ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks urodzeń parafia Kobylin 1819 - 1820

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1819 - 1820

ANTONOWICZ Marcjanna, córka szlachetnego Jana po Józefie lat 30 i Joanny Konopki lat 19, urodzona w Sikorach Pawłowiętach 08.11.1819, 90/1819.

BABIŃSKA Eleonora, córka szlachetnego Grzegorza po Stanisławie lat 32 i Marianny Pogorzelskiej lat 20, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 21.02.1820, 147/1820.

BABIŃSKA Marianna, córka szlachetnego Ludwika po Macieju lat 38 i Franciszki Maciorkowskiej lat 30, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 10.10.1819, 69/1819.

CIBOROWSKA Joanna, córka szlachetnego Pawła po Mateuszu lat 55 i Heleny Ożarowskiej lat 38, urodzona w Sikorach Bartkowiętach 16.05.1819, 6/1819.

CIBOROWSKI Tomasz, syn szlachetnego Jana po Józefie lat 37 i Konstancji Niecieckiej lat 36, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 07.03.1820, 157/1820.

CZAJKOWSKA Marcjanna, córka szlachetnie urodzonego Fabiana po Janie lat 39 i Franciszki Wnorowskiej lat 39, urodzona w Wnorach Starych 09.11.1819, 92/1819.

CZAJKOWSKA Marianna, córka szlachetnego Adama po Antonim lat 26 i Marianny Grabowskiej lat 23, urodzona w Kobylinie Kruszewie 08.12.1819, 110/1819.

CZAJKOWSKA Marianna, córka szlachetnego Ignacego po Tadeuszu lat 30 i Anieli Czajkowskiej lat 30, urodzona w Czajkach 04.12.1819, 107/1819.

CZAJKOWSKA Marianna, córka szlachetnego Jakuba lat 44 i Marianny Krajewskiej lat 35, urodzona w Kapicach Jasiewiźnie 26.07.1819, 38/1819.

CZAJKOWSKI Apolinary, syn szlachetnego Antoniego po Franciszku lat 30 i Franciszki Rzący lat 25, urodzony w Czajkach 28.07.1819, 39/1819.

CZAJKOWSKI Feliks, syn szlachetnego Marcina po Walerianie lat 50 i Krystyny Garbowskiej lat 40, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 06.09.1819, 57/1819.

CZAJKOWSKI Jakub Apolinary, syn szlachetnie urodzonego Wilhelma po Franciszku lat 40 i Franciszki Krassowskiej lat 27, urodzony w Czajkach 22.07.1819, 34/1819.

CZAJKOWSKI Mikołaj, syn szlachetnego Wojciecha po Bartłomieju lat 37 i Anny Frankowskiej lat 33, urodzony w Wnorach Starych 06.12.1819, 108/1819.

DANKOWSKA Agnieszka, córka szlachetnego Jana po Macieju lat 26 i Eleonory Idzkowskiej lat 25, urodzona w Kobylinie Cieszymach 21.01.1820, 128/1820.

DAŃKOWSKA Anna, córka szlachetnego Stefana po Tomaszu lat 36 i Marianny Perkowskiej lat 36, urodzona w Kapicach Starych 04.07.1819, 24/1819.

DAŃKOWSKI Andrzej, syn szlachetnego Stanisława po Mikołaju lat 46 i Ewy Sikorskiej lat 30, urodzony w Kobylinie Cieszymach 24.11.1819, 101/1819.

DAŃKOWSKI Feliks, syn szlachetnego Ignacego po Michale lat 35 i Jozefaty Kurzyny lat 32, urodzony w Kobylinie Cieszymach 05.09.1819, 55/1819.

DĄBROWSKA Eleonora, córka szlachetnego Antoniego po Benedykcie lat 30 i Franciszki Dańkowskiej lat 35, urodzona w Kapicach Starych 20.02.1820, 143/1820.

DĄBROWSKA Katarzyna, córka szlachetnego Macieja po Wojciechu lat 37 i Rozalii Frankowskiej lat 30, urodzona w Wnorach Wandach 21.10.1819, 79/1819.

DOBKOWSKA Konstancja, córka szlachetnie urodzonego Mikołaja po Franciszku lat 28 i Marianny Frankowskiej lat 25, urodzona w Stypułkach Szymanach 14.11.1819, 94/1819.

DOŁKOWSKA Agnieszka, córka włościanina Wojciecha po Józefie lat 36 i Antoniny Sitowiczownej lat 29, urodzona w Kobylinie Borzymach 14.01.1820, 126/1820.

DRĄGOWSKA Teofila, córka szlachetnego Wojciecha po Józefie lat 26 i Wilimy Łaskiej lat 28, urodzona w Kobylinie Łatkach 02.09.1819, 53/1819.

DRĄGOWSKI Ignacy, syn szlachetnego Nikodema po Antonim lat 45 i Apolonii Perkowskiej lat 46, urodzony w Kobylinie Latkach 30.01.1820, 132/1820.

FASZCZEWSKI Andrzej, syn szlachetnego Szymona lat 30 i Katarzyny Kurzyny lat 25, urodzony w Kierzkach 02.02.1820, 135/1820.

FRANKOWSKA Anastazja, córka szlachetnego Jana po Jakubie lat 40 i Agnieszki Zaleskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 12.04.1820, 171/1820.

FRANKOWSKA Franciszka, córka szlachetnego Rafała po Adamie lat 50 i Marianny Pogorzelskiej lat 36, urodzona w Frankach Piaskach 02.11.1819, 84/1819.

FRANKOWSKA Julianna, córka szlachetnego Wojciecha po Florianie lat 41 i Joanny Garbowskiej lat 30, urodzona w Frankach Piaskach 17.04.1820, 175/1820.

FRANKOWSKA Julianna Konstancja, córka szlachetnego Bonawentury po Augustynie lat 24 i Ewy Łapińskiej lat 24, urodzona w Kobylinie Borzymach 11.05.1819, 2/1819.

FRANKOWSKA Teofila, córka szlachetnego Andrzeja po Jakubie lat 40 i Anieli Dobkowskiej lat 30, urodzona w Frankach Piaskach 03.06.1819, 10/1819.

FRANKOWSKA Weronika, córka szlachetnego Antoniego po Marcinie lat 28 i Krystyny Faszczewskiej lat 27, urodzona w Frankach Piaskach 19.07.1819, 30/1819.

FRANKOWSKI Julian, syn szlachetnego Bonawentury po Augustynie lat 25 i Ewy lat 25, urodzony w Kobylinie Borzymach 11.04.1820, 170/1820.

GARBOWSKA Jozefata, córka szlachetnego Pawła po Krzysztofie lat 45 i Barbary Sikorskiej lat 30, urodzona w Sikorach Janowiętach 01.07.1819, 22/1819.

GARBOWSKA Konstancja, córka szlachetnego Kazimierza po Wojciechu lat 45 i Jozefaty Piszczatowskiej lat 27, urodzona w Garbowie Nowym 07.10.1819, 68/1819.

GARBOWSKI Julian, syn szlachetnego Jana po Stanisławie lat 30 i Marianny Targońskiej lat 20, urodzony w Garbowie Starym 13.02.1820, 139/1820.

GARBOWSKI Szymon Ludwik, syn szlachetnego Stanisława po Ludwiku lat 55 i Konstancji Zaleskiej lat 27, urodzony w Garbowie Nowym 27.10.1819, 83/1819.

GARBOWSKI Wiktory, syn szlachetnego Wawrzyńca po Marcinie lat 42 i Katarzyny Zaleskiej lat 30, urodzony w Garbowie Nowym 10.12.1819, 114/1819.

GĄSOWSKA Teofila Marcela, córka szlachetnego Antoniego po Janie lat 50 i Marianny Stypułkowskiej lat 35, urodzona w Kobylinie Kruszewie 23.02.1820, 150/1820.

GÓRSKI Mateusz, syn szlachetnego Antoniego po Tomaszu lat 34 i Katarzyny Żędzian lat 38, urodzony w Milewie Leśnym 21.08.1819, 50/1819.

GRABOWSKA Julianna Franciszka, córka szlachetnego Adama po Stanisławie lat 30 i Franciszki lat 25, urodzona w Stypułkach Święchach 30.11.1819, 104/1819.

GRABOWSKI Jan, syn szlachetnego Antoniego po Pawle lat 39 i Eleonory Mojkowskiej lat 25, urodzony w Kierzkach 16.05.1819, 4/1819.

GRABOWSKI Marcin, syn szlachetnej Konstancji lat 30, urodzony w Kobylinie Kruszewie 08.11.1819, 89/1819.

GROCHOWSKA Katarzyna, córka szlachetnego Jozefata po Pawle lat 32 i Domiceli Kropiwnickiej lat 25, urodzona w Frankach Dąbrowie 07.11.1819, 96/1819.

GRODZKA Aleksandra, córka szlachetnego Pawła po Andrzeju lat 40 i Franciszki Raciborskiej lat 30, urodzona w Wnorach Wypychach 07.02.1820, 137/1820.

GRODZKI Wincenty, syn szlachetnego Tomasza po Antonim lat 40 i Marianny lat 40, urodzony w Wnorach Starych 03.04.1820, 167/1820.

GRODZKI Wojciech, syn szlachetnego Szymona po Marcinie lat 28 i Rozalii Rzońcy lat 40, urodzony w Piszczatach Kończanach 18.04.1820, 173/1820.

JAKUPCZYK Anna, córka włościanina Krzysztofa po Józefie lat 42 i Katarzyny Jaworowskiej lat 32, urodzona w Kobylinie Borzymach 23.07.1819, 33/1819.

JAWOROWSKI Jakub, syn szlachetnego Tomasza po Pawle lat 30 i Petroneli Kulikowskiej lat 44, urodzony w Zalesiu Łabęckim 25.07.1819, 35/1819.

KALINOWSKI Jan, syn szlachetnej Marianny lat 38, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 12.04.1820, 169/1820.

KAPICA Andrzej, syn szlachetnego Dominika po Marcinie lat 40 i Jozefaty Stypułkowskiej lat 30, urodzony w Kapicach Lipnikach 23.11.1819, 100/1819.

KAPICA Bibianna, córka szlachetnego Marcina po Antonim lat 44 i Franciszki Rogowskiej lat 24, urodzona w Milewie Zabielnym 23.09.1819, 62/1819.

KAPICA Józef Aleksander, syn szlachetnego Adama po Janie lat 22 i Konstancji Zambrzyckiej lat 18, urodzony w Milewie Solkach 20.11.1819, 102/1819.

KAPICA Julian, syn szlachetnego Kazimierza po Stanisławie lat 40 i Marianny Garbowskiej lat 37, urodzony w Milewie Zabielnym 02.11.1819, 86/1819.

KAPICA Marianna, córka szlachetnego Franciszka po Marcinie lat 36 i Anny Łopińskiej lat 23, urodzona w Kropiwnicy Raciborach 17.07.1819, 31/1819.

KAPICA Marianna, córka szlachetnego Walentego po Kazimierzu lat 31 i Marianny Kapicy lat 28, urodzona w Kapicach Starych 05.09.1819, 54/1819.

KOBYLIŃSKA Krystyna, córka szlachetnie urodzonego Stanisława po Franciszku lat 50 i Antoniny Wnorowskiej lat 40, urodzona w Garbowie Nowym 13.10.1819, 74/1819.

KOBYLIŃSKI Jan, syn sławetnego Alojzego po Mikołaju lat 21 i Ewy Jankowskiej lat 19, urodzony w Garbowie Nowym 13.12.1819, 116/1819.

KOBYLIŃSKI Mikołaj, syn szlachetnego Jana po Wojciechu lat 64 i Marianny Konopki lat 40, urodzony w Kobylinie Latkach 08.12.1819, 112/1819.

KOBYLIŃSKI Romuald Joachim, syn szlachetnie urodzonego Jana po Franciszku lat 40 i Apolonii Roszkowskiej lat 34, urodzony w Garbowie Nowym 14.09.1819, 59/1819.

KOŁACZYŃSKI Maciej, syn sławetnego Jana po Janie lat 55 i Eleonory Grochowskiej lat 30, urodzony w Frankach Dąbrowie 13.02.1820, 138/1820.

KOWALEWSKA Jadwiga Teresa, córka sławetnego Stanisława po Janie lat 41 i Wiktorii Biernackiej lat 23, urodzona w Kobylinie Borzymach 14.10.1819, 78/1819.

KOZACZUK Ewa, córka włościanina Dionizego po Macieju lat 29 i Marianny Maciejczuk lat 40, urodzona w Kobylinie Borzymach 24.12.1819, 120/1819.

KROPIEWNICKA Agata, córka szlachetnego Jana po Pawle lat 35 i Katarzyny Roskoskowskiej lat 35, urodzona w Kropiewnicy Kiernoskach 23.01.1820, 129/1820.

KROPIEWNICKA Julianna, córka szlachetnego Macieja po Janie lat 53, przydomek Symurło i Teresy Frankowskiej lat 39, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 25.10.1819, 82/1819.

KROPIEWNICKA Łucja, córka szlachetnego Wincentego po Walentym lat 25 i Marianny Idzkowskiej lat 20, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 11.12.1819, 115/1819.

KROPIEWNICKA Paulina Petronela, córka szlachetnego Benedykta po Szymonie lat 48 i Marianny Roszkowskiej lat 38, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 29.06.1819, 20/1819.

KROPIEWNICKI Franciszek Stanisław, syn szlachetnego Dionizego po Wacławie lat 32 i Łucji Kapicy lat 29, urodzony w Kapicach Starych 11.10.1819, 70/1819.

KROPIWNICKA Anna, córka szlachetnego Piotra po Tomaszu lat 62 i Magdaleny Kropiwnickiej lat 31, urodzona w Frankach Dąbrowie 06.09.1819, 56/1819.

KROPIWNICKA Franciszka Marta, córka szlachetnego Jana po Pawle lat 40 i Brygidy Płońskiej lat 30, urodzona w Kropiwnicy Gajkach 05.04.1820, 168/1820.

KROPIWNICKA Łucja, córka szlachetnego Tadeusza po Michale lat 53 i Jozefaty Wnorowskiej lat 35, urodzona w Kropiwnicy Gajkach 28.05.1819, 8/1819.

KROPIWNICKA Teofila, córka szlachetnego Kazimierza po Szymonie lat 37 i Franciszki Zaleskiej lat 26, urodzona w Kropiwnicy Gajkach 25.03.1820, 164/1820.

KRUSZEWSKI Jakub, syn szlachetnego Mateusza po Idzim lat 26 i Anieli Kosakowskiej lat 27, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 26.07.1819, 37/1819.

KRUSZEWSKI Stanisław Izydor, syn Wielmożnego Rafała po Janie, Komornika Powiatu Tykocińskiego lat 32 i Franciszki lat 22, urodzony w Makowie 16.04.1820, 172/1820.

KULESZA Wincenty Leopold, syn szlachetnie urodzonego Michała po Szczęsnym lat 23 i Weroniki Wnorowskiej lat 16, urodzony w Garbowie Nowym 13.12.1819, 117/1819.

KULIKOWSKA Jozefata Gertruda, córka szlachetnego Ignacego po Jakubie lat 27 i Klary Zambrzyckiej lat 27, urodzona w Zalesiu Łabęckim 16.03.1820, 159/1820.

KURZYNA Julian, syn szlachetnego Stanisława po Szymonie lat 63 i Anny Kurzyny lat 34, urodzony w Garbowie Starym 25.03.1820, 165/1820.

KURZYNA Marianna, córka szlachetnego Wilhelma po Janie lat 28 i Konegondy Frankowskiej lat 27, urodzona w Kurzynach 01.08.1819, 42/1819.

KURZYNA Wawrzyniec, syn szlachetnego Józefa po Mateuszu lat 30 i Apolonii Piszczatowskiej lat 29, urodzony w Garbowie Starym 06.08.1819, 44/1819.

LEŚNIEWSKI Franciszek, syn szlachetnego Wojciecha po Krzysztofie lat 42 i Marianny Kropiwnickiej lat 30, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 26.09.1819, 63/1819.

LEŚNIEWSKI Mikołaj, syn szlachetnie urodzonego Marcina po Walentym lat 36 i Łucji Kruszewskiej lat 27, urodzony w Leśniewie Niedźwiedź 17.11.1819, 97/1819.

MAKOWIECKI Maciej, syn włościanina Michała lat 50 i Małgorzaty Moruszewskiej lat 34, urodzony w Piszczatach Kończanach 19.02.1820, 145/1820.

MAKOWSKA Antonina, córka szlachetnego Marcina po Macieju lat 38 i Elżbiety Pogorzelskiej lat 23, urodzona w Makowie 14.06.1819, 15/1819.

MAKOWSKA Antonina, córka szlachetnego Mateusza po Andrzeju lat 40 i Marianny Garbowskiej lat 30, urodzona w Sikorach Wojciechowiętach 02.06.1819, 12/1819.

MAKOWSKA Elżbieta, córka szlachetnie urodzonego Leona po Stanisławie lat 35 i Anieli Garbowskiej lat 36, urodzona w Makowie 01.11.1819, 85/1819.

MAKOWSKA Katarzyna, córka szlachetnego Jakuba po Zygmuncie lat 45 i Joanny Sikorskiej lat 39, urodzona w Makowie 13.10.1819, 73/1819.

MAKOWSKI Franciszek, syn szlachetnego Ignacego po Tomaszu lat 36 i Tekli Śliwowskiej lat 18, urodzony w Makowie 02.10.1819, 76/1819.

MAKOWSKI Konstanty, syn szlachetnie urodzonego Krzysztofa po Wojciechu lat 55 i Marianny Kruszewskiej lat 40, urodzony w Makowie 11.10.1819, 75/1819.

MAKOWSKI Tomasz Jan, syn szlachetnego Piotra po Zygmuncie lat 49 i Marianny Makowskiej lat 38, urodzony w Makowie 09.03.1820, 158/1820

MARIAŃSKA Ewa, córka szlachetnego Stefana lat 31 i Marianny Bagińskiej lat 26, urodzona w Frankach Piaskach 03.01.1820, 124/1820.

MĘŻYŃSKI Józef, syn szlachetnego Piotra po Antonim lat 25 i Anieli Krzewskiej lat 26, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 17.03.1820, 160/1820.

MIESZCZANINA Anna, córka sławetnego Stefana po Tomaszu lat 37 i Teresy Klimowiczewnej lat 27, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 07.07.1819, 27/1819.

MILEWSKI Stanisław Jan, syn szlachetnego Andrzeja po Franciszku lat 36 i Moniki Czajkowskiej lat 36, urodzony w Milewie Leśnym 30.04.1820, 178/1820.

MOJKOWSKA Karolina Weronika, córka szlachetnie urodzonego Stanisława po Stanisławie lat 22 i Marianny Stypułkowskiej lat 23, urodzona w Mojkach 03.11.1819, 87/1819.

MOJKOWSKA Krystyna Anna, córka szlachetnego Gabriela po Janie lat 30 i Angeli Piszczatowskiej lat 20, urodzona w Wnorach Starych 30.04.1819, 1/1819.

MOJKOWSKA Marianna, córka szlachetnego Ignacego po Stanisławie lat 25 i Magdaleny Zajkowskiej lat 36, urodzona w Wnorach Wandach 23.05.1819, 7/1819.

OMANOWSKA Anna, córka włościanina Wawrzyńca po Macieju lat 28 i Agnieszki Balikownej lat 20, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 13.05.1819, 29/1819.

ORŁOWSKI Mateusz, syn włościanina Mikołaja po Andrzeju lat 40 i Agnieszki Fiotownej lat 30, urodzony w Kobylinie Kruszewie 16.09.1819, 60/1819.

OSOWSKA Katarzyna, córka włościanina Wojciecha po Gasprze lat 40 i Krystyny Jarackownej lat 40, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 05.08.1819, 43/1819.

PERKOWSKA Ludwika Marianna, córka szlachetnego Pawła po Antonim lat 37 i Wiktorii Targońskiej lat 37, urodzona w Kapicach Starych 24.03.1820, 162/1820.

PISZCZATOWSKA Katarzyna, córka szlachetnego Kazimierza po Szymonie lat 40 i Rozalii Zaleskiej lat 26, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 20.11.1819, 99/1819.

PISZCZATOWSKA Marianna, córka szlachetnego Pawła lat 36 i Anny Kłoskoskiej lat 22, urodzona w Garbowie Starym 07.12.1819, 109/1819.

PISZCZATOWSKA Marianna, córka szlachetnie urodzonego Wilhelma po Wojciechu lat 25 i Anieli Mojkowskiej lat 22, urodzona w Piszczatach Kończanach 01.03.1820, 152/1820.

PISZCZATOWSKI Jan, syn szlachetnego Stanisława po Jakubie lat 48 i Joanny Maleszewskiej lat 36, urodzony w Garbowie Starym 24.03.1820, 163/1820.

PISZCZATOWSKI Jan Tomasz, syn szlachetnie urodzonego Wojciecha po Sebastianie lat 34 i Petroneli Dańkowskiej lat 32, urodzony w Kobylinie Cieszymach 27.12.1819, 123/1819.

POGORZELSKA Anna, córka szlachetnego Kazimierza po Bartłomieju lat 30 i Anieli Gąsowskiej lat 24, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 24.07.1819, 32/1819.

POGORZELSKA Franciszka, córka szlachetnie urodzonego Jana po Mikołaju lat 60 i Konstancji Dąbrowskiej lat 46, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 30.08.1819, 52/1819.

POGORZELSKA Katarzyna, córka szlachetnego Augustyna po Mikołaju lat 41 i Rozalii Wnorowskiej lat 34, urodzona w Wnorach Wandach 15.11.1819, 95/1819.

POGORZELSKA Konstancja, córka szlachetnie urodzonego Jakuba po Antonim lat 22 i Agaty Babińskiej lat 22, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 19.09.1819, 61/1819.

POGORZELSKI Benedykty, syn szlachetnie urodzonego Franciszka po Walentym lat 37 i Marianny Pogorzelskiej lat 31, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 08.03.1820, 155/1820.

POGORZELSKI Franciszek, syn szlachetnego Jana po Antonim lat 25 i Marianny Imalickiej lat 24, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 01.10.1819, 67/1819.

POGORZELSKI Franciszek, syn szlachetnego Józefa po Walentym lat 50 i Franciszki Makowskiej lat 33, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 02.10.1819, 64/1819.

POGORZELSKI Marcin, syn szlachetnie urodzonego Zachariasza po Macieju lat 32 i Marianna Zmalickiej lat 27, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 04.03.1820, 153/1820.

ROSZKOWSKI Julian, syn szlachetnego Pawła po Krzysztofie lat 32 i Marianny Czajkowskiej lat 24, urodzony w Kropiwnicy Raciborach 03.06.1819, 11/1819.

ROSZKOWSKI Mateusz, syn szlachetnego Franciszka po Benedykcie lat 38 i Klary Garbowskiej lat 42, urodzony w Frankach Dąbrowie 13.07.1819, 28/1819.

ROZWODOWSKA Antonina, córka sławetnego Jana po Macieju lat 25 i Ewy Moruszewskiej lat 33, urodzona w Kobylinie Latkach 15.06.1819, 16/1819.

RZĄCA Ignacy, syn szlachetnie urodzonego Franciszka po Michale lat 40 i Franciszki Czajkowskiej lat 38, urodzony w Wnorach Wandach 31.01.1820, 133/1820.

SIKORSKA Anna, córka szlachetnego Dominika po Jakubie lat 26 i Joanny Targońskiej lat 27, urodzona w Sikorach Tomkowiętach 31.07.1819, 41/1819.

SIKORSKA Domicela, córka szlachetnego Wojciecha po Janie lat 45 i Marcjanny Kruszewskiej lat 31, urodzona w Sikorach Tomkowiętach 18.04.1820, 174/1820.

SIKORSKA Elżbieta, córka szlachetnego Benedykta po Antonim lat 46 i Marianny Wygonowskiej lat 40, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 03.11.1819, 88/1819.

SIKORSKA Marianna, córka szlachetnego Stanisława po Tomaszu lat 30 i Anny Skłodowskiej lat 26, urodzona w Sikorach Tomkowiętach 01.02.1820, 134/1820.

SIKORSKI Julian Gasper, syn szlachetnie urodzonego Pawła po Wojciechu lat 22 i Joanny Sikorskiej lat 25, urodzony w Sikorach Pawłowiętach 05.01.1820, 125/1820.

SIKORSKI Piotr, syn szlachetnego Jana po Macieju lat 45 i Marianny Wilkowyjskiej lat 30, urodzony w Sikorach Tomkowiętach 02.10.1819, 77/1819.

SIKORSKI Piotr, syn szlachetnego Macieja po Jakubie lat 51 i Apolonii Kruszewskiej lat 40, urodzony w Milewie Zabielnym 28.04.1820, 177/1820.

SLEŚNISKI Antoni, syn szlachetnego Józefa po Bartłomieju lat 40 i Franciszki Bagińskiej lat 30, urodzony w Wnorach Kuzelach 13.06.1819, 14/1819. 

SOBOLEWSKI Wawrzyniec, syn włościanina Jakuba po Kazimierzu lat 50 i Marianny Zielińskiej lat 38, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 21.03.1820, 161/1820.

SRZEDNICKI Marcin, syn szlachetnie urodzonego Józefa po Andrzeju lat 55 i Jozefaty Kobylińskiej lat 40, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 10.11.1819, 93/1819.

STYPUŁKOWSKA Anna, córka szlachetnego Macieja po Wojciechu lat 30 i Martyny Łuby lat 26, urodzona w Stypułkach Szymanach 26.07.1819, 36/1819.

STYPUŁKOWSKA Anna, córka szlachetnie urodzonego Wojciecha po Rochu lat 28 i Rozalii Jamiołkowskiej lat 23, urodzona w Stypułkach Koziołkach 06.03.1820, 154/1820.

STYPUŁKOWSKA Ewa, córka szlachetnego Antoniego po Janie lat 33 i Weroniki Sikorskiej lat 38, urodzona w Stypułkach Borkach 01.07.1819, 23/1819.   

STYPUŁKOWSKA Franciszka, córka szlachetnego Grzegorza po Antonim lat 35 i Marianny Piszczatowskiej lat 38, urodzona w Stypułkach Święchach 28.09.1819, 66/1819.

STYPUŁKOWSKA Józefata, córka szlachetnie urodzonego Wawrzyńca po Józefie lat 23 i Julianny Makowskiej, urodzona w Stypułkach Borkach 17.02.1820, 141/1820.

STYPUŁKOWSKA Marianna, córka szlachetnego Antoniego po Stefanie lat 39 i Katarzyny Brzozowskiej lat 39, urodzona w Garbowie Starym 21.02.1820, 144/1820.

STYPUŁKOWSKA Weronika, córka szlachetnego Grzegorza po Janie lat 30 i Konegundy Stypułkowskiej lat 30, urodzona w Leśniewie Niedźwiedź 22.02.1820, 146/1820.

STYPUŁKOWSKI Antoni, syn szlachetnego Marcina po Janie lat 32 i Antoniny Truskolaskiej lat 24, urodzony w Stypułkach Giemzinie 02.06.1819, 9/1819.

STYPUŁKOWSKI Jan, syn szlachetnego Antoniego po Pawle lat 32 i Anieli Garbowskiej lat 38, urodzony w Garbowie Starym 23.10.1819, 80/1819.

STYPUŁKOWSKI Jan, syn szlachetnego Jakuba po Szymonie lat 34 i Katarzyny Stypułkowskiej lat 24, urodzony w Stypułkach Szymanach 28.03.1820, 166/1820.

STYPUŁKOWSKI Józef, syn szlachetnej Marianny lat 30, urodzony w Kobylinie Borzymach 14.08.1819, 48/1819.

STYPUŁKOWSKI Józef Grzegorz, syn szlachetnego Antoniego po Jakubie lat 26 i Konstancji Dobkowskiej lat 20, urodzony w Stypułkach Szymanach 11.03.1820, 156/1820.

STYPUŁKOWSKI Piotr, syn szlachetnego Jana po Antonim lat 43 i Marianny Zajkowskiej lat 40, urodzony w Stypułkach Koziołkach 30.06.1819, 21/1819.

STYPUŁKOWSKI Stanisław, syn szlachetnego Franciszka po Bartłomieju lat 31 i Konstancji Gierłachowskiej lat 24, urodzony w Borkach 09.04.1820, 176/1820.

STYPUŁKOWSKI Stanisław, syn szlachetnie urodzonego Krzysztofa po Janie lat 32 i Wiktorii Stypułkowskiej lat 30, urodzony w Stypułkach Borkach 12.08.1819, 47/1819.

STYPUŁKOWSKI Stanisław Konstanty, syn szlachetnego Konstantego po Andrzeju lat 65 i Agnieszki Stypułkowskiej lat 40, urodzony w Stypułkach Szymanach 09.11.1819, 91/1819.

STYPUŁKOWSKI Walenty, syn szlachetnego Pawła po Kazimierzu lat 52 i Elżbiety Dobkowskiej lat 32, urodzony w Stypułkach Borkach 09.02.1820, 136/1820.

SWIĘTKOWSKA Franciszka, córka szlachetnego Wojciecha po Wawrzyńcu lat 70 i Teresy Trzaski lat 40, urodzona w Wnorach Kuzelach 07.08.1819, 45/1819.

SZLESZYŃSKI Adam, syn szlachetnego Stanisława po Wawrzyńcu lat 40 i Marianny Szleszyńskiej lat 26, urodzony w Wnorach Kuzelach 24.12.1819, 121/1819.

SZOTKOWNA Wiktoria, córka Anieli lat 22, włościanki, urodzona w Kobylinie Latkach 19.12.1819, 119/1819.

TARGOŃSKA Aniela, córka szlachetnego Franciszka lat 36 i Magdaleny Grodzkiej lat 30, urodzona w Wnorach Kuzelach 28.02.1820, 151/1820.

TARGOŃSKA Antonina, córka szlachetnego Andrzeja po Wojciechu lat 45 i Anieli Wnorowskiej lat 36, urodzona w Wnorach Wypychach 19.06.1819, 18/1819.

TARGOŃSKA Franciszka, córka szlachetnego Romualda po Janie lat 51 i Marianny Ciborowskiej lat 30, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 23.02.1820, 149/1820.

TARGOŃSKA Rozalia, córka szlachetnego Stanisława po Grzegorzu lat 45 i Anny Ciborowskiej lat 45, urodzona w Wnorach Kuzelach 20.08.1819, 49/1819.

TRUSKOLASKA Józefa Emilianna, córka szlachetnego Bernarda po Kazimierzu lat 36 i Franciszki Roszkowskiej lat 32, urodzona w Frankach Dąbrowie 04.07.1819, 25/1819.

WĄDOŁOWSKI Hylary, syn szlachetnego Jakuba po Walentym lat 83 i Jozefaty Sikorskiej lat 34, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 12.05.1819, 3/1819.

WNOROWSKA Elżbieta, córka szlachetnego Walentego po Antonim lat 45 i Marianny Sikorskiej lat 24, urodzona w Wnorach Kuzelach 22.11.1819, 98/1819.

WNOROWSKA Eufrozyna Salomea, córka Wielmożnego Feliksa po Wilhelmie lat 31, Wójta Gminy Piszczaty i Weroniki Targońskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 12.02.1820, 140/1820.

WNOROWSKA Julianna, córka szlachetnego Antoniego po Walentym lat 45 i Krystyny Wnorowskiej lat 25, urodzona w Wnorach Kuzelach 17.05.1819, 5/1819.

WNOROWSKA Krystyna, córka szlachetnego Macieja po Jakubie lat 40 i Petroneli Wnorowskiej lat 38, urodzona w Wnorach Starych 25.10.1819, 81/1819.

WNOROWSKA Marianna, córka szlachetnego Daniela po Stefanie lat 36 i Magdaleny lat 30, urodzona w Wnorach Wandach 27.07.1819, 40/1819.

WNOROWSKA Paulina Petronela, córka szlachetnego Antoniego po Piotrze lat 34 i Marianny Grabowskiej lat 32, urodzona w Wnorach Wandach 19.06.1819, 19/1819.

WNOROWSKA Weronika, córka szlachetnego Krzysztofa lat 31 i Marianny Wnorowskiej lat 19, urodzona w Wnorach Starych 09.12.1819, 111/1819.

WNOROWSKA Wiktoria Marianna, córka szlachetnego Kaliksta po Ignacym lat 32 i Marianny Dąbroskiej lat 23, urodzona w Wnorach Starych 10.12.1819, 113/1819.

WNOROWSKI Jan, syn szlachetnego Andrzeja po Walentym lat 40 i Katarzyny Makowskiej lat 44, urodzony w Wnorach Starych 28.01.1820, 131/1820.

WNOROWSKI Jan, syn szlachetnego Kazimierza po Hieronimie lat 37 i Anieli Wnorowskiej lat 30, urodzony w Wnorach Wypychach 30.01.1820, 130/1820.

WNOROWSKI Mikołaj, syn szlachetnego Andrzeja po Tomaszu lat 24 i Anieli Świątkowskiej lat 24, urodzony w Wnorach Kuzelach 10.09.1819, 58/1819.

WNOROWSKI Walenty, syn szlachetnego Jakuba po Walentym lat 30 i Marianny Wnorowskiej lat 28, urodzony w Wnorach Kuzelach 12.10.1819, 71/1819.

ZABIELSKI Dominik, syn szlachetnego Franciszka po Augustynie lat 51 i Agnieszki Perkowskiej lat 40, urodzony w Kapicach Starych 26.08.1819, 51/1819.

ZALESKA Julianna, córka szlachetnego Andrzeja po Antonim lat 30 i Marianny Usińskiej lat 27, urodzona w Sikorach Janowiętach 22.02.1820, 148/1820.

ZALESKA Teofila, córka szlachetnego Ignacego po Wojciechu lat 30 i Agnieszki Sleszyńskiej lat 23, urodzona w Wnorach Wypychach 18.02.1820, 142/1820.

ZALESKI Andrzej, syn Adama po Piotrze lat 41 i Katarzyny lat 40, urodzony w Kapicach Starych 27.11.1819, 103/1819.

ZALESKI Antoni, syn Katarzyny lat 30, panny, urodzony w Milewie Zabielnym 10.06.1819, 13/1819.

ZALESKI Mikołaj, syn szlachetnego Jakuba po Wojciechu lat 44 i Joanny Pogorzelskiej lat 28, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 04.12.1819, 106/1819.

ZALESKI Tomasz, syn szlachetnej Jozefaty lat 35, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 18.12.1819, 118/1819.

ZAMBRZYCKI Franciszek, syn szlachetnego Jakuba po Wawrzyńcu lat 55 i Ewy Langel lat 38, urodzony w Wnorach Wandach 02.10.1819, 65/1819.

ZAWADZKA Julianna, córka szlachetnego Stanisława po Piotrze lat 43 i Katarzyny lat 40, urodzona w Milewie Leśnym 02.12.1819, 105/1819.

ŻAJKOWSKI Feliks, syn szlachetnego Tomasza po Wojciechu lat 50 i Józefaty Stypułkowskiej lat 36, urodzony w Milewie Zabielnym 17.01.1819, 127/1819.


 
Naszą witrynę przegląda teraz 170 gości