postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1706

Indeks opracowała J. Garbowska

BABIŃSKA Zuzanna, córka brak imienia ojca i Agnieszki Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 01.03.1706.

Bartłomiej, włościanin, urodzony w Stypułkach Szymanach 18.08.1706.

Benedykt, syn Jana i Marianny, urodzony w Kobylinie Kruszewie 25.03.1706.

BOSZYM Wojciech, syn Józefa i Jadwigi, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 11.04.1706.

BUKISZOWSKI Władysław, syn Jana i Apolonii, urodzony w Kobylinie 30.03.1706.

CHOIŃSKA Marianna, córka Wawrzyńca i Zofii, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 01.08.1706.

CIBOROWSKI brak imienia, syn Józefa i Anny Krzewskiej, urodzony w Krzewie, parafia Zawady 28.03.1706.

CIBOROWSKI Jan, syn Daniela i Katarzyny, urodzony w Kobylinie Cieszymach 20.06.1706.

CIMOCHOWSKI Tomasz, włościanin, syn Grzegorza i Anny, urodzony 06.03.1706.

CZAJKOWSKA Brygida, córka Józefa i Marianny, urodzona w Wnorach Starej Wsi 01.10.1706.

CZAJKOWSKA Felicjana, córka Mikołaja i Katarzyny Stypułkowskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 03.09.1706.

CZAJKOWSKA Zuzanna, córka Kazimierza i Aleksandry Kropiewnickiej, urodzona w Czajkach 04.03.1706.

CZAJKOWSKI Stanisław, syn Hilarego i Anny Kropiewnickiej, urodzony w Czajkach 11.04.1706.

DĄBROWSKA Jadwiga, córka Grzegorza i Zofii, urodzona w Wnorach Starej Wsi 26.09.1706.

DOBKOWSKI Seweryn, syn Piotra i Katarzyny, urodzony w Sikorach Wojciechowiętach 16.05.1706.

DOBKOWSKI Wawrzyniec, syn Łukasza i Marianny Kłoskowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 25.01.1706.

DYBACZ Łukasz, włościanin, syn Kazimierza i Agaty, urodzony w Sikorach Tomkowiętach 15.10.1706.

FRANKOWSKI Marcin i Marianna, bliźnięta, dzieci Jakuba przydomek Sapko i Barbary, urodzone w Frankach Dąbrowie  07.11.1706.

FRANKOWSKI Wojciech, syn Macieja i Marianny, urodzony w Frankach Piaskach 11.04.1706.

GARBOWSKA Agnieszka, córka Stanisława przydomek Piekło i Marianny Kłoskowskiej, urodzona w Garbowie Starym 27.01.1706.

GARBOWSKA Agnieszka, córka Wojciecha i Marianny Kobylińskiej, urodzona w Garbowie Starym 25.01.1706.

GARBOWSKA Anna i Marianna, bliźnięta, córki Floriana i Ewy, urodzone w Garbowie Starym 22.07.1706.

GARBOWSKA Marianna, córka Jana i Agnieszki Ciborowskiej, urodzona w Garbowie Nowym 02.07.1706.

GARBOWSKI Marcin i Stanisław, bliźnięta, synowie Prokopa i Konstancji, urodzeni w Garbowie Starym 07.11.1706.

GARBOWSKI Sebastian, syn Mikołaja i Katarzyny Kłoskowskiej, urodzony w Garbowie Starym 17.01.1706.

GARBOWSKI Stanisław, syn Kazimierza i Magdaleny Stypułkowskiej, urodzony w Stypułkach Święchach 15.05.1706.

GARBOWSKI Władysław, syn Adama i Marianny Piszczatowskiej, urodzony w Stypyłkach 26.03.1706.

GOŁĘBIEWSKA Marcjanna, córka naturalna Marianny, urodzona w Kropiewnicy 11.04.1706.

GRODZKA Anna, córka naturalna Anny, urodzona w Kobylinie Latkach 27.07.1706.

IWAŃCZAK Katarzyna, córka Andrzeja, urodzona 01.10.1706.

JABŁOŃSKA Zuzanna, córka Jakuba i Marianny Kulikowskiej, urodzona w Milewie 05.03.1706.

JABŁOŃSKI Dominik, syn naturalny Marianny, ojciec Paweł Kulesza, urodzony w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 01.06.1706.

Jakub, syn naturalny Katarzyny, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 02.07.1706.

JAMIOŁKOWSKA brak imienia, córka brak imienia ojca i Jadwigi Wnorowskiej, urodzona w Wnorach Wandach 04.03.1706.

JAMIOŁKOWSKI Jakub, syn Piotra i Marianny, urodzony w Stypułkach Szymanach 19.06.1706.

JAMIOŁKOWSKI Wojciech, syn Pawła i Anastazji Dworakowskiej, urodzony w Jamiołkach, parafia Sokoły 02.11.1706.

KAPICA Franciszka, córka Macieja i Marianny przydomek Gąsiorek, urodzona w Kropiewnicy 17.03.1706.

KAPICA Jan, syn Sebastiana i Katarzyny, urodzony w Kapicach 24.05.1706.

KAPICA Stanisław, syn Grzegorza i Agnieszki Targońskiej, urodzony w Kapicach 11.04.1706.

KIERZKOWSKI Jakub, syn Stanisława i Krystyny, urodzony w Kierzkach 29.07.1706.

KŁOSKOWSKA Anna, córka Ignacego i Agnieszki Mojkowskiej, urodzona w Kłoskach Świgoniach 01.04.1706.

KŁOSKOWSKI Piotr i Krystyna, bliźnięta, dzieci Macieja i Ewy Kłoskowskiej, urodzone e Kłoskach Młynowiętach 01.08.1706.

KŁOSKOWSKI Walenty, syn Piotra i Katarzyny Kłoskowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 07.02.1706.

KOBYLIŃSKA Anna, córka Jakuba przydomek Koźlarczyk i Katarzyny, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 02.06.1706.

KOBYLIŃSKI Feliks, syn Stanisława przydomek Kurcik i Jadwigi, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 09.06.1706.

KOBYLIŃSKI Maciej, syn Wawrzyńca i Marianny Zajkowskiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 20.02.1706.

KOBYLIŃSKI Maciej i Zuzanna, bliźnięta, dzieci Kazimierza i Katarzyny Gąssowskiej, urodzone w Kobylinie Kuleszkach 15.02.1706.

KOBYLIŃSKI Tomasz, syn Wojciecha i Zofii Wądołowskiej, urodzony w Kobylinie Kościelnym ( Borzymach ) 06.03.1706.

KOBYLIŃSKI Wawrzyniec, syn Antoniego i Barbary, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 01.08.1706.

KONOPKA Andrzej, syn Mikołaja i Katarzyny, urodzony w Sikorach 27.08.1706.

KONOPKA Piotr, syn Michała i Marianny Zambrzyckiej, urodzony w Sikorach Wojciechowiętach 01.08.1706.

KROPIEWNICKA Marcjanna, córka Kazimierza i Ewy, urodzona w Kropiewnicy 07.11.1706.

KROPIEWNICKA Marianna, córka Mateusza i Anny Garbowskiej, urodzona 17.01.1706.

KROPIEWNICKA Petronela, córka Władysława i Anny, urodzona w Kropiewnicy 02.07.1706.

KROPIEWNICKA Zofia, córka Walentego i Teodory, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 11.04.1706.

KROPIEWNICKA Zuzanna, córka Felicjana i Agnieszki Kropiewnickiej, urodzona w Czajkach 15.02.1706.

KROPIEWNICKA Zuzanna, córka Macieja i Ewy, urodzona w Kropiewnicy 26.03.1706.

KROPIEWNICKI Kazimierz, syn Tomasza i Marianny Zaleskiej, urodzony w Kapicach 28.02.1706.

KROPIEWNICKI Mateusz, syn Jana przydomek Stefańczuk i Marcjanny Kulikowskiej, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 01.09.1706.

KROPIEWNICKI Tomasz, syn Adama przydomek Szwed i Katarzyny, urodzony w Kropiewnicy 08.12.1706.

Krystyna, urodzona w Milewie Zabielnym 14.09.1706.

KRZEWSKA Apolonia, córka Macieja i Marianny, urodzona w Krzewie Krawcach, parafia Zawady 21.03.1706.

KRZEWSKA Zuzanna, córka Stanisława i Małgorzaty Grabowskiej, urodzona w Krzewie, parafia Zawady 24.02.1706.

KRZEWSKI Fabian, syn Grzegorza i Katarzyny Krzewskiej, urodzony w Krzewie, parafia Zawady 24.01.1706.

KRZEWSKI Jan, syn Piotra i Marianny Krzewskiej, urodzony w Sikorach Bartyczkach 24.05.1706.

KRZEWSKI Stanisław, syn Jana i Marianny Maleszewskiej, urodzony w Krzewie, parafia Zawady 26.04.1706.

KUDRZAK Teresa, córka Szymona i Magdaleny, urodzona w Piszczatach 14.09.1706.

LEŚNIEWSKA Teodora, córka Sebastiana i Jadwigi, urodzony w Leśniewie 29.03.1706.

LEŚNIEWSKI Antoni, syn Franciszka i Doroty Stypułkowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 16.06.1706.

LEŚNIEWSKI Jakub, syn Pawła i Agaty Leśniewskiej, urodzony w Leśniewie 22.07.1706.

LUDKIEWICZ Agnieszka, włościanka, córka Kazimierza i Katarzyny, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 20.01.1706.

ŁAPIŃSKA Anna, córka Jana i Franciszki Dobkowskiej, urodzona w Stypułkach Szymanach 22.07.1706.

ŁAPIŃSKA Cecylia, córka Piotra i Jadwigi, urodzona w Garbowie 21.11.1706.

ŁAPIŃSKA Franciszka, córka Piotra i Apoloni Zambrzyckiej, urodzona w Zambrzycach, parafia Rutki 10.03.1706.

ŁASKA Petronela, córka Jerzego i Ewy Piszczatowskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 24.05.1706.

MAKOWSKI Walenty, syn Macieja i Jadwigi Makowskiej, urodzony w Makowie 13.02.1706.

MALESZEWSKI Walenty, syn Stanisława i Jadwigi Garbowskiej, urodzony w Jankowie, parafia Rutki 02.02.1706.

Marianna, włościanka, córka naturalna Katarzyny, urodzona w Jeżewie, parafia Tykocin 06.04.1706.

MILEWSKA Agnieszka, córka Adama i Krystyny Ciechanowieckiej, urodzona w Milewie 25.01.1706.

MILEWSKA Anna, córka Aleksandra przydomek Ślusarczyk i Zofii, urodzona w Milewie Zabielnym 02.07.1706.

MILEWSKA Jadwiga, córka Jana i Marianny, urodzona w Milewie 01.11.1706.

MILEWSKI Jakub, syn Stanisława i Marianny, urodzony w Milewie Zabielnym 18.07.1706.

MILEWSKI Kazimierz, syn Wawrzyńca i Teresy Idźkowskiej, urodzony w Kobylinie Kościelnym ( Borzymach ) 03.03.1706.

MILEWSKI Marcin, syn Tomasza i Jadwigi Sikorskiej, urodzony w Sikorach 21.10.1706.

MILEWSKI Mikołaj, syn Bartłomieja i Aleksandry, urodzony w Kapicach Starych 01.12.1706.

MOJKOWSKI Andrzej, syn Marcina i Katarzyny, urodzony w Mojkach 07.11.1706.

NIECIECKI Andrzej, syn Jana i Zofii, urodzony w Kapicach 07.11.1706.

NIECIECKI Maciej, syn Szymona i Jadwigi Sikorskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 07.02.1706.

NIECIECKI Paweł, syn Stanisława i Ewy Kropiewnickiej, urodzony w Kapicach Lipnikach 25.01.1706.

Petronela, córka Tomasza, młynarza i Marianny, urodzona w Frankach Piaskach 23.08.1706.

PIEKUTOWSKI Paweł, syn Piotra i Zofii, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 13.01.1706.

Piotr, dziecko naturalne, urodzony w Kurzynach 01.08.1706.

PISZCZATOWSKA brak imienia, córka Pawła i Marianny, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 22.09.1706.

PŁOŃSKI Kazimierz, syn Piotra i Marianny Roszkowskiej, urodzony w Czajkach 05.03.1706.

POGORZELSKI Antoni, syn Szymona i Zofii, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 06.06.1706.

POGORZELSKI Jakub, syn Jana i Zofii, urodzony w Wnorach Wandach 22.07.1706.

POGORZELSKI Maciej, syn Marcina i Marianny Sikorskiej Grzegorzowej, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 18.02.1706.

POGORZELSKI Michał, syn Mikołaja i Katarzyny Wądołowskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 26.09.1706.

POGORZELSKI Tomasz, syn Marcina i Marianny, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 18.12.1706.

POPŁAWSKA Marianna, włościanka, córka Macieja i Barbary, urodzona w Pajewie, parafia Tykocin 06.04.1706.

ROGOWSKA Marcjanna, córka Stefana i Agnieszki Wądołowskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 02.11.1706.

ROGOWSKI Walenty i Apolonia, bliźnięta, dzieci Andrzeja i Aleksandry Sikorskiej, urodzone w Kobylinie 10.02.1706.

SIKORSKA Anna, córka Kazimierza przydomek Moch i Marianny Frankowskiej, urodzona w Sikorach Bartkowiętach 17.05.1706.

SIKORSKA Anna, córka Piotra i Agnieszki Zaleskiej, urodzona w Sikorach Janowiętach 16.05.1706.

SIKORSKA Anna, córka Stanisława i Agnieszki Maleszewskiej, urodzona 17.01.1706.

SIKORSKI Mateusz, syn Macieja i Zofii Sikorskiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 14.09.1706.

SIKORSKI Stanisław, syn Szymona i Łucji, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 06.05.1706.

STYPUŁKOWSKA Antonina, córka Wincentego i Katarzyny, urodzona w Stypułkach Święchach 02.06.1706.

STYPUŁKOWSKA Jadwiga, córka Fabiana i Krystyny, urodzona w Stypułkach 29.08.1708.

STYPUŁKOWSKA Krystyna, córka Wawrzyńca i Elżbiety Stypułkowskiej, urodzona w Stypułkach 24.05.1706.

STYPUŁKOWSKI Antoni, syn naturalny Marianny, urodzony w Piszczatach Tusikach 29.05.1706.

STYPUŁKOWSKI Władysław, syn Jakuba i Zofii, urodzony w Stypułkach Szymanach 27.03.1706.

STYPUŁKOWSKI Wojciech, syn Wawrzyńca i Jadwigi, urodzony w Stypułkach 29.03.1706.

ŚWIĘCKI Michał, syn Andrzeja i Krystyny, urodzony w Wnorach Wypychach 26.09.1706.

TARGOŃSKA Paulina, córka Kazimierza i Krystyny Babińskiej, urodzona w Kobylinie Kruszewie 25.01.1706.

TARGOŃSKI Wawrzyniec, syn Wawrzyńca i Marianny Gąssowskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 21.02.1706.

Walenty, włościanin, syn Piotra i Marianny, urodzony w Garbowie Nowym 07.02.1706.

WĄDOŁOWSKA Anna, córka naturalna Heleny, urodzona w Kobylinie Kruszewie 26.06.1706.

WNOROWSKI Andrzej Mikołaj, syn Filipa i Krystyny, urodzony 30.11.1706.

ZACHODZY Stanisław, włościanin, syn Jana i Jadwigi, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 06.05.1706.

ZALESKA Agnieszka, córka Andrzeja i Katarzyny Zaręby, urodzona 17.01.1706.

ZALESKA Anna, córka Jakuba i Eufrozyny, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 02.07.1706.

ZALESKA Jadwiga, córka Łukasza i Tekli, urodzona w Krzewie, parafia Zawady 14.09.1706.

ZALESKA Justyna, córka Macieja i Zofii, urodzona w Kłoskach Świgoniach 15.06.1706.

ZALESKA Marianna, córka Walentego i Małgorzaty Sikorskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 11.09.1708.

ZALESKA Petronela, córka Tomasza i Krystyny, urodzona w Makowie 27.06.1706.

ZALESKI Stanisław Wojciech, syn Pawła i Jadwigi, urodzony w Kobylinie Cieszymach 06.04.1706.

ZALESKI Tomasz, syn Grzegorza i Doroty, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 12.12.1706.

ZALESKI Wawrzyniec, syn Wojciecha i Marianny Sikorskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 24.02.1706.

ZALEWSKI Jakub, syn Jana i Elżbiety, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 29.04.1706.

ZIELCZAK Jan, syn Szymona i Zofii, urodzony w Makowie 24.05.1706.

Zuzanna, włościanka, córka Andrzeja i Magdaleny, urodzona w Kobylinie Kościelnym ( Borzymach ) 18.02.1706.

Zuzanna, włościanka, córka Wojciecha i Marianny, urodzona w Piszczatach 15.02.1706.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 227 gości