ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks małżeństw parafia Kobylin 1809 - 1810

postheadericon Indeks małżeństw parafia Kobylin 1809 - 1810

CHOIŃSKI Jakub urodzony 01.05.1776 ( parafia Kuleska ), szlachetnie urodzony, w Wnorach Kuzelach zamieszkały, syn nieżyjącego już Antoniego i Katarzyny Kaczkowskiej z Teresą WNOROWSKĄ urodzoną 23.09.1785, córką szlachetnie urodzonych, nieżyjącego już Wojciecha i żyjącej Marcjanny Kuleszy, w Wnorach Wypychach zamieszkałą, ślub 05.03.1810, 47/1810.

CIBOROWSKI Dominik lat 30 ( parafia Zawadzka ), szlachetny w Ciborach Chrzczonach zamieszkały, syn nieżyjących już Sylwestra i Agaty Gąsowskiej z Marianną KOBYLIŃSKĄ lat 42 ( parafia Zawadzka ), wdową po Andrzeju w Kobylinie Pieniążkach zamieszkałą, córką szlachetnych, nieżyjących już Andrzeja i Marianny Drabikowskiej małżonków Targońskich, ślub 22.11.1809, 23/1809.

CIBOROWSKI Maciej, szlachetnie urodzony, lat 24, w Sikorach Bartkowiętach zamieszkały, syn nieżyjącego już Antoniego i Ewy Zalewskiej z Marianną POGORZELSKĄ lat 37, wdową po Wojciechu zamieszkałą w Kobylinie Kruszewie, córką szlachetnie urodzonych, nieżyjących już Jana i Małgorzaty Skrzydleskiej małżonków Bienieckich, ślub 11.06.1809, 4/1809.

CIEC Michał, włościanin urodzony 24.06.1780 ( parafia Kuleska ), w Wnorach Pażochach zamieszkały, syn nieżyjących już Jana i Agnieszki Dankowskiej z Marianną HUSKOWICZOWNĄ lat 26 ( parafia Kobylińska ), córką włościan Rocha, majstra kunsztu szewskiego i Konegondy Moraskiej, w Kobylinie Kościelny przy rodzicach zamieszkałą, ślub 06.02.1809, 28/1809.

CZAJKOWSKI Tomasz lat 45 ( parafia Kobylińska ), szlachetnie urodzony, wdowiec w Czajkach zamieszkały, syn nieżyjących już Józefa i Katarzyny Czajkowskiej z Marianną Franciszką KURZYNĄ lat 32 ( parafia Kobylińska ), córka szlachetnie urodzonych, nieżyjących już Mateusza i Katarzyny Sikorskiej, przy bracie swym, Mikołaju w Garbowie Starym zamieszkałą, ślub 12.02.1810, 29/1810.

GARBOWSKI Jan lat 24 ( parafia Sokołowska ), szlachetny w Garbowie Nowym zamieszkały, syn nieżyjącego już Pawła i żyjącej Petroneli Roszkowskiej z Marianną PISZCZATOWSKĄ lat 22 ( parafia Sokołowska ), córką szlachetnych nieżyjącego już Wojciecha i żyjącej Marianny Dąbrowskiej, w Garbowie Starym przy matce zamieszkałej, ślub 21.11.1809, 22/1809.

GRODZKI Franciszek lat 34 ( parafia Rutkowska ), szlachetnie urodzony, w Świętkach zamieszkały, syn Tomasza i nieżyjącej już Marianny Czochańskiej z Konstancją ŚWIĘTKOWSKĄ lat 26 ( parafia Kuleska ), córką szlachetnie urodzonych Grzegorza i Marianny Wnorowskiej, w Wnorach Kuzelach przy rodzicach zamieszkałą, ślub 05.03.1810, 46/1810.

GRODZKI Joachim lat 36 ( parafia Kobylińska ), szlachetny, w Kłoskach Młynowiętach zamieszkały, syn nieżyjących już Marcina i Agnieszki Śliwoskiej z Kunegundą MILEWSKĄ LAT 32 ( parafia Kobylińska ), wdową po Konstantym, w Milewku Żółtkach zamieszkałą, córką szlachetnych, nieżyjącego już Macieja i żyjącej Ewy Frankowskiej małżonków Sikorskich, ślub 06.03.1810, 48/1810.

JAMIOŁKOWSKI Jan lat 28 ( parafia Sokołowska ), szlachetnie urodzony, w Jamiołkach Klosach zamieszkały, syn nieżyjącego już Macieja i żyjącej Marianny z Jamiołkowskich z Apolonią Dorotą LEŚNIEWSKĄ lat 23 ( parafia Sokołowska ), córką szlachetnie urodzonych Franciszka i Anny Szymborskiej, w Stypułkach Giemzinie przy rodzicach zamieszkałą, ślub 04.03.1810, 43/1810.

KAPICA Bartłomiej Benedykty lat 21 ( parafia Kobylińska ), szlachetnie urodzony w Milewku Żółtkach zamieszkały, syn Jana po Aleksandrze i nieżyjącej już Agnieszki Pogorzelskiej z Joanną MILEWSKĄ lat 22 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonych Jakuba po Janie i nieżyjącej już Anny z Klimskich, przy ojcu swym w Milewie Zabielnym zamieszkałą, ślub 19.02.1810, 35/1810.

KAPICA Walenty lat 31 ( parafia Kobylińska ), szlachetny w Kapicach Starych przy ojcu zamieszkały, syn Kazimierza i nieżyjącej już Ludwiki Perkowskiej z Marianną Łucją KAPICĄ lat 23 ( parafia Zawadzka ), córką szlachetnych Jana i nieżyjącej już Agnieszki Pogorzelskiej, w Milewie Żółtkach przy ojcu swym zamieszkałą, ślub 19.11.1809, 18/1809.

KŁOSKOWSKI Mikołaj lat 24 ( parafia Kobylińska ), szlachetny w Kropiewnicy Gajkach zamieszkały, syn nieżyjącego już Marcina po Wincentym i żyjącej Petroneli Makowskiej z Antoniną FRANKOWSKĄ lat 26 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnych, nieżyjących już Floriana i Teresy Targońskiej, przy bracie swym, Wojciechu w Frankach Piaskach zamieszkałą, ślub 05.02.1810, 25/1810.

KROPIEWNICKI Jan Wawrzyniec lat 53 ( parafia Kobylińska ), szlachetny, wdowiec w Kropiewnicy Gajkach zamieszkały, syn nieżyjących już Krzysztofa i Marianny Kapicy z Marianną ROSZKOWSKĄ lat 39 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnych, nieżyjących już Jana i Marianny Leśniewskiej, w tychże Kropiewnicy Gajkach zamieszkałą, ślub 12.02.1810, 30/1810.

KRZEWSKI Tomasz Adam lat 21 ( parafia Zawadzka ), szlachetnie urodzony w Krzewie Nowym zamieszkały, syn nieżyjącego już Kazimierza i żyjącej Katarzyny Maleszewskiej z Zuzanną Klarą PISZCZATOWSKĄ lat 21 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonych Piotra po Józefie i Franciszki Piszczatowskiej, w Piszczatach Piotrowiętach przy rodzicach zamieszkałą, ślub 19.02.1810, 36/1810.

KULESZA Paweł lat 27 ( parafia Kuleska ), szlachetnie urodzony, w Wnorach Wandach zamieszkały, syn Michała w Niziołkach Starych zamieszkałego i nieżyjącej już Wiktorii Wnorowskiej z Honoratą Marianną MAKOWSKĄ lat 20 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonego, nieżyjącego już Stanisława i żyjącej Marianny Paczow, w Makowie zamieszkałą, ślub 04.03.1810, 45/1810.

KULESZA Wojciech lat 25, szlachetny, w Grodzkich Starych, parafia Kulesze zamieszkały, syn Mateusza po Augustynie i nieżyjącej już Marianny Śleszyńskiej z Angelą WNOROWSKĄ lat 25, córką szlachetnych Dominika i Marianny Wnorowskiej, w Wnorach Wypychach zamieszkałej, ślub 03.07.1809, 10/1809.

ŁUPIŃSKI Michał lat 27 ( parafia Płońska ), szlachetnie urodzony, w Łupiance Starej zamieszkały, syn nieżyjących już Mikołaja i Agnieszki Łupińskiej z Moniką TRUSKOLASKĄ lat 24 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonych, nieżyjących już Kazimierza i Marianny Gąsowskiej, w Frankach Dąbrowie zamieszkałą, ślub 25.02.1810, 38/1810.

ŁUPIŃSKI Teodor Marcin Stanisław lat 24 ( parafia Płońska ), szlachetnie urodzony, syn Józefa po Walentym i Antoniny Łupińskiej, w Łupiance Starej zamieszkały z Eleonorą Teresą FASZCZEWSKĄ lat 19 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonych, nieżyjącego już Tomasza i żyjącej Marianny Wnorowskiej, w Wnorach Starych przy matce zamieszkałą, ślub 18.02.1810, 34/1810.

MILEWSKI Andrzej Mikołaj lat 24 ( parafia Kobylińska ), szlachetnie urodzony w Milewku Leśnym zamieszkały, syn nieżyjących już Franciszka i Ewy Milewskiej z Moniką CZAJKOWSKĄ lat 27 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonych, nieżyjących już Józefa i Franciszki Babińskiej, w Czajkach zamieszkałą, ślub 26.11.1809, 24/1809.

MOJKOWSKI Antoni lat 30 ( parafia Kobylin ), szlachetnie urodzony w Mojkach zamieszkały, syn nieżyjącego już Stanisława i Marianny Bawulskiej z Angelą WNOROWSKĄ lat 26 ( parafia Kuleska ), córką szlachetnie urodzonych nieżyjącego już Antoniego i w życiu zostającej Konstancji Truskolaskiej, w Wnorach Kuzelach zamieszkałej, ślub 30.07.1809, 16/1809.

MOJKOWSKI Józef Adam lat 17 ( parafia Kobylińska ), szlachetnie urodzony, w Mojkach przy rodzicach zamieszkały, syn Michała po Jakubie i Marianny Idzkowskiej z Apolonią LEŚNIEWSKĄ lat 17 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonych Adama po Józefie i Ewy Kruszewskiej, w Mojkach zamieszkałą, ślub 26.02.1810, 40/1810.

PERKOWSKI Franciszek, szlachetnie urodzony, lat 28, syn Fabiana po Kazimierzu w Perkach Lachach, parafii Sokołowskiej zamieszkałego i nieżyjącej już Rozalii Perkowskiej, tamże przy ojcu zamieszkały z Katarzyną TARGOŃSKĄ lat 43, urodzoną w parafii Bielskiej, wdową po Ludwiku, w Kobylinie Kruszewie zamieszkałą, córką szlachetnie urodzonych, nieżyjących już Jana i Małgorzaty Skrzydleskiej małżonków Bienieckich, ślub 19.06.1809, 5/1809.

PISZCZATOWSKI Andrzej lat 52, szlachetny, wdowiec w Piszczatach Piotrowiętach zamieszkały, syn nieżyjących już Walentego i Marianny Łaskiej z Magdaleną PISZCZATOWSKĄ lat 26, córką szlachetnych, nieżyjącego już Tomasza i Marianny Kłoskowskiej, w Piszczatach Kończanach zamieszkałą, ślub 23.07.1809, 12/1809.

PISZCZATOWSKI Teodor lat 49 ( parafia Kobylińska ), szlachetnie urodzony, wdowiec w Piszczatach Kończanach zamieszkały, syn nieżyjącego już Wojciecha i żyjącej Marianny Kossakowskiej z Rozalią SIKORSKĄ lat 17 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonych Stanisława i Anny Mocarskiej, w Milewie Zabielnym przy rodzicach zamieszkałą, ślub 20.11.1809, 20/1809.

POGORZELSKI Walenty, szlachetny, wdowiec, lat 41, w Sikorach Bartkowiętach zamieszkały, syn nieżyjących już Jana i Marianny Ciborowskiej z Angelą CIBOROWSKĄ lat 30, córką nieżyjącego już szlachetnego Antoniego i Ewy Zalewskiej, w Sikorach Bartkowiętach przy matce zamieszkałej, ślub 13.05.1809, 3/1809.

ROSZKOWSKI Antoni Paweł lat 23 ( parafia Płońska ), szlachetny w Roszkach Wodźkach zamieszkały, syn nieżyjących już Szymona i Teresy Roszkowskiej z Angelą CZAJKOWSKĄ lat 20 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnych nieżyjących już Jana i Rozalii Stypułkowskiej, w Wnorach Starej Wsi przy swym bracie, Fabianie zamieszkałą, ślub 19.11.1809, 19/1809.

ROSZKOWSKI Eustachy Mateusz lat 29 ( parafia Płońska ), szlachetnie urodzony w Roszkach Włodkach zamieszkały, syn Tomasza i nieżyjącej Franciszki Kruszewskiej z Ewą GROCHOWSKĄ lat 19 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonych, nieżyjącego już Pawła i żyjącej Marianny Roszkowskiej, w Frankach Dąbrowie z matką swą zamieszkałą, ślub 19.02.1810, 37/1810.

ROSZKOWSKI Łazarz Karol Marcin lat 27 ( parafia Płońska ), szlachetnie urodzony, w Roszkach Łosiach zamieszkały, syn Idziego po Jakubie i Marianny Roszkowskiej z Marianną TRUSKOLASKĄ lat 21 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonych Krzysztofa i Petroneli Zaleskiej, w Frankach Dąbrowie zamieszkałą, ślub 25.02.1810, 39/1810.

ROSZKOWSKI Paweł Piotr lat 33 ( parafia Sokołowska ), szlachetnie urodzony, w Roszkach Chrzczonach zamieszkały, syn Andrzeja i Antoniny Dworakowskiej z Marianną KRUSZEWSKĄ lat 21 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonych, nieżyjącego już Tadeusza i żyjącej Ewy Zalewskiej, w Kłoskach Młynowiętach zamieszkałą, ślub 04.03.1810, 44/1810.

SIKORSKI Mateusz lat 50, szlachetnie urodzony, wdowiec w Sikorach Bartkowiętach zamieszkały, syn nieżyjących już Tomasza i Ewy Gąsowskiej z Heleną KROPIWNICKĄ lat 20, córką szlachetnie urodzonych Piotra i nieżyjącej już Marianny Roszkowskiej, w Frankach Dąbrowie przy ojcu zamieszkałej, ślub 09.07.1809, 11/1809.

SIKORSKI Michał Benedykty lat 21 ( parafia Kobylińska ), szlachetnie urodzony w Piszczatach Kończanach mieszkający, syn nieżyjącego już Mikołaja i Anastazji Maleszewskiej z Antoniną STYPUŁKOWSKĄ lat 21 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonych Konstantego i nieżyjącej już Małgorzaty Stypułkowskiej, w Stypułkach Szymanach przy ojcu zamieszkałą, ślub 07.11.1909, 17/1909.

STYPUŁKOWSKI Maciej, szlachetny, wdowiec lat 29, syn nieżyjących już Jana i Łucji Kurzyny, w Stypułkach Szymanach zamieszkały z Marianną ROSZKOWSKĄ lat 37, wdową po Pawle, w Stypułkach Szymanach zamieszkałą, córką nieżyjących już Jana i Katarzyny Grodzkiej małżonków Dobkowskich, ślub 24.06.1809, 7/1809.

TARGOŃSKI Jakub lat 31 ( parafia Kobylińska ), szlachetnie urodzony, w Kobylinie Kruszewie zamieszkały, syn nieżyjących już Pawła i Marianny Stypułkowskiej z Heleną SIKORSKĄ lat 41 ( parafia Zawadzka ), wdową  po Wojciechu w Sikorach Bartkowiętach zamieszkałą, córką szlachetnie urodzonych, nieżyjących już Józefa i Franciszki Zalewskiej małżonków Ciborowskich, ślub 27.02.1810, 41/1810.

TRUSKOLASKI Stanisław lat 26 ( parafia Sokołowska ), szlachetnie urodzony w Truskolasach Lachach mieszkający, syn nieżyjących już Jana i Petroneli Gąsowskiej z Elżbietą PERKOWSKĄ urodzoną w roku 1774 w parafii Świętego Krzyża w Warszawie, wdową po Adamie w Kierzkach zamieszkałą, córką szlachetnie urodzonych, nieżyjących już Franciszka i Teresy Plewińskiej małżonków Kowaleskich, ślub 05.02.1810, 26/1810.

WNOROWSKI Jakub, szlachetny, wdowiec, lat 46 w Wnorach Wandach zamieszkały, syn nieżyjących już Wawrzyńca i Katarzyny Wnorowskiej z Magdaleną ZAJKOWSKĄ lat 26, w domu rodzicielskim w Garbowie Nowym zostającą, córką szlachetnych Macieja i Anny Garbowskiej, ślub 11 05.1809, 2/1809.

WNOROWSKI Jan lat 26 ( parafia Kobylińska ), szlachetnie urodzony, w Wnorach Starej Wsi zamieszkały, syn nieżyjących już Ignacego i Krystyny Modzelewskiej z Konstancją LEŚNIEWSKĄ lat 18 ( parafia Sokołowska ), córką szlachetnie urodzonych Jana i Antoniny Jamiołkowskiej, w Stypułkach Giemzinie z rodzicami zamieszkałą, ślub 20.11.1809, 21/1809.

WNOROWSKI Paweł urodzony w roku 1766 ( parafia Kuleska ), szlachetnie urodzony, wdowiec w Wnorach Kuzelach zamieszkały, syn nieżyjących już Andrzeja i Krystyny Dąbrowskiej z Angelą Heleną WNOROWSKĄ lat 30 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonych Marcina i nieżyjącej już Zuzanny Garbowskiej, w Wnorach Wandach przy ojcu zamieszkałą, ślub 14.02.1810, 32/1810.

WNOROWSKI Walenty lat 35, szlachetnie urodzony w Wnorach Kuzelach zamieszkały a w parafii Kuleskiej zamieszkały ( plebania spłonęła w roku 1802 ), syn nieżyjących już Antoniego i Marianny Wnorowskiej z Marianną WNOROWSKĄ lat 20, córką szlachetnie urodzonych Krzysztofa i Rozalii Wnorowskiej, w Wnorach Wandach zamieszkałą, ślub 23.07.1809, 13/1809.

WNOROWSKI Tomasz lat 52, szlachetny, wdowiec w Wnorach Kuzelach zamieszkały, syn nieżyjących już Piotra i Katarzyny Stypułkowskiej z Zofią DĄBROWSKĄ lat 45, wdową po Wojciechu, w Wnorach Starej Wsi zamieszkałą, córką szlachetnych nieżyjących już Marcina i Joanny Stypułkowskiej małżonków Wnorowskich, ślub 23.07.1809, 14/1809.

ZAJKOWSKI Adam lat 28, szlachetny w Garbowie Nowym zamieszkały, syn Bartłomieja i Marianny Kropiewnickiej z Agnieszką GARBOWSKĄ lat 28 ( parafia Tykocińska ), wdową po Andrzeju, w Garbowie Starym zamieszkałą, córką szlachetnych nieżyjących już Wawrzyńca i Teresy Kurzyny małżonków Tyborowskich, ślub 30.07.1809, 15/1809.

ZAJKOWSKI Franciszek, szlachetny, wdowiec lat 38, w Łasi Toczyłowie, gminie Zawadzkiej zamieszkały, syn nieżyjącego już Stanisława i Teofili Pogorzelskiej z Ewą DĄBROWSKĄ lat 22, córką szlachetnych Benedykta i Małgorzaty Kurzyny, w Kłoskach Świgoniach zamieszkałej, ślub 25.06.1809, 8/1809.

ZAJKOWSKI Mateusz lat 32 ( parafia Rutkowska ), włościanin, majster kunsztu szewskiego w Zambrzycach Kapustach zamieszkały, syn Jana i Magdaleny w Czachach zamieszkałych z Marcjanną JAWOROWSKĄ lat 26 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnych, nieżyjącego już Marcina i żyjącej Anny Zaleskiej, w Zalesiu Łabędzkim zamieszkałą, ślub 27.02.1810, 42/1810.

ZAJKOWSKI Piotr Paweł lat 34 ( parafia Zawadzka ), szlachetnie urodzony, syn nieżyjącego już Franciszka i żyjącej Agaty Zajkowskiej, w Łasi Toczyłowie zamieszkały z Katarzyną MILEWSKĄ lat 20 ( parafia Zawadzka ), córką szlachetnie urodzonych Franciszka i Marianny Zalewskiej, przy rodzicach w Kapicach Jasiewiźnie zamieszkałą, ślub 18.02.1810, 33/1810.

ZALESKI Franciszek lat 23 ( parafia Kobylińska ), szlachetnie urodzony w Sikorach Bartyczkach zamieszkały, syn nieżyjących już Adama i Katarzyny Kulikowskiej z Agatą PISZCZATOWSKĄ lat 25 ( parafia Kobylińska ), córką szlachetnie urodzonych, nieżyjącego już Jakuba i żyjącej Konstancji Wądołowskiej, przy matce w Garbowie Starym zamieszkałą, ślub 12.02.1810, 31/1810.

ZALEWSKI Kazimierz Józef, szlachetny lat 24, w Stypułkach Szymanach zamieszkały, syn nieżyjących już Wawrzyńca i Jadwigi Stypułkowskiej z Małgorzatą GAJDOWSKĄ lat 28, wdową po włościaninie Mateuszu, majstrze kunsztu szewskiego, w Kłoskach Świgoniach zamieszkałą, córką szlachetnych nieżyjącego już Stanisława i Marcjanny Kobylińskiej małżonków Kłoskowskich, ślub 26.06.1809, 9/1809.

ZAWADZKI Stanisław, szlachetny, lat 31, w Milewku Leśnym zamieszkały, syn nieżyjącego już Piotra i Konstancji Pogorzelskiej z Katarzyną ŻYKOWICZOWNĄ lat 28, sławetną, córką nieżyjących już Michała i Marianny w Brześciu Litewskim mieszkających, w Kapicach Starych od lat pięciu zamieszkałą, ślub 21.06.1809, 6/1809.

ZIELIŃSKI Wojciech lat 26 ( parafia Kobylińska ), włościanin w Kobylinie Kuleszkach zamieszkały, syn Jakuba i Moniki Kruszyńskiej z Eleonorą Jozefatą USZKOWICZOWNĄ lat 24 ( parafia Kobylińska ), córką włościan Rocha, majstra kunsztu szewskiego i Konegondy Moraskiej, w Kobylinie Kościelnym zamieszkałą, ślub 06.02.1810, 27/1810.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 168 gości