postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1690

Indeks opracowała J. Garbowska

ABRAMCZYK Maciej, włościanin, syn Macieja i Apolonii, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 09.02.1690.

Agnieszka, włościanka córka Feliksa i Marianny, urodzona w Wnorach Kuzelach 19.01.1690.

Anna, włościanka córka Jana i Małgorzaty, urodzona w Piszczatach 05.06.1690.

BABIŃSKA Konstancja, córka Stefana? i Anny Konopki urodzona w Szlasach parafia Rutki Kossaki 27.12.1690.

BABIŃSKI Wawrzyniec, syn Andrzeja i Marianny, urodzony w Kobylinie Cieszymach 29.12.1690.

BRZÓZKA Anna, córka Kacpra i Apolonii Czajkowskiej, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 14.05.1690.

CHOIŃSKA Katarzyna, córka Wawrzyńca i Zofii, urodzona w Piszczatach Starej Wsi alias Piotrowiętach 09.02.1690.

CIBOROWSKI Wojciech, syn Jana i Anny Sikorskiej, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 23.03.1690.

CZAJKOWSKA Łucja, córka Wojciecha i Doroty Kierzkowskiej, urodzona w Czajkach 12.12.1690.

CZAJKOWSKI Jan, syn Jakuba i Ewy Sokołowskiej, urodzony w Czajkach 01.06.1690.

CZAJKOWSKI Wojciech, syn Mikołaja i Krystyny Truskolaskiej, urodzony w Czajkach Starej Wsi 15.04.1690.

DĄBROWSKA Konstancja, córka Jakuba i Marianny, urodzona w Garbowie 18.08.1690.

DYBACZ Walenty, włościanin syn Tomasza i Marianny, urodzony w Sikorach Pawłowiętach 29.01.1690.

DYDYŃSKA Katarzyna, córka Jana i Katarzyny Purzeckiej, urodzona w Kobylinie Cieszymach 26.11.1690.

DZIKA Teresa, włościanka córka Mateusza i Barbary, urodzona w Makowie 16.10.1690.

FRANKOWSKA Marcjanna, córka Mikołaja i Zofii Frankowskiej, urodzona w Frankach Dąbrowie 14.05.1690.

FRANKOWSKI Franciszek, syn Wojciecha i Marianny Kropiewnickiej, urodzony w Frankach Piaskach 03.02.1690.

GARBOWSKA Helena, córka Kazimierza i Łucji Wnorowskiej, urodzona w Garbowie Nowym 12.02.1690.

GARBOWSKA Regina, córka Michała i Marianny, urodzona w Garbowie 26.07.1690.

GARBOWSKI Benedykt, syn Bartłomieja i Elżbiety Piszczatowskiej, urodzony w Garbowie Starym 03.04.1690.

GARBOWSKI Jan, syn Zofii córki Wawrzyńca, urodzony w Garbowie Starym 26.12.1690.

GĄSSOWSKA Jadwiga, córka Wojciecha i Anny Zajkowskiej, urodzona w Kobylinie Kruszewie 15.10.1690.

Ignacy, syn naturalny Elżbiety, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 02.02.1690.

Imienia brak, dziecko naturalne Maryny z Kuczyna, urodzone w Kierzkach 31.10.1690.

IZMALICKA Konstancja i Marianna, bliźniaczki córki Piotra i Marianny Kobylińskiej, urodzone w Kobylinie Pogorzałkach 19.03.1690.

Jakub, włościanin syn Kazimierza i Anny, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 17.07.1690.

KAPICA Aleksandra, córka Wojciecha i Krystyny urodzona w Kapicach 02.04.1690.

KAPICA Franciszek, syn Grzegorza i Agnieszki Targońskiej, urodzony w Milewie Leśnym 03.02.1690.

KAPICA Kacper, syn Jakuba i Elżbiety Jaworowskiej, urodzony w Kapicach 05.01.1690.

KAPICA Kazimierz, syn Mateusza i Marianny Milewskiej, urodzony w Milewie Żółtkach 27.08.1690.

KŁOSKOWSKI Mikołaj, syn Hilarego i Marianny Piszczatowskiej, urodzony w Kłoskach Świgoniach 02.12.1690.

KŁOSKOWSKI Wojciech, syn Michała i Marianny, urodzony w Kłoskach 28.03.1690.

KOBYLIŃSKA Anna, córka Jana i Konstancji Gąssowskiej, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 21.06.1690.

KOBYLIŃSKI Adam?, syn Władysława i Zofii Garbowskiej, urodzony w Garbowie Nowym 03.12.1690.

KOBYLIŃSKI Kalikst, syn Walentego i Barbary Ciborowskiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 05.10.1690.

KONOPKA Konstancja, córka Mikołaja i Jadwigi Frankowskiej, urodzona Frankach Dąbrowie 05.09.1690.

KROPIEWNICKA Aleksandra, córka Łukasza i Zofii Jarockiej, urodzona w Kropiewnicy 28.05.1690.

KROPIEWNICKA Anna, córka Szymona i Zuzanny Sikorskiej, urodzona w Sikorach Bartkowiętach 05.04.1690.

KROPIEWNICKA Anna, córka Wojciecha i Marianny Kłoskowskiej, urodzona w Kropiewnicy 22.07.1690.

KROPIEWNICKA Konstancja, córka Pawła i Agnieszki, urodzona w Kropiewnicy Kiernoskach 25.01.1690.

KROPIEWNICKI Franciszek, syn Kazimierza i Barbary Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy 01.10.1690.

KROPIEWNICKI Mateusz, syn Wojciecha i Katarzyny, urodzony w Kropiewnicy 10.09.1690.

KROPIEWNICKI Paweł, syn Walentego i Hopki (chłopki), urodzony w Kropiewnicy Raciborach 09.01.1690.

KROPIEWNICKI Tomasz, syn Józefa i Elżbiety Garbowskiej, urodzony w Garbowie 15.12.1690.

KRZEWSKI Mateusz, syn Jana i Marianny, urodzony w Sikorach Bartyczkach 14.09.1690.

KURZYNA Tomasz, syn Adama i Anny Kapicy, urodzony w Kurzynach 17.12.1690.

KURZYNA Wawrzyniec, syn Szymona i Anny, urodzony w Kurzynach 10.08.1690.

LECH Kazimierz, włościanin syn Aleksandra i Marianny, urodzony w Kobylinie Kruszewie 01.03.1690.

ŁASKA Małgorzata, córka Jerzego i Doroty Piszczatowskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 15.05.1690.

MACIORKOWSKI Stefan, syn Józefa i Marianny, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 25.12.1690.

MALESZEWSKA Marianna, córka Stanisława i Marianny Jankowskiej, urodzona w Jankowie parafia Rutki Kossaki 16.02.1690.

Małgorzata, córka naturalna Marianny, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 20.03.1690.

Marianna, włościanka córka Pawła i Łucji, urodzona w Sikorach 29.11.1690.

Marianna, córka naturalna Tekli córki Wojciech Undowskiego, urodzona w Wnorach Kuzelach 27.10.1690.

MILEWSKA Anna, córka Macieja i Anny, urodzona w Milewie Zabielnym 15.06.1690.

MILEWSKA Anna, córa Wawrzyńca i Teresy z Konopk, urodzona w Milewie Zabielnym 25.01.1690.

MILEWSKA Jadwiga, córka Walentego i Heleny Grabowskiej, urodzona w Milewie 15.10.1690.

MILEWSKA Joanna, córka Bartłomieja i Doroty Wądołowskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 19.05.1690.

MILEWSKA Marianna, córka Stefana i Ewy Gąssowskiej, urodzona w Kapicach 22.02.1690.

MILEWSKA Petronela, córka Szymona i Anny Milewskiej, urodzona w Milewie 2007.1690.

MILEWSKI Jakub, syn Kazimierza i Anny, urodzony w Milewku 26.07.1690.

PERKOWSKI Maciej, syn Wojciecha i Ewy Frankowskiej, urodzony w Kierzkach 22.02.1690.

PISZCZATOWSKI Fabian, syn Antoniego i Anny Piszczatowskiej, urodzony w Piszczatach 19.09.1690.

PISZCZATOWSKI Mateusz, syn Adama i Małgorzaty Piszczatowskiej, urodzony w Piszczatach Kończanach 27.08.1690.

PISZCZATOWSKI Stanisław, syn Mateusza i Doroty Zaleskiej, urodzona w Piszczatach Tomkowiętach 25.09.1690.

POGORZELSKI Karol, syn Wojciecha i Urszuli Niewiarowskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 12.02.1690.

ROGIŃSKI Józef, syn Stanisława i Katarzyny Bucińskiej, urodzony w Wnorach Wypychach 19.03.1690.

RZONCA Jadwiga, córka Jakuba i Marianny, urodzona w Wnorach Wandach 10.09.1690.

SAPASKA Anastazja, córka Jacentego i Ewy Stypułkowskiej, urodzona w Stypułkach Święchach 19.12.1690.

SIKORSKA Anastazja, córka Jana i Marianny Wądołowskiej, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 25.12.1690.

SIKORSKI Franciszek, syn Walentego i Marianny Sikorskiej, urodzony w Milewie Zabielnym 05.10.1690.

SIKORSKI Kalikst, syn Piotra i Zofii Kobylińskiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 14.10.1690.

SIKORSKI Mateusz, syn Jana i Jadwigi Sikorskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 04.09.1690.

SIKORSKI Mateusz, syn Stanisława i Marianny Sikorskiej, urodzony w Milewie Zabielnym 04.09.1690.

Stanisław, włościanin syn Jana i Anny, urodzony w Czajkach 06.05.1690.

Stefan, włościanin syn Mateusza i Marianny, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 24.12.1690.

STYPUŁKOWSKA Marianna, córka Mikołaja i Zofii Jamiołkowskiej, urodzona w Stypułkach Świechach 29.06.1690.

STYPUŁKOWSKI Baltazar, syn Pawła i Anny Dobkowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 2912.1690.

STYPUŁKOWSKI Kazimierz, syn Macieja i Marianny Stypułkowskiej, urodzony w Stypułkach Koziołach 03.03.1690.

STYPUŁKOWSKI Mateusz, syn Jakuba i Agaty Piszczatowskiej, urodzona w Stypulkach Szymanach 14.09.1690.

STYPUŁKOWSKI Sebastian, syn Wincentego i Katarzyny Stypułkowskiej, urodzony w Stypułkach 04.01.1690.

STYPUŁKOWSKI Stanisław, syn Wojciecha i Krystyny Jamiołkowskiej, urodzony w Stypułkach Święchach 12.11.1690.

STYPUŁKOWSKI Walenty, syn Macieja i Ewy Płońskiej, urodzony w Stypułkach Koziołkach 08.02.1690.

TARGOŃSKA Konstancja, córka Kazimierza i Krystyny Babińskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 08.01.1690.

WNOROWSKA Marianna, córka Jana i Łucji Grodzkiej, urodzona w Wnorach Kuzelach 06.03.1690.

WNOROWSKI Filip, syn naturalny Anny urodzony w Wnorach Wandach 01.05.1690.

WNOROWSKI Szymon, syn Hilarego i Anny Zaleskiej, urodzony w Wnorach Wandach 22.10.1690.

WNOROWSKI Szymon, syn Stanisława i Agaty, urodzony w Wnorach Wandach 15.10.1690.

WNOROWSKI Walenty, syn Józefa i Ewy Porzesiwskiej, urodzony w Wnorach Kuzelach 12.02.1690.

ZAJKOWSKA Konstancja, córka Kazimierza i Agnieszki Czochańskiej, urodzona w Garbowie Nowym 27.02.1690.

ZAJKOWSKI Franciszek, syn Mateusza i Jadwigi Wnorowskiej, urodzony w Garbowie Nowym 24.09.1690.

ZALESKA Anna, córka Stanisława i Marcjanny Kobylińskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 11.06.1690.

ZALESKA Marianna, córka Feliksa i Anastazji Zaleskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 02.06.1690.

ZALESKA Maryna, córka Jakuba i Zofii Kulikowskiej, urodzona w Kapicach Starej Wsi 29.01.1690.

ZALESKA Zofia , córka Pawła i Reginy, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 19.03.1690.

ZALESKI Jakub, syn Wojciecha i Marcjanny Ciborowskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 12.07.1690.

ZALESKI Jerzy, syn Jakuba i Eufrozyny Lulanki, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 02.04.1690.

ZAMBRZYCKA Anna, córka Pawła przydomek Maślanka i Marianny Sikorskiej, urodzona w Zambrzycach parafia Rutki Kossaki 15.06.1690.

Zuzanna, włościanka, córka Tomasza i Justyny, urodzona w Makowie 15.04.1690.





 
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości