ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks urodzeń parafia Burzyn 1866

postheadericon Indeks urodzeń parafia Burzyn 1866

Indeks opracował Gardocki

BIEDRZYCKA Aleksandra, córka Jana lat 22 i Julianny Wądołowskiej lat 30, urodzona w Nadborach 25.01.1866, 4/1866.           

BIEDRZYCKI Władysław, syn Feliksa lat 30 i Marianny Rutkowskiej lat 30, urodzony w Rutkowskich 13.10.1866, 81/1866. Ślub 07.02.1898 z Stanisławą Dołęgą.                

BIENDZISZEWSKI Aleksander, syn Franciszka lat 30 i Agnieszki Borawskiej, urodzony w Burzynie 21.12.1866, 101/1866.       

BORAWSKA Julianna, córka Felicjana lat 22 i Józefy Karwowskiej lat 20, urodzona w Nadborach 09.04.1866, 30/1866.               

BORAWSKI Adam, syn Tomasza lat 28 i Anny Mogielnickiej lat 20, urodzony w Brzostowie 20.03.1866, 22/1866.               

BRZOSTOWSKA Józefata, córka Felicjana lat 27 i Katarzyny Mocarskiej lat 23, urodzona w Rutkowskich 04.07.1866, 52/1866. Ślub 07.02.1893 z Franciszkiem Chylińskim.   

BRZOSTOWSKA Stanisława, córka Felicjana lat 40 i Józefy Mocarskiej lat 38, urodzona w Nadborach 20.10.1866, 82/1866.       

BRZOSTOWSKA Wiktoria, córka Felicjana lat 30 i Julianny Makowskiej lat 32, urodzona w Brzostowie 15.03.1866, 21/1866. Ślub 24.11.1885 z Janem Przestrzelskim.               
BRZOSTOWSKA Władysława, córka Józefa lat 30 i Franciszki Gardockiej lat 25, urodzona w Rutkowskich 17.08.1866, 65/1866.

BRZOSTOWSKI Franciszek, syn Jana lat 25 i Zuzanny Pezowicz lat 30, urodzony w Mocarzach 05.06.1866, 45/1866.               

BRZOSTOWSKI Walenty, syn Stanisława lat 22 i Franciszki Bzury lat 22, urodzony w Kamiance 30.06.1866, 49/1866.               

CHODOROWSKI Ludwik, syn Ludwika lat 30 i Emilii Biendzio lat 25, urodzony w Burzynie 05.02.1866, 7/1866. Ślub 07.02.1898 z Kornelą Pruszko.               

CHOIŃSKA Józefa, córka Stanisława lat 23 i Marianny Piekarskiej lat 20, urodzona w Sieburczynie 29.03.1866, 26/1866. Ślub 17.01.1887 z Janem Tomaszewskim.       

CHROSTOWSKA Marianna, córka Jakuba lat 30 i Pauliny Przestrzelskiej lat 28, urodzona w Biodrach 16.09.1866, 74/1866.       

CHRZANOWSKA Julianna, córka Jakuba lat 25 i Salomei Przestrzelskiej lat 25, urodzona w Kątach 10.03.1866, 19/1866.               

CHRZANOWSKA Marcjanna, córka Józefa lat 25 i Marianny Korzyńskiej lat 24, urodzona w Brzostowie 07.02.1866, 9/1866.               

CHRZANOWSKA Marianna, córka Jana lat 40 i Katarzyny Chrzanowskiej, urodzona w Brzostowie 01.09.1866, 70/1866.               

CHRZANOWSKI Aleksander, syn Stanisława lat 40 i Julianny Chrostowskiej lat 35, urodzony w Brzostowie 12.07.1866, 54/1866.       

CHRZANOWSKI Józef, syn Tadeusza lat 30 i Franciszki Lipskiej lat 24, urodzony w Brzostowie 20.03.1866, 23/1866.               

CZARNECKA Julianna, córka Franciszka lat 45 i Franciszki Łojewskiej lat 25, urodzona w Burzynie 30.05.1866, 42/1866.               

DANOWSKI Aleksander, syn Aleksandra lat 39 i Józefy Dołęgi lat 35, urodzony w Rutkowskich 21.07.1866, 58/1866. Zmarł 31.07.1898.               

DĄBROWSKA Marianna, córka Feliksa lat 42 i Scholastyki Niecieckiej lat 38, urodzona w Szostakach 21.07.1866, 57/1866. Ślub 04.02.1894 z Janem Dąbrowskim.   

DOBRZYCKA Waleria, córka Antoniego lat 30 i Franciszki Gaweckiej lat 24, urodzona w Biodrach 07.04.1866, 29/1866.       

DOŁĘGA Józef, syn Kazimierza lat 30 i Emilii Lipińskiej lat 25, urodzony w Makowskich 20.03.1866, 24/1866.               

GACKA Józefata, córka Antoniego lat 40 i Anieli Biedrzyckiej lat 30, urodzona w Biodrach 15.09.1866, 73/1866. Ślub 08.03.1886 z Szczepanem Rutkowskim.               

GARDOCKA Adela, córka Apolonii lat 45, urodzona w Rutkowskich 14.07.1866, 55/1866.

GRABOWSKI Stanisław, syn Wincentego lat 45 i Marianny Ramotowskiej lat 38, urodzony w Szostakach 12.05.1866, 38/1866. Ślub 05.02.1904 z Kornelią Górską.       

GRODZKI Szymon, syn Jana lat 25 i Marianny Makowskiej lat 20, urodzony w Makowskich 27.10.1866, 84/1866.   

GURZĘDA Józef, syn Baltazara lat 35 i Aleksandry Zajkowskiej lat 30, urodzony w Siestrzankach 28.05.1866, 41/1866.           

GURZĘDA Józefa, córka Adolfa lat 26 i Agnieszki Liszewskiej lat 25, urodzona w Siestrzankach 11.02.1866, 11/1866.               

JANCZUK Adam, syn Karola lat 48 i Karoliny Linkiet lat 35, urodzony w Biodrach 01.07.1866, 50/1866.

JANKOWSKA Katarzyna, córka Jana lat 25 i Marianny Wądołowskiej lat 23, urodzona w Brzostowie 07.03.1866, 18/1866. Ślub 22.11.1886 z Antonim Tarnackim.               

JANKOWSKI Aleksander, syn Jana lat 42 i Józefy Mogielnickiej lat 24, urodzony w Brzostowie 01.08.1866, 62/1866. Zmarł 18.03.1901.       

KAMALSKA Józefa, córka Jana lat 30 i Marianny Mazurskiej lat 35, urodzona w Burzynie 25.12.1866, 103/1866. Ślub 27.01.1896 z Adamem Polkowskim.   

KAMIŃSKI Franciszek, syn Antoniego lat 45 i Julianny Chrostowskiej lat 38, urodzony w Biodrach 12.12.1866, 97/1866.       

KAMIŃSKI Jan, syn Macieja lat 25 i Rozalii Kostki lat 24, urodzony w Sieburczynie 07.08.1866, 64/1866. Ślub 09.10.1911 z Stefanią Czarnecką.   

KARWOWSKA Józefa, córka Józefa lat 35 i Anieli Świderskiej lat 34, urodzona w Chylinach 19.06.1866, 47/1866.           

KARWOWSKA Józefa, córka Józefa lat 30 i Emilii Dąbrowskiej lat 25, urodzona w Brzostowie 13.03.1866, 20/1866.       

KARWOWSKA Marianna, córka Kazimierza lat 35 i Anny Wądołowskiej lat 30, urodzona w Nadborach 20.07.1866, 56/1866. Ślub 13.06.1887 z Stanisławem Zajkowskim.               
KARWOWSKA Waleria, córka Marcina lat 36 i Salomei Borawskiej lat 25, urodzona w Kątach 02.11.1866, 87/1866.       

KARWOWSKA Waleria, córka Mikołaja lat 23 i Katarzyny Polkowskiej lat 20, urodzona w Brzostowie 22.09.1866, 77/1866.               

KARWOWSKI Aleksander, syn Felicjana lat 40 i Julianny Mogielnickiej lat 38, urodzony w Brzostowie 21.04.1866, 34/1866.               

KARWOWSKI Karol, syn Jakuba lat 45 i Julianny Przestrzelskiej lat 30, urodzony w Chylinach 29.09.1866, 78/1866. Ślub 19.02.1895 z Stanisławem Przestrzelskim.       

KONOPKA Franciszek, syn Wiktora lat 35 i Katarzyny Mogielnickiej lat 35, urodzony w Brzostowie 27.10.1866, 83/1866.   

KOSSAKOWSKI Dionizy, syn Ignacego lat 33 i Julianny Mocarskiej lat 25, urodzony w Mocarzach 10.04.1866, 31/1866.               

KOTLEWSKA Rozalia, córka Apolinarego lat 26 i Katarzyny Karwowskiej lat 25, urodzona w Bartkach 25.08.1866, 68/1866. Ślub 08.02.1887 z Józefem Dąbrowskim.               
KOTYŃSKI Jan, syn Katarzyny lat 28, urodzony w Chylinach 10.11.1866, 88/1866.       

KOŹLARZEWSKA Marianna, córka Konstantego lat 40 i Teofili Skowrońskiej lat 35, urodzona w Burzynie 06.12.1866, 95/1866.               

LASKOWSKI Stanisław, syn Stanisława lat 40 i Katarzyny Skarzyńskiej lat 26, urodzony w Biodrach 13.12.1866, 98/1866.               

LIPIŃSKI Mikołaj, syn Aleksandra lat 38 i Emilii Modzelewskiej lat 34, urodzony w Biodrach 18.12.1866, 96/1866.               

MAKOWSKA Aleksandra, córka Józefa lat 38 i Marianny Brzozowskiej lat 38, urodzona w Kamiankach 27.07.1866, 60/1866.               

MAZURCZYK Stanisław, syn Mateusza lat 30 i Józefy Florek lat 24, urodzony w Siestrzankach 02.07.1866, 51/1866.               

MIESZEWSKI Franciszek, syn Ignacego lat 45 i Katarzyny Chrostowskiej lat 35, urodzony w Biodrach 27.01.1866, 5/1866.               

MILEWSKI Wiktor, syn Ignacego lat 40 i Wiktorii Dąbrowskiej lat 32, urodzony w Szostakach 25.04.1866, 36/1866. Ślub 16.06.1896 z Józefą Rutkowską.               

MOCARSKA Anna, córka Felicjana lat 40 i Wiktorii Chylińskiej lat 38, urodzona w Kątach 23.05.1866, 40/1866.       

MOCARSKA Józefa, córka Andrzeja lat 40 i Tekli Chrostowskiej lat 40, urodzona w Rutkowskich 20.11.1866, 91/1866. Ślub 12.02.1895 z Andrzejem Bagińskim.   

MOCARSKA Józefa, córka Antoniego lat 25 i Anny Gackiej lat 27, urodzona w Rutkowskich 19.02.1866, 15/1866.   

MOCARSKA Józefa, córka Felicjana lat 28 i Antoniny Mocarskiej lat 25, urodzona w Mocarzach 16.02.1866, 14/1866.       

MOCARSKA Józefa, córka Jana lat 40 i Marianny Makowskiej lat 25, urodzona w Rutkowskich 09.10.1866, 80/1866.       

MOCARSKA Marianna, córka Kazimierza lat 35 i Stanisławy Mocarskiej lat 30, urodzona w Bartkach 01.04.1866, 27/1866. Ślub 09.02.1885 z Franciszkiem Trzaską.               
MOCARSKA Rozalia, córka Kazimierza lat 22 i Cecylii Konopki lat 24, urodzona w Mocarzach 27.10.1866, 85/1866.       

MOCARSKA Stanisława, córka Tomasza lat 40 i Hilarii Mocarskiej lat 30, urodzona w Bartkach 19.12.1866, 104/1866.       

MOCARSKI Jan, syn Józefa lat 26 i Stanisławy Bardzińskiej lat 32, urodzony w Bartkach 20.04.1866, 33/1866. Ślub 23.09.1896 z Leonorą Cekałą.               

MOGIELNICKI Aleksander, syn Józefa lat 43 i Pauliny Laskowskiej lat 37, urodzony w Brzostowie 14.11.1866, 89/1866. Ślub 14.02.1898 z Urszulą Chrostowską.   

MYŚLIŃSKI Ludwik, syn Walentego lat 23 i Katarzyny Poznańskiej lat 22, urodzony w Szostakach 20.12.1866, 100/1866.       

MYŚLIŃSKI Szymon, syn Felicjana lat 32 i Katarzyny Czekał lat 28, urodzony w Szostakach 11.02.1866, 10/1866.               

NIECIKOWSKA Franciszka, córka Stanisława lat 35 i Anny Przestrzelskiej lat 40, urodzona w Kątach 31.10.1866, 86/1866.               

NIECIKOWSKI Józef, syn Apolinarego lat 50 i Franciszki Szyjki lat 40, urodzony w Bartkach 15.02.1866, 13/1866.               

NIZIŃSKI Stanisław, syn Adolfa lat 24 i Anastazji Zajączkowskiej lat 20, urodzony w Siestrzankach 18.01.1866, 2/1866. Ślub 22.01.1889 z Anną Siedlecką.               

OLECHOWSKI Jan Zygmunt, syn Adolfa lat 34 i Marianny Milewskiej lat 30, urodzony w Sieburczynie 09.06.1866, 46/1866.   

OPOŃSKA Aleksandra, córka Adama lat 52 i Antoniny Kulikowskiej lat 41, urodzona w Siestrzankach 25.08.1866, 67/1866.               

ORŁOWSKA Kornela, córka Józefa lat 35 i Marianny Olszewskiej lat 20, urodzona w Kamiankach 08.01.1866, 1/1866.       

PAWŁOWSKI Józef, syn Pawła lat 40 i Franciszki Górskiej lat 35, urodzony w Chylinach 24.06.1866, 48/1866. Ślub 22.01.1895 z Franciszką Moniuszko.               

POLKOWSKA Stanisława, córka Piotra lat 30 i Józefy Brzostowskiej lat 30, urodzona w Kątach 29.03.1866, 25/1866.       

POLKOWSKI Antoni, syn Stanisława lat 35 i Ludwiki Karwowskiej lat 32, urodzony w Biodrach 21.02.1866, 16/1866.               

POLKOWSKI Ignacy, syn Jana lat 25 i Anny Chylińskiej lat 20, urodzony w Biodrach 15.12.1866, 99/1866. Ślub 23.02.1892 z Stanisławą Rogowską.       

POPŁAWSKA Wiktoria, córka Józefa lat 28 i Klary Sawickiej lat 23, urodzona w Sieburczynie 17.09.1866, 75/1866.       

POZNAŃSKA Marianna, córka Aleksandra lat 25 i Anny Szumowskiej lat 25, urodzona w Burzynie 23.01.1866, 3/1866.               

PRUSZKO Waleria, córka Józefa lat 30 i Katarzyny Makowskiej lat 25, urodzona w Rutkowskich 07.04.1866, 28/1866.               

PRZESTRZELSKA Franciszka, córka Ksawerego lat 40 i Franciszki Grzybowskiej lat 40, urodzona w Mocarzach 18.08.1866, 66/1866.       

PRZESTRZELSKA Stanisława, córka Józefa lat 30 i Pauliny Nikuckiej lat 24, urodzona w Chylinach 07.05.1866, 37/1866.               

PRZESTRZELSKI Bernard, syn Jana lat 48 i Józefy Mocarskiej lat 40, urodzony w Szostakach 03.06.1866, 44/1866.               

RAMOTOWSKA Marianna, córka Teofila lat 23 i Anny Wądołowskiej lat 20, urodzona w Rutkowskich  27.01.1866, 6/1866. Ślub 23.06.1898 z Pawłem Górskim.               

ROZWADOWSKA Antonina, córka Stanisława lat 25 i Józefy Wróblewskiej lat 24, urodzona w Biodrach 31.07.1866, 61/1866. Ślub 18.01.1886 z Michałem Ostrowskim.       

RUTKOWSKA Aleksandra, córka Adama lat 22 i Felicjany Chojnowskiej lat 20, urodzona w Rutkowskich 01.08.1866, 63/1866. Zmarła 11.10.1892.   

RUTKOWSKI Józef, syn Ignacego lat 30 i Salomei Wądołowskiej lat 29, urodzony w Rutkowskich 06.10.1866, 79/1866.   

RUTKOWSKI Ksawery, syn Leopolda lat 35 i Marcjanny Koszykowskiej lat 30, urodzony w Rutkowskich 28.11.1866, 93/1866. Ślub 07.02.1887 z Stanisławą Dołęgą.               
RUTKOWSKI Ludwik Idzi, syn Maksymiliana lat 22 i Józefy Bagińskiej lat 30, urodzony w Kamiankach 08.09.1866, 72/1866.       

RUTKOWSKI Stanisław, syn Wincentego lat 42 i Józefy Wądołowskiej lat 25, urodzony w Rutkowskich 25.04.1866, 35/1866.               

SERAFIŃSKI Józef, syn Józefa lat 45 i Anny Orzechowskiej lat 30, urodzony w Szostakach 12.05.1866, 39/1866. Zmarł 18.11.1888.               

SULEWSKA Bronisława, córka Kazimierza lat 40 i Franciszki Sidorowicz lat 35, urodzona w Burzynie 05.12.1866, 94/1866.           

SULEWSKA Magdalena, córka Walentego lat 40 i Katarzyny Wierciszewskiej lat 35, urodzona w Sieburczynie 21.07.1866, 59/1866. Zmarła 23.02.1882.               

SUPIŃSKI Jan Adam, syn Jana lat 30 i Katarzyny Przestrzelskiej lat 20, urodzony w Szostakach 06.09.1866, 71/1866           

SZUMOWSKA Waleria, córka Antoniego lat 42 i Julianny Kordaszewskiej lat 40, urodzona w Burzynie 09.07.1866, 53/1866. Ślub 20.11.1892 z Aleksandrem Staniszewskim.               

SZUMOWSKI Stanisław, syn Antoniego lat 45 i Józefy Kozłowskiej lat 35, urodzony w Burzynie 01.06.1866, 43/1866.       

SZYMANOWSKI Antoni, syn Kazimierza lat 40 i Marianny Wysockiej lat 30, urodzony w Nadborach 25.08.1866, 69/1866.               

TRZASKA Aleksander, syn Wojciecha lat 40 i Marianny Rogowskiej lat 36, urodzony w Brzostowie 22.09.1866, 76/1866.               

TRZASKA Józefa, córka Andrzeja lat 40 i Franciszki Jabłonowskiej lat 40, urodzona w Brzostowie 28.11.1866, 92/1866.               

WĄDOŁOWSKA Aleksandra, córka Franciszki lat 30, urodzona w Rutkowskich 01.03.1866, 17/1866.

WĄDOŁOWSKA Scholastyka, córka Walentego lat 26 i Franciszki Makowskiej lat 24, urodzona w Bartkach 07.02.1866, 8/1866. Ślub 20.11.1888 z Franciszkiem Lipskim.               
WĄDOŁOWSKI Jan, syn Józefa lat 27 i Anny Rostkowskiej lat 26, urodzony w Rutkowskich 14.04.1866, 32/1866.       

WESOŁOWSKI Felicjan, syn Tomasza lat 26 i Anieli Zajączkowskiej lat 25, urodzony w Szostakach 11.02.1866, 12/1866.               

WIERCISZEWSKA Adela, córka Jana lat 25 i Anny Kuczewskiej lat 24, urodzona w Szostakach 22.12.1866, 102/1866. Ślub 08.06.1886 z Franciszkiem Milewskim.               

WOLAŃSKA Feliksa, córka Karola lat 40 i Karoliny Tocickiej lat 32, urodzona w Siestrzankach 11.11.1866, 90/1866.       



 
Naszą witrynę przegląda teraz 169 gości