ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks urodzeń parafia Kobylin 1696

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1696

Indeks opracowała J. Garbowska

Andrzej, syn Wojciecha i Marianny, urodzony w Czajkach 27.11.1696.

BABIŃSKI Tomasz, syn Andrzeja i Marianny Sikorskiej, urodzony w Kobylinie Cieszymach 18.12.1696.

BAJKOWSKI Wojciech, syn Tomasza i Doroty Kropiewnickiej, urodzony w Kapicach Starych 05.04.1696.

BASZEL Felicjan, syn Kacpra i Agnieszki, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 30.05.1696.

CIBOROWSKA Agata, córka Józefa i Anny Krzewskiej, urodzona w Krzewie parafia Zawady 02.02.1696.

CZAJKOWSKA Marcjanna, córka Michała i Anastazji Czajkowskiej, urodzona w Czajkach 14.01.1696.

CZAJKOWSKA Marcjanna, córka Tomasza i Katarzyny Wnorowskiej, urodzona w Czajkach 23.12.1696.

CZAJKOWSKI Krzysztof, syn Jakuba i Anny Łupińskiej, urodzony w Czajkach 23.03.1696.

DĄBROWSKI Szymon, syn Walentego i Jadwigi Choińskiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 20.10.1696.

DYGOŚCIK Marcjanna, włościanka córka Stanisława i Anastazji, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 23.01.1696.

FRANKOWSKI Marcin, syn Franciszka i Anny Makowskiej, urodzony w Frankach Piaskach 29.10.1696.

FRANKOWSKI Tomasz, syn Mikołaja i Jadwigi Kropiewnickiej, urodzony w Frankach Piaskach 29.12.1696.

GARBOWSKA Agata, córka Stanisława i Marianny Kłoskowskiej, urodzona w Garbowie Starym 30.01.1696.

GARBOWSKA Aleksandra, córka Jana i Jadwigi, urodzona w Garbowie Nowym 09.1696.

GARBOWSKA Krystyna, córka Jana przydomek Szewczyk i Agnieszki, urodzony w Garbowie Nowym 14.04.1696.

GARBOWSKA Krystyna, córka Kazimierza i Łucji Wnorowskiej, urodzona w Garbowie Nowym 15.05.1696.

GARBOWSKI Maciej, syn Mateusza i Elżbiety, urodzony w Garbowie Starym 25.02.1696.

GARBOWSKI Maciej, syn Szymona i Marianny Kurzyny, urodzony w Garbowie Starym 25.02.1696.

IWAŃCZYK Mateusz, syn Marcina i Marianny, urodzony w Czajkach 09.1696.

IZMALICKA Katarzyna, córka Piotra i Marianny Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 29.04.1696.

KAPICA Karol, syn Jakuba i Elżbiety, urodzony w Kapicach Lipnikach 13.11.1696.

KAPICA Marianna?, córka Wojciecha i Krystyny Niecieckiej, urodzona w Milewie Żółtkach 17.10.1696.

KAPICA Michał, syn Tomasza i Jadwigi Maliszewskie, urodzony w Kapicach Starej Wsi 30.09.1696.

KŁOSKOWSKI brak imienia, dziecko Michała i Marianny Bujno, urodzone w Kłoskach Młynowiętach 21.06.1696.

KŁOSKOWSKA Krystyna, córka Stefana i Zofii Garbowskiej, urodzona w Kłoskach Świgoniach 27.08.1696.

KŁOSKOWSKI Jan, syn Jakuba i Doroty, urodzony w Kłoskach Świgoniach 05.05.1696.

KŁOSKOWSKA Zofia, córka Ignacego i Anny Mojkowskiej, urodzona w Kłoskach Świgoniach 15.05.1696.

KŁOSKOWSKA Zuzanna, córka Hilarego i Marianny Piszczatowskiej, urodzona w Kłoskach Świgoniach 06.10.1696.

KOBYLIŃSKA Aleksandra, córka Stefana i Krystyny Rzędzian, urodzona w Kobylinie Latkach 19.02.1696.

KOBYLIŃSKA Małgorzata, córka Stanisława i Jadwigi Wądołowskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 08.07.1696.

KOBYLIŃSKA Marcjanna, córka Wawrzyńca i Mariany Hermanowskiej, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 17.02.1696.

KOBYLIŃSKA Marianna, córka Władysława i Zofii Garbowskiej, urodzona w Garbowie Nowym 02.09.1696.

KOBYLIŃSKI Franciszek, syn Stanisława przydomek Walendziak i Doroty Milewskiej, urodzony w Kobylinie Borzymach 27.09.1696.

KOBYLIŃSKI imię nie czytelne, dziecko Andrzeja i Teresy Frankowskiej, urodzone w Kobylinie Zarzecznym (Kuleszkach) 22.07.1696.

KOBYLIŃSKI Jan Antoni, syn Tomasza i Elżbiety Burzyńskiej, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 30.01.1696.

KOBYLIŃSKI Łukasz, syn Macieja przydomek Rafalik i Anny Czajkowskiej, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 10.12.1696.

KOBYLIŃSKI Paweł, syn Stanisława i  Agnieszki Rzędzian, urodzony w Kobylinie Borzymach 06.01.1696.

KONOPKA Krystyna, córka Mikołaja i Jadwigi Sikorskiej, urodzona w Sikorach Tomkowiętach 01.04.1696.

KOWAL Dominika, córka Franciszka kowala i Marianny, urodzona w Kobylinie Kościelnym (Borzymach) 05.08.1696.

KROPIEWNICKI Franciszek, syn Antoniego i Zofii Frankowskiej, urodzony w Frankach Chrościelach (Dąbrowie) 02.02.1696.

KROPIEWNICKI Franciszek, syn Władysława i Ewy Moniuszko, urodzony w Kropiewnicy Kiernoskach 02.04.1696.

KROPIEWNICKI Maciej, syn Jana przydomek Florczak i Teresy, urodzona w Kropiewnicy Kiernoskach 16.02.1696.

KROPIEWNICKI Mateusz, syn Jana i Konstancji Rzędzian, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 02.09.1696.

KURZYNA Baltazar, syn Szymona Kurzyny i Urszuli Garbowskiej, urodzony w Kurzynach 04.01.1696.

LEŚNIEWSKA Teresa, córka Jakuba i Marianny Różnatowskiej, urodzona w Leśniewie 01.03.1696.

LWCZUK Agnieszka, włościanka córka Wojciecha i Franciszki Abrahamowny, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 16.01.1696.

Łucja, córka naturalna Konstancji, urodzona w Garbowie Nowym 13.12.1696.

MAKOWSKI Jan, syn Macieja i Jadwigi Makowskiej, urodzony w Makowie 23.06.1696.

MAKOWSKI Wojciech, syn Jana i Jadwigi Kropiewnickiej, urodzony w Makowie 02.04.1696.

Marcjanna, włościanka córka Wojciecha, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 26.02.1696.

MILEWSKA Aleksandra, córka Walentego i Heleny Grabowskiej, urodzona w Milewie Zabielnym 13.09.1696.

MILEWSKA Katarzyna, córka Grzegorza i Zofii Frankowskiej, urodzona w Milewie 11.11.1696.

MILEWSKI Piotr, syn Grzegorza i Elżbiety Górskiej, urodzony w Milewie Zabielnym 27.06.1696.

MOJKOWSKI Franciszek, syn Tomasza i imienia matki brak, urodzony Mojkach 03.10.1696.

NIECIECKI Jakub, syn Marcina i Ewy Babińskiej, urodzony w Kapicach Lipnikach 10.07.1696.

PIEKUTOWSKA Katarzyna, córka naturalna Ewy, urodzona w Kobylnie Cieszymach 15.04.1696.

PISZCZATOWSKA Marianna, córka naturalna Katarzyny, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 27.08.1696.

PISZCZATOWSKA Petronela, córka Grzegorza i Zofii, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 16.05.1696.

PISZCZATOWSKI Jan, syn Łukasza i Katarzyny Sikorskiej, urodzony w Piszczatach Janowiętach (Kończanach) 17.10.1696.

PISZCZATOWSKI Mikołaj, syn Antoniego przydomek Gburzak(Gbur) i Anny Piszczatowskiej, urodzony w Piszczatach Tomkowiętach 01.12.1696.

PISZCZATOWSKI Wojciech, syn Franciszka i Zuzanny Kossakowskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 21.04.1696.

POGORZELSKA Aleksandra, córka Marcina i przydomek Polaczyk (Polak) i Marianny Pęskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 16.02.1696.

POGORZELSKI Stefan, syn Wawrzyńca i Petroneli Konopki, urodzony w Sikorach Wojciechowiętach 26.12.1696.

POGORZELSKI Wojciech, syn Jana i Zofii Śleszyńskiej, urodzona w Wnorach Wandach 15.04.1696.

RACIBORSKA Zofia, córka Piotra i Teresy Wroczyńskiej, urodzona w Kobylinie Kruszewie 12.05.1696.

ROBAK Krzysztof, włościanin syn Wojciecha i Jadwigi, urodzony w Sikorach Bartyczkach 11.09.1696.

ROGIŃSKA Zofia, córka Jana i Agnieszki Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 12.05.1696.

ROGOWSKA Jadwiga, córka Andrzeja i Aleksandry Sikorskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 09.10.1696.

RYDZEWSKA Magdalena, włościanka córka Pawła i Katarzyny, urodzona w Wnorach Kuzelach 28.06.1696.

RZĄCA Tomasz, syn Jana i Zofii Frankowskiej, urodzony w Wnorach Wandach 15.12.1696.

SIKORSKA Aleksandra, córka Macieja Sikorskiego i Zofii, urodzona w Sikorach Pawłowiętach 19.02.1696.

SIKORSKA Marianna, córka Sebastiana i Katarzyny Wądołowskiej, urodzona w Sikorach Bartkowiętach 25.03.1696.

SIKORSKA Petronela, córka Baltazara i Jadwigi Garbowskiej, urodzona w Garbowie Starym 30.05.1696.

SIKORSKA Petronela, córka Jerzego i Małgorzaty Makowskiej, urodzona w Sikorach Tomkowiętach 18.05.1696.

SIKORSKI imię nie czytelne, dziecko Piotra, urodzone Sikorach Piotrowiętach 11.11.1696

SIKORSKI Józef, syn Jana i Jadwigi, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 20.03.1696.

SIKORSKI Tomasz, syn Jana i Marianny Wądołowskiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 08.03.1696.

SOBOLEWSKI Jakub, włościanin syn Jana i Katarzyny, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 22.07.1696.

STYPUŁKOWSKA Agnieszka, córka Michała i Marianny Kłoskowskiej, urodzona w Stypułkach Szymanach 13.01.1696.

STYPUŁKOWSKA Krystyna, córka Baltazara i Anny Dobkowskiej, urodzona w Stypułkach Szymanach 25.03.1696.

STYPUŁKOWSKA Marianna, córka Józefa i Jadwigi Kurzyny, urodzona w Stypułkach Szymanach 19.08.1696.

STYPUŁKOWSKA Marianna, córka Pawła i Agnieszki Kruszewskiej, urodzona w Stypułkach Koziołkach 02.03.1696.

STYPUŁKOWSKI imię nie czytelne, dziecko Mikołaja i Zofii Jamiołkowskiej, urodzone w Stypułkach Święchach 06.08.1696.

STPUŁKOWSKI Mikołaj, syn Jana i Franciszki, urodzony w Stypułkach Szymanach 04.09.1696.

ŚLESZYŃSKI imię nie czytelne, syn Benedykta i Marianny Kuleszy, urodzony w Wnorach Kuzelech 02.12.1696.

Waleria, włościanka córka Andrzeja i Magdaleny Baldońskiej, urodzona w Kobylinie Borzymach 07.04.1696.

WNOROWSKA Jadwiga, córka Wojciecha i Reginy?, urodzona w Wnorach Starej Wsi 27.09.1696.

WNOROWSKI Józef, syn Andrzeja i Katarzyny Zaleskiej, urodzony w Wnorach Wandach 11.03.1696.

WNOROWSKI Krzysztof, syn Kacpra i Marianny Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 29.04.1696.

WNOROWSKI Stanisław, syn Kazimierza i Elżbiety Sikorskiej, urodzony w Wnorach Wandach 12.05.1696.

ZAJKOWSKI Jan, syn Macieja i Jadwigi Wnorowskiej, urodzony w Garbowie Nowym 29.08.1696.

ZALESKA Teofila, córka Stanisława i Marcjanny Kobylińskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 19.03.1696.

ZALESKI Aleksander, syn Jakuba i Zofii Kulikowskiej, urodzony Kapicach Starych 07.10.1696.

ZALESKI Mateusz, syn Wojciecha i Aleksandry Kurzyny, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 02.09.1696.

ZALESKI Paweł, syn ? i Marianny, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 10.01.1696.

ZALESKI Tomasz, syn Wojciecha i Marianny Sikorskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 13.12.1696.

ZIELCZAK Krystyna, włościanka córka Tomasza i Krystyny, urodzona w Makowie 15.04.1696.





 
Naszą witrynę przegląda teraz 165 gości