'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> .string' ); ?> ng' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> .string' ); ?> ; ?> .string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:350) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:350) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:350) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Indeks urodzeń parafia Kobylin 1709

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1709

Indeks opracowała J. Garbowska

BUKOWSKA Zofia, córka Bartłomieja i Heleny Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 31.03.1709.

CHOIŃSKA Jadwiga, córka Wawrzyńca i Zofii, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 15.12.1709.

CIECHANOWIECKI Mateusz, syn Ignacego i ? Kulikowskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 05.09.1709.

CZAJKOWSKI Tomasz, syn Andrzeja i Apolonii Czajkowskiej, urodzony w Czajkach 13.12.1709.

CZAJKOWSKI Wojciech, syn Józefa i Marianny Dąbrowskiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 31.03.1709.

DĄBROWSKA Marianna, córka Walentego i Jadwigi, urodzona w Wnorach Starych 13.07.1709.

DOBKOWSKA Teofila, córka Łukasza i Marianny Roszkowskiej, urodzona w Stypułkach Szymanach 05.08.1709.

FRANKOWSKA Zofia, córka Mikołaja i Marianny Grodzkiej, urodzona w Frankach Piaskach 31.05.1709.

FRANKOWSKI Jan, syn Jakuba i Katarzyny Makowskiej, urodzony w Frankach Piaskach 16.06.1709.

GARBOWSKA Małgorzata, córka Pawła i Marianny Piszczatowskiej, urodzona w Stypułkach Szymanach 11.07.1709.

GARBOWSKI Aleksander, syn Jana i Agnieszki, urodzony w Garbowie Nowym 23.09.1709.

GĄSSOWSKI Grzegorz, syn Kazimierza i Doroty Zaleskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 08.03.1709.

JABŁOŃSKI Józef, syn Jakuba i Marianny Kulikowskiej, urodzony w Milewie Zabielnym 14.03.1709.

JAMIOŁKOWSKI Jakub, urodzony w Wnorach Wandach 10.07.1709.

JAROCKI Adam, syn Kazimierza i Teresy Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy 31.05.1709.

JAWOROWSKI Wawrzyniec, syn Jana i Elżbiety, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 10.08.1709.

KAPICA Franciszek, syn Adama i Konstancji Jarockiej, urodzony w Kapicach Lipnikach 30.09.1709.

KAPICA Marianna, córka Macieja i Marianny Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 19.03.1709.

KAPICA Zofia, córka Agnieszki Targońskiej, wdowy po Grzegorzu, urodzona w Kapicach Starych 07.04.1709.

KIERZKOWSKA Marianna, córka Stanisława i Krystyny Truskolaskiej, urodzona w Kierzkach 26.02.1709.

KIERZKOWSKI Antoni, syn naturalny Jadwigi po Pawle, urodzony w Kierzkach 13.06.1709.

KIERZKOWSKI Mateusz, syn Kazimierza i Anny Wnorowskiej, urodzony w Kurzynach 11.08.1709.

KOBYLIŃSKA Aleksandra, córka Pawła i Marianny Zaręby, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 19.03.1709.

KOBYLIŃSKI Andrzej, syn Jakuba i Marianny, urodzony w Kobylinie Zarzecznym ( Kuleszkach ) 25.10.1709.

KOBYLIŃSKI Piotr i Paweł, bliźnięta, synowie Michała i Ewy, urodzeni w Kobylinie 23.12.1709.

KROPIEWNICKA Magdalena, córka Macieja i Anny Wnorowskiej, urodzona w Sikorach Bartkowiętach 13.07.1709.

KROPIEWNICKI Jakub, syn Kazimierza i Krystyny Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 15.07.1709.

KROPIEWNICKI Kazimierz, syn Józefa i Elżbiety Garbowskiej, urodzony w Garbowie Nowym 03.03.1709.

KROPIEWNICKI Krzysztof, syn Grzegorza i Marianny Kapicy, urodzony w Kropiewnicy 31.02.1709.

KROPIEWNICKI Maciej, syn Adama i Konstancji Kropiewnickiej, urodzony w Kropiewnicy Kiernoskach 28.02.1709.

KROPIEWNICKI Michał, syn Adama i Katarzyny Frankowskiej, urodzony w Kropiewnicy Gajkach 30.09.1709.

KROPIEWNICKI Wojciech, syn Felicjana i Agaty Kropiewnickiej, urodzony w Czajkach 03.04.1709.

KRZEWSKA Anna, córka Piotra i Małgorzaty, urodzona w Krzewie, parafia Zawady 02.05.1709.

KRZEWSKI Karol, syn Jana i Marianny Makowskiej, urodzony w Krzewie, parafia Zawady 07.07.1709.

KURZYNA Mateusz, syn Jakuba i Katarzyny Wnorowskiej, urodzony w Kurzynach 16.08.1709.

KURZYNA Wojciech, syn Macieja i Krystyny Wnorowskiej, urodzony w Kurzynach 02.04.1709.

ŁASKI Wacław, syn Jerzego i Jadwigi Zaleskiej, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 05.03.1709.

MACIORKOWSKA Teofila, córka Aleksandra i Katarzyny Ciborowskiej, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 14.03.1709.

MAKOWSKA Krystyna, córka Macieja i Teresy Bystrowskiej, urodzona w Makowie 30.04.1709.

MAKOWSKI Felicjan, syn Adama i Marianny Jamiołkowskiej, urodzony w Makowie 12.10.1709.

MALESZEWSKI Bartłomiej, syn Jana i Małgorzaty, urodzony w Jankowie, parafia Rutki 24.08.1709.

Marianna, włościanka, córka Kazimierza i Anny, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 09.08.1709.

Marianna, córka Marianny, wdowy po Tomaszu, młynarzu, urodzona w Frankach Piaskach 28.03.1709.

MILEWSKA Jadwiga, córka Grzegorza, urodzona w Milewie Zabielnym 26.08.1709.

MILEWSKA Krystyna, córka Bartłomieja i Aleksandry Kropiewnickiej, urodzona w Kapicach Starej Wsi 19.09.1709.

MILEWSKA Petronela, córka Jana i ? Maleszewskiej, urodzona 18.06.1709.

MILEWSKI Piotr, syn Kazimierza i Anny Kapicy, urodzony w Kapicach 10.06.1709.

MOJKOWSKI Bartłomiej, syn Marcina i Katarzyny Kłoskowskiej, urodzony w Mojkach 14.08.1709.

MOJKOWSKI Józef, syn Filipa i Jadwigi Jamiołkowskiej, urodzony w Mojkach 18.03.1709.

NIECIECKA Katarzyna, córka Marcina i Ewy, urodzona w Kapicach Lipnikach 25.10.1709.

PERKOWSKA Marianna, córka Wojciecha i Aleksandry Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy Gajkach 29.04.1709.

PERKOWSKI Stanisław, syn Józefa i Katarzyny Pogorzelskiej, urodzony w Kierzkach 07.04.1709.

PISZCZATOWSKA Marianna, córka Jakuba i Marianny Wnorowskiej, urodzona w Piszczatach 31.05.1709.

POGORZELSKA Katarzyna, córka Michała i Agnieszki, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 24.03.1709.

POGORZELSKA Krystyna, córka Macieja i Marianny Izmalickiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 15.09.1709.

POGORZELSKA Marianna, córka Macieja i Ewy Piszczatowskiej, urodzona w Kobylinie Borzymach 13.08.1709.

POGORZELSKI Wawrzyniec, syn Szymona i Zofii Kobylińskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 10.08.1709.

ROGOWSKI Wojciech, syn Andrzeja i Aleksandry, urodzony w Kobylinie 01.04.1709.

ROSZKOWSKA Marianna, córka Jana i Teresy, urodzona w Kropiewnicy 05.08.1709.

SIKORSKA Aleksandra, córka Jerzego i Małgorzaty, urodzona w Sikorach 10.08.1709.

SIKORSKA Anna, córka Aleksandra i Aleksandry Sikorskiej, urodzona w Milewie Zabielnym 20.08.1709.

SIKORSKA Anna, córka Andrzeja i Barbary, urodzona w Sikorach 19.07.1709.

SIKORSKA Marcela, córka Wojciecha i Jadwigi Sikorskiej, urodzona w Piszczatach 29.08.1709.

SIKORSKA Marianna, córka Wojciecha i Heleny, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 07.03.1709.

SIKORSKI Mateusz, syn Krzysztofa i Anny, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 21.09.1709.

STYPUŁKOWSKA Anna, córka Wawrzyńca i Elżbiety Kierzkowskiej, urodzona w Stypułkach Święchach 16.07.1709.

STYPUŁKOWSKA Marcela, córka Piotra i Katarzyny Targońskiej, urodzona w Zambrzycach Plewkach, parafia Rutki 29.08.1709.

STYPUŁKOWSKI Antoni i Bartłomiej, bliźnięta, synowie Tomasza i Łucji Stypułkowskiej, urodzeni w Stypułkach Szymanach 23.08.1709.

STYPUŁKOWSKI Jakub, syn Marcina i Marianny Piszczatowskiej, urodzony w Stypułkach Święchach 10.07.1709.

STYPUŁKOWSKI Tomasz, syn Grzegorza i Doroty Stypułkowskiej, urodzony w Leśniewie 04.12.1709.

STYPUŁKOWSKI Wawrzyniec, syn Franciszka i Ewy Stypułkowskiej, urodzony w Stypułkach Koziołkach 19.08.1709.

STYPUŁKOWSKI Wojciech, syn Wincentego i Katarzyny, urodzony w Stypułkach Święchach 01.04.1709.

SUŚNIERSKA Jadwiga, córka Mikołaja i Marianny, urodzona w Kobylinie Kruszewie 20.10.1709.

ŚWIĄTKOWSKA Petronela, córka Adama i Marianny Zaleskiej, urodzona w Wnorach Kuzelach 17.06.1709.

TARGOŃSKA Petronela, córka Józefa i Katarzyny Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 11.03.1709.

TARGOŃSKI Andrzej, syn Mikołaja i Zofii Grabowskiej, urodzony w Ciborach Wielkich, parafia Zawady 24.10.1709.

WARPECH Anna, córka Wojciecha i Małgorzaty Zelazownej, urodzona w Makowie 16.07.1709.

Wawrzyniec, syn Kazimierza i Anny, urodzony w Kobylinie Cieszymach 10.08.1709.

Wawrzyniec, syn naturalny Krystyny Janowej, urodzony w Makowie 05.08.1709.

WĄDOŁOWSKI brak imienia, dziecko Piotra i Agnieszki, urodzone w Chlebiotkach, parafia Zawady 02.12.1709.

WNOROWSKA Anna, córka Krzysztofa i ? Uszyńskiej, urodzona w Wnorach Kuzelach 16.07.1709.

WNOROWSKA Franciszka, córka Pawła i Marianny Grodzkiej, urodzona w Wnorach Wypychach 30.09.1709.

WNOROWSKI Mateusz, syn Adama przydomek Jagiełka i Anny Kuleszy, urodzony w Wnorach Kuzelach 19.09.1709.

WNOROWSKI Mateusz, syn Andrzeja przydomek Kot i Konstancji Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Wandach 18.09.1709.

WRÓBLEWSKA Aleksandra, córka Mikołaja i Elżbiety, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 10.08.1709.

WRÓBLEWSKA Jadwiga, córka Macieja i Doroty Zaleskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 13.10.1709.

ZACHODZY Andrzej, włościanin, syn Macieja i Marianny, urodzony w Kobylinie Zarzecznym ( Kuleszkach ) 28.10.1709.

ZACHODZY Jadwiga, córka naturalna Agnieszki, urodzona w Wnorach Wypychach 04.09.1709.

ZALESKA Aleksandra, córka Walentego i Małgorzaty Sikorskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 12.08.1709.

ZALESKA Klara, córka Macieja i Zofii, urodzona w Kłoskach 10.08.1709.

ZALESKI Stanisław, syn Adama i Marianny Sikorskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 29.04.1709.

ZAMBRZYCKA  Łucja, córka Jakuba i Konstancji, urodzona w Zambrzycach Kapustach, parafia Rutki 08.04.1709.

ZAMBRZYCKI Wojciech, syn  Łukasza i Agnieszki Makowskiej, urodzony w Zambrzycach Kapustach, parafia Rutki 08.04.1709.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 100 gości