postheadericon Indeks urodzeń parafia Jabłonka 1887

BIAŁY Jan, syn Bolesława i Marianny Brzozowskiej, urodzony w Tyborach Jezierni 29.05.1887, 26/1887. Zawarł związek małżeński w Jabłonce 04.09.1912 z Marcjanną Wdziękońską.

BIAŁY Wincenty, syn Kacpra i Marianny Krassowskiej, urodzony w Mioduszach Wielkich 19.07.1887, 31/1887.

BONCZUK Franciszka, córka Adama i Franciszki Sawickiej, urodzona w Tyborach Wólce 14.01.1887, 6/1887.

BONCZUK Leontyna, córka Jana i Adeli Frankowskiej, urodzona w Tyborach Wólce 24.02.1887, 14/1887.

BORUCKI Konstanty, syn Michała i Aleksandry Kulbabińskiej, urodzony w Jabłonce 08.03.1887, 16/1887.

CHOIŃSKI Antoni, syn Franciszka i Barbary Sienickiej, urodzony w Tyborach Jezierni 28.11.1887, 50/1887.

CHOIŃSKI Antoni, syn Jana i Julianny Kraszewskiej, urodzony w Jabłonce 20.10.1887, 43/1887.

CHOIŃSKI Józef, syn Ignacego i Michaliny Kołakowskiej, urodzony w Tyborach Jezierni 03.09.1887, 38/1887.

DĄBROWSKI Julian, syn Ignacego i Bronisławy Kossakowskiej, urodzony w Mioduszach Perkach 23.11.1887, 48/1887.

DĄBROWSKI Stanisław, syn Marcjanny, urodzony w Kamiance 30.11.1887, 52/1887.

DMOCHOWSKI Konstanty, syn Leona i Józefy Dmochowskiej, urodzony w Mioduszach Wielkich 24.03.1887, 19/1887.

DMOCHOWSKI Mikołaj, syn Feliksa i Tekli Kołakowskiej, urodzony w Mioduszach Wielkich 17.12.1887, 55/1887.

GODLEWSKA Natalia, córka Konstantego i Karoliny Mioduszewskiej, urodzona w Mioduszach Wielkich 12.02.1887, 12/1887. Zawarła związek małżeński w Jabłonce 07.02.1910 z Julianem Czarkowskim.

GODLEWSKI Władysław, syn Antoniego i Teofili Kaczyńskiej, urodzony w Mioduszach Wielkich 22.05.1887, 24/1887.

GOŁASZEWSKI Aleksander, syn Leona i Franciszki Szeligowskiej, urodzony w Tyborach Żochach 01.06.1887, 27/1887.

GOŁASZEWSKI Stanisław, syn Tadeusza i Marcjanny Mioduszewskiej, urodzony w Mioduszach Wielkich 23.11.1887, 49/1887.

GUTOWSKA Marianna, córka Jana i Antoniny Mioduszewskiej, urodzona w Mioduszach Stok 22.10.1887, 44/1887. Zawarła związek małżeński w Moskwie 17.02.1912 z Wincentym Narkiewiczem.

GUTOWSKA Stefania, córka Adama i Karoliny Rembiszewskiej, urodzona w Tyborach Jezierni 20.08.1887, 36/1887.

JABŁOŃSKI Bolesław, syn Juliana i Franciszki Misztalewskiej, urodzony w Jabłonce 05.01.1887, 4/1887.

JANKOWSKA Julianna, córka Józefa i Marty Modzelewskiej, urodzona w Kamiance 22.05.1887, 25/1887.

JANKOWSKI Ludwik, syn Jana i Józefy Pietrzykowskiej, urodzony w Kamiance 31.01.1887, 7/1887.

JARNICKI Stanisław, syn Bolesława i Weroniki Rosochackiej, urodzony w Tyborach Żochach 15.11.1887, 46/1887.

JARZĄBEK Kazimierz, syn Teofila i Marianny Sienkiewicz. urodzony w Jabłonce 03.03.1887, 15/1887.

KACZYŃSKA Anna, córka Jana i Michaliny Zaremby, urodzona w Stasiowiętach 17.06.1887, 28/1887.

KALINOWSKI Antoni, syn Franciszka i Józefy Tymińskiej, urodzony w Tyborach Momotach 11.05.1887, 22/1887.

KALINOWSKI Bronisław, syn Felicjana i Antoniny Czyżewskiej, urodzony w Trzciance 09.12.1887, 54/1887. Zawarł związek małżeński w Kołakach 09.08.1910 z Weroniką Gosk.

KAPUŚCIK Józef, syn Kacpra i Michaliny Gołaszewskiej, urodzony w Tyborach Olszewie 17.03.1887, 17/1887.

KOSSAKOWSKA Aleksandra, córka Kazimierza i Stanisławy Domiceli Skarzyńskiej, urodzona w Tyborach Żochach 05.08.1887, 33/1887.

KOSSAKOWSKI Grzegorz, syn Aleksandra i Marianny Ostrowskiej, urodzony w Tyborach Olszewie 17.11.1887, 47/1887. Zawarł związek małżeński w Rutkach 06.02.1923 z Kazimierą Grodzką.

KOWALSKI Piotr, syn Józefa i Agnieszki Kopczyńskiej, urodzony w Jabłonce 22.02.1887, 13/1887.

KRASZEWSKA Zofia, córka Wiktora i Franciszki Zaremby, urodzona w Stasiowiętach 17.04.1887, 20/1887.

KRUSZEWSKA Otolia, córka Władysława i Antoniny Tyborowskiej, urodzona w Tyborach Wólce 29.11.1887, 51/1887.

KRUSZEWSKI Melchior, syn Józefa i Józefy Kruszewskiej, urodzony w Tyborach Wólce 06.01.1887, 5/1887.

MALESZEWSKA Józefa, córka Walentego i Anny Parafińskiej, urodzona w Trzciance 05.10.1887, 41/1887.

MICHALSKA Leontyna, córka Aleksandra i Marianny Grabowskiej, urodzona w Tyborach Wólce 07.02.1887, 9/1887.

MIODUSZEWSKI Aleksander, syn Leopolda i Marianny Mioduszewskiej, urodzony w Mioduszach Stok 15.10.1887, 42/1887.

MIODUSZEWSKI Bronisław, syn Stanisława i Julianny Modzelewskiej, urodzony w Mioduszach Stok 17.12.1887, 56/1887.

MIODUSZEWSKI Franciszek, syn Kacpra i Marianny Żochowskiej, urodzony w Mioduszach Stok 16.02.1887, 10/1887.

MIODUSZEWSKI Leon, syn Jana i Karoliny Grabowskiej, urodzony w Tyborach Olszewie 04.01.1887, 3/1887.

MIODUSZEWSKI Stanisław, syn Kazimierza i Julianny Stefani Laskowskiej, urodzony w Stasiowiętach 07.08.1887, 34/1887.

MIODUSZEWSKI Stefan, syn Daniela i Aleksandry Dmochowskiej, urodzony w Mioduszach Wielkich 15.07.1887, 30/1887. Zawarł związek małżeński w Jabłonce 27.01.1913 z Czesławą Dmochowską.

MIODUSZEWSKI Teofil, syn Jana i Adeli Niewiarowskiej, urodzony w Mioduszach Srok 25.12.1887, 58/1887.

MODZELEWSKI Władysław, syn Piotra i Marianny Dmochowskiej, urodzony w Mioduszach Wielkich 30.12.1887, 59/1887.

MUSZYŃSKI Jan, syn Jana i Ludwiki Kropieńskiej, urodzony w Tyborach Wólce 14.08.1887, 35/1887.

MUSZYŃSKI Józef, syn Stanisława i Justyny Matisielańskiej, urodzony w Tyborach Wólce 04.01.1887, 2/1887.

MYSTKOWSKA Bolesława, córka Marianny, urodzona w Jabłonce 18.02.1887, 11/1887.

NIEWIAROWSKA Marianna, córka Walentego i Marcjanny Krajewskiej, urodzona w Mioduszach Stok 06.12.1887, 53/1887. Z pierwszego małżeństwa Brzezińska. Kolejny ślub w Jabłonce 23.02.1927 z Stefanem Konopką.

OLEKFEROWICZ Aleksander, syn Jana i Aleksandry Arasimow, urodzony w Kamiance 17.06.1887, 29/1887.

ORŁOWSKI Daniel, syn Telesfora i Marianny Lipskiej, urodzony w Kamiance 01.01.1887, 1/1887.

OŻAROWSKI Władysław, syn Piotra i Marianny Bronisławy Skarzyńskiej, urodzony w Jabłonce 21.10.1887, 45/1887.

REMBISZEWSKA Stanisława, córka Kacpra i Emilii Mioduszewskiej, urodzona w Jabłonce 25.04.1887, 21/1887.

SKAWSKA Rozalia, córka Andrzeja i Katarzyny Czerniak, urodzona w Kamiance 24.08.1887, 37/1887.

SZYMBORSKA Anna, córka Jana i Justyny Złotkowskiej, urodzona w Tyborach Żochach 04.08.1887, 32/1887.

ŚWIĘCKA Leontyna, córka Kazimierza i Anny Zaremby, urodzona w Mioduszach Wielkich 17.12.1887, 57/1887. Zawarła związek małżeński w Jabłonce 25.01.1909 z Aleksandrem Rutkowskim.

TURKOWSKI Konstanty, syn Tomasza i Emilii Ogorkowskiej, urodzony w Trzciance 15.05.1887, 23/1887.

ZAREMBA Józef, syn Sylwestra i Karoliny Mioduszewskiej, urodzony w Mioduszach Stok 18.03.1887, 18/1887.

ZAREMBA Władysław, syn Wincentego i Franciszki Głowackiej, urodzony w Kamiance 19.09.1887, 39/1887.

ZIELIŃSKA Stanisława, córka Adolfa i Katarzyny Mysiewicz, urodzona w Kamiance 20.09.1887, 40/1887.

ŻOCHOWSKA Jadwiga Weronika, córka Jana i Julianny Gierałtowskiej, urodzona w Tyborach Żochach 04.02.1887, 8/1887.




 
Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości