postheadericon Indeks urodzeń parafia Jabłonka 1884

BANKOWSKA Bronisława, córka Franciszka i Weroniki Jankowskiej, urodzona w Kamiance Tyborach 29.04.1884, 28/1884.

BANKOWSKA Józefa, córka Franciszka i Weroniki Jankowskiej, urodzona w Kamiance Tyborach 29.04.1884, 29/1884.

BIAŁA Adela, córka Daniela i Marianny Uszyńskiej, urodzona w Misztalach 14.12.1884, 66/1884.

BIAŁA Agnieszka, córka Daniela i Marianny Uszyńskiej, urodzona w Misztalach 18.01.1884, 8/1884.

BIAŁA Waleria, córka Jakuba i Marianny Korytkowskiej, urodzona w Mioduszach 05.02.1884, 10/1884.

BIAŁA Władysława, córka Bolesława i Władysławy Brzozowskiej, urodzona w Jezierni 05.12.1884, 60/1884.

BIAŁA Władysława, córka Dominika i Adeli Mioduszewskiej, urodzona w Mioduszach Wielkich 16.05.1884, 31/1884.

BORECKA Józefa, córka Piotra i Anny Mróz, urodzona w Tyborach Wólce 09.06.1884, 35/1884.

BORECKA Marianna, córka Michała i Michaliny Zaremby, urodzona w Jabłonce 15.01.1884, 7/1884.

BORECKA Paulina, córka Władysława i Julianny Duchnowskiej, urodzona w Kamiance 15.03.1884, 18/1884.

BORECKI Bronisław, syn Konstantego i Anny Marcinkiewicz, urodzony w Jabłonce 13.12.1884, 64/1884.

BORECKI Piotr, syn Mikołaja i Teofili Szulborskiej, urodzony w Litewce 28.06.1884, 38/1884.

BOROWSKA Bronisława, córka Piotra i Franciszki Łapińskiej, urodzona w Litewce 06.01.1884, 3/1884.

BRZÓSKA Leontyna, córka Leonarda i Marianny Tymińskiej, urodzona w Tyborach Olszewie 29.10.1884, 55/1884.

CHOIŃSKA Teofila, córka Michała i Emilii Peńskiej, urodzona w Tyborach Jezierni 16.07.1884, 41/1884.

CHOIŃSKI Konstanty, syn Jakuba i Julianny Krajewskiej, urodzony w Jabłonce 16.02.1884, 13/1884.

CHOIŃSKI Władysław, syn Franciszka i Barbary Sienickiej, urodzony w Jezierni 03.03.1884, 16/1884.

CZYŻESKA Antonina Apolonia, córka Franciszka i Marianny Kaczyńskiej, urodzona w Żochach 03.05.1884, 30/1884.

DANOSKA Paulina, córka Feliksa i Józefy Zalewskiej, urodzona w Trzciance Tyborach 24.05.1884, 33/1884.

DANOWSKI Feliks, syn Juliana i Marcjanny Krajewskiej, urodzony w Trzciance 01.02.1884, 9/1884.

DMOCHOWSKA Aleksandra, córka Stanisława i Marianny Krajewskiej, urodzona w Mioduszach Wielkich 24.07.1884, 44/1884.

GACKI Teofil, syn Szymona i Łucji Kleczkowskiej, urodzony w Mioduszach Wielkich 26.04.1884, 27/1884.

GODLESKA Bolesława, córka Konstantego i Karoliny Mioduszewskiej, urodzona w Miodusach Wielkich 29.08.1884, 45/1884.

GOŁASZEWSKI Jan, syn Leona i Franciszki Szeligowskiej, urodzony w Żochach Tyborach 29.09.1884, 53/1884.

GUTOWSKI Michał, syn Adama i Karoliny Tyborowskiej, urodzony Jezierni Tyborach 29.09.1884, 52/1884.

GUTOWSKI Mikołaj, syn Jana i Antoniny Mioduszewskiej, urodzony w Stoku 05.12.1884, 61/1884,

JABŁOŃSKA Stanisława, córka Juliana i Franciszki Misztalewskiej, urodzona w Jabłonce 17.11.1884, 57/1884.

JABŁOŃSKI Stefan, syn Adama i Anny Jabłońskiej, urodzony w Jabłonce 03.09.1884, 49/1884.

KACZYŃSKI Bolesław, syn Franciszka i Teofili Zaremby, urodzony w Mioduszach Litewce 05.04.1884, 24/1884.

KACZYŃSKI Franciszek, syn Jana i Marcjanny Sawulewskiej, urodzony w Kamiance 03.01.1884, 2/1884.

KALIŚCIK Aleksander, syn Kacpra i Michaliny, urodzony w Tyborach Olszewie 23.07.1884, 42/1884.

KOŁAKOWSKA Stanisława, córka Andrzeja i Ewy Kruszewskiej, urodzona w Olszewie 19.02.1884, 15/1884.

KONARZEWSKA Bronisława, córka Teofila i Franciszki Jabłońskiej, urodzona Stasiowiętach 12.09.1884, 50/1884.

KOSSAKOWSKI Józef, syn Piotra i Marianny Świeżej, urodzony w Trzciance 07.01.1884, 6/1884.

KRAJEWSKA Stanisława, córka Antoniego i Walentyny Ciborowskiej, urodzona w Jabłonce 05.11.1884, 56/1884.

KRAJEWSKI Aleksander, syn Franciszka i Franciszki Idzkowskiej, urodzony w Mioduszach Stasiowiętach 27.08.1884, 47/1884.

KRAJEWSKI Franciszek, syn Jana i Eleonory Kossakowskiej, urodzony w Jabłonce 12.04.1884, 26/1884.

KRASSOWSKI Jan, syn Leopolda i Pelagii Janczewskiej, urodzony w Mioduszach Perkach 29.03.1884, 23/1884.

KROPIEŃSKA Anna , córka Ludwika i Zuzanny Mioduszewskiej, urodzona w Jabłonce 01.12.1884, 59/1884.

KRUSZEWSKA Władysława, córka Józefa i Józefy Kruszewskiej, urodzona w Wólce 26.06.1884, 37/1884.

KULESZA Bronisław Sylwester, syn Pawła i Franciszki Brzóski, urodzony w Mioduszach Wielkich 01.01.1884, 1/1884.

KULESZA Marta, córka Karoliny, urodzona w Jabłonce 19.02.1884, 14/1884.

KULESZA Stanisława, córka Łukasza i Karoliny Szepietowskiej, urodzona w Tyborach Olszewie 18.11.1884, 58/1884.

LEONIAK Bronisław, syn Bazylego i Balbiny Kalinowskiej, urodzony w Trzciance Tyborach 30.08.1884, 46/1884. Zawarł związek małżeński w Kołakach 30.08.1911 z Anielą Liżewską.

MALESZEWSKA Anna, córka Piotra i Marianny Tykajtys, urodzona w Litewce 15.10.1884, 54/1884.

MIODUSZEWSKA Franciszka, córka Leopolda i Marcjanny Mościckiej, urodzona Mioduszach Stoku 22.07.1884, 43/1884.

MIODUSZEWSKA Weronika, córka Kacpra i Marianny Żochowskiej, urodzona w Stoku 01.06.1884, 34/1884.

MIODUSZEWSKI Bronisław, syn Karola i Ewy Mioduszewskiej, urodzony w Mioduszach Wielkich 09.07.1884, 40/1884.

MOŚCICKA Marianna, córka Juliana i Konstancji Gosiewskiej, urodzona w Żochach 11.04.1884, 25/1884.

MOŚCICKI Michał, syn Leonarda i Rozalii Kaczyńskiej, urodzony w Misztalach 10.01.1884, 4/1884.

OLECHWEROWICZ Paulina, córka Jana i Aleksandry Arasimow, urodzony w Kamiance 13.12.1884, 65/1884.

OLSZEWSKI Jan, syn Ludwika i Marianny, urodzony w 10.01.1884, 5/1884.

ORŁOWSKA Marianna, córka Piotra i Ewy Sikorskiej, urodzona w Jabłonce 19.09.1884, 51/1884. Zawarła związek małżeński w Zambrowie 01.10.1928 z Franciszkiem Makles.

OSTROWSKI Jan, syn Ignacego i Anny Kuleszy, urodzony w Żochach 22.03.1884, 22/1884.

OŻAROSKA Marianna, córka Jana i Krystyny Dąbrowskiej, urodzona w Jabłonce 23.03.1884, 21/1884.

PASZKIEWICZ Zofia, córka Jana i Pauliny Wonarowskiej, urodzona w Jabłonce 16.03.1884, 19/1884.

PODBIELSKI Julian Anzelm, syn Antoniego i Magdaleny Dmochowskiej, urodzony w Tyborach 09.02.1884, 12/1884.

REMBISZEWSKA Anna, córka Kacpra i Emilii Mioduszewskiej, urodzona w Jabłonce 12.02.1884, 11/1884.

SKAWSKI Jan, syn Klemensa i Franciszki Płocieńskiej, urodzony Wólce Tyborach 01.07.1884, 39/1884.

SZYMAŃSKI Antoni, syn Juliana i Zofii Dąbrowskiej, urodzony w Tyborach Trzciance 18.05.1884, 32/1884.

SZYMBORSKA Leokadia, córka Jana i Justyny Włodkowskiej, urodzona w Żochach 09.12.1884, 63/1884.

ŚREDNICKI Wacław, syn Teofila i Aleksandry Mioduszewskiej, urodzony w Jabłonce 05.12.1884, 62/1884.

ŚWIĘCKI Aleksander, syn Grzegorza i Aleksandry Żebroskiej, urodzony w Mioduszach Stok 02.09.1884, 48/1884.

RYBOROWSKI Szczepan, syn Józefa i Katarzyny Świentkowskiej, urodzony w Tyborach Olszewie  27.12.1884, 68/1884.

WOJCICKI Jan, syn Teofila i Tekli Mioduszewskiej, urodzony w Jabłonce 21.06.1884, 36/1884.

WRÓBLESKA Anna, córka Antoniego i Magdaleny, urodzona w Żochach 26.12.1884, 67/1884.

ZAREMBA Anna, córka Aleksandra i Marianny Krajewskiej, urodzona w Mioduszach Stasiowiętach 21.03.1884, 20/1884.






 
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości