ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks urodzeń parafia Jabłonka 1831

postheadericon Indeks urodzeń parafia Jabłonka 1831

Indeks opracował Jacek Tomczyk

BAŃKOWSKI Jan, syn Andrzeja lat 50, rolnika i Franciszki Parafińczuk lat 40, urodzony w Litewce 27.05.1831, 35/1831.

BIAŁA Katarzyna, córka Ludwika lat 30 i Wiktorii Zaremby lat 30, urodzona w Miodusach Wielkich 21.11.1831, 53/1831.

BOŃCZUK Adam, syn Andrzeja lat 40, rolnika i Marianny Kalinowskiej lat 35, urodzony w Tyborach Wólce 17.06.1831, 37/1831.

BORECKA Józefata, córka Adama lat 30, rolnika i Antoniny Gumińskiej lat 30, urodzona w Jabłonce 03.03.1831, 12/1831.   

DMOCHOWSKA Ewa, córka Stanisława lat 31, szlachcica, rolnika i Agaty Krassowskiej lat 33, urodzona w Perkach 25.03.1831, 27/1831.

DMOCHOWSKA Małgorzata, córka szlachetnego Franciszka lat 34 i Marianny Białej lat 37, urodzona w Miodusach Wielkich 25.101831, 50/1831.

DMOCHOWSKI Paweł, syn szlachetnego Józefa lat 23 i Katarzyny Zaremby lat 30, urodzony w Miodusach Stasiowiętach 18.03.1831, 22/1831.   

Franciszka, córka Józefa i Katarzyny Konopki lat 24, urodzona w Tyborach Żochach 16.09.1831, 42/1831.

GRABOWSKI Ignacy, syn Stanisława lat 45, rolnika i Anny Jóźwianki lat 30, urodzony w Tyborach Wólce 30.07.1831, 39/1831.

GRZYBOWSKI Józef, syn Pawła lat 40, rolnika i Julianny Wróblewskiej lat 30, urodzony w Wólce 05.03.1831, 13/1831.

JABŁOŃSKA Marianna, córka Kazimierza lat 70, szlachcica, rolnika i Franciszki Białej lat 36, urodzona w Misztalach 24.01.1831, 5/1831.

JANKOWSKA Józefata, córka Józefa lat 46, rolnika i Agnieszki Parafińczuk lat 23, urodzona w Tyborach Wólce 29.08.1831, 41/1831.

JANKOWSKA Pelagia, córka Jana lat 30, rolnika i Ewy Mioduszewskiej lat 24, urodzona w Tyborach Trzciance 12.03.1831, 18/1831.

JARZĄBEK Grzegorz, syn Rafała lat 40 i Marianny Bieleckiej lat 40, urodzony w Tyborach Wólce 09.03.1831, 17/1831.

KOTOWSKA Felicjana, córka Macieja lat 30, włościanina i Agnieszki Orłowskiej lat 35, urodzona w Tyborach Kamiance 17.10.1831, 48/1831.

KRAJEWSKA Katarzyna, córka szlachetnego Jana lat 36 i Petroneli Gutowskiej lat 26, urodzona w Jabłonce 29.09.1831, 44/1831.

KRAJEWSKA Marcjanna, córka Wojciecha lat 34, rolnika i Marianny Godlewskiej lat 32, urodzona w Tyborach Olszewie 22.09.1831, 43/1831.

KRAJEWSKI Franciszek, syn Michała lat 50 i Petroneli Niewiarowskiej lat 30, urodzony w Tyborach Misztalach 09.10.1831, 47/1831.

KRASZEWSKI Jan, syn Jana lat 47, szlachcica, rolnika i Marianny Obrębskiej lat 30, urodzony w Miodusach Stoku 23.01.1831, 3/1831.   

KULESZA Małgorzata, córka Antoniego lat 35 i Tekli Mieczkowskiej lat 30, urodzona w Miodusach Wielkich 03.07.1831, 38/1831.

LESZCZYŃSKA Marianna, córka Jana lat 38, szynkarza i Katarzyny Szymionianki lat 22, urodzona w Miodusach Wielkich 22.05.1831, 33/1831.

ŁADA Ignacy, syn Antoniego lat 34, rolnika i Barbary Zaremby lat 24, urodzony w Jabłonce 28.01.1831, 7/1831.

MAJEWSKA Karolina, córka Jana lat 24, szlachcica, rolnika i Marianny Dąbrowskiej lat 23, urodzona w Miodusach Wielkich 16.02.1831, 11/1831.

MAŁACHOWSKI Michał, syn Joachima lat 34, leśnika i Klary Pudkowskiej lat 32, urodzony w Tyborach Olszewie 05.10.1831, 45/1831.

MIODUSZEWSKA Fidelisa Salomea, córka szlachetnego Rocha lat 30 i Franciszki Godlewskiej lat 30, urodzona w Stoku 24.04.1831, 30/1831.

MIODUSZEWSKA Karolina, córka szlachetnego Macieja40, rolnika i Agnieszki Ludwiszewskiej lat 30, urodzona w Miodusach Wielkich 09.03.1831, 16/1831.   

MIODUSZEWSKA Konstancja, córka Wawrzyńca lat 43, szlachcica, rolnika i Franciszki Mioduszewskiej lat 37, urodzona w Stoku 08.04.1831, 28/1831.   

MIODUSZEWSKI Franciszek, syn szlachetnego Jana lat 42, wyrobnika i Karoliny Gołaszewskiej lat 22, urodzony w Tyborach Wólce 04.11.1831, 51/1831.

MIODUSZEWSKI Franciszek, syn Pawła lat 57 i Józefaty Kołakowskiej lat 40, urodzony w Tyborach Stoku 06.10.1831, 46/1831.

MIODUSZEWSKI Jan, syn Franciszka lat 36, szlachcica, rolnika i Salomei Mioduszewskiej lat 25, urodzony w Stoku 23.01.1831, 4/1831.

MISZTALEWSKA Teodora, córka Jana lat 33, szlachcica, rolnika i Anastazji Wdziękońskiej lat 26, urodzona w Stasiowiętach 24.04.1831, 29/1831.

MOŚCICKI Stanisław, syn Michała lat 36, szlachcica, rolnika i Józefaty Kaczyńskiej lat 31, urodzony w Misztalach 24.03.1831, 26/1831.

MURAWSKI Jan, syn Pawła lat 37, organisty i Kunegundy Grzymkowskiej lat 26, urodzony w Jabłonce 26.01.1831, 6/1831.

MUSZYŃSKI Jan, syn Michała lat 36, włościanina i Katarzyny Powojskiej lat 23, urodzony w Wólce 07.03.1831, 15/1831.

OSTROWSKA Helena, córka Józefa lat 26, rolnika i Anieli Mioduszewskiej lat 22, urodzona w Olszewie 13.03.1831, 20/1831.

OSTROWSKI Paweł Benedykt, syn szlachetnego Baltazara lat 30 i Rozalii Mioduszewskiej lat 25, urodzony w Jezierni 20.03.1831, 24/1831.

PARAFIN Feliks, syn Łukasza lat 23, włościanina, rolnika i Salomei Mioduszewskiej lat 26, urodzony w Tyborach Kamiance 24.10.1831, 49/1831.

PARAFIŃCZUK Katarzyna, córka Pawła lat 34, rolnika i Małgorzaty Boreckiej lat 32, urodzona w Litewce 20.03.1831, 23/1831.

PIEŃKOWSKI Antoni, syn Jana lat 31 i Agnieszki Zaremby lat 36, urodzony w Miodusach Wielkich 10.05.1831, 31/1831.

POHOJSKI Józef, syn Dominika lat 22, rolnika i Petroneli Dąbrowskiej lat 24, urodzony w Tyborach Wólce 12.03.1831, 19/1831.

REMBISZEWSKA Józefa, córka Walentego lat 48, rolnika i Marianny Ostrowskiej lat 30, urodzona w Jezierni  16.03.1831, 21/1831.

ROSZKOWSKA Apolonia, córka Jana lat 38, szlachcica, rolnika i Józefy Śledziewskiej lat 27, urodzona w Jabłonce 03.01.1831, 1/1831.

STEFANIUK Józef, syn Jana lat 39, rolnika i Marianny Łuniewskiej lat 26, urodzony w Tyborach Wólce 17.05.1831, 32/1831.

SZLESZYŃSKI Antoni, syn Jana lat 32 i Balbiny Mościckiej lat 30, urodzony w Tyborach Żochach 11.06.1831, 36/1831.

TYBOROWSKA Marianna, córka szlachetnego Romualda lat 34 i Marianny Kaczyńskiej lat 38, urodzona w Tyborach Trzciance 28.08.1831, 40/1831.

WOJCICKI Józef, syn Jakuba lat 27, rolnika i Ewy Lewickiej lat 20, urodzony w Jabłonce 22.03.1831, 25/1831.

WRÓBLEWSKA Magdalena, Anny Wróblewskiej lat 27, wyrobnicy, urodzona w Jabłonce 19.05.1831, 34/1831.

WYSZOMIRSKA Scholastyka, córka Piotra lat 36, szlachcica, rolnika i Katarzyny Pohojskiej lat 40, urodzona w Olszewie 10.02.1831, 9/1831.

WYSZOMIRSKI Jan, syn Andrzeja lat 32 i Doroty Dmochowskiej lat 24, urodzony w Miodusach Stoku 29.12.1831, 54/1831.

ZALESKA Agnieszka, córka Pawła lat 30, rolnika i Apolonii Szymborskiej lat 40, urodzona w Żochach 29.01.1831, 8/1831.           

ZAREMBA Marianna, córka Joachima lat 25, rolnika i Bibianny Dmochowskiej lat 25, urodzona w Żochach 14.02.1831, 10/1831.   

ZAREMBA Wiktoria, córka Pawła lat 28, szlachcica, rolnika i Małgorzaty Kaczyńskiej lat 18, urodzona w Miodusach Wielkich 06.03.1831, 14/1831.

ZIELIŃSKI Marcin, syn Antoniego lat 40, rolnika i Łucji Baran lat 28, urodzony w Jabłonce Świerczewie 07.11.1831, 52/1831.       





 
Naszą witrynę przegląda teraz 109 gości