postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1700

Indeks opracowała J. Garbowska

ABRAHAMOWNA brak imienia, włościanka, córka Macieja i Marianny, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 20.01.1700.

BOGATKO Wojciech, syn Szymona i Marianny Sikorskiej, urodzony w Kobylinie Kościelnym ( Borzymach ) 13.04.1700.

CHOIŃSKA Katarzyna, córka Wawrzyńca i Zofii, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 29.12.1700.

CHOIŃSKI Franciszek, syn Łukasza i Jadwigi Ołtarzewskiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 30.01.1700.

CZAJKOWSKA Aleksandra, córka Mikołaja i Krystyny Truskolaskiej, urodzona w Czajkach 08.03.1700.

CZAJKOWSKA Konstancja, córka Macieja i Katarzyny Frankowskiej, urodzona w Frankach Dąbrowie 17.02.1700.

CZAJKOWSKA Marianna, córka Jakuba i Anny Łopińskiej, urodzona w Czajkach 10.08.1700.

CZAJKOWSKA Petronela, córka Macieja i Marianny Frankowskiej, urodzona w Frankach Dąbrowie 25.06.1700.

CZAJKOWSKA Tekla, córka Andrzeja i Apolonii, urodzona w Czajkach 14.10.1700.

DĄBROWSKI Bartłomiej, syn Piotra i Franciszki Piszczatowskiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 24.08.1700.

DĄBROWSKI Wojciech, syn Grzegorza i Zofii Choińskiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 23.04.1700.

DOBKOWSKA Katarzyna, córka Piotra i Katarzyny Targońskiej, urodzona w Sikorach Wojciechowiętach 04.02.1700.

FRANKOWSKA Zuzanna, córka Adama i Teresy Zaleskiej, urodzona w Frankach Piaskach 29.02.1700.

FRANKOWSKI Andrzej, syn Piotra i Marianny Czajkowskiej, urodzony w Frankach Dąbrowie 22.11.1700.

FRANKOWSKI Jakub, syn Franciszka i Aleksandry Kobylińskiej, urodzony w Frankach Piaskach 23.07.1700.

FRANKOWSKI Teodor, syn Antoniego i Marianny Leśniewskiej, urodzony w Frankach Dąbrowie 02.11.1700.

GARBOWSKA Anna, córka Wawrzyńca i Barbary Garbowskiej, urodzona w Garbowie Nowym 22.07.1700.

GARBOWSKA Ewa, córka Macieja i Elżbiety, urodzona w Garbowie Starym 21.12.1700.

GARBOWSKI Karol, syn Bartłomieja i Elżbiety, urodzony w Garbowie Starym 02.11.1700.

GARBOWSKI Stanisław, syn Wojciecha i Marianny Kobylińskiej, urodzony w Garbowie Starym 26.04.1700.

GARBOWSKI Tomasz, syn naturalny Zofii, urodzony w Stypułkach 29.12.1700.

GÓRSKA Petronela, córka naturalna Marianny, urodzona w Milewie Leśnym 29.05.1700.

GRODZKI Stanisław, syn Wojciecha i Katarzyny Dąbrowskiej, córki Macieja, urodzony w Wnorach Wypychach 06.02.1700.

JAMIOŁKOWSKA Łucja, córka Jana i Jadwigi Wnorowskiej, urodzona w Wnorach Wandach 02.12.1700.

Jan, włościanin, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 08.02.1700.

JAWOROWSKA Marcjanna, córka Jana i Elżbiety Zaleskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 27.12.1700.

KAPICA Ewa, córka Wojciecha i Anny Zambrzyckiej, urodzona w Kapicach Starych 27.12.1700.

KAPICA Marianna, córka Tomasza i Jadwigi Maleszewskiej, urodzona w Kapicach Starej Wsi 19.10.1700.

KIERZKOWSKA Elżbieta i Marianna, bliźnięta, córki Piotra i Krystyny Kierzkowskiej, urodzone w Kierzkach 08.12.1700.

KŁOSKOWSKA Klara, córka Ignacego i Agnieszki Mojkowskiej, urodzona w Kłoskach Świgoniach 17.08.1700.

KŁOSKOWSKA Łucja, córka Stanisława i Ewy, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 13.12.1700.

KŁOSKOWSKA Teresa, córka Michała i Marianny Bujno ?, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 07.10.1700.

KŁOSKOWSKI Szymon, syn Wojciecha i Anny Kierkowskiej, urodzony w Kłoskach Młytnowiętach 23.10.1700.

KOBYLIŃSKA Anna, córka Antoniego i Marianny, urodzona w Garbowie Nowym 20.07.1700.

KOBYLIŃSKA Katarzyna, córka Stefana i Krystyny Rzędzian, urodzona w Kobylinie Latkach 21.04.1700.

KOBYLIŃSKA Marianna, córka Kazimierza i Ewy Zambrzyckiej, urodzona w Kobylinie Latkach 28.02.1700.

KOBYLIŃSKA Marta, córka Stanisława i Agnieszki Rzędzian, urodzona w Kobylinie Borzymach 06.08.1700.

KOBYLIŃSKA Marta, córka Stefana i Jadwigi Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 15.05.1700.

KOBYLIŃSKI Franciszek, syn Macieja przydomek Rafalik i Anny Czajkowskiej, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 13.09.1700.

KOBYLIŃSKI Tomasz, syn Wawrzyńca i Marianny Hermanowskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 04.03.1700.

KONOPKA Cecylia, córka Macieja i Aleksandry Jaworowskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 15.11.1700.

KROPIEWNICKA Anna, córka Marcina i Agnieszki Zajkowskiej, urodzona w Kropiewnicy Kiernoskach 25.08.1700.

KROPIEWNICKA Elżbieta, córka Łukasza i Zofii, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 17.01.1700.

KROPIEWNICKA Katarzyna, córka Grzegorza i Anny Krzewskiej, urodzona w Wnorach Kuzelach 17.11.1700.

KROPIEWNICKA Marianna, córka Kazimierza i Teresy, urodzona w Kropiewnicy 12.01.1700.

KROPIEWNICKA Róża, córka naturalna Anny, urodzona w Kropiewnicy Kiernozkach 01.09.1700.

KROPIEWNICKI Jan, syn naturalny Agaty, urodzony w Kobylinie Borzymach 27.12.1700.

KROPIEWNICKI Kalikst, syn Felicjana i Agnieszki, urodzony w Czajkach 11.10.1700.

KROPIEWNICKI Piotr, syn Wojciecha przydomek Brejczak i Apolonii, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 30.06.1700.

KROPIEWNICKI Stefan, syn Grzegorza i Agaty, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 02.08.1700.

KRZEWSKA Zofia, córka Wojciecha i Agnieszki, urodzona w Krzewie, parafia Zawady 09.05.1700.

KRZEWSKI Walenty, syn Jana i Marianny Kalinowskiej z Maleszewa, urodzony w Krzewie Nowym, parafia Zawady 05.02.1700.

KURZYNA Tekla, córka Pawła i Cecylii Frankowskiej, urodzona w Kurzynach 29.09.1700.

LASIUKIEWICZ Tomasz, włościanin, syn Szymona i Zofii, urodzony w Sikorach Tomkowiętach 14.12.1700.

ŁASKA Jadwiga, córka Jerzego i Doroty, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 16.09.1700.

Łucja i Katarzyna, bliźnięta, córki naturalne Jadwigi, urodzone w Kobylinie Kuleszkach 15.12.1700.

Maciej, dziecko naturalne, urodzone w Kobylinie Kuleszkach 26.02.1700.

MAKOWSKA Franciszka, córka Walentego przydomek Gomułko i Marianny Rzędzian, urodzona w Makowie 29.03.1700.

Marcin, syn naturalny Anny, urodzony w Kobylinie Cieszymach 04.11.1700.

Marianna, córka naturalna, urodzona w Kobylinie Borzymach 20.02.1700.

MILEWSKA Elżbieta, córka Andrzeja i Doroty Milewskiej, urodzona w Milewie Nadbielnym ( Zabielnym ) 18.11.1700.

MILEWSKI Maciej, syn Walentego i Marianny Roszkowskiej, urodzony w Milewie Litewce 19.09.1700.

MOJKOWSKA Zofia, córka Tomasza i Doroty Moczydłowskiej, urodzona w Mojkach 26.04.1700.

MOJKOWSKI Jakub, syn Pawła i Marcjanny Jamiołkowskiej, urodzony w Mojkach 15.07.1700.

MODZELEWSKI Marcin, włościanin, syn Kazimierza i Agnieszki, urodzony w Wnorach Kuzelach 07.11.1700.

NIECIECKI Tomasz, syn Szymona i Jadwigi Sikorskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 16.12.1700.

NIEWIADOMSKI Antoni Bartłomiej, syn Krzysztofa i Joanny Żeniownej, urodzony w Kapicach Lipnikach 24.08.1700.

PERKOWSKA Katarzyna, córka Mateusza i Cecylii Kruszewskiej, urodzona w Kierzkach 20.03.1700.

PISZCZATOWSKA Zuzanna, córka naturalna Domiceli, urodzona w Milewie Nadbielnym ( Zabielnym ) 30.03.1700.

PISZCZATOWSKI Adam, syn Franciszka i Zuzanny Kossakowskiej, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 21.10.1700.

PISZCZATOWSKI Maciej, urodzony w Piszczatach 08.03.1700.

PISZCZATOWSKI Paweł i Marcjanna, bliźnięta, dzieci Tomasza i Doroty Piszczatowskiej, urodzeni w Garbowie Starym 06.01.1700.

POGORZELSKI Marcin, syn Bartłomieja i Zofii Kobylińskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 07.11.1700.

RACIBORSKI Maciej, syn Antoniego i Katarzyny Kuleszy, urodzony w Kobylinie Kruszewie 22.02.1700.

ROGOWSKA, córka Stefana i Agnieszki Wądołowskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 19.12.1700.

ROSZKOWSKA Ewa, córka Franciszka i Anny Milewskiej, urodzona w Milewie Leśnym 22.12.1700.

ROSZKOWSKA Katarzyna, córka Wojciecha i Doroty Kierzkowskiej, urodzona w Kierzkach 20.03.1700.

RZĘDZIAN Barbara, córka Szymona i Marianny Kapicy, urodzona w Kapicach Starych 03.12.1700.

SIKORSKA Aleksandra, córka Stanisława i Marianny Sikorskiej, urodzona w Milewie Nadbielnym ( Zabielnym ) 16.03.1700.

SIKORSKI Andrzej, syn Szymona i Anny, urodzony w Milewie Zabielnym 21.11.1700.

SIKORSKI Baltazar, syn Jakuba i Marianny Maleszewskiej, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 04.01.1700.

SIKORSKI Franciszek, syn Aleksandra i Zofii, urodzony w Milewie Nadbielnym ( Zabielnym ) 28.03.1700.

SIKORSKI Franciszek, syn Władysława i Marianny Milewskiej, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 01.04.1700.

SIKORSKI Szymon, syn Macieja i Agnieszki Maleszewskiej, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 28.10.1700.

STYPUŁKOWSKA Agata, córka Marcina i Marianny Piszczatowskiej, urodzona w Stypułkach Koziołkach 03.02.1700.

STYPUŁKOWSKA Cecylia, córka Wojciecha i Krystyny Jamiołkowskiej, urodzona w Stypułkach Święchach 11.11.1700.

STYPUŁKOWSKA Dorota, córka Wawrzyńca przydomek Balcerzak i Jadwigi, urodzona w Stypułkach Szymanach 19.08.1700.

STYPUŁKOWSKA Marianna, córka Macieja i Marianny, urodzona w Stypułkach Koziołkach 15.08.1700.

STYPUŁKOWSKI Antoni, syn Andrzeja i Teodory Stypułkowskiej, urodzony w Stypułkach Koziołkach 06.06.1700.

STYPUŁKOWSKI Ignacy, syn Andrzeja i Anny Kurzyny, urodzony w Stypułkach Święchach 27.07.1700.

STYPUŁKOWSKI Jan, syn Pawła i Agnieszki Kropiewnickiej, urodzony w Stypułkach Koziołkach 08.05.1700.

STYPUŁKOWSKI Szymon, syn Fabiana i Krystyny, urodzony w Stypułkach Święchach 26.10.1700.

STYPUŁKOWSKI Szymon, syn Wincentego i Katarzyny, urodzony w Stypułkach Święchach 21.10.1700.

ŚWIĄTKOWSKI Adam i Ewa, bliźnięta, dzieci Hilarego i Doroty Maleszewskiej, urodzone w Maleszewie, parafia Zawady 10.05.1700.

TARGOŃSKA Agnieszka, córka Marcina i Teresy, urodzona w Wnorach Kuzelach 29.12.1700.

TARGOŃSKI Jerzy, syn Pawła i Katarzyny, urodzony w Stypułkach Bartyczkach 26.07.1700.

TARGOŃSKI Paweł, syn Grzegorza i Jadwigi Konopki, urodzony w Sikorach Wojciechowiętach 10.01.1700.

WNOROWSKA Ludwika, córka Jakuba i Krystyny Łuniewskiej, urodzona w Sikorach Bartyczkach 18.08.1700.

WNOROWSKA Petronela, córka Jana i Zofii Śliwowskiej, urodzona w Wnorach Wandach 23.05.1700.

WNOROWSKI Andrzej, syn Wojciecha przydomek Pławacz i Marianny, urodzony w Wnorach Kuzelach 28.11.1700.

WNOROWSKI Walenty, syn Krzysztofa i Katarzyny Sikorskiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 14.02.1700.

WRÓBLEWSKA Joanna, córka Mateusza i Katarzyny Wądołowskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 25.08.1700.

ZALESKA Eufemia, córka Andrzeja i Katarzyny Wróblewskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 24.08.1700.

ZALESKA Marcjanna, córka Pawła i Jadwigi Sikorskiej, urodzona w Kobylinie Cieszymach 07.08.1700.

ZALESKA Teresa, córka Stanisława i Zofii Kapisownej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 13.09.1700.

ZALESKA Zuzanna, córka Piotra i Krystyny Wnorowskiej, urodzona w Sikorach Janowiętach 01.04.1700.

ZALESKI Józef, syn Jakuba i Eufrozyny Kuleszy, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 29.03.1700.

ZALESKI Paweł, syn Felicjana i Urszuli Garbowskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 24.01.1700.

ZDRODOWSKA Marianna, córka Adama i Katarzyny Zdrodowskiej, urodzona w Zdrodach, parafia Płonka Kościelna 22.08.1700.

ZIELCZAK Agnieszka, włościanka, córka Tomasza i Krystyny, urodzona w Makowie 10.01.1700.

ZIELCZAK Jakub, włościanin, syn Szymona i Zofii, urodzony w Makowie 04.07.1700.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 159 gości