1808.

BOIANOWSKI Franciszek, syn Cypriana lat 29, mieszczanina i Marianny Pałęckiej lat 22, urodzony w Andrzejewie 21.10.1808, 50/1808.

BORECKA Petrunela, córka Wincentego 42, mieszczanina i Jadwigi Modzelewskiej lat 26, urodzona w Andrzejewie 30.05.1808, 5/1808.

BORECKI Feliks, syn Pawła lat 50, włościanina i Katarzyny z Marcelów lat 35, urodzony w Grodzicku 13.01.1809, 82/1809.

BORECKI Michał, syn Leona lat 37, włościanina i Marianny Zieleznickiej lat 22, urodzony w Grzymkach 01.10.1808, 43/1808.

BRYLIK Jadwiga, córka Józefa lat 40, mieszczanina i Agnieszki z Postawików pierwszego ślubu Tymińskiej lat 38, urodzona w Andrzejewie 21.10.1808, 49/1808.

BRZEZIŃSKI Joachim, syn Mateusza lat 45, siedzącego po komornie u Jacentego Kalupy i Doroty Kopczyńskiej lat 32, urodzony w Ruskołękach 02.09.1808, 37/1808.

BRZEŹNA Teresa, córka Wojciecha lat 29, włościanina i Marianny z Zieleznickich lat 25, urodzona w Lenartach 12.11.1808, 55/1808.

BRZOZOWSKA Antonina, córka Pawła lat 46, mieszczanina i Marianny Boianowskiej lat 25, urodzona w Andrzejewie 07.01.1809, 81/1809.

BRZOZOWSKI Stanisław, syn Marianny, wdowy po zeszłym Tomaszu ze wsi Bryk w gminie Wysockiej zamieszkałym, urodzony w Ruskołękach 28.04.1809, 116/1809.

BUDZISZEWSKI Franciszek, syn Tomasza lat 28, gospodarza i Wiktorii Dąbrowskiej lat 26, urodzony w Budziszewie Kseksołach 03.04.1809, 112/1809.

BUDZISZEWSKI Ignacy Ludwik, syn Jacentego lat 40, gospodarza i Teresy Skłodowskiej lat 22, urodzony w Budziszewie Kseksołach 30.07.1808, 26/1808.

BURZYK Scholastyka, córka Bartłomieja lat 45, włościanina i Franciszki Tomczuk lat 40, urodzona w Mianowie 17.07.1808, 24/1808.

CECHNOWSKI Franciszek, syn Tomasza lat 25, mieszczanina i Apolonii Urbańczyk, urodzony w Andrzejewie  23.01.1809, 85/1809.

CHIBOWSKA Apolonia Scholastyka, córka Adama lat 31, dzierżawcy i Marianny z Polakowskich lat 25, urodzona w Andrzejewie 07.02.1809, 91/1809.

CHMIELEWSKA Marianna, córka Marianny lat 22, służącej u Piotra Kamińskiego, urodzona w Grzymkach 31.10.1808, 53/1808.

CHROBOT Rozalia, córka Rocha lat 40, włościanina i Angeli Rytelewskiej pierwszego ślubu Żukowskiej lat 38, urodzona w Załęgach 01.03.1809, 100/1809.

CZYŻEWSKI Kajetan, syn Piotra lat 25, włościanina i Katarzyny Dębowskiej lat 30, urodzony w Mianowie 19.04.1809, 111/1809.

DANIŁOWSKA Marianna, córka Jana lat 42, majstra kunsztu garncarskiego i Anastazji Malewskiej lat 39, urodzona w Andrzejewie 07.12.1808, 67/1808.

DĄBKOWSKA Barbara Antonina, córka Adama lat 25, gospodarza i Franciszki Kurowskiej lat 25, urodzona w Przeździecku Dworakach 02.12.1808, 66/1808.

DĘBEK Andrzej, syn Wincentego lat 39, włościanina i Kunegundy z Trąbków pierwszego ślubu Zagrobinej lat 32, urodzony w Ruskołękach 28.11.1808, 64/1808.

DŁUSKA Katarzyna, córka Antoniego lat 41, gospodarza i Marianny Drewnowskiej lat 37, urodzona w Jachach 25.08.1808, 33/1808.

DMOCHOWSKI Jan Tomasz, syn Józefa lat 45, gospodarza i Balbiny Zaremby lat 39, urodzony w Przeździecku Dworakach 14.12.1808, 73/1808.

DOROBISZEWSKA Marianna, córka Jana lat 29, mieszczanina i Agnieszki Gołaszewskiej lat 28, urodzona w Andrzejewie 18.02.1809, 95/1809.

GODLEWSKI Julian, syn Wojciecha lat 28, gospodarza i Marianny Drągowskiej lat 23, urodzony w Godlewie Cechnach 15.05.1808, 1/1808.

GODLEWSKI Wawrzyniec, syn Grzegorza lat 41, gospodarza i Petroneli Dąbrowskiej lat 23, urodzony w Godlewie Gorzejewie 09.08.1808, 31/1808.

GOSIEWSKA Scholastyka Apolonia, córka Tomasza lat 42, na dzierżawie zamieszkałego i Leonory Wołkowskiej lat 30, urodzona w Godlewie Olszewie 08.02.1809, 92/1809.

GOSK Ewa Franciszka, córka Piotra lat 35 i Petroneli Szymańskiej lat 28, urodzona w Andrzejewie 23.01.1809, 84/1809.

GOSTKOWSKA Marianna Gertruda, córka Mikołaja lat 40, gospodarza i Magdaleny Obryckiej lat 28, urodzona w Grzymkach 20.03.1809, 105/1809.

GROMEK Angela, córka Michała lat 29, mieszczanina i Katarzyny Bystrzyckiej lat 30, urodzona w Andrzejewie 20.11.1808, 61/1808.

GROMEK Franciszka, córka Kaliksta lat 36, włościanina i Katarzyny Jakubowskiej lat 30, urodzona w Łętownicy 02.04.1809, 109/1809.

GROMEK Rozalia, córka Michała lat 27, włościanina i Katarzyny Stańczuk lat 26, urodzona w Łętownicy 09.10.1808, 47/1808.

GROMEK Walenty, syn Kazimierza lat 25, włościanina i Marianny Wolińskiej lat 40, panny, urodzony w Łętownicy 12.02.1809, 93/1809.

GWARDYAK Antonina, córka Jacentego lat 45, włościanina i Agnieszki Wapniarskiej lat 22, urodzona w Łętownicy 04.07.1808, 21/1808.

IDZIŃSKI Jakub, syn Mateusza lat 40, włościanina i Ewy z Gwardyaków lat 30, urodzony w Ruskołękach 04.08.1808, 28/1808.

JABŁONOWSKI Mateusz Tomasz Maurycjusz, syn Ignacego lat 26, we dworze Mianowskim służącego za ekonoma i Magdaleny Godlewskiej lat 23, urodzony w Mianowie 20.09.1808, 40/1808.

JAKUBOWSKI Tomasz, syn Mikołaja lat 28, włościanina i Elżbiety Wiszniewskiej lat 28, urodzony w Łętownicy 28.12.1808, 76/1808.

JANKOWSKA Marianna, córka Łukasza lat 45, mieszczanina i Franciszki Malewskiej lat 26, urodzona w Andrzejewie 26.10.1808, 52/1808.

JASIOBĘDZKA Franciszka Jozefata, córka Józefa lat 29, mieszczanina i Petroneli Ciecierskiej lat 35, urodzona w Andrzejewie 08.03.1809, 101/1809.

JASIOBĘDZKA Zuzanna, córka Idziego lat 40, mieszczanina i Orszuli z Gruchaczyków lat 30, urodzona w Andrzejewie 08.08.1808, 30/1808.

JAWORSKI Bartłomiej, syn Jana lat 30, majstra kunsztu szewskiego i Ulianny Malewskiej lat 34, urodzony w Andrzejewie 25.08.1808, 34/1808.

KACPRZUK Tomasz, syn Jana lat 37, włościanina, służącego we dworze za pasterza i Franciszki Wajszczyk lat 30, urodzony w Leśniewie 16.12.1808, 75/1808.

KACZYŃSKI Antoni, syn Tomasza lat 45, majstra kunsztu garncarskiego i Marianny Wiśniewskiej lat 40, urodzony w Ruskołękach 19.06.1808, 13/1808.

KALUPA Franciszek, syn Tomasza lat 24, włościanina i Teodory Urbańczyk lat 22, urodzony w Ruskołękach 30.11.1808, 65/1808.

KARPOWICZ Antoni, syn Kazimierza lat 29, włościanina i Scholastyki Nietubyć lat 26, urodzony w Jabłonowie 20.02.1809, 97/1809.

KOŁODZIEJCZUK Agata, córka Franciszka lat 40, włościanina i Tekli Sobotkowskiej lat 30, urodzona w Mianowie 02.02.1809, 88/1809.

KOTOMSKA Marianna, córka Karola lat 45, mieszczanina i Anastazji z Staniaszków lat 35, urodzona w Andrzejewie 25.08.1808, 35/1808.

KOWALCZYK Franciszek, syn Michała lat 33, włościanina i Franciszki Puchalskiej lat 25, urodzony w Ruskołękach 25.10.1808, 51/1808.

KURAK Mikołaj, syn Piotra lat 35, włościanina i Franciszki Pęchrackiej lat 25, urodzony w Ruskołękach 09.09.1808, 38/1808.

ŁUNIEWSKA Antonina, córka Stanisława lat 42, włościanina i Barbary Bagińskiej lat 30, urodzona w Łętownicy 10.06.1808, 11/1808.

MALESZEWSKI Jan, syn Sebastiana lat 26, mieszczanina i Heleny Dorobiszewskiej lat 20, urodzony w Andrzejewie 11.03.1809, 102/1809.

MARAŃSKA Marianna, córka Ludwika lat 31, włościanina i Marcjanny Ulatowskiej lat 24, urodzona w Ruskołękach 25.11.1808, 62/1808.

MARKOWSKI Antoni, syn Wojciecha lat 45, włościanina i Elżbiety Gromek lat 30, urodzony w Łętownicy 27.03.1809, 107/1809.

MODZELEWSKA Marianna, córka Pawła lat 29, mieszczanina i Anny Tworkowskiej lat 29, urodzona w Andrzejewie 14.11.1808, 56/1808.

NAGURKA Piotr Szymon, syn Bonifacego lat 24, gospodarza i Franciszki Nienałtowskiej lat 22, urodzony w Ołdakach Polonii 20.02.1809, 98/1809.

NATYSKA Kunegunda, córka Marianny, córki Wawrzyńca lat 59, włościanina, urodzona w Jachach 16.05.1808, 2/1808.

NIEMIERA Wojciech, syn Pawła lat 39, gospodarza i Zofii Zawistowskiej lat 30, urodzony w Świerżach Pankach 19.04.1809, 113/1809.

NIENAŁTOWSKI Fabian Sebastian, syn Piotra lat 46, gospodarza i Anastazji Zaorskiej lat 36, urodzony w Gołębiach Leśniewie 20.01.1809, 86/1809.

NIETUBYĆ Stanisław, syn Andrzeja lat 25, włościanina i Heleny z Karszowiczów lat 22, urodzony w Mianowie 18.11.1808, 60/1808.

OŁDAKOWSKA Ludwika Regina, córka Stefana lat 37, gospodarza i Reginy z Gulińskich lat 35, urodzona w Ołdakach Polonii 30.07.1808, 25/1808.

OŁDAKOWSKA Marianna Franciszka, córka Hilarego lat 30, gospodarza i Agnieszki Kraszewskiej lat 25, urodzona w Ołdakach Polonii 22.03.1809, 106/1809.

OŚCIŁOWSKA Jadwiga, córka Wawrzyńca lat 52, włościanina i Heleny z Sieyków lat 44, urodzona w Ruskołękach 07.10.1808, 45/1808.

PAC Franciszek, syn Mateusza lat 39, włościanina i Rozalii Tomasik lat 26, urodzony w Łętownicy 03.02.1809, 90/1809.

PAŁCACIUK Tomasz, syn Tadeusza lat 27, włościanina i Marianny z Paców lat 22, urodzony w Łętownicy 15.12.1808, 74/1808.

PAWLIKOWSKA Marianna, córka Mateusza lat 34, mieszczanina i Klary Pokorskiej pierwszego ślubu Puchalskiej lat 40, urodzona w Andrzejewie 07.01.1809, 80/1809.

PIEŃKOWSKA Antonina, córka Wincentego lat 56, gospodarza i Marianny Pieńkowskiej lat 42, urodzona w Pieńkach Żakach 06.01.1809, 79/1809.

PIEŃKOWSKA Franciszka, córka Pawła lat 44, gospodarza i Agnieszki Zaręby lat 30, urodzona w Pieńkach Żakach 27.03.1809, 108/1809.

PIEŃKOWSKI Jan, syn Antoniego lat 45, gospodarza i Katarzyny Pieńkowskiej lat 32, urodzony w Pieńkach Żakach 15.11.1808, 58/1808.

PŁOTCZYK Tomasz, syn Jana lat 39, włościanina i Łucji Jakubowskiej lat 30, urodzony w Ruskołękach 09.12.1808, 70/1808.

POLAK Katarzyna, córka Jacentego lat 28, mieszczanina i Cecylii Kotomskiej lat 32, urodzona w Andrzejewie 22.04.1809, 114/1809.

PRZEŹDZIECKA Antonina, córka Bartłomieja lat 65, gospodarza i Marianny Tarnowskiej powtórnego ślubu lat 40, urodzona w Pierzchałach 14.06.1808, 12/1808.

PRZEŹDZIECKI Franciszek, syn Adama lat 37, gospodarza i Teresy Zaręby lat 30, urodzony w Przeździecku Dworakach 02.10.1808, 44/1808.

PRZEŹDZIECKI Jan, syn Franciszka lat 55, gospodarza i Marianny Przeździeckiej lat 38, urodzony w Przeździecku Dworakach 21.06.1808, 14/1808.

PRZEŹDZIECKI Paweł Benedykty, syn Kaliksta lat 26, gospodarza przy ojcu zamieszkałego i Zofii z Łoniewskich lat 24, urodzony w Jachach 22.03.1809, 104/1809.

PRZYCHODNI Antoni, syn Michała lat 30, włościanina i Małgorzaty z Trąbków lat 25, urodzony w Ruskołękach 07.06.1808, 8/1808.

RUTKOWSKA Salomea, córka Michała lat 23, kucharza i Rozalii Florkowej lat 36, wdowy, nieślubnie spłodzona, urodzona w Mianowie 15.11.1808, 57/1808.

SARNACKI Michał, syn Stanisława lat 36, majstra kunsztu kuśnierskiego i Scholastyki Ogonowskiej lat 29, urodzony w Andrzejewie 25.09.1808, 41/1808.

SARNACKI Tomasz, syn Marcina lat 26, majstra kunsztu kuśnierskiego i Wiktorii Lubaskiej lat 23, urodzony w Andrzejewie 11.12.1808, 71/1808.

SIENICKI Jakub, syn Antoniego lat 45, włościanina i Małgorzaty z Gwardyaków lat 30, urodzony w Łętownicy 28.05.1808, 4/1808.

SIENICKI Paweł, syn Piotra lat 25, włościanina i Agnieszki z Krakówków lat 28, urodzony w Łętownicy 03.06.1808, 19/1808.

SIEYKO Antoni, syn Antoniego lat 28, włościanina i Ewy z Kalupów lat 27, urodzony w Ruskołękach 06.06.1808, 7/1808.

SIEYKO Paweł, syn Piotra lat 30, włościanina i Katarzyny z Zagrobów lat 26, urodzony w Mianowie 25.06.1808, 16/1808.

SKŁODOWSKA Agata, córka Wawrzyńca lat 58, gospodarza i Kunegundy Zaremby lat 30, urodzona w Przeździecku Jachach 03.02.1809, 89/1809.

SOBOTKA Jan, syn Mikołaja lat 31, włościanina i Marianny Ciesluk lat 29, urodzony w Mianowie 19.02.1809, 96/1809.

STANIASZEK Stanisław, syn Michała lat 39, mieszczanina i Kunegundy Rytelewskiej lat 25, urodzony w Andrzejewie 11.11.1808, 54/1808.

STAŃCZUK Franciszek Ksawery, syn Piotra lat 45, włościanina i Marianny z Dominiaków lat 25, urodzony w Leśniewie 13.03.1809, 103/1809.

SUTKOWSKI Jan, syn Wojciecha lat 26, przy ojcu zamieszkały i Franciszki Skłodowskiej lat 23, urodzony w Pierzchałach 22.01.1809, 83/1809.

SZAFARAK Scholastyka, córka Mateusza lat 23, włościanina i Marcjanny Mateuszak lat 25, urodzona w Mianowie 17.11.1808, 59/1808.

SZWEDO Jan, syn Stanisława lat 45, majstra kunsztu szewskiego i Rozalii Żebrowskiej lat 36, urodzony w Andrzejewie 24.06.1808, 15/1808.

ŚWIERŻEWSKA Konstancja, córka Antoniego lat 55, gospodarza i Orszuli z Świerżewskich lat 30, urodzona w Świerżach Pankach 12.02.1809, 94/1809.

TATKOWSKA Agata Angela, córka Jana lat 26, mieszczanina i Elżbiety Wiejkowskiej lat 24, urodzona w Andrzejewie 01.01.1809, 77/1809.

TRĄBKA Jan, syn Franciszka lat 33, włościanina i Marianny Kowalczyk lat 25, urodzony w Ruskołękach 11.07.1808, 22/1808.

TRĄBKA Marianna, córka Wojciecha lat 52, włościanina i Marianny Podbilskiej lat 40, urodzona w Łętownicy 27.08.1808, 32/1808.

TYMIŃSKI Jan, syn Jakuba lat 38, mieszczanina i Agnieszki z Tyszków lat 30, urodzony w Andrzejewie 26.08.1808, 36/1808.

WAYSZCZUK Antoni, syn Kiliana lat 25, włościanina i Rozalii Szymańskiej lat 30, urodzony w Lenartach 05.01.1809, 78/1809.

WAYSZCZYK Magdalena, córka Stanisława lat 32, mieszczanina i Marianny Polakowskiej lat 25, urodzona w Andrzejewie 16.07.1808, 23/1808.

WILCZEK Marianna, córka Andrzeja lat 26, włościanina i Anastazji Zakrzewskiej lat 24, urodzona w Mroczkach  29.01.1809, 87/1809.

WILCZYŃSKA Joanna, córka Stanisława lat 39, włościanina i Julianny Zakrzewskiej lat 25, urodzona w Mroczkach 26.05.1808, 3/1808.

WINCZEWSKA Franciszka, córka Marcina lat 42, mieszczanina i Magdaleny z Jasków lat 30, urodzona w Andrzejewie 27.11.1808, 63/1808.

WOJEWÓDKA Grzegorz, syn Jana lat 35, włościanina i Agnieszki Sobocińskiej lat 25, urodzony w Ruskołękach 07.06.1808, 9/1808.

WOJEWÓDKA Wiktora, córka Pawła lat 42, włościanina i Julianny z Chrobotów lat 29, urodzona w Gołębiach 03.06.1808, 6/1808.

WYSZYŃSKA Marianna, córka Kazimierza lat 36, gospodarza i Katarzyny Wyszyńskiej lat 25, urodzona w Ołdakach Polonii 06.12.1808, 69/1808.

ZAKRZEWSKA Magdalena, córka Ludwika lat 45, gospodarza i Rozalii Budziszewskiej lat 40, urodzona w Budziszewie Śledzionach 12.12.1808, 72/1808.

ZALEWSKA Marianna, córka Stanisława lat 39, włościanina i Marianny Leszczyńskiej lat 28, urodzona w Mroczkach 29.06.1808, 18/1808.

ZAŁUSKA Grzegorz, syn Adama lat 40, gospodarza i Marianny z Załusków lat 30, urodzony w Załuskach Lipniewie 25.02.1809, 99/1809.

ZAŁUSKA Katarzyna, córka Bonifacego lat 40, gospodarza i Magdaleny Janczewskiej lat 30, urodzona w Załuskach Lipniewie 28.04.1809, 115/1809.

ZAŁUSKA Mikołaj, syn Antoniego lat 49, gospodarza i Marcjanny Zakrzewskiej lat 32, urodzony w Załuskach Lipniewie 06.12.1808, 68/1808.

ZARĘBA Katarzyna, córka Aleksandra lat 30, gospodarza i Rozalii Tarnowskiej pierwszego ślubu Godlewskiej lat 40, urodzona w Mroczkach 18.09.1808, 39/1808.

ZGLECZEWSKA ( z GLECZEWSKA ) Rozalia, córka Bartłomieja lat 26, gospodarza i Marianny Godlewskiej lat 20, urodzona w Godlewie Gorzejewie 02.04.1809, 110/1809.

ZIELEZNICKA Antonina, córka Jana lat 28, włościanina i Rozalii Kowalewskiej lat 27, urodzona w Drogoszewie 07.06.1808, 10/1808.

ZIELEZNICKA Marianna, córka Grzegorza lat 32, włościanina i Ewy Murawskiej lat 30, urodzona w Pierzchałach 28.06.1808, 17/1808.

ZIELEZNICKI Piotr, syn Grzegorza lat 32, włościanina i Ewy Murawskiej lat 30, urodzony w Pierzchałach 28.06.1808, 17/1808.

ŻEBROWSKA Franciszka, córka Jana lat 29, majstra kunsztu szewskiego i Marianny Modzelewskiej lat 20, urodzona w Andrzejewie 07.10.1808, 46/1808.

ŻEBROWSKA Marianna, córka Józefa lat 24 i Teresy Pogockiej lat 25, urodzona w Budziszewie 09.10.1808, 48/1808.

ŻOCHOWSKI Franciszek, syn Dionizego lat 40, gospodarza i Ludwiki Uścińskiej lat 24, urodzony w Mroczkach 01.10.1808, 42/1808.

ŻUKIEWICZ Pius, syn Stanisława lat 47, mieszczanina i Barbary Sarnackiej lat 30, urodzony w Andrzejewie 05.08.1808, 29/1808.

 
Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości