ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks urodzeń parafia Burzyn 1862

postheadericon Indeks urodzeń parafia Burzyn 1862

Indeks opracował Gardocki

BIEDRZYCKI Antoni, syn Antoniego lat 40 i Marianny Żurowskiej lat 33, urodzony w Biodrach 30.08.1862, 72/1862.   

BIEDRZYCKI Józef, syn Feliksa lat 28 i Joanny Rutkowskiej lat 39, urodzony w Rutkowskich 25.12.1862, 105/1862.           

BORAWSKA Michalina, córka Stanisława lat 38 i Marianny Sokołowskiej lat 30, urodzona w Kamiankach 27.09.1862, 80/1862.           

BRAJCZEWSKA Józefa, córka Rajmunda lat 40 i Krystyny Mieczkowskiej lat 35, urodzona w Szostakach 30.06.1862, 54/1862.           

BRZOSTOWSKA Aleksandra, córka Felicjana lat 24 i Katarzyny Mocarskiej lat 24, urodzona w Rutkowskich 18.04.1862, 37/1862.

BRZOSTOWSKA Karolina, córka Felicjana lat 27 i Julianny Makowskiej lat 25, urodzona w Brzostowie 07.06.1862, 48/1862.           

BRZOSTOWSKI Andrzej, syn Andrzeja lat 28 i Józefy Karwowskiej lat 28, urodzony w Nadborach 18.11.1862, 91/1862.           

CHODOROWSKA Paulina, córka Walentego lat 40 i Heleny Sulewskiej lat 35, urodzona w Sieburczynie 25.01.1862, 9/1862.           

CHROSTOWSKA Marianna, córka Józefy lat 25, urodzona w Kamiankach 26.03.1862, 30/1862.   

CHROSTOWSKI Aleksander, syn Franciszka lat 50 i Barbary Biedrzyckiej lat 36, urodzony w Biodrach 28.02.1862, 22/1862.           

CHROSTOWSKI Jakub, syn Tomasza lat 30 i Wiktorii Rogowskiej lat 28, urodzony w Biodrach 18.02.1862, 7/1862.           

CHROSTOWSKI Piotr, syn Jakuba lat 25 i Pauliny Przestrzelskiej lat 25, urodzony w Biodrach 30.06.1862, 53/1862. Ślub 25.02.1895 z Stanisławą Brzostowską.           

CHROSTOWSKI Tomasz, syn Ignacego lat 40 i Marianny Polkowskiej lat 35, urodzony w Kątach 18.11.1862, 90/1862.   

CHROSTOWSKI Walenty, syn Antoniego lat 50 i Franciszki Konopki lat 40, urodzony w Biodrach 22.02.1862, 18/1862.           

CHRZANOWSKA Kornela, córka Stanisława lat 30 i Korneli Czerwonki lat 30, urodzona w Brzostowie 18.04.1862, 36/1862.           

CHRZANOWSKA Marianna, córka Tadeusza lat 40 i Franciszki Lipskiej lat 35, urodzona w Brzostowie 03.12.1862, 94/1862. Ślub 30.01.1893 z Ignacym Milewskim.           

CHRZANOWSKA Waleria, córka Ksawerego lat 21 i Stanisławy Wyrzykowskiej lat 24, urodzona w Kątach 24.05.1862, 45/1862.   

CHRZANOWSKI Józef, syn Mateusza lat 38 i Marianny Kossakowskiej lat 38, urodzony w Brzostowie 16.11.1862, 88/1862.           

CHRZANOWSKI Onufry, syn Andrzeja lat 35 i Emilii Przestrzelskiej lat 40, urodzony w Kątach 08.04.1862, 34/1862.           

CZARNECKI Aleksander, syn Franciszka lat 40 i Julianny Myślińskiej lat 30, urodzony w Burzynie 21.07.1862, 58/1862.           

DANOWSKI Konstanty, syn Aleksandra lat 30 i Józefy Dąbrowskiej lat 30, urodzony w Rutkowskich 01.11.1862, 85/1862.           

DĄBROWSKA Katarzyna, córka Kajetana lat 40 i Ewy Szydłowskiej lat 41, urodzona w Burzynie 09.05.1862, 41/1862. Ślub 11.02.1885 z Stanisławem Sulewskim.           

DĄBROWSKI Nikodem, syn Szymona lat 30 i Pauliny Kaczyńskiej lat 22, urodzony w Szostakach 15.09.1862, 78/1862.           

DĄBROWSKI Tomasz, syn Wawrzyńca lat 30 i Elżbiety Grądzkiej lat 40, urodzony w Sieburczynie 20.11.1862, 99/1862.           

DOŁĘGA Józef, syn Andrzeja lat 26 i Weroniki Niecieckiej lat 20, urodzony w Makowskich 22.03.1862, 27/1862.           

DOŁĘGA Marcjanna, córka Felicjana lat 30 i Julianny Wierciszewskiej lat 20, urodzona w Makowskich 08.01.1862, 5/1862.           

FIGURSKA Kasylda, córka Dionizego lat 33 i Zofii Makowskiej lat 25, urodzona w Makowskich 27.03.1862, 31/1862.           

GACKI Tomasz, syn Antoniego lat 34 i Anieli Biedrzyckiej lat 28, urodzony w Biodrach 20.12.1862, 101/1862.           

GAWECKI Piotr, syn Jana lat 40 i Julianny Chrostowskiej lat 40, urodzony w Biodrach 15.02.1862, 14/1862.           

GĘDZIELEWSKA Aleksandra, córka Julianny lat 27,a w Sieburczynie 04.03.1862, 23/1862.   

GÓRSKA Rozalia, córka Andrzeja lat 25 i Anieli Nieckowskiej lat 27, urodzona w Mocarzach 27.04.1862, 39/1862.           

GREGOROWICZ Anastazja, córka Jana lat 40 i Marianny Gurzędy lat 32, urodzona w Siestrzankach 20.12.1862, 100/1862.           

JANKOWSKI Franciszek, syn Ludwika lat 28 i Emilii Chrzanowskiej lat 28, urodzony w Brzostowie 26.07.1862, 59/1862. Ślub 13.05.1902 z Józefą Dąbrowską.   

KALINOWSKI Stanisław, syn Katarzyny lat 40, urodzony w Mocarzach 08.08.1862, 62/1862. Ślub 27.01.1885 w Marianną Dubowską.   

KARWOWSKA Józefa, córka Mikołaja lat 30 i Julianny Polkowskiej lat 28, urodzona w Brzostowie 15.01.1862, 6/1862.

KARWOWSKA Marianna, córka Jana lat 34 i Józefaty Lipskiej lat 34, urodzona w Nadborach 08.03.1862, 24/1862. Ślub 25.11.1879 z Stanisławem Mocarskim.           

KARWOWSKA Wiktoria, córka Franciszka lat 38 i Katarzyny Przestrzelskiej lat 32, urodzona w Nadborach 25.12.1862, 103/1862.   

KARWOWSKI Franciszek, syn Juliann lat 30, urodzony w Nadborach 08.02.1862, 12/1862.   

KARWOWSKI Karol, syn Felicjana lat 37 i Julianny Mogielnickiej lat 36, urodzony w Brzostowie 24.03.1862, 29/1862.           

KONOPKA Józef, syn Wiktora lat 30 i Katarzyny Mogielnickiej lat 34, urodzony w Brzostowie 05.01.1862, 2/1862.           

KOSSAKOWSKI Aleksander, syn Ignacego lat 30 i Julianny Mocarskiej lat 20, urodzony w Mocarzach 29.01.1862, 10/1862.           

KOZŁOWSKA Anna, córka Jana lat 40 i Katarzyny Dąbrowskiej lat 39, urodzona w Sieburczynie 02.09.1862, 73/1862. Ślub 30.01.1888 z Kazimierzem Supińskim.           

KOZŁOWSKA Teofila, córka Stanisława lat 43 i Katarzyny Karwowskiej lat 42, urodzona w Sieburczynie 03.05.1862, 40/1862.   

LASKOWSKA Józefa, córka Szczepana lat 28 i Józefaty Niecieckiej lat 26, urodzona w Biodrach 23.03.1862, 28/1862.   

LASKOWSKA Waleria, córka Stanisława lat 34 i Katarzyny Skarzyńskiej lat 22, urodzona w Burzynie 17.09.1862, 79/1862.           

LEOSIEWSKA Rozalia, córka Pawła lat 40 i Anieli Ramotowskiej lat 40, urodzona w Mocarzach 11.09.1862, 75/1862.           

LIPIŃSKI Aleksander, syn Stanisława lat 24 i Julianny Kossykowskiej lat 30, urodzony w Mocarzach 19.07.1862, 56/1862.           

LISIEWSKA Rozalia, córka Jana lat 33 i Izabeli Maszczyk lat 30, urodzona w Siestrzankach 16.08.1862, 69/1862.           

MAKOWSKA Anna, córka Jana lat 40 i Rozalii Milewskiej lat 36, urodzona w Makowskich 26.07.1862, 60/1862.           

MAKOWSKA Katarzyna, córka Sylwestra lat 28 i Ewy Polkowskiej lat 40, urodzona w Biodrach 17.07.1862, 55/1862.           

MAKOWSKI Jakub, syn Jakuba lat 25 i Rozalii Wądołowskiej lat 24, urodzony w Makowskich 15.09.1862, 77/1862.           

MAKOWSKI Jan, syn Ludwika lat 40 i Karoliny Mocarskiej lat 30, urodzony w Makowskich 15.05.1862, 42/1862. Ślub 25.02.1889 z Józefą Wierciszewską. Zmarł 20.08.1895.       

MAKOWSKI Kazimierz, syn Józefa lat 20 i Stanisławy Grądzkiej lat 20, urodzony w Makowskich 15.02.1862, 13/1862.

MAKOWSKI Szczepan, syn Stanisława lat 33 i Marianny Górskiej lat 30, urodzony w Makowskich 27.12.1862, 106/1862.           

MALSKA Józefa, córka Andrzeja lat 40 i Karoliny Godlewskiej lat 38, urodzona w Rutkowskich 23.08.1862, 71/1862. Ślub 20.11.1892 z Józefem Brzostowskim.           

MASZCZYK Aleksandra, córka Ludwiki lat 19, urodzona w Siestrzankach 23.06.1862, 51/1862.

MASZCZYK Józefata, córka Stanisława lat 27 i Anny Górskiej lat 28, urodzona w Rutkowskich 26.04.1862, 38/1862. Ślub 21.01.1881 z Ludwikiem Rutkowskim.           

MĘCZKOWSKI Edward, syn Walentego lat 23 i Justyny Mościckiej lat 20, urodzony w Kamiankach 11.10.1862, 83/1862.   

MIECZKOWSKI Adam, syn Józefa lat 38 i Ewy Ostrowskiej lat 30, urodzony w Mocarzach 28.02.1862, 20/1862.           

MILEWSKI Franciszek, syn Ignacego lat 32 i Wiktorii Dąbrowskiej lat 30, urodzony w Szostakach 07.06.1862, 47/1862.           

MOCARSKA Balbina, córka Łukasza lat 30 i Julianny Trzaski lat 27, urodzona w Kątach 25.09.1862, 81/1862. Ślub 27.01.1881 z Teofilem Marjak. Zmarła 01.08.1894.   

MOCARSKA Franciszka, córka Łukasza lat 43 i Wiktorii Mocarskiej lat 30, urodzona w Bartkach 08.03.1862, 25/1862.

MOCARSKA Waleria, córka Józefa lat 23 i Stanisławy Bardzieńskiej lat 20, urodzona w Kamiankach 02.09.1862, 74/1862.   

MOCARSKI Aleksander, syn Franciszka lat 46 i Józefaty Pieńkowskiej lat 42, urodzony w Mocarzach 03.04.1862, 32/1862.       

MOCARSKI Aleksander, syn Teofila lat 28 i Emilii Mogielnickiej lat 23, urodzony w Bartkach 27.02.1862, 19/1862.           

MOCARSKI Andrzej, syn Kazimierza lat 40 i Scholastyki Kossakowskiej lat 36, urodzony w Brzostowie 30.11.1862, 93/1862.           

MOGIELNICKA Franciszka, córka Tomasza lat 45 i Marianny Chrzanowskiej lat 40, urodzona w Nadborach 14.12.1862, 98/1862.           

MONIUSZKO Marcjanna, córka Jana lat 40 i Marianny Polkowskiej lat 30, urodzona w Kątach 19.07.1862, 57/1862.           

MROZIK Rozalia, córka Michała lat 30 i Marianny Klimaszewskiej lat 30, urodzona w Kamiankach 01.01.1862, 1/1862.           

MROZOWICZ Józef, syn Franciszka lat 40 i Marianny Grądzkiej lat 32, urodzony w Czylinach 17.05.1862, 43/1862. Ślub 27.09.1889 z Pauliną Porowską.           

MYŚLEŃSKI Ignacy, syn Felicjana lat 22 i Katarzyny Czekały lat 22, urodzony w Szostakach 18.11.1862, 92/1862. Ślub 02.03.1886 z Rozalią Kamalską.   

OPOŃSKA Józefa, córka Adama lat 46 i Antoniny Kulikowskiej lat 40, urodzona w Siestrzankach 08.12.1862, 95/1862.   

PĘZOWICZ Józef, syn Andrzeja lat 40 i Teofili Szydłowskiej lat 40, urodzony w Mocarzach 05.04.1862, 33/1862.           

POLKOWSKA Marianna, córka Stanisława lat 40 i Ludwiki Karwowskiej lat 27, urodzona w Biodrach 28.09.1862, 82/1862.           

PRUSZKO Franciszka, córka Jana lat 30 i Teofili Mrozowicz lat 25, urodzona w Chylinach 18.11.1862, 89/1862.           

PRUSZKO Stanisława, córka Józefa lat 27 i Katarzyny Makowskiej lat 24, urodzona w Rutkowskich 28.06.1862, 51/1862.           

PRZESTRZELSKA Balbina, córka Jana lat 45 i Józefy Mocarskiej lat 35, urodzona w Szostakach 28.02.1862, 21/1862. Ślub 03.10.1912 z Józefem Zalewskim.           

PRZESTRZELSKA Józefa, córka Franciszka lat 30 i Emilii Gurzędy lat 26, urodzona w Mocarzach 31.05.1862, 46/1862.

PRZESTRZELSKI Ludwik, syn Grzegorza lat 32 i Marianny Chylińskiej lat 26, urodzony w Kątach 02.08.1862, 61/1862.

PUCHALSKA Bronisława, córka Wiktorii lat 24, urodzona w Mocarzach 21.01.1862, 8/1862. Zmarła 14.05.1893.           

RAMOTOWSKA Paulina, córka Emilii lat 19, urodzona w Szostakach 19.02.1862, 16/1862.   

ROGOWSKA Adela, córka Karola lat 50 i Karoliny Ożarowskiej lat 40, urodzona w Rutkowskich 16.08.1862, 70/1862. Ślub 21.02.1881 z Ignacym Mocarskim.           

ROGOWSKA Balbina, córka Józefa lat 356 i Marcjanny Trzaski lat 28, urodzona w Kątach 15.11.1862, 87/1862.   

ROZWADOWSKA Józefata, córka Sebastiana lat 30 i Julianny Szydłowskiej lat 26, urodzona w Siestrzankach 01.11.1862, 84/1862.   

RUTKOWSKA Józefa, córka Ignacego lat 30 i Józefy Wądołowskiej lat 25, urodzona w Rutkowskich 09.08.1862, 63/1862.           

RUTKOWSKA Józefata, córka Leopolda lat 33 i Marianny Kossykowskiej lat 26, urodzona w Rutkowskich 08.11.1862, 86/1862.           

STRYNKOWSKI Franciszek, syn Tomasza lat 26 i Magdaleny Ramotowskiej lat 27, urodzony w Rutkowskich 18.06.1862, 49/1862.           

STRZELCZUK Aleksandra, córka Aleksandra lat 27 i Katarzyny Zawadzkiej lat 26, urodzona w Burzynie 14.12.1862, 97/1862.       

SULEWSKA Leokadia, córka Kazimierza lat 40 i Franciszki Sidorowicz lat 40, urodzona w Burzynie 28.12.1862, 107/1862.           

SULEWSKI Władysław, syn Franciszka lat 33 i Anny Popławskiej lat 30, urodzony w Sieburczynie 09.12.1862, 96/1862.   

SUPIŃSKI Jan, syn Jana lat 26 i Katarzyny Przestrzelskiej lat 27, urodzony w Szostakach 21.02.1862, 17/1862.           

SZUC Anna, córka Franciszka lat 32 i Ludwiki Dobrzyckiej lat 30, urodzona w Siestrzankach 16.08.1862, 68/1862.           

SZUMOWSKA Anna, córka Antoniego lat 38 i Józefy Kozłowskiej lat 30, urodzona w Burzynie 25.12.1862, 104/1862.           

ŚLEDZIEWSKA Marianna, córka Józefa lat 40 i Rozalii Dołęgi lat 40, urodzona w Makowskich 11.03.1862, 26/1862.           

ŚWIĘCZKOWSKA Wiktoria, córka Stanisława lat 45 i Karoliny Rutkowskiej lat 35, urodzona w Kamiankach 20.12.1862, 102/1862. Ślub 24.11.1885 z Antonim Dąbrowskim.           

TRZASKA Marianna, córka Jana lat 27 i Balbiny Karwowskiej lat 26, urodzona w Brzostowie 05.01.1862, 3/1862.   

WASILEWSKA Balbina, córka Józefa lat 33 i Marianny Kamińskiej lat 30, urodzona w Mocarzach 14.08.1862, 66/1862. Ślub 23.07.1901 z Konstantym Kamińskim.           

WIŚNIEWSKI Wawrzyniec, syn Jana lat 40 u Teofili Rozwadowskiej lat 38, urodzony w Kątach 10.08.1862, 64/1862.   

WYSOCKI Franciszek, syn Franciszka lat 47 i Marianny Melechowicz lat 40, urodzony w Makowskich 11.08.1862, 65/1862.           

ZAJĄCZKOWSKA Marianna, córka Piotra lat 24 i Ewy Sulewskiej lat 25, urodzona w Siestrzankach 13.09.1862, 76/1862.           

ZAJĄCZKOWSKA Marianna, córka Leona lat 20 i Józefy Żukowskiej lat 20, urodzona w Sieburczynie 02.02.1862, 11/1862.

ZALEWSKI Jan, syn Józefa lat 30 i Michaliny Pilnan lat 26, urodzony w Siestrzankach 19.06.1862, 50/1862.           

ZARĘBA Jan, syn Konstantego lat 30 i Marianny Kapelskiej lat 30, urodzony w Sieburczynie 19.05.1862, 44/1862.   


 
Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości