'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Indeks urodzeń parafia Kuczyn 1891

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kuczyn 1891

ANDRZEJCZUK Konstancja, córka Konstantego lat 37, rolnika i Emilii Wyszyńskiej lat 29, urodzona w Wojnach Wawrzyńcach 19.10.1891, 165/1891.

ANDRZEJEWSKA Leokadia, córka Franciszka lat 27, bednarza i Antoniny Hetman lat 25, urodzona w Ciechanowcu 13.03.1891, 59/1891.

ANDRZEJEWSKA Marianna, córka Franciszka lat 32, rymarza i Bronisławy Kreps lat 32, urodzona w Ciechanowcu 14.06.1891, 99/1891.

BARTOSIAK Konstanty, syn Józefa lat 53, rolnika i Anieli Tęderędy lat 35, urodzony w Trojanowie 24.05.1891, 85/1891.

BAZYLEWICZ Aleksander, syn Antoniego lat 25, służącego i Teofili Łuniewskiej lat 26, urodzony w Klukowie 23.09.1891, 150/1891.

BAZYLEWICZ Anna, córka Jana lat 35, robotnika i Aleksandry Milewskiej lat 35, urodzona w Ciechanowcu 12.09.1891, 142/1891.

BEM Aleksandra, córka Karola lat 34, służącego i Józefy Komarowskiej lat 27, urodzona w Kapłani 07.11.1891, 178/1891.

BIAŁA Karolina, córka Dominika lat 50, właściciela gruntu i Józefy Długoborskiej lat 23, urodzona w Łuniewie Wielkim 13.11.1891, 179/1891.

BIAŁA Tekla, córka Józefa lat 33, właściciela gruntu i Matyldy Wyszyńskiej lat 23, urodzona w Basiach 26.09.1891, 149/1891.

BIAŁY Antoni, syn Józefa lat 39, właściciela gruntu i Franciszki Brulińskiej lat 33, urodzony w Łuniewie Wielkim 08.08.1891, 125/1891.

BIAŁY Lucjan, syn Marcina lat 24, właściciela gruntu i Marianny Osińskiej lat 26, urodzony w Łuniewie Wielkim 16.03.1891, 55/1891.

BOĆKOWSKA Anna, córka Walentego lat 39, właściciela gruntu i Julianny Norberciuk lat 37, urodzona w Łuniewie Wielkim 27.10.1891, 173/1891.

BOGUSZEWSKA Stanisława, córka Franciszka lat 23, właściciela gruntu i Marianny Żebrowskiej lat 26, urodzona w Tyborach Wielkich 20.01.1891, 32/1891.

BRULIŃSKI Stanisław, syn Walentego lat 30, rolnika i Klementyny Wyszyńskiej lat 27, urodzony w Żebrach Wielkich 23.02.1891, 41/1891.

BRYC Marianna, córka Konstantego lat 33, rolnika i Rozalii Syga lat 36, urodzona w Trojanowie 26.09.1891, 153/1891. Ślub w Kuczynie 08.02.1922 z Ferdynandem Kalinowskim vel Kalisiakiem.

BRZEZIŃSKA Marianna, córka Bogumiła lat 49, służącego i Franciszki Krolik lat 31, urodzona w Klukowie 03.10.1891, 159/1891.

BUSMA Marianna, córka Stanisława lat 37, rolnika i Zofii Sylwestrzuk lat 30, urodzona w Grodku 30.11.1891, 199/1891.

CZARKOWSKA Karolina, córka Jana lat 48, robotnika i Konstancji Łuniewskiej lat 40, urodzona w Łuniewie Wielkim 07.11.1891, 177/1891.

CZARNIECKI Bolesław, syn Franciszka lat 56, rolnika i Kamilli Ilczuk lat 33, urodzony w Kozarzach 04.07.1891, 109/1891.

CZOŁOMIEJ Jakub, syn Leona Władysława lat 27, służącego i Ludwiki Lenczewskiej lat 25, urodzony w Adamowie 25.07.1891, 115/1891.

DĘBOWSKI Stanisław, syn Jana lat 24, służącego i Marianny Łagody lat 18, urodzony w Dominikowie 26.07.1891, 123/1891.

DMOCHOWSKI Stanisław, syn Juliana lat 25, służącego i Emilii Bryc lat 25, urodzony w Trojanówku 14.09.1891, 147/1891.

DOMBROWSKA Helena, córka Karola lat 26, właściciela gruntu i Józefy Borchat lat 23, urodzona w Żebrach Wielkich 30.09.1891, 156/1891.

DRZEWIECKI Jan, syn Jana lat 49, rolnika i Franciszki Nowosielskiej lat 31, urodzony w Ciechanowcu 26.06.1891, 96/1891.

DRZEWIŃSKI Stanisław, syn Jana lat 26, służącego i Marianny Czerwińskiej lat 21, urodzony w Kuczynie 12.09.1891, 144/1891.

DYTLOW Józef, cygan, syn Józefa lat 26 i Atoli Majewskiej lat 26, urodzony w Kapłani 16.05.1891, 82/1891.

FABISIAK Józef, syn Jana lat 39, rolnika i Zofii Sawickiej lat 24, urodzony w Ciechanowcu 13.07.1891, 118/1891.

FALKOWSKA Jadwiga, córka Józefa lat 48, służącego i Marcjanny Wróbel lat 30, urodzona w Zaciszu 27.08.1891, 135/1891.

FELCZUK Jan, syn Franciszka lat 30, rolnika i Kamilli Lasockiej lat 25, urodzony w Trojanówku 25.05.1891, 87/1891.

FELCZUK Marianna, córka Aleksandra lat 28, rolnika i Bronisławy Byczuk lat 21, urodzona w Trojanówku 17.01.1891, 12/1891.

FILIŃSKI Bolesław, syn Józefa lat 34, robotnika i Marianny Tymińskiej lat 34, urodzony w Ciechanowcy 11.07.1891, 108/1891.

FLORCZUK Marianna, córka Antoniego lat 25, rolnika i Emilii Biernackiej lat 25, urodzona w Kuczynie 11.07.1891, 107/1891.

FRĄC Edward, syn Jana lat 30, służącego i Marianny Sklinda lat 28, urodzony w Lubowiczu 13.01.1891, 10/1891.

FRĄCKIEWICZ Józef, syn Konstantego lat 26, służącego i Konstancji Zdzitowskiej lat 30, urodzony w Zaciszu 17.12.1891, 202/1891.

GIERAŁT Anna, córka Antoniego lat 27, służącego i Antoniny Kolińskiej lat 22, urodzona w Kapłani 18.05.1891, 81/1891.

GNATOWSKI Julian, syn Adolfa lat 45, właściciela gruntu i Felicji Wojtkowskiej lat 23, urodzony w Gnatach 06.01.1891, 5/1891.

GODLEWSKA Aleksandra, córka Gracjana lat 42, służącego i Franciszki Boryś lat 30, urodzona w Dominikowie 28.02.1891, 46/1891.

GODLEWSKA Leokadia, córka Ignacego lat 48, właściciela gruntu i Felicji Konarzewskiej lat 29, urodzona w Uszy Małej 13.10.1891, 161/1891.

GOSK Antonina, córka Adama lat 38, służącego i Marianny Dąbrowskiej lat 30, urodzona w Klukowie 17.12.1891, 203/1891.

GÓRSKA Franciszka, córka Michała lat 40, robotnika i Marianny Krysiak lat 28, urodzona w Klukowie 03.10.1891, 155/1891.

GÓRSKA Stanisława, córka Józefa lat 40, rolnika i Marianny Pietruk lat 31, urodzona w Kontach 24.08.1891, 134/1891.

GROMEK Jan, syn Adama lat 24, służącego i Bronisławy Danilak lat 17, urodzony w Żabieńcu 14.12.1891, 197/1891.

GRZESZCZUK Kazimiera, córka Jana lat 48, służącego i Teofili Bryc lat 33, urodzona w Żabieńcu 03.03.1891, 50/1891.

IGANCZUK Aniela, córka Józefa lat 46 i Katarzyny Lipskiej lat 36, urodzona w Ciechanowcu 15.01.1891, 11/1891.

IGNACZUK Władysława, córka Franciszka lat 37, służącego i Aleksandry Bazelskiej lat 32, urodzona w Lubowiczu 13.08.1891, 129/1891.

JAKUBIAK Zofia, córka Aleksandra lat 28, służącego i Katarzyny Murawki lat 23, urodzona w Kuczynie 31.08.1891, 145/1891.

JANCZEWSKI Bolesław, syn Franciszka lat 33, służącego i Franciszki Popławskiej lat 28, urodzony w Kapłani 20.11.1891, 186/1891.

JANCZUK Karolina, córka Józefa lat 50, służącego i Anny Marciniuk lat 45, urodzona w Jankach 28.02.1891, 48/1891.

JANKOWSKI Józef, syn Stanisława lat 51, robotnika i Emilii Święckiej lat 30, urodzony w Ciechanowcu 25.10.1891, 171/1891.

JASZCZOŁT Zofia, córka Jana lat 39, rolnika i Antoniny Wyrozęmbskiej lat 32, urodzona w Ciechanowcu 28.10.1891, 170/1891.

JÓŹWIAK Wanda, córka Zofii lat 20, robotnicy, urodzona w Grodku 02.06.1891, 90/1891. Ślub 24.01.1910 z Aleksandrem Piotrowskim.

JÓŹWIAK Wiktoria, córka Pawła lat 38, służącego i Julianny Bryc lat 36, urodzona w Żabieńcu 21.03.1891, 56/1891.

KAMIEŃSKA Aleksandra, córka Aleksandra lat 25, służącego i Ewy Bielik lat 25, urodzona w Dominikowie 05.04.1891, 64/1891.

KAMIEŃSKI Antoni, syn Jana lat 27, rolnika i Bronisławy SZOCH lat 22, urodzony w Malinowie 24.01.1891, 20/1891. Ślub w Kuczynie 22.11.1921 z Zofią Maksimczuk.

KAMIEŃSKI Bolesław, syn Jana lat 26, właściciela gruntu i Felicji Grodzkiej lat 23, urodzony w Żebrach Wielkich 05.11.1891, 174/1891.

KAMIEŃSKI Józef, syn Benedykta lat 37, właściciela gruntu i Józefy Boguckiej lat 28., urodzony w Żebrach Wielkich 27.10.1891, 168/1891.

KAROLAK Franciszek, syn Józefa lat 33, rolnika i Emilii Budnej lat 26, urodzony w Kuczynie 13.08.1891, 128/1891. Ślub w Kuczynie 08.02.1922 z Julią Kordupel.

KAROLCZAK Antoni, syn Stanisława lat 27, służącego i Marianny Mąka lat 30, urodzony w Klukowie 13.05.1891, 79/1891.

KARPIŃSKA Apolonia, córka Piotra lat 44, kowala i Teofili Wyszyńskiej lat 41, urodzona w Ciechanowcu 13.06.1891, 93/1891.

KAZIMIERCZUK Stefania, córka Stanisława lat 27, robotnika i Petroneli Ostrowskiej lat 24, urodzona w Klukowie 28.07.1891, 121/1891.

KIERSKA Julia, córka Antoniego lat 29, rolnika i Karoliny Kubackiej lat 27, urodzona w Ciechanowcu 31.12.1890, 1/1891.

KOSTRO Aleksandra, córka Ignacego lat 30, właściciela gruntu i Anny Łęczewskiej lat 25, urodzona w Wojnach Krupach 27.06.1891, 101/1891.

KOWALEWSKA Marianna, córka Jana lat 37, służącego i Julianny Bryc lat 28, urodzona w Jankach 26.01.1891, 25/1891. Ślub 24.09.1912 w Wyszonkach z Władysławem Bjancerskim.

KOZAKIEWICZ Amelia Małgorzata, córka Jana lat 31, nauczyciela i Leokadii Roguskiej lat 25, urodzona w Ciechanowcu 11.06.1891, 102/1891.

KRASUSKA Emilia, córka Józefa lat 25, właściciela gruntu i Antoniny Kostro lat 23, urodzona w Lubowiczu 04.07.1891, 106/1891.

KRASZEWSKI Konstanty, syn Stanisława lat 38, rolnika i Adeli Boratyńskiej lat 33, urodzony w Kozarzach 28.11.1891, 191/1891.

KRAUPA Stanisława, córka Józefa lat 40, robotnika i Zofii Borzym lat 36, urodzona w Ciechanowcu 10.01.1891, 6/1891.

KRAWCZYK Aleksander, syn Karola lat 36, rolnika i Julianny Malinowskiej lat 23, urodzony w Kozarzach 29.06.1891, 104/1891.

KRAWCZYK Aleksandra, córka Michała lat 48, rolnika i Anny Bocian lat 38, urodzona w Kozarzach 30.04.1891, 72/1891.

KRAWCZYK Teofil, syn Teofila lat 48, właściciela gruntu i Aleksandry Tęderędy lat 35, urodzony w Gródku 28.03.1891, 47/1891.

KRAWCZYK Wiktoria, córka Józefa lat 48, rolnika i Józefy Florczyk lat 33, urodzona w Kozarzach 11.04.1891, 67/1891.

KRAWCZYK Zofia, córka Michała lat 43, szewca i Emilii Rosak lat 28, urodzona w Ciechanowcu 14.05.1891, 77/1891.

KRYSTOSIAK Bronisław, syn Józefa lat 49, rolnika i Józefy Sawickiej lat 40, urodzony w Malinowie 20.03.1891, 58/1891.

KRYSTOSIAK Julian, syn Zuzanny lat 35, wdowy po Ignacym Nagórce, urodzony w Malinowie 11.02.1891, 34/1891.

KUBACKA Stefania, córka Hipolita lat 30, rolnika i Franciszki Michalskiej lat 25, urodzona w Sobolewie 14.04.1891, 66/1891. Ślub w Kuczynie 24.10.1922 z Henrykiem Łapiakiem.

KULESZA Zofia, córka Felicjana lat 33, robotnika i Franciszki Połrzeckiej lat 28, urodzona w Ciechanowcu 30.01.1891, 27/1891.

KUTESA Stanisława, córka Józefa zmarłego 13.02.1891 i Korneli Jakubowskiej lat 33, urodzona w Kuczynie 23.08.1891, 136/1891.

KUTYŁOWSKI Franciszek, syn Stanisława lat 30, właściciela gruntu i Julii Jaszczołt lat 26, urodzony w Żebrach Wielkich 31.05.1891, 91/1891.

KUŹMIŃSKA Anna, córka Michała lat 25, rolnika i Emilii Sobieściak lat 25, urodzona w Trojanowie 23.07.1891, 114/1891.

LACHOWSKA Apolonia, córka Franciszka lat 50, rolnika i Józefy Treblińskiej lat 44, urodzona w Ciechanowcu 31.01.1891, 30/1891.

LEONIAK Zofia, córka Grzegorza lat 30, robotnika i Emilii Boratyńskiej lat 30, urodzona w Klukowie 24.01.1891, 23/1891.

LIPSKI Władysław, syn Jana lat 31, rolnika i Julii Tymińskiej lat 31, urodzony w Ciechanowcu 07.11.1891, 175/1891.

LUBOWICKA Władysława, córka Macieja lat 42, właściciela gruntu i Aleksandry Niemyjskiej lat 35, urodzona w Lubowiczu 26.04.1891, 73/1891.

LUBOWICKI Władysław, syn Aleksandra lat 46, właściciela gruntu i Pauliny Koc lat 33, urodzony w Byziach 15.10.1891, 162/1891.

ŁAPIAK vel ŁAPIŃSKA Zofia, córka Adolfa lat 26, rolnika i Urszuli Nagorki lat 22, urodzona w Trojanowie 01.08.1891, 119/1891.

ŁUNIEWSKI Bolesław, syn Teofila lat 30, właściciela cząstkowego i Michaliny Kamińskiej lat 27, urodzony w Łuniewie Małym 10.08.1891, 127/1891.

ŁUNIEWSKI Julian, syn Katarzyny lat 22, urodzony w Łuniewie Wielkim 16.12.1891, 196/1891.

ŁUNIEWSKI Julian, syn Wojciecha lat 40, właściciela gruntu i Pauliny Godlewskiej lat 33, urodzony w Ciechanowcu 19.05.1891, 89/1891.

MACIEJCZUK Apolonia, córka Józefa lat 26, rolnika i Antoniny Walczuk lat 26, urodzona w Trojanowie 13.03.1891, 52/1891.

MAJKOWSKI Władysław, syn Adama lat 35, służącego i Ewy Sopko lat 26, urodzony w Lubowiczu 17.12.1891, 201/1891.

MALINOWSKI Antoni, syn Ignacego lat 35, robotnika i Anny Tomczuk lat 30, urodzony w Kozarzach 22.06.1891, 97/1891.

MALINOWSKI Stanisław, syn Stanisława, od dwóch miesięcy w wojsku i Rozalii Leszczyńskiej lat 23, urodzony w Nowodworach 13.12.1891, 204/1891.

MAŁACHOWICZ Apolonia, córka Stanisława lat 30, rolnika i Zofii Poniatowskiej lat 30, urodzona w Ciechanowcu 20.11.1891, 183/1891.

MARCINIUK Stanisław, syn Józefa lat 30, służącego i Anastazji Nikodemczuk lat 28, urodzony w Zaciszu 08.08.1891, 126/1891.

MATANOWSKA Aniela, córka Stanisława lat 30 i Apolonii Szoch lat 33, urodzona w Malinowie 08.09.1891, 139/1891.

MATANOWSKA Justyna, córka Jana lat 33, rolnika i Aleksandry Walczuk lat 33, urodzona w Kontach 03.10.1891, 154/1891.

MATANOWSKI Franciszek, syn Ignacego lat 48, rolnika i Marcjanny Kopańko lat 36, urodzony w Grodku 15.05.1891, 78/1891.

MĄDRY Jan, syn Józefy lat 32, robotnicy, urodzony w Grodku 25.07.1891, 116/1891.

MŁODZIANOWSKA Stanisława, córka Władysława lat 28, rolnika i Julii Skrobiec lat 18, urodzona w Ciechanowcu 07.02.1891, 31/1891.

MOLSKI Tomasz, syn Tomasza lat 25, służącego i Zofii Kietlińskiej lat 23, urodzony w Kuczynie 12.09.1891, 143/1891.

NAGORKA Anna, córka Wacława lat 30, rolnika i Teofili Leszak lat 30, urodzona w Grodku 30.03.1891, 63/1891.

NIEMIERA Antoni Alojzy, syn Juliana lat 35, organisty i Bronisławy Kotowskiej lat 28, urodzony w Kuczynie 10.06.1891, 95/1891.

NIEMYJSKA Bolesława, córka Mariana lat 35, właściciela gruntu i Marcjanny Złotkowskiej lat 35, urodzona w Ciechanowcu 12.09.1891, 141/1891.

NIEMYJSKA Emilia, córka Jana lat 32, właściciela gruntu i Marianny Grzymały lat 20, urodzona w Grenzkach 23.03.1891, 60/1891.

NIEMYJSKA Felicja, córka Wiktora lat 28, właściciela gruntu i Bronisławy Porowskiej lat 28, urodzona w Byziach 12.03.1891, 51/1891.

NIEMYJSKA Kazimiera, córka Aleksandra lat 30, rolnika i Anny Kamieńskiej lat 28, urodzona w Ciechanowcu 26.08.1891, 138/1891.

NIEMYJSKI Aleksander, syn Konstantego lat 27, właściciela gruntu i Aleksandry Wojno lat 30, urodzony w Wojnach Pietraszach 28.02.1891, 43/1891.

NIEMYJSKI Bolesław, syn Franciszka lat 40, właściciela gruntu i Aleksandry Zawistowskiej lat 26, urodzony w Uszy Małej 30.03.1891, 62/1891.

NIEMYJSKI Józef, syn Józefa lat 38, robotnika i Rozalii Kozłowskiej lat 27, urodzony w Klukowie 20.05.1891, 84/1891.

NIEMYJSKI Józef, syn Michała lat 40, służącego i Justyny Mikulskiej lat 28, urodzony w Klukowie 14.12.1891, 198/1891.

NOWOSIELSKI Józef, syn Aleksandra lat 29 i Julianny Lenczewskiej lat 29, urodzony w Ciechanowcu 20.08.1891, 137/1891.

OLSZEWSKA Waleria, córka Tomasza lat 31, właściciela gruntu i Klementyny Wyszyńskiej lat 26, urodzona w Szeligach 22.08.1891, 133/1891.

OLSZOWSKI Walenty, syn Tomasza lat 27, właściciela gruntu i Anny Porowskiej lat 27, urodzony w Szeligach 14.02.1891, 38/1891.

OŁOWSKI Aleksander, syn Nikodema lat 38, robotnika i Julianny Iwanczuk lat 37, urodzony w Ciechanowcu 29.11.1891, 188/1891.

OŁOWSKI Konstanty, syn Walentego lat 50, właściciela gruntu i Agnieszki Łuniewskiej lat 30, urodzony w Uszy Wielkiej 07.12.1891, 192/1891.

ORZECHOWSKI Józef, syn Marcina lat 43, rolnika i Józefy Jaszczuk lat 30, urodzony w Kapłani 30.07.1891, 120/1891.

PARYS Teofil, syn Grzegorza lat 29, robotnika i Marianny Wojno lat 25, urodzony w Ciechanowcu 24.09.1891, 152/1891.

PAWLAK Aleksander, syn Józefa lat 27, służącego i Anny Miękiewicz lat 27, urodzony w Dominikowie 05.08.1891, 124/1891.

PIECZURA Kazimierz, syn Stanisława lat 45, służącego i Józefy Sutkowskiej lat 40, urodzony w Klukowie 16.11.1890, 148/1890.

PIEKUTOWSKA Władysława, córka Walentego lat 33, służącego i Emilii Dziemianowicz lat 23, urodzona w Żabieńcu 24.01.1891, 19/1891.

PIENIĄŻEK Jadwiga Natalia, córka Franciszka lat 42, dzierżawcy majątku i Mieczysławy Łopuskiej lat 42, urodzona w Klukowie 28.07.1891, 131/1891.

PIETRZAK Jan, syn Franciszka lat 25, rolnika i Marianny Kubackiej lat 23, urodzony w Sobolewie 15.07.1891, 111/1891.

PIĘTKA Antoni, syn Wawrzyńca lat 40, właściciela gruntu i Julianny Kamieńskiej lat 35, urodzony Szeligach 12.09.1891, 140/1891.

PIĘTKA Bolesław, syn Józefa lat 38, właściciela gruntu i Marianny Gierałtowskiej lat 29, urodzony w Szeligach 25.04.1891, 70/1891. Ślub w Kuczynie08.06.1914 z Teofilą Kurdupel. Kolejny ślub w Kuczynie 27.06.1932 z Łucją Maciejczuk.

PIĘTKA Bolesław, syn Piotra lat 30, właściciela gruntu i Marianny Dołęgowskiej lat 25, urodzony w Grenskach 30.01.1891, 29/1891.

PIĘTKA Kazimierz, syn Franciszka lat 31, właściciela cząstkowego i Franciszki Szymborskiej lat 28, urodzony w Łuniewie Wielkim 02.03.1891, 49/1891. Ślub w Kuczynie 28.02.1927 z Józefą Piętką, wdową.

PIĘTKA Leokadia, córka Antoniego lat 24, właściciela gruntu i Teofili Wyszyńskiej lat 22, urodzona w Gręskach 13.11.1891, 180/1891.

PIĘTKA Paweł, syn Konstantego lat 35, właściciela cząstkowego i Marianny Wyszyńskiej lat 34, urodzony w Basiach 01.08.1891, 117/1891.

PIĘTKA Teofila, córka Józefa lat 41, właściciela gruntu i Florentyny Dąbrowskiej lat 31, urodzona w Szeligach 20.11.1891, 184/1891.

PIĘTKA Waleria, córka Antoniego lat 23, właściciela gruntu i Anny Wyszyńskiej lat 26, urodzona w Grenskach 28.01.1891, 28/1891.

PIĘTKA Weronika, córka Mikołaja lat 22, właściciela gruntu i Pauliny Piętki lat 25, urodzona w Basiach 13.01.1891, 16/1891.

PIOTROWSKI Mateusz, syn Antoniego lat 27, rolnika i Julii Rosak lat 22, urodzony w Ciechanowcu 20.09.1891, 151/1891.

PLESZCZYŃSKA Zofia, córka Karola lat 35 i Józefy Kostrzyńskiej lat 28, urodzona w Ciechanowcu 27.02.1891, 42/1891.

POROWSKI Franciszek, syn Feliksa lat 32, właściciela gruntu i Antoniny Godlewskiej lat 28, urodzony w Wojnach Krupach 17.01.1891, 18/1891. Ślub 13.08.1929 z Stefanią Wojno.

POROWSKI Jan, syn Wawrzyńca lat 27, właściciela gruntu i Felicji Boguckiej lat 20, urodzony w Byziach 25.11.1891, 187/1891.

POROWSKI Wiktor, syn Jana lat 30, właściciela gruntu i Walerii Murawskiej lat 27, urodzony w Byziach 16.02.1891, 36/1891.

PORUCZNICZAK Bolesław, syn Benedykta lat 28, służącego i Emilii Gierałt lat 26, urodzony w Jankach 25.07.1891, 113/1891.

POŚWIĄTNA Kamilla, córka Jana lat 25, rolnika i Emilii Lupy lat 25, urodzona w Trojanowie 19.04.1891, 68/    1891.

POWIERZA Jan, syn Rocha lat 35, służącego i Marianny Oleszkiewicz lat 35, urodzony w Jankach 22.02.1891, 40/1891.

PUCHACZ Karol, syn Stanisława lat 27, robotnika i Marianny Węgrzyniak lat 27, urodzony w Kuczynie 23.12.1890, 2/1891.

PUCHACZ Władysław, syn Jana lat 25, służącego i Marty Sieńko lat 22, urodzony w Lubowiczu 28.06.1891, 105/1891.

REMIAN Karol, syn Filipa lat 32, służącego i Emilii Gątek lat 20, urodzony w Dominikowie 20.01.1891, 24/1891. Ślub w Kuczynie 09.08.1921 z Heleną Brzozowską.

ROSAK Zofia, córka Jana lat 24, szewca i Agaty Krawczyńskiej lat 20, urodzona w Nowodworach 18.08.1891, 132/1891. Ślub w Kuczynie 31.01.1910 z Stanisławem Wyszyńskim.

RUDKOWSKI Władysław, syn Pawła lat 30, służącego i Wiktorii Konarzewskiej lat 22, urodzony w Łuniewie Wielkim 13.01.1891, 9/1891.

SADOWY Adam, syn Józefa lat 44, służącego i Joanny Przesmyckiej lat 31, urodzony w 17.12.1890, 160/1890.

SĘDZIAK Felicja, córka Michała lat 36, rolnika i Józefy Puchalskiej lat 34, urodzona w Grodku 27.03.1891, 61/1891.

SIENICKI Michał, syn Feliksa lat 38, właściciela gruntu i Rozalii Wojno lat 28, urodzony w Basiach 12.04.1891, 65/1891.

SIENICKI Walenty, syn Adolfa lat 32, właściciela gruntu i Anny Wyszyńskiej lat 30, urodzony w Basiach 16.07.1891, 112/1891.

SKOWERA Antonina, córka Józefa lat 23, rolnika i Antoniny Budniak lat 23, urodzona w Kuczynie 13.12.1891, 200/1891.

SKOWERA Bolesława, córka Stanisława lat 35, rolnika i Józefy Bryc lat 30, urodzona w Trojanówku 09.10.1891, 158/1891.

SOBIEŚCIAK Antonina, córka Jana lat 33, bednarza i Józefy Nowackiej lat 30, urodzona w Ciechanowcu 21.04.1891, 69/1891.

SOBIEŚCIAK Ignacy, syn Ignacego lat 50, rolnika i Teofili Mądrej lat 30, urodzony w Kuczynie 25.03.1891, 57/1891.

SOBIEŚCIAK Leokadia, córka Antoniego lat 25, rolnika i Emilii Jabłońskiej lat 20, urodzona w Kapłani 13.08.1891, 130/1891.

STANCZUK Franciszek, syn Stanisława lat 33, służącego i Heleny Jóźwiak lat 27, urodzony w Żabieńcu 13.03.1891, 53/1891.

STERNIK Jan, syn Jana lat 41, rolnika i Rozalii Felczuk lat 30, urodzony w Trojanówku 15.05.1891, 76/1891.

SZCZEŚNIAK Emilia, córka Marcina lat 28, robotnika i Teofili Dyoniziak lat 22, urodzona w Łuniewie Wielkim 15.03.1891, 54/1891.

SZCZEŚNIAK Franciszka, córka Pawła lat 26, rolnika i Katarzyny Wincenciak lat 27, urodzona w Trojanowie 21.02.1891, 39/1891.

SZCZEŚNIAK Marianna, córka Michała lat 50, rolnika i Teofili Maciejczuk lat 46, urodzona w Trojanowie 28.10.1891, 172/1891.

SZEPIETOWSKA Józefa, córka Józefa lat 22, właściciela gruntu i Bronisławy Koc lat 24, urodzona w Piętkach Żebrach 14.01.1891, 15/1891.

ŚLEPOWROŃSKI Aleksander, syn Wiktora lat 36, służącego i Marianny Dąbkowskiej lat 36, urodzony w Kuczynie 27.07.1891, 122/1891.

TADEUSIAK Czesław, syn Józefa lat 32, rolnika i Emilii Boratyńskiej lat 25, urodzony w Kątach 13.05.1891, 80/1891.

TĘDERĘDA Konstanty, syn Piotra lat 32, rolnika i Wiktorii Kraszewskiej lat 25, urodzony w Kozarzach 13.02.1891, 35/1891.

TĘDERĘDA Marianna, córka Antoniego lat 38, rolnika i Antoniny Boratyńskiej lat 28, urodzona w Kozarzach 16.11.1891, 185/1891.

TĘDERĘDA Mateusz, syn Mateusza lat 36, rolnika i Józefy Biernackiej lat 30, urodzony w Kozarzach 05.01.1891, 3/1891.

TĘDERĘDA Paweł, syn Jana lat 29, robotnika i Zofii Krystosiak lat 29, urodzony w Kozarzach 27.06.1891, 100/1891. Ślub w Kuczynie 29.05.1911 z Józefą Porucznik.

TĘDERĘDA Stanisława, córka Franciszka lat 29, rolnika i Anny Brzozowskiej lat 21, urodzona w Kozarzach 16.10.1891, 167/1891.

TOMCZUK Jan, syn Leona lat 31, rolnika i Marianny Biernackiej lat 30, urodzony w Kozarzach 13.09.1891, 146/1891.

TOMCZUK Stanisława, córka Walentego lat 27, właściciela gruntu i Julianny Kobryń lat 23, urodzona w Lubowiczu 07.05.1891, 75/1891.

TYMIŃSKI Franciszek, syn Piotra lat 35, właściciela gruntu i Anny Uszyńskiej lat 26, urodzony w Żebrach Wielkich 13.11.1891, 182/1891.

USZYŃSKA Bronisława, córka Wojciecha lat 27, właściciela gruntu i Michaliny Myśliborskiej lat 26, urodzona w Żebrach Wielkich 20.01.1891, 22/1891. Ślub w Kuczynie 31.01.1910 z Stanisławem Gnatowskim.

USZYŃSKI Antoni, syn Tomasza lat 36, właściciela gruntu i Aleksandry Uszyńskiej lat 20, urodzony w Uszy Wielkiej 10.06.1891, 92/1891.

WALCZUK Adam, syn Feliksa lat 35, rolnika i Franciszki Andrzejczuk lat 35, urodzony w Łuniewie Małym 23.05.1891, 86/1891.

WALCZUK Marcjanna, córka Jana lat 35, rolnika i Aleksandry Grzeszczuk, urodzona w Sobolewie 17.01.1891, 13/1891.

WAPIŃSKI Adam, syn Józefa lat 32, służącego i Apolonii Ostrowskiej lat 26, urodzony w Klukowie 30.04.1891, 71/1891.

WARAKOMSKI Mieczysław, syn Józefa lat 28, kowala i Józefy  Żukowskiej lat 27, urodzony w Klukowie 15.01.1891, 17/1891.

WASZCZUK Kazimierz, syn Jana lat 42, rolnika i Marcjanny Krawczyk lat 42, urodzony w Sobolewie 09.12.1891, 194/1891.

WOJCIK Marianna, córka Jana lat 30, służącego i Marianny Biernackiej lat 20, urodzona w Dominikowie 22.02.1891, 45/1891.

WOJNO Jan, syn Konstantego lat 32, właściciela gruntu i Stefani Koc lat 32, urodzony w Wojnach Wawrzyńcach 14.12.1891, 195/1891.

WOJNO Józefa, córka Benedykta lat 36, właściciela gruntu i Franciszki Godlewskiej lat 36, urodzona w Wojnach Pietraszach 29.06.1891, 103/1891.

WOJNO Mikołaj, syn Konstantego lat 38, właściciela gruntu i Teofili Choromańskiej lat 30, urodzony w Piętkach Żebrach 04.12.1891, 190/1891.

WOJNO Piotr, syn Konstantego lat 30, właściciela gruntu i Pauliny Kostro lat 29, urodzony w Byziach 21.02.1891, 37/1891.

WOJTERKOWSKI Stefan, syn Józefa lat 40, rolnika i Emilii Ołdakowskiej lat 35, urodzony w Ciechanowcu 20.12.1891, 205/1891.

WOJTKOWSKA Stefania, córka Feliksa lat 20, właściciela gruntu i Aleksandry Ołtarzewskiej lat 27, urodzona w Uszy Wielkiej 28.02.1891, 44/1891.

WOJTKOWSKI Bronisław, syn Kazimierza lat 26, właściciela gruntu i Balbiny Ołtarzewskiej lat 26, urodzony w Uszy Wielkiej 06.01.1891, 4/1891.

WYSOCKA Maria Cecylia, córka Wincentego lat 50, rolnika i Rozalii Parzych lat 35, urodzona w Ciechanowcu 22.11.1891, 193/1891.

WYSOCKI Stanisław, syn Adolfa lat 40, robotnika i Józefy Wróblewskiej lat 30, urodzony w Piętkach Żebrach 14.11.1891, 181/1891.

WYSZYŃSKA Marianna, córka Eleonory lat 23, urodzona w Wojnach Wawrzyńcach 12.07.1891, 110/1891.

WYSZYŃSKA Marianna, córka Kacpra lat 38, rolnika i Konstancji Zawistowskiej lat 25, urodzona w Ciechanowcu 19.10.1891, 163/1891.

WYSZYŃSKA Michalina, córka Karola, właściciela gruntu i Walentyny Uszyńskiej lat 27, urodzona w Wojnach Wawrzyńcach 13.01.1891, 8/1891.

WYSZYŃSKA Wacława, córka Władysława lat 25, właściciela gruntu i Emilii Dołęgowskiej lat 22, urodzona w Piętkach Żebrach 07.11.1891, 176/1891. Ślub 12.02.1923 z Franciszkiem Kostro.

WYSZYŃSKA Zofia, córka Stanisława lat 30, rolnika i Józefy Kuczma lat 29, urodzona w Klukowie 16.10.1891, 166/1891.

WYSZYŃSKI Aleksander, syn Jana lat 36, właściciela gruntu i Marianny Twarowskiej lat 30, urodzony w Wojnach Wawrzyńcach 28.10.1891, 169/1891.

WYSZYŃSKI Bolesław, syn Kacpra lat 38, rolnika i Konstancji Zawistowskiej lat 25, urodzony w Ciechanowcu 19.10.1891, 164/1891.

WYSZYŃSKI Bronisław, syn Stanisława lat 28, właściciela gruntu i Balbiny Wołoszewicz lat 28, urodzony w Gręzkach 27.12.1891, 206/1891.

WYSZYŃSKI Józef, syn Adama lat 26, rolnika i Zofii Ostap lat 26, urodzony w Ciechanowcu 14.06.1891, 98/1891.

ZAWISTOWSKI Jan, syn Dominika lat 30, właściciela gruntu i Anny Wyszyńskiej lat 30, urodzony w Uszy Wielkiej 09.02.1891, 33/1891.

ZAWISTOWSKI Paweł, syn Jana lat 26, właściciela gruntu i Pauliny Dmochowskiej lat 26, urodzony w Uszy Wielkiej 22.01.1891, 21/1891.

ZBRZEŹNIAK Jan, syn Teofila lat 30, właściciela gruntu i Julianny Andrychowskiej lat 30, urodzony w Sobolewie 06.10.1891, 189/1891.

ZDRODOWSKA Anna, córka Józefa lat 60, robotnika i Wiktorii Krystosiak lat 36, urodzona w Malinowie 31.01.1891, 26/1891.

ZIELIŃSKA Marianna, córka Tomasza lat 39, służącego i Marianny Kozłowskiej lat 36, urodzona w Klukowie 15.01.1891, 14/1891.

ZIMNOCH Marcjanna, córka Joachima lat 25, służącego i Teofili Krystosiak lat 40, urodzona w Żabieńcu 11.01.1891, 7/1891.

ZIÓŁKOWSKI Julian, syn Franciszka lat 30, robotnika i Marcjanny Radziszewskiej lat 30, urodzony w Klukowie 30.05.1891, 88/1891.

ZŁOTKOWSKA Teofila, córka Antoniny lat 27, robotnicy, urodzona w Wojnach Pietraszach 04.10.1891, 157/1891.

ŻEBROWSKA Helena, córka Feliksa lat 30, właściciela gruntu i Marianny Ślepowrońskiej lat 28, urodzona w Piętkach Żebrach 19.05.1891, 83/1891.

ŻERO Julia, córka Tekli lat 40, robotnicy, urodzona w Ciechanowcu 13.02.1891, 94/1891.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 237 gości