ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks urodzeń parafia Szumowo 1897

postheadericon Indeks urodzeń parafia Szumowo 1897

AMBROZIAK Aleksander, syn Józefa lat 44, włościanina, rolnika i Józefy Szymańskiej lat 36, urodzony w Srebrnej 27.05.1897, 69/1897.

BANASIK Marianna, córka Ludwika lat 26, włościanina, robotnika i Józefy Szymczuk lat 28, urodzona w Szumowie 20.10.1897, 146/1897.

BANASIK Melchior, syn Piotra lat 46, włościanina, rolnika i Marcjanny Pisińskiej lat 40, urodzony w Srebrnej 09.01.1897, 3/1897.

BANASIK Michalina, córka Jana lat 47, włościanina, rolnika i Marianny Daniłowskiej lat 46, urodzona w Zarębach 24.05.1897, 68/1897.

BAŃKOWSKI Stanisław, syn Józefa lat 26, włościanina, robotnika i Weroniki Anuszkiewicz lat 25, urodzony w Pęchratce 24.12.1897, 169/1897.

BĄCZYK Adam, syn Mateusza lat 42, włościanina, rolnika i Aleksandry Trychel lat 30, urodzony w Ostrożnem 16.07.1897, 89/1897.

BĄCZYK Józef, syn Jana lat 42, włościanina, rolnika i Zuzanny Figoń lat 40, urodzony w Srebrnej 29.04.1897, 62/1897.

BĄCZYK Julianna, córka Jana lat 35, włościanina, rolnika i Teofili Strzelec lat 26, urodzona w Srebrnej 28.07.1897, 95/1897.

BĄCZYK Stanisław, syn Jana lat 32, włościanina, rolnika i Marianny Podedwornej lat 22, urodzony w Srebrnej 13.10.1897, 141/1897.

BORAWSKI Władysław, syn Heleny lat 40, włościanki, robotnicy, urodzony w Wyszomierzu 09.09.1897, 117/1897.

BRZOSKA Leonard, syn Jana lat 50, włościanina, rolnika i Zofii Wardaszko lat 40, urodzony w Pęchratce 13.04.1897, 56/1897.

BURZYK Aleksandra, córka Rozalii lat 25, włościanki, robotnicy, urodzona w Wyszomierzu 22.04.1897, 60/1897.

CHILIŃSKI Wacław, syn Konstantego lat 35, właściciela majątku Szumowo Nowe i Teofili Dobkowskiej lat 32, urodzony w Szumowie Nowym 08.10.1897, 139/1897.

CIBOROWSKA Wiktoria, córka Aleksandra lat 27, włościanina, robotnika i Marianny Banasek lat 27, urodzona w Szumowie 23.12.1897, 170/1897.

CYGAN Helena, córka Tomasza lat 33, włościanina, rolnika i Wincenty Tyszki lat 32, urodzona w Zarębach 06.08.1897, 99/1897.

CYGAN Julianna, córka Jana lat 30, włościanina, robotnika i Franciszki Podedwornej lat 30, urodzona w Srebrnej 05.09.1897, 116/1897.

CYGAN Paulina, córka Franciszka lat 34, włościanina, robotnika i Marianny Grabowskiej lat 30, urodzona w Żabikowie 14.04.1897, 58/1897.

CZEREPSKI Franciszek, syn Józefa lat 45, włościanina, robotnika i Franciszki Szydlik lat 42, urodzony w Srebrnej 07.03.1897, 35/1897.

DĄBROWSKI Jan, syn Feliksa lat 30, włościanina, robotnika i Józefy Nowackiej lat 27, urodzony w Szumowie 11.01.1897, 7/1897.

DĘBEK Adam, syn Mikołaja lat 38, włościanina, rolnika i Franciszki Truchel lat 30, urodzony w Srebrnej 03.08.1897, 100/1897.

DĘBEK Bolesława, córka Franciszka lat 24, włościanina, rolnika i Aleksandry Słabej lat 23, urodzona w Ostrożnem 13.08.1897, 104/1897.

DĘBEK Jan, syn Józefa lat 30, włościanina, rolnika i Julianny Szymczuk lat 23, urodzony w Carewie 24.06.1897, 81/1897.

DĘBEK Piotr, syn Aleksandra lat 36, włościanina, rolnika i Wiktorii Dębek lat 30, urodzony w Ostrożnem 14.10.1897, 142/1897.

DĘBEK Zygmunt, syn Idziego lat 24, włościanina, rolnika i Rozalii Bączyk lat 21, urodzony w Żabikowie 05.10.1897, 136/1897.

DMOCHOWSKA Anna, córka Pawła lat 60, właściciela cząstkowego i Bronisławy Krajewskiej lat 50, urodzona w Żochowie 26.12.1897, 172/1897.

DMOCHOWSKA Wiktoria, córka Marcela lat 23, właściciela cząstkowego i Walerii Niedzielskiej lat 23, urodzona w Żochowie 07.02.1897, 25/1897.

DMOCHOWSKI Romuald, syn Marcela lat 23, właściciela cząstkowego i Walerii Niedzielskiej lat 23, urodzony w Żochowie 07.02.1897, 24/1897.

DOROBIS Jadwiga, córka Józefa lat 37, włościanina, rolnika i Wiktorii Jasionek lat 30, urodzona w Zarębach 13.11.1897, 157/1897.

DYSZCZYK Julia, córka Teodora lat 37, włościanina, rolnika i Julianny Polak lat 37, urodzona w Srebrnej 04.02.1897, 21/1897.

FELTER Helena, córka Jerzego lat 40, włościanina, rolnika i Marianny Świerdzewskiej lat 32, urodzona w Srebrnej 31.05.1897, 71/1897.

FERENC Jan, syn Stanisława lat 36, włościanina, rolnika i Anny Cygan lat 30, urodzony w Zarębach 11.07.1897, 88/1897.

FIGOŃ Marianna, córka Michała lat 27, włościanina, rolnika i Rozalii Boguckiej lat 28, urodzona w Stryjkach 14.11.1897, 160/1897.

GAŁĄZKA Antoni, syn Józefata lat 50, właściciela cząstkowego i Marceli Dąbrowskiej lat 37, urodzony w Szumowie 14.01.1897, 10/1897.

GAWKOWSKI Julian, syn Aleksandra lat 22, właściciela cząstkowego i Anny Strzeszewskiej lat 20, urodzony w Głęboczu 17.02.1897, 27/1897.

GLIŃSKI Adolf, syn Adama lat 45, włościanina, rolnika i Anny Przewodek lat 43, urodzony w Zarębach 16.11.1897, 161/1897.

GŁĘBOCKA Helena, córka Jana lat 30, właściciela cząstkowego i Marianny Dąbkowskiej lat 30, urodzona w Zarębach 04.08.1897, 98/1897.

GŁĘBOCKA Janina, córka Feliksa lat 35, właściciela cząstkowego i Julianny Lutostańskiej lat 22, urodzona w Radwanach 06.10.1897, 137/1897.

GŁĘBOCKI Jan, syn Piotra lat 47, właściciela cząstkowego i Wiktorii Krassowskiej lat 36, urodzony w Mroczkach 31.08.1897, 113/1897.

GŁĘBOCKI Leopold, syn Józefa lat 27, właściciela cząstkowego i Franciszki Duchnowskiej lat 22, urodzony w Kaczynku 15.10.1897, 143/1897.

GŁĘBOCKI Mieczysław, syn Aleksandra lat 72, właściciela cząstkowego i Agnieszki Podedwornej lat 40, urodzony w Mroczkach 05.02.1897, 22/1897.

GŁĘBOCKI Piotr, syn Stanisława lat 45, właściciela cząstkowego i Bronisławy Krajewskiej lat 35, urodzony w Kaczynku 02.08.1897, 97/1897.

GNIAZDOWSKA Józefa, córka Jana lat 30, właściciela cząstkowego i Antoniny Kurpiewskiej lat 27, urodzona w Szumowie 26.09.1897, 125/1897.

GNIAZDOWSKA Marianna, córka Benedykta lat 22, właściciela cząstkowego i Józefy Kuleszy lat 19, urodzona w Wyszomierzu 02.02.1897, 26/1897.

GREGOREK Bolesława, córka Jakuba lat 38, włościanina, rolnika i Katarzyny Dębek lat 36, urodzona w Ostrożnem 03.11.1897, 152/1897.

GROCHOWSKI Mateusz, syn Antoniego lat 36, właściciela cząstkowego i Wincenty Jastrzębskiej lat 30, urodzony w Głęboczu 05.10.1897, 140/1897.

GROCHOWSKI Wiktor, syn Aleksandra lat 40, właściciela cząstkowego i Ludwiki Dmochowskiej lat 30, urodzony w Żochowie 19.02.1897, 29/1897.

GROMEK Józef, syn Jana lat 33, włościanina, rolnika i Józefy Kozłowskiej lat 27, urodzony w Srebrnej 03.02.1897, 23/1897.

GUMOWSKA Stefania, córka Teodora lat 43, właściciela cząstkowego i Eleonory Radwańskiej lat 37, urodzona w Rynołtach 23.03.1897, 43/1897.

GUMOWSKI Bolesław, syn Romana lat 37, właściciela cząstkowego i Eleonory Tyszki lat 28, urodzony w Wyszomierzu 03.06.1897, 72/1897.

GWARDIAK Jan, syn Franciszka lat 26, włościanina, rolnika i Aleksandry Gromek lat 20, urodzony w Ostrożnem 04.11.1897, 153/1897.

GWARDIAK Władysława, córka Jana lat 22, włościanina, rolnika i Wiktorii Mikołajczyk lat 20, urodzona w Ostrożnem 05.05.1897, 65/1897.

JAKACKI Bolesław, syn Pawła lat 40, właściciela cząstkowego i Konstancji Baczewskiej lat 30, urodzony w Szumowie 22.07.1897, 92/1897.

JAKACKI Stanisław, syn Władysława lat 30, właściciela cząstkowego i Emilii Sasinowskiej lat 30, urodzony w Szumowie 26.08.1897, 112/1897.

JARKOWSKA Teofila, córka Józefa lat 50, włościanina, rolnika i Katarzyny Matysiak lat 47, urodzona w Szumowie 18.08.1897, 107/1897.

JASTRZĘBSKA Janina, córka Telesfora lat 40, właściciela cząstkowego i Julii Kędzierskiej lat 30, urodzona w Głęboczu 17.05.1897, 67/1897.

JASTRZĘBSKI Czesław, syn Władysława lat 26, właściciela cząstkowego i Józefy Suskiej lat 23, urodzony w Głęboczu 19.03.1897, 41/1897.

KACZOROWSKA Rozalia, córka Piotra lat 25, włościanina, robotnika i Wiktorii Libudy lat 23, urodzona w Pęchratce 01.12.1897, 165/1897.

KALINOWSKA Marianna, córka Aleksandra lat 30, włościanina, rolnika i Ewy Kołoty lat 26, urodzona w Ostrożnem 18.07.1897, 90/1897.

KAMIEŃSKA Marianna, córka Adama lat 36, włościanina, rolnika i Julianny Libudy lat 30, urodzona w Srebrnej 15.09.1897, 121/1897.

KĘPISTY Jan, syn Władysława lat 35, włościanina, rolnika i Anny Nowak lat 25, urodzony w Pęchratce 09.09.1897, 119/1897.

KOLATOR Jan, syn Adama lat 30, włościanina, rolnika i Aleksandry Sienickiej lat 24, urodzony w Żabikowie 28.01.1897, 14/1897.

KOŁOTA Bronisława, córka Józefa lat 30, włościanina, rolnika i Marianny Polak lat 36, urodzona w Srebrnej 20.10.1897, 145/1897.

KOŁOTA Józef, syn Jana lat 36, włościanina, rolnika i Antoniny Gniazdowskiej lat 22, urodzony w Srebrnej 19.03.1897, 42/1897.

KONARZEWSKA Helena, córka Aleksandra lat 26, właściciela cząstkowego i Władysławy Jakackiej lat 30, urodzona w Krajewie 28.03.1897, 49/1897.

KORZEP Franciszek, syn Stanisława lat 30, włościanina, robotnika i Marianny Mikołajczyk lat 27, urodzony w Żabikowie 10.06.1897, 76/1897.

KOWALEWSKA Aleksandra, córka Jana lat 35, włościanina, rolnika i Marianny Rydel lat 33, urodzona w Ostrożnem 14.01.1897, 8/1897.

KRAJEWSKA Marianna, córka Konstantego lat 36, właściciela cząstkowego i Władysławy Głębockiej lat 24, urodzona w Krajewie 13.03.1897, 37/1897.

KRAKOWSKA Bolesława, córka Jana lat 40, włościanina, rolnika i Zofii Bączyk lat 30, urodzona w Srebrnym Borku 10.07.1897, 86/1897.

KURANT Aleksandra, córka Stanisława lat 27, włościanina, rolnika i Marianny Wardaszko lat 25, urodzona w Pęchratce 07.09.1897, 115/1897.

LEGACKI Adolf, syn Adama lat 40, włościanina, rolnika i Marianny Jamiołkowskiej lat 33, urodzony w Ostrożnem 26.08.1897, 108/1897.

LENDZIOSZEK Franciszek, syn Józefa lat 42, włościanina, rolnika i Julianny Marciniak lat 37, urodzony w Carewie 30.05.1897, 70/1897.

LIBUDA Aleksander, syn Józefa lat 35, włościanina, rolnika i Józefy Gromek lat 22, urodzony w Srebrnej 13.04.1897, 55/1897.

LIBUDA Marianna, córka Adama lat 36, włościanina, rolnika i Józefy Bączyk lat 30, urodzona w Srebrnej 25.09.1897, 126/1897.

LITWA Aleksander, syn Wojciecha lat 65, włościanina, rolnika i Agnieszki Dębek lat 40, urodzony w Pęchratce 15.07.1897, 91/1897.

ŁEPKOWSKI Jan, syn Jana lat 27, właściciela cząstkowego i Albiny Cygan lat 34, urodzony w Zarębach 09.07.1897, 84/1897.

ŁUBA Bronisława, córka Jana lat 37, właściciela cząstkowego i Władysławy Krajewskiej lat 30, urodzona w Krajewie 14.11.1897, 158/1897.

ŁUNIEWSKI Antoni, syn Tomasza lat 30, właściciela cząstkowego i Marty Załuski lat 27, urodzony w Rynołtach 13.06.1897, 78/1897.

ŁUNIEWSKI Bolesław, syn Szczepana lat 42, właściciela cząstkowego i Franciszki Szumowskiej lat 40, urodzony w Rynołtach 23.07.1897, 94/1897.

ŁUNIEWSKI Jan, syn Teofila lat 40, włościanina, rolnika i Walentyny Orłowskiej lat 32, urodzony w Ostrożnem 24.07.1897, 93/1897.

ŁYSAKOWSKA Rozalia, córka Jana lat 40, właściciela cząstkowego i Joanny Dmochowskiej lat 36, urodzona w Żochowie 18.03.1897, 40/1897.

MAZUROWSKA Józefa, córka Ludwika lat 50, robotnika i Julianny Sawickiej lat 35, urodzona w Krajewie 28.09.1897, 129/1897.

MIECZKOWSKI Franciszek, syn Jana lat 60, robotnika i Ewy Wojdylak lat 25, urodzony w Ostrożnem 29.12.1897, 173/1897.

MODZELEWSKI Antoni, syn Szczepana lat 25, robotnika i Franciszki Korzep lat 20, urodzony w Srebrnej 10.09.1897, 118/1897.

MODZELEWSKI Teofil Geneusz, syn Łukasza lat 50, właściciela cząstkowego i Marceli Głębockiej lat 37, urodzony w Zarębach 30.04.1897, 63/1897.

MOSTOWSKI Władysław, syn Piotra lat 26, włościanina, rolnika i Marianny Truchel lat 23, urodzony w Żabikowie 13.12.1897, 168/1897.

MURAWSKI Bolesław, syn Mateusza lat 33, włościanina, robotnika i Marianny Jadczak lat 30, urodzony w Ostrożnem 01.06.1897, 73/1897.

MURAWSKI Franciszek, syn Kazimierza lat 23, włościanina, robotnika i Pauliny Jarząbek lat 25, urodzony w Zarębach 07.10.1897, 138/1897.

NOWAK Marianna, córka Szczepana lat 30, włościanina, rolnika i Józefy Podedwornej lat 20, urodzona w Pęchratce 18.08.1897, 106/1897.

OLSZEWSKA Anna, córka Józefa lat 37, właściciela cząstkowego i Józefy Gawkowskiej lat 32, urodzona w Głęboczu 03.02.1897, 20/1897.

PIETRZYKOWSKA Franciszka, córka Jana lat 37, włościanina, rolnika i Marianny Banasik lat 37, urodzona w Ostrożnem 08.08.1897, 102/1897.

PIOTROWSKA Marianna, córka Adolfa lat 21, robotnika i Rozalii Cygan lat 23, urodzona w Pęchratce 10.01.1897, 4/1897.

PISIŃSKA Joanna, córka Stanisława lat 46, włościanina, rolnika i Aleksandry Wyszomierskiej lat 37, urodzona w Pęchratce 29.06.1897, 82/1897.

PLISZKA Feliksa, córka Józefa lat 36, włościanina, robotnika i Józefy Wysockiej lat 34, urodzona w Pęchratce 05.03.1897, 33/1897.

PLISZKA Jan, syn Tomasza lat 30, włościanina, robotnika i Rozalii Zakrzewskiej lat 27, urodzony w Żabikowie 06.12.1897, 167/1897.

PODBIELSKA Julia, córka Jana lat 35, właściciela cząstkowego i Ewy Radgowskiej lat 32, urodzona w Szumowie 02.06.1897, 75/1897.

PODBIELSKA Julianna, córka Ignacego lat 43, właściciela cząstkowego i Antoniny Grodzkiej lat 23, urodzona w Zarębach 10.01.1897, 5/1897.

PODEDWORNA Stanisława, córka Stanisława lat 33, włościanina, rolnika i Marianny Nowackiej lat 18, urodzona w Szumowie 08.05.1897, 66/1897.

PODEDWORNA Zofia, córka Stanisława lat 27, włościanina, rolnika i Wiktorii Żubr lat 28, urodzona w Pęchratce 02.06.1897, 74/1897.

POLAK Piotr, syn Władysława lat 27, włościanina, rolnika i Marianny Kowalewskiej lat 20, urodzony w Ostrożnem 31.01.1897, 16/1897.

PRZYCHODZEŃ Józef, syn Piotra lat 30, włościanina, rolnika i Katarzyny Kanikowskiej lat 23, urodzony w Ostrożnem 16.09.1897, 120/1897.

PRZYCHODZEŃ Wacław, syn Ludwika lat 38, włościanina, rolnika i Apolonii Malec lat 34, urodzony w Srebrnej 28.09.1897, 135/1897.

RADGOWSKA Helena, córka Michała lat 46, włościanina, rolnika i Józefy Glińskiej lat 36, urodzona w Zarębach 30.09.1897, 134/1897.

RADGOWSKI Adolf, syn Adama lat 32, włościanina, rolnika i Marianny Kolator lat 33, urodzony w Zarembach 26.01.1897, 13/1897.

RADWAŃSKA Anna, córka Ludwika lat 37, właściciela cząstkowego i Marianny Tyszki lat 25, urodzona w Radwanach 09.11.1897, 156/1897.

RADWAŃSKA Marcjanna Czesława, córka Adama lat 30, właściciela cząstkowego i Adeli Kołomińskiej lat 30, urodzona w Radwanach 16.06.1897, 79/1897.

RADWAŃSKI Franciszek, syn Władysława lat 27, właściciela cząstkowego i Marianny Grochowskiej lat 20, urodzony w Radwanach 10.03.1897, 36/1897.

RADWAŃSKI Mikołaj, syn Marcelego lat 27, właściciela cząstkowego i Marianny Radwańskiej lat 30, urodzony w Radwanach 05.12.1897, 166/1897.

ROGOWSKI Stefan, syn Antoniego lat 33, włościanina, robotnika i Marianny Ostrowskiej lat 32, urodzony w Wyszomierzu 30.03.1897, 50/1897.

ROWNA Florentyna, córka Józefa lat 50, włościanina, robotnika i Teofili Piórkowskiej lat 26, urodzona w Żabikowie 26.09.1897, 127/1897.

RYBICKI Stanisław, syn Antoniego lat 50, włościanina, rolnika i Ludwiki Podedwornej lat 30, urodzony w Stryjkach 04.05.1897, 64/1897.

RYDEL Bolesława, córka Stanisława lat 30, włościanina, rolnika i Marianny Jastrzębskiej lat 30, urodzona w Ostrożnem 04.04.1897, 52/1897.

RYDEL Melchior, syn Józefa lat 27, włościanina, rolnika i Julianny Kalinowskiej lat 33, urodzony w Żabikowie 06.01.1897, 1/1897.

SADŁOWSKI Aleksander, syn Jakuba lat 40, włościanina, robotnika i Antoniny Skudzińskiej lat 35, urodzony w Wyszomierzu 28.03.1897, 48/1897.

SADOWSKA Stefania, córka Jana lat 40, włościanina, rolnika i Józefy Sadowskiej lat 30, urodzona w Ostrożnem 04.04.1897, 53/1897.

SEROKA Jan, syn Adama lat 27, włościanina, rolnika i Zofii Dąbrowskiej lat 23, urodzony w Carewie 27.10.1897, 150/1897.

SIENICKI Antoni, syn Michała lat 36, włościanina, robotnika i Julianny Ogrodnik lat 30, urodzony w Radwanach 11.07.1897, 87/1897.

SŁABA Bronisława, córka Władysława lat 30, włościanina, rolnika i Marianny Jasionko lat 30, urodzona w Pęchratce 22.03.1897, 46/1897.

SMAKOSZ Józef, syn Adolfa lat 20, włościanina, rolnika i Marianny Jarząbek lat 22, urodzony w Srebrnej 08.11.1897, 155/1897.

STARSIK Aleksander, syn Józefa lat 40, włościanina, robotnika i Józefy Wojdylak lat 25, urodzony w Srebrnej 17.04.1897, 59/1897.

STARSIK Stanisław, syn Józefa lat 46, włościanina, robotnika i Rozalii Jankowskiej lat 35, urodzony w Żabikowie 03.10.1897, 133/1897.

SUTKOWSKA Rozalia, córka Romualda lat 35, włościanina, rolnika i Ewy Kaczorowskiej lat 30, urodzona w Pęchratce 28.08.1897, 110/1897.

SUTKOWSKA Zofia, córka Pawła lat 36, właściciela cząstkowego i Rozalii Głębockiej lat 33, urodzona w Mroczkach 22.09.1897, 124/1897.

SZEWCZYK Józefa, córka Jana lat 55, włościanina, robotnika i Marianny Pawłowskiej lat 35, urodzona w Głęboczu 19.09.1897, 122/1897.

SZMIGIELSKI Jan, syn Józefa lat 30, włościanina, rolnika i Marianny Jastrząb lat 30, urodzony w Zarębach 09.08.1897, 103/1897.

SZULIMOWSKA Waleria, córka Piotra lat 45, włościanina, rolnika i Antoniny Gwardiak lat 22, urodzona w Pęchratce 18.02.1897, 28/1897.

SZUMOWSKA Marianna, córka Józefa lat 42, właściciela cząstkowego i Antoniny Zawistowskiej lat 36, urodzona w Szumowie 17.01.1897, 11/1897.

SZUMOWSKI Franciszek, syn Konstantego lat 40, właściciela cząstkowego i Aleksandry Wyszomierskiej lat 30, urodzony w Szumowie 06.06.1897, 77/1897.

SZUMOWSKI Jan, syn Marianny lat 23, robotnicy, urodzony w Szumowie 15.03.1897, 39/1897.

ŚLEDZIEWSKA Helena, córka Bolesława lat 30, właściciela cząstkowego i Julianny Banasek lat 28, urodzona w Szumowie 03.11.1897, 151/1897.

ŚLEDZIEWSKI Franciszek, syn Jana lat 34, właściciela cząstkowego i Józefy Szumowskiej lat 24, urodzony w Szumowie 25.03.1897, 47/18097.

ŚLEDZIEWSKI Stanisław, syn Tomasza lat 40, właściciela cząstkowego i Józefy Brajczewskiej lat 33, urodzony w Szumowie 02.04.1897, 54/1897.

TABĘDZKI Jan, syn Wiktora lat 40, właściciela cząstkowego i Feliksy Kisielnickiej lat 30, urodzony w Wyszomierzu 09.07.1897, 85/1897.

TATKO Jan, syn Piotra lat 40, włościanina, rolnika i Rozalii Słabej lat 30, urodzony w Srebrnej 30.09.1897, 131/1897.

TRUCHEL Bolesław, syn Franciszka lat 35, włościanina, rolnika i Katarzyny Radziejewskiej lat 29, urodzony w Żabikowie 26.10.1897, 149/1897.

TRUCHEL Bolesława, córka Aleksandra lat 30, włościanina, rolnika i Władysławy Urbanek lat 20, urodzona w Ostrożnem 29.11.1897, 164/1897.

TRUCHEL Emilia, córka Jakuba lat 43, włościanina, rolnika i Józefy Michalik lat 24, urodzona w Żabikowie 26.09.1897, 128/1897.

TRUCHEL Marcjanna, córka Józefa lat 30, włościanina, rolnika i Marianny Jarząbek lat 27, urodzona w Srebrnej 29.01.1897, 15/1897.

TRUCHEL Marianna, córka Jana lat 40, włościanina, rolnika i Józefy Urbanek lat 35, urodzona w Żabikowie 17.06.1897, 80/1897.

TRUCHEL Michał, syn Adama lat 43, włościanina, rolnika i Aleksandry Ogrodnik lat 24, urodzony w Żabikowie 29.09.1897, 130/1897.

TRUCHEL Władysława, córka Aleksandra lat 26, włościanina, rolnika i Weroniki Starsik lat 19, urodzona w Ostrożnem 21.10.1897, 147/1897.

TYSZKA Franciszek, syn Konstantego lat 45, właściciela cząstkowego i Urszuli Wyszomierskiej lat 42, urodzony w Wyszomierzu 23.03.1897, 44/1897.

URBANEK Ewa, córka Adama lat 27, właściciela cząstkowego i Rozalii Malec lat 22, urodzona w Srebrnej 29.11.1897, 163/1897.

URBANEK Józef, syn Piotra lat 32, włościanina, rolnika i Franciszki Łuniewskiej lat 33, urodzony w Srebrnej 02.07.1897, 83/1897.

URBANEK Władysław, syn Jana zmarłego 24.01.1897 i Marianny Libudy lat 27, włościanki, robotnicy, urodzony w Srebrnej 25.04.1897, 61/1897.

WARDASZKA Marianna, córka Józefy lat 22, włościanki, robotnicy, urodzona w Carewie 17.08.1897, 105/1897.

WARDASZKA Stanisław, syn Jana lat 40, włościanina, rolnika i Julianny Kurant lat 36, urodzony w Pęchratce 29.08.1897, 111/1897.

WISZNIEWSKI Kazimierz, syn Józefa lat 32, szlachcica, robotnika i Marianny Radwańskiej lat 32, urodzony w Mroczkach 25.08.1897, 109/1897.

WOJSZ Marian, syn Macieja lat 50, właściciela cząstkowego i Franciszki Żebrowskiej lat 42, urodzony w Wyszomierzu 13.10.1897, 144/1897.

WRÓBLEWSKA Marianna, córka Stanisława lat 36, włościanina, robotnika i Rozalii Wojcickiej lat 27, urodzona w Pęchratce 15.01.1897, 9/1897.

WYSZKOWSKI Stanisław, syn Jana lat 37, włościanina, rolnika i Marcjanny Maliszewskiej lat 20, urodzony w Srebrnej 18.11.1897, 162/1897.

WYSZOMIERSKA Balbina, córka Józefa lat 45, właściciela cząstkowego i Antoniny Łuniewskiej lat 37, urodzona w Rynołtach 31.03.1897, 51/1897.

WYSZOMIERSKI Mieczysław, syn Józefa lat 30, właściciela cząstkowego i Ewy Kaczorowskiej lat 20, urodzony w Rynołtach 05.03.1897, 34/1897.

ZAJĄC Jan, syn Adama lat 30, włościanina, rolnika i Zuzanny Biernackiej lat 27, urodzony w Srebrnej 13.11.1897, 159/1897.

ZAKRZEWSKA Julianna, córka Jakuba lat 55, włościanina, robotnika i Anny Przewodek lat 40, urodzona w Szumowie 26.12.1897, 171/1897.

ZAKRZEWSKA Marianna, córka Marcelego lat 40, robotnika i Florentyny Gutowskiej lat 37, urodzona w Głęboczu 28.07.1897, 96/1897.

ZALEWSKA Marta, córka Franciszka lat 32, właściciela cząstkowego i Wiktorii Dąbkowskiej lat 27, urodzona w Szumowie 22.09.1897, 123/1897.

ZALEWSKI Hipolit, syn Antoniego lat 36, włościanina, rolnika i Aleksandry Rublewskiej lat 36, urodzony w Ostrożnem 24.02.1897, 32/1897.

ZALEWSKI Jan, syn Wincentego lat 29, stróża szosowego i Marianny Kołakowskiej lat 29, urodzony w Wyszomierzu 22.02.1897, 31/1897.

ZARĘBA Adolf, syn Jana lat 40, właściciela cząstkowego i Heleny Głębockiej lat 25, urodzony w Stryjkach 20.02.1897, 30/1897.

ZARĘBA Marianna, córka Konstantego lat 33, właściciela cząstkowego i Weroniki Gumowskiej lat 30, urodzona w Radwanach 25.03.1897, 45/1897.

ZARĘBA Stefania, córka Łukasza lat 30, właściciela cząstkowego i Marianny Szafrańskiej lat 36, urodzona w Stryjkach 05.01.1897, 2/1897.

ZIEMAK Aleksandra, córka Piotra lat 27, włościanina, rolnika i Marianny Gwardiak lat 30, urodzona w Srebrnej 03.02.1897, 17/1897.

ZIEMAK Błażej, syn Piotra lat 27, włościanina, rolnika i Marianny Gwardiak lat 30, urodzony w Srebrnej 03.02.1897, 17/1897.

ZIEMAK Jan, syn Piotra lat 27, włościanina, rolnika i Marianny Gwardiak lat 30, urodzony w Srebrnej 03.02.1897, 18/1897.

ZIEMAK Stanisława, córka Józefy lat 20, włościanki, robotnicy, urodzona w Srebrnej 05.09.1897, 114/1897.

ZIEMAK Stanisława, córka Piotra lat 36, włościanina, rolnika i Ludwiki Kamińskiej lat 30, urodzona w Carewie 28.09.1897, 132/1897.

ŻACH Bolesław, syn Antoniego lat 37, włościanina, rolnika i Ewy Rafalak lat 35, urodzony w Pęchratce 05.08.1897, 101/1897.

ŻUBER Władysław, syn Józefa lat 40, włościanina, rolnika i Łucji Starsik lat 37, urodzony w Pęchratce 04.11.1897, 154/1897.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 168 gości