postheadericon Indeks urodzeń parafia Jabłonka 1909

BIAŁA Czesława, córka Franciszka lat 40, gospodarza i Stanisławy Kossakowskiej lat 40, urodzona w Mioduszach 15.05.1909, 29/1909.

BIAŁA Zofia, córka Bolesława lat 40, gospodarza i Marianny Wisz(ś)niewskiej lat 22, urodzona w Mioduszach 19.05.1909, 33/1909.

BIAŁY Bolesław, syn Franciszka lat 29, gospodarza i Julianny Wyszyńskiej lat 20, urodzony w Mioduszach 04.08.1909, 51/1909.

BIAŁY Władysław, syn Wincentego lat 36 i Marcjanny Kruszewskiej lat 34, urodzony w Jezierni 20.03.1909, 21/1909.

BONCZUK Aleksander, syn Aleksandra lat 40, gospodarza i Urszuli Komarowskiej lat 33, urodzony w Wólce 05.09.1909, 54/1909.

BORECKA Kazimiera, córka Władysława lat 37, gospodarza i Weroniki Czerniak lat 39, urodzona w Wólce 15.05.1909, 30/1909.

BRZÓSKA Lucjan Julian, syn Henryka lat 25, gospodarza i Marcjanny Czarnowskiej lat 19, urodzony w Tyborach 09.01.1909, 1/1909. Ślub w Wysokiem Mazowiecku 11.07.1951 z Marianną Krajewską. Rozwód w grudniu tegoż roku. Kolejny ślub w Wysokiem Mazowiecku 24.04.1952 z Bronisławą Kuleszą.

CZERNIAK Julianna, córka Stanisława lat 45, gospodarza, włościanina i Stanisławy Gołaszewskiej lat 30, urodzona w Kamiance 27.09.1909, 59/1909. Ślub w Jabłonce 07.07.1934 z Józefem Mioduszewskim.

DĄBROWSKI Tadeusz, syn Franciszka lat 28, gospodarza i Anny Skarzyńskiej lat 28, urodzony w Perkach 30.08.1909, 53/1909. Ślub w Jabłonce 13.02.1935 z Leokadią Mościcką, wdową.

DMOCHOWSKI Józef Izydor, syn Michała lat 36, gospodarza i Aleksandry Łady lat 25, urodzony w Jabłonce 19.06.1909, 40/1909.

GOŁASZEWSKA Leontyna, córka Piotra lat 30, gospodarza i Marianny Kraszewskiej lat 32, urodzona w Mioduszach 29.09.1909, 60/1909.

GRZESIAK Piotr, syn Józefa lat 40, służącego i Karoliny z Chabrów lat 30, urodzony w Kamiance 05.10.1909, 63/1909.

HANKOWSKA Genowefa, córka Juliana lat 45, gospodarza i Józefy Ogórkowskiej lat 40, urodzona w Jabłonce 14.07.1909, 44/1909.

JABŁOŃSKA Bolesława, córka Teofila lat 36, gospodarza i Leontyny Kraszewskiej lat 24, urodzona w Stasiowiętach 31.07.1909, 48/1909.

JABŁOŃSKI Julian Andrzej, syn Bernarda lat 32, gospodarza i Marianny Kołakowskiej lat 23, urodzony w Wólce 30.11.1909, 72/1909.

JABŁOŃSKI Stanisław, syn Józefa lat 30, gospodarza i Józefy Raciborskiej lat 34, urodzony w Stasiowiętach 09.05.1909, 28/1909.

KEMPISTA Julianna, córka Andrzeja lat 32, gospodarza i Marianny Wondołkowskiej lat 28, urodzona w Wólce 12.06.1909, 38/1909.

KONCZEWSKA Kazimiera, córka Konstantego lat 35, włościanina i Feliksy Zalewskiej lat 28, urodzona w Litewce 06.02.1909, 14/1909.

KOSSAKOWSKA Helena, córka Pawła lat 30, robotnika i Aleksandry Skarzyńskiej lat 30, urodzona w Trzciance 27.11.1909, 71/1909.

KRAJEWSKI Zygmunt, syn Władysława lat 38, gospodarza i Justyny Krassowskiej lat 30, urodzony w Misztalach 28.09.1909, 57/1909.

KRASSOWSKA Anna, córka Jana lat 35, gospodarza i Franciszki Tarnowskiej lat 27, urodzona w Perkach 07.11.1909, 67/1909.

KRASSOWSKI Czesław, syn Mikołaja lat 36, gospodarza i Marianny Dmochowskiej lat 36, urodzony w Stoku 15.07.1909, 43/1909,

KRASZEWSKA Bronisława, córka Mikołaja lat 40, gospodarza i Antoniny Kraszewskiej lat 42, urodzona w Stasiowiętach 09.06.1909, 36/1909.

KRUSZEWSKI Eugeniusz, syn Anzelma lat 28, gospodarza i Aleksandry Wdzieńkońskiej lat 30, urodzony w Wólce 20.01.1909, 6/1909.

KRUSZEWSKI Eugeniusz Adam, syn Aleksandra lat 30, gospodarza i Marianny Mościckiej lat 25, urodzony w Wólce 29.12.1909, 78/1909.

KRUSZEWSKI Józef, syn Anzelma lat 28, gospodarza i Aleksandry Wdzieńkońskiej lat 30, urodzony w Wólce 20.01.1909, 5/1909.

KRUSZEWSKI Stanisław Bronisław, syn Konstantego lat 35, gospodarza i Otoli Kruszewskiej lat 23, urodzony w Wólce 23.09.1909, 56/1909.

KULESZA Stefania Bolesława, córka Jana lat 49, gospodarza i Franciszki Leszniewskiej lat 38, urodzona w Kamiance 02.10.1909, 61/1909. Ślub w Jabłonce 29.05.1934 z Stefanem Kossakowskim.

LESZCZYŃSKI Piotr, syn Józefa i Michaliny Bonczuk, urodzony w Wólce 18.05.1909, 32/1909.

MALINOWSKA Józefa Stefania, córka Melchiora lat 37, nauczyciela i Marcjanny Marii Grabińskiej, urodzona w Jabłonce 18.01.1909, 4/1909.

MALISZEWSKA Marianna, córka Ignacego lat 28, gospodarza i Franciszki Wojtczuk lat 20, urodzona w Kamiance 18.12.1909, 75/1909. Ślub 26.06.1928 z Józefem Bujnowskim. Zmarła 04.02.1999.

MALISZEWSKA Paulina, córka Franciszka lat 24, gospodarza i Zofii Łozińskiej lat 23, urodzona w Kamiance 14.12.1909, 74/1909. Ślub w Jabłonce 14.02.1928 z Wacławem Kulawczykiem, wdowcem.

MICHALSKA Stefania, córka Piotra lat 25, gospodarza i Aleksandry Ostrowskiej lat 22, urodzona w Wólce 25.12.1909, 76/1909. Ślub w Jabłonce 20.02.1928 z Aleksandrem Jaworowskim.

MICHALSKA Zofia, córka Franciszka lat 36, gospodarza i Agnieszki Waszkiewicz lat 27, urodzona w Wólce 06.09.1909, 55/1909.

MICHALSKI Julian, syn Ludwika lat 30, włościanina i Marianny Sawickiej lat 30, urodzony w Kamiance 23.01.1909, 7/1909.

MIODUSZEWSKA Leontyna Michalina, córka Stanisława lat 28, gospodarza i Marianny Konopki lat 22, urodzona w Tyborach 28.09.1909, 58/1909.

MIODUSZEWSKA Stanisława, córka Aleksandra lat 34, gospodarza i Teofili Czarnowskiej lat 30, urodzona w Mioduszach 27.06.1909, 41/1909. Zmarła 06.06.2006.

MIODUSZEWSKI Aleksander, syn Klemensa lat 27, robotnika i Bronisławy Michalskiej lat 25, urodzony w Kamiance 08.02.1909, 15/1909.

MIODUSZEWSKI Aleksander, syn Weroniki lat 20, urodzony w Stoku 03.08.1909, 50/1909.

MIODUSZEWSKI Czesław, syn Józefa lat 40, gospodarza i Ludwiki Gołaszewskiej lat 36, urodzony w Jezierni 23.01.1909, 8/1909.

MIODUSZEWSKI Kazimierz, syn Mikołaja lat 36, gospodarza i Marianny Krajewskiej lat 35, urodzony w Stoku 28.03.1909, 22/1909.

MISZTALEWSKI Apolinary Michał, syn Franciszka lat 45, robotnika i Balbiny Fijałkowskiej lat 38, urodzony w Jabłonce 24.07.1909, 45/1909.

MISZTALEWSKI Stanisław, syn Piotra lat 40, gospodarza i Franciszki Idźkowskiej lat 37, urodzony w Stasiowiętach 21.08.1909, 52/1909.

MODZELEWSKA Janina Anna, córka Józefa lat 28, gospodarza i Julianny Białej lat 26, urodzona w Mioduszach 27.05.1909, 35/1909.

MOŚCICKI Czesław, syn Antoniego lat 35 i Katarzyny Kossakowskiej lat 35, urodzony w Mioduszach 30.01.1909, 12/1909.

MUSZYŃSKI Józef, syn Franciszka lat 30, gospodarza i Zofii Dzienkiewicz lat 22, urodzony w Wólce 10.03.1909, 18/1909.

NIEWIAROWSKI Kazimierz, syn Waleriana lat 50, gospodarza i Julianny Łoszewskiej lat 40, urodzony w Stoku 14.11.1909, 69/1909.

OSTROWSKI Czesław, syn Bolesława lat 35, gospodarza i Leokadii Uszyńskiej lat 37, urodzony w Misztalach 29.07.1909, 49/1909.

OSTROWSKI Józef, syn Józefa lat 45, gospodarza i Ludwiki Gierałtowskiej lat 30, urodzony w Tyborach 13.02.1909, 16/1909.

PASZKIEWICZ Mieczysław Władysław, syn Pawła lat 46, włościanina i Władysławy Zaręby lat 30, urodzony w Jabłonce 09.01.1909, 2/1909.

PRZEŹDZIECKA Łucja, córka Aleksandra lat 40, ślusarza i Stanisławy Mystkowskiej lat 22, urodzona w Jabłonce 16.10.1909, 65/1909.

RACIBORSKA Wanda Julianna, córka Antoniego lat 33, gospodarza i Zofii Mioduszewskiej lat 24, urodzona w Stasiowiętach 30.01.1909, 11/1909.

SADOWSKI Władysław, syn Aleksandra lat 30, gospodarza i Anny Dąbrowskiej lat 20, urodzony w Mioduszach 06.03.1909, 17/1909.

SAWICKA Janina, córka Mikołaja lat 32, gospodarza i Józefy Olechwierowicz lat 26, urodzona w Kamiance 16.10.1909, 64/1909. Ślub w Jabłonce 11.02.1929 z Aleksandrem Dąbrowskim.

SAWICKA Kazimiera, córka Stanisława lat 28, robotnika i Bronisławy Gołaszewskiej lat 30, urodzona w Kamiance 20.05.1909, 34/1909.

SKAWSKA Bronisława, córka Andrzeja lat 49, gospodarza, włościanina i Katarzyny Czerniak lat 42, urodzona w Kamiance 16.03.1909, 20/1909.

SKAWSKI Bronisław, syn Stanisława, gospodarza i Zofii Olechwierowicz lat 30, urodzony w Kamiance 11.04.1909, 26/1909.

SZYGIELSKI Kazimierz Antoni, syn Antoniego lat 28, kowala i Mariann Bem lat 25, urodzony w Jabłonce 25.07.1909, 47/1909.

SZYMAŃSKI Wacław Izydor, syn Stanisława lat 42, gospodarza i Konstancji Gierałtowskiej lat 30, urodzony w Trzciance 16.05.1909, 31/1909.

ŚWIĘCKI Józef Andrzej, syn Tadeusza lat 30, gospodarza i Marianny Grodzkiej lat 26, urodzony w Jabłonce 19.10.1909, 66/1909.

TURKOWSKI Adam, syn Tomasza lat 49, gospodarza i Emilii Ogórkowskiej lat 45, urodzony w Trzciance 13.04.1909, 24/1909.

TYBOROWSKA Leontyna, córka Antoniego lat 48, gospodarza i Pauliny Jabłońskiej lat 40, urodzona w Wólce 16.11.1909, 70/1909.

TYBOROWSKI Antoni Jan, syn Konstantego lat 34, gospodarza i Marianny Ożarowskiej lat 25, urodzony w Tyborach 16.06.1909, 39/1909.

TYBOROWSKI Władysław, syn Marcela lat 45, gospodarza i Stanisławy Zalewskiej lat 28, urodzony w Tyborach 18.04.1909, 25/1909.

TYMIŃSKA Stefania, córka Hipolita lat 25, robotnika i Marianny Parafińskiej lat 22, urodzona w Kamiance 01.12.1909, 73/1909.

USZYŃSKA Anna, córka Aleksandra lat 45, gospodarza i Teofili Tarnowskiej lat 40, urodzona w Mioduszach 03.02.1909, 13/1909.

USZYŃSKI Aleksander, syn Pawła lat 40, gospodarza i Katarzyny Michalskiej lat 30, urodzony w Wólce 12.11.1909, 68/1909.

USZYŃSKI Mieczysław Heronim, syn Stanisława lat 32, gospodarza i Bolesławy Choromańskiej lat 25, urodzony w Mioduszach 03.10.1909, 62/1909.

WIERZBOWSKI Stefan Gracjan, syn Władysława lat 50, gospodarza i Rozalii Tyborowskiej lat 40, urodzony w Trzciance 25.12.1909, 77/1909.

WOJCICKA Julianna, córka Teofila lat 50, gospodarza i Adeli Mioduszewskiej lat 46, urodzona w Jabłonce 02.05.1909, 27/1909. Ślub 23.05.1928 z Czesławem Karolem Dmochowskim.

ZARĘBA Bolesław, syn Władysława lat 45, gospodarza i Józefy Gosiewskiej lat 38, urodzony w Mioduszach 25.01.1909, 10/1909.

ZARĘBA Irena Wanda, córka Antoniego lat 46, gospodarza i Marianny Jabłońskiej lat 36, urodzona w Mioduszach 26.07.1909, 46/1909.

ZARĘBA Julian, syn Jana lat 45, gospodarza i Marianny Menteckiej lat 40, urodzony w Mioduszach Wielkich 11.01.1909, 3/1909. Zmarł 04.06.1989.

ZAWISTOWSKA Marianna, córka Jana lat 32, gospodarza i Antoniny Mioduszewskiej lat 20, urodzona w Stasiowiętach 13.07.1909, 42/1909. Ślub w Jabłonce 15.02.1928 z Janem Ościłowskim.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości