postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1705

Indeks opracowała J. Garbowska

Anastazja, córka naturalna Krystyny, urodzona w Piszczatach Tusikach 29.11.1705.

Antoni, włościanin, syn ? i Marianny, urodzony w Kropiewnicy Kiernoskach 15.01.1705.

BABIŃSKA Marianna, córka Wojciecha i Agaty Zaleskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 14.01.1705.

BUKOWSKA Franciszka, córka Bartłomieja i Doroty Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 24.02.1705.

CZAJKOWSKA Franciszka, córka Grzegorza i Anny Kobylińskiej, urodzona w Czajkach 01.03.1705.

CZAJKOWSKA Katarzyna, córka Jana, urodzona w Stypułkach 15.03.1705.

CZAJKOWSKA Katarzyna, córka Józefa i Klary, urodzona w Czajkach 01.11.1705.

CZAJKOWSKI Grzegorz, syn Macieja i Katarzyny Frankowskiej, urodzony w Frankach Dąbrowie 08.03.1705.

CZAJKOWSKI Kazimierz, syn Andrzeja i Apolonii, urodzony w Czajkach 01.03.1705.

CZAJKOWSKI Mateusz, syn Bartłomieja i Doroty Łopińskiej, urodzony w Czajkach 06.09.1705.

CZAJKOWSKI Walenty, syn Tomasza i Katarzyny Wnorowskiej, urodzony w Czajkach 04.02.1705.

DĄBROWSKA Katarzyna, córka Antoniego i Katarzyny, urodzona w Wnorach Starej Wsi 01.11.1705.

DĄBROWSKI Andrzej, syn naturalny Agaty, urodzony w Wnorach Starej Wsi 20.11.1705.

DĄBROWSKI Maciej, syn Walentego i Jadwigi, urodzony w Wnorach Starej Wsi 28.10.1705.

DENISIAK Łucja, włościanka, córka Wawrzyńca i Reginy, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 14.12.1705.

DYBACZ Paweł, włościanin, syn Szymona i Agaty, urodzony w Sikorach Tomkowiętach 25.01.1705.

FRANKOWSKA Ewa, córka Adama i Teresy, urodzona w Frankach Piaskach 06.01.1705.

FRANKOWSKA Katarzyna, urodzona w Frankach Dąbrowie 21.03.1705.

FRANKOWSKA Marianna, córka Marcina i Marianny Leśniewskiej, urodzona w Frankach Dąbrowie 08.03.1705.

FRANKOWSKA Marianna, córka Mikołaja i Marianny Kropiewnickiej, urodzona w Frankach Piaskach 13.09.1705.

FRANKOWSKI Franciszek, syn Macieja i Anny Garbowskiej, urodzony w Frankach Piaskach 23.03.1705.

FRANKOWSKI Grzegorz, syn Macieja i Marcjanny Kobylińskiej, urodzony w Frankach Dąbrowie 21.02.1705.

FRANKOWSKI Jakub, syn Wojciecha i Katarzyny Kulikowskiej, urodzony w Frankach Dąbrowie 05.07.1705.

FRANKOWSKI Ludwik, syn Jakuba i Barbary, urodzony w Frankach Dąbrowie 12.10.1705.

FRANKOWSKI Michał, syn Piotra i Marianny Czajkowskiej, urodzony w Frankach Dąbrowie 23.09.1705.

GARBOWSKA Dorota, córka Andrzeja i Marianny, urodzona w Garbowie Nowym 23.12.1705.

GARBOWSKA Katarzyna, córka Macieja i Elżbiety Garbowskiej, urodzona w Garbowie Starym 01.08.1705.

GARBOWSKA Łucja, córka Jana i Zofii, urodzona w Garbowie Starym 13.12.1705.

GARBOWSKA Łucja, córka Macieja i Katarzyny Garbowskiej, urodzona w Garbowie Starym 07.12.1705.

GARBOWSKA Petronela, córka Jana i Jadwigi Kobylińskiej, urodzona w Garbowie Nowym 30.07.1705.

GRODZKA Helena, córka Tomasza i Zuzanny, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 05.10.1705.

HRYNIEWICZ Felicjan, syn Jana i Zofii, urodzony w Kobylinie Zarzecznym ( Kuleszkach ) 02.06.1705.

IWAŃCZYK Agnieszka, córka Kazimierza i Marianny, urodzona w Czajkach 12.01.1705.

Jadwiga, włościanka, córka Marcina i Agnieszki, urodzona w Makowie 13.10.1705.

Katarzyna, włościanka, córka Andrzeja i Jadwigi, urodzona w Kobylinie Latkach 20.11.1705.

KIERZKOWSKA Jadwiga, córka Szymona i Heleny Kłoskowskiej, urodzona w Kurzynach 30.09.1705.

KIERZKOWSKA Petronela, córka Kazimierza i Anny Wnorowskiej, urodzona w Kurzynach 02.06.1705.

KIERZKOWSKI Stefan, syn Piotra i Katarzyny Frankowskiej, urodzony w Kierzkach 21.12.1705.

KŁOSKOWSKA Jadwiga, córka Jana i Ewy Budzynowny, urodzona w Kłoskach 15.10.1705.

KŁOSKOWSKA Jadwiga, córka Macieja i Marianny Jamiołkowskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 10.10.1705.

KŁOSKOWSKA Krystyna, córka Michała i Marianny Milewskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 27.07.1705.

KŁOSKOWSKA Marianna, córka Antoniego i Teresy Makowskiej, urodzona w Kłoskach Świgobiach 31.06.1705.

KŁOSKOWSKI Aleksander, urodzony w Kłoskach Świgoniach 28.03.1705.

KŁOSKOWSKI Wojciech, syn Mikołaja i Marianny, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 23.04.1705.

KOBYLIŃSKA Franciszka, córka Kazimierza przydomek Latko i Ewy Zambrzyckiej, urodzona w Kobylinie Latkach 07.03.1705.

KOBYLIŃSKA Marianna, córka Andrzeja i Heleny Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 04.09.1705.

KOBYLIŃSKI Jan, syn Stanisława i Agnieszki Rzędzian, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 23.12.1705.

KOBYLIŃSKI Józef, urodzony w Kobylinie Latkach 17.03.1705.

KONOPKA Andrzej, syn Macieja i Aleksandry Jaworowskiej, urodzony w Sikorach Janowiętach 20.11.1705.

KOWAL Katarzyna, urodzona w Kobylinie 26.03.1705.

KROPIEWNICKA Apolonia, córka Felicjana i Agaty Kropiewnickiej, urodzona w Czajkach 06.02.1705.

KROPIEWNICKA brak imienia, córka Ignacego i Elżbiety Żędzian, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 06.06.1705.

KROPIEWNICKA Jadwiga, córka Marcina i Marianny Łapińskiej, urodzona w Frankach Dąbrowie 08.10.1705.

KROPIEWNICKA Marianna, córka Adama i Katarzyny Frankowskiej, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 08.09.1705.

KROPIEWNICKA Marianna, córka Adama i Konstancji Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy 21.12.1705.

KROPIEWNICKA Teresa, córka Józefa i Elżbiety Garbowskiej, urodzona w Garbowie Nowym 21.06.1705.

KROPIEWNICKI Andrzej, syn Grzegorza i Marianny Kapicy, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 29.11.1705.

KROPIEWNICKI Andrzej, syn Stanisława i Konstancji Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy 20.11.1705.

KROPIEWNICKI Jan, syn Pawła i Agnieszki Kuleszy, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 26.06.1705.

KROPIEWNICKI Paweł, syn Benedykta i Aleksandry Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 24.06.1705.

KROPIEWNICKI Wawrzyniec, syn Łukasza i Zofii Jarockiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 14.08.1705.

KRUSZEWSKI Mikołaj, syn Macieja i Jadwigi Kłoskowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 06.12.1705.

KRZEWSKA Agnieszka, córka Piotra i Małgorzaty Garbowskiej, urodzona w Krzewie, parafia Zawady 18.01.1705.

KRZEWSKI Andrzej, syn Franciszka i Marianny Konopki, urodzony w Krzewie, parafia Zawady 27.11.1705.

KURZYNA Karol, syn Adama i Marianny, urodzony w Kurzynach 04.11.1705.

KURZYNA Tomasz, syn Sebastiana i Elżbiety Sikorskiej, urodzony w Piszczatach 21.12.1705.

KURZYNA Tomasz, syn Szymona i Krystyny Wnorowskiej, urodzony w Kurzynach 13.12.1705.

LEWCZAK Marcela. Córka Wojciecha i Eufrozyny Abramowny, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 18.06.1705.

ŁADA Grzegorz, syn Adama, organisty, urodzony w Kobylinie 12.03.1705.

ŁAPIŃSKI Franciszek, syn Macieja i Łucji Frankowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 29.03.1705.

ŁAPIŃSKI Szymon, syn Piotra i Jadwigi Garbowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 27.10.1705.

ŁASKI Maciej, syn Jerzego i Doroty Piszczatowskiej, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 17.02.1705.

MACIORKOWSKI Andrzej, syn Aleksandra i Katarzyny Ciborowskiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 03.12.1705.

MAKOWSKI Franciszek, syn Adama i Marianny Jamiołkowskiej, urodzony w Makowie 28.03.1705.

Marcjanna, córka Andrzeja i Anny, urodzona w Kropiewnicy 04.11.1705.

Marcjanna, włościanka, córka Marcina i Reginy, urodzona w Czajkach 19.10.1705.

Marcjanna, włościanka, córka Tomasza i Marianny, urodzona w Sikorach Pawłowiętach 28.10.1705.

MILEWSKI Jan, syn Grzegorza i Zofii Frankowskiej, urodzony w Milewie Zabielnym 07.02.1705.

MILEWSKI Mateusz, syn Kazimierza i Anny Babińskiej, urodzony w Kobylinie Cieszymach 04.09.1705.

MOJKOWSKA Franciszka, córka Tomasza i Doroty, urodzona w Mojkach 01.03.1705.

MYSTKOWSKA Maryna, córka Stanisława i Doroty Wnorowskiej, urodzona w Wnorach Wypychach 09.08.1705.

Petronela, dziecko naturalne, urodzone w Kropiewnicy Kiernoskach 25.05.1705.

PISZCZATOWSKA Anna, córka Łukasza i Cecylii, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 07.07.1705.

PISZCZATOWSKA Anna, córka Marcina i Marianny Piszczatowskiej, urodzona w Piszczatach Tusikach 26.07.1705.

PISZCZATOWSKA Barbara Katarzyna, córka Franciszka i Zuzanny, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 06.04.1705.

PISZCZATOWSKA Katarzyna, córka Ignacego i Marianny Wnorowskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 01.11.1705.

PISZCZATOWSKA Magdalena, córka Jerzego i Jadwigi Piszczatowskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 05.07.1705.

PISZCZATOWSKI Antoni, syn naturalny Katarzyny, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 12.06.1705.

PŁOŃSKI Piotr, syn Tomasza i Katarzyny Purzeckiej, urodzony w Kobylinie Cieszymach 30.06.1705.

POGORZELSKA Aleksandra, córka Michała i Petroneli Izmalickiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 24.10.1705.

POGORZELSKA Ewa, córka Stanisława i Aleksandry Białuckiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 05.07.1705.

POGORZELSKI Józef, syn Jana i Zofii, urodzony w Wnorach Wandach 20.03.1705.

POGORZELSKI Marcin, syn Stanisława i Katarzyny Pogorzelskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 07.11.1705.

POGORZEWSKI Tomasz, syn Macieja i Ewy, urodzony w Kobylinie Borzymach 17.12.1705.

RACIBORSKA Agata, córka Piotra i Teresy Bagińskiej, urodzona w Kobylinie Kruszewie 02.02.1705.

ROGOWSKI Antoni, syn Jana i Agnieszki Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 24.05.1705.

ROSZKOWSKI Mateusz, syn Jana i Teresy, urodzony w Kropiewnicy 20.09.1705.

ROSZKOWSKI Szymon, syn Jana i Anny Perkowskiej, urodzony w Kierzkach 27.10.1705.

SIKORSKA Agnieszka, córka Piotra i Krystyny, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 06.01.1705.

SIKORSKA Brygida, córka Wojciecha i Heleny Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 01.02.1705.

SIKORSKA Ewa, córka Jana i Doroty, urodzona w Milewie Zabielnym 18.04.1705.

SIKORSKA Katarzyna, córka Marcina i Agaty Piszczatowskiej, urodzona w Kobylinie Latkach 27.09.1705.

SIKORSKA Marcjanna, córka Adama i Barbary Stypułkowskiej, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 01.02.1705.

SIKORSKI Benedykt, urodzony w Milewie Zabielnym 27.03.1705.

SIKORSKI Józef, urodzony w Milewie 19.03.1705.

SIKORSKI Marcin, syn Jakuba i Łucji Garbowskiej, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 13.11.1705.

SIKORSKI Mateusz, syn Marka i ? Maleszewskiej, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 14.09.1705.

SIKORSKI Michał, syn Wojciecha i Katarzyny Sawickiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 10.05.1705.

SIKORSKI Szymon, syn Stanisława i Aleksandry Zaleskiej, urodzony w Sikorach Tomkowiętach 13.10.1705.

SOBOLEWSKI Paweł, syn Jana i Anny, urodzony w Garbowie Starym 03.07.1705.

STYPUŁKOWSKA Franciszka, córka Pawła i Agnieszki Kruszewskiej, urodzona w Stypułkach Koziołkach 04.10.1705.

STYPUŁKOWSKA Katarzyna, córka Wojciecha i Krystyny Jamiołkowskiej, urodzona w Stypułkach Święchach 26.10.1705.

STYPUŁKOWSKA Krystyna, córka Andrzeja i Teodory Stypułkowskiej, urodzona w Stypułkach Koziołkach 13.09.1705.

STYPUŁKOWSKI Jan, syn Marcina i Marianny Piszczatowskiej, urodzony w Stypułkach Święchach 29.05.1705.

SZCZASIAK Paweł, włościanin, syn Pawła i Anny, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 21.06.1705.

Szymon, syn naturalny Marianny Benedykcińskiej, wdowy, urodzony w Kapicach Starej Wsi 28.10.1705.

TARGOŃSKI Maciej, syn Jana i Aleksandry Kulikowskiej, urodzony w Sikorach Bartyczkach 03.02.1705.

TARGOŃSKI Piotr i Paweł, bliźnięta, synowie Wawrzyńca i Marianny Gąssowskiej, urodzeni w Kobylinie Kruszewie 15.01.1705.

Teofila, córka naturalna Agnieszki, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 04.10.1705.

TRUSKOLASKA Agata, córka Adama i Zofii Frankowskiej, urodzona 23.12.1705.

WARPECH Łucja, włościanka, córka Samuela i Małgorzaty, urodzona w Makowie 12.12.1705.

WISZOWATY Grzegorz, syn Kazimierza i Marianny Konopki, urodzony w Milewie Zabielnym 08.03.1705.

WNOROWSKA Katarzyna, córka Andrzeja i Konstancji Wnorowskiej, urodzona w Wnorach Wandach 20.11.1705.

WNOROWSKA Marianna Klara, córka Wojciecha i Marianny Promnickiej, urodzona w Wnorach Kuzelach 09.08.1705.

WNOROWSKI Antoni, syn Zachariasza i Agnieszki Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Kuzelach 25.05.1705.

WNOROWSKI Bartłomiej, syn Jakuba i Krystyny Kostro, urodzony w Sikorach Bartyczkach 24.08.1705.

Wojciech, syn naturalny, urodzony w Wnorach Wandach 23.04.1705.

WRÓBLEWSKA Łucja, córka Mikołaja i Elżbiety, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 12.12.1705.

ZACHODZY Katarzyna, włościanka, córka Józefa i Małgorzaty, urodzona w Wnorach Starej Wsi 15.02.1705.

ZALESKA Agnieszka, córka Adama i Marianny Sikorskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 06.01.1705.

ZALESKA Aleksandra, córka Bartłomieja i Marianny Kobylińskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 16.03.1705.

ZALESKA Marianna, córka Michała i Heleny Ciborowskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 06.09.1705.

ZALESKI Maciej, syn Macieja i Zofii Garbowskiej, urodzony w Kłoskach Świgoniach 24.02.1705.

ZALESKI Stanisław, syn Feliksa i Urszuli Garbowskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 16.04.1705.

ZALESKI Szymon, syn Jakuba i Zofii Kulikowskiej, urodzony w Kapicach Starej Wsi 24.10.1705.

ZAMBRZYCKA Felicjanna, córka Feliksa i Agnieszki Makowskiej, urodzona w Makowie 06.01.1705.

ZAMBRZYCKI Wawrzyniec, syn Andrzeja i Katarzyny, urodzony w Zambrzycach Kapustach, parafia Zawady 24.08.1705.

ZIELCZAK Katarzyna, córka Tomasza i Krystyny, urodzona w Makowie 28.04.1705.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 228 gości