postheadericon Indeks urodzeń parafia Jabłonka 1883

BIAŁA Julianna, córka Mikołaja i Wiktorii Brajczewskiej, urodzona w Mioduszach Wielkich 13.01.1883, 3/1883.

BONCZUK Franciszek, syn Ludwika i Marianny Jankowskiej, urodzony w Wólce 01.03.1883, 11/1883.

BONCZUK Stanisław, syn Adama i Franciszki Sawickiej, urodzony w Wólce 08.09.1883, 54/1883.

BORECKI Ludwik, syn Stanisława i Walerii Zalewskiej, urodzony w Wólce 29.09.1883, 57/1883.

CHOIŃSKA Agata, córka Ignacego i Michaliny Kołakowskiej, urodzona w Jezierni 15,12,1883, 63/1883.

CHOIŃSKA Bronisława, córka Michała i Emilii Peńskiej, urodzona w Jezierni 01.01.1883, 1/1883.

DANOWSKI Władysław, syn Feliksa i Józefy Zalewskiej, urodzony w Jezierni 06.02.1883, 7/1883.

DĄBROWSKA Magdalena, córka Rocha i Józefy Dmochowskiej, urodzona w Żochach 20.04.1883, 27/1883.

DĄBROWSKI Jan, syn Ignacego i Małgorzaty Skarzyńskiej, urodzony w 22.05.1883, 35/1883.

DMOCHOWSKA Anna, córka Feliksa i Tekli Kołakowskiej, urodzona w Mioduszach 27.05.1883, 36/1883.

DMOCHOWSKA Anna, córka Izydora i Anny Dąbrowskiej, urodzona w Jabłonce 11.07.1883, 44/1883.

DMOCHOWSKI Antoni, syn Leona i Józefy Dmochowskiej, urodzony w Mioduszach 13.05.1883, 32/1883.

GOŁASZEWSKI Konstanty, syn Antoniego i Teofili Jarząbek, urodzony w Litewce 11.05.1883, 31/1883.

GOSTKOWSKA Aleksandra Apolonia, córka Antoniego i Sabiny Mianowskiej, urodzona w Litewce 11.04.1883, 22/1883.

JABŁOŃSKI Aleksander, syn Jana i Pauliny Sasinowskiej, urodzony w Wólce 03.06.1883, 38/1883.

JANKOWSKA Paulina, córka Jana i Józefy Pietrzykowskiej, urodzona w Kamiance 20.12.1883, 65/1883.

JARNUTOWSKI Lucjan, syn Feliksa i Franciszki Ożarowskiej, urodzony w Jabłonce 13.12.1883, 64/1883.

JUDYCKI Aleksander, syn Apolonii, urodzony w Jabłonce 18.05.1883, 34/1883.

KACZYŃSKI Marcin, syn Jana i Michaliny Zaremby, urodzony w Stasiowiętach 12.11.1883, 61/1883.

KOŁAKOWSKI Jan, syn Franciszka i Rozalii Tyborowskiej, urodzony w Jabłonce 18.01.1883, 4/1883.

KONCZEWSKA Michalina, córka Dominika i Franciszki Leoniak, urodzona w Litewce 29.09.1883, 56/1883.

KOSSAKOWSKI Paweł, syn Kajetana i Joanny Dąbrowskiej, urodzony w Trzciance 30.06.1883, 43/1883. Zawarł związek małżeński w Kołakach 19.11.1912 z Konstancją Szeligowską.

KRAJEWSKA Antonina, córka Józefa i Józefy Mościckiej, urodzona w Mioduszach 06.05.1883, 33/1833.

KRAJEWSKA Paulina, córka Eustachiusza i Marianny Mioduszewskiej, urodzona w Miodusach 09.08.1883, 49/1883.

KRAJEWSKI Aleksander, syn Franciszka i Teodory Jaźwińskiej, urodzony w Litewce 19.04.1883, 26/1883.

KRAJEWSKI Stefan, syn Franciszka i Pelagii Kraszewskiej, urodzony w Misztalach 02.09.1883, 53/1883.

KRASSOWSKI Aleksander, syn Piotra i Józefy Zaremby, urodzony w Stoku 15.08.1883, 51/1883.

KRASSOWSKI Stanisław, syn Marcina i Julianny Gołaszewskiej, urodzony w Perkach 26.07.1883, 46/1883.

KRASZEWSKA Bronisława, córka Franciszka i Franciszki Idzkowskiej, urodzona w Stasiowiętach 18.10.1883, 59/1883.

MALISZEWSKA Marianna, córka Tomasza i Weroniki Michalskiej, urodzona w Kamiance 05.05.1883, 29/1883.

MICHALSKI Piotr, syn Aleksandra i Marianny Grabowskiej, urodzony w Wólce 26.03.1883, 19/1883.

MIODUSZEWSKA Bronisława, córka Stanisława i Korneli Chorzelskiej, urodzona w Stasiowiętach  04.03.1883, 15/1883.

MIODUSZEWSKA Franciszka, córka Leopolda i Marianny Mioduszewskiej, urodzona w Stoku 11.02.1883, 8/1883.

MIODUSZEWSKA Julianna, córka Macieja i Felicjanny Krajewskiej, urodzona w Stoku Mioduszach 17.02.1883, 9/1883.

MIODUSZEWSKA Marianna, córka Aleksandra i Aleksandry Dmochowskiej, urodzona w 03.07.1883, 42/1883.

MIODUSZEWSKA Paulina, córka Franciszka i Józefy Mioduszewskiej, urodzona w Mioduszach 20.06.1883, 39/1883.

MIODUSZEWSKA Stanisława, córka Karola i Ewy Mianowskiej, urodzona w Mioduszach 08.05.1883, 30/1883.

MIODUSZEWSKI Bolesław, syn Daniela i Aleksandry Dmochowskiej, urodzony w Mioduszach 25.01.1883, 5/1883.

MIODUSZEWSKI Józef, syn Andrzeja i Julianny Zaremby, urodzony w Stoku 04.03.1883, 14/1883.

MIODUSZEWSKI Władysław, syn Karola i Emilii  Żochowskiej, urodzony w Stoku 31.05.1883, 37/1883.

MISZTALEWSKA Marianna, córka Jakuba i Konstancji Mioduszewskiej, urodzona w Kamiance 02.03.1883, 13/1883.

MOŚCICKI Julian, syn Ludwika i Emilii Mioduszewskiej, urodzony w Mioduszach Wielkich 09.01.1883, 2/1883.

MOŚCICKI Szczepan Jan, syn Jana i Franciszki Krajewskiej, urodzony w Żochach 28.12.1883, 66/1883.

MURZYŃSKA Marianna, córka Jana i Ludwiki Kropińskiej, urodzona w Wólce 16.08.1883, 50/1883.

MYSIEWICZ Aleksander, syn Stanisława i Emilii Kraszewskiej, urodzony w Olszewie 07.03.1883, 17/1883.

MYSIEWICZ Teofila, córka Aleksandra i Józefy Antończuk, urodzona w Kamiance 05.03.1883, 16/1883.

MYSTKOWSKA Stanisława, córka Michała i Teodory Gosk, urodzona w Misztalach 15.04.1883, 23/1883.

MYSTKOWSKI Adam, syn Michała i Teodory Gosk, urodzony w Misztalach 15.04.1883, 24/1883. Zawarł związek małżeński jako wdowiec w Kuleszach Kościelnych 20.02.1928 z Heleną Bączek.

PARAFIŃSKA Marcela, córka Franciszka i Józefy Michałowskiej, urodzona w Wólce 15.10.1883, 58/1883.

SADOWSKA Wiktoria, córka Macieja i Karoliny Średnickiej, urodzona w Miodusach Wielkich 28.11.1883, 62/1883.

ŚWIĘCKI Antoni, syn Kazimierza i Anny Zaremby, urodzony w Mioduszach Wielkich 15.07.1883, 45/1883.

ŚWIĘCKI Piotr, syn Grzegorza i Aleksandry Żebrowskiej, urodzony w Stoku 29.06.1883, 41/1883.

TOŁWIŃSKA Helena, córka Aleksandra i Zofii Strawińskiej, urodzona w Jabłonce 02.03.1863, 25/1883.

TRZCIŃSKI Aleksander, syn Michała i Wiktorii Faszczy, urodzony w Kamiance 20.09.1883, 55/1883.

TYBOROWSKI Jan, syn Pawła i Małgorzaty Saniewskiej, urodzony w Trzciance 21.10.1883, 60/1883.

TYBOROWSKI Józef, syn Wiktora i Marianny Kołakowskiej, urodzony w Olszewie 17.03.1883, 18/1883.

WŁOSTOWSKI Jan, syn Antoniego i Marianny Aleksandry Zawistowskiej, urodzony w Mioduszach 28.08.1883, 52/1883.

WŁOSTOWSKI Stanisław, syn Ignacego i Władysławy Krajewskiej, urodzony w 05.08.1883, 48/1883.

WOJCIAK Franciszka, córka Franciszka i Marianny Mieczkowskiej, urodzona w Trzciance 29.01.1883, 6/1883.

WRÓBLEWSKA Emilia, córka Józefa i Marianny Gołaszewskiej, urodzona w Żochach 01.04.1879, 28/1883.

WYSZYŃSKA Paulina, córka Melchiora i Teofili Paszkiewicz, urodzona w Jabłonce 24.06.1883, 40/1883.

ZALEWSKI Kazimierz, syn Mikołaja i Teofili Boguckiej, urodzony w Momotach 26.03.1883, 21/1883.

ŻOCHOWSKA Cecylia, córka Jana i Julianny Gierałtowskiej, urodzona w Żochach 01.08.1883, 47/1883.

ŻOCHOWSKA Saturnina, córka Wincentego i Marcjanny Gołaszewskiej, urodzona w Żochach 26.03.1883, 20/1883.





 
Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości