'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Indeks urodzeń parafia Kobylin 1708

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1708

Indeks opracowała J. Garbowska

ABRAHAMKO Marianna, córka Walentego i Anny, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 25.07.1708.

Agnieszka, dziecko naturalne, urodzona 22.02.1708.

Antoni, włościanin, syn Jakuba i Jadwigi, urodzony w Garbowie Nowym 22.05.1708.

ARTYCHOWICZ Tomasz, włościanin, syn Józefa i Katarzyny Alszczanki, urodzony w Kobylinie Kościelnym ( Borzymach ) 20.12.1708.

BABIŃSKA Agata, urodzona 22.02.1708.

BABIŃSKA Anna, córka Wawrzyńca i Antoniny Kulikowskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 21.07.1708.

BABIŃSKA Ewa, córka Tomasza i Aleksandry Kulikowskiej, urodzona w Pogorzałkach 01.05.1708.

BAJKOWSKA Marcjanna, urodzona 07.02.1708.

Benedykt i Wojciech, bliźnięta, synowie Tomasza, młynarza i Marianny Mirunowny, urodzeni w Frankach Piaskach 30.03.1708.

BOGATKO Eleonora, córka Szymona i Marianny, urodzona w Kobylinie Latkach 08.05.1708.

BUKOWSKI Paweł, syn Bartłomieja i Doroty Kobylińskiej, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 14.01.1708.

CIECHANOWSKA Agnieszka, córka Ignacego i Zofii, urodzona w Kobylinie Kruszewie 19.04.1708.

CZAJKOWSKA Elżbieta, córka Andrzeja i Anastazji Jamiołkowskiej, urodzona w Czajkach 29.07.1708.

CZAJKOWSKA Helena, córka Bartłomieja i Doroty Łupińskiej, urodzona w Czajkach 01.08.1708.

CZAJKOWSKA Łucja, córka Tomasza i Katarzyny Wnorowskiej, urodzona w Czajkach 13.12.1708.

CZAJKOWSKI Adam, syn Macieja i Katarzyny Frankowskiej, urodzony w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 07.03.1708.

CZAJKOWSKI Bernard, syn Jana i Konstancji Rzędzian, urodzony w Kobylinie Cieszymach 21.05.1708.

CZAJKOWSKI Maciej, urodzony 21.02.1708.

CZAJKOWSKI Michał, syn Hilarego i Anny Kropiewnickiej, urodzony w Czajkach 29.09.1708.

DOBKOWSKA Marianna, córka Wojciecha i Krystyny Kuleszy, urodzona w Stypułkach Szymanach 26.06.1708.

DOBKOWSKA Teofila, córka Łukasza i Marianny Roszkowskiej, urodzona w Stypułkach Szymanach 10.08.1708.

DUCHNOWSKI Józef, syn Franciszka i Jadwigi Kurzyny, urodzony w Kurzynach 11.03.1708.

DYBACZ Grzegorz, syn Kazimierza i Agaty, urodzony w Sikorach Tomkowiętach 06.03.1708.

Ewa, włościanka, córka ? i Marianny, urodzona w Kobylinie 22.12.1708.

FRANKOWSKA Barbara, córka Adama i Teresy Zaleskiej, urodzona w Frankach Piaskach 26.11.1708.

FRANKOWSKI Antoni, syn Piotra i Marianny Czajkowskiej, urodzony w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 24.10.1708.

FRANKOWSKI Jakub, syn Marcina i Marianny Leśniewskiej, urodzony w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 13.07.1708.

FRANKOWSKI Jan, syn Franciszka i Katarzyny Roszkowskiej, urodzony w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 16.06.1708.

FRANKOWSKI Krzysztof, syn Jana i Anny Kulikowskiej, urodzony w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 13.09.1708.

FRANKOWSKI ?, syn ? i Jadwigi, urodzony w Frankach Piaskach 15.04.1708.

FRONCZAK Dominik, syn Kazimierza i Marianny, urodzony w Czajkach 01.08.1708.

GARBOWSKA Krystyna, córka Macieja i Marianny Kłoskowskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 08.09.1708.

GARBOWSKA Marianna, córka Michała i Doroty, urodzona w Garbowie Nowym 21.11.1708.

GARBOWSKI Bazyli, syn Floriana i Ewy Jankowskiej, urodzony w Garbowie Starym 15.06.1708.

GARBOWSKI Franciszek, syn Jakuba i Ewy Rzący, urodzony w Stypułkach Koziołkach 29.09.1708.

GARBOWSKI Jakub, syn Sebastiana i Elżbiety Sikorskiej, urodzony w Piszczatach Tomkowiętach 11.07.1708.

GARBOWSKI Karol, syn Andrzeja i Marianny, urodzony w Garbowie Nowym 04.11.1708.

GARBOWSKI Kazimierz, syn Jana i Zofii, urodzony w Garbowie Starym 02.03.1708.

GARBOWSKI Ludwik, syn Wojciecha i Marianny Kobylińskiej, urodzony w Garbowie Starym 29.08.1708.

GARBOWSKI Wawrzyniec, syn Stanisława i Marianny Kłoskowskiej, urodzony w Garbowie Starym 10.08.1708.

GRODZKA Jadwiga, córka Macieja i Doroty Jamiołkowskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 15.09.1708.

Imię nieczytelne, dziecko Szymona i Zofii, urodzone w Wnorach 29.04.1708.

IWAŃCZUK Joanna, córka Marcina i Reginy, urodzona w Czajkach 14.06.1708.

JAKUBOWSKA Marcjanna, córka Aleksandra, organisty i Katarzyny, urodzona w Kobylinie Kościelnym ( Borzymach ) 04.11.1708.

Jan, włościanin, syn Piotra i Marianny, urodzony w Garbowie Nowym 17.06.1708.

JAROCKA Marianna, córka Tomasza i Doroty, urodzona w Kropiewnicy Kiernoskach 04.03.1708.

KAPICA Marcjanna, córka Michała i Rozalii Jamiołkowskiej, urodzona w Kapicach 05.01.1708.

KIERZKOWSKA Teresa, córka Piotra i Krystyny Truskolaskiej, urodzona w Kierzkach 24.10.1708.

KŁOSKOWSKA Jadwiga, córka Michała i Marianny Milewskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 15.09.1708.

KŁOSKOWSKA Marianna, córka Macieja i ? Kuleszy, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 04.08.1708.

KŁOSKOWSKI Jakub, syn Ignacego i Agnieszki Mojkowskiej, urodzony w Kłoskach Świgoniach 19.07.1708.

KŁOSKOWSKI Jakub, syn Kazimierza i Ewy Sikorskiej, urodzony Kłoskach Świgoniach 22.07.1708.

KŁOSKOWSKI Mateusz, syn Macieja i Marianny Jamiołkowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 28.08.1708.

KŁOSKOWSKI Stanisław, syn Hilarego i Marianny Piszczatowskiej, urodzony w Kłoskach Świgoniach 15.05.1708.

KŁOSKOWSKI Tomasz, syn Piotra i Zofii Stypułkowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 18.12.1708.

KŁOSKOWSKI Walenty, urodzony 06.02.1708.

KOBYLIŃSKA Anna, córka Jakuba i Katarzyny Piszczatowskiej, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 21.06.1708.

KOBYLIŃSKA Jadwiga, córka Stefana i Krystyny Rzędzian, urodzona w Kobylinie Latkach 10.10.1708.

KOBYLIŃSKA Rozalia, córka Andrzeja i Heleny, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 03.09.1708.

KOBYLIŃSKA Teofila, córka Macieja i Anny Czajkowskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 10.08.1708.

KOBYLIŃSKI Franciszek, syn Stanisława i Agnieszki Rzędzian, urodzony w Kobylinie Borzymach 03.10.1708.

KOBYLIŃSKI Stanisław, syn Michała i Agnieszki Łaskiej, urodzony w Kobylinie Borzymach 20.03.1708.

KROPIEWNICKA Agata, urodzona 26.02.1708.

KROPIEWNICKA Anastazja, córka Łucji Leśniewskiej, wdowy po Leonardzie Kropiewnickim, urodzona w Kropiewnicy Kiernoskach 03.03.1708.

KROPIEWNICKA Antonina, córka Walentego i Ewy Truskolaskiej, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 12.06.1708.

KROPIEWNICKA Marianna, córka Ignacego i Elżbiety Żędzian, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 29.07.1708.

KROPIEWNICKA Marianna, urodzona 25.02.1708.

KROPIEWNICKI Grzegorz, syn Grzegorza i Małgorzaty Dobkowskiej, urodzony w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 06.03.1708.

KROPIEWNICKI Krzysztof, syn Grzegorza i Anny Krzewskiej, urodzony w Wnorach Kuzelach 28.08.1708.

KROPIEWNICKI Krzysztof, syn Macieja przydomek Szmurło i Ewy Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy 18.05.1708.

KROPIEWNICKI Maciej i Walenty, bliźnięta, urodzeni 30.01.1708.

KROPIEWNICKI Sylwester, syn Jana i Zofii Kobylińskiej, urodzony 28.12.1708.

KROPIEWNICKI Szymon, syn Tomasza i Marianny Zaleskiej, urodzony w Kapicach 14.10.1708.

KROPIEWNICKI Wojciech, syn Macieja i Ewy Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Kiernoskach 02.04.1708.

KRUSZEWSKI Krzysztof, syn Macieja i Jadwigi Kłoskowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 09.09.1708.

KRZEWSKA Marianna, córka Kacpra i Zofii, urodzona w Krzewie, parafia Zawady, 10.08.1708.

KRZEWSKI Stefan, syn Piotra i Marianny, urodzony w Sikorach Bartyczkach 24.12.1708.

KURZYNA Aleksandra, córka Franciszka i Krystyny, urodzona w Garnowie Nowym 28.05.1708.

KURZYNA Krystyna, córka Kazimierza i Teresy Ciborowskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 11.05.1708.

KURZYNA Łucja, córka Pawła i Cecylii Frankowskiej, urodzona w Kurzynach 14.12.1708.

KURZYNA Michał, syn Wojciecha i Jadwigi Kurzyny, urodzony w Frankach Piaskach 28.09.1708.

LEŚNIEWSKI Maciej, urodzony 21.02.1708.

LEŚNIEWSKI Mateusz, syn Mikołaja i Agaty Stypułkowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 05.11.1708.

LEWKO Józef, włościanin, syn Wojciecha i Franciszki Abrahamowny, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 15.03.1708.

ŁAPIŃSKI Krzysztof, syn Macieja i Łucji Frankowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 12.09.1708.

MAKOWSKA Franciszka, córka Macieja i Agnieszki Denisewny, urodzona w Makowie 04.10.1708.

MALESZEWSKI Jan, syn Marcina i Jadwigi Garbowskiej, urodzony w Jankowie, parafia Rutki 16.06.1708.

MĘŻYŃSKA Katarzyna, córka Jacentego i Anny Zaleskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 25.11.1708.

MILEWSKA Magdalena, córka Andrzeja i Katarzyny Zaręby, urodzona w Milewie Zabielnym 22.07.1708.

MILEWSKA Marianna, córka Andrzeja i Doroty Milewskiej, urodzona w Milewie Zabielnym 25.06.1708.

MILEWSKI Adam, syn Jana i Domiceli Piszczatowskiej, urodzony w Milewie Zabielnym 06.04.1708.

MILEWSKI Antoni, syn Franciszka i Marianny Rzędzian, urodzony w Milewie Zabielnym 18.05.1708.

MILEWSKI Józef, syn Grzegorza i Zofii Frankowskiej, urodzony w Milewie Zabielnym 15.03.1708.

MILEWSKI Józef, syn Wawrzyńca i Teresy Idźkowskiej, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 19.03.1708.

MILEWSKI Ludwik, syn Jana i Eufrozyny Kulikowskiej, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 28.08.1708.

MOJKOWSKA Antonina, córka Pawła i Marcjanny, urodzona w Mojkach 11.06.1708.

MOJKOWSKI Stanisław, syn Tomasza i Doroty Mojkowskiej, urodzony w Mojkach 08.05.1708.

PISZCZATOWSKA Agnieszka, urodzona 22.01.1708.

PISZCZATOWSKA Antonina, córka Marcina i Marianny Sikorskiej, urodzona w Piszczatach Kończanach 12.06.1708.

PISZCZATOWSKA Franciszka, córka Stefana i Jadwigi Piszczatowskiej, urodzona w Piszczatach 05.10.1708.

PISZCZATOWSKA Katarzyna, córka ? i Marianny, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 04.11.1708.

PISZCZATOWSKA Katarzyna, urodzona 26.02.1708.

PISZCZATOWSKI Andrzej, syn Andrzeja i Zofii, urodzony w Piszczatach 18.11.1708.

PISZCZATOWSKI Benedykt, syn Ignacego i Marcjanny Rzący, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 21.03.1708.

PISZCZATOWSKI Jan, syn Łukasza i Cecylii Stypułkowskiej, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 18.06.1708.

PŁOŃSKI Wawrzyniec, syn Tomasza i Katarzyny Purzeckiej, urodzony w Kobylinie Cieszymach 10.08.1708.

POGORZELSKA Anna, córka Michała i Petroneli Pogorzelskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 29.07.1708.

POGORZELSKA Jadwiga, córka Mikołaja i Katarzyny Siekierzewskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 09.10.1708.

POGORZELSKI Franciszek, syn Marcina i Marianny Sikorskiej, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 29.09.1708.

POGORZELSKI Gabriel, syn Jana i Zofii Szleszyńskiej, urodzony w Wnorach Wandach 07.10.1708.

POGORZELSKI Grzegorz, syn Wawrzyńca i Petroneli Konopki, urodzony w Sikorach Wojciechowiętach 16.03.1708.

POGORZELSKI Szymon, syn Stanisława i Aleksandry, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 29.10.1708.

RACIBORSKI Adam, syn Piotra i Teresy Wroczyńskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 20.07.1708.

ROGIŃSKA Anastazja, córka Jana i Agnieszki Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 02.03.1708.

ROSZKOWSKI Michał, syn Grzegorza i Zofii Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 29.09.1708.

SIKORSKA Małgorzata, córka Józefa i Cecylii Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 12.07.1708.

SIKORSKA Marianna, córka Jakuba i Łucji Garbowskiej, urodzona w Kobylinie Latkach 01.03.1708.

SIKORSKI Andrzej, syn Marcina i Jadwigi Garbowskiej, urodzony w Milewie Zabielnym 25.11.1708.

SIKORSKI Mateusz, syn Andrzeja i Łucji Kobylińskiej, urodzony w Milewie Leśnym 16.09.1708.

SIKORSKI Szymon, syn Wojciecha i Katarzyny Sawickiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 26.10.1708.

SIKORSKI Tomasz, syn Stanisława i Aleksandry Zaleskiej, urodzony w Sikorach Tomkowiętach 16.12.1708.

SOBOLEWSKA Zuzanna, urodzona 25.02.1708.

SOKOŁOWSKI Marcin, syn Jana i Agnieszki, urodzony w Wnorach Kuzelach 11.11.1708.

Stefan, syn naturalny Marianny Benedykcianki, urodzony w Kapicach 22.12.1708.

STYPUŁKOWSKA Anna, córka Wojciecha i Krystyny Jamiołkowskiej, urodzona w Stypułkach 27.06.1708.

STYPUŁKOWSKA Katarzyna, córka Jakuba i Zofii Leśniewskiej, urodzona w Stypułkach Szymanach 11.11.1708.

STYPUŁKOWSKI Antoni, syn Marcina, urodzony w Stypułkach Święchach 20.04.1708.

STYPUŁKOWSKI Antoni, syn Marcina i Marianny Kłoskowskiej, urodzony w Stypułkach Święchach 21.05.1708.

STYPUŁKOWSKI Feliks, syn Andrzeja i Jadwigi Piszczatowskiej, urodzony w Stypułkach Koziołkach 31.05.1708.

STYPUŁKOWSKI Piotr, syn Kazimierza, urodzony w Stypułkach Szymanach 06.04.1708.

STYPUŁKOWSKI Stanisław, syn Wawrzyńca i Agnieszki Ciborowskiej, urodzony w Stypułkach Szymanach 14.08.1708.

STYPUŁKOWSKI Wawrzyniec, syn Pawła i Agnieszki Kruszewskiej, urodzony w Stypułkach Koziołkach 10.08.1708.

STYPUŁKOWSKI Wojciech, syn Marcina i Marianny, urodzony w Stypułkach Święchach 14.04.1708.

TARGOŃSKI Jakub, syn Kazimierza i Krystyny Babińskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 14.07.1708.

WNOROWSKA Katarzyna, urodzona 19.02.1708.

WNOROWSKA Zofia, córka Felicjana i ? Gąssowskiej, urodzona w Wnorach Wypychach 05.05.1708.

ZACHODZY Katarzyna, córka naturalna Katarzyny, urodzona 25.11.1708.

ZACHODZY Krystyna, córka naturalna Małgorzaty, urodzona 03.05.1708.

ZACHODZY Łucja, córka Stefana i Marianny, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 28.08.1708.

ZACHODZY Marianna, córka Macieja i Jadwigi, urodzona w Wnorach Kuzelach 06.12.1708.

ZALESKA Magdalena Krystyna, córka Macieja i Konstancji Gąssowskiej, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 23.07.1708.

ZALESKA Małgorzata, córka Stanisława i Marianny, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 01.07.1708.

ZALESKA Marcjanna, urodzona 24.01.1708.

ZALESKA Marianna, córka Ludwika i Anny Rzędzian, urodzona w Sikorach Janowiętach 03.01.1708.

ZALESKI Antoni, syn Wojciecha i Anny Czochańskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 03.06.1708.

ZALESKI Krzysztof, syn Jakuba i Jadwigi Kuleszy, urodzony w Kapicach Starej Wsi 04.09.1708.

ZALESKI Mateusz, syn Bartłomieja i Marianny, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 15.09.1708.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 231 gości