postheadericon Indeks urodzeń parafia Jabłonka 1908

BAGIŃSKA Kazimiera, córka Jana lat 28, szewca i Kamili Zaręby lat 28, urodzona w Jabłonce 14.09.1908, 52/1908.

BALKIEWICZ Konstanty, syn Franciszka lat 35, stróża drogowego i Antoniny z Resków lat 37, urodzony w Jabłonce 20.03.1908, 25/1908.

BIAŁY Kazimierz Józef, syn Jana lat 24, gospodarza i Marianny Mioduszewskiej lat 24, urodzony w Perkach 12.03.1908, 23/1908.

BIAŁY Władysław, syn Hipolita lat 30, gospodarza i Franciszki Rykaczewskiej lat 28, urodzony w Mioduszach Wielkich 19.02.1908, 15/1908. Ślub w Legionowie 22.02.1949 z Marią Kisielewicz.

CHOIŃSKI Czesław, syn Józefa lat 29, gospodarza i Pauliny Bruszewskiej lat 23, urodzony w Jabłonce 21.11.1908, 59/1908. Ślub w Jabłonce 01.06.1930 z Kazimierą Bagińską.

DMOCHOWSKA Janina, córka Bolesława lat 36, gospodarza i Rozalii Żochowskiej lat 36, urodzona w Mioduszach Wielkich 24.06.1908, 40/1908.

DOŁĘGOWSKA Czesława, córka Adama lat 44, cieśli i Barbary Muszyńskiej lat 38, urodzona w Jabłonce 15.05.1908, 37/1908.

FASZCZEWSKI Stanisław, syn Władysława lat 38, gospodarza i Walerii Szepietowskiej lat 35, urodzony w Tyborach 20.12.1908, 63/1908.

FIJAŁKOWSKA Michalina Stanisława, córka Franciszka lat 30, robotnika i Franciszki Dybowskiej lat 26, urodzona w Jabłonce 14.09.1908, 51/1908.

GAWRYCHOWSKI Czesław, syn Wincentego lat 40, robotnika i Emilii Arcykiewicz lat 25, urodzony w Kamiance 14.02.1908, 14/1908.

GODLEWSKA Helena, córka Juliana lat 27, gospodarza i Aleksandry Dąbrowskiej lat 19, urodzona w Mioduszach Wielkich 01.08.1908, 44/1908. Ślub w Jabłonce 13.06.1928 z Franciszkiem Mioduszewskim.

GODLEWSKI Stanisław, syn Franciszka lat 40, gospodarza i Marianny Krajewskiej lat 25, urodzony w Mioduszach Wielkich 06.02.1908, 12/1908.

GOŁASZEWSKA Stefania, córka Tomasza lat 40, gospodarza i Korneli Tyborowskiej lat 17, urodzona w Tyborach 14.08.1908, 46/1908.

GRODZKI Antoni, syn Józefa lat 30, gospodarza i Bronisławy Białej lat 21, urodzony w Jezierni 18.01.1908, 9/1908.

JABŁOŃSKI Czesław, syn Antoniego lat 46, gospodarza i Pauliny Rębiszewskiej lat 39, urodzony w Jabłonce 19.04.1908, 31/1908.

JANKOWSKI Paweł, syn Jana lat 44, gospodarza i Józefy Pietrzykowskiej lat 43, urodzony w Kamiance 20.06.1908, 39/1908.

KACZYŃSKA Marianna, córka Jana lat 32, gospodarza i Anny Ożarowskiej lat 32, urodzona w Jabłonce 01.01.1908, 1/1908. Ślub w Jabłonce 23.08.1933 z Bronisławem Jaskółą.

KAMIEŃSKA Jadwiga, córka Jana lat 48, gospodarza i Marianny Kuleszy lat 44, urodzona w Wólce 21.02.1908, 16/1908.

KOŁAKOWSKA Anna, córka Stanisława lat 36, gospodarza i Michaliny Bucińskiej lat 35, urodzona w Tyborach 07.05.1908, 34/1908.

KOSSAKOWSKI Aleksander Tadeusz, syn Aleksandra lat 40, gospodarza i Eugenii Orłowskiej lat 30, urodzony w Trzciance 03.11.1908, 57/1908.

KRAJEWSKI Bolesław, syn Jana lat 32, gospodarza i Anny Gołaszewskiej lat 35, urodzony w Wólce 07.03.1908, 22/1908.

KRAJEWSKI Wacław, syn Władysława lat 37, gospodarza i Justyny Krassowskiej lat 28, urodzony w Misztalach 18.01.1908, 8/1908.

KRASSOWSKA Władysława, córka Władysława lat 36, gospodarza i Marcjanny Niewiarowskiej lat 35, urodzona w Stoku 12.03.1908, 24/1908.

KRASSOWSKI Jan, syn Walerego lat 46, gospodarza i Bronisławy Święckiej lat 30, urodzony w Mioduszach Wielkich 01.09.1908, 49/1908.

KRASSOWSKI Wincenty, syn Stanisława lat 28, gospodarza i Adeli Choińskiej lat 23, urodzony w Stoku 10.10.1908, 54/1908. Ślub 08.07.1934 z Józefą Tronowicz.

KRUSZEWSKI Julian Ksawery, syn Aleksandra lat 34, gospodarza i Marianny Mościckiej lat 25, urodzony w Wólce 23.10.1908, 55/1908.

LEONIAK Stanisław, syn Bolesława lat 41, gospodarza i Łucji Mierzwińskiej lat 32, urodzony w Trzciance 02.03.1908, 21/1908.

LESZCZYŃSKA Anna, córka Ignacego lat 42, gospodarza i Pauliny Bończuk lat 29, urodzona w Wólce 26.02.1908, 18/1908. Ślub w Jabłonce 24.05.1926 z Janem Dzieniszewskim.

MALESZEWSKI Jan, syn Ignacego lat 26, gospodarza i Franciszki Wojtczuk lat 18, urodzony w Kamiance 21.07.1908, 43/1908.

MALINOWSKI Jan, syn Aleksandra lat 33, gospodarza i Bronisławy Zaręby lat 40, urodzony w Misztalach 10.02.1908, 13/1908.

MIANOWSKI Stanisław, syn Bolesława lat 40, gospodarza i Ludwiki Wiszniewskiej lat 30, urodzony w Stoku 12.12.1908, 61/1908.

MICHALSKA Anna, córka Franciszka lat 40, gospodarza i Agnieszki Waszkiewicz lat 30, urodzona w Wólce 21.07.1908, 42/1908. Ślub w Jabłonce 20.02.1928 z Czesławem Kuleszą.

MICHALSKI Stanisław, syn Jana lat 40, gospodarza i Marianny Wesołowskiej lat 30, urodzony w Wólce 29.11.1908, 60/1908.

MIODUSZEWSKA Stefania, córka Daniela lat 26, gospodarza i Stanisławy Gosk lat 22, urodzona w Mioduszach Wielkich 05.09.1908, 50/1908.

MIODUSZEWSKA Stefania, córka Stanisława lat 35, gospodarza i Elżbiety Gołaszewskiej lat 30, urodzona w Stoku 17.01.1908, 7/1908.

MIODUSZEWSKI Antoni, syn Józefa lat 37, gospodarza i Michaliny Zalewskiej lat 30, urodzony w Stoku 27.12.1908, 65/1908.

MIODUSZEWSKI Franciszek, syn Franciszka lat 40 i Marianny Tyborowskiej lat 32, urodzony w Stoku 04.04.1908, 29/1908.

MIODUSZEWSKI Piotr, syn Teofila lat 45, gospodarza i Ewy Białej lat 40, urodzony w Stoku 01.04.1908, 28/1908.

MIODUSZEWSKI Wacław, syn Feliksa lat 36, robotnika i Bronisławy Werpachowskiej lat 36, urodzony w Stoku 14.05.1908, 36/1908.

MOŚCICKA Michalina, córka Józefa lat 29, gospodarza i Franciszki Bagińskiej lat 30, urodzona w Misztalach 28.09.1908, 53/1908.

MUSZYŃSKA Helena, córka Aleksandra lat 30, gospodarza i Julianny Mokrzewskiej lat 28, urodzona w Wólce 19.11.1908, 58/1908. Ślub w Jabłonce 15.02.1926 z Kazimierzem Roszkowskim.

MUSZYŃSKA Saturnina, córka Jana lat 46, gospodarza i Matyldy Sawickiej lat 44, urodzona w Wólce 18.07.1908, 41/1908. Ślub w Jabłonce 21.11.1928 z Kazimierzem Wesołowskim.

MYSTKOWSKI Kazimierz Józef, syn Mikołaja lat 40, stolarza i Anastazji Kaczyńskiej lat 34, urodzony w Jabłonce 20.02.1908, 19/1908. Ślub 18.01.1932 z Otylią Tyborowską.

ORŁOWSKI Stanisław, syn Wiktorii lat 26, urodzony w Jabłonce 28.02.1908, 20/1908.

OSTROWSKA Władysława, córka Aleksandra lat 36, gospodarza i Rozalii Kosmulskiej lat 40, urodzona w Jezierni 24.03.1908, 27/1908.

OŻAROWSKI Stanisław, syn Mateusza lat 40, gospodarza i Karoliny Tyborowskiej lat 40, urodzony w Misztalach 22.08.1908, 47/1908.

PODBIELSKI Edmund Wacław Zenon, syn Anzelma Juliana lat 25, gospodarza i Leokadii Wojno lat 20, urodzony w Żochach 16.11.1908, 66/1908.

RACIBORSKI Józef, syn Antoniego lat 33, gospodarza i Zofii Mioduszewskiej lat 24, urodzony w Stasiowiętach 05.01.1908, 2/1908.

SIENICKI Marcel, syn Juliana lat 45, gospodarza i Pauliny Krajewskiej lat 27, urodzony w Stasiowiętach 08.01.1908, 4/1908.

SZYMAŃSKA Irena Michalina, córka Franciszka lat 28, gospodarza i Teofili Krajewskiej lat 22, urodzona w Trzciance 23.12.1908, 64/1908. Ślub w Jabłonce 19.04.1933 z Wincentym Powojskim.

ŚWIĘCKA Anna, córka Rocha lat 40, gospodarza i Bronisławy Jabłońskiej lat 31, urodzona w Jabłonce 15.04.1908, 32/1908.

ŚWIĘCKA Leontyna, córka Grzegorza lat 37, gospodarza i Adeli Grabowskiej lat 35, urodzona w Jabłonce 21.02.1908, 17/1908.

ŚWIĘCKI Teofil, syn Juliana lat 26, gospodarza i Aleksandry Jabłońskiej lat 22, urodzony w Jabłonce 13.12.1908, 62/1908.

TYBOROWSKA Anna, córka Konstantego lat 32, gospodarza i Marianny Ożarowskiej lat 24, urodzona w Tyborach 14.01.1908, 6/1908.

TYBOROWSKA Marianna, córka Tomasza lat 48, gospodarza i Emilii Ogórkowskiej lat 42, urodzona w Trzciance 10.05.1908, 35/1908.

TYBOROWSKI Franciszek, syn Antoniego lat 48, gospodarza i Rozalii Kalinowskiej lat 34, urodzony w Tyborach 11.01.1908, 5/1908.

USZYŃSKI Lucjan, syn Stanisława lat 32, gospodarza i Bolesławy Chormańskiej lat 26, urodzony w Mioduszach Wielkich 10.04.1908, 30/1908.

WŁOSTOWSKI Jan Marian, syn Tomasza lat 26, gospodarza i Marianny Pruszkowskiej lat 24, urodzony w Mioduszach Wielkich 01.02.1908, 10/1908.

ZALEWSKI Aleksander, syn Wojciecha lat 43, gospodarza i Bronisławy Kołakowskiej lat 30, urodzony w Tyborach 23.03.1908, 26/1908. Ślub w Jabłonce 29.01.1935 z Franciszką Mościcką.

ZAŁUSKA Czesław, syn Wojciecha lat 48, gospodarza i Antoniny Zawistowskiej lat 33, urodzony w Żochach 04.02.1908, 11/1908.

ZANIEWSKI Wacław, syn Franciszka lat 60, robotnika i Anny Dąbrowskiej lat 30, urodzony w Kamiance 30.08.1908, 48/1908.

ZARĘBA Antoni, syn Bolesława lat 40, robotnika i Emilii Grabowskiej lat 27, urodzony w Litewce 15.06.1908, 38/1908.

ŻEBROWSKI Czesław, syn Antoniego lat 33, robotnika i Józefy Michalskiej lat 34, urodzony w Kamiance 05.01.1908, 3/1908.




 
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości