'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Indeks urodzeń parafia Kobylin 1704

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1704

Indeks opracowała J. Garbowska

Agata, włościanka, córka Stanisława, urodzona w Garbowie Nowym 09.02.1704.

BABIŃSKI Zachariasz, syn Pawła i Agnieszki Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 14.03.1704.

Bazyli, syn naturalny Małgorzaty, urodzony 07.01.1704.

BOGATKO Franciszka, córka Andrzeja, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 04.10.1704.

BOGATKO Jan, syn Szymona i Marianny, urodzony w Kobylinie Borzymach 22.05.1704.

CHOIŃSKI Antoni, syn Walentego i Heleny Stypułkowskiej, urodzony w Kapustach Nowym, parafia Zawady 15.06.1704.

CHOIŃSKI Grzegorz, syn Łukasza i Jadwigi Ołtarzewskiej, urodzony w Piszczatach 06.03.1704.

CIBOROWSKI Antoni, syn Kacpra i Elżbiety Sikorskiej, urodzony w Kobylinie Cieszymach 09.06.1704.

CZAJKOWSKA Katarzyna, córka Jana i Marcjanny Czajkowskiej, urodzona w Czajkach 23.10.1704.

CZAJKOWSKA Katarzyna, córka Macieja i Barbary Truskolaskiej, urodzona w Czajkach 07.04.1704.

CZAJKOWSKA Petronela, córka Andrzeja i Anastazji Jamiołkowskiej, urodzona w Czajkach 18.05.1704.

CZAJKOWSKI Krzysztof, syn Franciszka i Marianny Jabłonowskiej, urodzony w Czajkach 27.04.1704.

CZAJKOWSKI Paweł, syn Józefa i Marianny Dąbrowskiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 23.01.1704.

CZAJKOWSKI Stanisław, syn Pawła przydomek Trojańczyk i Zofii Bruszewskiej, urodzony w Czajkach 06.05.1704.

DAŃKOWSKI Marcin, syn Aleksandra i Katarzyny Kropiewnickiej, urodzony w Kapicach starych 11.11.1704.

DĄBROWSKA Marianna, córka Grzegorza i Zofii, urodzona w Wnorach Starej Wsi 02.03.1704.

DĄBROWSKI Karol, syn Jakuba i Katarzyny Sikorskiej, urodzony w Kłoskach Świgoniach 17.08.1704.

DĄBROWSKI Paweł, syn Walentego i Ewy Choińskiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 07.01.1704.

DERKA Marianna i Agnieszka, włościanki, bliźnięta, urodzone w Kobylinie Kruszewie 22.01.1704.

DOBKOWSKA Aleksandra, córka Wojciecha i Krystyny Kuleszy, urodzona w Stypułkach Szymanach 01.06.1704.

DYSZEWSKI Michał, syn Fabiana i Jadwigi, urodzony w Kobylinie Kruszewie 07.12.1704.

Franciszka, córka naturalna Ewy, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 16.11.1704.

FRANKOWSKA Marta, córka naturalna Marianny, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 05.08.1704.

FRANKOWSKA Zofia, córka naturalna Katarzyny, urodzona w Frankach Dąbrowie 27.04.1704.

FRANKOWSKA Zofia, córka Pawła i Konstancji Garbowskiej, urodzona w Garbowie Starym 27.05.1704.

FRANKOWSKI Mikołaj, syn Kazimierza i Zofii Frankowskiej, urodzony w Frankach Dąbrowie 03.12.1704.

FRANKOWSKI Piotr, syn Grzegorza i Marianny Mojkowskiej, urodzony 26.06.1704.

FRANKOWSKI Walenty, syn Macieja i Marianny Targońskiej, urodzony w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 14.02.1704.

GARBOWSKI Ignacy, syn Wojciecha i Marianny Kobylińskiej, urodzony w Garbowie Nowym 20.07.1704.

GARBOWSKI Marceli, syn naturalny Małgorzaty, urodzony w Kobylinie Kruszewie 27.06.1704.

GARBOWSKI Zachariasz, syn Michała i Doroty Czochańskiej, urodzony w Garbowie Nowym 16.03.1704.

GĄSSOWSKA Agnieszka, córka Jakuba i Łucji Jarockiej, urodzona w Kobylinie Kruszewie 22.01.1704.

GĄSSOWSKI Kazimierz, syn Wojciecha i Anny Zajkowskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 07.03.1704.

JAMIOŁKOWSKA Helena, córka naturalna Agnieszki, urodzona w Stypułkach Szymanach 03.08.1704.

JASIŃSKA Marianna, córka Andrzeja i Magdaleny Baldowskiej, urodzona w Kobylinie Borzymach 31.01.1704.

Justyna, córka naturalna Zofii, urodzona w Kobylinie Kruszewie 09.06.1704.

KAPICA Paweł, syn Macieja i Marianny Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 20.01.1704.

KAPICA Paweł, syn Wojciecha i Anny Zambrzyckiej, urodzony w Kapicach Starych 13.01.1704.

KIERZKOWSKA brak imienia, córka Kazimierza i Anny Wnorowskiej, urodzona w Kurzynach 10.05.1704.

KIERZKOWSKA Katarzyna, córka Piotra i Krystyny Truskolaskiej, urodzona w Kierzkach 29.08.1704.

KŁOSKOWSKA Aleksandra, córka Ignacego i Agnieszki Mojkowskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 30.09.1704.

KŁOSKOWSKA Katarzyna, córka Kazimierza i Agnieszki, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 10.03.1704.

KŁOSKOWSKA Małgorzata, córka Wojciecha i Anny Kierzkowskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 12.07.1704.

KŁOSKOWSKA Zuzanna, córka Andrzeja i Anny Stypułkowskiej, urodzona w Kłoskach Świgoniach 17.08.1704.

KŁOSKOWSKI Krzysztof, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 16.03.1704.

KOBYLIŃSKA Agnieszka, córka Wawrzyńca i Marianny, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 23.01.1704.

KOBYLIŃSKA Konstancja, córka Jana i Anny Warpech, urodzona w Kobylinie Latkach 14.03.1704.

KOBYLIŃSKA Tekla, córka Mateusza i Marianny Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 23.09.1704.

KOBYLIŃSKI Aleksander, syn Michała i Agnieszki Łaskiej, urodzony w Kobylinie Borzymach 12.07.1704.

KOBYLIŃSKI Andrzej, syn Jakuba i Katarzyny Piszczatowskiej, urodzony w Kobylinie Zarzecznym ( Kuleszkach ) 03.02.1704.

KOBYLIŃSKI Maciej, syn Wawrzyńca i Teresy, urodzony w Kobylinie Borzymach 15.02.1704.

KOBYLIŃSKI Mateusz, syn Szymona i Elżbiety Kobylińskiej, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 28.08.1704.

KOBYLIŃSKI Szymon, syn Wojciecha i Zofii Wądołowskiej, urodzony w Kobylinie Borzymach 05.01.1704.

KOBYLIŃSKI Tomasz, syn Pawła i Marianny Targońskiej, urodzony w Kobylinie 07.12.1704.

KOBYLIŃSKI Walenty, syn Stanisława i Marianny Milewskiej, urodzony w Kobylinie 03.02.1704.

KONOPKA Aleksandra, córka Mikołaja i Katarzyny Jaworowskiej, urodzona w Sikorach Tomkowiętach 10.07.1704.

KONOPKA Zuzanna, córka Wawrzyńca i Marianny Zaleskiej, urodzona w Targoniach Krytułach, parafia Zawady 24.02.1704.

KROPIEWNICKA Agnieszka, córka Macieja, urodzona w Kropiewnmicy Raciborach 14.01.1704.

KROPIEWNICKA Konstancja, córka Wawrzyńca i Teresy, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 09.01.1704.

KROPIEWNICKI Hieronim, syn Walentego i Jadwigi Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 30.09.1704.

KROPIEWNICKI Jakub, syn naturalny Marianny, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 14.07.1704.

KROPIEWNICKI Wawrzyniec, syn Stanisława i Konstancji Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 10.08.1704.

KROPIEWNICKI Wawrzyniec, syn Władysława i Anny Frankowskiej, urodzony w Frankach Dąbrowie 05.08.1704.

KROPIWENICKI Wojciech, syn Tomasza przydomek Jarocki i Doroty, urodzony w Kropiewnicy Kiernoskach 07.04.1704.

KRUSZEWSKA Marianna, córka Marka i Katarzyny, urodzona w Czajkach 29.08.1704.

KRUSZEWSKI Wawrzyniec, syn ? i Elżbiety, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 04.09.1704.

Krystyna, córka naturalna Katarzyny, urodzona w Zambrzycach Nowych, parafia Rutki 01.05.1704.

KRZEWSKI Szymon, syn Wawrzyńca i Marianny Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Kuzelach 12.10.1704.

KURZYNA Agnieszka, córka Pawła i Cecylii Frankowskiej, urodzona w Kurzynach 20.01.1704.

LEWKO Zofia, włościanka, córka Wojciecha i Franciszki Abrahamowny, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 13.05.1704.

Maciej, włościanin, syn Tomasza i Zofii, urodzony w Kobylinie Kruszewie 22.02.1704.

MAKOWSKA Eleonora, córka Marcina i Agaty Burzyńskiej, urodzona w Makowie 14.04.1704.

MAKOWSKA Marcjanna, córka Macieja i Józefy Bystrownej, urodzona w Makowie 20.07.1704.

MAKOWSKI Marcin, syn Walentego i Marianny Rzędzian, urodzony w Makowie 30.10.1704.

Marianna, córka naturalna Anny, urodzona w Sikorach Janowiętach 24.02.1704.

Marianna, córka Jana i Jadwigi, urodzona w Sikorach 09.06.1704.

Marianna, włościanka, córka Łukasza i Marianny, urodzona 05.08.1704.

MILEWSKA Katarzyna, córka Grzegorza i Elżbiety, urodzona w Milewie Zabielnym 27.02.1704.

MILEWSKA Marianna, córka Tomasza i Jadwigi Sikorskiej, urodzona w Sikorach 09.06.1704.

MILEWSKI Karol, syn Andrzeja i Doroty, urodzony w Milewie Zabielnym 30.10.1704.

MOJKOWSKA Aleksandra, córka Mikołaja i Jadwigi, urodzona w Mojkach 06.10.1704.

MOJKOWSKI Kazimierz, syn Marcina i Apolonii Ciborowskiej, urodzony w Mojkach 04.03.1704.

MOJKOWSKI Wojciech, syn Pawła i Marianny Jamiołkowskiej, urodzony w Mojkach 06.04.1704.

NIECIECKI Piotr, syn Jana i Zofii Milewskiej, urodzony w Kapicach Lipnikach 03.08.1704.

NIECIECKI Wojciech, syn Marcina i Ewy Babińskiej, urodzony w Kapicach Lipnikach 06.04.1704.

OŁTARZEWSKI Hipolit, syn Jakuba i Jadwigi Sikorskiej, urodzony w Kobylinie Cieszymach 13.08.1704.

PISZCZATOWSKA Zofia, córka Franciszka i Krystyny Garbowskiej, urodzona w Piszczatach 08.05.1704.

PISZCZATOWSKI Bartłomiej, syn Antoniego i Anny, urodzony w Piszczatach Tusikach 29.08.1704.

PISZCZATOWSKI Józef, syn Pawła i Marianny, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 29.02.1704.

PISZCZATOWSKI Marceli, syn Łukasza i Cecylii, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 11.01.1704.

POGORZELSKA Dorota, córka Mikołaja i Katarzyny Wądołowskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 08.01.1704.

POGORZELSKA Franciszka, córka Jakuba i Aleksandry Zaleskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 01.10.1704.

POGORZELSKA Katarzyna, córka Szymona i Zofii Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 20.03.1704.

POGORZELSKA Konstancja, córka Marcina i Marianny Pęskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 04.03.1704.

POGORZELSKI Kazimierz, syn Stanisława i Katarzyny, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 04.03.1704.

POGORZELSKI Wawrzyniec, syn Wawrzyńca i Zofii Kapicy, urodzony w Sikorach Wojciechowiętach 10.08.1704.

PRUSZYŃSKI Jan, syn Jakuba i ? Niecieckiej, urodzony w Milewie Leśnym 19.05.1704.

RACIBORSKI Kacper, syn Piotra i Teresy Wroczyńskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 06.01.1704.

ROSZKOWSKI Kacper, syn Wojciecha i Doroty Kierzkowskiej, urodzony w Vzajkach 31.12.1804.

SIKORSKA Barbara, córka Macieja i Marianny Wnorowskiej, urodzona w Kobylinie Cieszymach 30.11.1704.

SIKORSKA Ewa, córka Stanisława i Agnieszki Maleszewskiej, urodzona w Sikorach Bartkowiętach 25.02.1704.

SIKORSKA Marianna, córka Jerzego i Małgorzaty Makowskiej, urodzona w Sikorach Tomkowiętach 14.08.1704.

SIKORSKI Antoni, syn Marcina i Agaty Piszczatowskiej, urodzony w Kobylinie Latkach 05.06.1704.

SIKORSKI Bartłomiej, syn Andrzeja i Łucji Milewskiej, urodzony w Milewie Leśnym 29.08.1704.

SIKORSKI Tomasz, syn Marka i Marianny Maleszewskiej, urodzony w Maleszewie Porkusach, parafia Zawady 20.12.1701. Chrzczony 18.01.1704.

STYPUŁKOWSKA Magdalena, córka Franciszka i Ewy Stypułkowskiej, urodzona w Stypułkach Koziołkach 18.07.1704.

STYPUŁKOWSKI Jakub, syn Macieja i Marianny, urodzony w Stypułkach Koziołkach 04.05.1704.

STYPUŁKOWSKI Józef, syn Tomasza i Łucji, urodzony w Stypułkach Szymanach 21.02.1704.

STYPUŁKOWSKI Marceli, syn Wawrzyńca i Elżbiety, urodzony w Stypułkach Święchach 11.01.1704.

STYPUŁKOWSKI Piotr, syn Marcina i Jadwigi Stypułkowskiej, urodzony w Stypułkach Święchach 25.05.1704.

STYPUŁKOWSKI Wawrzyniec, syn Andrzeja i Anny Kurzyny, urodzony w Stypułkach Święchach 03.09.1704.

ŚWIĄTKOWSKI Piotr, syn Pawła i Marianny Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 29.06.1704.

TARGOŃSKA Dorota, córka Kazimierza i Krystyny Babińskiej, urodzona 01.01.1704.

TARGOŃSKA Marianna, córka Józefa i Katarzyny Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 03.08.1704.

Teresa, włościanka, córka Jakuba i Agnieszki, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 04.10.1704.

Urszula, córka naturalna, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 21.10.1704.

WARPECH Marianna, włościanka, córka Wojciecha i Małgorzaty, urodzona w Makowie 07.04.1704.

WĄDOŁOWSKA Marianna, córka Grzegorza i Jadwigi, urodzona w Chlebiotkach, parafia Zawady 22.02.1704.

WNOROWSKA Agnieszka, córka Wawrzyńca i Marianny Wnorowskiej, urodzona w Wnorach Wandach 23.01.1704.

WNOROWSKA Antonina, córka Kazimierza przydomek Plebanek i Elżbiety Sikorskiej, urodzona w Wnorach Wandach 07.06.1704.

WNOROWSKA Wiktoria, córka Tomasza i Marianny Stypułkowskiej, urodzona w Wnorach Wandach 30.08.1704.

WNOROWSKA Zofia, córka Pawła i Agnieszki, urodzona w Wnorach Wypychach 26.05.1704.

WNOROWSKI Fabian, syn Wojciecha i Aleksandry Frankowskiej, urodzony w Wnorach Wandach 20.01.1704.

WNOROWSKI Piotr Feliks, syn Pawła i Jadwigi Zambrzyckiej, urodzony w Wnorach Wandach 02.07.1704.

WNOROWSKI Stefan, syn Andrzeja i Justyny Truskolaskiej, urodzony w Wnorach Starych 16.12.1704.

WRÓBLEWSKI Antoni, syn Macieja i Agnieszki Wądołowskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 22.05.1704.

ZACHODZY Małgorzata, włościanka, urodzona w Piszczatach Kończanach 02.07.1704.

ZACHODZY Marcin, włościanin, syn Macieja i Jadwigi, urodzony w Wnorach Kuzelach 30.10.1704.

ZAJKOWSKI Maciej, syn Kazimierza i Agaty Czochańskiej, urodzony w Garbowie Nowym 25.02.1704.

ZALESKA Agnieszka, córka Macieja i Zofii Garbowskiej, urodzona w Czajkach 19.01.1704.

ZALESKA Eufrozyna, córka Grzegorza i Doroty Kobylińskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 04.06.1704.

ZALESKA Katarzyna, córka naturalna Zofii, urodzona w Zalesiu Łabędzkim  20.02.1704.

ZALESKA Róża, córka Andrzeja i Katarzyny Wróblewskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 21.08.1704.

ZALESKA Zofia, córka Łukasza i Krystyny, urodzona w Krzewie, parafia Zawady 09.05.1704.

ZALESKI Andrzej, syn Wojciecha i Aleksandry Kurzyny, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 16.11.1704.

ZALESKI Andrzej Stanisław, syn Marcina i Konstancji Gąssowskiej, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 17.11.1704.

ZALESKI Franciszek, syn Stanisława i Marcjanny, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 20.07.1704.

ZALESKI Maciej, syn naturalny Doroty, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 10.02.1704.

ZALESKI Walenty, syn Łukasza i Tekli Krzewskiej, urodzony w Krzewie, parafia Zawady 13.02.1704.

ZAMBRZYCKI Adam, syn Szymona i Barbary, urodzony w Zambrzycach Kapustach, parafia Rutki 02.02.1704.

Zofia, włościanka, córka Jana i Apoloni, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 16.03.1704.

Zuzanna, włościanka, córka Katarzyny, urodzona w Kobylinie Zarzecznym ( Kuleszkach ) 14.08.1704.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 207 gości