postheadericon Indeks urodzeń parafia Jabłonka 1889

BARBARZYŃSKA Anna, córka Józefa i Bronisławy Bonczuk, urodzona w Jabłonce 29.10.1889, 55/1889.

BIAŁA Stefania, córka Jakuba i Marianny Korytkowskiej, urodzona w Mioduszach Wielkich 04.05.1889, 31/1889.

BIAŁY Hipolit, syn Walerego i Katarzyny Dołęgowskiej, urodzony w Mioduszach Perkach 13.08.1889, 41/1889.

BIAŁY Władysław, syn Daniela i Marianny Uszyńskiej, urodzony w Tyborach Misztalach 22.08.1889, 43/1889.

BONCZUK Józef, syn Jana i Adeli Frankowskiej, urodzony w Tyborach Wólce 10.08.1889, 39/1889.

BOŃCZUK Józef, syn Franciszka i Marianny Jankowskiej, urodzony w Wólce 01.12.1889, 58/1889.

BORECKA Stanisława, córka Jana i Katarzyny Boćkowskiej, urodzona w Kamiance 29.10.1889, 54/1889.

BORECKA Władysława, córka Stanisława i Walerii Zalewskiej, urodzona w Tyborach Wólce 13.01.1889, 4/1889.

BORECKA Zofia, córka Pawła i Ludwiki Włostowskiej, urodzona w Litewce 11.12.1889, 62/1889.

BORECKI Jan, syn Julianny Duchnowskiej, wdowy po Wacławie, urodzony w Kamiance 05.01.1889, 2/1889.

CHOIŃSKA Zofia, córka Jakuba i Julianny Krajewskiej, urodzona w Jabłonce 01.05.1889, 28/1889. Zawarła związek małżeński w Jabłonce 19.01.1909 z Janem Matuszelańskim.

CHOIŃSKI Feliks, syn Władysława i Anny Mioduszewskiej, urodzony w Mioduszach 20.11.1889, 57/1889.

DANOWSKA Anna, córka Ludwika i Marcjanny Dworakowskiej, urodzona w Trzciance 01.03.1889, 12/1889.

DĄBROWSKI Bolesław, syn Edwarda i Józefy Krajewskiej, urodzony w Tyborach Misztalach 13.10.1889, 52/1889.

GODLEWSKI Bronisław Maciej, syn Konstantego i Karoliny Mioduszewskiej, urodzony w Mioduszach Wielkich 24.02.1889, 13/1889.

GUTOWSKA Balbina, córka Adama i Karoliny Rembiszewskiej, urodzona w Tyborach Jezierni 30.03.1889, 20/1889.

GWARDIAK Stefania, córka Wiktora i Aleksandry Zawistowskiej, urodzona w Mioduszach Wólce 02.12.1889, 59/1889.

JANKOWSKA Anna, córka Jana i Józefy Pietrzykowskiej, urodzona w Kamiance 03.05.1889, 29/1889. Zawarła związek małżeński 15.02.1909 z Franciszkiem Kostrowskim.

JARZĄBEK Waleria, córka Jakuba i Katarzyny Skawskiej, urodzona w Kamiance 26.04.1889, 27/1889.

JARZĄBEK Władysław, syn Ludwika i Marianny Kuropatfińskiej, urodzony w Kamiance 03.10.1889, 51/1889.

KACZYŃSKA Adela, córka Feliksa i Heleny Jabłońskiej, urodzona w Jabłonce 03.05.1889, 30/1889.

KAPUŚCIK Rozalia, córka Kacpra i Michaliny Gołaszewskiej, urodzona w Tyborach Olszewie 04.09.1889, 44/1889.

KORDZIŃSKI Stanisław, syn Franciszka i Aleksandry Zielińskiej, urodzony w Litewce 27.10.1889, 53/1889.

KOSSAKOWSKI Bolesław, syn Kajetana i Joanny Dąbrowskiej, urodzony w Trzciance 08.03.1889, 15/1889.

KRAJEWSKA Rozalia, córka Piotra i Marianny Dołęgowskiej, urodzona w Mioduszach Wielkich 07.09.1889, 46/1889.

KRAJEWSKI Jan, syn Antoniego i Walentyny Ciborowskiej, urodzony w Jabłonce 05.05.1889, 32/1889.

KRASSOWSKI Antoni, syn Leopolda i Pelagii Janczewskiej, urodzony w Mioduszach Perkach 11.09.1889, 48/1889.

KRASSOWSKI Paweł, syn Marcina i Julianny Gołaszewskiej, urodzony w Mioduszach Perkach 13.04.1889, 23/1889.

KRASSOWSKI Piotr, syn Marcina i Julianny Gołaszewskiej, urodzony w Mioduszach Perkach 13.04.1889, 22/1889.

KRASZEWSKI Melchior, syn Franciszka i Franciszki Idźkowskiej, urodzony w Stasiowiętach 05.01.1889, 3/1889.

KRUSZEWSKA Marianna, córka Józefa i Józefy Kruszewskiej, urodzona w Tyborach Wólce 12.08.1889, 40/1889. Zawarła związek małżeński w Jabłonce 09.07.1912 z Pawłem Sokołowskim.

MALISZEWSKA Paulina, córka Walentego i Anny Parafińskiej, urodzona w Trzciance 24.05.1889, 34/1889.

MENTECKA Aleksandra, córka Ludwika i Anny Jankowskiej, urodzona w Tyborach Wólce 09.03.1889, 17/1889.

MICHALSKI Józef, syn Aleksandra i Marianny Grabowskiej, urodzony w Tyborach Wólce 17.03.1889, 18/1889.

MIODUSZEWSKA Weronika, córka Kacpra i Marianny Żochowskiej, urodzona w Mioduszach Stok 29.12.1888, 1/1889.

MIODUSZEWSKA Zofia, córka Teofila i Ewy z Białych, urodzona w Mioduszach Stok 14.05.1889, 33/1889.

MIODUSZEWSKI Franciszek, syn Feliksa i Aleksandry Przeździeckiej, urodzony w Stasiowiętach 09.03.1889, 16/1889.

MIODUSZEWSKI Mikołaj, syn Ignacego i Pauliny Niewiarowskiej, urodzony w Jabłonce 06.12.1889, 61/1889.

MISIEWICZ Józef, syn Stanisława i Emilii Kraszewskiej, urodzony w Tyborach Olszewie 14.04.1889, 24/1889.

MOSZCICKI Stanisław, syn Juliana i Konstancji Gosiewskiej, urodzony w Tyborach Żochach 21.11.1889, 56/1889. Zawarł związek małżeński 12.02.1923 z Stanisławą Mętecką.

MOŚCICKI Jan, syn Leona i Rozalii Kaczyńskiej, urodzony w Tyborach Misztalach 19.03.1889, 19/1889.

MUSZYŃSKA Józefa, córka Stanisława i Justyny Matusielańskiej, urodzona w Tyborach Wólce 29.05.1889, 35/1889.

MYSIEWICZ Piotr, syn Leokadii, urodzony w Tyborach Olszewie 21.02.1889, 10/1889.

NIEWIAROWSKA Wanda, córka Jana i Franciszki Kossakowskiej, urodzona w Mioduszach Stok 19.07.1889, 38/1889.

OLEKFEROWICZ Stanisław, syn Jana i Aleksandry Arasimow, urodzony w Kamiance 06.09.1889, 47/1889.

OLSZEWSKI Stanisław, syn Ludwika i Marianny Olekfierowicz, urodzony w Jabłonce 26.04.1889, 26/1889. Zawarł związek małżeński w Kołakach 23.06.1919 z Wiktorią Borzymowską.

PASKIEWICZ Wincenty, syn Jana i Pauliny Bonczuk, urodzony w Jabłonce 05.04.1889, 21/1889. Zawarł związek małżeński w Kowalu 30.12.1925 z Józefą Rojewską z domu Świerczyńska.

PODBIELSKA Bronisława Marianna, córka Antoniego i Magdaleny Dmochowskiej, urodzona w Tyborach Żochach 15.08.1889, 42/1889. Zawarła związek małżeński w Wyszkowie 07.08.1912 z Marianem Laszczyńskim.

PROSIŃSKA Antonina Elżbieta, córka Franciszka i Rafały Marianny Sabiny Tyborowskiej, urodzona w Trzciance 19.06.1889, 36/1889.

PRZEŹDZIECKI Bolesław, syn Wojciecha i Walerii Krajewskiej, urodzony w Tyborach Misztalach 12.01.1889, 7/1889.

REMBISZEWSKI Stanisław, syn Kacpra i Emilii Mioduszewskiej, urodzony w Jabłonce 13.12.1889, 63/1889.

SAWICKA Rozalia, córka Ludwika i Emilii Szymborskiej, urodzona w Kamiance 06.12.1889, 60/1889.

SIENICKA Tomina, córka Władysława i Franciszki Mioduszewskiej, urodzona w Jezierni 21.12.1889, 64/1889.

SIENICKA Zofia, córka Antoniego i Karoliny Sielnickiej, urodzona w Tyborach Jezierni 23.02.1889, 11/1889.

ŚWIĘCKA Józefa, córka Grzegorza i Aleksandry Żebrowskiej, urodzona w Mioduszach Stok 23.04.1889, 25/1889.

TURKOWSKA Helena, córka Tomasza i Emilii Ogorkowskiej, urodzona w Trzciance 22.09.1889, 50/1889. Zawarła związek małżeński w Jabłonce 20.11.1911 z Władysławem Leoniakiem.

USZYŃSKA Leontyna, córka Franciszka i Walentyny Lutostańskiej, urodzona w Mioduszach Wielkich 20.09.1889, 49/1889. Zawarła związek małżeński w Jabłonce 06.02.1912 z Wiktorem Werpachowskim.

WENDRACKI Jan, syn Stanisława i Wiktorii Lanczewskiej, urodzony w Litewce 28.12.1888, 5/1889.

WOJCICKI Władysław, syn Teofila i Adeli Mioduszewskiej, urodzony w Jabłonce 06.09.1889, 45/1889. Zawarł związek małżeński w Kołakach 11.02.1919 z Heleną Ogińską.

WRÓBLEWSKI Ludwik, syn Antoniego i Magdaleny Krajewskiej, urodzony w Tyborach Żochach 10.02.1889, 9/1889.

WRÓBLEWSKI Paweł, syn Stefana i Emilii Gołaszewskiej, urodzony w Tyborach Jezierni 15.01.1889, 6/1889. Zawarł związek małżeński w kościele parafialnym w Jabłonce 07.02.1821 z Bolesławą Gosiewską.

WYSZYŃSKI Stanisław, syn Melchiora i Teofilii Paszkiewicz, urodzony w Jabłonce 24.01.1889, 8/1889. Zawarł związek małżeński w Warszawie 24.05.1914 z Stanisławą Burzyńską.

ZIELIŃSKI Aleksander, syn Adolfa i Katarzyny Mysiewicz, urodzony w Kamiance 05.03.1889, 14/1889.

ŻOCHOWSKA Anna, córka Wincentego i Marianny Gołaszewskiej, urodzona w Tyborach Żochach 25.06.1889, 37/1889.





Poprawiony (wtorek, 05 grudnia 2017 19:27)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości