postheadericon Indeks urodzeń parafia Giełczyn - Laskowiec 1890 - 1900

BACKIEL Stanisława, córka Kazimierza i Anny Duchnowskiej, urodzona w Laskowcu 26.03.1891, 12/1891.

BIEDRZYCKA Ewa, córka Antoniego i Józefy Kozłowskiej, urodzona w Brzezinach 03.06.1893, 28/1893.

BIEDRZYCKA Marianna, córka Antoniego i Józefy Kozłowskiej, urodzona w Brzezinach 06.10.1891, 41/1891.

BIEDRZYCKA Stanisława, córka Jadwigi, urodzona w Brzezinach 13.05.1896, 28/1896.

BIEDRZYCKI Stanisław, syn Antoniego i Józefy Kozłowskiej, urodzony w Brzezinach 18.12.1894, 53/1894.

BORAWSKA Janina, córka Stanisława i Wiktorii Wądołowskiej, urodzona w Zajkach 23.07.1895, 32/1895.

BORAWSKI Józef, syn Stanisława i Wiktorii Wądołowskiej, urodzony w Zajkach 07.03.1892, 18/1892.

BORAWSKI Wacław, syn Stanisława i Wiktorii Wądołowskiej, urodzony w Zajkach 25.09.1898, 44/1898.

BOROWSKA Adela, córka Władysława i Józefy Boćkowskiej, urodzona w Kleszczach 01.07.1899, 32/1899.

BOROWSKA Anna, córka Aleksandra i Michaliny Mocarskiej, urodzona w Kleszczach 23.05.1896, 31/1896.

BOROWSKA Paulina, córka Władysława i Józefy Boćkowskiej, urodzona w Kleszczach 01.01.1896, 1/1896.

BOROWSKA Stanisława, córka Aleksandra i Michaliny Mocarskiej, urodzona w Kleszczach 14.09.1890, 50/1890.

BOROWSKA Stefania, córka Aleksandra i Michaliny Mocarskiej, urodzona w Kleszczach 20.05.1899, 26/1899.

BOROWSKI Aleksander, syn Aleksandra i Michaliny Mocarskiej, urodzony w Kleszczach 22.09.1893, 50/1893.

BOROWSKI Jan, syn Katarzyny z Olszewskich, urodzony w Kleszczach 08.11.1894, 43/1894.

BRONISZEWSKA Anna, córka Jana i Władysławy Galińskiej, urodzona w Brzezinach 09.06.1897, 26/1897.

BRONISZEWSKA Antonina, córka Jana i Władysławy Duchnowskiej, urodzona w Brzezinach 02.06.1900, 27/1900.

BRONISZEWSKA Julianna, córka Jana i Władysławy Galińskiej, urodzony w Brzezinach 24.01.1895, 5/1895.

BRONISZEWSKI Dominik, syn Jana i Władysławy Galińskiej, urodzony w Brzezinach 24.01.1895, 4/1895.

CHOROMAŃSKA Zofia, córka Bolesława i Ludwiki Grabowskiej, urodzona w Giełczynie 05.02.1900, 5/1900.

CIMOCH Aleksandra, córka Aleksandra i Emilii Mocarskiej, urodzona w Laskowcu 06.11.1898, 51/1898.

CIMOCH Bolesław, syn Aleksandra i Emilii Mocarskiej, urodzony w Laskowcu 09.10.1895, 48/1895.

CIMOCH Bronisław, syn Aleksandra i Emilii Mocarskiej, urodzony w Laskowcu 23.02.1893, 9/1893.

CIMOCH Rozalia, córka Aleksandra i Emilii Mocarskiej, urodzona w Laskowcu 04.03.1890, 15/1890.

CZYŻEWSKA Bronisława, córka Antoniego i Ewy Matulewskiej, urodzona w Brzezinach 20.11.1894, 46/1894.

CZYŻEWSKA Józefa, córka Antoniego i Ewy Matulewskiej, urodzona w Brzezinach 07.03.1893, 13/1893.

CZYŻEWSKI Aleksander, syn Antoniego i Ewy Matulewskiej, urodzony w Giełczynie 03.03.1899, 10/1899.

CZYŻEWSKI Bolesław, syn Antoniego i Ewy Matulewskiej, urodzony w Brzezinach 05.01.1891, 1/1891.

CZYŻEWSKI Jan, syn Antoniego i Ewy Matulewskiej, urodzony w Laskowcu 17.01.1897, 2/1897.

DĄBROWSKA Aleksandra, córka Dominika i Antoniny Kropiewnickiej, urodzona w Laskowcu 15.12.1895, 61/1895.

DĄBROWSKA Aleksandra, córka Jana i Marianny Ostrowskiej, urodzona w Brzezinach 14.03.1900, 12/1900.

DĄBROWSKA Aleksandra, córka Michaliny, urodzona w Laskowcu 22.07.1890, 39/1890.

DĄBROWSKA Anna, córka Dominika i Julianny Kropiewnickiej, urodzona w Laskowcu 13.05.1890, 27/1890.

DĄBROWSK Anna, córka Ignacego i Anny Niewiarowskiej, urodzona w Zajkach 01.08.1897, 29/1897.

DĄBROWSKA Antonina, córka Katarzyny, urodzona w Laskowcu 01.03.1892, 17/1892.

DĄBROWSKA Bronisława, córka Józefa i Teofili Gackiej, urodzona w Laskowcu 22.09.1895, 41/1895.

DĄBROWSKA Bronisława, córka Tomasza i Ludwiki Kuleszy, urodzona we wsi Kołodziej 04.11.1891, 46/1891.

DĄBROWSKA Emilia, córka Ignacego i Anny Niewiarowskiej, urodzona Zajkach 18.11.1899, 58/1899.

DĄBROWSKA Emilia, córka Józefa i Katarzyny Mocarskiej, urodzona w Laskowcu 17.11.1899, 57/1899.

DĄBROWSKA Helena, córka Władysława i Józefy Zalewskiej, urodzona w Giełczynie 05.07.1897, 28/1897.

DĄBROWSKA Helena Jadwiga, córka Ignacego i Anny Niewiarowskiej, urodzona w Zajkach 24.10.1898, 47/1898.

DĄBROWSKA Józefa, córka Feliksa i Marianny Olszewskiej, urodzona w Laskowcu 12.02.1890, 11/1890.

DĄBROWSKA Józefa, córka Macieja i Karoliny Jarockiej, urodzona w Laskowcu 18.08.1893, 39/1893.

DĄBROWSKA Józefa, córka Wawrzyńca i Emilii Kropiewnickiej, urodzona w Laskowcu 21.12.1897, 50/1897.

DĄBROWSKA Julianna, córka Seweryna i Katarzyny Szczep, urodzona w Laskowcu 14.04.1900, 17/1900.

DĄBROWSKA Kamila, córka Tomasza i Ludwiki Kuleszy, urodzona we wsi Kołodziej 21.03.1894, 17/1894.

DĄBROWSKA Kamila Stanisława, córka Władysława i Joanny Zalewskiej, urodzona w Zajkach  22.04.1890, 25/1890.

DĄBROWSKA Kamila, córka Wiktora i Wiktorii Supińskiej, urodzona w Brzezinach 07.09.1897, 30/1897.

DĄBROWSKA Marianna, córka Dominika i Antoniny Kropiewnickiej, urodzona w Laskowcu 23.06.1893, 32/1893.

DĄBROWSKA Marianna, córka Jana i Franciszki Mocarskiej, urodzona w Giełczynie 09.10.1892, 36/1892.

DĄBROWSKA Marianna, córka Katarzyny, urodzona we wsi Kołodziej 27.03.1894, 19/1894.

DĄBROWSKA Marianna, córka Macieja i Karoliny Jarockiej, urodzona w Laskowcu  27.03.1890, 21/1890.

DĄBROWSKA Stanisława, córka Jana i Marianny Ostrowskiej, urodzona w Brzezinach 07.06.1896, 35/1896.

DĄBROWSKA Stanisława, córka Józefa i Teofili Gackiej, urodzona w Laskowcu 22.08.1898, 41/1898.

DĄBROWSKA Weronika, córka Jana i Marianny Ostrowskiej, urodzona w Brzezinach 13.12.1892, 43/1892.

DĄBROWSKA Władysława, córka Ignacego i Anny Niewiarowskiej, urodzona w Zajkach 11.11.1893, 66/1893.

DĄBROWSKA Zofia, córka Jana i Franciszki Gardeckiej, urodzona we wsi Kołodziej 05.05.1899, 24/1899.

DĄBROWSKA Zofia, córka Kamili, urodzona w Brzezinach 11.05.1894, 25/1894.

DĄBROWSKA Zofia, córka Pauliny, urodzona w Brzezinach 09.12.1897, 49/1897.

DĄBROWSKA Zofia, córka Władysława i Joanny Zalewskiej, urodzona w Zajkach 12.12.1891, 53/1891.

DĄBROWSKI Adam, syn Władysława i Józefy Zalewskiej, urodzony w Giełczynie 26.08.1899, 41/1899.

DĄBROWSKI Aleksander, syn Marcina i Marianny Januszczyk, urodzony w Giełczynie 05.05.1891, 17/1891.

DĄBROWSKI Aleksander, syn Seweryna i Katarzyny Szczep, urodzony w Laskowcu 18.03.1897, 14/1897.

DĄBROWSKI Aleksander, syn Wiktora i Marianny Gołębiewskiej, urodzony we wsi Kołodziej 16.02.1892, 16/1892.

DĄBROWSKI Antoni, syn Jana i Weroniki Malinowskiej, urodzony w Laskowcu 01.12.1895, 56/1895.

DĄBROWSKI Antoni, syn Wiktora i Wiktorii Supińskiej, urodzony w Brzezinach 02.02.1892, 11/1892.

DĄBROWSKI Bolesław, syn Tomasza i Ludwiki Kuleszy, urodzony we wsi Kołodziej 19.06.1896, 37/1896. Zmarł 19.12.1969.

DĄBROWSKI Dominik, syn Jana i Marianny Ostrowskiej, urodzony w Brzezinach 16.06.1895, 24/1895.

DĄBROWSKI Franciszek, syn Grzegorza i Karoliny Grąckiej, urodzony w Brzezinach 22.11.1892, 39/1892.

DĄBROWSKI Franciszek, syn Jana i Franciszki Mocarskiej, urodzony w Giełczynie 08.06.1890, 31/1890.

DĄBROWSKI Franciszek, syn Władysława i Józefy Zalewskiej, urodzony w Giełczynie 30.06.1896, 39/1896.

DĄBROWSKI Jan, syn Ignacego i Anny Niewiarowskiej, urodzony w Zajkach 01.12.1894, 50/1894.

DĄBROWSKI Jan, syn Jana i Weroniki Malinowskiej, urodzony w Laskowcu 19.04.1897, 16/1897.

DĄBROWSKI Jan, syn Józefa i Teofili Gackiej, urodzony w Laskowcu 12.06.1893, 29/1893.

DĄBROWSKI Jan, syn Wiktora i Wiktorii Supińskiej, urodzony w Brzezinach 26.04.1900, 20/1900.

DĄBROWSKI Józef, syn Dominika i Antoniny Kropiewnickiej, urodzony w Laskowcu 24.03.1900, 13/1900. Zmarł 06.11.1970.

DĄBROWSKI Józef, syn Grzegorza i Karoliny Grąckiej, urodzony w Brzezinach 22.06.1890, 34/1890.

DĄBROWSKI Józef, syn Marcina i Marianny Januszczyk, urodzony w Giełczynie 16.04.1893, 17/1893.

DĄBROWSKI Józef, syn Seweryna i Katarzyny ze Szczepów, urodzony w Laskowcu 13.11.1894, 45/1894.

DĄBROWSKI Józef, syn Wawrzyńca i Emilii Kropiewnickiej, urodzony w Laskowcu 15.12.1895, 62/1895.

DĄBROWSKI Konstanty, syn Jana i Franciszki Mocarskiej, urodzony w Giełczynie 21.05.1897, 24/1897.

DĄBROWSKI Stanisław, syn Grzegorza i Karoliny Grąckiej, urodzony w Brzezinach 17.03.1896, 19/1896. Zmarł 04.05.1982.

DĄBROWSKI Stanisław, syn Jana i Franciszki Mocarskiej, urodzony w Giełczynie 25.10.1898, 46/1898.

DĄBROWSKI Stanisław, syn Katarzyny, urodzony w Laskowcu 22.05.1895, 20/1895.

DĄBROWSKI Stanisław, syn Mateusza i Karoliny Jarockiej, urodzony w Laskowcu 04.12.1895, 58/1895.

DĄBROWSKI Stanisław, syn Stefana i Katarzyny ze Szczepów, urodzony w Laskowcu 15.01.1892, 5/1892.

DĄBROWSKI Stanisław, syn Wiktora i Wiktorii Supińskiej, urodzony w Brzezinach 01.10.1895, 42/1895.

DĄBROWSKI Stanisław, syn Władysława i Joanny Zalewskiej, urodzony w Zajkach 05.08.1894, 32/1894.

DĄBROWSKI Wacław, syn Augustyna i Katarzyny Supińskiej, urodzony w Laskowcu 06.01.1894, 3/1894.

DĄBROWSKI Walerian, syn Wawrzyńca i Emilii Kropiewnickiej, urodzony w Laskowcu 04.05.1894, 23/1894.

DOBIECKI Dominik, syn Augustyna i Katarzyny Supińskiej, urodzony w Laskowcu 18.08.1890, 40/1890.

DOBIECKI Jan, syn Julianny, urodzony w Giełczynie 20.09.1898, 45/1898.

DUCHNOWSKA Aleksandra, córka Jana i Anastazji Grąckiej, urodzona w Laskowcu 01.02.1899, 6/1899.

DUCHNOWSKA Aleksandra, córka Nikodema i Wiktorii Kobesko, urodzona w Laskowcu 03.04.1890, 22/1890.

DUCHNOWSKA Anna, córka Kazimierza i Karoliny Mocarskiej, urodzona w Giełczynie 27.07.1898, 35/1898.

DUCHNOWSKA Anna, córka Stanisława i Ludwiki Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 17.05.1897, 23/1897.

DUCHNOWSKA Antonina, córka Katarzyny z Piekarskich, urodzona w Brzezinach 25.05.1891, 21/1891.

DUCHNOWSKA Antonina, córka Stanisława i Józefy Supińskiej, urodzona w Brzezinach 09.02.1890, 9/1890.

DUCHNOWSKA Bronisława, córka Aleksandra i Teofili Zalewskiej, urodzona w Brzezinach 18.09.1895, 39/1895.

DUCHNOWSKA Bronisława, córka Ignacego i Anny Ostrowskiej, urodzona w Brzezinach 08.06.1890, 29/1890.

DUCHNOWSKA Józefa, córka Ignacego i Anny Ostrowskiej, urodzona w Brzezinach 03.07.1898, 30/1898.

DUCHNOWSKA Józefa, córka Wincentego i Apolonii Supińskiej, urodzona w Brzezinach 26.07.1898, 37/1898.

DUCHNOWSKA Katarzyna, córka Kazimierza i Michaliny Supińskiej, urodzona w Laskowcu 25.11.1890, 64/1890.

DUCHNOWSKA Katarzyna, córka Wincentego i Apolonii Supińskiej, urodzona w Brzezinach 10.04.1892, 23/1892.

DUCHNOWSKA Ludwika, córka Ignacego i Anny Ostrowskiej, urodzona w Brzezinach 28.10.1896, 62/1896.

DUCHNOWSKA Marianna, córka Aleksandra i Dominiki Mankiewicz, urodzona w Giełczynie 02.03.1895, 12/1895.

DUCHNOWSKA Marianna, córka Ignacego i Anny Ostrowskiej, urodzona w Brzezinach 09.05.1894, 24/1894.

DUCHNOWSKA Marianna, córka Józefa i Pauliny Mocarskiej, urodzona w Laskowcu 28.06.1898, 28/1898.

DUCHNOWSKA Marianna, córka Kazimierza i Karoliny Mocarskiej, urodzona w Giełczynie 15.11.1893, 62/1893.

DUCHNOWSKA Marianna, córka Kazimierza i Karoliny Mocarskiej, urodzona w Giełczynie 27.07.1898, 36/1898.

DUCHNOWSKA Marianna, córka Stanisława i Katarzyny Zacharzewskiej, urodzona w Brzezinach 13.03.1899, 12/1899.

DUCHNOWSKA Marta, córka Aleksandra i Józefy Grabowskiej, urodzona w Brzezinach 01.01.1899, 1/1899.

DUCHNOWSKA Stanisława, córka Stanisława i Józefy Supińskiej, urodzona w Brzezinach 08.02.1892, 14/1892.

DUCHNOWSKA Wanda, córka Wincentego i Apolonii Mocarskiej, urodzona w Brzezinach 28.05.1900, 24/1900.

DUCHNOWSKA Wiktoria, córka Aleksandra i Dominiki Mankiewicz, urodzona w Giełczynie 07.12.1899, 61/1899.

DUCHNOWSKI Aleksander, syn Aleksandra i Dominiki Mankiewicz, urodzony w Giełczynie 07.05.1897, 19/1897.

DUCHNOWSKI Aleksander, syn Aleksandra i Teofili Zalewskiej, urodzony w Brzezinach 05.01.1898, 3/1898.

DUCHNOWSKI Aleksander, syn Jana i Anastazji Grądzkiej, urodzony w Laskowcu 01.07.1891, 28/1891.

DUCHNOWSKI Antoni, syn Aleksandra i Józefy Grabowskiej, urodzony w Brzezinach 09.02.1892, 15/1892.

DUCHNOWSKI Antoni, syn Stanisława i Ludwiki Kropiewnickiej, urodzony w Brzezinach 29.04.1891, 16/1891.

DUCHNOWSKI Bolesław, syn Aleksandra i Dominiki Mankiewicz, urodzony w Giełczynie 02.011893, 1/1893.

DUCHNOWSKI Bolesław, syn Józefa i Pauliny Mocarskiej, urodzony w Laskowcu 13.10.1895, 49/1895.

DUCHNOWSKI Bolesław, syn Kazimierza i Michaliny Supińskiej, urodzony w Laskowcu 26.03.1900, 14/1900.

DUCHNOWSKI Bronisław, syn Kazimierza i Karoliny Mocarskiej, urodzony w Giełczynie 12.03.1900, 11/1900. Zmarł 01.03.1987.

DUCHNOWSKI Bronisław, syn Rozalii, urodzony w Laskowcu 24.05.1891, 20/1891.

DUCHNOWSKI Dominik, syn Aleksandra i Józefy Grabowskiej, urodzony w Brzezinach 03.02.1895, 7/1895.

DUCHNOWSKI Dominik, syn Aleksandra i Józefy Grabowskiej, urodzony w Brzezinach 28.04.1900,19/1900.

DUCHNOWSKI Dominik, syn Ignacego i Anny Ostrowskiej, urodzony w Brzezinach 23.08.1900, 41/1900.

DUCHNOWSKI Franciszek, syn Jana i Anastazji Grąckiej, urodzony w Laskowcu 10.11.1893, 60/1893.

DUCHNOWSKI Franciszek, syn Nikodema i Wiktorii Kobesko, urodzony w Laskowcu 10.02.1893, 6/1893.

DUCHNOWSKI Franciszek, syn Stanisława i Józefy Supińskiej, urodzony w Brzezinach 16.05.1893, 21/1893.

DUCHNOWSKI Ignacy, syn Kazimiera i Karoliny Mocarskiej, urodzony w Giełczynie 15.01.1896, 4/1896.

DUCHNOWSKI Jan, syn Kazimierza i Michaliny Supińskiej, urodzony w Laskowcu 20.01.1898, 9/1898. Zmarł 28.02.1969.

DUCHNOWSKI Jan, syn Stanisława i Józefy Supińskiej, urodzony w Brzezinach 20.01.1895, 3/1895.

DUCHNOWSKI Jan, syn Wincentego i Apolonii Supińskiej, urodzony w Brzezinach 01.12.1890, 65/1890.

DUCHNOWSKI Józef, syn Aleksandra i Józefy Grabowskiej, urodzony w Brzezinach 16.01.1896, 6/1896.

DUCHNOWSKI Kazimierz, syn Kazimierza i Michaliny Supińskiej, urodzony w Laskowcu 23.07.1895, 31/1895.

DUCHNOWSKI Paweł, syn Stanisława i Ludwiki Kropiewnickiej, urodzony w Brzezinach 19.06.1894, 28/1894.

DUCHNOWSKI Stanisław, syn Aleksandra i Teofili Zalewskiej, urodzony w Brzezinach 14.03.1894, 16/1894.

DUCHNOWSKI Stanisław, syn Kazimierza i Michaliny Supińskiej, urodzony w Laskowcu 08.03.1893, 14/1893.

DUCHNOWSKI Stanisław, syn Nikodema i Wiktorii z Kubeszczynów, urodzony w Laskowcu 20.10.1897, 43/1897.

DUCHNOWSKI Stanisław, syn Wincentego i Apoloni Nowackiej, urodzony w Brzezinach 22.04.1895, 16/1895.

DUCHNOWSKI Władysław, syn Kazimiera i Karoliny Mocarskiej, urodzony w Giełczynie 13.11.1894, 44/1894.

DYRO Bronisława, córka Wiktora i Aleksandry Mocarskiej, urodzona w Laskowcu 16.01.1898, 6/1898.

DYRO Marianna, córka Wincentego i Eleonory Mocarskiej, urodzona w Laskowcu 04.04.1896, 23/1896.

DYRO Zygmunt, syn Wincentego i Aleksandry Mocarskiej, urodzony w Laskowcu 23.06.1899, 30/1899.

GAWLIOR Adam, syn Marcina i Anny Rzędzian, urodzony w Giełczynie 14.07.1895, 30/1895.

GĄSIEWSKA Emilia, córka Aleksandra i Anastazji Kropiewnickiej, urodzona we wsi Kleszcze 01.03.1897, 12/1897.

GĄSIEWSKA Marianna, córka Aleksandra i Anastazji Kropiewnickiej, urodzona w Kleszczach 18.10.1892, 37/1892.

GĄSIEWSKA Rozalia, córka Aleksandra i Anastazji Kropiewnickiej, urodzona w Kleszczach 17.02.1895, 10/1895.

GĄSIEWSKA Stanisława, córka Józefa i Weroniki Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 10.09.1890, 47/1890.

GĄSIEWSKI Piotr, syn Aleksandra i Anastazji Kropiewnickiej, urodzony w Kleszczach 29.06.1890, 35/1890.

GIEŃKO Bronisława, córka Wojciecha i Kamili Olszewskiej, urodzona w Giełczynie 08.06.1897, 25/1897.

GÓRSKI Konstanty, syn Wincentego i Pauliny Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 14.06.1897, 27/1897.

GÓRSKI Mieczysław, syn Wincentego i Pauliny Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 07.08.1899, 38/1899.

GRABOWSKA Amelia, córka Michała i Rozalii Kropiewnickiej, urodzona we wsi Kołodziej 13.05.1899, 25/1899.

GRABOWSKA Antonina, córka Dominika i Magdaleny Grabowskiej, urodzona we wsi Kołodziej 15.01.1891, 3/1891.

GRABOWSKA Bronisława, córka Bonawentury i Izabeli Dąbrowskiej, urodzona w Giełczynie 24.02.1893, 7/1893.

GRABOWSKA Bronisława, córka Dominika i Magdaleny Grabowskiej, urodzona we wsi Kołodziej 01.02.1897, 7/1897.

GRABOWSKA Bronisława, córka Franciszka i Katarzyny Klepadło, urodzona w Giełczynie 19.11.1893, 63/1893.

GRABOWSKA Józefa, córka Eleonory, wdowy, urodzona w Giełczynie 08.11.1897, 39/1897.

GRABOWSKA Józefa, córka Seweryna i Julianny Rutkowskiej, urodzona w Giełczynie 01.03.1895, 13/1895.

GRABOWSKA Marianna, córka Dominika i Magdaleny Grabowskiej, urodzona we wsi Kołodziej 09.03.1893, 12/1893.

GRABOWSKA Marianna, córka Emilii, urodzona w Giełczynie 03.10.1894, 40/1894.

GRABOWSKA Marianna, córka Franciszka i Katarzyny Klepadło, urodzona w Giełczynie 18.07.1892, 28/1892.

GRABOWSKA Stanisława, córka Emilii, urodzona w Giełczynie 21.07.1891, 31/1891.

GRABOWSKA Stanisława, córka Seweryna i Julianny Rutkowskiej, urodzona w Giełczynie 01.11.1899, 52/1899.

GRABOWSKI Adolf, syn Jana i Eleonory Gutowskiej, urodzony w Giełczynie 19.12.1889, 2/1890.

GRABOWSKI Aleksander, syn Jana i Marianny Maliszewskiej, urodzony w Giełczynie 08.09.1893, 44/1893.

GRABOWSKI Aleksander, syn Stanisława i Teofili Żochowskiej, urodzony w Giełczynie 05.11.1899, 54/1899.

GRABOWSKI Antoni, syn Franciszka i Katarzyny Klepadło, urodzony w Brzezinach 18.02.1891, 9/1891.

GRABOWSKI Bolesław, syn Rozalii z Kropiewnickich, urodzony we wsi Kołodziej 20.01.1896, 5/1896.

GRABOWSKI Dominik, syn Seweryna i Julianny Rutkowskiej, urodzony w Giełczynie 21.08.1896, 50/1896.

GRABOWSKI Dominik, syn Stanisława i Teofili Żukowskiej, urodzony w Giełczynie 22.08.1896, 48/1896.

GRABOWSKI Franciszek, syn Seweryna i Julianny Rutkowskiej, urodzony w Giełczynie 08.02.1892, 13/1892.

GRABOWSKI Jan, syn Adolfa i Rozalii Kropiewnickiej, urodzony we wsi Kołodziej 06.10.1891, 42/1891.

GRABOWSKI Józef, syn Adolfa i Rozalii Kropiewnickiej, urodzony we wsi Kołodziej 01.09.1893, 42/1893.

GRABOWSKI Józef, syn Dominika i Anny Klepadło, urodzony w Giełczynie 13.09.1896, 53/1896.

GRABOWSKI Józef, syn Jana i Eleonory Gutowskiej, urodzony w Giełczynie 18.01.1892, 7/1892.

GRABOWSKI Józef, syn Jana i Marianny Maliszewskiej, urodzony w Giełczynie 02.11.1895, 52/1895.

GRABOWSKI Józef, syn Seweryna i Julianny Rutkowskiej, urodzony w Giełczynie 08.02.1892, 12/1892.

GRABOWSKI Paweł, syn Stanisława i Teofili Żukowskiej, urodzony w Giełczynie 21.04.1894, 21/1894.

GRABOWSKI Stanisław, syn Adolfa i Rozalii Kropiewnickiej, urodzony w Kołodzieju 21.10.1890, 56/1890.

GRABOWSKI Stanisław, syn Dominika i Anny Klepadło, urodzony w Giełczynie 12.08.1898, 40/1898.

GRABOWSKI Stanisław, syn Jana i Marianny Maliszewskiej, urodzony w Giełczynie 30.01.1892, 10/1892. Zmarł 26.03.1969.

GRABOWSKI Wojciech, syn Stanisława i Julianny Olszewskiej, urodzony w Giełczynie 16.12.1900, 48/1900.

GRĄCKA Antonina, córka Klemensa i Marianny Olszewskiej, urodzona w Brzezinach  09.02.1890, 10/1890.

GRĄCKA Bronisława, córka Adolfa i Marianny Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 01.09.1896, 59/1896.

GRĄCKA Bronisława, córka Klemensa i Marianny Olszewskiej, urodzona w Brzezinach 08.12.1892, 42/1892.

GRĄCKA Józefa, córka Klemensa i Marianny Olszewskiej, urodzona w Brzezinach 08.06.1895, 21/1895.

GRĄCKA Marianna, córka Aleksandra i Marianny Burzyńskiej, urodzona w Brzezinach 03.12.1900, 47/1900.

GRĄCKA Marianna, córka Ignacego i Anny Mocarskiej, urodzona w Brzezinach 30.10.1897, 38/1897.

GRĄCKA Marianna, córka Ignacego i Rozalii Olszewskiej, urodzona w Brzezinach 07.10.1899, 50/1899.

GRĄCKA Marianna, córka Weroniki, urodzona w Brzezinach 22.01.1894, 7/1894.

GRĄCKA Michalina, córka Ignacego i Anny Mocarskiej, urodzona w Brzezinach 26.05.1896, 30/1896.

GRĄCKA Rozalia, córka Ignacego i Rozalii Olszewskiej, urodzona w Brzezinach 03.10.1895, 44/1895.

GRĄCKA Stanisława, córka Aleksandra i Marianny Burzyńskiej, urodzona w Brzezinach 07.12.1890, 66/1890.

GRĄCKI Aleksander, syn Aleksandra i Marianny Burzyńskiej, urodzony w Brzezinach 23.08.1896, 49/1896.

GRĄCKI Dominik, syn Ignacego i Kamili Grabowskiej, urodzony w Brzezinach 18.06.1894, 29/1894.

GRĄCKI Franciszek, syn Ignacego i Rozalii Olszewskiej, urodzony w Brzezinach 13.10.1897, 37/1897.

GRĄCKI Franciszek, syn Klemensa i Marianny Olszewskiej, urodzony w Brzezinach 25.04.1898, 22/1898.

GRĄCKI Franciszek, syn Tomasza i Pauliny Nowackiej, urodzony w Brzezinach 27.10.1892, 38/1892.

GRĄCKI Józef, syn Ignacego i Anny Mocarskiej, urodzony w Brzezinach 14.11.1898, 53/1898.

GRĄCKI Stanisław, syn Adolfa i Marianny Kropiewnickiej, urodzony w Brzezinach 08.03.1899, 11/1899.

GRĄCKI Stanisław, syn Ignacego i Anny Mocarskiej, urodzony w Brzezinach 21.07.1894, 30/1894.

GRĘDZISZEWSKA Bronisława, córka Józefa i Aleksandry Olszewskiej, urodzona we wsi Kołodziej 13.01.1899, 3/1899.

GUTOWSKA Bronisława, córka Antoniego i Aleksandry Choińskiej, urodzona w Giełczynie 06.04.1900, 15/1900.

GUTOWSKA Bronisława, córka Franciszka i Marianny Mróz, urodzona w Giełczynie 02.01.1898, 5/1898.

GUTOWSKA Józefa, córka Dominika i Katarzyny Grabowskiej, urodzona w Giełczynie 20.11.1896, 67/1896.

GUTOWSKA Kamila, córka Jakuba i Ewy Domurat, urodzona w Giełczynie 23.08.1893, 41/1893.

GUTOWSKA Marianna, córka Jakuba i Ewy Domurat, urodzona w Giełczynie 18.07.1899, 35/1899.

GUTOWSKA Stanisława, córka Jana i Józefy Zarzeckiej, urodzona w Giełczynie 10.10.1893, 54/1893.

GUTOWSKI Aleksander, syn Antoniego i Aleksandry Choińskiej, urodzony w Giełczynie 20.07.1898, 34/1898.

GUTOWSKI Aleksander, syn Jana i Józefy Zarzeckiej, urodzony w Giełczynie 23.05.1899, 27/1899.

GUTOWSKI Bolesław, syn Dominika i Katarzyny Grabowskiej, urodzony w Giełczynie 26.02.1900, 9/1900.

GUTOWSKI Bolesław, syn Jana i Józefy Zarzeckiej, urodzony w Giełczynie 23.05.1891, 22/1891.

GUTOWSKI Jan, syn Aleksandra i Weroniki Kropiewnickiej, urodzony w Giełczynie 13.02.1898, 12/1898.

GUTOWSKI Jan, syn Jakuba i Ewy Domurat, urodzony w Giełczynie 03.06.1896, 33/1896.

GUTOWSKI Jan, syn Stanisława i Julianny Grabowskiej, urodzony w Giełczynie 01.04.1899, 17/1899.

GUTOWSKI Józef, syn Aleksandra i Weroniki Kropiewnickiej, urodzony w Giełczynie 03.10.1895, 45/1895.

GUTOWSKI Józef, syn Franciszka i Marianny Mróz, urodzony w Giełczynie 11.10.1900, 42/1900.

GUTOWSKI Ludwik, syn Antoniny, urodzony w Kleszczach 08.02.1898, 14/1898.

GUTOWSKI Ludwik, syn Klemensa i Adeli Mocarskiej, urodzony w Giełczynie 02.05.1898, 24/1898.

GUTOWSKI Paweł, syn Jana i Józefy Zarzeckiej, urodzony w Giełczynie 02.06.1896, 32/1896.

GUTOWSKI Wojciech, syn Adelajdy, urodzony w Giełczynie 11.06.1899, 29/1899.

JAŁBRZYKOWSKI Józef Jan, syn Jana i Marii Dąbrowskiej, urodzony w 26.12.1899, 6/1900.

JANUSZCZYK Aleksander, syn Aleksandra i Anny Kropiewnickiej, urodzony w Brzezinach 22.02.1890, 13/1890.

JANUSZCZYK Aleksander, syn Ignacego i Antoniny Januszczyk, urodzony w Brzezinach 13.11.1897, 41/1897.

JANUSZCZYK Aleksander, syn Józefa i Katarzyny Mocarskiej, urodzony w Brzezinach 01.11.1898, 52/1898.

JANUSZCZYK Aleksander, syn Stanisława i Pauliny Kropiewnickiej, urodzony w Brzezinach 26.07.1896, 43/1896.

JANUSZCZYK Aleksandra, córka Aleksandra i Anny Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 21.03.1899, 13/1899.

JANUSZCZYK Aleksandra, córka Ignacego i Antoniny Januszczyk, urodzona w Brzezinach 08.10.1895, 47/1895.

JANUSZCZYK Antoni, syn Aleksandra i Anny Kropiewnickiej, urodzony w Brzezinach 10.03.1896, 17/1896.

JANUSZCZYK Antoni, syn Jana i Marianny Rogalewskiej, urodzony w Brzezinach 24.04.1897, 17/1897.

JANUSZCZYK Antoni, syn Stanisława i Pauliny Kropiewnickiej, urodzony w Brzezinach 20.01.1892, 8/1892.

JANUSZCZYK Bronisław, syn Jana i Bronisławy Ciecierskiej, urodzony w Brzezinach 25.10.1898, 48/1898.

JANUSZCZYK Bronisława, córka Ignacego i Antoniny Januszczyk, urodzona w Brzezinach 12.02.1894, 10/1894.

JANUSZCZYK Józef, syn Ignacego i Antoniny Januszczyk, urodzony w Brzezinach 13.11.1899, 56/1899.

JANUSZCZYK Józef, syn Stanisława i Pauliny Kropiewnickiej, urodzony w Brzezinach 23.04.1899, 22/1899. Zmarł 28.02.1971.

JANUSZCZYK Katarzyna, córka Ignacego i Antoniny Januszczyk, urodzona w Brzezinach 17.01.1892, 6/1892.

JANUSZCZYK Marianna, córka Aleksandra i Anny Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 01.10.1892, 33/1892.

JANUSZCZYK Marianna, córka Stanisława i Pauliny Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 17.02.1894, 11/1894.

JANUSZCZYK Seweryn, syn Józefa i Katarzyny Mocarskiej, urodzony w Brzezinach 27.03.1894, 18/1894.

JANUSZCZYK Stanisław, syn Jana i Marianny Rogalewskiej, urodzony w Brzezinach 02.09.1895, 37/1895.

JANUSZCZYK Stanisław, syn Józefa i Katarzyny Mocarskiej, urodzony w Brzezinach 10.06.1891, 23/1891.

JANUSZCZYK Stanisław, syn Józefa i Katarzyny Mocarskiej, urodzony w Brzezinach 13.12.1896, 69/1896.

JANUSZCZYK Stanisław, syn Władysława i Katarzyny Olszewskiej, urodzony w Brzezinach 04.11.1899, 55/1899.

JANUSZCZYK Teofil, syn Konstantego i Józefy Czyżewskiej, urodzony w Brzezinach 08.10.1899, 49/1899.

JEGIER Aleksander, syn Jana i Katarzyny Szczep, urodzony w Giełczynie 13.02.1898, 13/1898.

JEGIER Bronisława, córka Stanisława i Marianny Mocarskiej, urodzona w Giełczynie 16.12.1889, 3/1890.

JEGIER Dominik, syn Jana i Katarzyny Szczep, urodzony w Giełczynie 08.07.1900, 32/1900. Zmarł 23.01.1988.

JEGIER Kamila, córka Karola i Aleksandry Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 15.11.1897, 45/1897.

JEGIER Kamila, córka Stanisława i Marianny Mocarskiej, urodzona w Giełczynie 19.08.1892, 32/1892.

JEGIER Marianna, córka Karola i Aleksandry Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 04.12.1891, 52/1891.

JEGIER Marianna, córka Stanisława i Marianny Mocarskiej, urodzona w Giełczynie 07.12.1896, 68/1896.

JEGIER Stanisława, córka Jana i Katarzyny ze Szczepów, urodzona w Giełczynie 04.12.1895, 57/1895.

JEGIER Władysława, córka Karola i Aleksandry Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 01.12.1894, 49/1894. Zmarła 17.10.1967.

KLEPADŁO Aleksander, syn Józefa i Antoniny Nowackiej, urodzony w Brzezinach 02.01.1900, 3/1900.

KLEPADŁO Antoni, syn Leona i Karoliny Duchnowskiej, urodzony w Brzezinach 05.04.1890, 23/1890. Zmarł 10.02.1969.

KLEPADŁO Antonina, córka Stanisława i Marianny Supińskiej, urodzona w Brzezinach 07.01.1890, 4/1890.

KLEPADŁO Feliks, syn Aleksandra i Konstancji Kowalewskiej, urodzony w Brzezinach 01.01.1897, 1/1897.

KLEPADŁO Jan, syn Stanisława i Michaliny Dąbrowskiej, urodzony w Brzezinach 16.11.1893, 64/1893.

KLEPADŁO Józef, syn Aleksandra i Konstancji Kowalewskiej, urodzony w Brzezinach 15.07.1899, 33/1899.

KLEPADŁO Józef, syn Wawrzyńca i Anny Mucharskiej, urodzony w Brzezinach 06.11.1895, 54/1895.

KLEPADŁO Kamila, córka Józefa i Antoniny Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 25.01.1897, 6/1897. Zmarła 15.01.1986.

KLEPADŁO Leon, syn Wawrzyńca i Anny Mucharskiej, urodzony w Giełczynie 23.04.1899, 23/1899.

KLEPADŁO Marianna, córka Józefa i Antoniny Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 12.03.1894, 12/1894.

KLEPADŁO Marianna, córka Stanisława i Michaliny Dąbrowskiej, urodzona w Brzezinach 10.09.1897, 31/1897.

KLEPADŁO Paweł Czesław, syn Wawrzyńca i Anny Mucharskiej, urodzony w Brzezinach 25.01.1893, 3/1893.

KLEPADŁO Weronika, córka Józefa i Antoniny Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 14.11.1891, 47/1891.

KORYTKOWSKI Marcin ( Wacław ), syn Jana i Emilii Murawskiej, urodzony w Giełczynie 20.09.1896, 55/1896.

KOSIŃSKI Jan, syn Tomasza i Agnieszki Olszewskiej, urodzony w Giełczynie 14.10.1893, 55/1893.

KOZŁOWSKA Bronisława, córka Jana i Katarzyny Grąckiej, urodzona w Brzezinach 14.08.1896, 46/1896.

KOZŁOWSKA Helena, córka Józefa i Weroniki Kamińskiej, urodzona w Giełczynie 26.12.1891, 55/1891.

KOZŁOWSKA Katarzyna, córka Feliksa i Walerii Dąbrowskiej, urodzona w Giełczynie 27.01.1898, 10/1898.

KOZŁOWSKA Paulina, córka Józefa i Weroniki Kamińskiej, urodzona w Giełczynie 12.06.1899, 28/1899.

KOZŁOWSKA Rozalia, córka Anny, urodzona w Laskowcu 09.12.1895, 59/1895.

KOZŁOWSKA Rozalia, córka Ludwika i Rozalii Grabowskiej, urodzona w Giełczynie 01.08.1898, 38/1898.

KOZŁOWSKA Władysława, córka Józefa i Weroniki Kamińskiej, urodzona w Giełczynie 06.10.1893, 53/1893.

KOZŁOWSKA Wiktoria, córka Feliksa i Walerii Dąbrowskiej, urodzona w Giełczynie 01.08.1896, 44/1896.

KOZŁOWSKI Aleksander, syn Jana i Katarzyny Grąckiej, urodzony w Brzezinach 01.12.1894, 48/1894.

KOZŁOWSKI Franciszek, syn Klemensa i Katarzyny Grąckiej, urodzony w Giełczynie 17.05.1891, 19/1891.

KOZŁOWSKI Jan, syn Ludwika i Rozalii Grabowskiej, urodzony w Giełczynie 13.02.1896, 13/1896.

KOZŁOWSKI Józef, syn Ludwika i Rozalii Grabowskiej, urodzony w Giełczynie 01.01.1894, 1/1894.

KOZŁOWSKI Kazimierz, syn Marianny, urodzony w Giełczynie 04.03.1890, 18/1890.

KOZŁOWSKI Ludwik, syn Ludwika i Rozalii Grabowskiej, urodzony w Giełczynie 28.11.1890, 63/1890.

KOZŁOWSKI Stanisław, syn Klemensa i Katarzyny Grąckiej, urodzony w Giełczynie 26.04.1894, 22/1894.

KOZŁOWSKI Wacław, syn Józefa i Weroniki Kamieńskiej, urodzony w Giełczynie 20.09.1896, 56/1896. Zmarł 06.05.1968.

KROPIEWNICKA Alberta, córka Julianny, urodzona w Brzezinach 13.09.1896, 54/1896.

KROPIEWNICKA Aleksandra, córka Jana i Apolonii Nowackiej, urodzona w Brzezinach 20.05.1895, 18/1895.

KROPIEWNICKA Aleksandra, córka Wincentego i Katarzyny Grabowskiej, urodzona w Brzezinach 10.05.1896, 27/1896.

KROPIEWNICKA Anna, córka Antoniego i Michaliny Ruchalskiej, urodzona w Brzezinach 01.10.1900, 40/1900.

KROPIEWNICKA Anna, córka Leonarda i Adeli Supińskiej, urodzona w Brzezinach 20.07.1900, 33/1900.

KROPIEWNICKA Antonina, córka Adama i Marianny Nowackiej, urodzona w Brzezinach 18.09.1893, 47/1893.

KROPIEWNICKA Antonina, córka Antoniego i Michaliny Ruchalskiej, urodzona w Brzezinach 08.04.1899, 20/1899.

KROPIEWNICKA Antonina, córka Józefa i Kamili Gutowskiej, urodzona w Brzezinach 02.04.1892, 21/1892.

KROPIEWNICKA Antonina, córka Józefa i Pauliny Duchnowskiej, urodzona w Brzezinach 10.11.1893, 61/1893.

KROPIEWNICKA Antonina, córka Mateusza i Katarzyny Grąckiej, urodzona w Brzezinach 15.03.1894, 15/1894.

KROPIEWNICKA Antonina, córka Weroniki, urodzona w Brzezinach 10.07.1891, 29/1891.

KROPIEWNICKA Apolonia, córka Karola i Rozalii Łaskiej, urodzona w Brzezinach 30.10.1893, 57/1893.

KROPIEWNICKA Bronisława, córka Aleksandra i Józefy Grąckiej, urodzona w Brzezinach 07.12.1893, 67/1893.

KROPIEWNICKA Bronisława, córka Antoniego i Karoliny Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 06.11.1896, 64/1896.

KROPIEWNICKA Bronisława, córka Jana i Rozalii Duchnowskiej, urodzona w Laskowcu 12.05.1898, 25/1898.

KROPIEWNICKA Bronisława, córka Józefa i Kamili Gutowskiej, urodzona w Brzezinach 26.10.1890, 57/1890.

KROPIEWNICKA Bronisława, córka Józefa i Kamili Gutowskiej, urodzona w Brzezinach 17.08.1894, 35/1894.

KROPIEWNICKA Elżbieta, córka Adama i Marianny Nowackiej, urodzona w Brzezinach 18.04.1896, 26/1896.

KROPIEWNICKA Emilia, córka Jana i Rozalii Duchnowskiej, urodzona w Laskowcu 23.12.1895, 67/1895.

KROPIEWNICKA Helena, córka Jana i Władysławy Kobylińskiej, urodzona w Zajkach 18.01.1890, 5/1890.

KROPIEWNICKA Honorata, córka Jana i Władysławy Kobylińskiej, urodzona w Zajkach 22.09.1893, 48/1893.

KROPIEWNICKA Jadwiga, córka Leonarda i Adeli Supińskiej, urodzona w Brzezinach 12.09.1893, 43/1893.

KROPIEWNICKA Józefa, córka Józefa i Marianny Supińskiej, urodzona w Brzezinach 12.04.1899, 21/1899.

KROPIEWNICKA Józefa, córka Mateusza i Katarzyny Grąckiej, urodzona w Brzezinach 16.03.1896, 18/1896.

KROPIEWNICKA Julianna, córka Józefa i Pauliny Duchnowskiej, urodzona w Brzezinach 12.12.1898, 57/1898.

KROPIEWNICKA Kamila, córka Józefa i Marianny Supińskiej, urodzona w Brzezinach 03.10.1895, 43/1895.

KROPIEWNICKA Kazimiera, córka Grzegorza i Władysławy Czajkowskiej, urodzona w Zajkach 15.08.1894, 34/1894.

KROPIEWNICKA Marianna, córka Antoniego i Karoliny Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 07.10.1890, 52/1890.

KROPIEWNICKA Marianna, córka Jana i Pauliny Olszewskiej, urodzona w Giełczynie 20.05.1900, 22/1900.

KROPIEWNICKA Marianna, córka Józefa i Pauliny Duchnowskiej, urodzona w Brzezinach 22.01.1896, 7/1896.

KROPIEWNICKA Marianna, córka Leonarda i Adeli Supińskiej, urodzona w Brzezinach 05.06.1896, 34/1896.

KROPIEWNICKA Marianna Zofia, córka Jana i Władysławy Kobylińskiej, urodzona w Zajkach 03.08.1891, 33/1891.

KROPIEWNICKA Rozalia, córka Konstantego i Julianny Stypułkowskiej, urodzona w Brzezinach 10.04.1898, 20/1898.

KROPIEWNICKA Stanisława, córka Adama i Marianny Nowackiej, urodzona w Brzezinach 02.03.1891, 10/1891.

KROPIEWNICKA Stanisława, córka Jana i Władysławy Kobylińskiej, urodzona w Zajkach 06.04.1896, 22/1896.

KROPIEWNICKA Stanisława, córka Kaspra i Teofili Januszczyk, urodzona w Brzezinach 11.09.1890, 46/1890.

KROPIEWNICKA Stanisława, córka Klemensa i Anny Backiel, urodzona w Brzezinach 15.01.1898, 7/1898.

KROPIEWNICKA Stanisława, córka Seweryna i Anny Supińskiej, urodzona w Brzezinach 14.07.1891, 30/1891.

KROPIEWNICKA Stanisława, córka Wincentego i Katarzyny Grabowskiej, urodzona w Brzezinach 19.12.1893, 69/1893.

KROPIEWNICKA Teodora, córka Karola i Rozalii z Łaskich, urodzona w Brzezinach 15.02.1890, 12/1890.

KROPIEWNICKI Adam, syn Jana i Pauliny Olszewskiej, urodzony w Giełczynie 10.02.1895, 9/1895.

KROPIEWNICKI Adolf, syn Antoniego i Karoliny Kropiewnickiej, urodzony w Brzezinach 23.05.1893, 22/1893.

KROPIEWNICKI Aleksander, syn Klemensa i Bronisławy Sulewskiej, urodzony w Brzezinach 17.08.1891, 37/1891.

KROPIEWNICKI Aleksander, syn Konstantego i Julianny Stypułkowskiej, urodzony w Brzezinach 22.10.1895, 51/1895.

KROPIEWNICKI Aleksander, syn Macieja i Katarzyny Grąckiej, urodzony w Brzezinach 12.12.1898, 56/1898.

KROPIEWNICKI Aleksander, syn Mateusza i Katarzyny Grąckiej, urodzony w Brzezinach 30.06.1891, 27/1891.

KROPIEWNICKI Aleksander, syn Weroniki, urodzony w Brzezinach 20.04.1893, 18/1893.

KROPIEWNICKI Antoni, syn Jana i Rozalii Duchnowskiej, urodzony w Laskowcu 19.09.1893, 51/1893.

KROPIEWNICKI Antoni, syn Józefa i Pauliny Duchnowskiej, urodzony w Brzezinach 11.12.1891, 54/1891.

KROPIEWNICKI Antoni, syn Klemensa i Bronisławy Sulewskiej, urodzony w Brzezinach 25.01.1890, 7/1890.

KROPIEWNICKI Bronisław, syn Klemensa i Anny z Backielów, urodzony w Brzezinach 29.09.1894, 39/1894.

KROPIEWNICKI Bronisław, syn Klemensa i Anny Backiel, urodzony w Brzezinach 17.07.1899, 34/1899.

KROPIEWNICKI Dominik, syn Adama i Marianny Nowackiej, urodzony w Brzezinach 26.01.1899, 5/1899.

KROPIEWNICKI Dominik, syn Leonarda i Adeli Supińskiej, urodzony w Brzezinach 25.01.1899, 4/1899.

KROPIEWNICKI Dominik, syn Wincentego i Katarzyny Grabowskiej, urodzony w Brzezinach 07.08.1892, 31/1892.

KROPIEWNICKI Franciszek, syn Jana i Apoloni Nowackiej, urodzony w Brzezinach 09.07.1895, 29/1895.

KROPIEWNICKI Franciszek, syn Konstantego i Julianny Stypułkowskiej, urodzony w Brzezinach 22.03.1892, 20/1892.

KROPIEWNICKI Franciszek Jan, syn Grzegorza i Władysławy Czajkowskiej, urodzony w Zajkach 13.08.1891, 35/1891.

KROPIEWNICKI Franciszek Maciej, syn Jana i Władysławy Kobylińskiej, urodzony w Zajkach 14.02.1898, 16/1898.

KROPIEWNICKI Jan, syn Jana i Pauliny Olszewskiej, urodzony we wsi Polko 10.07.1896, 41/1896.

KROPIEWNICKI Jan, syn Jana i Władysławy Kobylińskiej, urodzony w Zajkach 15.12.1894, 52/1894.

KROPIEWNICKI Józef, syn Aleksandra i Józefy Grąckiej, urodzony w Brzezinach 14.03.1898, 18/1898.

KROPIEWNICKI Józef, syn Jana i Apolonii Nowackiej, urodzony w Brzezinach 22.06.1892, 24/1892.

KROPIEWNICKI Józef, syn Józefa i Marianny Supińskiej, urodzony w Brzezinach 19.10.1896, 60/1896.

KROPIEWNICKI Julian, syn Jana i Apolonii Nowackiej, urodzony w Brzezinach 07.07.1890, 37/1890.

KROPIEWNICKI Stanisław, syn Jana i Pauliny Olszewskiej, urodzony we wsi Kołodziej 01.07.1898, 29/1898.

KROPIEWNICKI Stanisław, syn Wincentego i Teofili Grąckiej, urodzony w Brzezinach 23.04.1890, 24/1890.

KROPIEWNICKI Wincenty, syn Wincentego i Katarzyny Grabowskiej, urodzony w Brzezinach 05.04.1899, 19/1899.

KUCZYŃSKA Aleksandra, córka Jana i Rozalii Mocarskiej, urodzona w Kleszczach 07.12.1894, 51/1894.

KUCZYŃSKA Aleksandra, córka Tomasza i Bogumiły Kropiewnickiej, urodzona w Laskowcu 27.05.1890, 28/1890.

KUCZYŃSKA Anastazja, córka Jana i Michaliny Klepadło, urodzona w Laskowcu 29.06.1890, 36/1890.

KUCZYŃSKA Anna, córka Jana i Michaliny Klepadło, urodzona w Laskowcu 27.09.1894, 38/1894.

KUCZYŃSKI Aleksander, syn Jana i Michaliny Klepadło, urodzony w Laskowcu 01.09.1891, 40/1891.

KUCZYŃSKI Bronisław, syn Jana i Michaliny Klepadło, urodzony w Laskowcu 23.02.1896, 16/1896.

KUCZYŃSKI Bronisław, syn Jana i Rozalii Mocarskiej, urodzony w Kleszczach 10.11.1890, 62/1890.

KUCZYŃSKI Dominik, syn Jana i Michaliny Klepadło, urodzony w Laskowcu 13.11.1897, 42/1897.

KUCZYŃSKI Franciszek, syn Jana i Michaliny Klepadło, urodzony w Laskowcu 17.09.1899, 45/1899.

KUCZYŃSKI Józef, syn Jana i Michaliny Klepadło, urodzony w Laskowcu 16.05.1893, 20/1893.

KUCZYŃSKI Józef, syn Jana i Rozalii Mocarskiej, urodzony w Kleszczach 08.10.1892, 35/1892.

LIPIŃSKA Bronisława, córka Juliana i Julianny Mroczkowskiej, urodzona w Giełczynie 27.05.1893, 25/1893.

MALESZEWSKA Marianna, córka Antoniego i Klementyny Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 06.10.1891, 43/1891.

MALINOWSKI Franciszek, syn Leopolda i Weroniki Duchnowskiej, urodzony w Brzezinach 11.10.1890, 53/1890.

MALINOWSKA Marianna, córka Leopolda i Weroniki Duchnowskiej, urodzona w Brzezinach 16.11.1893, 65/1893.

MALISZEWSKA Filomena, córka Władysławy, urodzona w Zajkach 16.09.1890, 51/1890.

MALISZEWSKA Weronika, córka Stanisława i Zofii Kuleszy, urodzona w Zajkach 02.06.1900, 28/1900.

MALISZEWSKI Aleksander, syn Stanisława i Zofii Kuleszy, urodzony w Zajkach 08.10.1890, 54/1890.

MALISZEWSKI Franciszek, syn Stanisława i Zofii Kuleszy, urodzony w Zajkach 17.01.1897, 4/1897.

MALISZEWSKI Piotr, syn Stanisława i Zofii Kuleszy, urodzony w Zajkach 23.02.1893, 8/1893.

MALISZEWSKI Romuald, syn Stanisława i Zofii Kuleszy, urodzony w Zajkach 21.12.1895, 66/1895.

MANKIEWICZ Adam, syn Dominika i Ewy Grąckiej, urodzony w Giełczynie 31.07.1899, 36/1899. Zmarł 07.03.1969.

MANKIEWICZ Aleksander, syn Stanisława i Stanisławy Choińskiej, urodzony w Giełczynie 23.05.1897, 21/1897.

MANKIEWICZ Bronisława, córka Jana i Anny Ruchalskiej, urodzona w Giełczynie 06.01.1891, 2/1891.

MANKIEWICZ Franciszek, syn Stanisława i Stanisławy Choińskiej, urodzony w Giełczynie 24.03.1899, 15/1899.

MANKIEWICZ Ignacy, syn Jana i Anny Ruchalskiej, urodzony w Giełczynie 29.05.1893, 26/1893.

MANKIEWICZ Jan, syn Dominika i Aleksandry Kozłowskiej, urodzony w Giełczynie 24.05.1893, 23/1893.

MANKIEWICZ Józefa, córka Dominika i Anny Grąckiej, urodzona w Giełczynie 11.05.1897, 18/1897.

MANKIEWICZ Józefa, córka Jana i Anny Ruchalskiej, urodzona w Giełczynie 25.02.1897, 10/1897.

MANKIEWICZ Marianna, córka Jana i Anny Ruchalskiej, urodzona w Giełczynie 25.06.1899, 31/1899.

MANKIEWICZ Sabina, córka Jana i Anny Ruchalskiej, urodzona w Giełczynie 15.06.1895, 23/1895.

MANKIEWICZ Stanisława, córka Dominika i Aleksandry Kozłowskiej, urodzona w Giełczynie 15.01.1891, 4/1891.

MANKIEWICZ Weronika, córka Dominika i Anny Grąckiej, urodzona w Giełczynie 03.11.1895, 53/1895.

MATYSZEWSKA Aleksandra, córka Kazimierza i Józefy Dąbrowskiej, urodzona w Laskowcu 16.08.1899, 40/1899.

MATYSZEWSKA Bronisława, córka Ignacego i Marceli Mróz, urodzona w Laskowcu 27.09.1897, 35/1897.

MATYSZEWSKA Klementyna, córka Kazimierza i Józefy Dąbrowskiej, urodzona w Laskowcu 09.02.1891, 6/1891.

MATYSZEWSKI Aleksander, syn Ignacego i Marceli Mróz, urodzony w Laskowcu 21.08.1893, 37/1893.

MATYSZEWSKI Bronisław, syn Ignacego i Marceli Mróz, urodzony w Laskowcu 05.01.1892, 2/1892.

MATYSZEWSKI Dominik, syn Kazimierza i Józefy Dąbrowskiej, urodzony w Laskowcu 25.09.1896, 58/1896.

MATYSZEWSKI Jan, syn Ludwiki, urodzony w Laskowcu 26.03.1896, 20/1896.

MATYSZEWSKI Stanisław, syn Kazimierza i Józefy Dąbrowskiej, urodzony w Laskowcu 20.08.1893, 38/1893.

MOCARSKA Aleksandra, córka Aleksandra i Michaliny Grąckiej, urodzona w Laskowcu 11.03.1891, 11/1891.

MOCARSKA Aleksandra, córka Jana i Adeli Kuczyńskiej, urodzona w Laskowcu 28.02.1897, 9/1897.

MOCARSKA Aleksandra, córka Jana i Dominiki Supińskiej, urodzona w Laskowcu 04.01.1894, 4/1894.

MOCARSKA Antonina, córka Jana i Dominiki Supińskiej, urodzona w Laskowcu 12.06.1891, 24/1891.

MOCARSKA Bronisława, córka Jana i Adeli Kuczyńskiej, urodzona w Laskowcu 22.09.1899, 46/1899. Zmarła 17.02.1991.

MOCARSKA Bronisława, córka Karoliny, urodzona w Giełczynie 18.07.1892, 27/1892.

MOCARSKA Julianna, córka Tomasza i Michaliny Wesołowskiej, urodzona w Giełczynie 02.12.1899, 60/1899.

MOCARSKA Marianna, córka Franciszka i Marianny Gawrychowskiej, urodzona w Laskowcu 18.12.1889, 1/1890.

MOCARSKA Marianna, córka Franciszka i Pauliny Supińskiej, urodzona w Laskowcu 27.08.1894, 36/1894.

MOCARSKA Marianna, córka Franciszki, urodzona w Brzezinach 14.01.1897, 3/1897.

MOCARSKA Marianna, córka Tomasza i Michaliny Wesołowskiej, urodzona w Laskowcu 02.02.1891, 5/1891.

MOCARSKA Marianna, córka Tomasza i Michaliny Wesołowskiej, urodzona w Laskowcu 15.04.1896, 25/1896.

MOCARSKA Michalina, córka Aleksandra i Michaliny Grąckiej, urodzona w Laskowcu 27.05.1893, 24/1893.

MOCARSKA Michalina, córka Jana i Adeli Kuczyńskiej, urodzona w Laskowcu 01.08.1894, 31/1894.

MOCARSKA Stanisława, córka Józefa i Korneli Abramowicz, urodzona w Laskowcu 19.12.1896, 72/1896.

MOCARSKI Adam, syn Juliana i Teofili Makowskiej, urodzony w Giełczynie 13.11.1898, 54/1898.

MOCARSKI Aleksander, syn Aleksandra i Michaliny Grabowskiej, urodzony w Laskowcu 03.06.1900, 25/1900.

MOCARSKI Aleksander, syn Franciszka i Pauliny Supińskiej, urodzony w Laskowcu 26.10.1890, 58/1890.

MOCARSKI Bogdan, syn Józefa i Kornelii Abramowicz, urodzony w Laskowcu 25.02.1900, 7/1900.

MOCARSKI Bolesław, syn Jana i Dominiki Supińskiej, urodzony w Laskowcu 01.02.1899, 7/1899.

MOCARSKI Dominik, syn Aleksandra i Michaliny Grąckiej, urodzony w Laskowcu 01.01.1896, 2/1896.

MOCARSKI Franciszek, syn Franciszka i Marianny Gawrychowskiej, urodzony w Laskowcu 07.08.1891, 34/1891.

MOCARSKI Franciszek, syn Franciszka i Pauliny Supińskiej, urodzony w Laskowcu 27.10.1896, 63/1896.

MOCARSKI Franciszek, syn Jana i Dominiki Supińskiej, urodzony w Laskowcu 21.06.1896, 38/1896.

MOCARSKI Franciszek, syn Józefa i Kornelii Abramowicz, urodzony w Laskowcu 18.04.1898, 21/1898.

MOCARSKI Ignacy, syn Juliana i Teofili Makowskiej, urodzony w Giełczynie 25.09.1897, 34/1897.

MOCARSKI Jan, syn Aleksandra i Michaliny Grąckiej, urodzony w Laskowcu 14.07.1898, 33/1898.

MOCARSKI Kazimierz, syn Franciszki, urodzony w Brzezinach 03.03.1890, 14/1890.

MOCARSKI Seweryn, syn Dominiki, urodzony w Brzezinach 13.12.1896, 70/1896.

MOCARSKI Stanisław, syn Aleksandra i Michaliny Grąckiej, urodzony w Laskowcu 14.07.1898, 32/1898.

MOCARSKI Stanisław, syn Anny, urodzony w Laskowcu 05.07.1896, 40/1896.

MOCARSKI Stanisław, syn Jana i Adeli Kuczyńskiej, urodzony w Laskowcu 13.12.1892, 44/1892.

MOCARSKI Stanisław, syn Tomasza i Michaliny Wesołowskiej, urodzony w Laskowcu 15.06.1893, 30/1893.

MOCARSKI Stanisław, syn Tomasza i Michaliny Wesołowskiej, urodzony w Giełczynie 08.07.1898, 31/1898.

MOCARSKI Stefan, syn Aleksandra i Michaliny Grabowskiej, urodzony w Laskowcu 03.06.1900, 26/1900.

MRÓZ Adela, córka Józefa i Teresy Piechowskiej, urodzona w Brzezinach 03.12.1892, 41/1892. Zmarła 23.03.1983.

MRÓZ Aleksander, syn Aleksandra i Ludwiki Ostrowskiej, urodzony w Brzezinach 01.11.1890, 61/1890.

MRÓZ Aleksander, syn Jana i Aleksandry Żukowskiej, urodzony w majątku Kempa 09.06.1895, 22/1895.

MRÓZ Aleksandra, córka Macieja i Eleonory Kuczyńskiej, urodzona w Laskowcu 25.12.1890, 70/1890.

MRÓZ Antoni, syn Grzegorza i Katarzyny Kropiewnickiej, urodzony w Brzezinach 20.08.1896, 47/1896.

MRÓZ Antoni, syn Józefa i Teresy Piechowskiej, urodzony w Brzezinach 02.12.1899, 59/1899.

MRÓZ Bronisława, córka Doroty, urodzona w Brzezinach 02.04.1897, 15/1897.

MRÓZ Dominik, syn Grzegorza i Katarzyny Kropiewnickiej, urodzony w Brzezinach 10.06.1890, 32/1890.

MRÓZ Feliks, syn Józefa i Teresy Piechowskiej, urodzony w Brzezinach 21.05.1897, 20/1897.

MRÓZ Franciszek, syn Grzegorza i Katarzyny Kropiewnickiej, urodzony w Brzezinach 18.06.1893, 31/1893.

MRÓZ Ignacy, syn Józefa i Teresy Piechowskiej, urodzony w Brzezinach 05.04.1891, 13/1891.

MRÓZ Ignacy, syn Marianny, urodzony w Brzezinach 26.03.1895, 15/1895.

MRÓZ Józef, syn Aleksandra i Marianny Samborskiej, urodzony w Brzezinach 20.02.1898, 17/1898.

MRÓZ Józef, syn Doroty, urodzony w Brzezinach 30.05.1893, 27/1893.

MRÓZ Józef Nikodem, syn Jana i Aleksandry Żukowskiej, urodzony w Giełczynie ( majątek Kempa ) 06.09.1896, 57/1896.

MRÓZ Józefa, córka Aleksandra i Marianny Samborskiej, urodzona w Brzezinach 23.07.1900, 34/1900.

MRÓZ Ludwik Paweł, syn Jana i Aleksandry Żukowskiej, urodzony w majątku Kempa 28.02.1893, 11/1893.

MRÓZ Stanisław, syn Aleksandra i Marianny Samborskiej, urodzony w Brzezinach 05.02.1896, 11/1896.

MRÓZ Stanisław, syn Józefa i Teresy Piechowskiej, urodzony w Brzezinach 04.07.1895, 28/1895.

MRÓZ Stanisław, syn Wiktora i Bronisławy Janowskiej, urodzony w Brzezinach 21.10.1896, 61/1896.

MRÓZ Stanisława, córka Aleksandra i Ludwiki Ostrowskiej, urodzona w Brzezinach 07.07.1893, 34/1893.

MRÓZ Wincenty, syn Wiktora i Bronisławy Janowskiej, urodzony w Brzezinach 20.09.1898, 43/1898.

MRÓZ Zofia, córka Jana i Aleksandry Żukowskiej, urodzona w Giełczynie 01.09.1899, 43/1899.

NOWACKA Marianna, córka Jakuba i Pauliny Mocarskiej, urodzona w Laskowcu 08.11.1893, 59/1893.

OLSZEWSKA Antonina, córka Bonifacego i Doroty Januszczk, urodzona w Giełczynie22.01.1890, 6/1890.

OLSZEWSKA Franciszka, córka Seweryna i Katarzyny Kamieńskiej, urodzona w Giełczynie 21.12.1893, 70/1893.

OLSZEWSKA Marianna, córka Aleksandra i Bronisławy Słonieckiej, urodzona w Giełczynie 03.06.1900, 29/1900.

OLSZEWSKA Stanisława, córka Adama i Aleksandry Boryszewskiej, urodzona w Giełczynie 01.01.1895, 1/1895.

OLSZEWSKA Stanisława, córka Bonifacego i Doroty Januszczyk, urodzona w Giełczynie 01.12.1892, 40/1892.

OLSZEWSKA Władysława, córka Adama i Wiktorii Nowackiej, urodzona w Giełczynie 06.07.1892, 26/1892.

OLSZEWSKI Adolf, syn Seweryna i Katarzyny Kamińskiej, urodzony w Giełczynie 28.03.1890, 19/1890.

OLSZEWSKI Józef, syn Adama i Aleksandry Boryszewskiej, urodzony w Giełczynie 02.05.1891, 15/1891.

OLSZEWSKI Stanisław, syn Seweryna i Katarzyny Kamińskiej, urodzony w Giełczynie 26.06.1892, 25/1892.

OSTROWSKA Antonina, córka Ignacego i Pauliny Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 16.02.1891, 8/1891.

OSTROWSKA Bronisława, córka Augustyna i Marianny Grabowskiej, urodzona w Giełczynie 24.01.1896, 8/1896.

OSTROWSKA Julianna, córka Ignacego i Pauliny Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 11.09.1897, 32/1897.

OSTROWSKA Kamila, córka Jana i Marianny Bogdańskiej, urodzona w Brzezinach 26.04.1900, 21/1900.

OSTROWSKA Katarzyna, córka Ignacego i Pauliny Kropiewnickiej, urodzona w Brzezinach 01.12.1894, 47/1894.

OSTROWSKA Marianna, córka Julianny, urodzona w Brzezinach 04.09.1899, 44/1899.

OSTROWSKI Dominik, syn Augustyna i Marianny Grabowskiej, urodzony w Giełczynie 27.10.1898, 49/1898.

OSTROWSKI Franciszek, syn Augustyna i Marianny Grabowskiej, urodzony w Giełczynie 26.06.1893, 33/1893.

OSTROWSKI Franciszek, syn Jana i Marianny Bogdańskiej, urodzony w Brzezinach 15.12.1896, 71/1896.

OSTROWSKI Ignacy, syn Ignacego i Pauliny Kropiewnickiej, urodzony w Brzezinach 14.04.1900, 16/1900.

OSTROWSKI Józef, syn Augustyna i Marianny Grabowskiej, urodzony w Giełczynie 14.07.1890, 38/1890.

POPŁAWSKI Stanisław, syn Marcina i Aleksandry Malinowskiej, urodzony w Giełczynie 05.02.1897, 8/1897.

PUCHOWICZ Józef, syn Szymona i Bogumiły Mocarskiej, urodzony w Laskowcu 02.01.1899, 2/1899.

PUCHOWICZ Marianna, córka Szymona i Bogumiły Mocarskiej, urodzona w Laskowcu 17.11.1897, 46/1897.

PUCHOWICZ Stanisław, syn Szymona i Bogumiły Mocarskiej, urodzony w Laskowcu 20.12.1896, 73/1896.

RASZKIEWICZ Józef, syn Wiktora i Aleksandry, urodzony w Giełczynie 30.12.1894, 2/1895.

RUCHALSKA Józefa, córka Wojciecha i Aleksandry Chojnowskiej, urodzona w Giełczynie 01.01.1894, 2/1894.

RUCHALSKA Ludwika, córka Jana i Teofili Wiśniewskiej, urodzona w Giełczynie 26.01.1893, 2/1893.

RUCHALSKA Marianna, córka Dominika i Julianny Supińskiej, urodzona w Giełczynie 18.05.1900, 23/1900.

RUCHALSKA Stefania, córka Aleksandra i Katarzyny Drozenckiej, urodzona w Giełczynie 14.11.1897, 40/1897.

RUCHALSKA Zofia, córka Marianny, urodzona w Giełczynie 24.12.1895, 65/1895.

RUCHALSKI Aleksander, syn Marianny, urodzony w Giełczynie 24.12.1895, 64/1895.

RUCHALSKI Franciszek, syn Wojciecha i Aleksandry Choińskiej, urodzony w Giełczynie 18.10.1891, 44/1891.

RUCHALSKI Jan, syn Jana i Teofili Wiśniewskiej, urodzony w Giełczynie 16.09.1890, 49/1890.

RUCHALSKI Jan, syn Wojciecha i Aleksandry Choińskiej, urodzony w Giełczynie 11.12.1890, 68/1890.

RUCHALSKI Józef, syn Aleksandra o Katarzyny Grozenckiej, urodzony w Giełczynie 22.02.1900, 10/1900.

RUCHALSKI Stanisław, syn Michała i Karoliny Zajkowskiej, urodzony w Giełczynie 01.02.1896, 10/1896.

RUCHALSKI Wacław, syn Michała i Karoliny Zajkowskiej, urodzony w Giełczynie 28.04.1898, 23/1898.

SADOWSKI Wojciech, syn Wojciecha i Adeli Gutowskiej, urodzony w Giełczynie 03.12.1900, 46/1900.

SULBORSKI Walerian, syn Piotra i Katarzyny Mateuszczyk, urodzony w Zajkach 10.09.1890, 48/1890. Zmarł 28.10.1967.

SUPIŃSKA Aleksandra, córka Benedykta i Aleksandry Grabowskiej, urodzona w Kleszczach 10.08.1894, 33/1894.

SUPIŃSKA Aleksandra, córka Jana i Aleksandry Dąbrowskiej, urodzona w Brzezinach 19.03.1898, 19/1898.

SUPIŃSKA Aleksandra, córka Jana i Józefy Klepadło, urodzona w Brzezinach 26.11.1900, 44/1900.

SUPIŃSKA Anna, córka Aleksandra i Justyny Januszczyk, urodzona w Brzezinach 13.01.1894, 6/1894.

SUPIŃSKA Antonina, córka Aleksandra i Janiny Januszczyk, urodzona w Brzezinach 01.12.1891, 50/1891.

SUPIŃSKA Antonina, córka Jana i Karoliny Malinowskiej, urodzona w Brzezinach 14.08.1900, 36/1900.

SUPIŃSKA Antonina, córka Piotra i Marianny Wysockiej, urodzona w Brzezinach 20.12.1890, 69/1890.

SUPIŃSKA Antonina, córka Wiktora i Franciszki Lewkowskiej, urodzona w Brzezinach 09.02.1893, 5/1893.

SUPIŃSKA Bronisława, córka Aleksandra i Justyny Januszczyk, urodzona w Brzezinach 20.01.1898, 8/1898.

SUPIŃSKA Bronisława, córka Jana i Karoliny Malinowskiej, urodzona w Brzezinach 24.11.1897, 47/1897.

SUPIŃSKA Bronisława, córka Jana i Katarzyny Januszczyk, urodzona w Brzezinach 17.11.1891, 49/1891.

SUPIŃSKA Helena, córka Jakuba i Marianny Iwanowskiej, urodzona we wsi Kleszcze  07.03.1892, 19/1892. Zmarła w Laskowcu 31.10.1989.

SUPIŃSKA Kamila, córka Aleksandra i Justyny Januszczyk, urodzona w Brzezinach 03.04.1899, 18/1899.

SUPIŃSKA Kamila, córka Jana i Józefy Klepadło, urodzona w Brzezinach 26.06.1895, 26/1895.

SUPIŃSKA Katarzyna, córka Jana i Katarzyny Januszczyk, urodzona w Brzezinach 15.04.1896, 24/1896.

SUPIŃSKA Leokadia, córka Jakuba i Marianny Palczewskiej, urodzona w Kleszczach 03.08.1899, 37/1899.

SUPIŃSKA Marianna, córka Antoniego i Pauliny Grabowskiej, urodzona w Brzezinach 01.11.1898, 50/1898.

SUPIŃSKA Marianna, córka Jakuba i Marianny Iwanowskiej, urodzona w Kleszczach 16.12.1895, 63/1895.

SUPIŃSKA Marianna, córka Jana i Aleksandry Dąbrowskiej, urodzona w Brzezinach 09.01.1900, 4/1900.

SUPIŃSKA Marianna, córka Jana i Józefy Klepadło, urodzona w Brzezinach 12.09.1893, 46/1893.

SUPIŃSKA Marianna, córka Jana i Karoliny Malinowskiej, urodzona w Brzezinach 11.08.1895, 35/1895.

SUPIŃSKA Marianna, córka Jana i Katarzyny Januszczyk, urodzona w Brzezinach 11.09.1893, 45/1893.

SUPIŃSKA Marianna, córka Seweryna i Marianny Mocarskiej, urodzona w Brzezinach 20.08.1900, 37/1900.

SUPIŃSKA Marta, córka Jana i Katarzyny Januszczyk, urodzona w Brzezinach 30.03.1899, 16/1899.

SUPIŃSKA Stanisława, córka Aleksandra i Janiny Januszczyk, urodzona w Brzezinach 15.02.1896, 14/1896.

SUPIŃSKA Stanisława, córka Jana i Aleksandry Dąbrowskiej, urodzona w Brzezinach 04.09.1894, 37/1894.

SUPIŃSKA Stanisława, córka Jana i Józefy Klepadło, urodzona w Brzezinach 05.09.1890, 43/1890.

SUPIŃSKA Stanisława, córka Jana i Julianny z Popiołków, urodzona w Brzezinach 11.08.1891, 36/1891.

SUPIŃSKA Stanisława, córka Seweryna i Marianny Mróz, urodzona w Brzezinach 31.08.1896, 52/1896.

SUPIŃSKA Waleria, córka Piotra i Józefy Bujnarowskiej, urodzona w Brzezinach 24.09.1899, 47/1899.

SUPIŃSKI Antoni, syn Antoniego i Pauliny Grabowskiej, urodzony w Brzezinach 23.06.1900, 30/1900.

SUPIŃSKI Antoni, syn Jakuba i Wiktorii Malinowskiej, urodzony w Brzezinach 06.02.1894, 9/1894.

SUPIŃSKI Antoni, syn Jana i Karoliny Malinowskiej, urodzony w Brzezinach 14.08.1900, 35/1900.

SUPIŃSKI Antoni, syn Wiktora i Franciszki Laskowskiej, urodzony w Brzezinach 01.09.1895, 36/1895.

SUPIŃSKI Bolesław, syn Jakuba i Marianny Iwanowskiej, urodzony we wsi Kleszcze 08.03.1897, 13/1897.

SUPIŃSKI Bronisław, syn Jakuba i Marianny Iwanowskiej, urodzona w Kleszczach 07.01.1894, 5/1894.

SUPIŃSKI Franciszek, syn Jana i Józefy Klepadło, urodzony w Brzezinach 25.01.1897, 5/1897.

SUPIŃSKI Jan, syn Franciszka i Kamili Dąbrowskiej, urodzony w Brzezinach 20.06.1896, 36/1896.

SUPIŃSKI Józef, syn Jana i Józefy Klepadło, urodzony w Brzezinach 06.01.1892, 4/1892.

SUPIŃSKI Józef, syn Seweryna i Marianny Mocarskiej, urodzony w Brzezinach 28.09.1897, 36/1897.

SUPIŃSKI Klemens, syn Jakuba i Wiktorii Malinowskiej, urodzony w Brzezinach 25.06.1891, 26/1891.

SUPIŃSKI Stanisław, syn Benedykta i Aleksandry Grabowskiej, urodzony w Kleszczach 01.01.1892, 1/1892.

SUPIŃSKI Stanisław, syn Jakuba i Marianny Iwanowskiej, urodzony w Kleszczelach 28.03.1890, 20/1890.

SUPIŃSKI Stanisław, syn Jana i Aleksandry Dąbrowskiej, urodzony w Brzezinach 24.01.1892, 9/1892.

SUPIŃSKI Stanisław, syn Jana i Józefy Klepadło, urodzony w Brzezinach 15.02.1899, 9/1899.

SUPIŃSKI Stanisław, syn Seweryna i Marianny Mocarskiej, urodzony w Brzezinach 20.03.1895, 14/1895.

SUPIŃSKI Stanisław, syn Seweryna i Marianny Mróz, urodzony w Brzezinach 12.02.1899, 8/1899.

SUPIŃSKI Stanisław, syn Wiktora i Franciszki Lewkowskiej, urodzony w Giełczynie 06.06.1898, 27/1898.

SZCZEP Adolf, syn Aleksandra i Bronisławy Szymańskiej, urodzony w Giełczynie 23.07.1895, 33/1895.

SZCZEP Aleksander, syn Stanisława i Marianny Kropiewnickiej, urodzony w Giełczynie 21.02.1895, 11/1895.

SZCZEP Aleksander, syn Wojciecha i Józefy Zajkowskiej, urodzony w Giełczynie 03.02.1894, 8/1894.

SZCZAP Anna, córka Stanisława i Marianny Kropiewnickiej, urodzona w Giełczynie 29.08.1898, 42/1898.

SZCZEP Bronisława, córka Stanisława i Marianny Kropiewnickiej, urodzona w Giełczynie 15.08.1891, 38/1891.

SZCZEP Józefa, córka Stanisława i Marianny Kropiewnickiej, urodzona w Giełczynie 31.03.1896, 21/1896.

SZCZEP Julianna, córka Aleksandra i Anieli Grabowskiej, urodzona w Giełczynie 06.11.1891, 45/1891.

SZCZEP Marianna, córka Stanisława i Marianny Kropiewnickiej, urodzona w Giełczynie 01.11.1893, 58/1893.

SZCZEP Marianna, córka Wojciecha i Józefy Zajkowskiej, urodzona w Giełczynie 02.12.1900, 45/1900.

SZCZEP Michalina, córka Wojciecha i Józefy Zajkowskiej, urodzona w Giełczynie 14.02.1898, 15/1898.

SZCZEP Teofila, córka Aleksandra i Anieli Grabowskiej, urodzona w Giełczynie 08.06.1890, 30/1890.

SZCZEP Zofia, córka Wojciecha i Józefy Zajkowskiej, urodzona w Giełczynie 27.01.1896, 9/1896.

SZLAGATYS Aleksander, syn Teofila i Anny Grabowskiej, urodzony w Giełczynie 21.12.1896, 74/1896.

SZLAGATYS Franciszek, syn Teofila i Anny Grabowskiej, urodzony w Giełczynie 17.03.1899, 14/1899.

SZLAGATYS Zofia, córka Teofila i Anny Grabowskiej, urodzona w Giełczynie 06.05.1895, 17/1895.

SZTUKOWSKA Bronisława, córka Jana i Pauliny Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 23.11.1898, 55/1898.

SZULBORSKA Anna, córka Kazimierza i Marianny Kalinowskiej, urodzona w Zajkach 10.11.1891, 48/1891.

SZULBORSKA Marianna, córka Piotra i Katarzyny Mateuszczyk, urodzona w Zajkach 14.08.1896, 45/1896.

SZULBORSKI Bronisław, syn Macieja i Józefy Wądołowskiej, urodzony w Zajkach 06.10.1895, 46/1895.

SZULBORSKI Czesław Eugeniusz, syn Kazimierza i Marianny Kalinowskiej, urodzony w Zajkach 23.01.1898, 11/1898.

SZULBORSKI Józef, syn Piotra i Katarzyny Mateuszczyk, urodzony w Zajkach 21.12.1892, 45/1892.

SZULBORSKI Michał, syn Macieja i Józefy Wądołowskiej, urodzony w Zajkach 04.04.1892, 22/1892.

SZULBORSKI Rajmund, syn Piotra i Katarzyny Mateuszczyk, urodzony w Zajkach 01.02.1895, 8/1895.

SZULBORSKI Walerian, syn Kazimierza i Marianny Kalinowskiej, urodzony w Zajkach 05.06.1894, 27/1894.

WĄDOŁOWSKA Aleksandra, córka Macieja i Antoniny Kulikowskiej, urodzona w Zajkach 25.04.1891, 14/1891.

WĄDOŁOWSKA Anna, córka Macieja i Antoniny Kulikowskiej, urodzona w Zajkach 13.05.1896, 29/1896. Zmarła 24.09.1991.

WĄDOŁOWSKA Franciszka, córka Antoniego i Marianny Wądołowskiej, urodzona w Zajkach 23.05.1897, 22/1897.

WĄDOŁOWSKA Helena, córka Ludwika i Stefani Płońskiej, urodzona w Zajkach 20.11.1896, 66/1896.

WĄDOŁOWSKA Kazimiera, córka Ludwika i Stefani Płońskiej, urodzona w Zajkach 14.10.1899, 51/1899.

WĄDOŁOWSKI Adolf, syn Macieja i Antoniny Kulikowskiej, urodzony w Zajkach 26.02.1893, 10/1893.

WĄDOŁOWSKI Konstanty, syn Ludwika i Stefani Płońskiej, urodzony w Knyszynie 12.10.1894, 42/1894.

WĄDOŁOWSKI Piotr, syn Macieja i Antoniny Kulikowskiej, urodzony w Zajkach 01.01.1900, 2/1900.

WĄDOŁOWSKI Stanisław, syn Antoniego i Marianny Wądołowskiej, urodzony w Zajkach 28.08.1899, 42/1899.

WĄDOŁOWSKI Stanisław, syn Macieja i Antoniny Kulikowskiej, urodzony w Zajkach 18.04.1894, 20/1894.

WIERCISZEWSKA Michalina, córka Jana i Doroty  Jegier, urodzona w Giełczynie 11.09.1895, 38/1895.

WIERCISZEWSKA Stanisława, córka Jana i Doroty Jegier, urodzona w Giełczynie 01.03.1897, 11/1897.

WIERCISZEWSKI Adam, syn Jana i Doroty  Jegier, urodzony w Giełczynie 19.07.1893, 36/1893.

WIERCISZEWSKI Franciszek, syn Jana i Doroty Jegier, urodzony w Giełczynie 01.01.1900, 1/1900.

WILAMOWSKI Jan Ludwik, syn Feliksa Pawła i Ludwiki Jaworowskiej, urodzony w Giełczynie 18.08.1893, 40/1893.

WISZOWATA Bronisława, córka Franciszka i Michaliny Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 18.12.1897, 1/1898.

WISZOWATA Kazimiera, córka Franciszka i Michaliny Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 18.11.1895, 55/1895.

WISZOWATY Wacław Kazimierz, syn Franciszka i Michaliny Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 26.02.1900, 8/1900.

WIŚNIEWSKA Wanda, córka Władysława i Elżbiety Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 14.08.1899, 48/1899.

WOLIŃSKA Aleksandra, córka Franciszka i Dominiki Duchnowskiej, urodzona w Laskowcu 08.11.1896, 65/1896.

WOLIŃSKA Marianna, córka Franciszka i Dominiki Duchnowskiej, urodzona w Laskowcu 20.08.1899, 39/1899. Zmarła 05.12.1983.

WOLIŃSKA Stanisława, córka Franciszka i Dominiki Duchnowskiej, urodzona w Laskowcu 15.12.1890, 67/1890.

WOLIŃSKA Zofia, córka Franciszka i Dominiki Duchnowskiej, urodzona w Laskowcu 16.12.1893, 68/1893.

WYSOCKA Anna, córka Seweryna i Dominiki Kropiewnickiej, urodzona w Laskowcu 20.05.1895, 19/1895.

WYSOCKI Joachim, syn Seweryna i Dominiki Kropiewnickiej, urodzony w Laskowcu 01.01.1898, 4/1898.

WYSOCKI Józef, syn Seweryna i Dominiki Kropiewnickiej, urodzony w Laskowcu 11.05.1893, 19/1893.

WYSOCKI Stanisław, syn Seweryna i Dominiki Kropiewnickiej, urodzony w Laskowcu 23.08.1890, 41/1890.

ZAJKOWSKA Aleksandra, córka Stanisława i Józefy Karwowskiej, urodzona w Zajkach 24.10.1893, 56/1893.

ZAJKOWSKA Balbina, córka Melchiora i Wiktorii Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 02.12.1891, 51/1891.

ZAJKOWSKA Bolesława, córka Kazimierza i Franciszki Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 15.04.1900, 18/1900.

ZAJKOWSKA Bronisława, córka Antoniego i Wiktorii Wiszowatej, urodzona w Zajkach 29.08.1896, 51/1896.

ZAJKOWSKA Bronisława, córka Piotra i Michaliny Szulborskiej, urodzona w Zajkach 22.09.1893, 49/1893.

ZAJKOWSKA Cezaria, córka Felicjana i Marianny z Kuleszów, urodzona w Zajkach 02.11.1899, 53/1899.

ZAJKOWSKA Elżbieta, córka Stanisława i Józefy Karwowskiej, urodzona w Zajkach 01.07.1900, 31/1900.

ZAJKOWSKA Eugenia, córka Mikołaja i Walerii Zalewskiej, urodzona w Zajkach 05.01.1895, 6/1895.

ZAJKOWSKA Feliksa Zofia, córka Józefa i Sabiny Wądołowskiej, urodzona w Zajkach 03.06.1898, 26/1898.

ZAJKOWSKA Filomena, córka Józefa i Wincenty Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 05.08.1898, 39/1898.

ZAJKOWSKA Helena, córka Melchiora i Wiktorii Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 05.04.1893, 16/1893.

ZAJKOWSKA Helena, córka Mikołaja i Walerii Zalewskiej, urodzona w Zajkach 16.03.1890, 17/1890.

ZAJKOWSKA Kamila, córka Antoniego i Wiktorii Wiszowatej, urodzona w Zajkach 24.11.1897, 48/1897.

ZAJKOWSKA Kazimiera, córka Jana i Amelii Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 24.06.1895, 25/1895. Zmarła 22.09.1969.

ZAJKOWSKA Leokadia, córka Melchiora i Wiktorii Zajkowskiej, urodzona w Zajkach  08.03.1890, 16/1890.

ZAJKOWSKA Marianna, córka Mikołaja i Walerii Zalewskiej, urodzona w Zajkach 01.08.1892, 30/1892.

ZAJKOWSKA Marianna, córka Wiktora i Adeli Wądołowskiej, urodzona w Zajkach 28.10.1900, 43/1900.

ZAJKOWSKA Marianna Elżbieta, córka Kazimierza i Antoniny Grabowskiej, urodzona w Zajkach 02.02.1893, 4/1893.

ZAJKOWSKA Matylda, córka Melchiora i Michaliny Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 13.10.1895, 50/1895.

ZAJKOWSKA Stanisława, córka Józefa i Aleksandry Czajkowskiej, urodzona w Zajkach 08.12.1899, 62/1899.

ZAJKOWSKA Stefania, córka Józefa i Wincenty Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 01.08.1895, 34/1895.

ZAJKOWSKA Stefania, córka Kazimierza i Florentyny Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 14.09.1897, 33/1897.

ZAJKOWSKA Teofila, córka Jana i Amelii Zajkowskiej, urodzona w Zajkach 10.12.1898, 58/1898.

ZAJKOWSKA Teofila, córka Melchiora i Pauliny Dąbrowskiej, urodzona w Zajkach 04.01.1892, 3/1892.

ZAJKOWSKA Teofila, córka Wiktorii, urodzona w Zajkach 03.10.1894, 41/1894.

ZAJKOWSKA Waleria Michalina, córka Aleksandra i Anny Sikorskiej, urodzona w Zajkach 03.12.1895, 60/1895.

ZAJKOWSKA Władysława, córka Melchiora i Pauliny Dąbrowskiej, urodzona w Zajkach 04.06.1894, 26/1894.

ZAJKOWSKA Władysława, córka Piotra i Michaliny Szulborskiej, urodzona w Zajkach 21.06.1891, 25/1891.

ZAJKOWSKA Zofia, córka Stanisława i Rozalii Wądołowskiej, urodzona w Zajkach 20.12.1898, 60/1898.

ZAJKOWSKI Aleksander Teofil, syn Józefa i Sabiny Wądołowskiej, urodzony w Zajkach 16.02.1891, 7/1891.

ZAJKOWSKI Bolesław, syn Franciszka i Benigny Łaskiej, urodzony we wsi Targonie 13.05.1891, 18/1891.

ZAJKOWSKI Bolesław, syn Stanisława i Rozalii Szulborskiej, urodzony w Zajkach 24.09.1900, 39/1900.

ZAJKOWSKI Bronisław, syn Aleksandra i Marianny Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 29.08.1890, 42/1890.

ZAJKOWSKI Franciszek, syn Józefa i Sabiny Wądołowskiej, urodzony w Zajkach 20.09.1895, 40/1895.

ZAJKOWSKI Franciszek, syn Michała i Marianny Konopki, urodzony w Zajkach 28.10.1890, 59/1890.

ZAJKOWSKI Hieronim, syn Aleksandra i Marianny Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 07.10.1892, 34/1892.

ZAJKOWSKI Jan, syn Józefa i Wincenty Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 20.12.1896, 75/1896.

ZAJKOWSKI Józef, syn Aleksandra i Marianny Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 13.03.1894, 14/1894.

ZAJKOWSKI Józef, syn Antoniego i Wiktorii Wiszowatej, urodzony w Zajkach 03.09.1900, 38/1900.

ZAJKOWSKI Konstanty, syn Kazimierza i Florentyny Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 29.06.1895, 27/1895.

ZAJKOWSKI Konstanty, syn Wawrzyńca i Apolonii Płońskiej, urodzony w Zajkach 01.11.1890, 60/1890.

ZAJKOWSKI Marian, syn Aleksandra i Marianny Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 13.03.1894, 13/1894.

ZAJKOWSKI Marian, syn Kazimierza i Franciszki Kownackiej, urodzony w Zajkach 22.11.1897, 44/1897.

ZAJKOWSKI Piotr, syn Kazimierza i Florentyny Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 26.09.1893, 52/1893.

ZAJKOWSKI Piotr, syn Piotra i Michaliny Szulborskiej, urodzony w Zajkach 14.07.1896, 42/1896.

ZAJKOWSKI Roman, syn Aleksandra i Marianny Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 23.02.1896, 15/1896.

ZAJKOWSKI Stanisław, syn Jana i Amelii Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 01.08.1892, 29/1892.

ZAJKOWSKI Stanisław, syn Jana i Urszuli Klepadło, urodzony w Laskowcu 16.06.1890, 33/1890.

ZAJKOWSKI Stanisław, syn Józefa i Wincenty Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 04.07.1893, 35/1893.

ZAJKOWSKI Stefan, syn Grzegorza i Walerii Maliszewskiej, urodzony w Zajkach 10.05.1890, 26/1890.

ZAJKOWSKI Stefan, syn Piotra i Michaliny Szulborskiej, urodzony w Zajkach 15.12.1898, 59/1898.

ZAJKOWSKI Stefan, syn Stanisława i Józefy Karwowskiej, urodzony w Zajkach 12.10.1890, 55/1890.

ZAJKOWSKI Tomasz, syn Bronisławy, urodzony w Zajkach 09.02.1896, 12/1896.

ZAJKOWSKI Wacław, syn Józefa i Sabiny Wądołowskiej, urodzony w Zajkach 28.03.1893, 15/1893.

ZAJKOWSKI Walerian, syn Feliksa i Marianny Kuleszy, urodzony w Zajkach 20.12.1897, 2/1898.

ZAJKOWSKI Walery, syn Kazimierza i Florentyny Zajkowskiej, urodzony w Zajkach 01.08.1891, 32/1891.

ZAJKOWSKI Wincenty, syn Kazimierza i Antoniny Grabowskiej, urodzony w Zajkach 02.02.1890, 8/1890.

ZAJKOWSKI Zygmunt Piotr, syn Aleksandra i Anny Sikorskiej, urodzony w Zajkach 30.08.1891, 39/1891.

ŻOCHOWSKI Stanisław, syn Stanisława i Konstancji Dąbrowskiej, urodzony w Giełczynie 13.01.1896, 3/1896.





 
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości