ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks urodzeń parafia Kobylin 1698

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1698

Indeks opracowała J. Garbowska

Andrzej syn naturalny Heleny, urodzony w Kobylinie Kruszewie 22.11.1698.

BABIŃSKA Agnieszka, córka Pawła i Barbary Kropiewnickiej urodzona w Kropiewnicy Raciborach 10.10.1698.

CIBOROWSKA Zuzanna, córka Wojciecha i Jadwigi Konopka, urodzona w Krzewie parafia Zawady 03.08.1698.

CIBOROWSKI Mateusz, syn Baltazara i Elżbiety Sikorskiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 04.09.1698.

CZAJKOWSKA Katarzyna, córka Jakuba i Zofii Czajkowskiej, urodzona w Czajkach 01.04.1698.

CZAJKOWSKA Marianna, córka Andrzeja i Anastazji Jamiołkowskiej, urodzona w Czajkach 16.02.1698.

CZAJKOWSKA Marianna, córka Grzegorza i Anny Kobylińskiej, urodzona w Czajkach 13.03.1698.

CZAJKOWSKA Teresa, córka Kazimierza i Aleksandry Kropiewnickej, urodzona w Czajkach 08.03.1698.

CZAJKOWSKA Teresa, córka Pawła i Anny Jabłonowskiej, urodzona w Czajkach 11.10.1698.

CZAJKOWSKI brak imienia, syn Tomasza i Katarzyny Wnorowskiej, urodzony w Czajkach 02.05.1698.

CZAJKOWSKA Jan, syn  Mikołaja i Katarzyny Stypułkowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 01.07.1698.

CZAJKOWSKI Andrzej, syn Józefa i Marianny Dąbrowskiej, urodzony w Wnorach Starych 20.11.1698.

CZAJKOWSKI Marcin, syn Pawła i Zofii Bruszewskiej, urodzony w Czajkach 11.11.1698.

CZAJKOWSKI Paweł, syn Hilarego i Anny Kropiewnickiej, urodzony w Czajkach 24.01.1698.

CZAJKOWSKI Walenty, syn Bartłomieja i Doroty Łopinskiej, urodzony w Czajkach 14.02.1698.

CZOCHAŃSKI Szymon syn Pawła i Konstancji Ciborowskiej, urodzony w Kapicach Starej Wsi 19.10.1698.

DĄBROWSKA Katarzyna, córka Walentego i Jadwigi Kuleszy, urodzona w Wnorach Starej Wsi 11.11.1698.

DĄBROWSKI brak imienia, dziecko Wojciecha i Anny Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Starych 12.05.1698.

DENISIAK Marcjanna i Apolonia, bliźniaczki córka Łukasza i Marianny, urodzona w Kobylinie Kościelnym (Borzymach) 04.04.1698.

DOBKOWSKA Dorota, córka Piotra i Katarzyny Targońskiej, urodzona w Sikorach Wojciechowiętach 05.02.1698.

Eufemia, włościanka córka Kazimierza i Zofii, urodzona w Kobylinie Kościelnym (Borzymach) 16.09.1698.

FRANKOWSKA Anna, córka Mateusza i Marianny Maleszewskiej, urodzona w  Frankach Dąbrowie 22.06.1698.

FRANKOWSKI Jakub, syn Wojciecha przydomek Filipczyk i Marianny Kropiewnickiej, urodzony w Frankach Piaskach 20.07.1698.

FRANKOWSKI Mateusz, syn Michała i Zofii Grodzkiej, urodzony w Frankach Dąbrowie 14.09.1698.

GARBOWSKA Brygida, córka Jana i Agnieszki, urodzona w Garbowie Nowym 09.10.1698.

GARBOWSKA Jadwiga, córka Michała przydomek Bocik i Doroty Czochańskiej urodzona w Garbowie Nowym 05.10.1698.

GARBOWSKA Marcjanna, córka Mikołaja i Elżbiety Pogorzelskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 21.11.1698.

GARBOWSKA Zofia, córka Tomasza i Katarzyny Zambrzyckiej, urodzona w Garbowie Starym 24.06.1698.

GARBOWSKI Andrzej, syn Stanisława i Marianny Kruszewskiej, urodzony w Garbowie Starym 23.11.1698.

GARBOWSKI Augustyn, syn Mateusza i Elżbiety Garbowskiej, urodzony w Garbowie Starym 25.08.1698.

GARBOWSKI Mikołaj, syn Kazimierza i Łucji Wnorowskiej, urodzony w Garbowie Nowym 06.12.1698.

GARBOWSKI Paweł, syn naturalny Zofii, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 26.01.1698.

GARBOWSKI Wawrzyniec, syn Nikodema i Katarzyny Kłoskowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 13.08.1698.

GARBOWSKI Wojciech, syn Bartłomiej i Elżbiety Piszczatowskiej, urodzony w Garbowie Nadbielnym (Starym) 18.04.1698.

GĄSSOWSKA Katarzyna, córka Wojciecha i Anny, urodzona w Kobylinie Kruszewie 31.03.1698.

GĄSSOWSKI Franciszek, syn Józefa i Łucji Kropiewnickiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 01.04.1698.

Jadwiga, włościanka córka Piotra i Marianny, urodzona w Garbowie Nowym 08.10.1698.

Jan, syn Elżbiety, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 21.05.1698.

Jan, włościanin urodzony, w Sikorach Pawłowiętach 07.02.1698.

JANKOWSKA Marianna, córka Walentego i Barbary Garbowskiej, urodzony w Garbowie Nowym 09.01.1698.

JAROŃCZYK Katarzyna włościanka, córka Kazimierza i Marianny, urodzona w Czajkach 15.111698.

JAWOROWSKI brak imienia, syn Jana i Elżbiety Zaleskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 20.05.1698.

KAMIŃSKA Teofila, córka naturalna Katarzyny, urodzona w Piszczatach Tusikach 24.08.1698.

KAPICA Katarzyna, córka Grzegorza i Agnieszki, urodzona w Milewie Leśnym 14.11.1698.

KAPICA Mateusz, syn Sebastiana i Katarzyny, urodzony w Kapicach Starych 15.08.1698.

KIERZKOWSKI Andrzej i Katarzyna, bliźnięta dzieci Piotra i Krystyny Truskolaskiej, urodzone w Kierzkach 16.11.1698.

KŁOSKOWSKA Eufemia, córka Wawrzyńca i Zofii, urodzona w Czajkach 24.08.1698.

KŁOSKOWSKA Jadwiga, córka Mateusza i Anastazji Stypułkowskiej, urodzona w Kłoskach Świgoniach 07.04.1698.

KŁOSKOWSKA Katarzyna, córka Andrzeja i Marianny Jamiołkowskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 04.03.1698.

KŁOSKOWSKI Kazimierz, syn Wojciecha i Łucji Kurzyny, urodzony w Kłoskch Młynowiętach 26.02.1698.

KOBYLIŃSKA Marcjanna, córka Jana  przydomek Szymończyk i Katarzyny, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 28.08.1698.

KOBYLIŃSKA Teodora, córka Andrzeja i Marianny Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 30.03.1698.

KOBYLIŃSKI Grzegorz, syn Jana i Heleny Pogorzelskiej, urodzony w Kobylinie Cieszymach 09.03.1698.

KOBYLIŃSKI Jan, syn Wawrzyńca i Marianny Hermanowskiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 06.02.1698.

KOBYLIŃSKI Karol, syn Bartłomieja i Jadwigi Krzewskiej, urodzony  Garbowie Nowym 19.10.1698.

KOBYLIŃSKI Marcin, syn Jana i Konstancji Gąssowskiej, urodzony w 08.12.1698.

KOBYLIŃSKI Tomasz, syn Jakuba przydomek Koźlarczyk i Katarzyny Piszczatowskiej, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 09.12.1698.

KONOPKA Stanisław, syn Mikołaja i Jadwigi, urodzony w Sikorach Tomkowiętach 08.05.1698.

Konstancja, włościanka córka Kazimierza i Jadwigi, urodzona w Frankach Piaskach 19.03.1698.

Konstancja, włościanka córka Macieja i Magdaleny, urodzona w Wnorach Starej Wsi 16.02.1698.

KOSKOWSKI Wojciech, syn Ignacego i Agnieszki Mojkowskiej, urodzony w Kłoskach Świgoniach 20.03.1698.

KOWAL Marcin syn Wawrzyńca kowala i Marianny Kuleszy, urodzony w Piszczatach Tusikach 05.02.1698.

KOWAL Mateusz, syn Franciszka kowala i Marianny, urodzony w Kobylinie Kościelnym (Borzymach) 30.08.1698.

KROPIEWNICKA Anastazja, córka Antoniego i Zofii Frankowskiej, urodzona w Frankach Dąbrowie 29.12.1698.

KROPIEWNICKA Apolonia, córka  Mateusza i Ewy, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 09.02.1698.

KROPIEWNICKA Katarzyna, córka Tomasza i Marianny Zaleskiej urodzona w Kapicach Starych 01.05.1698.

KROPIEWNICKA Magdalena, córka  nieślubna Tomasza przydomek Jarocki i Doroty Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Kiernoskach 16.06.1698.

KROPIEWNICKA Marianna, córka Benedykta i Aleksandry Kropiewnickiej, urodzona w Gajkach 06.12.1698.

KROPIEWNICKI Antoni Piotr, syn Wojciecha przydomek Wilczak i Teresy, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 27.06.1698.

KROPIEWNICKI Łukasz, syn Adama i Katarzyny Frankowskiej, urodzony w Kropiewnicy 09.10.1698.

KROPIEWNICKI Paweł, syn Kacpra i Agnieszki, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 25.01.1698.

KROPIEWNICKI Paweł, syn Michała i Jadwigi Kobylińskiej, urodzony w Kropiewnicy Kiernoskach 24.01.1698.

KRUSZEWSKA Elżbieta, córka Marka i Katarzyny Zaleskiej, urodzona w Czajkach 16.11.1698.

Krystyna, córka naturalna Elżbiety, urodzona w Krzewie parafia Zawady 14.09.1698.

KRZEWSKA Katarzyna, córka Ignacego i Zofii Rzędzian, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 19.10.1698.

KRZEWSKA Marcjanna, córka Mateusza i Jadwigi Krzewskiej, urodzona w Krzewie parafia Zawady 09.11.1698.

KULESZA Józef, syn  Krzysztofa i Małgorzaty Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Kuzelach 15.03.1698.

KURZYNA Elżbieta, córka Wojciecha i Łucji, urodzony w Garbowie Starym 25.06.1698.

KURZYNA Marcin, syn Adama i Marianny, urodzony w Kurzynach  10.11.1698.

LEWCZAK Antoni, włościanin syn Wojciecha i Franciszki, urodzony w Kobylinie Zarzecznym (Kuleszkach) 09.06.1698.

MILEWSKA brak imienia, córka Grzegorza i Elżbiety, urodzona w Milewie Nadbielnym (Zabielnym) 23.10.1698.

MILEWSKA Elżbieta, córka Wawrzyńca i Teresy Konopka, urodzona w Milewie Nadbielnym (Zabielnym) 15.11.1698.

MILEWSKI Hilary, syn Grzegorza i braki imienia Frankowskiej, urodzony w Milewie Nadbielnym (Zabielnym) 08.01.1698.

MILEWSKI Jan, syn Kazimierza i Anny Kapicy, urodzony w Kapicach Starych 23.06.1698.

MILEWSKI Wojciech, syn Walentego i Marianny Roszkowskiej, urodzony w Milewie Litewce 31.03.1698.

MOJKOWSKA Franciszka, córka Tomasza i Doroty Moczydłowskiej, urodzona w Mojkach 24.02.1698.

NIECIECKA Marianna, córka Szymona i Jadwigi Sikorskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 26.01.1698.

NIECIECKI Jan, syn Marcina i Ewy Babińskiej, urodzony w Kapicach Lipnikach 05.02.1698.

NIEWIADOMSKA Teofila, córka Krzysztofa i Joanny, urodzona w Kapicach Lipnikach 02.11.1698.

OŻAROWSKI Franciszek syn Stanisława i Anastazji Zaleskiej, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 29.09.1698.

PISZCZATOWSKA Dorota, córka Kazimierza i Agnieszki Truskolaskiej, urodzona w Truskolasach Woli parafia Sokoły 29.01.1698.

PISZCZAOWSKA Marianna, córka Grzegorza i Katarzyny Kobylińskiej, urodzona w Piszczatach Kończanach 19.03.1698.

PISZCZATOWSKA Marianna, córka Józefa i Elżbiety Sikorskiej urodzona w Piszczatach Janowiętach (Kończanach) 08.04.1698.

PISZCZATOWSKI Adam, syn Jana i Tekli Drągowskiej, urodzony w Piszczatach Kończanach 31.03.1698.

PISZCZATOWSKI Antoni, syn Łukasza i Cecylii Stypułkowskiej, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 13.01.1698.

PISZCZATOWSKI Benedykt, syn Franciszka i Krystyny, urodzony w Piszczatach Tomkowiętach 20.03.1698.

PISZCZATOWSKI Piotr, syn Franciszka i Zuzanny Kossakowskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 03.08.1698.

POGORZELSKA Joanna, córka Michała i Agnieszki Hermanowskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 24.06.1698.

POGORZELSKA Magdalena, córka Jana i Zofii Pogorzelskiej, urodzona w Wnorach Wandach 12.06.1698.

POGORZELSKA Rozalia córka Szymona i Elżbiety Kapicy, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 09.06.1698.

POGORZELSKA Zofia, córka Mateusza i Ewy Piszczatowskiej, urodzona w Kobylinie Borzymach 19.05.1698.

POGORZELSKI Paweł, syn Wawrzyńca i Aleksandry Ciborowskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 11.01.1698.

RACIBORSKA Aleksandra, córka Piotra i Teresy Wroczyńskiej, urodzona w Kobylinie Kruszewie 10.03.1698.

REMISZEWSKI brak imienia, córka Jana i Jadwigi, urodzona w Garbowie Nowym 23.04.1698.

ROGOWSKI Marcin, syn Andrzeja i Aleksandry Sikorskiej, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 11.11.1698.

ROSZKOWSKA Jadwiga, córka Grzegorza i Zofii Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Kiernoskach 01.10.1698.

ROSZKOWSKI Kazimierz, syn Jana i Teresy Kropiewnickiej, urodzony w 20.02.1698.

ROSZKOWSKI Marcin, syn Jana i Agnieszki Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 01.11.1698.

RYNKIEWICZ Katarzyna, córka Michała i Zofii, urodzona w Kapicach Starych 14.11.1698.

RZĄCA Kazimierz, syn Jakuba i Marianny Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Wandach 26.02.1698.

SIKORSKI Antoni, syn Jerzego i Małgorzaty Makowskiej, urodzony w Sikorach Tomkowiętach 04.02.1698.

SIKORSKI Hilary, syn naturalny Ewy, urodzony w Sikorach Tomkowiętach 08.01.1698.

SIKORSKI Stanisław, syn Szymona i Anny Piszczatowskiej, urodzony w Milewie Zabielnym 08.05.1698.

SOBOLEWSKA Marianna, martwo urodzona, włościanka córka Jana i Franciszki Dziczanki, urodzona w Makowie 06.04.1698.

STYPUŁKOWSKA Anna, córka Fabiana i Krystyny, urodzona w Stypułkach Święchach 13.06.1698.

STYPUŁKOWSKA Elżbieta, córka Stanisława i Marianny Piszczatowskiej, urodzona w Stypułkach Szymanach 20.11.1698.

STYPUŁKOWSKA Katarzyna, córka Franciszka i Ewy Stypułkowskiej, urodzona w Stypułkach Święchach 09.03.1698.

STPUŁKOWSKA Katarzyna, córka Pawła i Agnieszki Kruszewskiej, urodzona w Stypułkach Koziołkach 06.01.1698.

STYPUŁKOWSKA Krystyna, córka Kazimierza i Ewy, urodzona w Stypułkach Święchach 19.08.1698.

STYPUŁKOWSKI Antoni, syn Baltazara i Anny Dobkowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 05.06.1698.

STYPUŁKOWSKI Józef, syn Wawrzyńca i Jadwigi Kulikowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 03.01.1698.

STYPUŁKOWSKI Marcin, syn Piotra przydomek Dziaszek (Dziach) i Krystyny Jamiołkowski, urodzony w Stypułkach Borkach 30.01.1698.

STYPUŁKOWSKI Marcin, syn Stanisława i Elżbiety Stypułkowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 09.11.1698.

Szymon, syn Adama i Zofii, urodzony w Sikorach Bartyczkach 08.10.1698.

TARGOŃSKA Marianna, córka Franciszka i Franciszki Kobylińskiej, urodzona w Sikorach Wojciechowiętach 04.03.1698.

TARGOŃSKI Antoni, syn Kazimierza i Marianny Gąssowskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 06.06.1698.

TRUSKOLASKA Teofila, córka Adama i Zofii Frankowskiej, urodzona w Kurzynach 28.02.1698.

Walenty, syn naturalny Katarzyny Cimochowny, urodzony w Garbowie Nowym 09.02.1698.

WNOROWSKA Anna, córka Andrzeja przydomek Hilarczyk i Katarzyny Zaleskiej, urodzona w Wnorach Wandach 29.06.1698.

WNOROWSKA Katarzyna córka Mikołaja i Marianny Krzewskiej, urodzona w Krzewie parafia Zawady 28.09.1698.

WNOROWSKA Konstancja, córka Wawrzyńca i Marianny, urodzona w Wnorach Kuzelach 16.03.1698.

WNOROWSKA Zuzanna, córka Wojciecha przydomek Pławacz i Marianny Porowickiej, urodzona w Wnorach Kuzelach 03.08.1698.

WNOROWSKI Jan, syn Jakuba i Marianny Łuniewskiej, urodzony w Wnorach Kuzelach 24.06.1698.

WRÓBLEWSKA Agnieszka, córka Macieja i Katarzyny, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 19.01.1698.

ZAJKOWSKI Jan, syn Kazimierza i Agaty Czochańskiej, urodzony w Garbowie Nowym 19.06.1698.

ZALESKA Anastazja, córka Wojciecha urodzona w Zalesiu Łabędzkim 25.12.1698.

ZALESKI Mateusz, syn Tomasza i Marianny, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 07.07.1698.

ZALESKI Wojciech, syn Feliksa i Urszuli Garbowskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 31.03.1698.

ZIELEZIAK Jadwiga, włościanka córka Szymona i Zofii Lewkowny, urodzona w Makowie 08.10.1698.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 168 gości