ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks urodzeń parafia Kobylin 1820 - 1821

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1820 - 1821

BABIŃSKI Adam, syn szlachetnego Ludwika po Macieju lat 39 i Franciszki Maciorkowskiej lat 34, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 19.12.1820, 103/1820.

BABIŃSKI Zacheusz Bartłomiej, syn szlachetnego Jakuba po Andrzeju lat 40 i Rozalii Truskolaskiej lat 20, urodzony w Kobylinie Kruszewie 23.08.1820, 42/1820.

BAGIŃSKI Franciszek, syn szlachetnego Marcina po Stanisławie lat 34 i Anieli Kuleszy lat 30, urodzony w Wnorach Kuzelach 09.10.1820, 64/1820.

BAGIŃSKI Wiktory, syn szlachetnego Stanisława po Pawle lat 28 i Anieli Zaleskiej lat 27, urodzony w Wnorach Kuzelach 27.08.1820, 45/1820.

BRZOZOWSKA Marianna, córka szlachetnej Doroty lat 23, wdowy po zejściu sławetnego Jakuba Kuleszy, urodzona w Wnorach Starych 08.07.1820, 22/1820.

CHOIŃSKA Aniela, córka szlachetnego Jakuba po Antonim lat 50 i Teresy Wnorowskiej lat 40, urodzona w Wnorach Kuzelach 02.03.1821, 145/1821.

CZACZKOWSKA Katarzyna, córka szlachetnego Adama po Stanisławie lat 36 i Anieli Kurzyny lat 35, urodzona w Makowie 31.10.1820, 74/1820.

CZAJKOWSKA Anna, córka szlachetnego Grzegorza po Janie lat 48 i Scholastyki Leśniewskiej lat 28, urodzona w Czajkach 28.07.1820, 31/1820.

CZAJKOWSKA Marcjanna Teofila, córka szlachetnego Marcina po Karolu lat 46 i Anieli Czajkowskiej lat 39, urodzona w Czajkach 07.06.1820, 14/1820.

CZAJKOWSKI Franciszek, syn szlachetnego Feliksa po Ludwiku lat 24 i Marianny Kobylińskiej lat 19, urodzony w Czajkach 25.03.1821, 151/1821.

DAŃKOWSKI Mikołaj, syn szlachetnego Jana po Macieju lat 26 i Eleonory Idźkowskiej lat 28, urodzony w Kobylinie Cieszymach 23.11.1820, 89/1820.

DĄBROWSKA Julianna, córka szlachetnego Antoniego po Józefie lat 28 i Eleonory Milewskiej lat 29, urodzona w Wnorach Starych 25.02.1821, 137/1821.

DĄBROWSKA Katarzyna Eleonora, córka szlachetnego Jakuba po Wojciechu lat 36 i Zofii Wnorowskiej lat 35, urodzona w Wnorach Starych 20.02.1821, 134/1821.

DĄBROWSKA Marianna, córka szlachetnego Jakuba po Tomaszu lat 40 i Katarzyny Mojkowskiej lat 33, urodzona w Kłoskach Świgoniach 12.08.1820, 36/1820.

DĄBROWSKI Antoni, syn szlachetnego Daniela po Wojciechu lat 33 i Małgorzaty Dąbrowskiej lat 22, urodzony w Wnorach Starych 13.06.1820, 18/1820.

DĄBROWSKI Franciszek, syn Macieja po Benedykcie lat 36 i Krystyny Stypułkowskiej lat 25, urodzony w Kłoskach Świgoniach 08.10.1820, 63/1820.

DĄBROWSKI Maciej, syn szlachetnego Jana po Pawle lat 30 i Anny Jamiołkowskiej lat 24, urodzony w Kłoskach Świgoniach 19.02.1821, 127/1821.

DĄBROWSKI Tomasz, syn szlachetnego Franciszka po Pawle lat 42 i Krystyny Faszczewskiej lat 42, urodzony w Wnorach Starych 17.12.1820, 100/1820.

DOBKOWSKI Andrzej, syn szlachetnego Kaspera po Andrzeju lat 29 i Rozalii Stypułkowskiej lat 29, urodzony w Stypułkach Szymanach 19.11.1820, 86/1820.

DOBKOWSKI Antoni, syn szlachetnego Jana po Baltazarze lat 44 i Ludwiki Łapińskiej lat 38, urodzony w Stypułkach Szymanach 10.06.1820, 16/1820.

DOBKOWSKI Stanisław, syn szlachetnego Ludwika po Baltazarze lat 32 i Antoniny Truskolaskiej lat 30, urodzony w Stypułkach Szymanach 19.05.1820, 3/1820.

DOBKOWSKI Stanisław, syn szlachetnego Pawła po Szymonie lat 25 i Agnieszki Wądołowskiej lat 21, urodzony w Stypułkach Szymanach 02.11.1820, 77/1820.

DUCHNOWSKI Jan, syn włościanina Szymona po Jakubie lat 45 i Jozefaty Uściłowiczownej lat 26, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 02.11.1820, 76/1820.

FALKOWSKA Ludwika, córka szlachetnego Macieja po Szymonie lat 45 i Marianny Łapińskiej lat 37, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 15.04.1821, 159/1821.

FRANKOWSKA Justyna Franciszka, córka szlachetnie urodzonego Izydora po Zachariaszu lat 28 i Anny Gąsowskiej lat 23, urodzona w Frankach Dąbrowie 27.09.1820, 58/1820.

FRANKOWSKI Stanisław, syn szlachetnego Jana po Jakubie lat 42 i Ludwiki Kurzyny lat 30, urodzony w Frankach Dąbrowie 09.04.1821, 154/1821.

GARBOWSKA Anna, córka szlachetnego Walentego po Wojciechu lat 53 i Anieli lat 31, urodzona w Garbowie Starym 25.04.1821, 162/1821.

GARBOWSKA Marcjanna, córka szlachetnego Jerzego po Macieju lat 35 i Konegundy Niecieckiej lat 26, urodzona w Garbowie Starym 05.06.1820, 13/1820.

GARBOWSKA Weronika, córka szlachetnego Jana po Pawle lat 34 i Katarzyny Kruszewskiej, urodzona w Garbowie Nowym 07.12.1820, 95/1820.

GARBOWSKI Feliks, syn szlachetnego Piotra po Ludwiku lat 60 i Marianny Kulkowskiej lat 30, urodzony w Garbowie Nowym 25.01.1821, 123/1821.

GARBOWSKI Wincenty, syn szlachetnie urodzonego Pawła po Krzysztofie lat 50 i Barbary Sikorskiej lat 30, urodzony w Sikorach Janowiętach 18.07.1820, 28/1820.

GĄSOWSKA Marcjanna, córka szlachetnego Franciszka po Adamie lat 53 i Konstancji Rakowskiej lat 30, urodzona w Kruszewie Kobylinie 18.06.1820, 19/1820.

GĄSOWSKA Teofila Katarzyna, córka szlachetnie urodzonego Jana po Adamie lat 38 i Teresy Grochowskiej lat 27, urodzona w Kobylinie Borzymach 24.11.1820, 91/1820.

GRABOWSKA Franciszka, córka szlachetnego Jakuba po Franciszku lat 38 i Teresy Czajkowskiej lat 30, urodzona w Stypułkach Szymanach 06.11.1820, 80/1820.

GRABOWSKA Konstancja, córka szlachetnego Jakuba po Franciszku lat 38 i Teresy Czajkowskiej lat 30, urodzona w Stypułkach Szymanach 06.11.1820, 80/1820.

GRABOWSKI Władysław Piotr, syn szlachetnego Walentego po Stanisławie lat 23 i Katarzyny Kierzkowskiej lat 22, urodzony w Kierzkach 30.07.1820, 32/1820.

GRODZKA Teofila, córka szlachetnego Michała po Pawle lat 30 i Petroneli Wnorowskiej lat 18, urodzona w Wnorach Wypychach 27.08.1820, 46/1820.

IDZKOWSKA Julianna, córka szlachetnego Wawrzyńca po Janie lat 33 i Marianny Dąbrowskiej lat 40, urodzona w Kłoskach Świgoniach 25.02.1821, 136/1821.

IDZKOWSKI Franciszek, syn szlachetnego Jakuba po Franciszku lat 33 i Marianny Kropiwnickiej lat 25, urodzony w Kropiwnicy Raciborach 29.01.1821, 124/1821.

IDZKOWSKI Franciszek, syn szlachetnego Marcina po Jakubie lat 50 i Krystyny Garbowskiej lat 40, urodzony w Garbowie Starym 01.06.1820, 8/1820.

IDZKOWSKI Stanisław Kleofas, syn szlachetnie urodzonego Jakuba po Mateuszu lat 28 i Ewy Kobylińskiej lat 23, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 25.09.1820, 59/1820.

JAKUBCZYK Stanisław, syn włościanina Krzysztofa po Józefie lat 44 i szlachetnej Katarzyny Jaworowskiej lat 40, urodzony w Kobylinie Borzymach 09.04.1821, 155/1821.

JAMIOŁKOWSKA Jozefata, córka szlachetnego Jakuba po Stefanie lat 40 i Marianny Stypułkowskiej lat 30, urodzona w Stypułkach Giemzinie 17.03.1821, 149/1821.

JAWOROSKA Petronela, córka szlachetnego Macieja po Marcinie lat 39 i Rozalii Krzewskiej lat 31, urodzona w Zalesiu Łabęckim 31.05.1820, 7/1820.

KAPICA Amelia Honorata, córka szlachetnego Jana po Stanisławie lat 33 i Marianny Kapicy lat 40, urodzona w Milewie Żółtkach 05.06.1820, 12/1820.

KAPICA Sylwester, syn szlachetnego Franciszka po Macieju lat 40 i Anny Łapińskiej lat 24, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 01.01.1821, 113/1821.

KAPICA Wiktoria, córka szlachetnego Pawła po Walentym lat 53 i Franciszki Faszczewskiej lat 40, urodzona w Milewie Zabielnym 30.12.1820, 110/1820.

KIERZKOWSKA Julianna, córka szlachetnego Marcina po Janie lat 45 i Teresy Idzkowskiej lat 40, urodzona w Kurzynach 10.01.1821, 119/1821.

KIERZKOWSKI Mateusz, syn szlachetnego Jana po Walentym lat 43 i Katarzyny Roszkowskiej lat 32, urodzony w Kierzkach 20.09.1820, 54/1820.

KIERZKOWSKI Stanisław, syn szlachetnego Antoniego po Janie lat 32 i Konstancji Faszczewskiej lat 23, urodzony w Kierzkach 05.06.1820, 11/1820.

KOBYLIŃSKA Emilianna, córka szlachetnego Dominika po Franciszku lat 50 i Joanny Srzednickiej lat 45, urodzona w Kobylinie Cieszymach 12.03.1821, 146/1821.

KOBYLIŃSKA Franciszka Jadwiga, córka szlachetnego Jana po Tomaszu lat 24 i Apolonii Wojcikownej lat 17, urodzona w Kobylinie Borzymach 05.10.1820, 62/1820.

KOBYLIŃSKA Teofila Justyna, córka szlachetnego Tomasza po Józefie lat 41 i Apolonii Kurzyny lat 31, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 25.09.1820, 57/1820.

KOBYLIŃSKA Weronika, córka szlachetnego Adama po Wojciechu lat 27 i Marianny Rutkowskiej lat 30, urodzona w Kobylinie Latkach 11.04.1821, 157/1821.

KOBYLIŃSKI Dominik, syn szlachetnie urodzonego Franciszka po Walentym lat 53 i Jozefaty Faszczewskiej lat 29, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 02.08.1820, 33/1820.

KOCZEWSKA Franciszka, córka Sławetnego Romualda po Janie lat 28 i Salomei Rudnickiej lat 20, urodzona w Sikorach Pawłowiętach 04.10.1820, 61/1820.

KROPIWNICKA Urszula, córka szlachetnego Franciszka po Bernardzie lat 36 i Barbary Kropiwnickiej lat 28, urodzona w Kropiwnicy Gajkach 16.10.1820, 67/1820.

KROPIWNICKI Albin, syn szlachetnego Stanisława po Walentym lat 45 i Anieli Kropiwnickiej lat 30, urodzony w Frankach Dąbrowie 02.03.1821, 144/1821.

KRUSZEWSKA Petronela, córka szlachetnej Marianny, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 26.05.1820, 6/1820.

KRUSZEWSKI Józef, syn szlachetnego Kazimierza po Macieju lat 38 i Anieli Dobkowskiej lat 25, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 15.10.1820, 65/1820.

KULACZUK Marianna, córka włościanina Felicjana po Macieju lat 50 i Rozalii Jabłonowskiej lat 25, urodzona w Frankach Dąbrowie 09.12.1820, 97/1820.

KULIKOWSKA Anna, córka szlachetnego Wojciecha po Mateuszu lat 34 i Franciszki Jaworowskiej lat 27, urodzona w Kobylinie Kruszewie 18.06.1820, 20/1820.

KULIKOWSKA Konstancja, córka szlachetnego Antoniego po Stanisławie lat 26 i Elżbiety Garbowskiej lat 26, urodzona w Zalesiu Łabęckim 18.02.1821, 132/1821.

KURZYNA Julian, syn szlachetnego Jakuba po Fabianie lat 40 i Rozalii Kurzyny lat 31, urodzony w Kurzynach 19.11.1820, 87/1820.

KURZYNA Maciej, syn szlachetnego Pawła po Stanisławie lat 40 i Konegundy Krzewskiej lat 35, urodzony w Garbowie Starym 11.02.1821, 126/1821.

LEŚNIEWSKA Katarzyna, córka szlachetnie urodzonego Stanisława po Franciszku lat 37 i Jozefaty Sikorskiej lat 26, urodzona w Stypułkach Giemzinie 08.11.1820, 83/1820.

LEŚNIEWSKI Bartłomiej, syn szlachetnej Marianny lat 23, urodzony w Leśniewie Niedźwiedź 26.08.1820, 44/1820.

ŁAPIŃSKI Tomasz, syn szlachetnego Macieja po Szymonie lat 45 i Marianny Mojkowskiej lat 36, urodzony w Kropiwnicy Raciborach 18.12.1820, 102/1820.

MAKOWSKA Marianna, córka szlachetnego Antoniego po Stanisławie lat 50 i Katarzyny Dworakowskiej lat 30, urodzona w Makowie 16.08.1820, 38/1820.

MAKOWSKI Adam, syn szlachetnego Macieja po Macieju lat 37 i Elżbiety Pogorzelskiej lat 24, urodzony w Makowie 24.12.1820, 108/1820.

MAKOWSKI Idzi Józef Wojciech Feliks, syn szlachetnie urodzonego Teodora po Stanisławie lat 26 i Julianny Frankowskiej lat 21, urodzony w Makowie 01.09.1820, 48/1820.

MAKOWSKI Jan, syn szlachetnego Macieja po Macieju lat 37 i Elżbiety Pogorzelskiej lat 24, urodzony w Makowie 24.12.1820, 108/1820.

MAKOWSKI Wojciech, syn szlachetnego Jakuba po Zygmuncie lat 48 i Joanny Sikorskiej lat 40, urodzony w Makowie 08.04.1821, 156/1821.

MILEWSKA Apolonia, córka szlachetnie urodzonego Mikołaja po Wojciechu lat 33 i Franciszki Srzednickiej lat 30, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 07.07.1820, 23/1820.

MILEWSKI Jan, syn szlachetnego Stanisława po Franciszku lat 35 i Katarzyny Rogowskiej lat 21, urodzony w Kapicach Jasiewiźnie 29.07.1820, 30/1820.

MOJKOWSKI Julian, syn szlachetnie urodzonego Ignacego po Stanisławie lat 27 i Magdaleny Żajkowskiej lat 37, urodzony w Mojkach 17.02.1821, 133/1821.

MOJKOWSKI Kazimierz, syn szlachetnego Ignacego po Wojciechu lat 53 i Klary Idzkowskiej lat 48, urodzony w Mojkach 28.02.1821, 138/1821.

MOJKOWSKI Stanisław Antoni, syn szlachetnego Antoniego po Stanisławie lat 42 i Anieli Wnorowskiej lat 29, urodzony w Mojkach 15.01.1821, 120/1821.

NIECIECKA Ewa, córka szlachetnego Wilhelma po Zygmuncie lat 53 i Marianny Kapicy lat 38, urodzona w Kapicach Lipnikach 25.12.1820, 107/1820.

NIECIECKA Helena Joanna, córka szlachetnie urodzonego Jana lat 46 i Katarzyny Babińskiej lat 40, urodzona w Kapicach Lipnikach 19.05.1820, 4/1820.

NIECIECKA Teofila, córka szlachetnego Adama po Dominiku lat 45 i Wiktorii Ciborowskiej lat 30, urodzona w Milewie Zabielnym 01.03.1821, 142/1821.

NIECIECKI Feliks Tomasz, syn szlachetnego Macieja po Michale lat 30 i Weroniki Gąsowskiej lat 22, urodzony w Kobylinie Kruszewie 17.12.1820, 101/1820.

OGIŃSKA Franciszka, córka włościanina Bernarda po Szymonie lat 36 i Anny Kruszewskiej lat 32, urodzona w Kierzkach 19.10.1820, 70/1820.

PERKOWSKA Aniela, córka szlachetnie urodzonego Wojciecha po Marcinie lat 34 i Marianny Dąbrowskiej lat 36, urodzona w Wnorach Starych 09.12.1820, 98/1820.

PERKOWSKA Eufrozyna Marianna, córka szlachetnie urodzonego Andrzeja po Fabianie lat 38 i Franciszki Targońskiej lat 25, urodzona w Kobylinie Kruszewie 31.08.1820, 49/1820.

PERKOWSKI Tomasz, syn szlachetnego Klemensa po Jakubie lat 20 i Klary Wnorowskiej lat 24, urodzony w Wnorach Starych 20.12.1820, 104/1820.

PISZCZATOWSKA Magdalena, córka szlachetnego Józefa po Piotrze lat 52 i Katarzyny Maleszewskiej lat 32, urodzona w Piszczatach Kończanach 25.05.1820, 5/1820.

PISZCZATOWSKA Marianna, córka szlachetnie urodzonego Jana po Kazimierzu lat 30 i Petroneli Rosochackiej lat 23, urodzona w Wnorach Kuzelach 12.02.1821, 128/1821.

PISZCZATOWSKA Marianna, córka szlachetnie urodzonego Jana po Marcinie lat 42 i Elżbiety Roszkowskiej lat 32, urodzona w Piszczatach Kończanach 12.11.1820, 82/1820.

POGORZELSKA Emilianna, córka szlachetnego Antoniego po Stanisławie lat 30 i Rozalii Dańkowskiej lat 25, urodzona w Sikorach Wojciechowiętach 03.11.1820, 78/1820.

POGORZELSKA Julianna, córka szlachetnego Wiktora po Mateuszu lat 65 i Marianny Pogorzelskiej lat 45, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 28.02.1821, 141/1821.

POGORZELSKI Dominik, syn szlachetnego Tomasza po Sebastianie lat 46 i Marianny Dobkowskiej lat 40, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 10.08.1820, 35/1820.

POGORZELSKI Feliks, syn szlachetnego Bernarda po Macieju lat 35 i Marianny Dąbrowskiej lat 30, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 17.10.1820, 71/1820.

POGORZELSKI Jan, syn szlachetnego Piotra po Krzysztofie lat 51 i Marianny Sikorskiej lat 35, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 21.10.1820, 69/1820.

POGORZELSKI Mateusz, syn szlachetnego Jana po Józefie lat 53 i Jozefaty Godlewskiej lat 41, urodzony w Kobylinie Kruszewie 18.09.1820, 53/1820.

RAPCZEŃSKA Weronika, córka włościanina Józefa po Michale lat 40 i Eleonory Krzewskiej lat 35, urodzona w Wnorach Wandach 06.08.1830, 34/1820.

ROSOCHACKI Marcin, syn szlachetnego Andrzeja po Józefie lat 36 i Rozalii Wnorowskiej lat 26, urodzony w Wnorach Wypychach 06.11.1820, 79/1820.

ROSZKOWSKA Franciszka, córka Gaspera po Piotrze lat 27 i Rozalii Choińskiej lat 26, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 23.09.1820, 56/1820.

ROSZKOWSKA Julianna, córka szlachetnego Wawrzyńca po Augustynie lat 37 i Marianny Kropiwnickiej lat 26, urodzona w Kropiwnicy Gajkach 13.02.1821, 129/1821.

SIKORSKA Julianna, córka szlachetnego Józefa po Janie lat 26 i Marianny Kapicy lat 27, urodzona w Milewie Zabielnym 14.03.1821, 147/1821.

SIKORSKA Julianna, córka szlachetnego Pawła lat 28 i Urszuli Sikorskiej lat 23, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 17.04.1821, 160/1821.

SIKORSKA Marcjanna, córka szlachetnie urodzonego Michała po Mikołaju lat 31 i Antoniny Stypułkowskiej lat 31, urodzona w Piszczatach Kończanach 16.07.1820, 26/1820.

SIKORSKI Antoni, syn szlachetnego Marcina po Macieju lat 38 i Julianny Frankowskiej lat 30, urodzony w Kobylinie Latkach 04.06.1820, 10/1820.

SIKORSKI Antoni, syn szlachetnego Piotra po Jakubie lat 40 i Jozefaty Ciborowskiej lat 40, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 08.06.1820, 15/1820.

SIKORSKI Julian, syn  szlachetnego Stanisława po Antonim lat 29 i Franciszki Pogorzelskiej lat 28, urodzony w Milewie Zabielnym 01.03.1821, 139/1821.

SIKORSKI Wojciech, syn szlachetnie urodzonego Leonarda po Wojciechu lat 31 i Franciszki Piekutowskiej lat 20, urodzony w Sikorach Pawłowiętach 23.08.1820, 41/1820.

SOBOLEWSKA Julianna, córka włościanki Ewy lat 40, urodzona w Kurzynach 28.02.1821, 140/1821.

SRZEDNICKI Julian, syn szlachetnego Jana po Marcinie lat 40 i Anieli Dąbrowskiej lat 34, urodzony w Kobylinie Latkach 02.01.1821, 116/1821.

SRZEDNICKI Tomasz, syn szlachetnego Franciszka po Kazimierzu lat 26 i Anieli Makowskiej lat 24, urodzony w Kobylinie Latkach 22.02.1821, 135/1821.

STYPUŁKOWSKA Anna, córka szlachetnie urodzonego Krzysztofa po Mateuszu lat 37 i Marianny Kruszewskiej lat 25, urodzona w Leśniewie Niedźwiedź 09.07.1820, 24/1820.

STYPUŁKOWSKA Ludwika, córka szlachetnego Łukasza po Józefie lat 28 i Joanny Stypułkowskiej lat 25, urodzona w Stypułkach Swięchach 19.08.1820, 40/1820.

STYPUŁKOWSKA Weronika, córka szlachetnego Tadeusza po Adamie lat 33 i Marianny Targońskiej lat 22, urodzona w Stypułkach Święchach 22.09.1820, 60/1820.

STYPUŁKOWSKI Andrzej, syn  szlachetnego Mateusza po Marcinie lat 50 i Anastazji Stypułkowskiej lat 45, urodzony w Stypułkach Giemzinie 03.02.1821, 125/1821.

STYPUŁKOWSKI Feliks, syn szlachetnie urodzonego Mateusza po Adamie lat 36 i Marianny Garbowskiej lat 33, urodzony w Stypułkach Święchach 09.09.1820, 51/1820.

STYPUŁKOWSKI Jakub, syn szlachetnie urodzonego Łukasza po Macieju lat 28 i Katarzyny Piszczatowskiej lat 26, urodzony w Stypułkach Święchach 25.07.1820, 29/1820.

STYPUŁKOWSKI Łukasz, syn szlachetnego Bartłomieja po Stanisławie lat 56 i Katarzyny Sikorskiej lat 40, urodzony w Stypułkach Szymanach 15.10.1820, 66/1820.

STYPUŁKOWSKI Mateusz, syn szlachetnego Jakuba po Macieju lat 38 i Franciszki Wnorowskiej lat 32, urodzony w Stypułkach Giemzinie 15.02.1821, 131/1821.

STYPUŁKOWSKI Stanisław, syn szlachetnego Franciszka po Macieju lat 48 i Marianny Dobkowskiej lat 34, urodzony w Stypułkach Szymanach 26.10.1820, 73/1820.

STYPUŁKOWSKI Szymon, syn szlachetnego Grzegorza po Antonim lat 40 i Marianny Piszczatowskiej lat 30, urodzony w Stypułkach Święchach 01.01.1821, 114/1821.

STYPUŁKOWSKI Tomasz, syn szlachetnego Jana po Konstantym lat 25 i Franciszki Kobylińskiej lat 24, urodzony w Stypułkach Szymanach 08.12.1820, 96/1820.

SZLESZYŃSKA Wiktoria, córka szlachetnego Jacentego po Antonim lat 40 i Marianny Kuleszy lat 38, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 28.12.1820, 109/1820.

ŚLIWOWSKI Łukasz, syn szlachetnego Rocha po Wojciechu lat 34 i Konegundy Wnorowskiej lat 24, urodzony w Wnorach Starych 18.10.1820, 68/1820.

ŚLIWOWSKI Wincenty, syn szlachetnej Weroniki lat 20, urodzony w Garbowie Nowym 09.01.1821, 118/1821.

TARGOŃSKA Julianna, córka szlachetnego Gaspera po Leonie lat 31 i Franciszki Ciborowskiej lat 30, urodzona w Sikorach Bartyczkach 22.09.1820, 55/1820.

TARGOŃSKA Marianna, córka szlachetnego Sylwestra po Janie lat 44 i Antoniny Sikorskiej lat 32, urodzona w Sikorach Wojciechowiętach 23.08.1820, 43/1820.

TRUSKOLASKA Marianna, córka szlachetnego Antoniego po Ludwiku lat 30 i Joanny Kobylińskiej lat 33, urodzona w Kurzynach 08.11.1820, 81/1820.

UŚCIŁOWICZ Anna, córka sławetnego Piotra po Rochu lat 26 i Rozalii Tapskiej lat 17, urodzona w Stypułkach Szymanach 02.05.1820, 1/1820.

WNORCZUK Stanisław Jan, syn włościanina Andrzeja lat 45 i Teresy Senkownej lat 30, urodzony w Kobylinie Latkach 08.05.1820, 2/1820.

WNOROWSKA Elżbieta, córka szlachetnego Marcina po Stanisławie lat 40 i Anieli Wnorowskiej lat 23, urodzona w Wnorach Wypychach 08.07.1820, 21/1820.

WNOROWSKA Jozefata, córka szlachetnego Hipolita po Janie lat 42 i Bogumiły Stypułkowskiej lat 46, urodzona w Wnorach Starych 03.04.1821, 153/1821.

WNOROWSKA Konstancja, córka szlachetnego Antoniego po Marcinie lat 34 i Marianny Piszczatowskiej lat 23, urodzona w Wnorach Wandach 19.04.1821, 161/1821.

WNOROWSKA Marianna, córka szlachetnie urodzonego Karola po Michale lat 24 i Małgorzaty Raciborskiej lat 24, urodzona w Wnorach Wypychach 13.11.1820, 84/1820.

WNOROWSKA Marianna Urszula, córka szlachetnie urodzonego Jana po Janie lat 43 i Łucji lat 34, urodzona w Wnorach Wypychach 21.11.1820, 88/1820.

WNOROWSKA Paulina Katarzyna, córka szlachetnego Grzegorza po Janie lat 40 i Heleny Śliwowskiej lat 36, urodzona w Wnorach Starych 19.03.1821, 150/1821.

WNOROWSKA Teofila, córka szlachetnego Józefa po Ignacym lat 40 i Franciszki Faszczewskiej lat 36, urodzona w Wnorach Starych 13.04.1821, 158/1821.

WNOROWSKA Weronika, córka szlachetnego Aleksandra po Jakubie lat 30 i Marianny Wnorowskiej lat 28, urodzona w Wnorach Kuzelach 03.01.1820, 115/1820.

WNOROWSKA Weronika, córka szlachetnego Stanisława po Stefanie lat 40 i Marianny Grodzkiej lat 40, urodzona w Wnorach Starych 19.08.1820, 39/1820.

WNOROWSKI Antoni, syn szlachetnego Szymona po Janie lat 59 i Franciszki Wnorowskiej lat 35, urodzony w Wnorach Kuzelach 02.06.1820, 9/1820.

WNOROWSKI Bernard, syn szlachetnego Adama po Stanisławie lat 33 i Katarzyny Leśniewskiej lat 29, urodzony w Wnorach Wandach 16.08.1830, 37/1820.

WNOROWSKI Franciszek, syn szlachetnego Andrzeja po Tomaszu lat 26 i Anieli Świętkowskiej lat 26, urodzony w Wnorach Kuzelach 28.11.1820, 93/1820.

WNOROWSKI Józef, syn szlachetnego Ignacego po Mikołaju lat 22 i Marianny Wnorowskiej lat 24, urodzony w Wnorach Wypychach 06.09.1820, 50/1820.

WNOROWSKI Onufry, syn szlachetnie urodzonego Ignacego po Janie lat 30 i Franciszki Truskolaskiej lat 25, urodzony w Wnorach Kuzelach 14.12.1820, 99/1820.

WNOROWSKI Stanisław Leopold, syn szlachetnie urodzonego Jana po Wojciechu lat 37 i Franciszki Wnorowskiej lat 32, urodzony w Wnorach Starych 13.11.1820, 85/1820.

WNOROWSKI Szymon, syn szlachetnego Jana po Wojciechu lat 34 i Marianny Piszczatowskiej lat 30, urodzony w Wnorach Starych 01.01.1821, 111/1821.

WNOROWSKI Szymon, syn szlachetnego Łukasza po Pawle lat 50 i Magdaleny Kuleszy lat 40, urodzony w Wnorach Wypychach 04.01.1821, 117/1821.

WNOROWSKI Walenty, syn szlachetnego Franciszka po Antonim lat 30 i Franciszki Zaleskiej lat 22, urodzony w Wnorach Kuzelach 14.02.1821, 130/1821.

WNOROWSKI Wincenty, syn szlachetnie urodzonego Jana po Ignacym lat 38 i Konstancji Leśniewskiej lat 27, urodzony w Wnorach Starych 13.07.1820, 25/1820.

WYSZYŃSKI Antoni, syn włościanina Stanisława po Wojciechu lat 35 i Rozalii Chomińskiej lat 30, urodzony w Kobylinie Kruszewie 12.06.1820, 17/1820.

ZAJKOWSKA Marianna, córka szlachetnego Adama po Bartłomieju lat 39 i Agnieszki Tyborowskiej lat 39, urodzona w Garbowie Nowym 21.11.1820, 90/1820.

ZALESKA Franciszka, córka szlachetnego Tomasza po Janie lat 40 i Marianny Idzkowskiej lat 40, urodzona w Stypułkach Szymanach 29.11.1820, 94/1820.

ZALESKA Konegunda, córka szlachetnego Jakuba po Janie lat 30 i Katarzyny lat 29, urodzona w Sikorach Janowiętach 02.03.1821, 143/1821.

ZALESKA Marcjanna, córka szlachetnie urodzonego Krzysztofa po Adamie lat 36 i Elżbiety Konopki lat 36, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 31.10.1820, 75/1820.

ZALESKA Marianna, córka szlachetnego Jakuba po Adamie lat 34 i Agnieszki Zaleskiej lat 23, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 31.08.1820, 47/1820.

ZALESKI Aleksander Paweł, syn szlachetnego Jana po Pawle lat 47 i Anieli Grabowskiej lat 23, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 26.03.1821, 152/1821.

ZALESKI Jan, syn szlachetnego Tomasza po Wojciechu lat 46 i Jozefaty Kropiewnickiej lat 35, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 20.12.1820, 105/1820.

ZALESKI Józef, syn szlachetnego Mikołaja po Józefie lat 57 i Marianny Kłoskowskiej lat 36, urodzony w Sikorach Janowiętach 26.11.1820, 92/1820.

ZALESKI Józef, syn szlachetnego ? po Wawrzyńcu lat 38 i Małgorzaty Kłoskowskiej lat 40, urodzony w Stypułkach Szymanach 17.03.1821, 148/1821.

ZALESKI Krzysztof, syn szlachetnego Ignacego po Leonie lat 57 i Katarzyny Zaleskiej lat 40, urodzony w Sikorach Janowiętach 14.09.1820, 52/1820.

ZALESKI Tadeusz, syn szlachetnego Stanisława po Macieju lat 60 i Elżbiety Wnorowskiej lat 30, urodzony w Stypułkach Szymanach 20.10.1820, 72/1820.


 
Naszą witrynę przegląda teraz 167 gości