'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Indeks urodzeń parafia Kobylin 1710

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1710

Indeks opracowała J. Garbowska

Anna, córka Grzegorza, urodzona w Sikorach Janowiętach 21.07.1710.

Antoni, włościanin, syn naturalny Krystyny, urodzony w Makowie 31.05.1710.

Antoni, syn Wawrzyńca i Apolonii, urodzony w Uhowie, parafia Suraż 17.05.1710.

ARTYCHOWICZ Wawrzyniec, syn Józefa, urodzony w Kobylinie 03.08.1710.

BABIŃSKA Krystyna, córka Pawła i Agnieszki, urodzona w Kropiewnicy 16.05.1710.

Barbara, włościanka, córka Kazimierza i Marianny, urodzona w Garbowie Starym 16.09.1710.

CHOIŃSKI Stanisław i Marcin, bliźnięta, synowie Macieja i Marianny, urodzeni w Chojanach Pieckach, parafia Kulesze Kościelne 11.11.1710.

CZAJKOWSKI Maciej, syn Franciszka przydomek Jurczyk i Marianny, urodzony w Czajkach 20.02.1710.

CZAJKOWSKI Wojciech, syn Jana i Marianny Czajkowskiej, urodzony w Czajkach 24.04.1710.

DĄBROWSKA Marianna, córka Walentego i Jadwigi Choińskiej, urodzona w Wnorach Starej Wsi 29.07.1710.

DOBKOWSKI Paweł, syn Piotra i Katarzyny Targońskiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 25.01.1710.

DYBACZ Fabian, syn Kazimierza i Agaty Dzikowny, urodzony w Sikorach Janowiętach 15.01.1710.

FRANKOWSKA Aleksandra, córka Macieja i Anny Garbowskiej, urodzona w Frankach Piaskach 03.06.1710.

FRANKOWSKA Elżbieta, córka Macieja i Marianny Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 28.11.1710.

FRANKOWSKI Adam, syn Wojciecha i Katarzyny Kulikowskiej, urodzony w Frankach Dąbrowie 04.04.1710.

FRANKOWSKI Kazimierz, syn Marcina i Marianny, urodzony w Frankach 27.02.1710.

GARBOWSKA Marianna, urodzona w Garbowie 07.09.1710.

GRODZKI Wawrzyniec, syn Grzegorza i Katarzyny, urodzony w Grodzkich, parafia Kulesze Kościelne 15.08.1710.

HERMANOWSKA Krystyna, córka Mikołaja i Magdaleny, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 04.03.1710.

Jakub, syn naturalny Anny, urodzony w Wnorach Kuzelach 17.07.1710.

JAROCKI Walenty, syn Michała i Jadwigi Kobylińskiej, urodzony w Kropiewnicy 02.02.1710.

KALINOWSKI Michał, urodzony w Kalinowie Nowym, parafia Kulesze Kościelne 22.09.1710.

KAMIŃSKA Marta, córka ? i Marianny, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 21.07.1710.

KAPICA Aleksandra, córka Tomasza przydomek Tuk i Marianny, urodzona w Kapicach 03.05.1710.

KŁOSKOWSKA Róża, córka ? i Elżbiety Stypułkowskiej, urodzona w Stypułkach Szymanach 30.08.1710.

KŁOSKOWSKI Tomasz, syn Jana i Ewy, urodzony w Kłoskach Świgoniach 09.12.1710.

KOBYLIŃSKA Eufemia i Justyna, bliźnięta, córki ? i Agnieszki, urodzone w Duchnach Wielunach, parafia Rutki 21.09.1710.

KOBYLIŃSKI Jakub, syn Stanisława i Elżbiety Kobylińskiej, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 14.07.1710.

KOBYLIŃSKI Jan, syn Andrzeja z Kobylina Pieniążek i Heleny Kobylińskiej, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 14.05.1710.

KOBYLIŃSKI Maciej, syn Jana i Anny Sikorskiej, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 10.02.1710.

KOBYLIŃSKI Mateusz, syn Szymona i Marianny Kapicy, urodzony w Kapicach 21.09.1710.

KONOPKA Dorota, córka Macieja i Aleksandry Jaworowskiej, urodzona w Sikorach Janowiętach 08.01.1710.

KONOPKA Maciej, syn Mikołaja i Katarzyny, urodzony w Konopkach 16.02.1710.

KROPIEWNICKA Agnieszka, córka Macieja i Anny Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy 22.01.1710.

KROPIEWNICKA Anna, córka Grzegorza i Anny, urodzona w Wnorach Kuzelach 26.07.1710.

KROPIEWNICKI Józef, syn Pawła i Agnieszki Kuleszy, urodzony w Kropiewnicy 18.03.1710.

KROPIEWNICKI Wojciech, syn Łukasza i Marianny, urodzony w Kropiewnicy 01.04.1710.

KRZEWSKI Jakub, syn Wawrzyńca i Marianny, urodzony w Wnorach Kuzelach 10.07.1710.

KRZEWSKI Wojciech, syn Piotra i Marianny Sikorskiej, urodzony w Sikorach Bartyczkach 12.04.1710.

KURZYNA Marianna, córka Marianny, wdowy po ? Kurzynie, urodzona w Garbowie Starym 26.03.1710.

LEŚNIEWSKA Agnieszka, córka Franciszka i Marianny, urodzona w Leśniewie 28.12.1710.

LEŚNIEWSKA Anastazja, córka Pawła i Agnieszki, urodzona w Leśniewie 23.12.1710.

LEŚNIEWSKA Marianna, córka Ludwika i Ewy Wnorowskiej, urodzona w Leśniewie 08.08.1710.

LEŚNIEWSKI Andrzej, syn Jana i Justyny, urodzony w Leśniewie 21.11.1710.

LEŚNIEWSKI Benedykt, syn Szymona i Zofii, urodzony w Sikorach Bartyczkach 21.03.1710.

LEŚNIEWSKI Maciej, syn Sebastiana przydomek Herubin i Jadwigi, urodzony w Leśniewie 24.02.1710.

Maciej, włościanin, syn Andrzeja, urodzony w Kobylinie 05.02.1710.

Maciej, włościanin, syn Stanisława i Zofii, urodzony w Garbowie 21.02.1710.

Marianna, córka naturalna Agnieszki, urodzona w Wnorach Starej Wsi 01.03.1710.

Marianna, dziecko naturalne urodzone w Stypułkach Święchach 17.03.1710.

Marianna, córka naturalna, urodzona 07.09.1710.

MĘŻYŃSKI Stefan, syn Jacentego i Anny Zaleskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 26.12.1710.

MILEWSKA Jadwiga, córka Kazimierza i Agnieszki, urodzona w Kapicach 15.10.1710.

MILEWSKA Marianna, córka Macieja i Elżbiety Sikorskiej, urodzona w Milewie Zabielnym 19.02.1710.

MOJKOWSKI Grzegorz, syn Pawła i Marcjanny, urodzony w Mojkach 09.03.1710.

MOJKOWSKI Jan, syn Tomasza i Doroty, urodzony w Mojkach 24.06.1710.

PISZCZATOWSKA Agnieszka, córka Tomasza i Marianny Grodzkiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 06.01.1710.

PISZCZATOWSKI Kazimierz, syn Andrzeja i Zofii, urodzony w Piszczatach 27.02.1710.

PŁOŃSKI Bartłomiej, syn Tomasza i Katarzyny Kurzyny, urodzony w Kurzynach 17.08.1710.

POGORZELSKA Petronela, córka Jakuba i Aleksandry Zaleskiej, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 26.06.1710.

RACIBORSKA Marianna, córka Piotra i Teresy, urodzona w Kobylinie Kruszewie 02.07.1710.

SIKORSKA Anna, córka Macieja i Marianny Wnorowskiej, urodzona w Kobylinie Cieszymach 24.02.1710.

SIKORSKA Anna, córka Szymona i Anny Pisanko, urodzona w Milewie Zabielnym 26.07.1710.

SIKORSKA Anna, córka Tomasza i Jadwigi, urodzona w Sikorach Pawłowiętach 26.07.1710.

SIKORSKA Dorota, córka Józefa i Cecylii, urodzona 05.02.1710.

SIKORSKA Katarzyna, córka Piotra i Marcjanny Kobylińskiej, urodzona w Sikorach Janowiętach 17.03.1710.

SIKORSKI Antoni, syn Macieja i Katarzyny, urodzony w Sikorach 01.06.1710.

SIKORSKI Jan, syn Macieja i Zofii, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 20.06.1710.

SIKORSKI Józef, syn Kazimierza i Katarzyny, urodzony w Sikorach 16.03.1710.

SIKORSKI Wojciech, syn Jana i Marianny Warpech, urodzony w Kobylinie Latkach 30.03.1710.

SŁOWIK Agnieszka, włościanka, córka Jana, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 11.01.1710.

STYPUŁKOWSKA Elżbieta, córka Mikołaja i Reginy, urodzona w Stypułkach Koziołkach 09.11.1710.

STYPUŁKOWSKA Marianna, córka Macieja i Marianny, urodzona w Stypułkach Święchach 24.08.1710.

STYPUŁKOWSKI Andrzej, syn Macieja i Marianny, urodzony w Stypułkach Koziołkach 28.11.1710.

STYPUŁKOWSKI Szymon, syn Franciszka i Łucji, urodzony w Leśniewie Borkach 16.10.1710.

SZCZEPAŃCZUK Anna, córka Sebastiana i Marianny, urodzona w Wnorach Starej Wsi 01.08.1710.

SZLESZYŃSKI Bartłomiej, syn Wawrzyńca i Agnieszki, urodzony w Wnorach Kuzelach 15.08.1710.

SZLESZYŃSKI Mateusz, syn Benedykta i ? Kuleszy, urodzony w Wnorach Kuzelach 23.09.1710.

ŚWIĘCKI Tomasz, syn Andrzeja i Krystyny, urodzony w Wnorach Wypychach 21.12.1710.

TARGOŃSKI Augustyn, syn Marcina i Teresy, urodzony w Wnorach Kuzelach 26.08.1710.

WNOROWSKA Anna, córka Wojciecha i Marianny, urodzona w Wnorach Kuzelach 06.07.1710.

WNOROWSKA Barbara, córka Marcina, urodzona w Wnorach Kuzelach 19.10.1710.

WNOROWSKA Teresa, córka Kazimierza i Agnieszki, urodzona w Wnorach Wandach 16.02.1710.

WNOROWSKI Andrzej, syn Marcina i Agaty Faszczewskiej, urodzony w Wnorach Kuzelach 21.12.1710.

WNOROWSKI bez imienia, dziecko Walentego przydomek Jagiełka i Doroty, urodzony w Wnorach Wypychach 05.02.1710.

WNOROWSKI Paweł, syn Wojciecha i Eufrozyny Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Kuzelach 25.01.1710.

Wojciech, syn naturalny Krystyny, urodzony w Targoniach Witach, parafia Zawady 09.07.1710.

ZACHODZY Anna, córka Jana i Katarzyny Przytulskiej, urodzona w Makowie 26.07.1710.

ZACHODZY Jakub, włościanin, syn Jana i Marianny, urodzony w Kobylinie Kruszewie 02.07.1710.

ZACHODZY Katarzyna, córka Mateusza, urodzona w Kobylinie 23.02.1710.

ZACHODZY Krystyna, córka Damiana i Marianny, urodzona 06.01.1710.

ZACHODZY Małgorzata, włościanka, córka Pawła i Zofii, urodzona w Wnorach Kuzelach 16.06.1710.

ZACHODZY Mikołaj, syn Jana i Agaty, urodzony w Wnorach Starej Wsi 08.12.1710.

ZAJKOWSKI Wojciech, syn Bartłomieja i Marianny Purzeckiej, urodzony w Milewie Zabielnym 15.04.1710.

ZALESKA Agata, córka Wojciecha i Aleksandry Kurzyny, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 04.02.1710.

ZALESKA Teresa, córka Michała i Heleny Wądołowskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 16.04.1710.

ZALESKI Antoni, syn Jakuba i Marianny, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 17.05.1710.

ZEMŁKO Anna i Małgorzata, bliźnięta, włościanki, córki Franciszka i Doroty, urodzone w Pajewie, parafia Tykocin 06.07.1710.


 
Naszą witrynę przegląda teraz 247 gości