ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks urodzeń parafia Kobylin 1699

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1699

Indeks opracowała J. Garbowska

BABIŃSKI Krzysztof, syn Pawła i Barbary Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 03.05.1699.

BAŁDAŃSKI Michał, włościanin syn Andrzeja i Magdaleny, urodzony w Kobylinie Kościelnym (Borzymach) 20.09.1699.

BOGATKO Jan, syn Szymona i Marianny Sikorskiej, urodzony w Kobylinie Borzymach 07.01.1699.

BOROWSKI Maciej, syn Bartłomieja i Krystyny, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 21.02.1699.

Brak imienia syn Kunegundy urodzony w Zalesiu Łabędzkim 14.07.1699.

BUKOWSKA Marianna, córka Bartłomieja i Doroty Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 08.12.1699.

CZAJKOWSKA Dorota, córka Franciszka i Marianny, urodzona w Czajkach 02.02.1699.

CZAJKOWSKA Marianna, córka Jana i Marianny Czajkowskiej, urodzona w Czajkach 12.06.1699.

CZAJKOWSKI Franciszek, syn Michała i Apolonii, urodzony w Czajkach 29.01.1699.

DĄBROWSKA Katarzyna, córka Jakuba i Marianny, urodzona w Frankach Piaskach 14.11.1699.

DENISIAK Adam, włościanin syn Łukasza i Marianny, urodzony w Kobylinie Kościelnym (Borzymach) 24.12.1699.

DOBKOWSKA Agnieszka, córka Łukasza i Marianny, urodzona w Stypułkach Szymanach 11.01.1699.

DOBKOWSKI Jan, syn Wojciecha i Krystyny Wnorowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 14.06.1699.

DYBACZYK Florian, włościanin syn Tomasza i Marianny, urodzony w Sikorach Pawłowiętach 04.05.1699.

DYDYŃSKA Małgorzata, córka Jana i Katarzyny Porzeckiej, urodzona w Kobylinie Cieszymach 13.07.1699.

Franciszek, syn naturalny Marianny, urodzony w Wnorach Starej Wsi 28.01.1699.

FRANKOWSKA Katarzyna, córka Mikołaja i Jadwigi Kropiewnickiej, urodzona w Frankach Piaskach 04.11.1699.

FRANKOWSKA Zofia, córka Macieja przydomek Korona i Zofii Wądołowskiej, urodzona w Frankach Dąbrowie 23.05.1699.

FRANKOWSKI Szymon, syn Macieja i Anny Garbowskiej, urodzony w Frankach Piaskach 13.07.1699.

GARBOWSKA Agnieszka, córka Szymona i Marianny Kurzyny, urodzona w Garbowie Starym 29.01.1699.

GARBOWSKA Magdalena, córka Piotra i Marcjanny Piszczatowskiej, urodzona w Stypułkach Koziołkach 18.07.1699.

GARBOWSKI Antoni, syn Marcina i Zofii Piszczatowskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 07.07.1699.

GARBOWSKI Maciej, syn Jana i Katarzyny Kierzkowskiej, urodzony w Kierzkach 21.02.1699.

GARBOWSKI Stefan, syn  Grzegorza i Zofii Stypułkowskiej, urodzona w Stypułkach Szymanach 27.008.1699.

GARBOWSKI Walenty, syn Jana i Jadwigi Kobylińskiej, urodzony w Garbowie Starym 13.02.1699.

GĄSSOWSKA Marianna, córka Wojciecha i Anny Zajkowskiej, urodzona w Kobylinie Kruszewie 19.07.1699.

GRODZKI Marcin, syn Macieja i Ewy, urodzony w Wnorach Wypychach 01.11.1699.

IWAŃCZYK Paweł, włościanin syn Marcina i Marianny, urodzony w Czajkach 25.01.1699.

Jadwiga, córka naturalna Elżbiety, urodzona w Jankowie parafia Rutki 13.10.1699.

KAPICA Krystyna, córka Jakuba i Elżbiety Rzędzian, urodzona w Kapicach Lipnikach 15.08.1699.

KAPICA Małgorzata, córka Wojciecha przydomek Łukasik i Anny Zambrzyckiej, urodzona w Kapicach 08.07.1699.

Kazimierz, syn naturalny Barbary, urodzony w Wnorach Starej Wsi 23.02.1699.

KŁOSKOWSKA Agnieszka, córka Mikołaja i Marianny Bruszewskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 13.01.1699.

KŁOSKOWSKI Jan, syn Michała i Marianny Perkowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 12.01.1699.

KŁOSKOWSKI Kazimierz, syn Hilarego i Marianny Piszczatowskiej, urodzony w Kłoskach Świgoniach 25.02.1699.

KŁOSKOWSKI Mikołaj syn Stefana i Zofii Garbowskiej, urodzony w Kłoskach Świgoniach 09.09.1699.

KOBYLIŃSKA Elżbieta, córka Macieja i Marianny Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 23.10.1699.

KOBYLIŃSKA Petronela, córka Władysława i Zofii Garbowskiej, urodzona w Garbowie Nowym 24.06.1699.

KOBYLIŃSKI Jan Antoni, syn Stanisława i Jadwigi Kobylińskiej, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 27.01.1699.

KOBYLIŃSKI Józef, syn Wawrzyńca i Teresy Świerzbińskiej, urodzony w Kobylinie 09.03.1699.

KONOPKA Jan, syn Macieja i Marianny Milewskiej, urodzony w Konopkach parafia Zawady 27.05.1699.

Konstancja, włościanka córka Jerzego i Anny, urodzona w Kobylinie Kościelnym (Borzymach) 15.11.1699.

KOWAL Ignacy, syn Wawrzyńca kowala i Marianny Kuleszy, urodzony w Piszczatach Kończanach 26.07.1699.

KROPIEWNICKA Anna, córka Władysława i Ewy, urodzona w Kropiewnicy Kiernoskach 21.07.1699.

KROPIEWNICKA Antonina, córka Tomasza i Marianny Zaleskiej, urodzona w Kapicach 13.06.1699.

KROPIEWNICKA Cecylia, córka Michała i Jadwigi Kobylińskiej, urodzona w Kropiewnicy Kiernoskach 19.09.1699.

KROPIEWNICKA Marianna, córka Macieja i Ewy Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 24.08.1699.

KROPIEWNICKA Róża, córka Ignacego i Jadwigi Kruszewskiej, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 03.09.1699.

KROPIEWNICKI Andrzej, syn Kazimierza i Teresy Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 05.02.1699.

KROPIEWNICKI Grzegorz, syn Józefa i Elżbiety Garbowskiej, urodzony w Garbowie Nowym 22.11.1699.

KROPIEWNICKI Jakub, syn Pawła i Agnieszki Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 30.04.1699.

KROPIEWNICKI Krzysztof, syn Wojciecha przydomek Brejczak i Apoloni Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 13.05.1699.

KROPIEWNICKI Paweł, syn Piotra i Łucji Czajkowskiej, urodzony Franki Chrościelach (Dąbrowa) 22.03.1699.

KROPIEWNICKI Paweł, syn Wojciecha i Marianny Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 25.01.1699.

KRZEWSKA Agnieszka, córka naturalna Anny, urodzona w Sikorach Bartyczkach 23.01.1699.

KRZEWSKA Ewa, córka Franciszka i Marianny Konopka, urodzona w Krzewie parafia Zawady 21.12.1699.

KRZEWSKA Konstancja, córka Wawrzyńca i Heleny Ciborowskiej, urodzona w Krawcach (Krzewie) parafia Zawady 12.09.1699.

KRZEWSKI Jakub, syn Piotra i Małgorzaty Jabłońskiej, urodzony w Krzewie parafia Zawady 19.07.1699.

KURZYNA Agnieszka, córka Szymona i Ewy Kłoskowskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 20.01.1699.

KURZYNA Jadwiga, córka zmarłego Szymona przydomek Gaj i wdowy Urszuli Garbowskiej, urodzona w Kurzynach 27.09.1699.

KURZYNA Piotr, syn Jana i Zofii Krzewskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 12.06.1699.

MAKOWSKI Antoni, syn Macieja i Jadwigi, urodzony w Makowie 05.02.1699.

MAKOWSKI Franciszek, syn Macieja i Agnieszki Burzyńskiej, urodzony w Makowie 07.10.1699.

Marianna, córa naturalna Katarzyny, urodzona w Kobylinie Kruszewie 18.08.1699.

Marianna, dziecko naturalne urodzone w Kobylinie Kruszewie 30.08.1699.

MAZUR Ludwik, włościanin syn Franciszka i Marianny, urodzony w Wnorach Wypychach 20.08.1699.

MILEWSKI Wawrzyniec, syn Adama i Krystyny Ciechanowickiej, urodzony w Milewie Zabielnym 15.08.1699.

MOJKOWSKI Maciej, syn Pawła przydomek Frotke i Marianny Jamiołkowskiej, urodzony w Mojkach 22.02.1699.

NIECIECKA Krystyna, córka Jana i Anastazji Targońskiej, urodzona w Kapicach Lipnikach 27.08.1699.

NIECIECKI Ludwik, syn Piotra i Jadwigi Bogatko, urodzony w Kobylinie Borzymach 15.08.1699.

PISZCZATOWSKA Jadwiga, córka Jerzego przydomek Strzecha i Jadwigi Piszczatowskiej przydomek Pietruszka, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 29.07.1699.

PISZCZATOWSKA Urszula, córka Pawła i Marianny Kossakowskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowietach 18.10.1699.

PISZCZATOWSKI Jan, syn Stefana i Marianny, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 05.05.1699.

PISZCZATOWSKI Michał, syn Łukasza przydomek Prus i Katarzyny Sikorskiej, urodzony w Piszczatach Kończanach 29.09.1699.

PISZCZATOWSKI Szymon, syn Michała i Tekli Drągowskiej, urodzony w Piszczatach Kończanach 18.10.1699.

POGORZELSKA Dorota, córka Marcina i Marianny Pęskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 07.02.1699.

POGORZELSKA Marianna, córka Jakuba i Aleksandry Zaleskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 06.01.1699.

POGORZELSKI Łukasz, syn Wawrzyńca i Petroneli Konopki, urodzony  w Sikorach Wojciechowiętach 10.12.1699.

POGORZELSKI Jan, syn Michała i Katarzyny Wądołowskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 24.06.1699.

PRUSZYŃSKI brak imienia, dziecko Jakuba i Elżbiety Niecieckiej, urodzony w Milewie Leśnym 27.07.1699.

RACIBORSKA Katarzyna, córka Piotra i Teresy Wroczyńskiej, urodzona w Kobylinie Kruszewie 15.11.1699.

RADWAŃSKA Krystyna, włościanka córka Wojciecha i Agnieszki Więckowny, urodzona w Kobylinie Borzymach 18.12.1699.

ROBAK Agnieszka, włościanka córka Wojciecha i Jadwigi, urodzona w Sikorach Tomkowiętach 26.01.1699.

ROGOWSKA Anastazja, córka Stefana i Agnieszki Wądołowskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 13.06.1699.

ROSZKOWSKA Joanna, córka Franciszek i Anny Milewskiej, urodzony w Milewie Leśnym 04.08.1699.

ROSZKOWSKA Marianna, córka Wojciecha i Doroty Kierzkowskiej, urodzona w Czajkach 23.01.1699.

SIKORSKI Krzysztof, syn Szymona i Łucji Niecieckiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 14.09.1699.

SIKORSKA Marcjanna, córka Piotra i Zofii Kobylińskiej, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 29.01.1699.

SIKORSKA Marianna, córka Piotra i Agnieszki Zaleskiej, urodzona w Sikorach Janowiętach 05.06.1699.

SIKORSKI Paweł, syn Jerzego i Małgorzaty Makowskiej, urodzony w Sikorach Tomkowiętach 23.01.1699.

SIKORSKI Tomasz, syn Macieja i Jadwigi Konopki, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 18.12.1699.

Stanisław, syn naturalny Jadwigi, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 14.11.1699.

STYPUŁKOWSKI Jan, syn Piotra i Marianny Stypułkowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 20.10.1699.

STYPUŁKOWSKI Piotr, syn Baltazara i Anny Stypułkowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 07.09.1699.

TARGOŃSKA Agnieszka, córka Kazimierza i Krystyna Babińska, urodzona w Kobylinie Kruszewie 22.01.1699.

TARGOŃSKA Kunegunda, córka Baltazara i Jadwigi Garbowskiej, urodzona Garbowie Starym 21.04.1699.

TARGOŃSKI Krzysztof, syn Wawrzyńca i Marianny Gąssowskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 27.05.1699.

TARGOŃSKI Piotr, syn naturalny Marianny, urodzony w Sikorach Bartyczkach 01.06.1699.

Urszula, włościanka córka Józefa i Teresy, urodzona w Kobylinie Kościelnym (Borzymach) 19.10.1699.

WNOROWSKA Konstancja, córka Tomasza i Marianny Stypułkowskiej, urodzona w Wnorach Wandach 14.09.1699.

WNOROWSKA Marianna, córka Wawrzyńca i Mariany Kuleszy, urodzona w Wnorach Wandach 08.12.1699.

WNOROWSKA Petronela, córka Pawła i Jadwigi Zambrzyckiej, urodzona w Wnorach Wandach 08.061699.

WNOROWSKA Urszula, córka Kazimierza i brak imienia Sikorskiej, urodzona w Wnorach Wandach 13.02.1699.

WNOROWSKI brak imienia, dziecko Adama i Anny Kulesza, urodzone w Wnorach Wypychach 12.07.1699.

WNOROWSKI Ignacy, syn Szymona przydomek Brzydzo i Teodory Kuleszy, urodzony w Wnorach Kuzelach 05.02.1699.

WNOROWSKI Józef, syn Grzegorza i Łucji Zambrzyckiej, urodzony w Wnorach Starych 20.03.1699.

WNOROWSKI Józef, syn Szymona i Zofii Pogorzelskiej, urodzony w Wnorach Wypychach 10.03.1699.

WNOROWSKI Wojciech syn Felicjana i Konstancji Gąssowskiej, urodzony w Wnorach Wypychach 23.04.1699.

WOJNO Jan, syn naturalny Zofii, urodzony w Garbowie Starym 03.02.1699.

ZAJKOWSKI Marcin, syn Macieja i Jadwigi Wnorowskiej, urodzony w Garbowie Nowym 07.11.1699.

ZALESKA Marianna, córka Piotra i Krystyny Wnorowskiej, urodzona w Sikorach Janowiętach 29.04.1699.

ZALESKI Franciszek, syn Piotra i Jadwigi Kurzyny, urodzony w Kurzynach 11.04.1699.

ZALESKI Jan, syn Walentego i Krystyny Wnorowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 01.01.1699.

ZALESKI Kazimierz, syn Wojciecha i Aleksandry Kurzyny, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 04.03.1699.

ZALESKI Stanisław, syn Jakuba i Zofii Kulikowskiej, urodzona w Kapicach Starej Wsi 04.08.1699.








 
Naszą witrynę przegląda teraz 167 gości