ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks urodzeń parafia Kobylin 1697

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1697

Indeks opracowała J. Garbowska

ABRAHAMCZYK Konstancja, córka Macieja i Marianny, urodzona w Kobylinie Pieniążkach  20.02.1697.

Anastazja, córka naturalna Konstancji, urodzona w Garbowie Nowym 26.12.1697.

BABIŃSKA Marta, córka naturalna Marcjanny, urodzona w Kobylinie Kruszewie 28.08.1697.

BABIŃSKI Wojciech, syn Krzysztofa i Ewy Pogorzelskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 20.04.1697.

BOGATKO Marek, syn Szymona i Marianny Sikorskiej, urodzony w Kobylinie Borzymach 08.04.1697.

CHOIŃSKA Krystyna, córka Wawrzyńca i Zofii Leśniewskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 23.07.1697.

CIBOROWSKI imię nie czytelne, dziecko Wojciecha, urodzone w Ciborach Wielkich parafia Zawady 01.1697.

CZAJKOWSKA Barbara, córka Mikołaja i Krystyny Truskolaskiej, urodzona w Czajkach 03.12.1697.

CZAJKOWSKA Zuzanna, córka Macieja i Katarzyny Frankowskiej, urodzona w Frankach Dąbrowie 10.08.1697.

CZAJKOWSKI Jan, syn Hilarego i Anny Kropiewnickiej, urodzony w Czajkach 27.01.1697.

CZAJKOWSKI Mateusz, syn Jakuba i Anny Łopińskiej, urodzony w Czajkach 08.09.1697.

DĄBROWSKA Anna, włościanka córka Jakuba i Marianny, urodzona w Frankach Piaskach 20.07.1697.

DĄBROWSKI Andrzej, syn Jakuba i Katarzyny Sikorskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 26.11.1697.

DĄBROWSKI Jan, syn Piotra i Franciszki Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 24.06.1697.

DOBKOWSKI Władysław, syn Wojciecha i Krystyny Kuleszy, urodzony w Stypułkach Szymanach 16.05.1697.

Dorota, włościanka urodzona, w Milewku Leśnym 12.01.1697.

DYDYŃSKA Anna, córka Jana i Katarzyny Piszczatowskiej, urodzona w Kobylinie Cieszymach 02.10.1697.

Ewa, włościanka córka Marcina i Agnieszki, urodzona w Makowie 19.12.1697.

FRANKOWSKA Anastazja, córka Macieja i Anny Garbowskiej, urodzona w Frankach Piaskach 22.12.1697.

FRANKOWSKA Dorota, córka Franciszka i Aleksandry Kobylińskiej, urodzona w Frankach Piaskach 06.02.1697.

FRANKOWSKI Jan, syn Adama i Teresy Zaleskiej, urodzony w Frankach Piaskach 28.08.1697.

FRANKOWSKI Mateusz, syn Piotra i Marianny, urodzony w Frankach Dąbrowie 01.09.1697.

GARBOWSKA Zofia, córka Marcina i Zofii Piszczatowskiej, urodzona w Kobylinie Kruszewie 08.05.1697.

JAMIOŁKOWSKA Jadwiga, córka Macieja i Marianny Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 08.09.1697.

JAMIOŁKOWSKI Stefan, syn Jana i Jadwigi Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Wandach 26.12.1697.

Józef, włościanin syn Jerzego i Marianny, urodzony w Kobylinie Kościelnym (Borzymach) 19.03.1697.

KAPICA Katarzyna, córka Macieja i Marianny Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 25.10.1697.

KIERZKOWSKI Andrzej, syn Walentego i Marianny, urodzony w Kierzkach 20.11.1697.

KŁOSKOWSKA Franciszka, córka Kazimierza i Agnieszki Stypułkowskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 06.02.1697.

KŁOSKOWSKA Krystyna, córka Jana i Krystyny Stypułkowskiej, urodzona w Leśniewie 16.04.1697.

KŁOSKOWSKI Marcin, syn Stefana i Zofii Garbowskiej, urodzony w Kłoskach Świgoniach 09.11.1697.

KOBYLIŃSKI Grzegorz, syn Jakuba i Katarzyny Piszczatowskiej, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 11.03.1697.

KOBYLIŃSKI Stanisław, syn Szymona i Ewy Zambrzyckiej, urodzony w Kobylinie 02.05.1697.

KONOPKA Jadwiga, córka naturalna Teresy, urodzona w Kobylinie Borzymach 14.10.1697.

KONOPKA Mikołaj, syn naturalny Elżbiety, urodzony w Kobylinie Borzymach 10.09.1697.

KROPIEWNICKA Elżbieta, córka Antoniego przydomek Szwed i Katarzyny Pogorzelskiej, urodzona w Kropiewnicy Kiernoskach 19.11.1697.

KROPIEWNICKA Konstancja, córka Józefa i Elżbiety Garbowskiej, urodzona w Garbowie Nowym 17.02.1697.

KROPIEWNICKA Marta, córka Wojciecha i Apolonii, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 22.02.1697.

KROPIEWNICKA Zuzanna, córka Walentego i Jadwigi Kobylińskiej, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 11.08.1697.

KROPIEWNICKI Jakub, syn Łukasza przydomek Jarocki i Zofii, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 10.07.1697.

KROPIEWNICKI Maciej, syn Piotra i Łucji Czajkowskiej, urodzony w Frankach Dąbrowie 10.02.1697.

KROPIEWNICKI Paweł, syn Kazimierza i Teresy Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 17.01.1697.

KROPIEWNICKI Paweł, syn Wojciecha i Katarzyny, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 03.01.1697.

KROPIEWNICKI Szymon, syn Władysława i Ewy Babińskiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 06.10.1697.

KROPIEWNICKI Walenty, syn Pawła i Agnieszki Kuleszy, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 10.02.1697.

KRZEWSKA Marianna, córka Grzegorza i Katarzyny, urodzony w Krzewie parafia Zawady 01.12.1697.

KULESZA Teresa, córka Krzysztofa i Małgorzaty, urodzona w Wnorach Kuzelach 07.10.1697.

KURZYNA Jadwiga, córka Adama i Marianny, urodzona w Kurzynach 18.08.1697.

KURZYNA Katarzyna, córka Pawła i Cecylii Frankowskiej, urodzona w Kurzynach 27.04.1697.

ŁASKA Ewa, córka Jerzego i Ewy Piszczatowskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 21.12.1697.

MAKOWSKI Józef, syn Macieja i Agaty Burzyńskiej, urodzony w Makowie 20.03.1697.

MAKOWSKI Józef, syn Walentego i Marianny Rzędzian, urodzony w Makowie 12.03.1697.

MALESZEWSKA Elżbieta, córka Stanisława i Marianny Jankowskiej, urodzona w Krawcach (Krzewie) parafia Zawady 06.11.1697.

MACIORKOWSKA Magdalena, córka Józefa i Marianny Maleszewskiej, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 27.02.1697.

MILEWSKA Łucja, córka Walentego i Anastazji Zawadzkiej, urodzona w Milewie Żółtkach 18.12.1697.

MILEWSKA Marta, córka Tomasza i Elżbiety Maleszewskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 22.02.1697.

MILEWSKI Krzysztof, syn Adama i Krystyny Ciechanowieckiej, urodzony w Milewie Zabielnym 12.09.1697.

MIODUSZEWSKA Teresa, córka Szymona i Jadwigi Jabłońskiej, urodzona w Kobylinie Kościelnym (Borzymach) 19.10.1697.

MOJKOWSKA Petronela, córka Baltazara i Małgorzaty, urodzona w Mojkach  20.02.1697.

MOJKOWSKI Wiktor, syn Pawła i Marcjanny Jamiołkowskiej, urodzony w Mojkach 08.09.1697.

MONIUSZKO Piotr, syn Tomasza i Ewy Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 31.01.1697.

NIECIECKA Anna, córka Stanisława i Ewy Kropiewnickiej, urodzona w Kapicach Lipnikach 22.07.1697.

NIECIECKI Jakub, syn Jana i Anastazji Targońskiej, urodzony w Kapicach Lipnikach 07.07.1697.

PISZCZATOWSKA Elżbieta, córka Szymona i Magdaleny Garbowskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 26.10.1697.

PISZCZATOWSKA Franciszka, córka Pawła i Marianny Kossakowskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 03.04.1697.

PISZCZATOWSKA Petronela?, córka Łukasza i imię nie czytelne Ostaszewskiej, urodzona Piszczatach Piotrowiętach 27.02.1697.

PISZCZATOWSKI Jakub, syn Tomasza i Doroty Piszczatowskiej, urodzony w Garbowie Starym 17.07.1697.

PISZCZATOWSKI Jan, syn Franciszka i Zuzanny Kossakowskiej, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 28.05.1697.

PISZCZATOWSKI Maciej, syn Grzegorza i Jadwigi, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 17.02.1697.

PISZCZATOWSKI Maciej, syn imię ojca nie czytelne i Marianny, urodzony w Piszczatach 20.02.1697.

PISZCZATOWSKI Michał, syn Macieja i Marcjanny, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 12.05.1697.

POGORZELSKA Agnieszka, córka Jakuba i Aleksandry Zaleskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 01.01.1697.

POGORZELSKA Anna, córka Bartłomieja i Zofii Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 01.09.1697.

POGORZELSKA imię nie czytelne, córka ? i Agaty Pogorzelskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 01.12.1697.

POGORZELSKA Zofia, córka Jana i Zofii Sikorskiej, urodzona w Wnorach Wandach 30.04.1697.

POGORZELSKI Tomasz, syn Mikołaja i Katarzyny Wądołowskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 07.03.1697.

PRUSZYŃSKA Marcjanna, córka Jakuba i Agnieszki Niecieckiej, urodzona w Milewie Leśnym 05.03.1697.

RACIBORSKI Franciszek, syn Antoniego i Katarzyny Kuleszy, urodzony w Kobylinie Kruszewie 05.09.1697.

ROGOWSKI Gabriel, syn Stefana i Agnieszki Wądołowskiej, urodzony Kobylinie Pieniążkach 30.03.1697.

ROSZKOWSKI Jan, syn Wojciecha i Doroty Kierzkowskiej, urodzony w Czajkach 15.06.1697.

SIKORSKA Katarzyna, córka Marka i Marianny Maleszewskiej, urodzona w Sikorach Bartkowiętach 25.03.1697.

SIKORSKA Kunegunda, córka Jakuba i Aleksandry Kobylińskiej, urodzona w Sikorach Pawłowiętach 27.02.1697.

SIKORSKI imię nie czytelne, dziecko Stanisława, urodzone w Milewie Zabielnym 08.04.1697.

SIKORSKI imię nieczytelne, syn Szymona i Łucji, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 29.01.1697.

SIKORSKI imię nie czytelne, dziecko Walentego i Marianny Sikorskiej, urodzone w Milewie Zabielnym 17.04.1697.

SIKORSKI Marcin, syn Stanisława i Marianny Sikorskiej, urodzony w Milewie 10.11.1697.

SIKORSKI Piotr, syn Władysława i Marianny Milewskiej, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 20.02.1697.

SOKOŁOWSKA Marianna, córka Jana i Elżbiety Wnorowskiej, urodzona w Wnorach Starej Wsi 01.11.1697.

STYPUŁKOWSKA Dorota, córka Marcina i Marianny Stypułkowskiej, urodzona w Stypułkach Koziołkach 03.11.1697.

STYPUŁKOWSKA Józefa, córka Fabiana i Krystyny Stypułkowskiej, urodzona w Stypułkach Święchach 19.03.1697.

STYPUŁKOWSKA Krystyna, córka Wojciecha i Marcjanny Zaleskiej, urodzony w Stypułkach Borkach 29.03.1697.

STYPUŁKOWSKA Petronela, córka Andrzeja i Anny, urodzona w Stypułkach Święchach 31.07.1697.

STYPUŁKOWSKI Bartłomiej, syn Wojciecha i Katarzyny Jamiołkowskiej, urodzony w Stypułkach Święchach 15.08.1697.

STYPUŁKOWSKI Franciszek, syn Tomasza i Łucji, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 06.10.1697.

STYPUŁKOWSKI Tomasz, syn Wincentego i Katarzyny, urodzony w  Stypułkach Świechach 22.12.1697.

TARGOŃSKI Jan, syn Grzegorza i Jadwigi Konopki, urodzony w Sikorach Wojciechowiętach 24.05.1697.

TARGOŃSKI Stanisław, syn Jana i Aleksandry Kulikowskiej, urodzony w Sikorach Bartyczkach 10.11.1697.

TARGOŃSKI Wojciech, syn Kazimierza i Krystyny Babińskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 14.04.1697.

WNOROWSKA Aleksandra, córka Krzysztofa i Katarzyny Sikorskiej, urodzona w Wnorach Starej Wsi 25.08.1697.

WNOROWSKA Magdalena, córka Andrzeja i Doroty Frankowskiej, urodzona w Wnorach Wandach 27.03.1697.

WNOROWSKA Marcjanna, córka Tomasza i Marianny Stypułkowskiej, urodzona w Wnorach Wandach 16.06.1697.

WNOROWSKI Kazimierz, syn Wawrzyńca i Marianny Kuleszy, urodzony w Wnorach Wandach 04.03.1697.

WNOROWSKI Tomasz, syn Jakuba i Krystyny, urodzony w Sikorach Baryczkach 22.12.1697.

ZAJKOWSKA Urszula, córka naturalna Katarzyny, urodzona w Kobylinie Latkach 23.10.1697.

ZALESKA Dorota, córka Pawła i Jadwigi Sikorskiej, urodzona w Kobylinie Cieszymach 08.12.1697.

ZALESKA Elżbieta, córka Andrzeja i Katarzyny Wróblewskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 26.10.1697.

ZALESKA Eufrozyna, córka Adama i Katarzyny Leśniewskiej, urodzona w Sikorach Bartyczkach 19.10.1697.

ZALESKA Katarzyna, córka Piotra i Jadwigi Kurzyna, urodzona w Kurzynach 10.11.1697.

ZALESKA Krystyna, córka Adama i Marianny Sikorskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 18.08.1697.

ZALESKI Jakub, syn Jakuba i Eufrozyny Kuleszy, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 21.07.1697.

ZAMBRZYCKI Marcin, syn Kazimierza i Urszuli Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Wypychach 06.11.1697.





 
Naszą witrynę przegląda teraz 169 gości