ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks urodzeń parafia Burzyn 1860

postheadericon Indeks urodzeń parafia Burzyn 1860

Indeks opracował Gardocki

BIEDRZYCKI Józef, syn Franciszka lat 45 i Marianny Borawskiej lat 34, urodzony     w Nadborach 27.03.1860, 32/1860.

BORAWSKA Józefa, córka Andrzeja lat 30 i Marianny  Śleszyńskiej lat 30, urodzona w Nadborach 26.07.1860, 53/1860.           

BORAWSKI Franciszek, syn Piotra lat 38 i Julianny Wądołowskiej lat 35, urodzony w Biodrach 06.10.1860, 92/1860.           

BORAWSKI Karol, syn Franciszka lat 24 i Julianny Borawskiej lat 22, urodzony w Nadborach 08.09.1860, 77/1860.           

BORAWSKI Stanisław, syn Marcina lat 40 i Karoliny Kotowskiej lat 32, urodzony w Makowskich 06.10.1860, 89/1860.           

BRZOSTOWSKA Józefata, córka Józefa lat 40 i Julianny Gardockiej lat 40, urodzona w Nadborach 19.05.1860, 52/1860.

BRZOSTOWSKI Felicjan, syn Ignacego lat 39 i Anny Chrostowskiej lat 36, urodzony w Biodrach 09.12.1860, 117/1860.           

BRZOSTOWSKI Konstanty, syn Felicjana lat 40 i     Karoliny Wądołowskiej lat 43, urodzony w Nadborach 09.05.1860, 47/1860. Ślub 05.03.1889 z Marianną Ramotowską.       

BRZOSTOWSKI Ludwik, syn Stanisława lat 40 i Julianny Trzaski lat 33, urodzony w Chylinach 01.12.1860, 112/1860.   

BRZOZOWSKI Jan, syn Ignacego lat 25 i Barbary Biendzio, urodzony w Rutkowskich 22.06.1860, 56/1860.           

CHROSTOWSKA Julianna, córka Antoniego lat 30 i Agnieszki Barwikowskiej lat 22, urodzona w Biodrach 14.03.1860, 40/1860.           

CHROSTOWSKA Julianna, córka Ignacego lat 40 i Marianny Polkowskiej lat 35, urodzona w Kątach 06.11.1860, 104/1860. Ślub 21.02.1881 z Marcelim Łubą.           

CHROSTOWSKA Marianna, córka Franciszka lat 30 i Wiktorii Karwowskiej lat 24, urodzona w Brzostowie 25.03.1860, 30/1860.   

CHROSTOWSKI Jan, syn Piotra lat 23 i Rozalii Chrostowskiej lat 23, urodzony w Biodrach 11.02.1860, 14/1860.           

CHROSTOWSKI Karol, syn Tomasza lat 34 i Wiktorii Rogowskiej lat 30, urodzony w Biodrach 25.02.1860, 21/1860.           

CHROSTOWSKI Tomasz, syn Jakuba lat 24 i Pauliny Przestrzelskiej lat 25, urodzony w Biodrach 17.01.1860, 10/1860. Ślub 26.01.1886 z Anną Chrostowską.           

CHRZANOWSKA Franciszka, córka Tadeusza lat 40 i Franciszki Lipskiej lat 24, urodzona w Brzostowie 14.01.1860, 8/1860.   

CHRZANOWSKA Marianna, córka Mateusza lat 40 i Marianny Kossakowskiej lat 40, urodzona w Brzostowie 31.03.1860, 36/1860.           

CHRZANOWSKI Ignacy, syn Andrzeja lat 30 i Emilii Przestrzelskiej lat 30, urodzony w Kątach 03.03.1860, 25/1860.           

CHRZANOWSKI Józef, syn Stanisława lat 40 i Julianny Chrostowskiej lat 36, urodzony w Brzostowie 14.08.1860, 69/1860.           

CHYLIŃSKA Marianna, córka Józefa lat 28 i Ludwiki Kaczyńskiej lat 25, urodzona w Kątach 29.10.1860, 100/1860. Ślub 14.06.1881 z Stanisławem Chrostowskim.           

DANOWSKI Walenty, syn Aleksandra lat 35 i Józefy Dąbrowskiej lat 30, urodzony w Rutkowskich 16.02.1860, 17/1860. Ślub 08.11.1892 z Władysławą Rutkowską.   

DĄBROWSKA Marianna, córka Pawła lat 45 i Józefy Gackiej lat 35, urodzona w Szostakach 10.12.1860, 118/1860.   

DĄBROWSKI Jakub, syn Augustyna lat 40 i Weroniki Janowskiej lat 30, urodzony w Siestrzankach 30.04.1860, 44/1860.           

DĄBROWSKI Józef, syn Jana lat 21 i Elżbiety Wróblewskiej lat 19, urodzony w Mocarzach 15.02.1860, 16/1860.           

DĄBROWSKI Ludwik, syn Kajetana lat 40 i Ewy Szydłowskiej lat 30, urodzony w Burzynie 09.01.1860, 5/1860.           

DOŁĘGA Andrzej, syn Andrzeja lat 32 i Julianny Mogielnickiej lat 30, urodzony w Makowskich 01.10.1860, 87/1860.           

DOŁĘGA Ludwik, syn Józefa lat 60 i Teresy Dołęgi lat 40, urodzony w Makowskich 29.08.1860, 75/1860.           

DZIERZKO Franciszka, córka Julianny lat 42, urodzona w Burzynie 25.02.1860, 22/1860.       

GARDOCKI Józef, syn Stanisława lat 40 i Rozalii Brzostowskiej lat 40, urodzony w Mocarzach 05.08.1860, 67/1860.           

GAWECKA Karolina, córka Karola lat 35 i Marianny Rogowskiej lat 30, urodzona w Biodrach 14.02.1860, 12/1860.           

GLIŃSKI Franciszek, syn Jana lat 43 i Teofilii Rozwadowskiej lat 40, urodzony w Kątach 22.03.1860. 29/1860.           

GOSIEWSKI Tomasz, syn Ludwika lat 45 i Marianny Kownackiej lat 36, urodzony w Kamiankach 01.01.1860, 1/1860.           

GRABOWSKI Dionizy, syn Wincentego lat 40 i Marianny Ramotowskiej lat 28, urodzony w Szostakach 10.04.1860, 39/1860.           

GURZĘDA Jan, syn Adolfa lat 20 i Agnieszki Liszewskiej lat 20, urodzony w Siestrzankach 17.11.1860, 107/1860.           

GURZĘDA Stanisław, syn Baltazara lat 30 i Aleksandry Zajkowskiej lat 27, urodzony w Suestrzankach 09.07.1860, 58/1860.           

JANKOWSKA Paulina, córka Jana lat 30 i Józefaty Mogielnickiej lat 23, urodzona w Brzostowie 14.07.1860, 62/1860.           

JURSKA Ludwika, córka Katarzyny lat 25, urodzona w Burzynie 12.09.1860, 81/1860.       

KALSKI Aleksander, syn Franciszka lat 25 i Justyny Jóźwik lat 25, urodzony w Burzynie 06.08.1860, 68/1860.           

KARWOWSKA Karolina, córka Franciszka lat 36 i Katarzyny Przestrzelskiej lat 34, urodzona w Makowskich 26.10.1860, 96/1860.           

KARWOWSKA Katarzyna, córka Franciszka lat 42 i Katarzyny Wądołowskiej lat 40, urodzona w Burzynie 09.05.1860, 48/1860.           

KARWOWSKA Marianna, córka Marcina lat 25 i Anny Trzaski lat 24, urodzona w Kątach 08.09.1860, 79/1860.           

KARWOWSKI Felicjan, syn Józefa lat 27 i Julianny Wądołowskiej lat 27, urodzony w Nadborach 13.10.1860, 93/1860.           

KARWOWSKI Jan, syn Józefa lat 33 i Anieli Świderskiej lat 32, urodzony w Chylinach 14.07.1860, 63/1860.           

KONOPKA Jan, syn Stanisława lat 23 i Julianny Danielskiej lat 22, urodzony w Szostakach 10.07.1860, 60/1860.           

KONOPKA Waleria, córka Jana lat 40 i Rozalii Niecieckiej lat 27, urodzona w Mocarzach 02.11.1860, 102/1860.           

KOSSAKOWSKI Mikołaj, syn Kajetana lat 21 i Katarzyny Mocarskiej, urodzony w Bartkach 07.12.1860, 114/1860.           

KOSSYKOWSKA Józefa, córka Ignacego lat 45 i Marianny Karwowskiej lat 43, urodzona w Brzostowie 22.03.1860, 28/1860.           

KOSSYKOWSKI Józef, syn Stanisława lat 24 i Marianny Wądołowskiej lat 22, urodzony w Biodrach 10.03.1860, 26/1860.           

KOTYŃSKI Józef, syn  Leopolda lat 30 i Katarzyny Popławskiej lat 30, urodzony w Sieburczynie 08.04.1860, 38/1860.   

LASKOWSKI Aleksander, syn Franciszka lat 35 i Marianny Chrostowskiej lat 35, urodzony w Biodrach 14.07.1860, 61/1860.       

LASKOWSKI Aleksander, syn Stanisława lat 30 i Katarzyny Starzeńskiej lat 20, urodzony w Burzynie 01.01.1860, 3/1860.           

LIPIŃSKI Franciszek, syn Stanisława lat 20 i Julianny Kosmaczewskiej lat 27, urodzony w Mocarzach 16.01.1860, 9/1860.           

LIPIŃSKI Piotr, syn Aleksandra lat 27 i Emilii Modzelewskiej lat 24, urodzony w Biodrach 08.12.1860, 115/1860.           

LIPSKA Karolina, córka Jana lat 43 i Katarzyny Karwowskiej lat 42, urodzona w Nadborach 06.10.1860, 90/1860.           

LISZEWSKI Jan, syn Jana lat 27 i Izabeli Maszczyk lat 30, urodzony w Siestrzankach 29.03.1860, 34/1860.           

ŁAPIŃSKA Paulina, córka Augustyna lat 40 i Barbary Polkowskiej lat 30, urodzona w Biodrach 21.07.1860, 65/1860.           

MACIOROWSKI Józef, syn Julianny lat 30, urodzony w Szostakach 19.10.1860, 94/1860.       

MAKOWSKA Józefata, córka Józefa lat 33 i Salomei Rutkowskiej lat 27, urodzona w Makowskich 09.12.1860, 116/1860.           

MAKOWSKA Marianna, córka Stanisława lat 30 i Marianny Górskiej lat 33, urodzona w Makowskich 08.04.1860, 37/1860.           

MAKOWSKI Jan, syn Juliana lat 48 i Dcholastyki Dołęgi lat 40, urodzony w Bartkach 19.04.1860, 41/1860.           

MALSKI Hipolit, syn Sylwestra lat 27 i Ewy Polkowskiej lat 42, urodzony w Biodrach 18.08.1860, 71/1860.           

MASZCZYK Kornela, córka Stanisława lat 40 i Anny Górskiej lat 36, urodzony w Rutkowskich 07.05.1860, 45/1860.           

MIERZEJEWSKA Stanisława, córka Ignacego lat 40 i Katarzyny Chrostowskiej lat 28, urodzona w Biodrach 07.07.1860, 57/1860.           

MILEWSKI Walenty, syn Ignacego lat 38 i Wiktorii Dąbrowskiej lat 27, urodzony w Szostakach 15.02.1860, 15/1860.           

MOCARSKA Aleksandra, córka Ksawerego lat 33 i Józefy Mieczkowskiej lat 25, urodzona w Sieburczynie 02.01.1860, 4/1860.           

MOCARSKA Anna, córka Łukasza lat 25 i Julianny Trzaski lat 24, urodzona w Kątach 09.01.1860, 6/1860.   

MOCARSKA Józefa, córka Kazimierza lat 31 i Scholastyki Kossakowskiej lat 30, urodzona w Brzostowie 27.10.1860, 98/1860.       

MOCARSKA Józefa, córka Szymona lat 35 i Wiktorii Kossakowskiej lat 35, urodzona w Bartkach 20.06.1860, 55/1860.           

MOCARSKA Marianna, córka Tomasza lat 38 i Hilarii Mocarskiej lat 30, urodzona w Bartkach 19.02.1860, 20/1860.           

MOCARSKA Stanisława, córka Kazimierza lat 21 i Józefy Karwowskiej lat 22, urodzona w Mocarzach 01.01.1860, 2/1860.           

MOCARSKA Stanisława, córka Kazimierza lat 30 i Stanisławy Mocarskiej lat 26, urodzona w Bartkach 16.11.1860, 106/1860.           

MOCARSKI Felicjan, syn Felicjana lat 32 i Anny Wądołowskiej lat 25, urodzony w Rutkowskich 23.11.1860, 111/1860.   

MOCARSKI Jan, syn Andrzeja lat 45 i Katarzyny Supińskiej lat 32, urodzony w Szostakach 15.08.1860, 70/1860. Ślub 20.05.1890 z Michaliną Niećkowską,       

MOCARSKI Jan, syn Mateusza lat 35 i Walerii Lipskiej lat 23, urodzony w Nadborach 21.04.1860, 42/1860.           

MODLIŃSKI Michał, syn Franciszka lat 35 i Rozalii Witkowskiej lat 28, urodzony w Nadborach 01.10.1860, 86/1860.

MODZELEWSKI Stanisław, syn Kazimierza lat 45 i Konstancji Krassowskiej lat 28, urodzony w Siestrzankach 16.12.1860, 119/1860.           

MOGIELNICKI Jan, syn Stanisława lat 32 i Marianny Żelechowskiej lat 30, urodzony w Brzostowie 29.10.1860, 101/1860.           

MOGIELNICKI Karol, syn Grzegorza lat 28 i Józefy Strynkowskiej lat 27, urodzony w Brzostowie 09.01.1860, 7/1860.           

MROZOWICZ Stanisław, syn Franciszka lat 34 i Marianny Grądzkiej lat 32, urodzony w Chylinach 12.05.1860, 49/1860.           

MYLIŃSKI Aleksander, syn Salomei lat 22, urodzony w Szostakach 11.09.1860, 80/1860.       

NIECIECKI Franciszek, syn Karola lat 28 i Franciszki Trzaski lat 40, urodzony w Bartkach 10.07.1860, 59/1860.           

NIECIECKI Jakub, syn Stanisława lat 40 i Anny Przestrzelskiej lat 38, urodzony w Kątach 08.05.1860, 46/1860.           

NIERWIŃSKI Jan, syn Antoniego lat 40 i Marianny Konopki lat 20, urodzony w Siestrzankach 12.05.1860, 50/1860.           

OPOŃSKA Anna, córka Adama lat 37 i Antoniny Kulik lat 32, urodzona w Siestrzankach 29.03.1860, 35/1860.           

ORŁOWSKI Józef, syn Józefa lat 45 i Elżbiety Frontkiewicz lat 35, urodzony w Siestrzankach 28.08.1860, 74/1860.           

PIOTROWSKI Franciszek, syn Marcina lat 30 i Salomei Biedrzyckiej lat 30, urodzony w Biodrach 17.02.1860, 18/1860.           

POLKOWSKA Balbina, córka Jana lat 33 i Marcjanny Trzaski lat 32, urodzona w Kątach 28.02.1860, 23/1860.           

POLKOWSKA Marianna, córka Antoniego lat 46 i Teofili Chrostowskiej lat 26, urodzona w Kątach 22.09.1860, 82/1860.           

POLKOWSKI Ksawery, syn Jana lat 40 i Julianny Korytkowskiej lat 38, urodzony w Kątach 18.05.1860, 51/1860.           

POPŁAWSKI Ignacy, syn Ignacego lat 24 i Anny Olszewskiej lat 22, urodzony w Sieburczynie 27.10.1860, 97/1860.

PRUSZKO Franciszek, syn Jana lat 25 i Teofili Mrozowicz lat 24, urodzony w Chylinach 06.10.1860, 91/1860.           

PRUSZKO Franciszek, syn Józefa lat 25 i Katarzyny Makowskiej lat 22, urodzony w Rutkowskich 08.09.1860, 78/1860. Ślub 08.10.1882 z Anną Rutkowską.           

PRZESTRZELSKA Balbina, córka Łukasza lat 44 i Anny Mocarskiej lat 40, urodzona w Kątach 20.10.1860, 95/1860.           

PRZESTRZELSKI Jan, syn Stanisława lat 30 i Marianny Chylińskiej lat 26, urodzony w Kątach 01.04.1860, 24/1860.           

PRZESTRZELSKI Michał, syn Jakuba lat 35 i Marianny Rydzewskiej lat 25, urodzony w Kątach 19.01.1860, 11/1860.           

RAMOTOWSKA Katarzyna, córka Macieja lat 32 i Marianny Mocarskiej lat 25, urodzona w Rutkowskich 16.11.1860, 105/1860.           

ROGALSKI Aleksander, syn Adama lat 34 i Katarzyny Piekarskiej lat 30, urodzony w Sieburczynie 21.11.1860, 109/1860.           

ROGOWSKA Józefa, córka Karola lat 40 i Karoliny Ożarowskiej lat 34, urodzona w Rutkowskich 17.02.1860, 19/1860.           

ROGOWSKI Ludwik, syn Józefa lat 60 i Marianny Trzaski lat 26, urodzony w Kątach 02.09.1860, 76/1860.           

ROZWADOWSKA Antonina, córka Sebastiana lat 32 i Julianny Szydłowskiej lat 33, urodzona w Siestrzankach 01.12.1860, 113/1860.           

RUDLEWSKI Adolf, syn Emilii, urodzony w Mocarzach 22.11.1860, 110/1860.           

RUTKOWSKA Julianna, córka Antoniego lat 24 i Joanny Dołęgi lat 25, urodzona w Rutkowskich 10.03.1860, 27/1860.           

RUTKOWSKA Marianna, córka Andrzeja lat 38 i Marianny Maszczyk lat 38, urodzona w Rutkowskich 22.09.1860, 83/1860.           

RUTKOWSKI Ludwik, syn Józefa lat 45 i Agnieszki Dołęgi lat 40, urodzony w Rutkowskich 27.03.1860, 33/1860.           

SULEWSKA Balbina, córka Franciszka lat 30 i Anny Popławskiej lat 25, urodzona w Sieburczynie 22.09.1860, 84/1860.           

SULEWSKI Jan, syn Kazimierza lat 40 i Franciszki Sidorowicz lat 30, urodzony w Burzynie 19.06.1860, 54/1860.           

SZULC Jan, syn Franciszka lat 40 i Ludwiki Kamińskiej lat 30, urodzony w Siestrzankach 30.09.1860, 85/1860.           

SZUMOWSKI Franciszek, syn Antoniego lat 30 i Józefy Kozłowskiej lat 30, urodzony w Burzynie 05.10.1860, 88/1860.           

SZYMANOWSKA Karolina, córka Kazimierza lat 37 i Marianny Wysockiej lat 32, urodzona w Nadborach 29.07.1860, 66/1860.           

ŚLESZYŃSKA Józefa, córka Leopolda lat 25 i Józefy Borawskiej lat 19, urodzona w Nadborach 06.11.1860, 103/1860.       

ŚWIĘCZKOWSKI Sylwester, syn Stanisława lat 45 i Karoliny Rutkowskiej lat 36, urodzony w Kamiankach 21.11.1860, 108/1860.           

TRZASKA Franciszek, syn Andrzeja lat 27 i Franciszki Jabłonowskiej lat 26, urodzony w Brzostowie 22.08.1860, 72/1860.           

TRZASKA Franciszek, syn Stanisława lat 34 i Anieli Rogalewskiej lat 30, urodzony w Brzostowie 27.10.1860, 99/1860. Ślub 09.02.1885 z Marianną Mocarską.           

WĄDOŁOWSKI Jan, syn Franciszka lat 40 i Franciszki Bardzińskiej lat 40, urodzony w Rutkowskich 11.02.1860, 13/1860.   

WIEWIÓROWSKA Józefata, córka Jakuba lat 40 i Marianny Bartkowskiej lat 34, urodzona w Brzostowie 27.03.1860, 31/1860.           

ZAJĄCZKOWSKI Józef, syn Piotra lat 22 i Ewy Sulewskiej lat 20, urodzony w Siestrzankach 23.08.1860, 73/1860.           

ZATRYBOWSKA Marianna Adela, córka Stanisława lat 33 i Katarzyny Mocarskiej lat 33, urodzona w Sieburczynie 26.04.1860, 43/1860.           

ŻELECHOWSKA Teofila, córka Ludwika lat 40 i Marianny Gurzędy lat 25, urodzona w Siestrzankach 21.07.1860, 64/1860.   



 
Naszą witrynę przegląda teraz 85 gości