postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1689

Indeks opracowała J. Garbowska

Anna, włościanka córka Wawrzyńca i Reginy Morusowny, urodzona w Kobylinie Borzymach 10.06.1689.

BABIŃSKA Petronela, córka Andrzeja i Marianny, urodzona w Kobylinie Cieszymach 05.05.1689.

BABIŃSKA Tekla, córka Szymona i Zofii, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 16.02.1689.

BABIŃSKI Adam, syn Krzysztofa i Ewy Pogorzelskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 19.06.1689.

BRZÓZKA Tomasz, syn Grzegorza i Marianny Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy 11.10.1689.

CHYBERSKA Małgorzata, córka Szymona i Anny, urodzona w 09.06.1689.

CIBOROWSKI Piotr, syn Łukasza i Zofii Ciborowskiej, urodzony w Ciborach Kołaczkach parafia Zawady 01.08.1689.

CZAJKOWSKA Krystyna, córka Jakuba i Ewy, urodzona w Czajkach 30.03.1689.

CZAJKOWSKA Marianna, córka Kazimierza i Aleksandry Kropiewnickiej, urodzona w Czajkach 20.03.1689.

CZAJKOWSKI Grzegorz, syn Mikołaja i Krystyny Truskolaskiej, urodzony w Czajkach 09.03.1689.

CZAJKOWSKI Jakub, syn Pawła i Anny Jabłonowskiej, urodzony w Czajkach 04.07.1689.

CZAJKOWSKI Jan, syn Macieja i Katarzyny Frankowskiej, urodzony w Frankach Dąbrowie 25.06.1689.

CZAJKOWSKI Piotr, syn Franciszka i Marianny Jabłonowskiej, urodzony w Czajkach 31.07.1689.

DĄBROWSKA Jadwiga, córka Stefana i Marty, urodzona w Wnorach Starej Wsi 28.10.1689.

DĄBROWSKI Ignacy, syn Piotra i Anastazji, urodzony w Wnorach Starej Wsi 31.01.1689.

DĄBROWSKI Jakub, syn Wojciecha i Anny Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 25.07.1689.

DĄBROWSKI Jan, syn Jakuba i Katarzyny Sikorskiej, urodzony w Kłoskach Świgoniach 23.01.1689.

DĄBROWSKI Michał, syn Grzegorza i Łucji, urodzony w Wnorach Starej Wsi 09.05.1689.

DEMBOWSKI Jakub, syn naturalny Katarzyny, urodzony w Piszczatach Tusikach 17.07.1689.

DWORAKOWSKA Marcjanna, córka Józefa i Marianny Ciborowskiej, urodzona w Czajkach 24.10.1689.

Ewa, córka naturalna Agnieszki, urodzona w Frankach Piaskach 25.05.1689.

FRANKOWSKI Michał, syn Walentego i Zuzanny Sikorskiej, urodzony w Frankach 29.09.1689.

FRANKOWSKI Walenty, syn Franciszka i Anny Makowskiej, urodzony w Frankach Piaskach 05.02.1689.

GARBOWSKA Ewa, córka Szymona i Marianny, urodzona w Garbowie Starym 31.10.1689.

GARBOWSKA Ewa, córka Wojciecha i Elżbiety Kłoskowskiej, urodzona w Garbowie Starym 06.04.1689.

GARBOWSKI Piotr, syn Jana i Jadwigi Kobylińskiej, urodzony w Garbowie Nowym 01.08.1689.

GARBOWSKI Stanisław, syn Piotra i Anny, urodzony w Garbowie Starym 05.05.1689.

GARBOWSKI Tomasz, syn Jana i Katarzyny Kruszewskiej, urodzony w Stypułkach Koziołkach 16.12.1689.

GARBOWSKI Wawrzyniec, syn Macieja i Elżbiety Garbowskiej, urodzony w Garbowie Starym 11.08.1689.

GĄSSOWSKI Maciej, syn Józefa i Łucji Kropiewnickiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 24.02.1689.

GRODZKA Joanna, córka Wojciecha i Zofii, urodzona w Wnorach Kuzelach 19.06.1689.

JANKOWSKA Elżbieta, córka Wawrzyńca i Barbary Garbowskiej, urodzona w Garbowie Nowym 05.06.1689.

JANKOWSKA Konstancja, córka Kazimierza i Krystyny Zambrzyckiej, urodzona w Jankowie parafia Rutki Kossaki 19.03.1689.

JAROCKI Jakub, syn Kazimierza i Teresy, urodzony w Kropiewnicy 21.07.1689.

JESMONT Wojciech, syn Jana i Marianny Makowskiej, urodzony w Kobylinie Borzymach 25.03.1689.

Joanna, włościanka córka Pawła i Marianny, urodzona w Wnorach Kuzelach 27.01.1689.

KAPICA Katarzyna, córka Tomasza i Jadwigi Maleszewskiej, urodzona w Kapicach Starej Wsi 06.11.1689.

Katarzyna, włościanka córka Krzysztofa i Łucji, urodzona w Sikorach Pawłowiętach 16.10.1689.

Kazimierz, dziecko naturalne urodzone w Garbowie Nowym 27.02.1689.

KŁOSKOWSKA Zofia, córka Macieja przydomek Siuda i Anastazji, urodzona w Kłoskach Świgoniach 24.08.1689.

KŁOSKOWSKI, brak imienia, dziecko Szymona i Ewy, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 17.02.1689.

KŁOSKOWSKI Wawrzyniec, syn Jakuba i Anny Kurzyny, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 06.08.1689.

KOBYLIŃSKA Anastazja, córka Macieja Kobylińskiego i Mariany Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 07.03.1689.

KOBYLIŃSKA Katarzyna córka Bartłomieja i Jadwigi Krzewskiej, urodzona w Garbowie Nowym 13.11.1689.

KOBYLIŃSKA Katarzyna, córka Stefana i Jadwigi Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Kiernoskach 31.07.1689.

KOBYLIŃSKA Petronela córka, Stanisława i Doroty Milewskiej, urodzona w Kobylinie Borzymach 21.04.1689.

KOBYLIŃSKI Adam, syn Kazimierza i Marianny Pęskiej, urodzony w Kobylinie Kościelnym (Borzymach) 27.05.1689.

KOBYLIŃSKI Adam, syn Władysława i Zofii Garbowskiej, urodzony w Garbowie Nowym 01.11.1689.

KOBYLIŃSKI Franciszek, syn Piotra i Anny Kobylińskiej, urodzony w Kobylinie Latkach 02.04.1689.

KOBYLIŃSKI Józef, syn Stanisława i Jadwigi, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 19.003.1689.

KONOPKA Jacenty, syn Franciszka i Marianny, urodzony 18.01.1689.

KROPIEWNICKA Helena, córka Macieja i Marianny, urodzona w Kropiewnicy Kieroskach 12.03.1689.

KROPIEWNICKA Łucja, córka Jana i Konstancji Rzędzian, urodzona w Kropiewnicy 11.12.1689.

KROPIEWNICKI Tomasz, syn Władysława i Ewy Sierkowny, urodzony w Kropiewnicy 21.12.1689.

KROPIEWNICKI Wojciech, syn Jakuba i Zofii Milewskiej, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 24.03.1689.

KRUSZEWSKI Stefan, syn Walentego i Elżbiety Kruszewskiej, (wdowy po Wojciechu Frankowskim), urodzony w Frankach Piaskach 28.07.1689.

Krystyna, córka naturalna Marianny, urodzona w Kłoskach 14.09.1689.

Krzysztof, syn naturalny Marianny, urodzony w Makowie 15.09.1689.

KULESZA Maciej, syn Walentego i Doroty, urodzony w Piszczatach Kończanach 24.01.1689.

ŁASKA Małgorzata, córka Jerzego i Doroty Piszczatowskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 04.07.1689.

Łucja, córka Michała i Małgorzaty, urodzona w Wnorach Starej Wsi 10.12.1689.

MACIORKOWSKA Katarzyna, córka Józefa i Marianny Maleszewskiej, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 23.11.1689.

MAKOWSKI Michał i Franciszek, bliźnięta dzieci Jana i Jadwigi Kropiewnickiej, urodzone w Makowie 21.09.1689.

Michał, włościanin syn Marcina i Marianny, urodzony w Czajkach 27.09.1689.

MILEWSKA Marianna, córka Wawrzyńca i Konstancji, urodzona w Milewku Leśnym 19.03.1689.

MILEWSKI Andrzej, syn Piotra i Agnieszki Strynkowskiej, urodzony w Milewie Zabielnym 19.11.1689.

MILEWSKI Szymon, syn Tomasza i Marianny, urodzony w Milewie 28.10.1689.

MOJKOWSKA Teresa, córka Mikołaja i Jadwigi Jamiołkowskiej, urodzona w Mojkach 16.03.1689.

MONTELANKA  Maryna, córka naturalna Krystyny, urodzona w Kropiewnicy Kiernoskach 30.03.1689.

NIECIECKA Katarzyna, córka Stanisława i Ewy Kropiewnickiej, urodzona w Kapicach Lipnikach 06.11.1689.

NIECIECKI Mateusz, syn Marcina i Ewy Babińskiej, urodzony w Kapicach Lipnikach 14.08.1689.

PIEŃKOWSKA Agnieszka, córka imię ojca nie czytelne i Zofii, urodzona w Kapicach 27.12.1689.

Piotr, włościanin syn Krzysztofa i Anastazji, urodzony w Wnorach Kuzelach 26.06.1689.

PISZCZATOWSKA Marianna, córka Stanisława i Zofii Frankowskiej, urodzona w Piszczatach Kończanach 01.08.1689.

PISZCZATOWSKI Andrzej, syn Adama i Jadwigi Zaleskiej, urodzony w  Piszczatach Piotrowiętach 29.11.1689.

PISZCZATOWSKI Andrzej, syn Łukasza i Katarzyny Stypułkowskiej, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 22.11.1689.

PISZCZATOWSKI Michał, syn Stefana i Marianny Piszczatowskiej, urodzony w Piszczatach 29.09.1689.

PISZCZATOWSKI Stanisław, syn Tomasza i Anny, urodzony w Piszczatach 11.04.1689.

PISZCZATOWSKI Sylwester i Feliks, bliźnięta dzieci Tomasza i Doroty Piszczatowskiej, urodzone w Garbowie Starym 31.12.1689.

POGORZELSKA Ewa, córka Mikołaja i Katarzyny, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 10.04.1689.

POGORZELSKA Jadwiga, córka Wawrzyńca i Zuzanny, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 18.09.1689.

ROGOWSKI Kazimierz, syn Stefana i Agnieszki, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 04.03.1689.

ROSZKOWSKI Walenty, syn Kacpra i Barbary Płońskiej, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 14.02.1689.

RZĄCA Filip, syn Stanisława i Anny, urodzony w Wnorach Wandach 01.05.1689.

RZĘDZIAN Wojciech, syn naturalny Anny, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 25.03.1689.

SIKORSKA Katarzyna, córka Jana i Jadwigi Pogorzelskiej, urodzona w Sikorach Tomkowiętach 27.11.1689.

SIKORSKA Zofia, córka Jana i Marianny Wądołowskiej, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 15.05.1689.

SIKORSKI Antoni, syn Aleksandra i Zofii, urodzony w Milewie 11.09.1689.

SIKORSKI Jan, syn Wojciecha i Doroty Sikorskiej, urodzony w Sikorach 26.12.1689.

SIKORSKI Marcin, syn Wojciecha i Marianny Zaleskiej, urodzony w Sikorach Tomkowiętach 10.11.1689.

SIKORSKI Norbert, syn Jana i Agnieszki, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 15.05.1689.

SIKORSKI Walenty, syn Marka i Jadwigi, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 10.02.1689.

SOT Marianna, córka Macieja i Łucji, urodzona w Mojkach 13.06.1689.

STYPUŁKOWSKI Bartłomiej, syn Wawrzyńca i Zofii Piszczatowskiej, urodzony w Stypułkach Święchach 06.08.1689.

STYPUŁKOWSKI brak imienia, dziecko Andrzeja i Anny, urodzony w Stypułkach 30.10.1689.

STYPUŁKOWSKI Wawrzyniec, syn Franciszka i Anastazji Piszczatowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 10.08.1689.

STYPUŁKOWSKI Wojciech, syn Fabiana i Petroneli, urodzony w Stypułkach 10.04.1689.

TARGOŃSKI Stefan, syn Baltazara i Jadwigi Garbowskiej, urodzony w Garbowie Starym 26.12.1689.

TARGOŃSKI Tomasz, syn Rosłana i Marianny Wądołowskiej, urodzony w Wnorach Wandach 13.12.1689.

Wawrzyniec, syn naturalny Doroty, urodzony w Kropiewnicy Kiernoskach 06.08.1689.

WNOROWSKA Anna, córka Krzysztofa przydomek Pięta (Pięciak) i Marianny, urodzona w Wnorach Starej Wsi 11.06.1689.

WNOROWSKA Anna, córka Macieja przydomek Chudzik, urodzona w Wnorach Wandach 25.07.1689.

WNOROWSKA Ewa, córka Stefana i Jadwigi, urodzona w Wnorach Kuzlelach 10.04.1689.

WNOROWSKA Konstancja, córka Andrzeja i Doroty Frankowskiej, urodzona w Wnorach Wandach 24.02.1689.

WNOROWSKA Zuzanna, córka Pawła i Jadwigi Stypułkowskiej, urodzona w Wnorach Wandach 18.08.1689.

WNOROWSKI Andrzej, syn Tomasza i Marianny Stypułkowskiej, urodzony w Wnorach Wandach 30.11.1689.

WNOROWSKI Franciszek, syn Jana i Agnieszki Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Wypychach 28.09.1689.

WNOROWSKI Mateusz, syn Kacpra i Marianny, urodzony w Wnorach Starej Wsi 18.09.1689.

WNOROWSKI Mateusz, syn Macieja i Elżbiety, urodzony w Wnorach Wypychach 25.08.1689.

ZAGRZYŃSKI Joanna, córka Andrzeja i Małgorzaty, urodzona w Garbowie Starym 23.05.1689.

ZAWADZKA Jadwiga, córka Andrzeja i Marianny Kapicy, urodzona w Kapicach 09.10.1689.





 
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości