ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks urodzeń parafia Kobylin 1821 - 1822

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1821 - 1822

ANTONOWICZ Katarzyna, córka sławetnego Jana po Antonim lat 30 i szlachetnej Joanny Konopki lat 22, urodzona w Sikorach Pawłowiętach 26.11.1821, 91/1821.

BABIŃSKI Gasper, syn szlachetnego Jakuba po Andrzeju lat 42 i Rozalii Truskolaskiej lat 22, urodzony w Kobylinie Kruszewie 02.01.1822, 108/1822.

BIELECKI Franciszek Wincenty, syn szlachetnej Antoniny lat 26, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 03.10.1821, 66/1821.

BUCZYŃSKA Joanna, córka włościanina Joachima po Stefanie lat 30 i Marianny Rutkowskiej, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 04.08.1821, 38/1821.

CIARNOWSKI Wiktory, syn szlachetnego Rocha po Józefie lat 36 i Katarzyny Wnorowskiej lat 30, urodzony w Wnorach Starych 07.10.1821, 69/1821.

CIBOROWSKA Apolonia, córka szlachetnego Pawła po Mateuszu lat 59 i Heleny Kossakowskiej lat 42, urodzona w Sikorach Bartkowiętach 04.02.1822, 126/1822.

CIMOSZEWSKA Anna, córka włościanina Wawrzyńca po Macieju lat 30 i Agnieszki Balzykuwny lat 22, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 29.11.1821, 94/1821.

CZAJKOWSKI Julian Mateusz, syn szlachetnego Walentego po Ludwiku lat 40 i Franciszki Sikorskiej lat 23, urodzony w Czajkach 14.09.1821, 55/1821.

CZAJKOWSKI Onufry Franciszek, syn szlachetnego Wojciecha po Bartłomieju lat 40 i Anny Frankowskiej lat 33, urodzony w Wnorach Starych 30.09.1821, 63/1821.

CZAJKOWSKI Stanisław, syn szlachetnego Adama po Wawrzyńcu lat 30 i Marianny Grabowskiej lat 24, urodzony w Kobylinie Kruszewie 04.05.1821, 6/1821.

CZAJKOWSKI Wojciech, syn szlachetnego Ignacego po Tadeuszu lat 33 i Anieli Czajkowskiej lat 30, urodzony w Czajkach 22.04.1822, 156/1822.

DAŃKOWSKI Marcin, syn szlachetnego Ignacego po Michale lat 45 i Jozefaty Kurzyny lat 36, urodzony w Kobylinie Cieszymach 09.11.1821, 82/1821.

DMOCHOWSKI Adolf, syn szlachetnego Hilarego po Pawle lat 36 i Katarzyny Pruszyńskiej lat 40, urodzony w Kobylinie Borzymach 26.05.1821, 12/1821.

DOBKOWSKA Eleonora, córka szlachetnego Bartłomieja po Grzegorzu lat 32 i Wiktorii Zajkowskiej lat 27, urodzona w Stypułkach Szymanach 06.11.1821, 80/1821.

DOBKOWSKA Katarzyna, córka szlachetnego Mikołaja po Franciszku lat 30 i Marianny Frankowskiej lat 28, urodzona w Stypułkach Szymanach 03.11.1821, 78/1821.

DOBKOWSKA Małgorzata, córka szlachetnego Marcina po Andrzeju lat 32 i Marianny lat 35, urodzona w Stypułkach Szymanach 07.07.1821, 26/1821.

DOBKOWSKI Sylwester, syn szlachetnego Pawła po Szymonie lat 26 i Agnieszki Wądołowskiej lat 22, urodzony w Stypułkach Szymanach 28.12.1821, 106/1821.

DOBKOWSKI Wiktory, syn szlachetnego Jakuba po Antonim lat 45 i Eleonory Faszczewskiej lat 40, urodzony w Kierzkach 24.10.1821, 75/1821.

DREWNICKA Marianna Łucja, córka sławetnego Michała po Szymonie lat 32 i Rozalii Kamieńskiej lat 22, urodzona w Milewie Żółtkach 09.12.1821, 96/1821.

DUCHNOWSKI Jan, syn włościanina Szymona po Jakubie lat 50 i Jozefaty Uściłowiczowny lat 30, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 12.11.1821, 85/1821.

FRANKOWSKA Klara, córka szlachetnego Krzysztofa po Jakubie lat 36 i Katarzyny Truskolaskiej lat 26, urodzona w Frankach Dąbrowie 13.02.1822, 152/1822.

FRANKOWSKA Rozalia, córka szlachetnego Rafała po Adamie lat 50 i Marianny Pogorzelskiej lat 25, urodzona w Frankach Piaskach 01.03.1822, 141/1822.

GARBOWSKA Julianna, córka szlachetnego Jana po Bartłomieju lat 38 i Anny Garbowskiej lat 35, urodzona w Garbowie Starym 09.06.1821, 18/1821.

GARBOWSKA Julianna Aniela, córka szlachetnie urodzonego Adama po Stanisławie lat 50 i Katarzyny Idzkowskiej lat 33, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 02.01.1822, 110/1822.

GARBOWSKI Feliks, syn szlachetnego Tomasza po Wojciechu lat 31 i Anieli Truskolaskiej lat 24, urodzony w Kobylinie Latkach 16.10.1821, 74/1821.

GARBOWSKI Franciszek Remigiusz, syn szlachetnego Macieja po Bartłomieju lat 48 i Anieli Kurzyny lat 30, urodzony w Garbowie Starym 01.10.1821, 64/1821.

GARBOWSKI Wincenty, syn szlachetnej Katarzyny lat 26, urodzony w Garbowie Nowym 28.08.1821, 47/1821.

GOLEK Józef, syn włościanina Mateusza po Pawle lat 50 i Zofii Gołaszewskiej lat 40, urodzony w Kobylinie Kruszewie 14.11.1821, 86/1821.

GRABOWSKA Katarzyna, córka szlachetnego Piotra po Rochu lat 43 i Anieli Wnorowskiej lat 30, urodzona w Wnorach Wypychach 25.11.1821, 90/1821.

GROCHOWSKA Teofila, córka szlachetnego Józefa po Pawle lat 34 i Domiceli Kropiwnickiej lat 29, urodzona w Frankach Dąbrowie 18.12.1821, 103/1821.

GRODZKI Wincenty, syn szlachetnego Jakuba po Andrzeju lat 40 i Teresy Wnorowskiej lat 39, urodzony w Wnorach Starych 22.01.1822, 115/1822.

GRYNCEWICZ Józef, syn sławetnego Kazimierza po Marcinie lat 31 i Franciszki lat 21, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 24.09.1821, 62/1821.

IDZKOWSKA Konstancja, córka szlachetnego Jakuba po Franciszku lat 34 i Marianny Kropiwnickiej lat 24, urodzona w Kropiwnicy Raciborach 09.04.1822, 151/1822.

IDZKOWSKI Tomasz Józef, syn szlachetnie urodzonego Jakuba po Mateuszu lat 27 i Ewy Kobylińskiej lat 23, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 07.03.1822, 139/1822.

JABŁOŃSKI Jan Mikołaj, syn szlachetnie urodzonego Macieja po Tadeuszu lat 37 i Anny Kruszewskiej lat 36, urodzony w Czajkach 09.09.1821, 53/1821.

JANICKI Piotr, syn sławetnego Wojciecha po Pawle lat 37 i Małgorzaty Dubellownej lat 38, urodzony w Kobylinie Borzymach 07.09.1821, 52/1821.

JAWOROWSKI Ludwik Bartłomiej, syn szlachetnego Wilhelma po Stanisławie lat 37 i Antoniny Wojno lat 30, urodzony w Milewie Zabielnym 22.08.1821, 44/1821.

JAWOROWSKI Seweryn Franciszek, syn szlachetnego Piotra po Franciszku lat 63 i Marianny Sikorskiej lat 33, urodzony w Milewie Zabielnym 23.09.1821, 59/1821.

KAPICA Franciszek Jan, syn szlachetnie urodzonego Franciszka po Macieju lat 43 i Anny Łopińskiej lat 23, urodzony w Kropiwnicy Raciborach 10.02.1822, 128/1822.

KAPICA Franciszka, córka szlachetnego Adama po Janie lat 24 i Konstancji Zambrzyckiej lat 20, urodzona w Milewie Żółtkach 08.07.1821, 29/1821.

KAPICA Franciszka, córka szlachetnego Benedykta po Janie lat 33 i Joanny Milewskiej lat 32, urodzona w Milewie Żółtkach 08.07.1821, 28/1821.

KAPICA Marcin, syn szlachetnego Wilhelma po Ignacym lat 50 i Marianny Sikorskiej lat 30, urodzony w Kapicach Starych 09.11.1821, 83/1821.

KAPICA Mateusz Tomasz, syn szlachetnego Adama po Janie lat 41 i Kunegundy Sikorskiej lat 33, urodzony w Kapicach Starych 22.09.1821, 58/1821.

KIERZKOWSKA Julianna, córka szlachetnie urodzonego Antoniego po Janie lat 33, Robakiem zwanego i Konstancji Faszczewskiej lat 23, urodzona w Kierzkach 21.06.1821, 23/1821.

KIERZKOWSKA Teresa, córka szlachetnego Piotra po Jakubie lat 24 i Agnieszki Roszkowskiej lat 20, urodzona w Stypułkach Święchach 13.10.1821, 72/1821.

KŁOSKOWSKA Marianna, córka szlachetnego Wawrzyńca po Pawle lat 44 i Katarzyny Zaleskiej lat 44, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 09.07.1821, 31/1821.

KŁOSKOWSKA Weronika, córka szlachetnego Antoniego lat 25 i Marianny Czajkowskiej lat 36, urodzona w Wnorach Wandach 19.11.1821, 89/1821.

KŁOSKOWSKI Feliks, syn szlachetnego Ignacego po Macieju lat 32 i Elżbiety Kobylińskiej lat 30, urodzony w Czajkach 14.04.1822, 154/1822.

KOBYLIŃSKI Mikołaj, syn szlachetnego Jana po Antonim lat 31 i Apolonii Idzkowskiej lat 33, urodzony w Kobylinie Latkach 06.12.1821, 95/1821.

KOPCZEWSKI Ignacy, syn sławetnego Józefa lat 50, za kontraktem zamieszkałego i Eleonory lat 30, urodzony w Wnorach Wandach 29.01.1822, 121/1822.

KOSIŃSKA Antonina, córka sławetnego Marcina po Antonim lat 30 i Marianny Karwackiej lat 29, urodzona w Milewie Zabielnym 10.05.1821, 7/1821.

KOWALEWSKI Franciszek, syn sławetnego Stanisława po Janie lat 43, majstra kunsztu szewskiego i Wiktorii Biernackiej lat 24, urodzony w Kobylinie Borzymach 01.09.1821, 51/1821.

KROPIWNICKI Andrzej, syn szlachetnej Julianny lat 22, urodzony w Kobylinie Latkach 26.11.1821, 92/1821.

KROPIWNICKI Augustyn, syn szlachetnego Piotra po Tomaszu lat 63 i Magdaleny Kropiwnickiej lat 30, urodzony w Frankach Dąbrowie 27.08.1821, 48/1821.

KROPIWNICKI Grzegorz, syn szlachetnego Franciszka po Bernardzie lat 36 i Barbary Kropiwnickiej lat 29, urodzony w Kropiwnicy Gajkach 16.11.1821, 88/1821.

KROPIWNICKI Jan, syn szlachetnego Wiktora po Tadeuszu lat 36 i Franciszki Ciborowskiej lat 26, urodzony w Kropiwnicy Raciborach 08.07.1721, 30/1821.

KRUSZEWSKA Klara Marianna, córka Wielmożnego Rafała po Janie lat 33, Komornika Sądowego Powiatu Tykocińskiego i Franciszki z Kosztrów lat 23, urodzona w Makowie 12.08.1821, 41/1821.

KRUSZEWSKI Tomasz, syn szlachetnego Mateusza po Idzim lat 27 i Anieli Kossakowskiej lat 30, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 15.12.1821, 98/1821.

KULESZA Józef, syn szlachetnie urodzonego Wojciecha lat 30 i Anieli Wnorowskiej lat 28, urodzony w Wnorach Wypychach 18.03.1822, 142/1822.

KULESZA Marianna Salomea, córka szlachetnie urodzonego Michała po Feliksie Szczęsnym lat 25 i Weroniki, urodzona w Garbowie Nowym 13.11.1821, 87/1821.

KULIKOWSKA Marianna, córka szlachetnego Antoniego po Stanisławie lat 25 i Elżbiety Garbowskiej lat 25, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 22.01.1822, 114/1822.

KULIKOWSKA Wiktoria, córka szlachetnego Ignacego po Jakubie lat 28 i Klary Zambrzyckiej lat 20, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 15.12.1821, 101/1821.

KULIKOWSKI Mikołaj, syn szlachetnego Tomasza po Mateuszu lat 34 i Marianny Sikorskiej lat 30, urodzony w Kobylinie Kruszewie 15.12.1821, 102/1821.

KURZYNA Ignacy, syn urodzonego Wilhelma po Janie lat 30 i Konegundy Frankowskiej lat 28, urodzony w Kurzynach 22.07.1821, 34/1821.

KURZYNA Julianna, córka szlachetnej Joanny lat 30, urodzona w Kurzynach 04.04.1822, 147/1822.

KURZYNA Julianna, córka szlachetnego Wincentego po Mateuszu lat 43 i Apolonia Kalinowska lat 30, urodzona w Frankach Piaskach 04.05.1821, 5/1821.

KURZYNA Juliusz, syn szlachetnego Pawła po Tomaszu lat 43 i Weroniki Targońskiej lat 38, urodzony w Kurzynach 01.07.1821, 25/1821.

KURZYNA Krzysztof, syn szlachetnie urodzonego Franciszka po Mateuszu lat 41 i Teresy Idzkowskiej lat 30, urodzony w Frankach Piaskach 27.05.1821, 14/1821.

KURZYNA Marianna Petronela, córka szlachetnego Macieja po Mateuszu lat 44 i Rozalii Sikorskiej lat 28, urodzona w Kobylinie Cieszymach 28.04.1821, 3/1821.

LEŚNIEWSKI Ignacy, syn szlachetnie urodzonego Marcina po Janie lat 36 i Antoniny Truskolaskiej lat 26, urodzony w Stypułkach Giemzinie 02.02.1822, 123/1822.

LEŚNIEWSKI Wojciech, syn szlachetnego Tomasza po Franciszku lat 37 i Anieli Faszczewskiej lat 33, urodzony w Stypułkach Borkach 08.04.1822, 148/1822.

MACIORKOWSKA Teresa, córka szlachetnego Wojciecha po Antonim lat 39 i Marianny Sikorskiej lat 32, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 18.06.1821, 19/1821.

MACIORKOWSKI Wiktory, syn szlachetnego Jana po Macieju lat 45 i Marianny Pogorzelskiej lat 35, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 17.10.1821, 70/1821.

MAKOWSKA Ewa, córka szlachetnego Wiktora po Felicjanie lat 39 i Agnieszki Jaworowskiej lat 30, urodzona w Makowie 18.12.1821, 104/1821.

MAKOWSKI Feliks Paweł, syn włościanina Michała lat 55, za kontraktem zamieszkałego i Małgorzaty Moruszewskiej lat 45, urodzony w Piszczatach Kończanach 28.01.1822, 120/1822.

MARYNACZUK Franciszka, córka sławetnego Stefana lat 36 i Marianny Bagińskiej lat 32, urodzona w Frankach Dąbrowie 01.11.1821, 93/1821.

MĘŻYŃSKI Antoni, syn szlachetnego Jakuba po Szymonie lat 67 i Marianny Roszkowskiej lat 30, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 08.06.1821, 17/1821.

MILEWSKA Teofila Joanna, córka szlachetnego Adama po Franciszku lat 40 i Antoniny Kapicy lat 38, urodzona w Kapicach Jasiewiźnie 31.12.1821, 107/1821.

MILEWSKA Teresa, córka szlachetnego Tadeusza po Jakubie lat 45 i Franciszki Makowskiej lat 24, urodzona w Milewie Zabielnym 28.12.1821, 105/1821.

MILEWSKI Dominik, syn szlachetnego Stanisława po Franciszku lat 37 i Katarzyny Rogowskiej lat 33, urodzony w Kapicach Jasiewiźnie 26.08.1821, 46/1821.

MILEWSKI Szymon Tadeusz, syn szlachetnego Daniela po Janie lat 35 i Marianny Kapicy lat 33, urodzony w Kapicach Jasiewiźnie 28.10.1821, 77/1821.

MOJKOWSKA Julianna, córka urodzonego Gabriela po Janie lat 36 i Anieli Piszczatowskiej lat 23, urodzona w Wnorach Starych 16.05.1821, 9/1821.

MOJKOWSKI Antoni Paweł, syn szlachetnego Stanisława po Stanisławie lat 24 i Marianny Stypułkowskiej lat 25, urodzony w Mojkach 13.01.1822, 112/1822.

NIECIECKA Emilianna Teofila, córka szlachetnego Macieja po Michale lat 34 i Weroniki Gąsowskiej lat 22, urodzona w Kobylinie Cieszymach 08.04.1822, 149/1822.

NIECIECKI Teofil Wincenty, syn szlachetnego Stanisława po Felicjanie lat 25 i Izabeli Wojno lat 25, urodzony w Kapicach Lipnikach 19.06.1821, 20/1821.

OSOWSKA Anna, córka włościanina Wojciecha po Gasparze lat 40, w domu kontraktowym zamieszkałym i Krystyny Janukowny lat 40, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 12.02.1822, 131/1822.

OSTROWSKA Ewa, córka włościanina Łukasza po Danielu lat 40 i Marianny lat 40, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 26.05.1821, 10/1821.

PERKOWSKI Marcin, syn szlachetnego Hieronima po Macieju lat 40 i Ludwiki Łopińskiej lat 30, urodzony w Kropiwnicy Gajkach 09.11.1821, 81/1821.

PISZCZATOWSKA Joanna, córka szlachetnego Marcina po Józefie lat 34 i Rozalii Kuleszy lat 24, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 18.01.1822, 113/1822.

PISZCZATOWSKA Julianna, córka szlachetnego Wojciecha po Sebastianie lat 37 i Petroneli Dańkowskiej lat 33, urodzona w Kapicach Starych 18.04.1822, 155/1822.

PISZCZATOWSKA Marcjanna, córka szlachetnego Jana po Kazimierzu lat 31 i Petroneli Rosochackiej lat 23, urodzona w Wnorach Kuzelach 01.02.1822, 122/1822.

PISZCZATOWSKA Rozalia, córka szlachetnego Jana po Franciszku lat 34 i Julianny Frankowskiej lat 24, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 11.02.1822, 130/1822.

PISZCZATOWSKA Teresa, córka szlachetnego Kazimierza po Wawrzyńcu lat 46 i Franciszki Stypułkowskiej lat 40, urodzona w Kobylinie Kruszewie 24.09.1821, 61/1821.

PISZCZATOWSKI Bartłomiej, syn szlachetnego Tadeusza po Tomaszu lat 44 i Marianny Stypułkowskiej lat 30, urodzony w Piszczatach Kończanach 18.08.1821, 42/1821.

PISZCZATOWSKI Feliks, syn szlachetnego Wilhelma po Wojciechu lat 30 i Anieli Mojkowskiej lat 24, urodzony w Piszczatach Kończanach 26.01.1822, 117/1822.

PISZCZATOWSKI Józef, syn szlachetnego Andrzeja po Walentym lat 60 i Jozefaty Dobkowskiej lat 36, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 22.03.1822, 143/1822.

PISZCZATOWSKI Stanisław, syn szlachetnego Wincentego lat 29 i Rozalii Zambrzyckiej lat 25, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 01.09.1821, 50/1821.

PISZCZATOWSKI Stanisław Ambroży, syn szlachetnego Ignacego lat 30 i Joanny lat 26, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 04.04.1822, 145/1822.

PISZCZATOWSKI Stanisław Jakub, syn szlachetnego Szczepana po Krzysztofie lat 44 i Marianny Kapicy lat 34, urodzony w Kapicach Starych 01.05.1821, 2/1821.

PISZCZATOWSKI Wilhelm, syn szlachetnego Antoniego po Krzysztofie lat 30 i Anieli Kapicy lat 27, urodzony w Piszczatach Kończanach 26.05.1821, 11/1821.

POGORZELSKA Agata Anna, córka szlachetnego Augustyna po Mikołaju lat 42 i Rozalii Wnorowskiej lat 35, urodzona w Wnorach Wandach 01.02.1822, 124/1822.

POGORZELSKI Bernard, syn szlachetnego Jana po Antonim lat 27 i Marianny Izmalickiej lat 26, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 07.08.1821, 39/1821.

POGORZELSKI Feliks, syn szlachetnego Bartłomieja po Macieju lat 56 i Agnieszki Sikorskiej lat 40, urodzony w Sikorach Wojciechowiętach 12.11.1821, 84/1821.

POGORZELSKI Józef, syn szlachetnie urodzonego Kazimierza po Bartłomieju lat 30 i Anieli Gąsowskiej lat 25, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 12.03.1822, 140/1822.

POGORZELSKI Ludwik, syn szlachetnie urodzonego Andrzeja po Bartłomieju lat 33 i Apolonii Truskolaskiej lat 33, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 01.10.1821, 65/1821.

PUCHALSKA Teresa, córka włościanina Grzegorza po Kazimierzu lat 45 i Franciszki Olechnickiej lat 32, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 24.09.1821, 60/1821.

ROSZKOWSKI Piotr, syn szlachetnego Pawła po Krzysztofie lat 35 i Marianny Czajkowskiej lat 30, urodzony w Kropiwnicy Raciborach 28.07.1821, 36/1821.

ROZWODOWSKI Mateusz, syn sławetnego Jana po Macieju lat 30 i Ewy lat 31, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 16.09.1821, 54/1821.

RUDNICKI Julian, syn szlachetnego Hiacentego po Ignacym lat 45 i Anieli Karwackiej lat 30, urodzony w Sikorach Wojciechowiętach 13.12.1821, 100/1821.

RZĄCA Małgorzata, córka szlachetnego Macieja po Wojciechu lat 37 i Franciszki Mojkowskiej lat 30, urodzona w Piszczatach Kończanach 12.07.1821, 33/1821.

RZĄCA Paulin Antoni, syn szlachetnego Piotra po Michale lat 60 i Petroneli Garbowskiej lat 32, urodzony w Wnorach Wandach 05.06.1821, 16/1821.

SIKORSKA Emilianna, córka szlachetnego Pawła po Wojciechu lat 24 i Franciszki Wądołowskiej lat 20, urodzona w Sikorach Pawłowiętach 22.08.1821, 43/1821.

SIKORSKA Julianna, córka szlachetnego Stanisława po Tomaszu lat 32 i Anny Kłoskowskiej lat 28, urodzona w Sikorach Tomkowiętach 16.02.1822, 134/1822.

SIKORSKI Feliks, syn szlachetnego Michała po Mikołaju lat 30 i Antoniny Stypułkowskiej lat 30, urodzony w Piszczatach Kończanach 10.10.1821, 71/1821.

SIKORSKI Franciszek, syn szlachetnego Tadeusza po Walentym lat 22 i Marianny Sikorskiej lat 25, urodzony w Milewie Zabielnym 11.02.1822, 129/1822.

SIKORSKI Jan Wincenty, syn szlachetnego Macieja po Pawle lat 20 i Julianny Żajkowskiej lat 17, urodzony w Sikorach Pawłowiętach 22.01.1822, 116/1822.

SLESZYŃSKI Ambroży Wincenty, syn szlachetnego Józefa po Bartłomieju lat 45 i Franciszki Bagińskiej lat 30, urodzony w Wnorach Kuzelach 04.04.1822, 146/1822.

SNOWIELSKA Eleonora, córka Tekli lat 19, urodzona w Makowie 08.11.1821, 79/1821.

SOWIŃSKA Marianna, córka włościanina Jana lat 30, w domu kontraktowym zamieszkałego i Krystyny Sobolewskiej lat 20, urodzona w Kobylinie Kruszewie 19.02.1822, 135/1822.

SREDNICKA Weronika, córka szlachetnego Józefa po Andrzeju lat 60 i Jozefaty Kobylińskiej lat 30, urodzona w Kobylinie Latkach 27.05.1821, 15/1821.

STYPUŁKOWSKA Anna, córka szlachetnego Andrzeja po Jakubie lat 32 i Joanny Leśniewskiej lat 33, urodzona w Leśniewie Niedźwiedź 09.07.1821, 32/1821.

STYPYŁKOWSKA Franciszka, córka szlachetnej Konstancji lat 24, urodzona w Stypułkach Borkach 05.10.1821, 67/1821.

STYPUŁKOWSKA Franciszka, córka szlachetnego Mateusza po Adamie lat 40 i Marianny Garbowskiej lat 40, urodzona w Stypułkach Święchach 01.09.1821, 49/1821.

STYPUŁKOWSKA Franciszka, córka szlachetnego Wojciecha po Krzysztofie lat 38 i Agnieszki Kłoskowskiej lat 29, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 07.10.1821, 68/1821.

STYPUŁKOWSKA Krystyna, córka szlachetnego Wilhelma po Stanisławie lat 24 i Katarzyny Wnorowskiej lat 22, urodzona w Stypułkach Szymanach 03.05.1821, 4/1821.

STYPUŁKOWSKA Tekla, córka szlachetnie urodzonego Wawrzyńca po Józefie lat 25 i Julianny Makowskiej lat 24, urodzona w Stypułkach Borkach 15.02.1822, 133/1822.

STYPUŁKOWSKA Teofila, córka szlachetnego Wojciecha po Rochu lat 31 i Rozalii Jamiołkowskiej lat 26, urodzona w Stypułkach Koziołkach 06.01.1822, 111/1822.

STYPUŁKOWSKI Franciszek, syn szlachetnego Tomasza po Krzysztofie lat 32 i Agaty Dąbrowskiej lat 30, urodzony w Stypułkach Szymanach 30.03.1822, 144/1822.

STYPUŁKOWSKI Jan, syn szlachetnego Augustyna po Szymonie lat 43 i Marianny Czajkowskiej lat 39, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 24.08.1821, 45/1821.

STYPUŁKOWSKI Jan, syn szlachetnego Pawła po Krzysztofie lat 42 i Agnieszki Kuleszy lat 36, urodzony w Stypułkach Święchach 11.05.1821, 8/1821.

STYPUŁKOWSKI Nikodem Tomasz, syn szlachetnego Antoniego po Józefie lat 46 i Marcjanny Sikorskiej lat 31, urodzony w Stypułkach Szymanach 15.09.1821, 57/1821.

SZLESIŃSKI Kazimierz, syn szlachetnego Stanisława po Wawrzyńcu lat 40 i Marianny Świętkowskiej lat 28, urodzony w Wnorach Kuzelach 04.03.1822, 137/1822.

TARGOŃSKI Tomasz, syn szlachetnego Łukasza po Pawle lat 40 i Marianny Zaleskiej lat 30, urodzony w Kobylinie Kruszewie 13.12.1821, 99/1821.

TRUSKOLASKA Róża Joanna, córka Wielmożnego Józefa po Stanisławie lat 59, Wójta Gminy Franki Dąbrowa i Franciszki Zaleskiej lat 40, urodzona w Frankach Dąbrowie 27.05.1821, 13/1821.

TRUSKOLASKI Józef Ignacy, syn szlachetnie urodzonego Bernarda po Kazimierzu lat 38 i Franciszki Roszkowskiej lat 33, urodzony w Frankach Dąbrowie 27.01.1822, 119/1822.

WNOROWSKA Apolonia, córka szlachetnego Antoniego po Piotrze lat 34 i Marianny Grabowskiej lat 30, urodzona w Wnorach Wandach 24.02.1822, 136/1822.

WNOROWSKA Elżbieta, córka szlachetnego Piotra po Pawle lat 38 i Franciszki Dąbrowskiej lat 26, urodzona w Wnorach Starych 08.07.1821, 27/1821.

WNOROWSKA Jozefata Anna, córka Szymona po Piotrze lat 59 i Agnieszki Piwko lat 38, urodzona w Wnorach Wandach 29.07.1821, 37/1821.

WNOROWSKA Ludwika, córka szlachetnego Walentego lat 47 i Marianny Sikorskiej lat 25, urodzona w Wnorach Kuzelach 11.04.1822, 152/1822.

WNOROWSKA Marcela, córka szlachetnego Kaliksta po Ignacym lat 32 i Marianny Dąbrowskiej lat 24, urodzona w Wnorach Starych 03.01.1822, 109/1822.

WNOROWSKA Teofila Marcela, córka szlachetnego Hiacentego po Tadeuszu lat 20 i Marianny Drągowskiej lat 25, urodzona w Wnorach Starych 22.04.1822, 157/1822.

WNOROWSKI Błażej, syn szlachetnego Jana po Piotrze lat 50 i Konstancji Kalinowskiej lat 40, urodzony w Wnorach Wandach 02.02.1822, 125/1822.

WNOROWSKI Franciszek, syn szlachetnego Bartłomieja po Wojciechu lat 57 i Krystyny Śleśińskiej lat 32, urodzony w Wnorach Wypychach 14.10.1821, 73/1821.

WNOROWSKI Jan, syn szlachetnego Kazimierza po Florianie lat 45 i Anieli Wnorowskiej lat 30, urodzony w Wnorach Wypychach 22.06.1821, 21/1821.

WNOROWSKI Stanisław, syn szlachetnego Bartłomieja po Wojciechu lat 57 i Krystyny Śleśińskiej lat 32, urodzony w Wnorach Wypychach 14.10.1821, 73/1821.

WNOROWSKI Tomasz Jan, syn szlachetnego Tomasza po Janie lat 50 i Krystyny Wnorowskiej lat 43, urodzony w Wnorach Starych 07.03.1822, 138/1822.

ZACHODZY Franciszek, syn Doroty lat 40, urodzony w Kropiwnicy Gajkach 14.08.1821, 40/1821.

ZAJKOWSKA Marcela, córka szlachetnego Tomasza po Wojciechu lat 50 i Jozefaty Pogorzelskiej lat 40, urodzona w Milewie Zabielnym 06.10.1821, 70/1821.

ZAJKOWSKI Jan, syn szlachetnego Stanisława po Tomaszu lat 25 i Petroneli Kaczkowskiej lat 26, urodzony w Milewie Zabielnym 04.02.1822, 127/1822.

ZALESKA Anna, córka szlachetnego Józefa po Stanisławie lat 56 i Marianny Czajkowskiej lat 36, urodzona w Sikorach Pawłowiętach 26.07.1821, 35/1821.

ZALESKA Julianna, córka szlachetnego Stefana po Tomaszu lat 26 i Marianny Śliwowskiej lat 24, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 22.06.1821, 22/1821.

ZALESKA Rozalia, córka szlachetnego Franciszka po Wojciechu lat 28 i Urszuli Zaleskiej lat 28, urodzona w Wnorach Wypychach 01.07.1821, 24/1821.

ZALESKI Ludwik, syn szlachetnego Jakuba po Wojciechu lat 48 i Joanny Pogorzelskiej lat 30, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 12.04.1822, 153/1822.

ZALESKI Wincenty, syn szlachetnego Jakuba po Janie lat 36 i Marianny Maciorkowskiej lat 22, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 09.04.1822, 150/1822.

ZORGACZ Ignacy, syn szlachetnego Ignacego po Adamie lat 38 i Jadwigi Sikorskiej lat 41, urodzony w Sikorach Tomkowiętach 23.01.1822, 118/1822.

ŻOCHOWSKA Łucja, córka szlachetnego Franciszka po Władysławie lat 30 i Marianny Korzyńskiej lat 26, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 12.12.1821, 97/1821.


 
Naszą witrynę przegląda teraz 171 gości