postheadericon Indeks urodzeń parafia Jabłonka 1830

Indeks opracował J. Tomczyk

BAŃKOWSKI Stanisław, syn Józefa lat 28, wyrobnika i Marianny Parafińczuk lat 22, urodzony w Tyborach Wólce 08.10.1830, 61/1830.

BIEŃKOWSKA Józefata, córka szlachetnego Aleksandra lat 30 i Marianny Misztalewskiej lat 30, urodzona w Jabłonce 19.01.1830, 6/1830.

BONCZUK Stanisław, syn Jacentego lat 40, rolnika i Marianny Wyszomirskiej lat 30, urodzony w Tyborach Wólce 10.05.1830, 37/1830.

CHALICKI Michał, syn Krzysztofa lat 44, rolnika i Marianny Kaczyńskiej lat 30, urodzony w Mioduszach Litewce 23.09.1830, 57/1830.

CHOIŃSKA Feliksa, córka szlachetnego Floriana lat 47 i Scholastyki Sasinowskiej lat 39, urodzona w Jabłonce 07.03.1830, 19/1830.   

DMOCHOWSKA Apolonia, córka szlachetnego Wincentego lat 40 i Konstancji Gołaszewskiej lat 40, urodzona w Mioduszach Wielkich 18.01.1830, 5/1830.

DMOCHOWSKI Franciszek, syn szlachetnego Piotra lat 22 i Marianny Gutowskiej lat 26, urodzony w Mioduszach Wielkich 02.10.1830, 59/1830.

DMOCHOWSKI Jakub, syn szlachetnego Antoniego lat 36 i Marianny Dmochowskiej lat 32, urodzony w Mioduszach Perkach 20.07.1830, 47/1830.

DMOCHOWSKI Jakub, syn szlachetnego Franciszka lat 33 i Marianny Białej lat 33, urodzony w Mioduszach Wielkich 15.07.1830, 45/1830.

DMOCHOWSKI Tomasz, syn szlachetnego Franciszka lat 54 i Marianny Gosiewskiej lat 36, urodzony w Jabłonce 20.12.1830, 73/1830.   

FIOTOWNY Józef, syn Rozalii lat 20, urodzony w Kamiance 13.03.1830, 23/1830.

FRANKOWNA Apolonia, córka Katarzyny lat 30, urodzona w Tyborach Olszewie 13.03.1830, 22/1830.

GOŁASZEWSKA Marianna, córka szlachetnego Jana lat 30 i Antoniny Kuleszy lat 20, urodzona w Jabłonce 28.01.1830, 9/1830.

GOŁASZEWSKI Józef, syn Jakuba lat 35, rolnika i Joanny Żochowskiej lat 33, urodzony w Jabłonce 17.12.1830, 70/1830.

GÓRSKA Cecylia, córka Mateusza lat 50, koleśnika  i Wiktorii Popławskiej lat 30, urodzona w Jabłonce 22.04.1830, 32/1830.

HILARCZUK Józefa, córka Mikołaja lat 35, szynkarza i Katarzyny Pawłoskiej lat 27, urodzona w Tyborach Żochach 17.05.1830, 39/1830.

JABŁOŃSKA Marcjanna, córka szlachetnego Daniela lat 36 i Marianny Żochowskiej lat 25, urodzona w Jabłonce 27.03.1830, 26/1830.

JAKUBIAK Julianna, córka Jana lat 22, rolnika i Petroneli Putkowskiej lat 20, urodzona w Kamiance 13.02.1830, 15/1830.

JANKOWSKA Franciszka, córka Józefa lat 36, wyrobnika i Marcjanny Brajczewskiej lat 32, urodzona w Jabłonce 09.03.1830, 20/1830.

JANKOWSKA Helena, córka Rocha lat 30, rolnika i Felicjany Henrykowny lat 30, urodzona w Tyborach Trzciance 18.05.1830, 40/1830.

JANKOWSKI Jan, syn Józefa lat 46, rolnika i Agnieszki Parafińczuk lat 21, urodzony w Mioduszach Litewce 25.08.1830, 52/1830.

JANKOWSKI Łukasz, syn  Walentego lat 45, rolnika i Katarzyny Michałowny lat 30, urodzony w Tyborach Wólce 18.10.1830, 64/1830.

JANOWSKI Marcel, syn Grzegorza lat 40, szewc i Anny Dobrowolskiej lat 25, urodzony w Jabłonce 16.01.1830, 3/1830.

JANUŚKIEWICZ Józef, syn Jana lat 40, kowala i Anieli Wądołowskiej lat 30, urodzony w Tyborach Trzciance 16.09.1830, 56/1830.

JARZĄBEK Ludwik, syn Barbary lat 25, urodzony w Tyborach Kamiance 04.01.1830, 1/1830.

JASIONOWSKA Konstancja, córka Jana lat 32, stolarza i Klary Rembiszewskiej lat 24, urodzona w Jabłonce 12.04.1830, 29/1830.

KALINOWSKA Anna, córka Kazimierza lat 53, rolnika i Balbiny Miśtalewskiej lat 30 , urodzona w Tyborach Trzciance 05.02.1830, 12/1830.

KALINOWSKI Aleksander, syn Antoniego lat 32, wyrobnika i Julianny Kolińskiej lat 26, urodzony w Tyborach Wólce 04.12.1830, 68/1830.

KRAJEWSKA Anna, córka szlachetnego Michała lat 34 i Marianny Kaczyńskiej lat 30, urodzona w Tyborach Misztalach 30.08.1830, 54/1830.

KRAJEWSKA Eleonora, córka szlachetnego Ambrożego lat 50 i Franciszki Wróblewskiej lat 38, urodzona w Jabłonce 09.04.1830, 28/1830.

KRAJEWSKA Marianna, córka szlachetnego Jana lat 34 i Petroneli Gutowskiej lat 23, urodzona w Jabłonce 06.09.1830, 55/1830.

KRASOWSKA Anna, córka szlachetnego Aleksandra lat 42 i Małgorzaty Gutowskiej lat 32, urodzona w Mioduszach Perkach 26.07.1830, 50/1830.

KRASOWSKI Wincenty, syn szlachetnego Kacpra lat 49 i Antoniny Krajewskiej lat 37, urodzony w Mioduszach Perkach 23.07.1830, 49/1830.

KRASSOWSKA Dorota, córka szlachetnego Tomasza lat 40 i Konstancji Piotrowskiej lat 40, urodzona w Mioduszach Stasiowiętach 06.02.1830, 11/1830.

KRASZEWSKA Marianna, córka Franciszki lat 26, urodzona w Mioduszach Stasiowiętach 10.12.1830, 69/1830.

KROPIŃSKA Anna, córka Piotra lat 41, rolnika i Marcjanny Orłowskiej lat 36, urodzona w Jabłonce 05.05.1830, 33/1830.

KULESZA Małgorzata, córka szlachetnego Antoniego lat 33 i Tekli Micikowskiej lat 30, urodzona w Mioduszach Wielkich 12.07.1830, 43/1830.

MIODUSZEWSKA Agnieszka, córka szlachetnego Macieja lat 37 i Elżbiety Choromińskiej lat 32, urodzona w Mioduszach Stasiowiętach 12.03.1830, 21/1830.

MIODUSZEWSKA Apolonia, córka szlachetnego Feliksa lat 24 i Marianny Święckiej lat 25, urodzona w Mioduszach Stoku 16.07.1830, 46/1830.

MIODUSZEWSKI Andrzej, syn szlachetnego Kazimierza lat 31 i Barbary Krajewskiej lat 29, urodzony w Mioduszach Wielkich 30.12.1830, 75/1830.

MIODUSZEWSKI Antoni, syn szlachetnego Kazimierza lat 30 i Barbary Krajewskiej lat 28, urodzony w Mioduszach Wielkich 29.01.1830, 8/1830.

MIODUSZEWSKI Ignacy, syn szlachetnego Mateusza lat 32 i Marianny Radwańskiej lat 32, urodzony w Mioduszach Stoku 04.02.1830, 10/1830.

MIODUSZEWSKI Jan, syn szlachetnego Dominika lat 31 i Jadwigi Krajewskiej lat 27, urodzony w Mioduszach Stasiowiętach 28.08.1830, 53/1830.

MIODUSZEWSKI Konstanty, syn szlachetnego Jana lat 33 i Agaty Kraszewskiej lat 23, urodzony w Mioduszach Stasiowiętach 22.12.1830, 72/1830.

MIODUSZEWSKI Onufry, syn szlachetnego Hilarego lat 30 i Rozalii Mioduszewskiej lat 20, urodzony w Mioduszach Stoku 24.01.1830, 7/1830.   

MISIEWICZ Adam, syn Wojciecha lat 40, rolnika i Katarzyny Kaczyńskiej lat 30, urodzony w Tyborach Trzciance 12.10.1830, 63/1830.

MOŚCICKI Kazimierz, syn szlachetnego Kacpra lat 27 i Marcjanny Kuleszy lat 22, urodzony w Tyborach Wólce 01.03.1830, 18/1830.

NIEWIAROWSKI Jan, syn szlachetnego Wojciecha lat 23 i Katarzyny Święckiej lat 28, urodzony w Mioduszach Stoku 10.02.1830, 14/1830.

NIEWIAROWSKI Ludwik, syn szlachetnego Adama lat 45 i Franciszki Piekutowskiej lat 33, urodzony w Mioduszach Stoku 15.04.1830, 30/1830.

OBRĘBSKA Małgorzata, córka szlachetnego Jana lat 40 i Urszuli Mioduszewskiej lat 22, urodzona w Mioduszach Stasiowiętach 06.05.1830, 35/1830.

OSTROWSKI Antoni, syn szlachetnego Józefa lat 25 i Angieli Mioduszewskiej lat 22, urodzony w Tyborach Olszewie 16.01.1830, 4/1830.

OŻAROWSKA Marcjanna, córka szlachetnego Joachima lat 33 i Marianny Mościckiej lat 27, urodzona w Jabłonce 17.12.1830, 71/1830.

PARAFIŃCZUK Julianna, córka Łukasza lat 22, rolnika i Salomei Mioduszewskiej lat 20, urodzona w Kamiance 06.10.1860, 62/1830.

PAWLUK Salomea, córka Jana lat 30, rolnika i Marianny Szymunianki lat 26, urodzona w Kamiance 16.02.1830, 17/1830.

PIOTROWSKA Marianna, córka Dominika lat 34, szynkarza i Magdaleny Kiedlewicz lat 20, urodzona w Jabłonce 21.07.1830, 48/1830.

POHOJSKI Michał, syn Bartłomieja lat 40, rolnika i Marianny Jankowskiej lat 35, urodzony w Tyborach Wólce 28.09.1830, 58/1830.

PUTKOWSKA Felicjana, córka Wawrzyńca lat 45, rolnika i Małgorzaty lat 30, urodzona w Kamiance 23.05.1830, 41/1830.

REMBISZEWSKA Salomea, córka szlachetnego Andrzeja lat 33 i Katarzyny Białej lat 30, urodzona w Mioduszach Wielkich 15.05.1830, 38/1830.

ROŚKOWSKA Karolina, córka uczciwego Antoniego lat 29, woźnego przy Sądzie Kryminalnym w Łomży i Marianny Pawłowny lat 23, urodzona w Tyborach Wólce 09.02.1830, 13/1830.

SAWICKI Piotr, syn Grzegorza lat 28, rolnika i Katarzyny Małachowskiej lat 26, urodzony w Kamiance 13.07.1830, 44/1830.

SKARZYŃSKA Katarzyna, córka szlachetnego Ignacego lat 27 i Marianny Mystkowskiej lat 27, urodzona w Tyborach Żochach 21.11.1830, 67/1830.

SOKOŁOWSKA Józefa, córka Wielmożnego Wincentego lat 45, dziedzica dóbr Tybory Wólka i Heleny Godlewskiej lat 36, urodzona w Tyborach Wólce 12.03.1830, 24/1830.

STEFANIUK Franciszek, syn Jana lat 38, rolnika i Marianny Łuniewskiej lat 30, urodzony w Tyborach Wólce 12.07.1830, 42.1830.

TYBOROWSKA Józefata, córka szlachetnego Antoniego lat 30 i Agnieszki Dąbrowskiej lat 33, urodzona w Tyborach Misztalach 02.04.1830, 27/1830.

TYBOROWSKI Ignacy, syn szlachetnego Mikołaja lat 47 i Katarzyny Lubowickiej lat 35, urodzony w Tyborach Olszewie 30.10.1830, 65/1830.

TYBOROWSKI Walenty Faustyn, syn szlachetnego Leonarda lat 46 i Katarzyny Drągowskiej lat 40, urodzony w Tyborach Olszewie 14.02.1830, 16/1830.

USZYŃSKA Małgorzata, córka szlachetnego Macieja lat 43 i Franciszki Dmochowskiej lat 36, urodzona w Mioduszach Wielkich 07.10.1830, 60/1830.

ZAREMBA Aleksander, syn szlachetnego Franciszka lat 35 i Małgorzaty Osowskiej lat 33, urodzony w Mioduszach Wielkich 27.03.1830, 25/1830.

ZAREMBA Aleksander Antoni Paweł, syn Wielmożnego Stanisława lat 31, dziedzica Litewki i Katarzyny Dorff lat 30, urodzony w Mioduszach Litewce 01.04.1830, 34/1830.

ZAREMBA Karol, syn szlachetnego Jana lat 41 i Teresy Kuleszy lat 27, urodzony w Mioduszach Wielkich 02.11.1830, 66/1830.

ZAREMBA Ludwik, syn szlachetnego Wojciecha lat 40 i Katarzyny Uszyńskiej lat 38, urodzony w Mioduszach Wielkich 05.08.1830, 51/1830.

ZAREMBA Wiktor, syn szlachetnego Józefa lat 30 i Felicjanny Krajewskiej lat 22, urodzony w Mioduszach Wielkich 06.01.1830, 2/1830.

ZAREMBA Wojciech, syn szlachetnego Franciszka lat 37 i Katarzyny Gawkowskiej lat 32, urodzony w Mioduszach Wielkich 20.04.1830, 31/1830.

ZARZECKA Monika, córka sławetnego Franciszka lat 35, szynkarza i Rozalii Kruszewskiej lat 30, urodzona w Jabłonce 07.05.1830, 36/1830.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 227 gości