'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Indeks urodzeń parafia Kobylin 1707

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1707

Indeks opracowała J. Garbowska

BOGATKO Leon, syn Szymona i Marianny, urodzony w Kobylinie 06.04.1707.

CHOIŃSKI Łukasz, syn Walentego i Heleny Stypułkowskiej, urodzony w Zambrzycach Nowych, parafia Rutki 09.10.1707.

CHOIŃSKI Marcin, syn naturalny Zofii, córki Łukasza, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 11.11.1707.

CIBOROWSKI Jan, syn Baltazara i Elżbiety, urodzony w Kobylinie Cieszymach 05.07.1707.

CZAJKOWSKA Katarzyna, córka Franciszka i Marianny Jabłonowskiej, urodzona w Czajkach 19.06.1707.

CZAJKOWSKI Antoni, syn Andrzeja i Apolonii, urodzony w Czajkach 06.07.1707.

CZAJKOWSKI Jakub, syn Jana i Marianny, urodzony w Czajkach 12.07.1707.

DĄBROWSKA Agnieszka, córka Łukasza i Marianny, urodzona w Wnorach Starej Wsi 14.01.1707.

DĄBROWSKA Marcjanna, córka Antoniego i Katarzyny Sikorskiej, urodzona w Wnorach Starej Wsi 06.11.1707.

DĄBROWSKI Jakub, syn Jakuba i Katarzyny Sikorskiej, urodzony w Kłoskach Świgoniach 22.07.1707.

DOBKOWSKA Antonina, córka Wawrzyńca i Zofii Stypułkowskiej, urodzona w Stypułkach Szymanach 16.06.1707.

Dorota, włościanka, urodzona w Makowie 03.02.1707.

FRANKOWSKA Aleksandra, córka Macieja i Marianny, urodzona w Frankach Dąbrowie 23.09.1707.

FRANKOWSKA Magdalena, córka Jakuba i Zofii, urodzona w Frankach 14.07.1707.

FRANKOWSKI Ludwik, syn Wojciecha i Katarzyny Kulikowskiej, urodzony w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 26.08.1707.

FRANKOWSKI Szymon, syn Grzegorza i Marianny Frankowskiej, urodzony w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 26.10.1707.

FRANKOWSKI Wawrzyniec, syn Macieja i Anny Garbowskiej, urodzony w Frankach Piaskach 15.08.1707.

GARBOWSKA Dorota, córka naturalna Małgorzaty, urodzona 05.09.1707.

GARBOWSKA Konstancja, córka ? i Elżbiety, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 15.02.1707.

GARBOWSKI Szymon, syn Marcina i Agnieszki Sikorskiej, urodzony w Garbowie 01.11.1707.

GĄSSOWSKA Teofila, córka Józefa i Łucji, urodzona w Kobylinie Kruszewie 01.02.1707.

GĄSSOWSKI Wojciech, syn Kazimierza, urodzony w Kobylinie Kruszewie 24.04.1707.

JABŁOŃSKI Józef, syn Stanisława, urodzony 12.03.1707.

Jadwiga, włościanka, córka Kazimierza i Katarzyny, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 23.09.1707.

JASIŃSKI Ambroży i Mikołaj, włościanie, bliźnięta, synowie Andrzeja i Magdaleny, urodzeni w Kobylinie Borzymach 07.12.1707.

KAMIEŃSKI Stanisław, syn naturalny Zofii, urodzony w Kobylinie Cieszymach 24.04.1707.

KAPICA Jakub, syn Tomasza i Marianny, urodzony w Kapicach Starej Wsi 09.07.1707.

Katarzyna, włościanka, córka Apolonii, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 20.03.1707.

Katarzyna, córka ? i Katarzyny, urodzona w Czajkach 04.04.1707.

KIERZKOWSKI Marcin, syn Szymona i Heleny Kłoskowskiej, urodzony w Kurzynach 26.10.1707.

KŁOSKOWSKA Antonina, córka Wojciecha i Zofii Kruszewskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 14.06.1707.

KŁOSKOWSKA Eufrozyna, córka Stanisława i Elżbiety, urodzona w Stypułkach Szymanach 10.02.1707.

KŁOSKOWSKA Franciszka, córka Macieja i Marianny, urodzona w Kłoskach Świgoniach 01.03.1707.

KŁOSKOWSKA Zofia, córka Andrzeja i Anny, urodzona w Kłoskach Świgoniach 25.05.1707.

KŁOSKOWSKI Dominik, syn Andrzeja i Marianny Jamiołkowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 04.08.1707.

KOBYLIŃSKA Felicjanna, córka Ewy, urodzona w Kobylinie 05.12.1707.

KOBYLIŃSKA Zuzanna, córka Wojciecha i Zofii Wądołowskiej, urodzona w Kobylinie Borzymach 19.10.1707.

KOBYLIŃSKI Franciszek, syn Macieja i Marianny Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Raciborach 02.10.1707.

KOBYLIŃSKI Franciszek, syn Szymona i Marianny, urodzony w Milewku 25.03.1707.

KOBYLIŃSKI Mateusz, syn Kazimierza i Katarzyny, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 17.09.1707.

KOBYLIŃSKI Paweł, syn Stanisława i Elżbiety, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 16.01.1707.

KOC Marianna, córka Wawrzyńca i Zofii Kłoskowskiej, urodzona w Czajkach 31.07.1707.

KONOPKA Andrzej, syn Mikołaja i Katarzyny, urodzony w Sikorach 29.11.1707.

KROPIEWNICKA Katarzyna, córka Grzegorza i Marianny, urodzona 19.03.1707.

KROPIEWNICKA Teresa, córka Szymona i Urszuli Czajkowskiej, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 20.11.1707.

KROPIEWNICKI Andrzej, syn naturalny Marianny, urodzony w Kropiewnicy 25.11.1707.

KROPIEWNICKI Jan, syn Władysława i Anny Frankowskiej, urodzony w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 19.06.1707.

KROPIEWNICKI Mateusz, syn Łukasza i Zofii Jarockiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 22.08.1707.

KROPIEWNICKI Paweł, syn Łukasza i Marianny, urodzony w Frankach Dąbrowie 28.01.1707.

KROPIEWNICKI Paweł, syn Michała i Jadwigi, urodzony w Kropiewnicy 04.01.1707.

KRUSZEWSKI Jakub, syn Macieja i Jadwigi Kłoskowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 20.07.1707.

KRZEWSKA Zofia, córka Andrzeja i Aleksandry Krzewskiej, urodzona w Krzewie, parafia Zawady 26.04.1707.

KURZYNA Antoni, syn Wojciecha i Jadwigi Truskolaskiej, urodzony w Frankach Piaskach 15.06.1707.

KURZYNA Michał, syn Kazimierza i Anny Kurzyny, urodzony w Kurzynach 24.09.1707.

MACIORKOWSKA Marianna, córka Aleksandra i Katarzyny Ciborowskiej, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 12.06.1707.

Magdalena, włościanka, córka Fabiana i Jadwigi, urodzona w Kobylinie Kruszewie 17.07.1707.

MAKOWSKA Teresa, córka Walentego i Marianny, urodzona w Makowie 25.10.1707.

MAKOWSKI Aleksander, syn Adama i Marianny, urodzony w Makowie 15.02.1707.

Marianna, włościanka, córka Jakuba i Marianny, urodzona w Wnorach Kuzelach 28.01.1707.

Marianna, córka naturalna Marianny Grzegorzowej, urodzona w Piszczatach Tusikach 31.07.1707.

MILEWSKA Katarzyna, córka Kazimierza i Anny, urodzona w Kobylinie Cieszymach 06.04.1707.

MILEWSKA Marta, córka Grzegorza i Elżbiety Garbowskiej, urodzona w Milewie Zabielnym 21.08.1707.

MILEWSKI Maciej, syn Kazimierza i Anastazji, urodzony w Milewie 03.02.1707.

MOJKOWSKA Marianna, córka Filipa i Jadwigi, urodzona w Czajkach 22.01.1707.

PERKOWSKA Urszula, córka Józefa i Katarzyny Pogorzelskiej, urodzona w Kierzkach 23.10.1707.

PISZCZATOWSKA Marianna, córka Franciszka i Krystyny, urodzona w Piszczatach 31.07.1707.

PISZCZATOWSKA Marianna, córka Tomasza i Marianny Dąbrowskiej, urodzona w Piszczatach Tusikach 31.07.1707.

PISZCZATOWSKA Petronela, córka Antoniego i Marianny Stypułkowskiej, urodzona w Piszczatach Tomkowiętach 01.08.1707.

PISZCZATOWSKI Jakub, syn Stefana i Jadwigi Piszczatowskiej, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 21.07.1707.

POGORZELSKA Małgorzata, córka Piotra i Marianny, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 10.07.1707.

POGORZELSKI Józef, syn Jakuba i Aleksandry, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 23.03.1707.

POGORZELSKI Mikołaj, syn Stanisława i Katarzyny Pogorzelskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 07.12.1707.

PRUSZYŃSKI Szymon, syn Jakuba i Agaty Niecieckiej, urodzony w Kapicach Leśnych 27.10.1707.

SIKORSKA Anna, córka Wojciecha i Heleny Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 28.07.1707.

SIKORSKA Marianna, córka naturalna Ewy, urodzona w Sikorach Tomkowiętach 03.07.1707.

SIKORSKA Teresa, córka Grzegorza i Małgorzaty, urodzona w Sikorach Tomkowiętach 05.03.1707.

SIKORSKI Mikołaj, syn Szymona i Anny Pisanko, urodzony w Milewie 26.11.1707.

SIKORSKI Paweł, syn Macieja i Marianny, urodzony w Kobylinie Cieszymach 04.01.1707.

SIKORSKI Szymon, syn Szymona i Krystyny, urodzony w Sikorach Bartyczkach 19.10.1707.

SIRKO Zygmunt, syn Jakuba, urodzony w Kobylinie Kościelnym ( Borzymach ) 18.04.1707.

SOBOLEWSKI Walenty, syn Aleksandra i Elżbiety, urodzony w Garbowie 04.02.1707.

STYPUŁKOWSKI Grzegorz, syn Macieja i Marianny, urodzony w Stypułkach Koziołkach 09.03.1707.

STYPUŁKOWSKI Józef, syn Walentego i Małgorzaty, urodzony w Leśniewie 15.03.1707.

TARGOŃSKI Józef, syn Franciszka i Małgorzaty, urodzony w Sikorach 19.03.1707.

TARGOŃSKI Marcin, syn Grzegorza i Katarzyny Konopki, urodzony w Sikorach Wojciechowiętach 30.10.1707.

TARGOŃSKI Paweł, syn Wawrzyńca i Marianny, urodzony w Kobylinie Kruszewie 04.01.1707.

Urszula, włościanka, córka Stanisława i Zofii, urodzona w Garbowie 28.08.1707.

WISZOWATA Jadwiga, córka Kazimierza i Marianny Konopki, urodzona w Milewie Zabielnym 02.10.1707.

WIŚNIEWSKA Katarzyna, córka Józefa i Agaty, urodzona w Makowie 25.10.1707.

WNOROWSKI Paweł, syn Kazimierza przydomek Plebanek i Elżbiety, urodzony w Wnorach Wandach 04.01.1707.

WNOROWSKI Walenty, syn Zachariasza i Łucji, urodzony w Wnorach Kuzelach 02.02.1707.

WRÓBLEWSKI Wawrzyniec, syn Macieja i Doroty Zaleskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 14.08.1707.

ZACHODZY Adam, włościanin, syn Marcina i Katarzyny, urodzony w Wnorach Starej Wsi 31.07.1707.

ZACHODZY Elżbieta, córka Macieja i Marianny, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 08.11.1707.

ZACHODZY Jan, syn Michała i Katarzyny, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 28.12.1707.

ZACHODZY Tomasz, syn Jana i Jadwigi, urodzony w Wnorach Starej Wsi 17.12.1707.

ZALESKA Teofila, córka Wojciecha i Aleksandry, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 15.03.1707.

ZALESKA Teresa, córka Feliksa i Urszuli, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 18.10.1707.

ZALESKI Grzegorz, syn Piotra i Krystyny, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 12.03.1707.

ZALESKI Jacenty, syn Michała i Heleny Wądołowskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 21.08.1707.

ZALESKI Jan, syn Macieja i Zofii Garbowskiej, urodzony w Kłoskach Świgoniach 29.08.1707.

ZALESKI Marcin, syn Pawła i Agnieszki Milewskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 06.11.1707.




 
Naszą witrynę przegląda teraz 201 gości