postheadericon Indeks urodzeń parafia Jabłonka 1910

BAŃKOWSKI Aleksander, syn Józefa lat 45, gospodarza i Emilii Maleszewskiej lat 40, urodzony w Kamiance 19.11.1910, 62/1910.

BORECKA Janina Stanisława, córka Józefa lat 28, gospodarza i Stefanii Murawskiej lat 20, urodzona w Kamiance 22.01.1910, 6/1910.

BORECKI Jan Mieczysław, syn Hilarego lat 48, gospodarza i Wiktorii Maliszewskiej lat 35, urodzony w Trzciance 04.04.1910, 23/1910.

BRZOSKA Bolesław, syn Henryka lat 28, gospodarza i Marcjanny Czarnowskiej lat 22, urodzony w Tyborach 20.02.1910, 15/1910.

CHLUDZIŃSKI Julian, syn Jana lat 40, gospodarza i Marianny Mioduszewskiej lat 32, urodzony w Mioduszach 11.01.1910, 2/1910.

CHOIŃSKA Helena, córka Józefa lat 26, gospodarza i Pauliny Bruszewskiej lat 24, urodzona w Jabłonce 13.08.1910, 43/1910. Ślub w Jabłonce 27.02.1933 z Kazimierzem Dzierżko.

CHOIŃSKI Czesław, syn Jana lat 43, robotnika i Karoliny Jabłońskiej lat 40, urodzony w Mioduszach 14.05.1910, 29/1910.

CHOIŃSKI Roch, syn nieżyjącego już Rocha i Anny Mioduszewskiej lat 25, urodzony w Jezierni 05.02.1910, 9/1910.

DĄBROWSKA Anna, córka Józefy lat 40, żony Pawła Czyżewskiego, który dziecka nie uznał za swoje, urodzona w Jabłonce 31.07.1910, 40/1910.

DŁUŻNIEWSKI Teofil, syn Jana i Anastazji Sleszyńskiej lat 30, urodzony w Trzciance 23.07.1910, 38/1910.

FASZCZEWSKA Stanisława, córka Władysława lat 32, gospodarza i Marianny Gołaszewskiej lat 28, urodzona w Tyborach 27.01.1910, 7/1910.

FIJAŁKOWSKA Helena Władysława, córka Franciszka lat 38, cieśli i Franciszki Dybowskiej lat 27, urodzona w Jabłonce 17.12.1910, 67/1910.

GODLEWSKA Leokadia, córka Juliana lat 28, gospodarza i Aleksandry Dąbrowskiej lat 22, urodzona w Mioduszach 07.02.1910, 11/1910.

GODLEWSKA Zofia, córka Franciszka lat 45, gospodarza i Marianny Krajewskiej lat 32, urodzona w Mioduszach 27.12.1910, 69/1910.

GODLEWSKI Wiktor, syn Juliana lat 40, gospodarza i Ewy Sasinowskiej lat 40, urodzony w Mioduszach 30.04.1910, 25/1910.

GOŁASZEWSKI Czesław, syn Józefa lat 40, gospodarza i Michaliny Raciborskiej lat 35, urodzony w Tyborach 19.03.1910, 20/1910.

GOSIEWSKI Mieczysław, syn Aleksandra lat 40, gospodarza i Bronisławy Wojno lat 23, urodzony w Misztalach 03.09.1910, 48/1910.

GRODZKI Piotr, syn Józefa lat 33, gospodarza i Bronisławy Białej lat 25, urodzony w Jezierni 27.03.1910, 21/1910. Ślub w Warszawie Praga Południe 18.01.1969 z Marianną Poznerowicz.

JARNICKA Julianna, córka Bolesława lat 40 i Weroniki Rosochackiej lat 40, urodzona w Żochach 19.02.1910, 16/1910.

JAŹWIŃSKI Eugeniusz, syn Stanisława lat 45, gospodarza i Karoliny Mioduszewskiej lat 30, urodzony w Mioduszach 20.08.1910, 45/1910.

KACZYŃSKI Aleksander, syn Jana lat 44, gospodarza i Anny Czyżewskiej lat 40, urodzony w Stoku 18.09.1910, 52/1910.

KACZYŃSKI Lucjan Mieczysław, syn Stanisława lat 24, krawca i Karoliny Kaczyńskiej lat 20, urodzony w Jabłonce 25.12.1910, 72/1910.

KOŁAKOWSKA Czesława, córka Stanisława lat 36, gospodarza i Michaliny Bucińskiej lat 33, urodzona w Tyborach 17.09.1910, 51/1910.

KOSSAKOWSKA Janina, córka Pawła lat 28, gospodarza i Stanisławy Dąbrowskiej lat 20, urodzona w Trzciance 14.03.1910, 17/1910.

KOSSAKOWSKI Wacław, syn Franciszka lat 25 i Rozalii Kalinowskiej lat 24, urodzony w Jabłonce 03.09.1910, 50/1910.

KRAJEWSKA Helena, córka Wincentego lat 48, robotnika i Leontyny Jankowskiej lat 28, urodzona w Kamiance 10.04.1910, 24/1910.

KRAJEWSKI Wacław, syn Jana lat 35, gospodarza i Anny Gołaszewskiej lat 30, urodzony w Wólce 06.02.1910, 10/1910.

KRASSOWSKI Kazimierz, syn Stanisława lat 30, gospodarza i Agaty Adeli Choińskiej lat 27, urodzony w Stoku 28.10.1910, 59/1910. 08.03.1999 zmieniono brzmienie nazwiska na Krasowski.

KRASZEWSKI Walenty, syn Julianny lat 30, urodzony w Jabłonce 16.02.1910, 13/1910.

MALINOWSKI Kazimierz Józef, syn Melchiora Józefa lat 40, nauczyciela i Marcjanny Marii Grabińskiej lat 34, urodzony w Jabłonce 15.10.1910, 55/1910.

MALINOWSKI Piotr, syn Aleksandra lat 35, gospodarza i Bronisławy Zaręby lat 36, urodzony w Misztalach 28.06.1910, 35/1910.

MICHALSKA Leontyna, córka Adama lat 40, gospodarza i Teofili Wiszniewskiej lat 40, urodzona w Kamiance 18.10.1910, 58/1910. Ślub w Jabłonce 07.11.1934 z Józefem Frąckiewiczem.

MIODUSZEWSKA Anna, córka Stanisława lat 37, gospodarza i Elżbiety Gołaszewskiej lat 27, urodzona w Stoku 13.08.1910, 42/1910. Ślub w Jabłonce 18.07.1934 z Stanisławem Czajkowskim.

MIODUSZEWSKA Janina Zofia, córka Ignacego lat 40, gospodarza i Walerii Wyszomierskiej lat 30, urodzona w Jabłonce 21.05.1910, 30/1910.

MIODUSZEWSKI Bolesław, syn Feliksa lat 40, robotnika i Bronisławy Werpachowskiej lat 40, urodzony w Łosiach 31.10.1910, 60/1910.

MIODUSZEWSKI Stanisław, syn Daniela lat 29, gospodarza i Stanisławy Gosk lat 25, urodzony w Mioduszach 14.03.1910, 18/1910.

MOŚCICKI Czesław, syn Józefa lat 30, gospodarza i Franciszki Bagińskiej lat 28, urodzony w Misztalach 30.07.1910, 39/1910.

MOŚCICKI Mieczysław, syn Józefa lat 30, gospodarza i Marianny Mioduszewskiej lat 25, urodzony w Mioduszach 03.04.1910, 22/1910.

MURAWSKI Czesław, syn Konstantego lat 44, robotnika i Katarzyny Tyborowskiej lat 36, urodzony w Jabłonce 15.01.1910, 3/1910.

MYSIEWICZ Jan, syn Władysława lat 32, gospodarza i Pauliny Krajewskiej lat 28, urodzony w Tyborach 13.02.1910, 12/1910. 02.04.1964 sprostowano nazwisko na Misiewicz.

MYSTKOWSKI Władysław, syn Mikołaja lat 43, stolarza i Anastazji Kaczyńskiej lat 40, urodzony w Jabłonce 22.05.1910, 31/1910.

PARAFIŃSKI Mieczysław, syn Stanisława lat 23, gospodarza i Rozalii Kalinowskiej lat 20, urodzony w Wólce 15.12.1910, 66/1910.

PASZKIEWICZ Stefania, córka Pawła lat 45, robotnika i Władysławy Zaręby lat 30, urodzona w Jabłonce 04.05.1910, 27/1910.

PRUSZYŃSKA Helena Józefa, córka Józefa lat 28, krawca i Heleny Rasińskiej lat 24, urodzona w Ameryce 22.10.1909, 44/1910.

RACIBORSKI Franciszek, syn Antoniego lat 32, gospodarza i Zofii Mioduszewskiej lat 26, urodzony w Stasiowiętach 08.10.1910, 54/1910.

ROŻAŃSKI Adam, syn Jana lat 26, robotnika i Zofii Rydzewskiej lat 27, urodzony w Litewce 01.05.1910, 26/1910.

RZĄDCA Anna, córka Wincentego lat 50, gospodarza i Emilii Zaręby lat 40, urodzona w Mioduszach 17.02.1910, 14/1910. Ślub w Jabłonce 21.11.1928 z Janem Skarzyńskim.

SAWICKI Adam Julian, syn Ludwika lat 45, gospodarza i Emilii Szymborskiej lat 40, urodzony w Kamiance 28.11.1910, 64/1910.

SIENICKI Franciszek, syn Juliana lat 40 i Pauliny Krajewskiej lat 30, urodzony w Stasiowiętach 15.10.1910, 57/1910. Ślub w Jabłonce 26.01.1932 z Władysławą Zarębą.

SIENICKI Stanisław, syn Antoniego lat 50, ubogiego i Karoliny Godlewskiej lat 35, urodzony w Jezierni 03.09.1910, 49/1910.

STRZESZEWSKI Stanisław, syn Stanisława lat 44, gospodarza i Teofili Gałąski lat 45, urodzony w Trzciance 17.06.1910, 33/1910.

ŚWIĘCKA Czesława Marianna, córka Grzegorza lat 40, gospodarza i Adeli Grabowskiej lat 35, urodzona w Jabłonce 19.05.1910, 32/1910.

ŚWIĘCKA Eugenia, córka Franciszka lat 30, stolarza i Korneli Tyborowskiej lat 30, urodzona w Tyborach 01.01.1910, 1/1910.

ŚWIĘCKI Michał, syn Rocha lat 40, gospodarza i Bronisławy Jabłońskiej lat 30, urodzony w Jabłonce 14.12.1910, 71/1910.

TRZCIANKA Janina, córka Wojciecha lat 28 i Marianny Szydłowskiej lat 22, urodzona w Kamiance 05.11.1910, 61/1910.

TYBOROWSKA Eugenia, córka Karola lat 45, gospodarza i Józefy Krajewskiej lat 38, urodzona w Tyborach 28.06.1910, 36/1910. Ślub w Jabłonce 03.02.1932 z Franciszkiem Mazewskim.

TYBOROWSKI Czesław, syn Konstantego, gospodarza i Marianny Ożarowskiej lat 28, urodzony w Tyborach 23.08.1910, 46/1910.

TYBOROWSKI Paweł, syn Jana lat 50, gospodarza i Katarzyny Drewnowskiej lat 40, urodzony w Tyborach 17.03.1910, 19/1910.

USZYŃSKI Mieczysław Jan, syn Aleksandra lat 48, gospodarza i Teofili Przeździeckiej lat 30, urodzony w Mioduszach 04.07.1910, 37/1910. Zmarł w Białymstoku 13.01.1970.

WARDZIŃSKI Antoni, syn Franciszka, robotnika i Kamili Dańkowskiej lat 27, urodzony w Litewce 01.02.1910, 8/1910. Ślub w Gdańsku 03.10.1972 z Ireną Wiśniewską.

WOTAWA Aleksander, syn Wincentego, strażnika i Karoliny z Kaczorów, urodzony w Jabłonce 15.01.1910, 4/1910.

ZANIEWSKI Jan, syn Franciszka lat 64, robotnika i Anny Dąbrowskiej lat 35, urodzony w Kamiance 16.10.1910, 56/1910.

ZARĘBA Anna, córka Jana lat 35, gospodarza i Stanisławy Kruszewskiej lat 22, urodzona w Wólce 25.06.1910, 34/1910.

ZARĘBA Waleria, córka Józefa lat 28, gospodarza i Marianny Gąsowskiej lat 19, urodzona w Stasiowiętach 09.12.1910, 65/1910.

ZAWISTOWSKA Saturnina, córka Feliksa lat 27, robotnika i Aleksandry Załuski lat 22, urodzona w Litewce 22.12.1910, 68/1910.

ŻOCHOWSKI Jan, syn Walentego lat 30, gospodarza i Apolonii Gołaszewskiej lat 25, urodzony w Żochach 06.08.1910, 41/1910.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości