postheadericon Indeks urodzeń parafia Czyżewo 1876

ADAMCZUK Władysław, syn Franciszka lat 33 i Konstancji NOWACKIEJ lat 32, urodzony 01.11.1876 w Czyżewie Rusi, 162/1876.       

ANTONIAK Zofia, córka Kacpra lat 35i Józefy GUC lat 30, urodzona 26.08.1876 w Białych Misztalach, 134/1876.       

BAŃKOWSKA Wincenta, córka Juliana lat 35 i Rozalii GOŁĘBIEWSKIEJ lat 35, urodzona 19.07.1876 w Lipskich, 110/1876.

BAŃKOWSKI Błażej, syn Hipolita lat 45 i Anieli RAWA lat 33, urodzony 03.02.1876 w Lipskich, 22/1876.       

BAŃKOWSKI Stanisław, syn Ignacego lat 30 i Konstancji GODLEWSKIEJ lat 24, urodzony 19.07.1876 w Lipskich, 111/1876.               

BARTCZUK Jan, syn Józefa lat 32 i Marianny ŻELACHOWSKIEJ lat 25, urodzony 17.09.1876 w Czyżewie Kościelnym, 147/1876.   

BIAŁA Franciszka, córka Piotr lat 33 i Konstancji ZAWISTOWSKIEJ lat 30, urodzona 10.10.1876 w Sienicy Puzikach, 156/1876.   

BIAŁA Józefa, córka Franciszka lat 40 i Franciszki SIENICKIEJ lat 40, urodzony 18.09.1876w Sienicy Puzikach, 149/1876.

BIAŁY Feliks, syn Jakóba lat 37 i Marianny DMOCHOWSKIEJ lat 30, urodzony 27.01.1876 w Żelazach Brokowie, 16/1876.       

BIAŁY Hipolit, syn Pawła lat 30 i Anny KALUPY lat 26, urodzony     08.07.1876 w Gostkowie, 101/1876.

BIAŁY Konstanty Antoni, syn Stanisława lat 30 i Rozalii LIPSKIEJ lat 30, urodzony 06.08.1876 w Białych Choroszach, 127/1876.       

BIERNACKI Jan, syn Hilarego lat 36 i Anny MĄDRZAK lat 32, urodzony 27.10.1876 w Michałowie Wielkim, 161/1876.       

BOGUCKI Bolesław, syn Piotra lat 55 i Marianny SUTKOWSKIEJ lat 25, urodzony 04.08.1876 w Białych Kwaczołach, 124/1876.       

BONIFACZUK Aleksandra, córka Franciszka lat 28 i Franciszki SPIŻEWSKIEJ lat 28, urodzona 26.05.1876 w Gostkowie, 81/1876.       

BURNUS Antonina, córka Marianny lat 23, urodzona 05.03.1876 w Czyżewie Kościelnym, 38/1876.

CHOMENTOWSKA Feliksa, córka Franciszka lat 49 i Ludwiki SARNECKIEJ lat 25, urodzona 18.05.1876 w Czyżewie Osadzie, 80/1876.   

CHOROMAŃSKA Marianna, córka Grzegorza lat 30 i Pauliny DMOCHOWSKIEJ lat 30, urodzona 03.09.1876 w Dmochach Wypychach, 143/1876.

CHOROMAŃSKI Konstanty Dominik, syn Stanisława lat 45 i Emilii STOKOWSKIEJ lat 27, urodzony 07.08.1876 w Sienicy Daćbogach, 123/1876.       

CHOROMAŃSKI Piotr, syn Józefa lat 43 i Tekli ZAREMBY lat 33, urodzony 14.07.1876 w Sienicy Daćbogach, 109/1876.       

CHRAPCZYŃSKI Stanisław, syn Jana lat 46 i Eleonory WNOROWSKIEJ lat 27, urodzony 18.06.1876 w Dmochach Wochach, 90/1876.       

CHYLARCZUK Józef, syn Fabiana lat 45 i Marianny ZAREMBY lat 25, urodzony 10.12.1876 w Białch Szczepanowicach, 177/1876.       

CZERWIŃSKI Mateusz, syn Józefa lat 45 i Marianny CISZEWSKIEJ lat 23, urodzony 21.09.1876 w Gostkowie, 148/1876.       

CZYŻEWSKI Wacław, syn Aleksandra lat 33 i Aleksandry OŁDAKOWSKIEJ lat 34, urodzony 16.04.1876 w Czyżewie Rusi, 63/1876.

DĄBROWSKA Marta Bronisława, córka Tomasza lat 24 i Pauliny MURAWSKIEJ lat 25, 20.02.1876 w Białych Szczepanowicach, 28/1876.       

DĄBROWSKA Zofia, córka Kazimierza lat 38 i Marianny PIĘTKI lat 27, urodzona 15.05.1876 w Brulinie Storozumach, 72/1876.           

DĄBROWSKI Stanisław, syn Franciszka lat 35 i Eleonory GODLEWSKIEJ lat 28, urodzony 07.07.1876 w Brulinie Storozumach, 104/1876.       

DŁUSKA Bolesława, córka Zygmunta lat 32 i Rozalii PIETRZAK lat 35, urodzona 16.03.1876 w Czyżewie Sutkach, 42/1876.       

DMOCHOWSKA Franciszka, córka Grzegorza lat 40 i Teofili ZAWISTOWSKIEJ lat 30, urodzona 15.10.1876 w Dmochach Wochach, 157/1876.   

DMOCHOWSKA Helena, córka Jana lat 25 i Otoli DMOCHOWSKIEJ lat 25, urodzona 03.08.1876 w Dmochach Wochach, 120/1876.       

DMOCHOWSKA Józefa, córka Stanisława lat 28 i Antoniny UŚCIŃSKIEJ lat 30, urodzona 20.03.1876 w Dmochach Wochach, 43/1876.

DMOCHOWSKA Michalina, córka Rocha lat 43 i Marianny DMOCHOWSKIEJ lat 40, urodzona 13.08.1876 w Dmochach Wypychach, 130/1876.   

DMOCHOWSKA Stefania, córka Wiktora lat 27 i Scholastyki ZAREMBY lat 24, urodzona 13.10.1876 w Dmochach Markach, 158/1876.   

DMOCHOWSKI Jakób, syn Jana lat 26 i Józefy DMOCHOWSKIEJ lat 28, urodzony 10.07.1876 w Dmochach Wypychach, 105/1876.

DMOCHOWSKI Jan, syn Stanisława lat 40 i Emilii KRASOWSKIEJ lat 32, urodzony 20.06.1876 w Dmochach Mrozach, 92/1876.       

DMOCHOWSKI Leonard, syn Piotra lat 40 i Rozalii ZAWISTOWSKIEJ lat 30, urodzony 30.06.1876 w Dmochach Komborkach, 98/1876.       

DMOCHOWSKI Stanisław, syn Franciszka lat 34 i Ksawery RYTEL lat 28, urodzony 23.11.1876 w Ołdakach Magna Broku, 173/1876.       

DOBROŃSKA Zofia, córka Józefa lat 26 i Karoliny DREWNOWSKIEJ lat 18, urodzona 01.03.1876 w Dmochach Rodzonkach, 36/1876.       

DONCER Aleksandra, córka Mikołaja lat 37 i Teofili ANDRZEJCZAK lat 27, urodzona 01.09.1876 w Gostkowie, 138/1876.       

DREWNOWSKA Anna, córka Tadeusza lat 32 i Marianny BIAŁEJ lat 28, urodzona 25.07.1876 w Przejeździe Goldewo Pientaki, 118/1876.       

DUDA Leonard Apoloniusz, syn Józefa lat 35 i Marianny RUSZCZYC lat 23, urodzony 18.04.1876 w Czyżewie Osadzie, 75/1876.       

FALKOWSKI Julian Zygmunt, syn Feliksa lat 33 i Barbary ŁUNIEWSKIEJ lat 30, urodzony 07.01.1876 w Czyżewie Chrapkach, 6/1876.       

FILIPCZUK Florentyna, córka Romana lat 46 i Marianny ŚWIERŻEWSKIEJ lat 32, urodzona 08.01.1876 w Gostkowie, 4/1876.       

FRANCZUK Marian, syn Macieja lat 25 i Aleksandry STAŃCZUK lat 24, urodzony 25.03.1876 w Czyżewie Siedliskach, 47/1876.       

FRONCZKOWSKA Amelia, córka Franciszka lat 34 i Anny POPŁAWSKIEJ lat 34, urodzona 11.05.1876 w Michałowie Wróblach, 71/1876.       

GODLEWSKA Adela, córka Franciszka lat 28 i Heleny GODLEWSKIEJ lat 27, urodzona 22.06.1876 w Godlewie Baćkach, 93/1876.   

GODLEWSKA Aleksandra Eleonora, córka Witalisa lat 46 i Antoniny PIĘTKI lat 30, urodzona 16.02.1876 w Sienicy Szymankach, 29/1876.   

GODLEWSKA Józefa, córka Konstantego lat 27 i Bronisławy SIENICKIEJ lat 28, urodzona 04.04.1876 w Sienicy Szymankach, 52/1876.           

GODLEWSKA Marcjanna, córka Franciszka lat 26 i Barbary SKARZYŃSKIEJ lat 30, urodzona 27.02.1876 w Godlewie Piętakach, 34/1876.

GODLEWSKI Jakób, syn Teofila lat 25 i Marianny STANIASZEK lat 24, urodzony 25.07.1876 w Godlewie Baćkach, 114/1876.

GODLEWSKI Ludwik, syn Wiktora lat 30 i Aleksandry ZAREMBY lat 25, urodzony 25.08.1876 w Sienicy Lipusach, 137/1876.

GODLEWSKI Mieczysław, syn Ignacego lat 35 i Teofili MORAWSKIEJ lat 25, urodzony 13.11.1876 w Kraszewie Czarnym, 169/1876.   

GODLEWSKI Stanisław, syn Jana lat 39 i Anny DĄBROWSKIEJ lat 38, urodzony 26.08.1876 w Czyżewie Osadzie, 133/1876.   

GODLEWSKI Walerian, syn Franciszka lat 42 i Anny JAŹWIŃSKIEJ lat 40, urodzony 06.04.1876 w Sienicy Pietraszach, 56/1876.       

GORALCZUK Antonina, córka Tomasza lat 37 i Katarzyny PAWŁOWSKIEJ lat 32, urodzona 06.06.1876 w Gostkowie, 85/1876.       

GORALCZUK Jan, syn Wawrzyńca lat 35 i Marianny ZARZECKIEJ lat 25, urodzony 27.06.1876 w Czyżewie Kościelnym, 95/1876.       

GORCZEWSKI Bolesław, syn Damazego lat 35 i Aleksandry PIEŃKOWSKIEJ lat 27, urodzony 28.04.1876 w Pieńkach Wielkich, 64/1876.       

GORECKI Aleksander, syn Piotra lat 35 i Anieli WALCZUK lat 26, urodzony 01.09.1876 w Czyżewie Siedliskach, 140/1876.       

GROMEK Anna, córka Ignacego lat 33 i Marianny MAZUROWSKIEJ lat 32, urodzona 15.06.1876 w Helenowie, 91/1876.   

GRUCHACZ Jakób, syn Andrzeja lat 37 i Konstancji JAKUBOWSKIEJ lat 22, urodzony 24.07.1876 w Żelazach Brokowie, 115/1876.   

GRUCHACZ Józef, syn Jana lat 28 i Teofili WESOŁOWSKIEJ lat 21, urodzony 25.12.1876 w Gostkowie, 184/1876. Ślub w Andrzejewie 31.01.1910 z Zofią Ościłowską       

GRZESZCZUK Józef, syn Damazego lat 30 i Teofili MICHALCZUK lat 22, urodzony 06.10.1876 w Czyżewie Siedliskach, 155/1876.       

GUC Józefa, córka Jana lat 40 i Pauliny WYRZYKOWSKIEJ lat 24, urodzona 30.09.1876 w Michałowie Wielkim, 153/1876.       

GWARDIAK Józef, syn Franciszka lat 29 i Agnieszki UŚCIŁOWSKIEJ lat 28, urodzony 18.03.1876 w Brulinie Koskach, 41/1876.       

JAKUBIAK Jan, syn Stanisława lat 35 i Rozalii PIECHOWICZ lat 30, urodzony 08.11.1876 w Gostkowie, 164/1876.       

JANCZEWSKA Helena, córka Wincentego lat 24 i Marianny OŁDAKOWSKIEJ lat 25, urodzona 22.10.1876 w Ołdakach Magna Brok, 160/1876.       

JASKO Michalina, córka     Rozalii lat 25, urodzona 03.02.1876 w Czyżewie Sutkach, 20/1876.

JAWOROWSKI Paweł, syn Wincentego lat 30 i Kazimiery RAKOWSKIEJ lat 30, urodzony 27.01.1876 w Czyżewie Stacji, 21/1876.       

JAŹWIŃSKA Michalina, córka Józefa lat 27 i Eleonory OŁDAKOWSKIEJ lat 24, urodzona 03.08.1876 w Sienicy Szymankach, 119/1876.       

JELENIEWICZ Cyryl, syn Jana lat 38 i Franciszki MARKOWSKIEJ lat 37, urodzony 28.03.1876 w Czyżewie Stacji, 50/1876.       

KACPRZUK Helena, córka Jana lat 27 i Leontyny WODYŃSKIEJ lat 20, urodzona 18.10.1876 w Czyżewie Siedliskach, 159/1876.       

KIERZNOWSKA Józefa, córka Adama lat 30 i Barbara JAKUBIAK lat 23, urodzona 14.12.1876 w Dmochach Rodzonkach, 178/1876.       

KŁOSZYŃSKA Ewa, córka Józefa lat 32 i Aleksandry OBUCHOWICZ lat 34, urodzona 13.07.1876 w Czyżewie Kościelnym, 107/1876.       

KŁOSZYŃSKI Adam, syn Józefa lat 32 i Aleksandry OBUCHOWICZ lat 34, urodzony 13.07.1876 w Czyżewie Kościelnym, 108/1876.       

KOPCZEWSKI Marian, syn Kazimierza lat 36 i Franciszki MARCINIAK lat 33, urodzony 19.04.1876 w Dmochach Glinkach, 62/1876.       

KOPEŃ Józef, syn Stanisława lat 36 i Katarzyny JANKOWSKIEJ lat 27, urodzony 03.07.1876 w Michałowie Wielkim, 99/1876.       

KORBALEWSKI Teofil, syn Jana lat 30 i Franciszki WIŚNIEWSKIEJ lat 29, urodzony 29.02.1876 w Czyżewie Kościelnym, 37/1876.       

KOWALCZYK Władysław, syn Jana lat 33 i Anny UŚCIŁOWSKIEJ lat 27, urodzony 23.06.1876 w Dobkach, 94/1876.

KOZŁOWSKA Marianna, córka Wawrzyńca lat 47 i Tekli GAWRYŚ lat 33, urodzona 24.03.1876 w Czyżewie Kościelnym, 45/1876.       

KOZŁOWSKA Salomea, córka Sylwestra lat 42 i Marianny TOMCZUK lat 38, urodzona 16.11.1876 w Dmochach Glinkach, 168/1876.       

KRYNICKA Marianna, córka Mateusza lat 32 i Józefy MŁYNARCZUK lat 27, urodzona 23.12.1876 w Michałowie Wielkim, 182/1876.       

KRYSZTOFIAK Ludwik, syn Antoniego lat 33 i Anny DREWNOWSKIEJ lat 22, urodzony 20.05.1876 w Czyżewie Kościelnym, 76/1876.       

KRYSZTOFIAK Zuzanna, córka Stanisława lat 35 i Zuzanny KUCZEWSKIEJ lat 40, urodzona 05.05.1876 w Białych Papierzach, 68/1876.       

KUCZEWSKI Bolesław Ignacy, syn Michała lat 40 i Joanny JAWOROWSKIEJ lat 39, urodzony 30.07.1876 w Czyżewie Chrapkach, 121/1876.       

KURAK Adam, syn Jakuba lat 43 i Wiktorii TOMCZUK lat 40, urodzony 16.01.1876 w Gostkowie, 8/1876.       

LASKOWSKI Stanisław, syn Józefa lat 37 i Pauliny DOŁĘGOWSKIEJ lat 36, urodzony 30.04.1876 w Sienicy Szymankach, 65/1876.       

LENDZIOSZEK Antoni, syn Franciszka lat 40 i Franciszki KUCZEWSKIEJ lat 27, urodzony 03.07.1876 w Czyżewie Siedliskach, 100/1876.       

LEONIAK Julianna, córka Aleksandra lat 34 i Pauliny MICHALCZUK lat 32, urodzona 25.06.1876 w Dmochach Glinkach, 96/1876.       

LIPIŃSKA Marianna, córka Jan lat 40 i Ewy MALISZEWSKIEJ lat 40, urodzona 05.11.1876 w Gostkowie, 163/1876.       

LIPSKA Helena, córka Antoniego lat 35 i Rozalii KULESZY lat 28, urodzona 27.11.1876 w Brulinie Koskach, 174/1876.       

LUBOWICKI Władysław, syn Feliksa lat 28 i Józefy CIBOR lat 28, urodzony 30.09.1876 w Michałowie Wielkim, 151/1876.

ŁUNIEWSKI Franciszek, syn Mikołaja lat 48 i Karoliny GODLEWSKIEJ lat 40, urodzony 23.09.1876 w Godlewie Baćkach, 150/1876.   

ŁUNIEWSKI Stanisław, syn Tomasza lat 35 i Felicjanny SAWICKIEJ lat 36, urodzony 13.07.1876 w Czyżewie Chrapkach, 106/1876.   

ŁUNIEWSKI Władysław, syn Aleksandra lat 30 i Aleksandry WIŚNIEWSKIEJ lat 28, urodzony 20.02.1876 w Sienicy Puzikach, 30/1876.           

MACIULSKI Mikołaj, syn Jana i Ewy KIDULIS lat 38, urodzony 03.12.1876 w Ołdakach Magna Brok, 175/1876.

MAJEWSKI Jan, syn Józefa lat 25 i Marcjanny POPŁAWSKIEJ lat 25, urodzony 06.11.1876 w Michałowie Wielkim, 166/1876.       

MAJEWSKI Marian, syn Hipolita lat 28 i Marianny ŻEBROWSKIEJ lat 29, urodzony 18.06.1876 w Michałowie Wielkim, 89/1876.   

MALINOWSKA Aleksandra, córka Franciszka lat 35 i Teofili KOZŁOWSKIEJ lat 27, urodzona 24.07.1876 w Czyżewie Kościelnym, 113/1876.

MALINOWSKA Marianna, córka Szczepana lat 30 i Franciszki KUROWSKIEJ lat 30, urodzona 23.05.1876 w Gostkowie, 79/1876.       

MALINOWSKA Marianna Katarzyna, córka Mariana lat 30 i Teresy WALCZUK lat 20, urodzona 30.01.1876 w Czyżewie Kościelnym, 18/1876.                   

MALINOWSKA Wanda, córka Józefa lat 29 i Marianny PLESZON lat 30, urodzona 05.08.1876 w Czyżewie Kościelnym, 122/1876.       

MALINOWSKI Władysław, syn Stanisława lat 40 i Julianny KAZIMIERCZUK lat 30, urodzony 03.06.1876 w Ołdakach Magna Brok, 82/1876. Ślub w Ameryce 22.11.1909 z Władysławą Kozłowską.

MARCINIAK Aleksandra, córka Józefa lat 38 i Justyny GUMIĘŻNEJ lat 23, urodzona 07.04.1876 w Gostkowie, 53//1876.

MARCINIAK Emilia Lucyna, córka Pauliny lat 33, urodzona 15.09.1876 w Michałowie Wielkim, 146/1876.

MARCINIAK Józef, syn Stanisława lat 33 i Michaliny LEONIAK lat 30, urodzony 24.02.1876 w Czyżewie Kościelnym, 31/1876.               

MARKOWSKI Jan, syn Piotra lat 31 i Marianny UŚCIŁOWSKIEJ lat 20, urodzony 29.02.1876 w Dobkach, 35/1876. Ślub w Czyżewie 08.06.1913 z Rozalią Płotczyk.

MIANOWSKA Bolesława, córka Józefa lat 50 i Józefy KRASZEWSKIEJ lat 46, urodzona 27.12.1869 w Kraszewie Czarnym, 67/1876.       

MIANOWSKI Konstanty Daniel, syn Józefa lat 40 i Józefy KRASZEWSKIEJ lat 38, urodzony 03.01.1876 w Kraszewie Czarnym, 3/1876.       

MICHALCZUK Ludwik, syn Stanisława lat 40 i Anny JAKUBOWSKIEJ lat 40, urodzony 25.08.1876 w Dmochach Glinkach, 131/1876.   

MICHALCZUK Seweryna, córka Tadeusza lat 33 i Rozalii TOPOLIŃSKIEJ lat 28, urodzona 30.09.1876 w Czyżewie Siedliskach, 152/1876.   

MICHALCZUK Władysław, syn Franciszka lat 45 i Julianny JAKUBIAK lat 42, urodzony 14.04.1876 w Dmochach Glinkach, 61/1876.               

MŁYNARCZUK Bronisława, córka Karoliny lat 25, urodzona 02.09.1876 w Gostkowie, 139/1876.   

MŁYNARCZUK Józef, syn Tomasza lat 32 i Weroniki PIECHOWICZ lat 21, urodzony 09.04.1876 w Gostkowie, 58/1876.       

MOŚCICKI Marian, syn Piotra lat 49 i Saturniny WALISZEWSKIEJ lat 35, urodzony 19.03.1876 w Zabielu Pikułach, 46/1876. Ślub w Nurze 22.08.1908 z Bolesławą Zawistowską.

MURAWSKA Antonina, córka Józefa lat 27 i Bronisławy ZAREMBY lat 25, urodzona 17.01.1876 w Muraskich Czachach, 10/1876.

MURAWSKA Marianna, córka Maksymiliana lat 35 i Marianny CHMIELEWSKIEJ lat 27, urodzona 27.02.1876 w Czyżewie Osadzie, 32/1876.       

NETTER Jan, syn Antoniego lat 40 i Karoliny ZŁOTKOWSKIEJ lat 30, urodzony 26.08.1876 w Żelazach Brokowie, 132/1876.       

NIEWIADOMSKI Aleksander, syn Marcjanny lat 26, urodzony 10.06.1876 w Gostkowie, 87/1876.

NOWACKI Franciszek, syn Adama lat 36 i Florentyny MARCINIAK lat 28, urodzony 22.01.1876 w Czyżewie Rusi, 13/1876.       

NOWACKI Władysław, syn Józefa lat 25 i Apoloni PIEKUT lat 20, urodzony 17.12.1876 w Czyżewie Sutkach, 180/1876.       

NOWICKI Feliks, syn Franciszka lat 54 i Feliksy STAŃCZUK lat 36, urodzony 08.05.1872 w Czyżewie Sutkach, 154/1876.       

PACZKOWSKA Aniela, córka Walentego lat 50 i Józefy JANCZEWSKIEJ lat 45, urodzona 07.04.1876 w Czyżewie Osadzie, 55/1876.       

PERKOWSKI Marian, syn Stanisława lat 28 i Emilii TOMCZUK lat 24, urodzony 08.09.1876 w Dmochach Glinkach, 142/1876.       

PIĄTEK Waleria, córka Jana lat 27 i Emilii DMOCHOWSKIEJ lat 27, urodzona 20.02.1876 w Czyżewie Stacji, 33/1876.       

PIECHOWICZ Józefa Marianna, córka Walentego lat 40 i Anny MALINOWSKIEJ lat 40, urodzona 23.11.1876 w Michałowie Wielkim, 171/1876.           

PIEKUT Aleksandra, córka Andrzeja lat 45 i Marianny TOMCZUK lat 44, urodzona 16.01.1876 w Gostkowie, 7/1876.           

PIEŃKOWSKA Władysława, córka Heronima lat 36 i Konegondy ZAWISTOWSKIEJ lat 36, urodzona 08.05.1876 w Pieńkach Wielkich, 70/1876.           

POLAK Adela, córka Franciszka lat 40 i Anny ZAREMBY lat 47, urodzona 24.12.1876 w Czyżewie Kościelnym, 183/1876.           

POPŁAWSKA Marianna, córka Stanisława lat 26 i Józefy JARZĄBEK lat 25, urodzona 05.02.1876 w Białych Misztalach, 23/1876.           

POPŁAWSKI Bolesław, syn Stanisława lat 29 i Emilii KAZIMIERCZUK lat 29, urodzony 24.07.1876 w Białych Szczepanowicach, 112/1876.           

POŚWIĘTNA Helena, córka Mikołaja lat 53 i Katarzyny KOZŁOWSKIEJ lat 45, urodzona 02.02.1876 w Czyżewie Rusi, 19/1876.           

PROMCZUK Stefania, córka Adama lat 37 i Marianny KOSKO lat 23, urodzona 24.08.1876 w Czyżewie Stacji, 135/1876.           

PRZYCHODZEŃ Paulina, córka Tomasza lat 40 i Anny PIEKUT lat 33, urodzona 12.08.1876 w Dmochach Wochach, 128/1876.           

PUTKOWSKI Franciszek, syn Jana lat 40 i Antoniny NIETUBYĆ lat 30, urodzony 18.02.1876 w Białych Misztalach, 27/1876.           

RAJKOWSKI Stanisław, syn Leona lat 40 i Anny DMOCHOWSKIEJ lat 35, urodzony 10.04.1876 w Muraskich Miazgach, 60/1876.           

ROGULSKI Jan, syn Onufrego lat 33 i Emilii LENARCZUK lat 34, urodzony 04.04.1876 w Michałowie Wielkim, 51/1876.           

ROSZKOWSKI Jan, syn Józefa lat 40 i Wiktorii STAŃCZUK lat 41, urodzony 01.01.1876 w Lipskich, 1/1876.           

RYBICKI Antoni, syn Anny lat 22    , urodzony 18.01.1876 w Czyżewie Stacji, 9/1876.   

RYSZEWSKI Kazimierz Józef, syn Aleksandra lat 32 i Teofili KRUSZEWSKIEJ lat 30, urodzony 24.03.1876 w Ołdakach Magna Brok, 48/1876.           

SAMSON Antoni, syn Józefy lat 28, urodzony 05.06.1876 w Dmochach Rodzonkach, 84/1876.   

SAMSON Józef, syn Andrzeja lat 35 i Katarzyny JAKUBIAK lat 28, urodzony 07.03.1876 w Dmochach Glinkach, 39/1876.       

SARNECKI Wiktor, syn Piotra lat 24 i Józefy PUCHALSKIEJ lat 28, urodzony 07.07.1876 w Czyżewie Kościelnym, 103/1876.   

SIENICKA Felicjanna, córka Feliksa lat 45 i Magdaleny KIETLIŃSKIEJ lat 40, urodzony 11.08.1876 w Ołdakach Magna Brok, 129/1876.   

SIENICKA Felicjanna, córka Jana lat 23 i Petroneli DMOCHOWSKIEJ lat 23, urodzona 01.11.1876 w Białych Kwaczołach, 165/1876.   

SIENICKI Franciszek, syn Felicjanny DĄBROWSKIEJ wdowy lat 42, urodzony 01.12.1869 w Godlewie Pientakach, 66/1876.       

SIENICKI Mieczysław Ferdynand, syn Franciszka lat 25 i Leopoldy WYSZOŁMIRSKIEJ lat 25, urodzony 19.01.1876 w Godlewie Pientakach, 12/1876.           

SKARZYŃSKA Konstancja, córka Andrzeja lat 30 i Heleny DMOCHOWSKIEJ lat 24, urodzona 07.07.1876 w Białych Figlach, 102/1876.       

SKŁODOWSKI Bolesław, syn Jana lat 35 i Aleksandry ŁUNIEWSKIEJ lat 40, urodzony 19.02.1876 w Sienicy Otłoszkach, 26/1876.

SKŁODOWSKI Józef, syn Jana lat 35 i Aleksandry ŁUNIEWSKIEJ lat 40, urodzony 19.02.1876 w Sienicy Otłoszkach, 25/1876.           

SKUPIEWSKI Jan, syn Walentego lat 33 i Korneli SIENICKIEJ lat 32, urodzony 13.05.1876 w Jaźwinach Koczotach, 73/1876.       

STANIELEWICZ Jadwiga Marta, córka Marcina lat 40 i Seweryny GODLEWSKIEJ lat 23, urodzona 29.07.1876 w Czyżewie Stacji, 125/1876.

STAŃCZUK Adela, córka Franciszka lat 34 i Marianny SOCIUK lat 24, urodzona 09.04.1876 w Czyżewie Kościelnym, 59/1876.   

STAŃCZUK Józef, syn Stanisława lat 48 i Franciszki SZCZEŚNIAK lat 49, urodzony 17.03.1876 w Michałowie Wielkim, 40/1876.   

STAŃCZUK Józefa, córka Józefa lat 46 i Anny MICHALCZUK lat 43, urodzona 08.04.1876 w Czyżewie Siedliskach, 54/1876.       

STAŃCZUK Marianna, córka Stanisława lat 60 i Zofii SIENICKIEJ lat 21, urodzona 09.08.1876 w Czyżewie Sutkach, 126/1876.               

STEFAŃCZUK Władysław, syn Feliksa lat 42 i Józefy KAZIMIERCZUK lat 24, urodzony 28.07.1876 w Czyżewie Sutkach, 116/1876.   

STOKOWSKA Franciszka, córka Macieja lat 35 i Konstancji JAŹWIŃSKIEJ lat 33, urodzona 21.05.1876 w Stokowie Szerszeniach, 77/1876.

STOKOWSKA Marianna, córka Mikołaja lat 27 i Aleksandry KRYŃSKIEJ lat 25, urodzona 14.09.1876 w Sienicy Karasiach, 145/1876.       

STOKOWSKA Stanisława, córka Jana lat 26 i Petroneli ZAKRZEWSKIEJ lat 22, urodzona 08.05.1876 w Stokowie Szerszeniach, 69/1876.   

STOKOWSKA Waleria Marianna, córka Józefa lat 47 i Józefy SKUPIEWSKIEJ lat 40, urodzona 20.03.1876 w Stokowie Bućkach, 44/1876.           

STOKOWSKI Bartłomiej, syn Tomasza lat 35 i Konstancji ZŁOTKOWSKIEJ lat 22, urodzony 03.09.1876 w Stokowie Bućkach, 141/1876.       

SZCZEŚNIAK Antonina, córka Józefa lat 37 i Julianny MARCINIAK lat 38, urodzona 09.06.1876 w Czyżewie Rusi, 88/1876.       

SZMEJDA Bronisława, córka Tekli lat 30, urodzona 13.02.1876 w Michałowie Wielkim, 24/1876.   

SZYMAŃSKI Antoni, syn Ludwika lat 37 i Rozalii ADAMCZUK lat 20, urodzony 27.01.1876 w Gostkowie, 15/1876.       

TENDERENDA Paweł, syn Franciszka lat 32 i Julianny PROTAZIUK lat 30, urodzony 25.01.1876 w Białych Szczepanowicach, 14/1876.       

TOPOLIŃSKI Władysław, syn Stanisława lat 35 i Konstancji WAŚCZUK lat 19, urodzony 27.06.1876 w Dmochach Glinkach, 97/1876.       

TYMIŃSKA Michalina, córka Kazimierza lat 50 i Franciszki BIAŁEJ lat 39, urodzona 21.05.1876 w Białych Kwaczołach, 78/1876.       

TYMIŃSKI Bolesław, syn Józefa lat 33 i Franciszki BURGRAF lat 22, urodzony 10.09.1876 w Żelazach Brokowie, 144/1876.

WALCZUK Bolesław, syn Franciszka lat 40 i Marianny PIEKUTY lat 37, urodzony 04.01.1876 w Czyżewie Sutkach, 2/1876.

WALCZUK Józef, syn Karola lat 40 i Wiktorii WAWRZYŃCZUK lat 37, urodzony 17.05.1876 w Czyżewie Siedliskach, 74/1876.       

WALCZUK Julianna, córka Franciszka lat 36 i Katarzyny JAKUBOWSKIEJ lat 26, urodzona 06.01.1876 w Dmochach Rodzonkach, 5/1876.               

WDZIĘKOWSKI Aleksander, syn Stanisława lat 32 i Józefy MORAWSKIEJ lat 33, urodzony 13.12.1876 w Białych Choroszach, 179/1876.       

WESOŁOWSKI Bolesław, syn Ferdynanda lat 36 i Julianny KOPCZEWSKIEJ lat 35, urodzony 04.04.1876 w Czyżewie Rusi, 57/1876.       

WIERCIŃSKA Paulina Antonina, córka Wojciecha lat 39 i Marcjanny ŻOCHOWSKIEJ lat 35, urodzona  20.01.1876 w Dmochach Wochach, 11/1876.       

WRÓBEL Bolesław, syn Franciszka lat 40 i Konstancji SZYMONIAK lat 28, urodzony 22.11.1876 w Białych Szczepanowicach, 170/1876.       

WYSOCKI Adam, syn Sylwestra lat 29 i Małgorzaty KRZESZEWSKIEJ lat 39, urodzony 23.07.1876 w Czyżewie Kościelnym, 117/1876.       

ZABUSKA Stefania, córka Mateusza lat 44 i Anny POPŁAWSKIEJ lat 35, urodzona 11.11.1876 w Dmochach Glinkach, 167/1876.       

ZAKRZEWSKA Stefania, córka Ludwika lat 36 i Marianny DMOCHOWSKIEJ lat 30, urodzona 09.06.1876 w Brulinie Piwkach, 86/1876.       

ZAKRZEWSKI Jan, syn Adolfa lat 36 i Feliksy ZAWISTOWSKIEJ lat 27, urodzony 03.12.1876 w Brulinie Piwkach, 176/1876. Ślub w Czyżewie 26.11.1912 z Felicjanną Piętką.

ZAŁUSKA Teofila, córka Antoniego lat 28 i Emilii MORAWSKIEJ lat 29, urodzona 01.02.1876 w Białych Ziejach, 17/1876.       

ZAREMBA Aleksander, syn Andrzeja lat 35 i Pauliny MIANOWSKIEJ lat 37, urodzony 26.03.1876 w Dmochach Mrozach, 49/1876.   

ZAWISTOWSKA Petronela, córka Pawła lat 31 i Józefaty ZAŁUSKI lat 28, urodzona 31.05.1876 w Przejaździe Dobkach, 83/1876.       

ZAWISTOWSKA Zofia, córka Szymona lat 50 i Marianny OSTROWSKIEJ lat 40, urodzona 29.12.1876 w Godlewie Baćkach, 185/1876.       

ZYSIK Władysław, syn Piotra lat 30 i Wincenty GORECKIEJ lat 25, urodzony 22.11.1876 w Dmochach Glinkach, 172/1876.   

ŻELAZOWSKI Franciszek, syn Mikołaja lat 27 i Marianny DYBOWSKIEJ lat 24, urodzony 13.12.1876 w Żelazach Brokowie, 181/1876.       

ŻOCHOWSKI Władysław, syn Konstancji ŻOCHOWSKIEJ lat 25, urodzony 31.08.1876 w Brulinie Koskach, 136/1876.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 231 gości